Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Kadra BVB 2019/20 » Łukasz Piszczek
7 sierpnia 2011, 20:21 [cytuj]
Volv święte słowa

Wszyscy jesteśmy z Łukaszem !!
Volv święte słowa

Wszyscy jesteśmy z Łukaszem !!
7 sierpnia 2011, 20:47 [cytuj]
"Ebi_Smolarek" powiedział/a:
to co pzpn robi to juz katastrofa, czytam na wp. ze chca wyslac pismo do federacji niemieckiej aby Piszcza i w BL udupili

diabel masz fotke z Łukaszem ?
-niestety nie bylem na to przygotowany i zona wziela autograf,a komöra nie chcialem,bo to tandeta,a dzisiaj jeszcze wieksza wpadka kiedy mojego przyjaciela odwiozlem na lotnisko i sie zegnalem,pojawil sie nagle ....Robert Lewandowski i tradycyjnie bez aparatu pozostalo jedynie przebic piatke,pogratulowac wspanialej gry i pozdrowic.Super weekend,ale bez zdjec,wkrötce pojade znowu na jakis trening to moze tym razem cos wyjdzie
-niestety nie bylem na to przygotowany i zona wziela autograf,a komöra nie chcialem,bo to tandeta,a dzisiaj jeszcze wieksza wpadka kiedy mojego przyjaciela odwiozlem na lotnisko i sie zegnalem,pojawil sie nagle ....Robert Lewandowski i tradycyjnie bez aparatu pozostalo jedynie przebic piatke,pogratulowac wspanialej gry i pozdrowic.Super weekend,ale bez zdjec,wkrötce pojade znowu na jakis trening to moze tym razem cos wyjdzie
7 sierpnia 2011, 20:49 [cytuj]
sport.wp.pl/kat,1746,title,Piszczek-nie-bedzie-mogl-grac-w-Borussii,wid,13666193,wiadomosc.html?ticaid=1ccd4
http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Piszczek-nie-bedzie-mogl-grac-w-Borussii,wid,13666193,wiadomosc.html?ticaid=1ccd4
7 sierpnia 2011, 21:02 [cytuj]
Nasi prawnicy już się postarają,aby wszystko było tip-top. Łukasz zrobił chujowo, ale był młody i jeszcze dodatkowo teraz zrobił więcej niż musiał. Nawet nie chciał się odwoływać od kary. Jak lubin zdobywał mistrzostwo kosztem legii to nikomu to nie przeszkadzało. Ba nawet nie ma takiej gatki, aby zabrać mistrza lubinowi, ale oczywiście trzeba ujeb*ć zawodnika, który dobrowolnie poddaje się karze i oddaje kasę.
Nasi prawnicy już się postarają,aby wszystko było tip-top. Łukasz zrobił chujowo, ale był młody i jeszcze dodatkowo teraz zrobił więcej niż musiał. Nawet nie chciał się odwoływać od kary. Jak lubin zdobywał mistrzostwo kosztem legii to nikomu to nie przeszkadzało. Ba nawet nie ma takiej gatki, aby zabrać mistrza lubinowi, ale oczywiście trzeba ujeb*ć zawodnika, który dobrowolnie poddaje się karze i oddaje kasę.
7 sierpnia 2011, 21:05 [cytuj]
"mroz" powiedział/a:
Nasi prawnicy już się postarają,aby wszystko było tip-top. Łukasz zrobił chujowo, ale był młody i jeszcze dodatkowo teraz zrobił więcej niż musiał. Nawet nie chciał się odwoływać od kary.
w to nie wątpie :)! i wiem,że nie będzie nam grozic brak Łukasza Piszczka:)!
w to nie wątpie :)! i wiem,że nie będzie nam grozic brak Łukasza Piszczka:)!
8 sierpnia 2011, 11:20 [cytuj]
też mam taką nadzieję, że z druzyny nam go nie zabiora

Smuda powiedzial: "Przecież ta kara dla niego jest znacznie surowsza od tych, które nałożono na wielu zawodników, którzy mieli znacznie większe grzechy. Oni dostawali wyroki w zawieszeniu. Mogą spokojnie grać. Łukasz jako bardzo młody zawodnik złożył się na mecz, w którym i tak nie grał. Bał się starych, nie wyłamał się, do wszystkiego się publicznie przyznał. A karę dostał taką, jakby to on wymyślił korupcję w polskiej piłce i pociągał za wszystkie sznurki. U nas w kraju kar nie ponoszą prawdziwi aferzyści. Ale za to znaleziono i przykładnie ukarano szefa mafii piłkarskiej - Piszczka. Przecież to absurd."
Tak jak mowiliscie, w koncu powiedzial cos madrego;d

[color=red]Nie piszemy postów po sobie - Murzyn[/color]
też mam taką nadzieję, że z druzyny nam go nie zabiora

Smuda powiedzial: "Przecież ta kara dla niego jest znacznie surowsza od tych, które nałożono na wielu zawodników, którzy mieli znacznie większe grzechy. Oni dostawali wyroki w zawieszeniu. Mogą spokojnie grać. Łukasz jako bardzo młody zawodnik złożył się na mecz, w którym i tak nie grał. Bał się starych, nie wyłamał się, do wszystkiego się publicznie przyznał. A karę dostał taką, jakby to on wymyślił korupcję w polskiej piłce i pociągał za wszystkie sznurki. U nas w kraju kar nie ponoszą prawdziwi aferzyści. Ale za to znaleziono i przykładnie ukarano szefa mafii piłkarskiej - Piszczka. Przecież to absurd."
Tak jak mowiliscie, w koncu powiedzial cos madrego;d

[color=red]Nie piszemy postów po sobie - Murzyn[/color]
10 sierpnia 2011, 15:38 [cytuj]
Temat zawieszenia Piszczka wciąż wraca. Jakiś facet z wydziału dyscypliny mówi, że prawdopodobnie UEFA i FIFA zawieszą Łukasza na pół roku z występów w Bundeslidze i LM. W ogóle mi się to nie podoba...
Temat zawieszenia Piszczka wciąż wraca. Jakiś facet z wydziału dyscypliny mówi, że prawdopodobnie UEFA i FIFA zawieszą Łukasza na pół roku z występów w Bundeslidze i LM. W ogóle mi się to nie podoba...
10 sierpnia 2011, 18:23 [cytuj]
Jeżeli tak zrobią to będzie nie fair wobec Łukasza. Chłopak się przyznał, w dodatku nie grał w meczu.
A co z innymi piłkarzami zamieszanymi w korupcje, przykład: Hermes (Jaga), pomyka aż miło a mu się do tyłka nie dobiorą. Wydział dyscyplin "zabija nam kure, która znosi złote jajka" jakby to Lipski powiedział :D
Jeżeli tak zrobią to będzie nie fair wobec Łukasza. Chłopak się przyznał, w dodatku nie grał w meczu.
A co z innymi piłkarzami zamieszanymi w korupcje, przykład: Hermes (Jaga), pomyka aż miło a mu się do tyłka nie dobiorą. Wydział dyscyplin "zabija nam kure, która znosi złote jajka" jakby to Lipski powiedział :D
10 sierpnia 2011, 18:42 [cytuj]
"mroz" powiedział/a:
Nasi prawnicy już się postarają,aby wszystko było tip-top.
Obawiam się że nasi prawnicy nic tu nie maja do gadania bo to już zależy DFB i UEFA jak podejdą do tego a czy mamy takie wpływy to już nie wiem. Jednak myślę że jak będą chcieli zawiesić Łukasza to te odwoła się i znajdą rozwiązanie.
Obawiam się że nasi prawnicy nic tu nie maja do gadania bo to już zależy DFB i UEFA jak podejdą do tego a czy mamy takie wpływy to już nie wiem. Jednak myślę że jak będą chcieli zawiesić Łukasza to te odwoła się i znajdą rozwiązanie.
21 września 2011, 18:59 [cytuj]
Związkowy trybunał piłkarski rozważył apelacje piszczka i nałożył na niego na okres próby karę roku dyskwalifikacji w zawieszeniu na 3 lata, ponadto łukasz musi wpłacić 150 000 zł na dowolny dom dziecka w polsce.
Dobrze że tak to się skończyło ;-)
Związkowy trybunał piłkarski rozważył apelacje piszczka i nałożył na niego na okres próby karę roku dyskwalifikacji w zawieszeniu na 3 lata, ponadto łukasz musi wpłacić 150 000 zł na dowolny dom dziecka w polsce.
Dobrze że tak to się skończyło ;-)
21 września 2011, 20:34 [cytuj]
i znowu pzpn się ośmieszył :) zwycięstwo! :D niech Piszczu zamiast płacić spotka się z dzieciakami i je potrenuje ;)
i znowu pzpn się ośmieszył :) zwycięstwo! :D niech Piszczu zamiast płacić spotka się z dzieciakami i je potrenuje ;)
24 grudnia 2011, 19:51 [cytuj]
Piszczek najlepszym prawym obrońcą Bundesligi rundy jesiennej sezonu 2011/2012 według portalu spox.com

spox.com/de/sport/fussball/bundesliga/1112/Artikel/spox-positions-ranking-tor-abwehr-ter-stegen-hummels-piszczek-lahm,seite=3.html
Piszczek najlepszym prawym obrońcą Bundesligi rundy jesiennej sezonu 2011/2012 według portalu spox.com

http://www.spox.com/de/sport/fussball/bundesliga/1112/Artikel/spox-positions-ranking-tor-abwehr-ter-stegen-hummels-piszczek-lahm,seite=3.html
24 grudnia 2011, 19:56 [cytuj]
bardzo niesluszny wybor, patrzac na ostatnie mecze Łukasza;/
bardzo niesluszny wybor, patrzac na ostatnie mecze Łukasza;/
24 grudnia 2011, 19:58 [cytuj]
Spox :mrgreen:
Spox :mrgreen:
24 grudnia 2011, 20:10 [cytuj]
Na tle całej rundy zagrał konkretnie. Duża liczba głosów - zapewne fani BVB których jest "troche" wbili i głosowali bo swój :mrgreen:
Na tle całej rundy zagrał konkretnie. Duża liczba głosów - zapewne fani BVB których jest "troche" wbili i głosowali bo swój :mrgreen:
24 grudnia 2011, 20:22 [cytuj]
Nie no zważywszy na jego konkurentów to zasłużył, zagrał 4/5 rundy na świetnym poziomie. Ale Spoxem sie nie ma co podniecać :mrgreen:
Nie no zważywszy na jego konkurentów to zasłużył, zagrał 4/5 rundy na świetnym poziomie. Ale Spoxem sie nie ma co podniecać :mrgreen:
25 grudnia 2011, 00:41 [cytuj]
[quote]Nie no zważywszy na jego konkurentów to zasłużył, zagrał 4/5 rundy na świetnym poziomie[/quote] Dokładnie :-) końcówka rundy 3-4 mecze słabe ale tak to przez zdecydowanie większą część rundy trzymał równy wysoki poziom i żaden praw obrońca w lidze nie grał tak jak Łukasz ;-) więc wg mnie zasłużył na to wyróżnienie ;-)
Dokładnie :-) końcówka rundy 3-4 mecze słabe ale tak to przez zdecydowanie większą część rundy trzymał równy wysoki poziom i żaden praw obrońca w lidze nie grał tak jak Łukasz ;-) więc wg mnie zasłużył na to wyróżnienie ;-)
25 grudnia 2011, 00:49 [cytuj]
Zdecydowanie zasłużył, widać było po nim zmęczenie w końcówce rundy, chłopak opuścił tylko jedno spotkanie w lidze, a tak to grał we wszystkich rozgrywkach w pełnym wymiarze czasowym... Po świętach wróci forma.
Zdecydowanie zasłużył, widać było po nim zmęczenie w końcówce rundy, chłopak opuścił tylko jedno spotkanie w lidze, a tak to grał we wszystkich rozgrywkach w pełnym wymiarze czasowym... Po świętach wróci forma.
25 grudnia 2011, 16:45 [cytuj]
Piszczek wygrał to głosowanie , bo nie miał z kim przegrać. Jedynym obronca na jego pozycji i w miare dobrym jest Rafinha, ale szczerze mowiac ogladam duzo meczów Bayernu w lidze i Rafinha nie dorownuje Piszczkowi w zadnym elemencie, swiadcza o tym zreszta noty w Kickerze. Piszczek srednia nota 3,06, Rafinha 3,25
Piszczek wygrał to głosowanie , bo nie miał z kim przegrać. Jedynym obronca na jego pozycji i w miare dobrym jest Rafinha, ale szczerze mowiac ogladam duzo meczów Bayernu w lidze i Rafinha nie dorownuje Piszczkowi w zadnym elemencie, swiadcza o tym zreszta noty w Kickerze. Piszczek srednia nota 3,06, Rafinha 3,25
25 grudnia 2011, 18:15 [cytuj]
notami wielkiej roznicy nie ma a jak patrzec na noty Łukasza przed mczem z Gladbach to mial ponizej 2.80

EDIT: nie wiem czy zauwazyliscie, wczoraj bardzo grozny w ataku byl Łukasz , ale to dlatego ze dostaje swietne pilki np ta od Moritza, zawsze slynal z tego ze z szybkoscia swoja jak dostal pilke nie bylo mocnych, powracaja te fajne akcje, pare nie potrzebnych strat, ale mysle ze to przez boisko, jest juz lepiej w obronie takze;)
notami wielkiej roznicy nie ma a jak patrzec na noty Łukasza przed mczem z Gladbach to mial ponizej 2.80

EDIT: nie wiem czy zauwazyliscie, wczoraj bardzo grozny w ataku byl Łukasz , ale to dlatego ze dostaje swietne pilki np ta od Moritza, zawsze slynal z tego ze z szybkoscia swoja jak dostal pilke nie bylo mocnych, powracaja te fajne akcje, pare nie potrzebnych strat, ale mysle ze to przez boisko, jest juz lepiej w obronie takze;)
|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 28 20 5 3 65
2. RB Lipsk 28 18 6 4 60
3. VfL Wolfsburg 28 15 9 4 54
4. Eintracht Frankfurt 28 14 11 3 53
5. Borussia Dortmund 28 14 4 10 46
6. Bayer 04 Leverkusen 27 12 7 8 43
7. Union Berlin 28 9 13 6 40
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 384
2. ewerthon 378
3. arturborussen 375
4. Michael_BvB 369
5. Grzes2603 366
6. panoli 363
7. bvb1973 363
cała tabela
forum dyskusyjne

shoutbox

Ganc5
Ganc5 13 minut temu

wolfsburg ma mecz z lipskiem z nami i z bayernem

Ganc5
Ganc5 13 minut temu

u mnie tez

JuloBVB
JuloBVB godzinę temu

U mnie jeszcze jest nadzieja na wyprzedzenie Wolfsburga

obywatelap
obywatelap 4 godzin temu

Liga Europy zostanie wstępnie okrojona z 16 słabszych drużyn (do 32 zespołów), więc bym nie lekceważył tych rozgrywek. Zresztą dla części kadry to jest właśnie odpowiedni poziom. A część nawet na to się nie łapie. Meunier jest trochę zapomniany na ławce, ale spokojnie - on jeszcze się pojawi w tym sezonie ;) Zresztą Morey na razie to też nie jest poziom wczorajszego meczu. Biorąc jednak pod uwagę, że przyszedł za darmo ...

MAKAVELI
MAKAVELI 6 godzin temu

Ależ stwarza się, niesamowita szansa na zdobycie, jedynego brakującego nam do kompletu trofeum. Spadkobiercy pucharu uefa, Ligo Europy zmierzamy po ciebie, jakież ciepełko na sercu się robi. To będą piękne czwartki, oraz cudowne niedzielne kolejki w BL.

Pingas
Pingas Dzisiaj, 00:03

u nas plus że wraca Sancho

Pingas
Pingas Dzisiaj, 00:02

Ja nadal mam nadzieję na LM, Wolfsburg gra z rozjuszonym Bayernem, Lipskiem, nieprzewidywalnym Unionem i Stuttgartem, walczącym o utrzymanie Mainz, które gra nawet ładną piłkę po zmianie trenera

JuloBVB
JuloBVB Wczoraj, 23:51

Haaland już bardzo długo jest bez gola niestety

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 23:40

Jeszcze wypożyczonych trzeba sprzedać. Na szczęście Wolf w Kolonii pierwszy skład, a Marsylia chce Balerdiego, więc nie powinno być kłopotów.

ryś
ryś Wczoraj, 23:33

Trudno po tak młodym zawodniku jakim jest Haaland żądać aby ten ciągnął drużynę co mecz, ale musi się ogarnąć bo spadek skuteczności widoczny .

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 23:30

No ale wszystko w imię dobrobytu swojego klienta.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 23:28

Paradoksalnie Raiola zmniejszył szanse na transfer, bo jeśli dalej będzie tak grał, to nikt nie zaryzykuje 150 mln w dobie pandemii.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 23:26

Dokładnie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 23:26

Haaland- do niedawna wulkan energii ciągnący drużynę, od czasu wakacji grubego i tatusia wręcz przeciwnie

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 23:25

*nierealne

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 23:25

7-9 nie realne.

JuloBVB
JuloBVB Wczoraj, 23:25

7. Zmienienie polityki klubu z trampoliny dla młodych na walkę o tytuły 8 Rewolucja transferowa w letnim okienku 9 Watzke dający wolną rękę Rose

JuloBVB
JuloBVB Wczoraj, 23:23

Haaland albo myślami jest gdzie indziej, albo trenerzy go rozpracowali

Ganc5
Ganc5 Wczoraj, 23:23

oby ta porażka była dobrym materiałem do analizy powalczyli gdyby nie bledy cana różnie mogło sie to potoczyc brawo za walke

ryś
ryś Wczoraj, 23:22

Haaland nam się zaciął.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 23:22

4. Wzmocnienie defensywy 5. Nowy bramkarz. 6. Stworzenie monolitu, a nie zlepku obrażonych na LE panieniek.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 23:20

Ważne żeby w przyszłym sezonie 1. Hazard i Reyna wrócili do formy 2. Morey, Moukoko, Knauff się rozwijali 3. Zagadou był bez kontuzji

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 23:13

Wystarczy trochę regularnej gry co skutkuje większą pewnością siebie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 23:12

I muszę wspomnieć o Dahoudzie. Przestałem wierzyć, że kiedykolwiek zagra dla nas dobrze, a ostatnio jest jednym z najlepszych. Moje personalne zaskoczenie sezonu.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 23:09

Dokładnie on jest zwyczajnie wolny i przydałby się młodszy oraz zwinniejszy.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 23:08

Jeśli chodzi o Hummelsa to bardziej obawiam się o jego wydolność niż umiejętności.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 23:06

Ja Brandt'a bym zostawił, gdyż jestem zdania, że Rose może go odbuwać, a jest to piłkarz naprawdę dobry, a jedynego czego mu brakuje to pewności siebie. Z wyjątkiem Brandt'a do tej listy dorzuciłbym jeszcze Canstatystę oraz hrumcia, a całą defensywę trzeba przebudować. Zresztą ciężko się pozbyć obu dziurawych serów, gdyż obaj mają podpisane nowe umowy.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 23:06

Tragedii nie ma. Jeśli reszta zadba o formę to nowy trener będzie miał przyzwoitą kadrę.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 23:03

Jak dla mnie do sprzedaży: jeden ze szwajcarskich bramkarzy, Witsel, Brandt, Meunier, Schulz i Zagadou, jeśli dalej tak będzie wyglądało z kontuzjami.

svalien07
svalien07 Wczoraj, 23:02

ciekawe czy dożyjemy jakiegoś tytułu jeszcze

statystyki

Użytkownicy online: Pingas, adrian94, MGimol, LuQiiii, Ganc5, Chlajczu
Gości online: 41
Zarejestrowanych użytkowników: 9086
Ostatnio zarejestrowany: hopscotch86@wp.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem