Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  27  28  29  30  31    >  >|
Forum dyskusyjne » Kadra BVB 2019/20 » Łukasz Piszczek
13 kwietnia 2014, 15:12 [cytuj]
"Tooommeeek" powiedział/a:
Taka drobna uwaga, Piszczek ostatnio jest nie w formie, i przy calej sympatii dla niego, powinien posiedziec jakis czas na lawce, przynajmniej z Wilkami, bo mecz o nie byle co.
Mimo mojego uwielbienia dla Piszczka, popieram Tomka.
Mimo mojego uwielbienia dla Piszczka, popieram Tomka.
13 kwietnia 2014, 15:22 [cytuj]
Klopp mowil, ze dal odpoczac Piszczkowi, wiec pewnie na Wilki wroci do skladu.
Klopp mowil, ze dal odpoczac Piszczkowi, wiec pewnie na Wilki wroci do skladu.
13 kwietnia 2014, 15:33 [cytuj]
Ja uważam, że Piszczek cierpi przez brak Kuby w składzie. Od zawsze wiedzieliśmy, że główny atut Łukasza to świetna gra do przodu, a w obronie gra jednak trochę gorzej. Z Kubą świetnie się dopełniali na prawej flance przez co Piszczu wyglądał świetnie w grze do przodu, a w obronie czasem jego błędy naprawiał Błaszczykowski. Ten duet bardzo dobrze współpracował.

Oczywiście formy też brakuje, ale uważam, że brak Kuby również robi swoje.
Ja uważam, że Piszczek cierpi przez brak Kuby w składzie. Od zawsze wiedzieliśmy, że główny atut Łukasza to świetna gra do przodu, a w obronie gra jednak trochę gorzej. Z Kubą świetnie się dopełniali na prawej flance przez co Piszczu wyglądał świetnie w grze do przodu, a w obronie czasem jego błędy naprawiał Błaszczykowski. Ten duet bardzo dobrze współpracował.

13 kwietnia 2014, 16:01 [cytuj]
"Volverin" powiedział/a:

Profesjonalny piłkarz wysokiej klasy powinien dać sobie radę w różnych warunkach (skład, ustawienie, trener). Myślę, że Łukasz cierpi przede wszystkim przez przerwę spowodowaną kontuzją. Mam wrażenie, że brakuje mu nieco do dyspozycji sprzed operacji. Można mieć zastrzeżenia do dokładności podań oraz dośrodkowań w pole karne i mimo wszystko wydolność też jeszcze nie taka jak wcześniej. Wierzę jednak, że z początkiem nowego sezonu zobaczymy "dawnego" Łukasza.

Żeby nie było wątpliwości - nie uważam, że Łukasz gra źle. Tyle, że rozpieścił nas swoją grą we wcześniejszych sezonach.
Profesjonalny piłkarz wysokiej klasy powinien dać sobie radę w różnych warunkach (skład, ustawienie, trener). Myślę, że Łukasz cierpi przede wszystkim przez przerwę spowodowaną kontuzją. Mam wrażenie, że brakuje mu nieco do dyspozycji sprzed operacji. Można mieć zastrzeżenia do dokładności podań oraz dośrodkowań w pole karne i mimo wszystko wydolność też jeszcze nie taka jak wcześniej. Wierzę jednak, że z początkiem nowego sezonu zobaczymy "dawnego" Łukasza.

Żeby nie było wątpliwości - nie uważam, że Łukasz gra źle. Tyle, że rozpieścił nas swoją grą we wcześniejszych sezonach.
13 kwietnia 2014, 16:31 [cytuj]
Problemem jest raczej brak stabilności formy Łukasza. Potrafi jeden mecz zagrać bardzo fajnie, a następny po prostu źle. No ale po to mamy Kevina w składzie, żeby móc rotować w takich sytuacjach :) Może Łukasz ustabilizuje formę dzięki przepracowaniu kolejnego okresu przygotowawczego, czas pokaże.
Problemem jest raczej brak stabilności formy Łukasza. Potrafi jeden mecz zagrać bardzo fajnie, a następny po prostu źle. No ale po to mamy Kevina w składzie, żeby móc rotować w takich sytuacjach :) Może Łukasz ustabilizuje formę dzięki przepracowaniu kolejnego okresu przygotowawczego, czas pokaże.
13 kwietnia 2014, 17:20 [cytuj]
Jeżeli mikiemu i NS18 daje się czas na przystosowanie, to o piszczu też trzeba pamiętać że sporo nie grał. Jeżeli w nowym sezonie będzie nadal tak jak jest to wtedy będzie problem.
Jeżeli mikiemu i NS18 daje się czas na przystosowanie, to o piszczu też trzeba pamiętać że sporo nie grał. Jeżeli w nowym sezonie będzie nadal tak jak jest to wtedy będzie problem.
13 kwietnia 2014, 17:29 [cytuj]
Póki co Piszczek w tym sezonie więcej nie grał niż grał, więc taki obrót spraw nie powinien dziwić ...
Póki co Piszczek w tym sezonie więcej nie grał niż grał, więc taki obrót spraw nie powinien dziwić ...
13 kwietnia 2014, 19:23 [cytuj]
"Volverin" powiedział/a:
Ja uwa¿am, ¿e Piszczek cierpi przez brak Kuby w sk³adzie. Od zawsze wiedzieli¶my, ¿e g³ówny atut £ukasza to ¶wietna gra do przodu, a w obronie gra jednak trochê gorzej. Z Kub± ¶wietnie siê dope³niali na prawej flance przez co Piszczu wygl±da³ ¶wietnie w grze do przodu, a w obronie czasem jego b³êdy naprawia³ B³aszczykowski. Ten duet bardzo dobrze wspó³pracowa³.
Na miejscu Piszczka obrazilbym sie czytajac takie slowa. Piszczek w formie byl nie do wyjecia ze skladu, teraz jej nie ma, ma prawo jej nie miec, ale zeby grac, musi ja znalezc.
Na miejscu Piszczka obrazilbym sie czytajac takie slowa. Piszczek w formie byl nie do wyjecia ze skladu, teraz jej nie ma, ma prawo jej nie miec, ale zeby grac, musi ja znalezc.
13 kwietnia 2014, 19:34 [cytuj]
Całe szczęście, że Piszczek wydaje się być inteligentnym facetem i pewnie przeczytałby mój post do końca:
"Volverin" powiedział/a:
;-)

Oczywiście, że brakuje mu formy, to widać chociażby po jego dynamice, brakuje mu tej lekkości. Ale to, że widzimy go rzadziej podłączającego się pod akcje ofensywne, a Łukasz nie zalicza już praktycznie żadnych asyst na pewno ma też związek z brakiem Kuby.
;-)

Oczywiście, że brakuje mu formy, to widać chociażby po jego dynamice, brakuje mu tej lekkości. Ale to, że widzimy go rzadziej podłączającego się pod akcje ofensywne, a Łukasz nie zalicza już praktycznie żadnych asyst na pewno ma też związek z brakiem Kuby.
22 kwietnia 2014, 19:43 [cytuj]
https://www.youtube.com/watch?v=mxbc1di51NE To chyba od kogoś z naszych stron, nie? :D
https://www.youtube.com/watch?v=mxbc1di51NE To chyba od kogoś z naszych stron, nie? :D
22 kwietnia 2014, 19:47 [cytuj]
Tak, na prośbę admina strony Piszczka zrobiłem ten krótki filmik.
Tak, na prośbę admina strony Piszczka zrobiłem ten krótki filmik.
22 kwietnia 2014, 19:57 [cytuj]
Do ostatniego weekendu dorobek Piszczka w BL to 7 goli i wszystkie zdobyte na wyjezdzie. Jego ostatnia bramka byla pierwsza zdobyta w Dortmundzie :-P
Do ostatniego weekendu dorobek Piszczka w BL to 7 goli i wszystkie zdobyte na wyjezdzie. Jego ostatnia bramka byla pierwsza zdobyta w Dortmundzie :-P
22 kwietnia 2014, 21:37 [cytuj]
Strzelił ładnie, moja druga jego ulubiona bramka (pierwsza vs Schalke) :)
Strzelił ładnie, moja druga jego ulubiona bramka (pierwsza vs Schalke) :)
5 maja 2014, 17:28 [cytuj]
Mam nadzieję że to pierwsze symptomy dobrej gry u piszcza.
Mam nadzieję że to pierwsze symptomy dobrej gry u piszcza.
3 czerwca 2014, 21:50 [cytuj]
Jakies katalonskie pismaki pisza, ze Piszczek moze byc jednym z glownych celi Barcelony w tym okienku.
Montoya, Alves, ktory raz jest, a raz go nie ma, Cuadrado, ktory byl juz tak pewny Barcelony, a czwartym pewniakiem na RB jest wlasnie Piszczek :mrgreen:
Jakies katalonskie pismaki pisza, ze Piszczek moze byc jednym z glownych celi Barcelony w tym okienku.
Montoya, Alves, ktory raz jest, a raz go nie ma, Cuadrado, ktory byl juz tak pewny Barcelony, a czwartym pewniakiem na RB jest wlasnie Piszczek :mrgreen:
3 czerwca 2014, 21:59 [cytuj]
"Madrisso" powiedział/a:
Montoya, Alves, ktory raz jest, a raz go nie ma, Cuadrado, ktory byl juz tak pewny Barcelony, a czwartym pewniakiem na RB jest wlasnie Piszczek
Zwykła medialna kaczka. Piszczek już to dziś wyśmiał w wywiadzie
Zwykła medialna kaczka. Piszczek już to dziś wyśmiał w wywiadzie
3 czerwca 2014, 23:50 [cytuj]
Obstawiam że piszczu u nas zakończy swoją karierę.
Obstawiam że piszczu u nas zakończy swoją karierę.
7 czerwca 2014, 18:07 [cytuj]
Talksport donosi o tym, że Barcelona rozmawia z agentem Piszczka na temat przenosin do Katalonii. Pomijając źródło, to dla mnie totalna bzdura. Łukasz nigdzie się nie ruszy i wierzę, że zostanie w BVB do końca kariery.
Talksport donosi o tym, że Barcelona rozmawia z agentem Piszczka na temat przenosin do Katalonii. Pomijając źródło, to dla mnie totalna bzdura. Łukasz nigdzie się nie ruszy i wierzę, że zostanie w BVB do końca kariery.
7 czerwca 2014, 19:39 [cytuj]
On chce byc u nas! nie wierze w to, ale.. jeśli rzeczywiscie oni go chca to czy takiemu klubowi sie odmawia? rzadka sytuacja, ale to Piszczu!
On chce byc u nas! nie wierze w to, ale.. jeśli rzeczywiscie oni go chca to czy takiemu klubowi sie odmawia? rzadka sytuacja, ale to Piszczu!
7 czerwca 2014, 20:36 [cytuj]
Skoro Lewy odmówił Realowi to Piszczu może Barcelonie.

Choć wydaje mi się że na ten transfer nie ma szans, a to dlatego że że Katalończykom/ ichniejszej prasie może się wydawać że Łukasz kosztuje te 15 mln, my się rozsprzedajemy bo taką mamy politykę i że potrzebujemy tych pieniędzy. Wszystko to to bzdura, a cena o jakiej w ogóle moglibyśmy zacząć mówić to 25 mln , to już się tak Barcelonie nie opłaca. Łukasz zostanie.
Skoro Lewy odmówił Realowi to Piszczu może Barcelonie.

Choć wydaje mi się że na ten transfer nie ma szans, a to dlatego że że Katalończykom/ ichniejszej prasie może się wydawać że Łukasz kosztuje te 15 mln, my się rozsprzedajemy bo taką mamy politykę i że potrzebujemy tych pieniędzy. Wszystko to to bzdura, a cena o jakiej w ogóle moglibyśmy zacząć mówić to 25 mln , to już się tak Barcelonie nie opłaca. Łukasz zostanie.
|<  <<  <  27  28  29  30  31    >  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 21 14 4 3 46
2. RB Lipsk 21 13 5 3 44
3. VfL Wolfsburg 22 11 9 2 42
4. Eintracht Frankfurt 22 11 9 2 42
5. Bayer 04 Leverkusen 22 10 7 5 37
6. Borussia Dortmund 22 11 3 8 36
7. Union Berlin 22 8 9 5 33
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 303
2. arturborussen 303
3. Boro 294
4. Kamil0079 294
5. ewerthon 291
6. kolekcjoner89 288
7. jasiu85 288
cała tabela

shoutbox

qzase95
qzase95 44 minut temu

https://youtu.be/lkJYpKTvr2E

bvbbb
bvbbb 2 godzin temu

kiedy odrabiać jak nie teraz końcówka sezonu BL to mecze z drużynami mocnymi które mogą nam urwać pkt.

obywatelap
obywatelap Dzisiaj, 01:09

Tomasz Urban @tom_ur No, to jeszcze tylko tego na Schalke nie grali. Bunt w zespole. Czołowi piłkarze żądają zwolnienia Grossa. Większość nie chce grać pod jego wodzą. Totalny upadek. / Trzeba było Grossowi na starość do takiego burdelu wchodzić?

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 22:43

Może jeszcze jutro Hertha się ogarnie i urwie punkty Wilkom. Wypadałoby się obudzić, bo są nad strefą spadkową, a tak złego składu aż nie mają.

julo1000000
julo1000000 Wczoraj, 22:15

Werder ogrywa Eintracht co to się stanęło

F1066
F1066 Wczoraj, 19:00

https://www.bild.de/sport/fussball/fussball/bvb-doch-noch-nicht-schluss-was-die-watzke-wende-fuer-dortmund-bedeutet-75545830.bild.html

F1066
F1066 Wczoraj, 18:49

Raczej napewno:)

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 18:25

Podobno umowa sponsoringowa Schalke z Gazpromem wygasa w razie spadku. To piąty najwyższy kontrakt w lidze. https://www.footyheadlines.com/2021/02/schalke-to-lose-20-million-gazprom.html

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 17:18

https://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Liga-Mistrz%C3%B3w/1017151-kontrowersyjny-plan-uefa.html najważniejsze pieniążki. BVB to nie grozi (finał) aczkolwiek kogoś w tej uefie popierdzieliło totalnie i jak pewna była posłanka mają dużo (ekhm) w oczach.

F1066
F1066 Wczoraj, 08:33

https://www.handelsblatt.com/unternehmen/mittelstand/fussball-manager-im-interview-bvb-chef-watzke-ich-kenne-meine-verantwortung-gegenueber-diesem-verein/26939368.html

F1066
F1066 Wczoraj, 08:19

:)

F1066
F1066 Wczoraj, 08:18

Das Boulevardblatt behauptet, die Dortmunder könnten ab einer Summe in Höhe von 150 Millionen Pfund (ca. 170 Millionen Euro) gesprächsbereit sein. Damit wäre Haaland nach Neymar (222 Mio. Euro) der zweitteuerste Spieler aller Zeiten.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 08:18

Tradycji stanie się zadość i przegrają z bujernem, ale chciałbym się mylić w tym przypadku.

Alex139
Alex139 Wczoraj, 08:14

A może po meczu z świniami dogonią top4?

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 07:51

"top4" czyli maksymalna ambicja obecnej BVB.

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 07:50

żeby po meczu z świniami aby nie było 9 pkt.do top 4

staraerakloppa
staraerakloppa 1 dni temu, 2021-02-25

6 pkt,jescze lepiej

staraerakloppa

mamy 5 pkt straty do 4 miejsca ... troche duzo , wiec ja sie wstrzymam z walką o Top 4 jak sie chociaz zrównaja z 4 miejscem ,teraz to nie ma sensu

pablo
pablo 1 dni temu, 2021-02-25

Nie obawiałbym się Leverkusen i Gladback. Właśnie Wolfsburg i Eintracht to prawdziwe zagrożenie. Drużyny odświeżone, głodne sukcesów, bez dodatkowych obciążeń pucharami.

julo1000000
julo1000000 1 dni temu, 2021-02-25

Bayer jest w kryzysie jak chodzi o formę, według mnie o miejsce w top 4 powalczymy z Wolfsburgiem

staraerakloppa

Nie przez przypadek mówia na nich Neverkusen.

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot 1 dni temu, 2021-02-25

Ten klub jest jak biegacz który lideruje cały bieg a przewraca się metr przed metą.

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2021-02-25

Oni mogą wymięknąć w wyścigu o Top4. Gladbach podobnie. Ale czasy się zmieniły i jest jeszcze Wolfsburg oraz Eintracht. Niestety w kolejnych latach może być trudniej niż zwykle załapać się do czołowej czwórki i dobrze by było, żeby zarząd wziął to pod uwagę.

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-02-25

Leverkusen zawsze na początku świetnie a im dłużej trwa sezon to gorzej.

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot 1 dni temu, 2021-02-25

Leverkusen najprawdopodobniej podzieli los Hoffenheim.

azielok
azielok 1 dni temu, 2021-02-25

*52 (3:5) 12

BundesPower
BundesPower 1 dni temu, 2021-02-25

Molde w dwumeczu 9 strzałów 4 gole Hoffe 40 strzałów i 3 gole nie ma Kramaricia to nikt z tych leszczy nie umie trafić

Rafi1982
Rafi1982 1 dni temu, 2021-02-25

I co jak kupimy obrońcę to przeciwnicy przestana oddawać strzały na bramkę ci dwaj to są cyrkowce a nie bramkarze smiem nawet twierdzic jedni z najgorszych bramkarzy w Bundeslidze

qzase95
qzase95 1 dni temu, 2021-02-25

Żaden obrońca nawet Ramos czy van Dijk nie zagra super meczu, jeśli nie ma świadomości, ze na bramce stoi ktoś na kogo może zawsze liczyć, a u nas są 2 tykające bomby. Jedna piastkuje i nie potrafi bronić karnych, a drugi jest ok, ale na poziom Augsburga...

johnBVB
johnBVB 1 dni temu, 2021-02-25

tez gdybym mial wyberac miedzy obronca a bramkarzem wolalbym obronce. Burki jak na BVB moze byc, cisniecie go ale nie jest az takim recznikiem jak co niektorzy tu pisza. A z takim bronieniem jak my prezentujemy to i nwet jakies donnarumy czy inne wynalazki nie ratowalyby nam kazdego meczu, tylko pojedyncze, a takie i burkiemu sie zdarzaly.

statystyki

Użytkownicy online: BarDOsz, bialy0003, Mila , ZwykłyCzłowiek85
Gości online: 71
Zarejestrowanych użytkowników: 9031
Ostatnio zarejestrowany: sebnieb

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem