Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  72  73  74  75  76    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Kadra BVB 2019/20 » Mario Götze
18 grudnia 2013, 15:10 [cytuj]
"Siwy" powiedział/a:
Skąd wiesz że z nim w składzie nie gralibyśmy jeszcze lepiej?
Pewnie gralibyśmy lepiej patrząc na to co prezentuje Miki. Tak czy siak udowodniliśmy, że bez Gotze nie musimy być wcale gorsi. Klopp nałożył jeszcze większy nacisk na grę drużynową, jak sam powiedział "najlepszym rozgrywającym jest pressing."

Pewnie z Gotze wychodziło by nam to wszystko jeszcze lepiej, ale cóż, i tak uważam, że wybrnęliśmy z tej sytuacji z tarczą.

A Gotze w Bayernie prędzej czy później będzie miał bardzo ciężko, teraz kontuzjowany jest Schweinsteiger, do tego gdzieś musi grać Thiago, jest jeszcze Kroos i Martinez, a w lecie przyjdzie Lewandowski. Uważam, że Gotze obejrzy większość najważniejszych spotkań dla Bayernu z ławki, za rok wcale łatwiej mu nie będzie, ma ogromną konkurencję, a Guardiola rozkochał się w Tonim Kroosie.
Pewnie gralibyśmy lepiej patrząc na to co prezentuje Miki. Tak czy siak udowodniliśmy, że bez Gotze nie musimy być wcale gorsi. Klopp nałożył jeszcze większy nacisk na grę drużynową, jak sam powiedział "najlepszym rozgrywającym jest pressing."

Pewnie z Gotze wychodziło by nam to wszystko jeszcze lepiej, ale cóż, i tak uważam, że wybrnęliśmy z tej sytuacji z tarczą.

A Gotze w Bayernie prędzej czy później będzie miał bardzo ciężko, teraz kontuzjowany jest Schweinsteiger, do tego gdzieś musi grać Thiago, jest jeszcze Kroos i Martinez, a w lecie przyjdzie Lewandowski. Uważam, że Gotze obejrzy większość najważniejszych spotkań dla Bayernu z ławki, za rok wcale łatwiej mu nie będzie, ma ogromną konkurencję, a Guardiola rozkochał się w Tonim Kroosie.
18 grudnia 2013, 15:12 [cytuj]
"poldinhio" powiedział/a:
Mia25,

Proponuje nie wrzucac wszystkich do jedneo worka.
znajdz prosze fragment w ktorym Pawelinho mowil, ze Mario jest najwiekszym talentem i ze "zjada Robbena na sniadanie" To ze pan "x" napisal, ze mario jest najlepszy na swiecie itd nie swiadczy ze pan "y" twiedzi to samo :)

Ja od poczatku uwazalem, ze Mario to talent i dalej tk uwazam, choc twierdze rowniez ze obnizyl loty dosyc sporo od jakiegos czasu :)
Jak bedę miec czas to poszukam, oczywiście, że nie wolno wrzucać wszytskich do jednego worka, ale wtedy 99% tego forum było tymi panami "x" ;)
Chciałam tylko zwrócić uwagę na fakt jak zmiana barw klubowych może zmienić zdanie o danym zawodniku jeśli chodzi o jego umiejętności.
Jak bedę miec czas to poszukam, oczywiście, że nie wolno wrzucać wszytskich do jednego worka, ale wtedy 99% tego forum było tymi panami "x" ;)
Chciałam tylko zwrócić uwagę na fakt jak zmiana barw klubowych może zmienić zdanie o danym zawodniku jeśli chodzi o jego umiejętności.
18 grudnia 2013, 15:16 [cytuj]
No to napewno. Nie mozna jednak odbierac Mario umiejetnosci, bo ten je niewatpliwie posiada. Praktycznie wszyscy na tym forum maja cos do niego i mysle , ze wcale sie temu nie dziwisz po tym jak sie zachowal :)
No to napewno. Nie mozna jednak odbierac Mario umiejetnosci, bo ten je niewatpliwie posiada. Praktycznie wszyscy na tym forum maja cos do niego i mysle , ze wcale sie temu nie dziwisz po tym jak sie zachowal :)
18 grudnia 2013, 15:30 [cytuj]
"Mia25" powiedział/a:
Chcia³am tylko zwróciæ uwagê na fakt jak zmiana barw klubowych mo¿e zmieniæ zdanie o danym zawodniku je¶li chodzi o jego umiejêtno¶ci.
Jesli mnie pamiec nie myli, to byl czas ze Neuer byl przereklamowana malpa, dopiero po jakims czasie w Bayernie sie "nauczyl" grac :)
Wiem o co Ci chodzi, ja tylko zwracam uwage ze to nie tyczy sie tylko kibicow BVB :-P
Jesli mnie pamiec nie myli, to byl czas ze Neuer byl przereklamowana malpa, dopiero po jakims czasie w Bayernie sie "nauczyl" grac :)
Wiem o co Ci chodzi, ja tylko zwracam uwage ze to nie tyczy sie tylko kibicow BVB :-P
19 marca 2014, 15:51 [cytuj]
Dziennikarz pytający Gotze o dom w Dortmundzie.
- Nigdy nie powiedziałem, że go tam nie zbuduje.

:lol:
Dziennikarz pytający Gotze o dom w Dortmundzie.
- Nigdy nie powiedziałem, że go tam nie zbuduje.

:lol:
1 kwietnia 2014, 10:13 [cytuj]
facebook.com/photo.php?v=806562229371733&set=vb.560268320679827&type=2&theater

Takie śmieszki piłkarzy Bayernu:

Muller pyta się jak się Judasz czuje ze zdobycia mistrzostwa w właściwym trykocie :) jedynym właściwym trykocie.
https://www.facebook.com/photo.php?v=806562229371733&set=vb.560268320679827&type=2&theater

Takie śmieszki piłkarzy Bayernu:

Muller pyta się jak się Judasz czuje ze zdobycia mistrzostwa w właściwym trykocie :) jedynym właściwym trykocie.
1 kwietnia 2014, 10:15 [cytuj]
No, warto też dodać co mówi wklejony na końcu Klopp: "Halt die Fresse", a więc nic innego jak "zamknij mordę" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No, warto też dodać co mówi wklejony na końcu Klopp: "Halt die Fresse", a więc nic innego jak "zamknij mordę" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
2 kwietnia 2014, 12:56 [cytuj]
Goetze nie by³ ju¿ tak rozmowny, gdy zosta³ zapytany o to, czy nie jest mu trochê ¿al, ¿e Borussia po raz kolejny zostanie tak mocno os³abiona. Na to pytanie rzuci³ jedynie krótkie: "No comment".
Goetze nie by³ ju¿ tak rozmowny, gdy zosta³ zapytany o to, czy nie jest mu trochê ¿al, ¿e Borussia po raz kolejny zostanie tak mocno os³abiona. Na to pytanie rzuci³ jedynie krótkie: "No comment".
2 kwietnia 2014, 13:03 [cytuj]
Też to czytałem.
Wniosek jeden - menda zdaje sobie sprawę jak wielkie świństwo zrobił i wie że cokolwiek by nie powiedział nic to nie zmieni. Na zawsze będzie judaszem.
Interesujące jest też ogólne podejście Niemców - mało kto chce z nim robić wywiady, nie pojawia się w reklamach, można powiedzieć że z popularnego i powszechnie lubianego małolata stał się persona non grata. Bardzo mnie to cieszy i mam nadzieję że nigdy indywidualnie nic nie osiągnie.
Też to czytałem.
Wniosek jeden - menda zdaje sobie sprawę jak wielkie świństwo zrobił i wie że cokolwiek by nie powiedział nic to nie zmieni. Na zawsze będzie judaszem.
Interesujące jest też ogólne podejście Niemców - mało kto chce z nim robić wywiady, nie pojawia się w reklamach, można powiedzieć że z popularnego i powszechnie lubianego małolata stał się persona non grata. Bardzo mnie to cieszy i mam nadzieję że nigdy indywidualnie nic nie osiągnie.
2 kwietnia 2014, 18:57 [cytuj]
To Muller również jest takim szczekaczem? miałem go za porządnego gościa...
To Muller również jest takim szczekaczem? miałem go za porządnego gościa...
14 kwietnia 2014, 14:51 [cytuj]
Odnosze coraz większe wrażenie, że gwiazda Mario Gotze prygasła.
Wcześniej było tyle gadania o tym złotym dziecku niemieckiej piłki nożje, drugi Messi, a teraz to ucichło. Teraz dużo większa uwaga skupia się choćby na Meyerze.

U nas był największą gwiazdą, w centrum uwagi, a jak oglądałem ostatnio Bayern kilka razy, to był pierwszy do zmiany gdy tylko coś nie idzie. Zresztą w Bundeslidze rozegrał tylko 6 pełnych spotkań, a w Lidze Mistrzów tylko jedno.

Nawet sobie wchodze na największe polskie forum o Bayernie (bayern.tdcg.pl), a tam jego temat zepchnięty na przedostatnie miejsce strony... ostatni raz tam było coś pisane na początku grudnia(!). To chyba pokazuje jak się nim interesują kibice. A dla jasności - forum porównywalne do naszego i aktywne.
Wcześniej było tyle gadania o tym złotym dziecku niemieckiej piłki nożje, drugi Messi, a teraz to ucichło. Teraz dużo większa uwaga skupia się choćby na Meyerze.

U nas był największą gwiazdą, w centrum uwagi, a jak oglądałem ostatnio Bayern kilka razy, to był pierwszy do zmiany gdy tylko coś nie idzie. Zresztą w Bundeslidze rozegrał tylko 6 pełnych spotkań, a w Lidze Mistrzów tylko jedno.

Nawet sobie wchodze na największe polskie forum o Bayernie (bayern.tdcg.pl), a tam jego temat zepchnięty na przedostatnie miejsce strony... ostatni raz tam było coś pisane na początku grudnia(!). To chyba pokazuje jak się nim interesują kibice. A dla jasności - forum porównywalne do naszego i aktywne.
14 kwietnia 2014, 15:01 [cytuj]
Tez to zauważyłem i o ile nie odpali nagle na Mundialu to taki stan rzeczy raczej pozostanie :-) transfermarkt wycenia go na 55 mln, najwiecej w historii z Nimecow i z Bundesligi i to jest (oprócz strzeżonej nam bramki) jego największy sukces od odejścia od nas.

Po wieczność niech mu będzie hańba i dyshonor za to co zrobił! Judasz.

Pisałem o tym 2 posty wyżej - Niemcy przestali sie nim zachwycać, nie jest już cudownym dzieckiem tylko chciwym zdrajca który splunął w twarz kibicom - a tego szczególnie Niemcy nie lubią biorąc pod uwagę ich stosunek do klubów. Życzę mu oczywiście jak najgorzej, zeby zgnil na ławce Bayernu i nigdy na stałe nie zagościł w pierwszym składzie mocnego klubu. Jego nazwisko na zawsze będzie sie kojarzyć ze zdrada, hańba, kłamstwem i wszystkim co najgorsze, przynajmniej ja mam nawet po takim czasie takie odczucia względem tego.
Tez to zauważyłem i o ile nie odpali nagle na Mundialu to taki stan rzeczy raczej pozostanie :-) transfermarkt wycenia go na 55 mln, najwiecej w historii z Nimecow i z Bundesligi i to jest (oprócz strzeżonej nam bramki) jego największy sukces od odejścia od nas.

Po wieczność niech mu będzie hańba i dyshonor za to co zrobił! Judasz.

Pisałem o tym 2 posty wyżej - Niemcy przestali sie nim zachwycać, nie jest już cudownym dzieckiem tylko chciwym zdrajca który splunął w twarz kibicom - a tego szczególnie Niemcy nie lubią biorąc pod uwagę ich stosunek do klubów. Życzę mu oczywiście jak najgorzej, zeby zgnil na ławce Bayernu i nigdy na stałe nie zagościł w pierwszym składzie mocnego klubu. Jego nazwisko na zawsze będzie sie kojarzyć ze zdrada, hańba, kłamstwem i wszystkim co najgorsze, przynajmniej ja mam nawet po takim czasie takie odczucia względem tego.
16 kwietnia 2014, 15:29 [cytuj]
scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/p720x720/10277571_1015363598503856_7970177671636726486_n.jpg" alt="scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/p720x720/10277571_1015363598503856_7970177671636726486_n.jpg" width="98%">

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[img]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/p720x720/10277571_1015363598503856_7970177671636726486_n.jpg[/img]

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
16 kwietnia 2014, 16:34 [cytuj]
To chyba fejk.
"Mortis" powiedział/a:
To było poniekąd do przewidzenia, u nas był najjaśniejszą gwiazdą a w Bayernie gwiazd jest multum, na dodatek jego rola w zespole nie jest tak ważna jak u nas więc siłą rzeczy Gotze nie jest już tak rozchwytywany przez media. Niemniej to jego pierwszy sezon w Monachium więc nie ma co wyciągać pochopnych wniosków.
"Lexy" powiedział/a:
Niemcy przestali sie nim zachwycać, nie jest już cudownym dzieckiem tylko chciwym zdrajca który splunął w twarz kibicom - a tego szczególnie Niemcy nie lubią biorąc pod uwagę ich stosunek do klubów.
A ja mam wrażenie że niemieccy kibice są pobłażliwi :-P może nie w przypadku Gotze bo tutaj naprawdę jego decyzja była splunięciem w twarz Borussii ale ogólnie jak Bayern ściągał gwiazdy z innych klubów to jakoś nie odczułem większej dezaprobaty ze strony kibiców tych drużyn w których wcześniej grali (Gomez, Mandzukić, wcześniej Ballack, Lucio, Ze Roberto, Elber, Frings itd.) jakby byli przyzwyczajeni do tego że Bayern i tak ich kupi. Z ostatnich lat to chyba tylko Neuer i Gotze dostali po dupie.

We Włoszech tacy ludzie nie mieliby życia, przejście z Romy do Lazio czy z Juventusu do Milanu/Interu to jak wbicie sobie sztyletu w pierś, włosi są do tego stopnia fanatyczni że byliby w stanie rozwalić kijami samochód takiego gracza czy podczas meczu posłać w niego racę z trybun.... i to mi się w nich podoba :mrgreen:
To było poniekąd do przewidzenia, u nas był najjaśniejszą gwiazdą a w Bayernie gwiazd jest multum, na dodatek jego rola w zespole nie jest tak ważna jak u nas więc siłą rzeczy Gotze nie jest już tak rozchwytywany przez media. Niemniej to jego pierwszy sezon w Monachium więc nie ma co wyciągać pochopnych wniosków.
[quote="Lexy"]Niemcy przestali sie nim zachwycać, nie jest już cudownym dzieckiem tylko chciwym zdrajca który splunął w twarz kibicom - a tego szczególnie Niemcy nie lubią biorąc pod uwagę ich stosunek do klubów.
16 kwietnia 2014, 16:48 [cytuj]
"Siwy" powiedział/a:

We Włoszech tacy ludzie nie mieliby życia, przejście z Romy do Lazio czy z Juventusu do Milanu/Interu to jak wbicie sobie sztyletu w pierś
A taki Pirlo zaliczył i Inter, i Milan, i Juventus :-)

Zresztą w tym zimowym okienku transferowym ten pomocnik Interu na G (nie pamietam) naciskał na transfer do Juve, który jednak w ostatniej chwili został zablokowany i też sobie chyba dobrze żyje.

EDIT: Fredy Guarín
A taki Pirlo zaliczył i Inter, i Milan, i Juventus :-)

Zresztą w tym zimowym okienku transferowym ten pomocnik Interu na G (nie pamietam) naciskał na transfer do Juve, który jednak w ostatniej chwili został zablokowany i też sobie chyba dobrze żyje.

EDIT: Fredy Guarín
16 kwietnia 2014, 16:55 [cytuj]
Transfery pomiedzy Interem, Milanem i Juve to nic nadzwyczajnego.
Transfery pomiedzy Interem, Milanem i Juve to nic nadzwyczajnego.
16 kwietnia 2014, 17:03 [cytuj]
Akurat wszyscy dobrze znali/znają Zlatana i to że nie przywiązuje się do barw więc skończyło się jedynie na gwizdach i przyśpiewkach. Pirlo czy Seedorf to inna bajka bo będąc w Interze byli raczej anonimowymi graczami których talent wybuchnął dopiero w Milanie. Pirlo to jednak gość z klasą, mało o nim słychać w mediach, nie uczestniczy w żadnych skandalach, po prostu wychodzi na boisko i robi swoje, wygrał dla Milanu sporo tytułów więc Milaniści traktują go z szacunkiem.

Bardziej chodziło mi o transfery ukształtowanych, ważnych graczy pierwszego składu, ale to tak na marginesie ;-)
Akurat wszyscy dobrze znali/znają Zlatana i to że nie przywiązuje się do barw więc skończyło się jedynie na gwizdach i przyśpiewkach. Pirlo czy Seedorf to inna bajka bo będąc w Interze byli raczej anonimowymi graczami których talent wybuchnął dopiero w Milanie. Pirlo to jednak gość z klasą, mało o nim słychać w mediach, nie uczestniczy w żadnych skandalach, po prostu wychodzi na boisko i robi swoje, wygrał dla Milanu sporo tytułów więc Milaniści traktują go z szacunkiem.

Bardziej chodziło mi o transfery ukształtowanych, ważnych graczy pierwszego składu, ale to tak na marginesie ;-)
16 kwietnia 2014, 17:52 [cytuj]
Siwy, np? Balotelli też grał i w Interze i w Milanie tak samo Ronaldo (on w sumie i zaliczył Barcę i Real), chodzi może tutaj bardziej, że Goetze to wychowanek, we włoszech wychowanek np Interu przechodzący do Milanu życia na pewno nie miałby.
[b]Siwy[/b], np? Balotelli też grał i w Interze i w Milanie tak samo Ronaldo (on w sumie i zaliczył Barcę i Real), chodzi może tutaj bardziej, że Goetze to wychowanek, we włoszech wychowanek np Interu przechodzący do Milanu życia na pewno nie miałby.
16 kwietnia 2014, 21:53 [cytuj]
"Mbuti3" powiedział/a:
włoszech wychowanek np Interu przechodzący do Milanu życia na pewno nie miałby
kotze u w DO też nie ma życia. Po podpisaniu kontraktu rzesza ochroniarzy, groźby dla całej rodziny, w szczególności dla ojca judasza, który pracował na TU Dortmund. Po przyjeździe do DO w momencie gdy wszedł o mało nie rozsadziło SUD... nawet małe szkuty z nordwest spiewały "Das ist ein hurensohne"
kotze u w DO też nie ma życia. Po podpisaniu kontraktu rzesza ochroniarzy, groźby dla całej rodziny, w szczególności dla ojca judasza, który pracował na TU Dortmund. Po przyjeździe do DO w momencie gdy wszedł o mało nie rozsadziło SUD... nawet małe szkuty z nordwest spiewały "Das ist ein hurensohne"
17 kwietnia 2014, 13:38 [cytuj]
"BarDOsz" powiedział/a:
kotze u w DO też nie ma życia.
I Bardzo dobrze :) Mam nadzieje, że miłość do tego piłkarza już nigdy nie wróci.
I Bardzo dobrze :) Mam nadzieje, że miłość do tego piłkarza już nigdy nie wróci.
|<  <<  <  72  73  74  75  76    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 28 20 5 3 65
2. RB Lipsk 28 18 6 4 60
3. VfL Wolfsburg 28 15 9 4 54
4. Eintracht Frankfurt 28 14 11 3 53
5. Borussia Dortmund 28 14 4 10 46
6. Bayer 04 Leverkusen 27 12 7 8 43
7. Union Berlin 28 9 13 6 40
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 384
2. ewerthon 378
3. arturborussen 375
4. Michael_BvB 369
5. Grzes2603 366
6. panoli 363
7. bvb1973 363
cała tabela
forum dyskusyjne

shoutbox

JuloBVB
JuloBVB godzinę temu

U mnie jeszcze jest nadzieja na wyprzedzenie Wolfsburga

obywatelap
obywatelap 3 godzin temu

Liga Europy zostanie wstępnie okrojona z 16 słabszych drużyn (do 32 zespołów), więc bym nie lekceważył tych rozgrywek. Zresztą dla części kadry to jest właśnie odpowiedni poziom. A część nawet na to się nie łapie. Meunier jest trochę zapomniany na ławce, ale spokojnie - on jeszcze się pojawi w tym sezonie ;) Zresztą Morey na razie to też nie jest poziom wczorajszego meczu. Biorąc jednak pod uwagę, że przyszedł za darmo ...

MAKAVELI
MAKAVELI 5 godzin temu

Ależ stwarza się, niesamowita szansa na zdobycie, jedynego brakującego nam do kompletu trofeum. Spadkobiercy pucharu uefa, Ligo Europy zmierzamy po ciebie, jakież ciepełko na sercu się robi. To będą piękne czwartki, oraz cudowne niedzielne kolejki w BL.

Pingas
Pingas Dzisiaj, 00:03

u nas plus że wraca Sancho

Pingas
Pingas Dzisiaj, 00:02

Ja nadal mam nadzieję na LM, Wolfsburg gra z rozjuszonym Bayernem, Lipskiem, nieprzewidywalnym Unionem i Stuttgartem, walczącym o utrzymanie Mainz, które gra nawet ładną piłkę po zmianie trenera

JuloBVB
JuloBVB Wczoraj, 23:51

Haaland już bardzo długo jest bez gola niestety

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 23:40

Jeszcze wypożyczonych trzeba sprzedać. Na szczęście Wolf w Kolonii pierwszy skład, a Marsylia chce Balerdiego, więc nie powinno być kłopotów.

ryś
ryś Wczoraj, 23:33

Trudno po tak młodym zawodniku jakim jest Haaland żądać aby ten ciągnął drużynę co mecz, ale musi się ogarnąć bo spadek skuteczności widoczny .

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 23:30

No ale wszystko w imię dobrobytu swojego klienta.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 23:28

Paradoksalnie Raiola zmniejszył szanse na transfer, bo jeśli dalej będzie tak grał, to nikt nie zaryzykuje 150 mln w dobie pandemii.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 23:26

Dokładnie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 23:26

Haaland- do niedawna wulkan energii ciągnący drużynę, od czasu wakacji grubego i tatusia wręcz przeciwnie

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 23:25

*nierealne

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 23:25

7-9 nie realne.

JuloBVB
JuloBVB Wczoraj, 23:25

7. Zmienienie polityki klubu z trampoliny dla młodych na walkę o tytuły 8 Rewolucja transferowa w letnim okienku 9 Watzke dający wolną rękę Rose

JuloBVB
JuloBVB Wczoraj, 23:23

Haaland albo myślami jest gdzie indziej, albo trenerzy go rozpracowali

Ganc5
Ganc5 Wczoraj, 23:23

oby ta porażka była dobrym materiałem do analizy powalczyli gdyby nie bledy cana różnie mogło sie to potoczyc brawo za walke

ryś
ryś Wczoraj, 23:22

Haaland nam się zaciął.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 23:22

4. Wzmocnienie defensywy 5. Nowy bramkarz. 6. Stworzenie monolitu, a nie zlepku obrażonych na LE panieniek.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 23:20

Ważne żeby w przyszłym sezonie 1. Hazard i Reyna wrócili do formy 2. Morey, Moukoko, Knauff się rozwijali 3. Zagadou był bez kontuzji

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 23:13

Wystarczy trochę regularnej gry co skutkuje większą pewnością siebie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 23:12

I muszę wspomnieć o Dahoudzie. Przestałem wierzyć, że kiedykolwiek zagra dla nas dobrze, a ostatnio jest jednym z najlepszych. Moje personalne zaskoczenie sezonu.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 23:09

Dokładnie on jest zwyczajnie wolny i przydałby się młodszy oraz zwinniejszy.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 23:08

Jeśli chodzi o Hummelsa to bardziej obawiam się o jego wydolność niż umiejętności.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 23:06

Ja Brandt'a bym zostawił, gdyż jestem zdania, że Rose może go odbuwać, a jest to piłkarz naprawdę dobry, a jedynego czego mu brakuje to pewności siebie. Z wyjątkiem Brandt'a do tej listy dorzuciłbym jeszcze Canstatystę oraz hrumcia, a całą defensywę trzeba przebudować. Zresztą ciężko się pozbyć obu dziurawych serów, gdyż obaj mają podpisane nowe umowy.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 23:06

Tragedii nie ma. Jeśli reszta zadba o formę to nowy trener będzie miał przyzwoitą kadrę.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 23:03

Jak dla mnie do sprzedaży: jeden ze szwajcarskich bramkarzy, Witsel, Brandt, Meunier, Schulz i Zagadou, jeśli dalej tak będzie wyglądało z kontuzjami.

svalien07
svalien07 Wczoraj, 23:02

ciekawe czy dożyjemy jakiegoś tytułu jeszcze

miesorz
miesorz Wczoraj, 23:01

Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 22:59

Q4RTRIDG3 połowa kadry jest to wywalanie raczej uważam, że nie ma z czego budować Rose. Praktycznie mentalnie zespół jest rozbity i ciężko będzie nowemu trenerowi pozbierać to bagno jakie stworzyli tylko Watzke z Zorc'iem swoimi decyzjami w ciągu ostatnich 8 lat.

statystyki

Użytkownicy online: Dargos, Szegii, TomLi, Karolis
Gości online: 53
Zarejestrowanych użytkowników: 9086
Ostatnio zarejestrowany: hopscotch86@wp.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem