Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  29  30  31  32  33    >
Forum dyskusyjne » Kadra BVB 2019/20 » Łukasz Piszczek
27 listopada 2014, 14:45 [cytuj]
Rzecz normalna, za dwa lata, jak już Piszczek będzie po trzydziestce i prawdopodobnie forma zacznie spadać, to się okaże, że "dzięki za wszystko, ale idź już."
Rzecz normalna, za dwa lata, jak już Piszczek będzie po trzydziestce i prawdopodobnie forma zacznie spadać, to się okaże, że "dzięki za wszystko, ale idź już."
27 listopada 2014, 14:54 [cytuj]
Piszczu właśnie powinien być jednym z ludzi BVB w przyszłości. Powinniśmy zrobić wszystko, aby skończył u nas karierę. Widać, że dałby rade i na skrzydle, a takich zawodników z wymienną pozycja nam trzeba. Ciekawe co by zrobił jakby go przestawić jak lahma?
Piszczu właśnie powinien być jednym z ludzi BVB w przyszłości. Powinniśmy zrobić wszystko, aby skończył u nas karierę. Widać, że dałby rade i na skrzydle, a takich zawodników z wymienną pozycja nam trzeba. Ciekawe co by zrobił jakby go przestawić jak lahma?
27 listopada 2014, 15:18 [cytuj]
Myślę, że na skrzydle Łukasz gralby poprawnie lub po prostu słabo. Powody? Nie okłamujmy się, dość mierna technika użytkowa, dość częste kiksy (oczywiscie, ze w obronie bardziej niebezpieczne), przeciętny lub słaby drybling, taki sobie strzał i wykonczenie akcji, poza tym u nas w druzynie to przeciez obroncy pełnia rolę skrzydłowych, a skrzydłowi bardziej schodzących napastników :mrgreen:

Łukasza największymi zaletami są dośrodkowanie w pełnym biegu, szybkość i wydolność, umiejętność łączenia zadań defensywnych z ofensywnymi, jednak oczywście, czasami da się zrobić na raz czy źle ustawi. Prostopadłe piłki tez mu nie są obce. W ofensywnie daje tyle, ile żaden prawy obronca na swiecie na tę chwilę moim zdaniem, ale atakując z głebi pola i bez piłki przy nodze (skrzydlowy z ta piłeczką musi jednak troche przebbiec bardzo czesto), Łukasz pełna dzida do przodu i gdzieś probuje odegrac i wyjsc na pozycje, nie trzyma piłki przy nodze.
Myślę, że na skrzydle Łukasz gralby poprawnie lub po prostu słabo. Powody? Nie okłamujmy się, dość mierna technika użytkowa, dość częste kiksy (oczywiscie, ze w obronie bardziej niebezpieczne), przeciętny lub słaby drybling, taki sobie strzał i wykonczenie akcji, poza tym u nas w druzynie to przeciez obroncy pełnia rolę skrzydłowych, a skrzydłowi bardziej schodzących napastników :mrgreen:

Łukasza największymi zaletami są dośrodkowanie w pełnym biegu, szybkość i wydolność, umiejętność łączenia zadań defensywnych z ofensywnymi, jednak oczywście, czasami da się zrobić na raz czy źle ustawi. Prostopadłe piłki tez mu nie są obce. W ofensywnie daje tyle, ile żaden prawy obronca na swiecie na tę chwilę moim zdaniem, ale atakując z głebi pola i bez piłki przy nodze (skrzydlowy z ta piłeczką musi jednak troche przebbiec bardzo czesto), Łukasz pełna dzida do przodu i gdzieś probuje odegrac i wyjsc na pozycje, nie trzyma piłki przy nodze.
30 listopada 2014, 16:16 [cytuj]
Fragment wywiadu z byłym prezesem Zagłębia Lubin, Robertem Pietryszynem.

''Jedna historia idealnie obrazowała jego charakter. Piszczek zarabiał na tle kolegów bardzo niewiele. W granicach kilku tysięcy złotych. Wiedziałem, że chcę go zatrzymać, Cześkowi też na tym zależało, więc musiałem jakoś go zmotywować. Łukasz miał kontrakt, nie musiałem dawać mu podwyżki, sam z taką prośbą nie przychodził, ale powiedziałem: &#8211; Jesteś fajnym, perspektywicznym gościem, podobasz nam się i chcemy, żebyś zarabiał u nas naprawdę dobre pieniądze. Nie musisz wyjeżdżać do Niemiec. Jeszcze jesteś młody. Przyjdzie czas na transfer. Ile chciałbyś dostać podwyżki?

- Nie wiem, prezesie, no nie wiem. Pan o takie rzeczy pyta&#8230; &#8211; trochę mnie zaskoczył, bo taki Chałbiński od razu by zapytał: &#8222;a ile możesz dać?&#8221;.

- No, ale ile chcesz? 15? 30?

- Nie wiem, prezesie. Naprawdę, nie wiem. Jak prezes da&#8230;

Tak go zapamiętałem. Nieśmiały, skromny facet.

Ile dałeś?

Już nie pamiętam, ale podwyżkę dostał znaczącą. Na boisku miał więcej pewności niż w gabinecie prezesa. Swoją drogą, założyłem się raz na imprezie kiedy świętowaliśmy bezpośrednio po zdobyciu Mistrza Polski na warszawskiej Agrykoli z jednym zawodnikiem o 10 tysięcy złotych, czy sprzedamy Piszczka do Niemiec. Ja mówiłem, że nie &#8211; on, że tak. Wiedziałem że wygram zakład bo rozmawiałem z Herthą Berlin która mnie upewniała że Łukasz zostanie u nas, , zdawało mi się, że mam wszystkie karty w ręku. No, i przegrałem. Nie zakładam się już od tego czasu.''

Cały Łukasz, poza tym całym pierdolnikiem o kontraktach, zarobkach. Żyje w luksusie i mu to wystarcza, nie musi walczyć o więcej skoro i tak doskonale wie, że ma kupe siana i mega szczęście.
Fragment wywiadu z byłym prezesem Zagłębia Lubin, Robertem Pietryszynem.

''Jedna historia idealnie obrazowała jego charakter. Piszczek zarabiał na tle kolegów bardzo niewiele. W granicach kilku tysięcy złotych. Wiedziałem, że chcę go zatrzymać, Cześkowi też na tym zależało, więc musiałem jakoś go zmotywować. Łukasz miał kontrakt, nie musiałem dawać mu podwyżki, sam z taką prośbą nie przychodził, ale powiedziałem: &#8211; Jesteś fajnym, perspektywicznym gościem, podobasz nam się i chcemy, żebyś zarabiał u nas naprawdę dobre pieniądze. Nie musisz wyjeżdżać do Niemiec. Jeszcze jesteś młody. Przyjdzie czas na transfer. Ile chciałbyś dostać podwyżki?

- Nie wiem, prezesie, no nie wiem. Pan o takie rzeczy pyta&#8230; &#8211; trochę mnie zaskoczył, bo taki Chałbiński od razu by zapytał: &#8222;a ile możesz dać?&#8221;.

- No, ale ile chcesz? 15? 30?

- Nie wiem, prezesie. Naprawdę, nie wiem. Jak prezes da&#8230;

Tak go zapamiętałem. Nieśmiały, skromny facet.

Ile dałeś?

Już nie pamiętam, ale podwyżkę dostał znaczącą. Na boisku miał więcej pewności niż w gabinecie prezesa. Swoją drogą, założyłem się raz na imprezie kiedy świętowaliśmy bezpośrednio po zdobyciu Mistrza Polski na warszawskiej Agrykoli z jednym zawodnikiem o 10 tysięcy złotych, czy sprzedamy Piszczka do Niemiec. Ja mówiłem, że nie &#8211; on, że tak. Wiedziałem że wygram zakład bo rozmawiałem z Herthą Berlin która mnie upewniała że Łukasz zostanie u nas, , zdawało mi się, że mam wszystkie karty w ręku. No, i przegrałem. Nie zakładam się już od tego czasu.''

Cały Łukasz, poza tym całym pierdolnikiem o kontraktach, zarobkach. Żyje w luksusie i mu to wystarcza, nie musi walczyć o więcej skoro i tak doskonale wie, że ma kupe siana i mega szczęście.
30 listopada 2014, 16:27 [cytuj]
Za to się kocha tego gościa ;-)
30 listopada 2014, 17:09 [cytuj]
"scantis" powiedział/a:
Po raz kolejny moge jedynie przyklasnac.
:-)
Po raz kolejny moge jedynie przyklasnac.
:-)
6 grudnia 2014, 12:23 [cytuj]
Śmiechłem :D
katowickisport.pl/pilka-nozna,andrzej-iwan-wybiera-pilkarza-roku,artykul,523997,1,12443.html?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=fanpage
Śmiechłem :D
http://katowickisport.pl/pilka-nozna,andrzej-iwan-wybiera-pilkarza-roku,artykul,523997,1,12443.html?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=fanpage
10 grudnia 2014, 08:58 [cytuj]
Występ piszcza w weekend nie jest zagrożony według klubu.
Występ piszcza w weekend nie jest zagrożony według klubu.
24 lutego 2015, 23:50 [cytuj]
Podejrzenie uszkodzenia więzozrostu strzałkowo-piszczelowego (Syndesmoseband) u Piszcza. Nie chcę zgrywać eksperta, ale z tego co mnie nauczyli, to taki uraz leczony jest operacyjnie, a przerwa może potrwać około 1,5- 2 miesięcy, zależnie od tego jak groźny jest uraz
Podejrzenie uszkodzenia więzozrostu strzałkowo-piszczelowego (Syndesmoseband) u Piszcza. Nie chcę zgrywać eksperta, ale z tego co mnie nauczyli, to taki uraz leczony jest operacyjnie, a przerwa może potrwać około 1,5- 2 miesięcy, zależnie od tego jak groźny jest uraz
24 lutego 2015, 23:52 [cytuj]
Czyli praktycznie koniec sezonu dla Łukasza, to bardzo niedobrze :-/ Ale to jeszcze nie jest tragedia, oby Erik wrócił jak najszybciej.

Najśmieszniejsze że Pogba nawet żółtej kartki za to nie zobaczył ...
Czyli praktycznie koniec sezonu dla Łukasza, to bardzo niedobrze :-/ Ale to jeszcze nie jest tragedia, oby Erik wrócił jak najszybciej.

Najśmieszniejsze że Pogba nawet żółtej kartki za to nie zobaczył ...
24 lutego 2015, 23:56 [cytuj]
Założyłem najbardziej pesymistyczną wersję. ;-) Może być i tak, że wróci nawet za 3 tygodnie (znam taki przypadek, kolega biegał maratony i miał właśnie te kontuzję, ale to było tylko lekkie poszerzenie szpary.). Zobaczymy.
Założyłem najbardziej pesymistyczną wersję. ;-) Może być i tak, że wróci nawet za 3 tygodnie (znam taki przypadek, kolega biegał maratony i miał właśnie te kontuzję, ale to było tylko lekkie poszerzenie szpary.). Zobaczymy.
25 lutego 2015, 00:00 [cytuj]
W każdym razie nie ma co na niego liczyć w najbliższym czasie i trzeba szukać alternatyw, całe szczęście że Durm niedługo wraca, mamy też Kircha i od biedy Kevina czy Sokratisa. No i może Druciak zadebiutuje?
W każdym razie nie ma co na niego liczyć w najbliższym czasie i trzeba szukać alternatyw, całe szczęście że Durm niedługo wraca, mamy też Kircha i od biedy Kevina czy Sokratisa. No i może Druciak zadebiutuje?
25 lutego 2015, 00:01 [cytuj]
Czy macie może jakiś filmik na , którym jest pokazany faul na Piszczku ?
25 lutego 2015, 09:10 [cytuj]
Wiec jest szansa na to, ze (jesli Klopp na niego postawi) Durm pokaze na co go stac na prawej obronie.
Wiec jest szansa na to, ze (jesli Klopp na niego postawi) Durm pokaze na co go stac na prawej obronie.
25 lutego 2015, 12:18 [cytuj]
Piszczek zamienia się w wrak. Strasznie wyeksploatowany, przecież on ciągle gra z bólem. Oby to nie był jego ostatnio sezon na dobrym poziomie.
Piszczek zamienia się w wrak. Strasznie wyeksploatowany, przecież on ciągle gra z bólem. Oby to nie był jego ostatnio sezon na dobrym poziomie.
25 lutego 2015, 12:24 [cytuj]
"forumakwa" powiedział/a:
38.media.tumblr.com/cb138d940b998b33c97bf961d467c770/tumblr_nkb4273UF71qkwg94o4_250.gif" alt="38.media.tumblr.com/cb138d940b998b33c97bf961d467c770/tumblr_nkb4273UF71qkwg94o4_250.gif" width="98%">
[img]https://38.media.tumblr.com/cb138d940b998b33c97bf961d467c770/tumblr_nkb4273UF71qkwg94o4_250.gif[/img]
25 lutego 2015, 20:31 [cytuj]
Łukasz wypada na 6 tygodni
Łukasz wypada na 6 tygodni
25 lutego 2015, 21:11 [cytuj]
Może jeszcze zagra w tym sezonie? Ale znając problemy z kontuzjami to jego sześć tygodni przerodzi się w trzy miesiące. Szkoda chłopa, sypie się strasznie.
Może jeszcze zagra w tym sezonie? Ale znając problemy z kontuzjami to jego sześć tygodni przerodzi się w trzy miesiące. Szkoda chłopa, sypie się strasznie.
25 lutego 2015, 21:20 [cytuj]
ciężko się nie sypnąć jak ci ktoś na pełnej wjeżdża w kostkę...
ciężko się nie sypnąć jak ci ktoś na pełnej wjeżdża w kostkę...
25 lutego 2015, 21:23 [cytuj]
I jeszcze nie dostaje za to kartki... :-/
I jeszcze nie dostaje za to kartki... :-/
|<  <<  <  29  30  31  32  33    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 31 22 5 4 71
2. RB Lipsk 31 19 7 5 64
3. VfL Wolfsburg 31 16 9 6 57
4. Eintracht Frankfurt 31 15 11 5 56
5. Borussia Dortmund 31 17 4 10 55
6. Bayer 04 Leverkusen 31 14 8 9 50
7. Borussia Mönchengladbach 31 12 10 9 46
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 426
2. arturborussen 417
3. jasiu85 411
4. ewerthon 405
5. panoli 405
6. victor 402
7. Michael_BvB 399
cała tabela

shoutbox

bizon5314
bizon5314 moment temu

To jest dziwne,że Haaland sie wykłada zawsze po wywiadzie grubasa

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza moment temu

Jak by to powiedziały hanysy: "To je jedno".

Pawelinho
Pawelinho minutę temu

RickenZMazowsza to raczej dobra mina do złej gry. Niestety tak to jest jak się zatrudnia piłkarza, którego agentem jest chciwy rajola.

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 2 minut temu

Terzić w przedmeczowym wywiadzie bardzo ładnie kłamie na temat Haalanda i jego nieobecności.

Kuba726
Kuba726 3 minut temu

Trzeba wierzyć że rolę lidera przejmie dzisiaj Sancho..mając w pamięci mecz z Wolfsburgem to tylko dzięki Haalandowi zdobyliśmy 3pkt i trzeba to jasno przyznać.Dzis będzie go strasznie brakowac

obywatelap
obywatelap 4 minut temu

Haalanda mogliby sprzedać za te 130 - 150 mln. Niech idzie w ***** razem z Raiolą i chciwym Alfem. Za te pieniądze kupno młodego Sasy z VfB i porządny remont obrony oraz klasowy bramkarz. Meuniery, Schulze na listę transferową.

Andre_1909
Andre_1909 11 minut temu

Co do Haalanda to już mi coraz bardziej wszystko jedno co zrobi po sezonie. I tak w najważniejszych momentach nie można na niego liczyć...

Pawelinho
Pawelinho 16 minut temu

Na vipleague coś powinno byc

bizon5314
bizon5314 17 minut temu

Ktoś jakiegoś streama ma na dziś?

Pawelinho
Pawelinho 25 minut temu

Może to tak dla zmyłki rywala.

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot 26 minut temu

BVB: Hitz ? Piszczek, Akanji, Hummels, Guerreiro ? Dahoud, Can ? Reyna, Reus, Sancho ? Hazard Rezerwowi: Bürki, Delaney, Schulz, Brandt, Reinier, Meunier, Tigges, Passlack, Knauff RBL: Gulacsi ? Klostermann, Upamecano, Orban ? Henrichs, Sabitzer, Kampl, Angelino ? Olmo, Forsberg ? Hwang Rezerwowi: Martinez, Halstenberg, Mukiele, Konate, Sorloth, Forsberg, Laimer, Kluivert, Poulsen Emil Forsberg chyba dowiedział się ,że ma brata bliźniaka skoro jednocześnie gra i siedzi na ławce xD

Pawelinho
Pawelinho 27 minut temu

Szkoda, że Delaney na ławce kosztem canstatysty. RickenZMazowsza wcale by mnie to nie zaskoczyło.

auman
auman 28 minut temu

W Unione 8 piłkarzy poza składem, Wolfsburg nie powinien mieć problemu w wygraniu z nimi, gorzej z nami to wygląda, ale trzeba liczyć na zwycięstwo.

bizon5314
bizon5314 30 minut temu

To prawda. Razem ze starym i grubym kombinują jak cholera.

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 30 minut temu

W tę kontuzję Haalanda wierzę tak samo, jak w "zaburzenia metaboliczne" gotzego.

staraerakloppa
staraerakloppa 34 minut temu

śmiech*

staraerakloppa

ja jak widze Hazarda w podstawie to mie smiec ogrania , pewnie znów zagra dzisiaj ,,mecz życia'' :D

staraerakloppa

po co nam LM skoro Zorc powiedział ,ze obrone mamy dobra?:D przecież my sie tam tylko osmieszymy,wylecą po fazie grupowej,więc?

F1066
F1066 36 minut temu

Fcb musi zaczekac z imprezowaniem :)

bizon5314
bizon5314 37 minut temu

Kolejny kluczowy mecz i Haalanda nie ma. Nasz sztab to jest jakiś śmieszny żart

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot 38 minut temu

Oby na czwartek był już gotowy.

Kuba726
Kuba726 38 minut temu

Pachnie remisem..

F1066
F1066 40 minut temu

No to dzis bez Erling a

staraerakloppa
staraerakloppa godzinę temu

tylko pytanie , kto w ogóle nosił te maski na otwartej przestrzeni ?:D

staraerakloppa

od 15 maja bez maseczek na otwartej przestrzeni, a mówią ,ze PIS taki zły , a prawda jest taka że tam ludzcy ludzie siedza :D

staraerakloppa

byle nie Real z gejowskim różem na koszulkach,spodenkach i pończochach :D Penaldo by pasował do tego stroju idealnie :D Gdyby wiedział to nigdy by nie odszedł:D

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot godzinę temu

Taka ciekawostka apropo meczu Barcelona - Atletico. "Jeśli Atlético wygra dziś na Camp Nou, praktycznie wykluczy Barçę z walki o tytuł. Ale Atleti na CN w LaLiga nie wygrało od 15 lat. Wtedy było 1:3, a gola dla Barçy strzelił H. Larsson, dziś asystent Koemana. Z piłkarzy obu klubów, pamięta to tylko Messi, grający wówczas z nr. 30 - Jakub Kręcidło" Niemniej liczę,że Los Colchoneros staną na wysokości zadania i wywiozą przynajmniej remis z CN.

staraerakloppa

Barcelona-Atelico równiez na anal+ bo dzziwnym trafem najlepsze mecze z ligi hiszpanskiej pokazują wlasnie tam :D ale spokojnie Cadiz z Huesca mi to zrekompensuje o 18:30:D

staraerakloppa

rozumiem że monachrum dzisiaj ma szanse na maistra i ze to ich mecz jest priorytetem ale mogły by patałachy w drodze wyjatku wrzucić BVB w plan eleven, bo wiadomo ,ze to jeste mecz kolejki, ale po co ,lepiej pokazac Wilki z Unionem :D

Pawelinho
Pawelinho 2 godzin temu

Bodajże w tamtym meczu jeśli dobrze kojarzę Hakimi wtedy trafił jedną albo dwie bramki.

statystyki

Gości online: 77
Zarejestrowanych użytkowników: 9107
Ostatnio zarejestrowany: Kacperdort

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem