Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  28  29  30  31  32    >  >|
Forum dyskusyjne » Kadra BVB 2019/20 » Łukasz Piszczek
7 czerwca 2014, 22:02 [cytuj]
Patrząc na to, jakie podejście pokazywał Piszczu, nie sądzę, żeby poszedł teraz do Barcy ;-)
Patrząc na to, jakie podejście pokazywał Piszczu, nie sądzę, żeby poszedł teraz do Barcy ;-)
7 czerwca 2014, 22:34 [cytuj]
Już kij z tym, czy Piszczkowi Katalończycy nie namieszają w głowie i nie zamarzy mu się wielka Barcelona, w co i tak wątpię. Zacznijmy od tego, że po prostu nasz zarząd go nigdzie nie sprzeda i to jest oczywista oczywistość, stąd te wszystkie spekulacje są tak rażąco niekompetentne, że aż się smutno robi.
Już kij z tym, czy Piszczkowi Katalończycy nie namieszają w głowie i nie zamarzy mu się wielka Barcelona, w co i tak wątpię. Zacznijmy od tego, że po prostu nasz zarząd go nigdzie nie sprzeda i to jest oczywista oczywistość, stąd te wszystkie spekulacje są tak rażąco niekompetentne, że aż się smutno robi.
7 czerwca 2014, 22:43 [cytuj]
Tak jak wcześniej pisałem, niektórym się wydaje że jesteśmy drugim Porto czy Ajexem, że musimy sprzedawać, nie zdają sobie sprawy że przez ostatnie 4 lata Borussia stała się małą potęgą finansową bez długów, ze świetnym zarządzaniem, rozsądnymi wydatkami.
Tak jak wcześniej pisałem, niektórym się wydaje że jesteśmy drugim Porto czy Ajexem, że musimy sprzedawać, nie zdają sobie sprawy że przez ostatnie 4 lata Borussia stała się małą potęgą finansową bez długów, ze świetnym zarządzaniem, rozsądnymi wydatkami.
8 czerwca 2014, 09:18 [cytuj]
Piszczu mógłby się tam tylko ruszyć za godziwa cenę dla BVB i w przypadku jakby był jedynym prawym obrońca sciaganym tego lata za daniego.
Piszczu mógłby się tam tylko ruszyć za godziwa cenę dla BVB i w przypadku jakby był jedynym prawym obrońca sciaganym tego lata za daniego.
8 czerwca 2014, 10:45 [cytuj]
A co jest w końcu z tym Zakam kupna zawodników przez Barcelonę? Chyba coś przegapilem
A co jest w końcu z tym Zakam kupna zawodników przez Barcelonę? Chyba coś przegapilem
8 czerwca 2014, 11:43 [cytuj]
Cofnięty. Ter stegen przecież już oficjalnie ich zawodnikiem.
Cofnięty. Ter stegen przecież już oficjalnie ich zawodnikiem.
10 sierpnia 2014, 09:52 [cytuj]
Barcelona gotowa wydać nawet 35 mln na piszcza:) Miło czyta się takie ploteczki z rana. Już zupełnie abstrahując od całej sytuacji, to za ile byście go puścili, gdyby pojawił się konkretny i zdecydowany kupiec?
Barcelona gotowa wydać nawet 35 mln na piszcza:) Miło czyta się takie ploteczki z rana. Już zupełnie abstrahując od całej sytuacji, to za ile byście go puścili, gdyby pojawił się konkretny i zdecydowany kupiec?
10 sierpnia 2014, 10:00 [cytuj]
35 mln to nie takie male pieniądze, ale jeśli Barca (niby) daje juz 35 to z 40 da się wyciągnąć, a za taka kasę to bym sprzedał Piszcza, chociaż bardzo go lubie i szanuje. Durm mógłby pograć na prawej, albo od biedy Kevin, wiec najgorzej by nie było. A za rok można wydać więcej na zastępcę Reusa, bo nie oszukujmy się Marco odejdzie.
35 mln to nie takie male pieniądze, ale jeśli Barca (niby) daje juz 35 to z 40 da się wyciągnąć, a za taka kasę to bym sprzedał Piszcza, chociaż bardzo go lubie i szanuje. Durm mógłby pograć na prawej, albo od biedy Kevin, wiec najgorzej by nie było. A za rok można wydać więcej na zastępcę Reusa, bo nie oszukujmy się Marco odejdzie.
10 sierpnia 2014, 12:39 [cytuj]
W normalnych okolicznościach napisałbym, że nikt o zdrowych zmysłach nie wyda na prawie 30-letniego gracza takich pieniądzy, ale po transferze rudego z Valencii uwierzę we wszystko.
Przyjmując nawet, że to nie jest plotka (a jest), to pomimo wielkiej kwoty, bardzo bym chciał, żeby Łukasz zakończył karierę w Dortmundzie.
W normalnych okolicznościach napisałbym, że nikt o zdrowych zmysłach nie wyda na prawie 30-letniego gracza takich pieniądzy, ale po transferze rudego z Valencii uwierzę we wszystko.
Przyjmując nawet, że to nie jest plotka (a jest), to pomimo wielkiej kwoty, bardzo bym chciał, żeby Łukasz zakończył karierę w Dortmundzie.
10 sierpnia 2014, 12:39 [cytuj]
Widzę znów zaczynamy bawić się w sprzedawanie składu ... przecież i tak nie odejdzie :)
Widzę znów zaczynamy bawić się w sprzedawanie składu ... przecież i tak nie odejdzie :)
10 sierpnia 2014, 13:37 [cytuj]
Bawić a rozmyślać o 35 bańkach :lol: .
Bawić a rozmyślać o 35 bańkach :lol: .
11 sierpnia 2014, 23:44 [cytuj]
Za 35 baniek to bym sie nie zastanawial.
Lubie Piszczka, nawet bardzo ale inwestujac te 35mln rozsadnie mozna sie znacznie wzmocnic.
Za 35 baniek to bym sie nie zastanawial.
Lubie Piszczka, nawet bardzo ale inwestujac te 35mln rozsadnie mozna sie znacznie wzmocnic.
12 sierpnia 2014, 06:44 [cytuj]
Tylko potem nie pierdzielic o braku lojalnosci jak odejdzie Hummels, Gundogan czy Reus(w przeszłości Kagawa czy Sahin) bo sami(wielu z Was) jej nie macie. Gotowi sprzedac wszystko, kwestia odpowiedniej ceny jak mozna wyzej przeczytac. Wiec nie ma co się dziwic piłkarzom, którzy mają osobiste zyski.
Tylko potem nie pierdzielic o braku lojalnosci jak odejdzie Hummels, Gundogan czy Reus(w przeszłości Kagawa czy Sahin) bo sami(wielu z Was) jej nie macie. Gotowi sprzedac wszystko, kwestia odpowiedniej ceny jak mozna wyzej przeczytac. Wiec nie ma co się dziwic piłkarzom, którzy mają osobiste zyski.
12 sierpnia 2014, 07:00 [cytuj]
A napisałem żeby go sprzedawać? Nie bo dla niego BVB to coś więcej a i jego forma wróci. Byłem ciekawy zdania jak kwota zdaniem forumowiczow byłaby adekwatna do pozyskania piszcza. Nawet cr7 miał swoją cenę.
A napisałem żeby go sprzedawać? Nie bo dla niego BVB to coś więcej a i jego forma wróci. Byłem ciekawy zdania jak kwota zdaniem forumowiczow byłaby adekwatna do pozyskania piszcza. Nawet cr7 miał swoją cenę.
12 sierpnia 2014, 12:19 [cytuj]
"Mortis" powiedział/a:
Tylko potem nie pierdzielic o braku lojalnosci jak odejdzie Hummels, Gundogan czy Reus(w przeszłości Kagawa czy Sahin) bo sami(wielu z Was) jej nie macie.
Tylko jedna osoba napisała, że sprzedałaby Piszczka, więc nie wiem czym się Mortis nakręcasz.
Tylko jedna osoba napisała, że sprzedałaby Piszczka, więc nie wiem czym się Mortis nakręcasz.
12 sierpnia 2014, 12:53 [cytuj]
Ja bym go oczywiscie sprzedal pod warunkiem, ze sam zainteresowany chcialby zmienic otoczenie :)
Ja bym go oczywiscie sprzedal pod warunkiem, ze sam zainteresowany chcialby zmienic otoczenie :)
12 sierpnia 2014, 13:40 [cytuj]
Cóż, nikt na siłę Łukasza z klubu nie wyrzuca. Zcznijmy od tego że to na pewno jest plota. Czysto teoretycznie - 35 mln za 29 letniego prawego obrońcę który od roku nie grał na poziomie ? I to za granicę ? Jest chyba pewna różnica co chodzi o lojalność. Przecież gdyby judasz czy lewandupa chcieli odejść za granicę za większe pieniądze niż są warci (z całym szacunkiem ale Piszczek obecnie to nawet 15 mln wart nie jest) to nikt nie miałby do nich tutaj pretensji. Podobnie z Reusem. Skoro zawodnicy chcą odchodzić to trudno ale na normalnych warunkach - szczohin za 10 mln, judasz do największego rywala, lewandupa podobnie tylko że za darmo, jeszcze tylko Reusa za 25 mln tam brakuje. Na tym polega różnica. Przede wszystkim nikt nie chce się Łukasza u nas pozbywać. Ale 35 mln to więcej niż dostaliśmy za judasza a Piszczek młodszy nie będzie. Gdyby sam zawodnik chciał odejść to byłby świetny interes dla nas i podejrzewam że również dla niego. W przypadkach szczoha, judasza i lewandupy skorzystała tylko jedna strona - piłkarz.
Cóż, nikt na siłę Łukasza z klubu nie wyrzuca. Zcznijmy od tego że to na pewno jest plota. Czysto teoretycznie - 35 mln za 29 letniego prawego obrońcę który od roku nie grał na poziomie ? I to za granicę ? Jest chyba pewna różnica co chodzi o lojalność. Przecież gdyby judasz czy lewandupa chcieli odejść za granicę za większe pieniądze niż są warci (z całym szacunkiem ale Piszczek obecnie to nawet 15 mln wart nie jest) to nikt nie miałby do nich tutaj pretensji. Podobnie z Reusem. Skoro zawodnicy chcą odchodzić to trudno ale na normalnych warunkach - szczohin za 10 mln, judasz do największego rywala, lewandupa podobnie tylko że za darmo, jeszcze tylko Reusa za 25 mln tam brakuje. Na tym polega różnica. Przede wszystkim nikt nie chce się Łukasza u nas pozbywać. Ale 35 mln to więcej niż dostaliśmy za judasza a Piszczek młodszy nie będzie. Gdyby sam zawodnik chciał odejść to byłby świetny interes dla nas i podejrzewam że również dla niego. W przypadkach szczoha, judasza i lewandupy skorzystała tylko jedna strona - piłkarz.
12 sierpnia 2014, 20:08 [cytuj]
"Lexy" powiedział/a:
35 mln to więcej niż dostaliśmy za judasza
Racja, (z podatkiem), ale kasa za Łukasza też będzie opodatkowana, więc nie rozumiem.
Racja, (z podatkiem), ale kasa za Łukasza też będzie opodatkowana, więc nie rozumiem.
12 sierpnia 2014, 20:14 [cytuj]
"13" powiedział/a:
więc nie rozumiem.
judasz dostał 10% kwoty transferu czyli 3.7 mln dla siebie
judasz dostał 10% kwoty transferu czyli 3.7 mln dla siebie
12 sierpnia 2014, 22:53 [cytuj]
Łukasz nigdzie nie odejdzie.
Łukasz nigdzie nie odejdzie.
|<  <<  <  28  29  30  31  32    >  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 21 14 4 3 46
2. RB Lipsk 21 13 5 3 44
3. VfL Wolfsburg 22 11 9 2 42
4. Eintracht Frankfurt 22 11 9 2 42
5. Bayer 04 Leverkusen 21 10 6 5 36
6. Borussia Dortmund 22 11 3 8 36
7. Union Berlin 22 8 9 5 33
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. ewerthon 297
2. JungKamil3 297
3. arturborussen 297
4. Boro 288
5. jasiu85 288
6. Kamil0079 288
7. Asiasith 285
cała tabela

shoutbox

libero180
libero180 60 minut temu

Zarobki na poziomie 4,5 mln ? brutto, trzyletnia umowa bez klauzul. BVB zagwarantowało mu wzmocnienia przede wszystkim na środku obrony i skrzydłach. No i Haalanda nie chcą oczywiście nigdzie wypuszczać.

libero180
libero180 godzinę temu

Bild z nowymi informacjami dotyczącymi umowy Rosego z BVB. Do pierwszych rozmów miało dojść między Bożym Narodzeniem a Sylwestrem, co przeczy wcześniejszym doniesieniom, że umowę klepnięto już w listopadzie. Rose ma "przywrócić tożsamość drużynie" i rozwijać młodych piłkarzy.

libero180
libero180 godzinę temu

Tak mnie ciekawi kogo fanatycy BVB będą nienawidzić z BL gdy spadną smerfy

obywatelap
obywatelap godzinę temu

A co do Schalke - mają 10 kontuzji zawodników w tym 2 dotyczące podstawowych bramkarzy. Fahrmann wypada na dłużej, bo ma pęknięte żebro. Tutaj to chyba już wieniec czas szykować. Zostało tylko 12 kolejek, a strata do Arminii (1 mecz zaległy) to 9 punktów.

Pawelinho
Pawelinho godzinę temu

A propos kiedyś stadion schalke nazywał się arena auf schalke teraz myślę, że lepszą nazwą powinno być "Arena auf schaisse". A co do nazwy podanej przez obywatelap'a to nazwa jak najbardziej pasuje do świnek z munchen bo nigdzie w nazwie nie mają Parku, ale to taka mała dygresja z mojej strony.

Alex139
Alex139 2 godzin temu

Schweine Park lepiej brzmi :D

Pawelinho
Pawelinho 3 godzin temu

Szegii a dlaczego Walukiewicz miałby być jako rezerwy? Gorszy od obecnych stoperów nie jest, a i na pewno dużo bardziej perspektywiczny.

Pawelinho
Pawelinho 3 godzin temu

Schwein Arena hahahaha boska nazwa.

julo1000000
julo1000000 4 godzin temu

Prawy obrońca też by się przydał, chyba że chcemy grać Meunierem/Moreyem

Szegii
Szegii 4 godzin temu

I jeszcze zainteresowanie Walukiewiczem i Milenkoviciem. W sumie taki duet byłby ciekawy. Chociaż Seba lepiej jako 3.

Szegii
Szegii 4 godzin temu

Sport podał że Rose do 2023roku 4,5mln/sezon. Chce kupić środkowego obrońce, skrzydłowego środek pola i bramka. Ciekawe tylko na co Watzke się zgodzi:p

obywatelap
obywatelap 4 godzin temu

*- Schwein Arena

obywatelap
obywatelap 4 godzin temu

Pewnie w Gladbach go biorą pod uwagę, ale obecnie to nie byłby dla niego duży przeskok sportowy. A co do meczu wczorajszego ... Napisałbym, że Lazio się skompromitowało, ale za chwilę wyjazd na Schwe?i?n Arena, a tam wiadomo jak BVB wypada.

libero180
libero180 5 godzin temu

Huetter w Frankfurcie ma klauzulę odejścia (na 3 mln ?),ciekawa sprawa

Pawelinho
Pawelinho 5 godzin temu

Thorgan Hazard ostatnio nawet wznowił treningi z tego co czytałem, ale kiedy będzie dostępny do tego, aby zagrać w pierwszym składzie BVB? Nie wiem.

Bielak
Bielak Dzisiaj, 09:24

O Hazardzie niestety dało się trochę zapomnieć, bo dłuższą chwilę go nie było, ale fakt jakby wrócił do regularnej, równej gry to też jest dobrym kandydatem. Btw. oby wrócił jak najszybciej, bo ewidentnie brakuje nam jednej strony, wobec formy pozostałych.

malizna
malizna Dzisiaj, 09:21

Sancho strzelił z wolnego w LM z Brugge, Hazard strzelił w Pokalu i generalnie mógłby wykonywac wolne.

Bielak
Bielak Dzisiaj, 09:16

Depay pod tym względem w razie odejścia Sancho też zdecydowanie by się nadał, bo ma niezłe uderzenie ze stałego fragmentu. Daleko mu do Juninho który był ewenementem w tym aspekcie, ale jednak ;)

Bielak
Bielak Dzisiaj, 09:14

Reus już od dawna wypadł z dobrego kopania wolnych. Mam wrażenie, że z bliższych odległości lepiej by wykonywał te wolne Rafał, bo i dograć lepiej potrafi i rogala ze stojącej też zakręcić potrafi. Ewentualnie Sancho, bo to Sancho jak mnie pamięć nie myli strzelił ostatnią naszą bramkę bezpośrednio z wolnego chyba w Pokalu. Ale pewien nie jestem ;)

Pawelinho
Pawelinho Dzisiaj, 07:21

*jaki w BVB

Pawelinho
Pawelinho Dzisiaj, 07:21

Ostatnim piłkarzem jak w BVB trafił z wolnego był Marco Reus od tego czasu posucha. Chciałbym, żeby w BVB grał gość, który trafia tylko z wolnych.

jasiu85
jasiu85 Dzisiaj, 06:42

"gość jedyne co umie to dobrze strzelać z wolnych", człowiek myśli, że wiele czytał/widział, ale SB to "kopalnia wiedzy". Kawka z rana i SB, to jest to.

pablo
pablo Wczoraj, 23:49

Juve dało ciała z Pirlo chociaż i tak już byli na równi pochyłej z Sarrim. Pirlo będąc legendą klubu ma jednak większy kredyt zaufania niż taki Sarri. Inter ma dobrego trenera i zawodników na poziomie zbliżonym do Juve więc pewnie wygra w tym roku Serie A.

libero180
libero180 Wczoraj, 22:49

Wiesz za kilka lat może być dobry,ale jak ktoś szybciej przejmuje zespół z topu niż ma licencję trenerską to czego można się spodziewać

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 22:37

gość jedyne co umie to dobrze strzelać z wolnych ,a został trenerem Juve:

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 22:36

no jak sie Pirlo wzieło na trenera to co sie dziwic :D

libero180
libero180 Wczoraj, 22:34

Akurat w tym roku Juve nie wygra,zrobili sobie z najlepszej drużyny w lidze poligon doświadczalny dla trenera.

julo1000000
julo1000000 Wczoraj, 22:34

Gratulacje dla Bayernu

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 22:27

Kiedys jeszcze byłbym w stanie wierzyc w takie wypociny ,ze Włoska liga jest lepsza , czasy Milanu ,Interu, ale teraz? Od 10 lat lige gniecie tylko jeden klub , prawdopodobnie wygrają i w tym sezonie , juz nie raz Juve odrabiało straty

Maliniak1991
Maliniak1991 Wczoraj, 22:26

umówmy się przeciętna drużyna z Włoch dostanie od przeciętnej z bundesligi

statystyki

Użytkownicy online: Norfolk, ezbox
Gości online: 62
Zarejestrowanych użytkowników: 9029
Ostatnio zarejestrowany: karolszustek

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem