Telefony, iPody...

Dyskusje o wszystkim i o niczym, gry, zabawy itp.

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Re: Telefony, iPody...

Post autor: Siwy » 20 lip 2019, 22:31

requithe2 pisze:
18 lip 2019, 15:54
A co chcesz podłączać tym bluetoothem?
Bo jak słuchawki bezprzewodowe, to jest alternatywa w postaci słuchawek FM. One mają stację którą się podłącza kablem minijack i ona dopiero przesyła sygnał do słuchawek.
Minusem jest to że "radiówki" dosyć sporo kosztują jeśli chodzi oczywiście o dobrej jakości słuchawki ;-)
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
requithe2
Kontakt:

Post autor: requithe2 » 25 lip 2019, 14:02

Ale warte są swojej ceny
Błyskotliwość myśli i szybkość skojarzeń w brunatnym napoju się budzi.
Delegowanie pracowników do pracy za granicę

zieleninka

Post autor: zieleninka » 22 sie 2019, 11:07

A co myślicie o https://www.euro.com.pl/telefony-komork ... lsrc=aw.ds xiaomi mi 9, warto go kupić?

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 22 sie 2019, 14:10

Siostra ma. Fajny aparat, szybkie działanie. Jedyny minus, że spadł jej z wysokości zaledwie ok. 30cm na plecki i pękły, więc to dołączane etui jest niewystarczające, by chronić tel przed pęknięciem.

Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Post autor: Roflmilion » 22 sie 2019, 17:52

zieleninka pisze:
22 sie 2019, 11:07
A co myślicie o https://www.euro.com.pl/telefony-komork ... lsrc=aw.ds xiaomi mi 9, warto go kupić?
Kupiłem parę tygodni temu mi 9 SE - czyli wersja mniejsza i z trochę gorszym prockiem. Jest bardzo zadowolony. Byłem nastawiony, żeby brać "pełną" mi 9, ale jednak już trochę za duży i zdecydowałem się na mniejszego SE, który i tak jest wystarczający. Świetnie wszystko chodzi. Jest NFC do płatności kartą.

Robiłem dość mocny research w tym temacie ostatnio i jest to jeden z najlepszych obecnie smartfonów w stosunku jakość/cena.

Pomyślałbym nad mi 9T - wielkość ta sama, ale aparat wysuwa się, więc cały ekran jest bez notcha i jest trochę większy. Trochę gorszy procek, ale mocniejsza bateria. Ogólnie jak ktoś nie gra w jakieś super wymagające gry, to nie zauważy w ogóle różnicy między procesorami w tych trzech wersjach.

Polecam skoczyć do sklepu i trochę podotykać te trzy modele. Ja po długim zastanawianiu się wybrałem mniejszy SE i nie żałuję. Jeszcze na youtube możesz jakieś recenzje obejrzeć, żeby dowiedzieć się o różnicach w modelach mi 9.

Awatar użytkownika
braciak
Kontakt:

Post autor: braciak » 23 sie 2019, 14:31

A jeżeli już mowa o telefonach, to co mi możecie polecić z nowych telefonów, które są na rynku do 2000 zł

Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Post autor: Roflmilion » 23 sie 2019, 22:31

braciak pisze:
23 sie 2019, 14:31
A jeżeli już mowa o telefonach, to co mi możecie polecić z nowych telefonów, które są na rynku do 2000 zł
Tak jak wyżej, ta mi 9 kosztuje 1900 zł i jest to jeden z najlepszych zakupów do 2000 zł. Oczywiście znajdzie się jeszcze parę telefonów wartych uwagi w tej kwocie. Słyszałem bardzo dużo pozytywnych opinii o mi 9, więc przekazuję dalej. Podobnie samo Xiaomi jest bardzo polecane wśród zwykłych użytkowników i to właściwie niezależnie, czy ktoś ma model z 2015 czy 2019 roku.

Zależy już czego szukasz - coś powyżej 6 cali, czy może coś mniejszego. Tak samo czy telefon do zwykłego używania typu fb, yt, spotify, czy może do grania w bardziej wymagające gierki. Czy potrzebujesz NFC do płacenia (wtedy z Xiaomi tylko flagowce, bo pozostałe nie mają).

zieleninka

Post autor: zieleninka » 09 wrz 2019, 13:53

Kupiłem i użytkuje kilka dni - jak na razie jestem zadowolony, chodzi płynnie, bateria przyzwoicie trzyma, aparat jak na moje potrzeby wystarczajacy

Borys59
Kontakt:

Post autor: Borys59 » 31 paź 2019, 09:48

Ja skakałem pomiędzy Xiaomi i iPhonami, i ostatecznie zostałem przy tych drugich. O wiele wolniej się starzeją i mimo małej ilości ramu jakoś nie przycinają się nawet, jak mam wiele zakładek w przeglądarce.

Awatar użytkownika
emil90
Kontakt:

Post autor: emil90 » 14 lis 2019, 08:20

Ja ostatnio sprawiłem sobbie Xiaomi Mi9 i muszę przyznać, że fajna zabawka
Słowo, nigdy nie upada na Ziemię. Człowiek od słowa - tak.

ODPOWIEDZ