Wasz pupilek

Dyskusje o wszystkim i o niczym, gry, zabawy itp.

Moderator: Mods

Awatar użytkownika
Ero
Kontakt:

Post autor: Ero » 28 maja 2013, 20:07

Tak, razem z głową :mrgreen:

Mój Ojciec jest dość konserwatywny i nie wiem co z nim zrobił, ale żałoby po takim psie nie było, bo był naprawdę chory psychicznie.

Awatar użytkownika
hesus
Kontakt:

Post autor: hesus » 28 maja 2013, 20:15

KAzdy pies jest lagodny jesli jest dobrze wychowany. Znam ludzi co maja amstaffy bullterriery takie lagodne ze dzieciaki cuda z nimi robia i nawet nie szczeknie. Nieumiejetne wychowanie psa rodzi jego agresje i nawet byle jamnik nawet koty moga byc agresywne.

Tooommeeek
Kontakt:

Post autor: Tooommeeek » 28 maja 2013, 20:31

Jesli o mojego chodzi, to nie byl agresywny, po prostu nie byl ulegly i bronil sie przed bolem ;-)

Awatar użytkownika
Ero
Kontakt:

Post autor: Ero » 28 maja 2013, 21:09

hesus pisze:KAzdy pies jest lagodny jesli jest dobrze wychowany. Znam ludzi co maja amstaffy bullterriery takie lagodne ze dzieciaki cuda z nimi robia i nawet nie szczeknie. Nieumiejetne wychowanie psa rodzi jego agresje i nawet byle jamnik nawet koty moga byc agresywne.
Nie kazdy ma warunki zeby takiego psa chować itd. Poza tym moi rodzicie jak większosc ludzi starych dat, zrobili to na zasadzie: wezmiemy, przypniemy do budy, niech se będzie. Wiecie jak to jest w zyciu chyba...

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 28 maja 2013, 22:29

Ero pisze:Tak, razem z głową :mrgreen:
Weź coś twardego i pierdyknij se tym w czerep, skoro "pozbyliście się" psa tylko dlatego że ugryzł twojego ojca za nic (co sam napisałeś) to sory ale macie nieźle nasrane w głowach. No i jeszcze ta emotka - " :mrgreen: " - nie wiem, jesteś dumny z tego, śmieszy Cię to? ja pier...
Ero pisze: Nie kazdy ma warunki zeby takiego psa chować itd. Poza tym moi rodzicie jak większosc ludzi starych dat, zrobili to na zasadzie: wezmiemy, przypniemy do budy, niech se będzie. Wiecie jak to jest w zyciu chyba...
Jak się nie ma warunków to nie przygarnia się psiaka, kota czy innego zwierzaka - proste jak drut! I nie, nie wiem jak to jest w życiu i nie wiem co to ma do tego żeby psa przywalić do łańcucha, osz kuźwa jak ja bym lał po mordzie takich bezmózgowców którzy mają ogromne, ogrodzone podwórka a pies jest przypięty do łańcucha albo siedzi w budzie (szczególnie na wsiach tak jest), ludzie to jednak durne istoty są :roll:
Ostatnio zmieniony 28 maja 2013, 22:42 przez Siwy, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
hesus
Kontakt:

Post autor: hesus » 28 maja 2013, 22:32

A najbardziej mnie rozwala jak ktos ma mieszkanie 50m2 a bierze wielkiego psa. I wychodzi z nim na "rozbieganie" raz na miesiac.

Awatar użytkownika
Mila
Redakcja
Kontakt:

Post autor: Mila » 28 maja 2013, 22:34

Pupilkiem moim i mojej Rodziny jest Luna. Mieszaniec jamnika, wzięty jako 5 tygodniowe szczenię ze szczecińskiego schroniska. Pies radosny i bardzo chętny do zabawy. Przez nasz dom przewinęło się w ciągu sześciu lat osiem psów - Luna była pierwsza. Moja Żona wyciąga je ze schronisk i szuka dla nich nowych domów u dobrych ludzi. U nas jest traktowana niemalże jak członek Rodziny, co widać na załączonym obrazku.
:mrgreen:
Luna jest właścicielką obroży z logo BVB!
Załączniki
bubu mila.jpg

Awatar użytkownika
Ero
Kontakt:

Post autor: Ero » 28 maja 2013, 22:35

Nie wyłapałeś żartu - współczuje :) Mój ojciec oddał go gdzieś na wieś chyba.
Siwy pisze:Jak się nie ma warunków to nie przygarnia się psiaka, kota czy innego zwierzaka - proste jak drut! I nie, nie wiem jak to jest w życiu i nie wiem co to ma do tego żeby psa przywalić do łańcucha, osz kuźwa jak ja bym lał po mordzie takich bezmózgowców którzy mają ogromne, ogrodzone podwórka a pies jest przypięty do łańcucha albo siedzi w budzie (szczególnie na wsiach tak jest), ludzie to jednak durne istoty są :roll:

Ludzie tak nie mysla. Szczególnie ci starej daty. Jak tego nie rozumiesz to współczuje. Moj starszy juz za tego bezmózgowca by cie znokautował.

Wycziluj człowieku.
Siwy pisze:ludzie to jednak durne istoty są
Widze.

Awatar użytkownika
Mila
Redakcja
Kontakt:

Post autor: Mila » 28 maja 2013, 22:45

Ero pisze: Ludzie tak nie mysla. Szczególnie ci starej daty. Jak tego nie rozumiesz to współczuje.
A ja tego też nie rozumiem i współczuję raczej psiakom, które są przypinane łańcuchami, właśnie głównie na wsiach. Jeśli ktoś ma/bierze do domu zwierzę, to jest za nie odpowiedzialny. My Lunę zabieramy na urlop - wybieramy po prostu miejsca, gdzie psa można zabrać ze sobą.

Awatar użytkownika
Ero
Kontakt:

Post autor: Ero » 28 maja 2013, 22:47

Ale tak po prostu jest, teraz juz tak robi sie coraz rzadziej, ale kiedys babcie brały psa, przypinały i tyle, aby był. Tez im współczuje, no, ale co zrobic. Ja mam raczej mało do gadania :)

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 28 maja 2013, 22:51

Ero pisze:Nie wyłapałeś żartu - współczuje :)
Jak dotąd to Ciebie zapamiętałem jako kogoś kto nie potrafi wyłapać ironii więc odebrałem tego posta na serio. W takim razie zwracam honor.
Ero pisze: Ludzie tak nie mysla. Szczególnie ci starej daty. Jak tego nie rozumiesz to współczuje.
Powiedz mi jaki ma sens trzymanie psa w budzie albo przypiętego do łańcucha będąc w posiadaniu sporego, ogrodzonego placu? czekam na jakieś konstruktywne argumenty bo nie potrafię za ch**a tego pojąć i nie wiem co ma do tego wiek i czego mi współczujesz, co, że kiedyś psy inaczej się zachowywały i trzymano je na łańcuchu? :lol: bo nie wiem teraz o co Ci chodzi z tymi starymi ludźmi.
Ero pisze:Moj starszy juz za tego bezmózgowca by cie znokautował, nerwowy człowiek naprawde :D
Wtedy pokazałby że naprawdę jest bezmózgowcem (a Ty razem z nim) bo ten tekst nie był o twoim ojcu tylko ogólnie o ludziach którzy mają plac wielkości orlika a psa przywiążą do łańcucha albo wsadzą do budy i zadowoleni. Zresztą nawet w powyższym poście nie obraziłem nikogo z twojej rodziny, napisałem po prostu że jeśli to prawda to wtedy są tacy a tacy a okazało się nieprawdą więc chyba jest wszystko ok.

Awatar użytkownika
Ero
Kontakt:

Post autor: Ero » 28 maja 2013, 22:58

Siwy pisze:Powiedz mi jaki ma sens trzymanie psa w budzie albo przypiętego do łańcucha będąc w posiadaniu sporego, ogrodzonego placu? czekam na jakieś konstruktywne argumenty bo nie potrafię za ch**a tego pojąć i nie wiem co ma do tego wiek i czego mi współczujesz, co, że kiedyś psy inaczej się zachowywały i trzymano je na łańcuchu? :lol: bo nie wiem teraz o co Ci chodzi z tymi starymi ludźmi.
Ale co ja Ci poradze na ludzi, ze znaczna czesc tak robi. Nie lubią zwierząt, nie wiem byle co. Nie kazdy kocha psiaki, kotki etc. A na przecientnym polskim podwórku w latach 90 zawsze był jakis kajtek. Chodzi mi o wsie i mniejsze miejscowosci. Myslisz, ze przecietny Kowalski zadaje sobie trud wychowaniem psa? Nie, ma to w dupie. Takie są realia.

A jak ktos trzyma psa na łancuchu, to własnie moze dlatego, ze go nie wychował (patrz wtypowiedz wyzej) i pies jest mega agresywny, albo icieka co chwile. Ludzie są idiotami, to oczywiste. I robią duzo gorsze rzeczy. Tak samo jak na przykład ktos idzie na wybory i mysli, ze oddając swój głos cos na wyborach prezydenckich albo jak wybieraja posłow, mysla, ze naprawde cos znaczy ich głos:D Pozdro.

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 28 maja 2013, 23:11

Ja jestem posiadaczem 4 letniego bernardyna o imieniu Kaja.
Co do tego łańcucha to też się zgadzam, że chora sprawa.
Ja mam za garażem mały plac i pies ma tam trochę luzu, a 2-3 razy w tygodniu biega sobie po całym podwórku.
Moja babcia ma dwa psy. Jeden lata luzem po podwórku, a drugi jest na łańcuchu. (Czasami puszczany na noc). Choć ten drugi jest bardzo chętny na kury, a obecnie są małe kaczki i inne tego typu, więc nie ma co ryzykować.

Wracając do tego łańcucha. Ludzie, którzy mają ogromne czy spore podwórka powinni te psy puszczać. A poza tym przeciez można dobrze zrobić klatkę ...

Awatar użytkownika
Mila
Redakcja
Kontakt:

Post autor: Mila » 26 kwie 2014, 21:09

Wytrzymała do 7 minuty, potem to było nie na jej nerwy.
Załączniki
10275938_10152093747327219_1119011118979425061_n.jpg

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 04 cze 2015, 16:48

Obrazek
Mistrz w bezczelności i arogancji :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 04 cze 2015, 18:06

To twój, czy co? :P

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 04 cze 2015, 18:29

Znalezione w necie ale rozwaliło mnie to :mrgreen: Podobnie miałem ostatnio z moim kotem, wjeżdżam autem do garażu a ten leży podobnie rozwalony co ten na powyższym gifie.....i się gnój nie cofnie i się jeszcze bezczelnie patrzy na mnie, musiałem wyjść z auta i go pogonić. Wiem że urzekła was ta historia :mrgreen:

Awatar użytkownika
ZETBVB
Kontakt:

Post autor: ZETBVB » 23 sie 2015, 23:28

Obrazek

hihi Franek !
,,Najpiękniejszą przygodą, jaką możesz przeżyć jest życie swoimi marzeniami''~ Marco Reus

Awatar użytkownika
Murzyn
Moderator
Kontakt:

Post autor: Murzyn » 05 wrz 2016, 22:43

Miałem w domu jakiś czas temu przez może dwa miesiące psa kumpeli. Domagał się cały czas uwagi, srał po kątach, a raz się nawet zrzygał. W dodatku leżał i non stop się na mnie gapił.
Wolę koty.
Jeżu, ufam Tobie!

Awatar użytkownika
hesus
Kontakt:

Post autor: hesus » 06 wrz 2016, 01:07

Nie do konca moj bo zony i córki :-o

Ale GANGSTER jak sie patrzy :mrgreen:

Obrazek

ODPOWIEDZ