Koronawirus

Dyskusje o wszystkim i o niczym, gry, zabawy itp.

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Koronawirus

Post autor: Siwy » 24 mar 2020, 17:49

Najgorsze dopiero przed nami w Polsce więc zakładam temat aby z ciekawości poznać wasze opinie. Wirus głównie zbiera żniwa wśród osób starszych, trzeba się mieć na baczności bo skala zachorowań i tempo zakażeń jest mocno niepokojąca. Gospodarka w wielu krajach stoi, w imię zdrowia ludzie w dużej ilości przypadków nie chodzą do pracy, szkół, uczelni czy też pracują zdalnie. Nigdy bym nie przypuszczał że doświadczę takiej sytuacji, ja osobiście wybrałem sobie w pracy zaległy urlop z tamtego roku i gdzieś tam poza swoim domem i ogrodem nie wychodzę za bardzo, z początku ignorowałem temat kiedy to wybuchło w Chinach natomiast jak błyskotliwie to się przeniosło do Włoch i Niemiec to już zrobiło mi się ciepło. Jestem ciekaw w tym momencie ile to będzie trwać, kiedy wirus zniknie, kiedy pojawią się szczepienia na to i przede wszystkim jak rynek to przetrawi, bo to że będzie kryzys chyba jest oczywiste, pytanie tylko jak mocno to osłabi gospodarkę na świecie.

A Wy jak sobie radzicie w czasach pandemii?

HeyaBVB
Kontakt:

Re: Koronawirus

Post autor: HeyaBVB » 27 mar 2020, 11:29

Jak sobie radzę? Przede wszystkim siedzę w domu i cieszę się z tego, że mogę pracować zdalnie. Duże zakupy, jedne a konkretne zamiast codziennych i ograniczenie spotkań. Nie jest łatwo, ale jakoś trzeba się przyzwyczaić i zachować cierpliwość.

ODPOWIEDZ