Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Kadra BVB 2019/20 » Łukasz Piszczek
19 maja 2010, 13:20 [cytuj]
[center]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/62/%C5%81ukasz_Piszczek_-_Hertha_BSC_Berlin_%282%29.jpg/300px-%C5%81ukasz_Piszczek_-_Hertha_BSC_Berlin_%282%29.jpg" alt="http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/62/%C5%81ukasz_Piszczek_-_Hertha_BSC_Berlin_%282%29.jpg/300px-%C5%81ukasz_Piszczek_-_Hertha_BSC_Berlin_%282%29.jpg" width="98%">

Data urodzenia: 03.06.1985

Obywatelstwo: Polska
Wzrost: 184 cm
Pozycja: obrońca
Poprzedni klub: Hertha Berlin[/center]
[center][img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/62/%C5%81ukasz_Piszczek_-_Hertha_BSC_Berlin_%282%29.jpg/300px-%C5%81ukasz_Piszczek_-_Hertha_BSC_Berlin_%282%29.jpg[/img]

Data urodzenia: [b]03.06.1985[/b]
Obywatelstwo: [b]Polska[/b]
Wzrost:[b] 184 cm[/b]
Pozycja: [b]obrońca[/b]
Poprzedni klub: [b]Hertha Berlin[/b][/center]
19 maja 2010, 14:49 [cytuj]
co tu pisać. wg mnie wiele do naszej drużyny nie wniesie poza tym, że Jurgen będzie miał mniejszy ból głowy w przypadku kontuzji jakiegoś zawodnika.

jak podkreślam - jeśli on ma być tym prawym obrońcą o którym mówił w wywiadach Jurgen - no to dzięki..
co tu pisać. wg mnie wiele do naszej drużyny nie wniesie poza tym, że Jurgen będzie miał mniejszy ból głowy w przypadku kontuzji jakiegoś zawodnika.

jak podkreślam - jeśli on ma być tym prawym obrońcą o którym mówił w wywiadach Jurgen - no to dzięki..
19 maja 2010, 14:57 [cytuj]
Klopp nie mówił o prawym obrońcy tylko o CAŁEJ prawej stroni i Piszczek to właśnie jego rozwiązanie. W pierwszym składzie Jurgen dale chce stawiać na Owo i Kubę.

P.S jeśli Mop ściśnie pośladki i poprawi defensywę to jego ofensywne akcje mi wystarczą w końcu najwięcej asyst miał właśnie Owo. Tylko że przez lenistwo w destrukcji był tragiczny a teraz może to się zmieni bo jak nie to niech buja garba na ławkę.
Klopp nie mówił o prawym obrońcy tylko o CAŁEJ prawej stroni i Piszczek to właśnie jego rozwiązanie. W pierwszym składzie Jurgen dale chce stawiać na Owo i Kubę.

P.S jeśli Mop ściśnie pośladki i poprawi defensywę to jego ofensywne akcje mi wystarczą w końcu najwięcej asyst miał właśnie Owo. Tylko że przez lenistwo w destrukcji był tragiczny a teraz może to się zmieni bo jak nie to niech buja garba na ławkę.
19 maja 2010, 15:47 [cytuj]
Nie ma co narzekać tylko trzeba teraz poczekać i zobaczyć jak on sobie poradzi w BVB. Na całe szczęście za darmo go dostaliśmy więc przynajmniej to na plus. Klopp będzie spokojniejszy na prawej stronie.
Nie ma co narzekać tylko trzeba teraz poczekać i zobaczyć jak on sobie poradzi w BVB. Na całe szczęście za darmo go dostaliśmy więc przynajmniej to na plus. Klopp będzie spokojniejszy na prawej stronie.
20 listopada 2010, 23:32 [cytuj]
Piszczek radzi sobie kapitalnie w Borussii jak na razie. Dużo asystuję naprawdę jest wartościowym zawodnikiem.
Piszczek radzi sobie kapitalnie w Borussii jak na razie. Dużo asystuję naprawdę jest wartościowym zawodnikiem.
23 stycznia 2011, 00:22 [cytuj]
Popieram głosy, według których to Piszczek w ostatnim czasie prezentuje się najlepiej z naszych Polaków. Mam takie same odczucia. Przed sezonem sytuacja zupełnie nie do pomyślenia... :-D

Nie zmienia to faktu, że z niecierpliwością czekam na Kocha, ale w tym sezonie niech Łukasz dalej ciśnie i nie spuszcza z tonu w pozostałych 15 kolejkach...
Popieram głosy, według których to Piszczek w ostatnim czasie prezentuje się najlepiej z naszych Polaków. Mam takie same odczucia. Przed sezonem sytuacja zupełnie nie do pomyślenia... :-D

Nie zmienia to faktu, że z niecierpliwością czekam na Kocha, ale w tym sezonie niech Łukasz dalej ciśnie i nie spuszcza z tonu w pozostałych 15 kolejkach...
23 stycznia 2011, 09:52 [cytuj]
Ja również jestem zaskoczony postawią Piszczka w tym sezonie. Owszem, zdarzają mu się gorsze mecze, ale jak wspominali poprzednicy jest bardzo równy i za to mu chwała. Na pewno był to udany transfer, Owomoyela raczej już do składu nie wróci i dobrze:)
Ja również jestem zaskoczony postawią Piszczka w tym sezonie. Owszem, zdarzają mu się gorsze mecze, ale jak wspominali poprzednicy jest bardzo równy i za to mu chwała. Na pewno był to udany transfer, Owomoyela raczej już do składu nie wróci i dobrze:)
23 stycznia 2011, 13:26 [cytuj]
Nie sposob sie nie zgodzic ;)
Nie sposob sie nie zgodzic ;)
9 lutego 2011, 10:52 [cytuj]
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Piszczek-szybki-jak-Usain-Bolt,artykul,99398,1,482.html
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Piszczek-szybki-jak-Usain-Bolt,artykul,99398,1,482.html
9 lutego 2011, 11:26 [cytuj]
Piszczu powoli robi się moim ulubieńcem a na początku tak jak większość nie brałem go na poważnie jako wzmocnienie...Do tego jest skromny i sympatyczny. Nie żali się w mediach, że coś mu nie pasuje albo że Niemcy nie lubia Polaków... To w nim cenię!
Piszczu powoli robi się moim ulubieńcem a na początku tak jak większość nie brałem go na poważnie jako wzmocnienie...Do tego jest skromny i sympatyczny. Nie żali się w mediach, że coś mu nie pasuje albo że Niemcy nie lubia Polaków... To w nim cenię!
9 lutego 2011, 11:49 [cytuj]
więc Maczuga pora zaktualizować sygnaturkę :) ja tak podchodzę do niego jak do Owo. Według mnie można go jeszcze jakoś zastąpić kimś lepszym, ale skoro gra z 3x lepiej niż na starcie to tylko się cieszyć :) no i wobec lepszej gry Łukasza trochę zmieniają się priorytety transferowe.
więc Maczuga pora zaktualizować sygnaturkę :) ja tak podchodzę do niego jak do Owo. Według mnie można go jeszcze jakoś zastąpić kimś lepszym, ale skoro gra z 3x lepiej niż na starcie to tylko się cieszyć :) no i wobec lepszej gry Łukasza trochę zmieniają się priorytety transferowe.
9 lutego 2011, 12:21 [cytuj]
No to ja już sygnatury zmieniać nie muszę. Oczywiście Piszczu nie jest jakimś rasowym obrońcą, ale biorąc pod uwagę fakt, że przyszedł do BVB za darmo, to można go potraktować jako fajny prezent, którego wartość będzie rosła. Ciekaw jestem czy na tej pozycji Zorc poszuka wzmocnień, ale fajnie byłoby jakby Piszczek się dalej rozwijał, bo może z niego być niezły grajek.
No to ja już sygnatury zmieniać nie muszę. Oczywiście Piszczu nie jest jakimś rasowym obrońcą, ale biorąc pod uwagę fakt, że przyszedł do BVB za darmo, to można go potraktować jako fajny prezent, którego wartość będzie rosła. Ciekaw jestem czy na tej pozycji Zorc poszuka wzmocnień, ale fajnie byłoby jakby Piszczek się dalej rozwijał, bo może z niego być niezły grajek.
9 lutego 2011, 12:53 [cytuj]
Polniszowiec przeciez to juz bylo wiele razy pisane ze wzmocnien nie bedzie szukal bo bedzie Piszczek, Koch i jakby bylo malo moze zostac na 3. Owo, gdyby chcial ;p

A Piszczek mnie tez zaskakuje, co prawda nie lubie jego wrzutek, ale gra naprawde solidnie w obronie, jest bardzo zaangazowany, w tej chwili stal sie pewnym punktem obrony. A to co pisalem o Kochu to i tak podtrzymuje, nawet jakbysmy mieli Lahma to bym wolal zeby mlodziutki 19-latek z olbrzymimi perspektywami go zastapil ;) wole mlodziez, trudno ;)
Ale Piszczu chwala za swietna gre :) obecnie najlepszy z Polakow w BVB ;p
Polniszowiec przeciez to juz bylo wiele razy pisane ze wzmocnien nie bedzie szukal bo bedzie Piszczek, Koch i jakby bylo malo moze zostac na 3. Owo, gdyby chcial ;p

A Piszczek mnie tez zaskakuje, co prawda nie lubie jego wrzutek, ale gra naprawde solidnie w obronie, jest bardzo zaangazowany, w tej chwili stal sie pewnym punktem obrony. A to co pisalem o Kochu to i tak podtrzymuje, nawet jakbysmy mieli Lahma to bym wolal zeby mlodziutki 19-latek z olbrzymimi perspektywami go zastapil ;) wole mlodziez, trudno ;)
Ale Piszczu chwala za swietna gre :) obecnie najlepszy z Polakow w BVB ;p
9 lutego 2011, 12:56 [cytuj]
"zizu" powiedział/a:

Wiem że to stary post.. ale zobacz jak bardzo się myliłeś:P :D kiedyś że nie wniesie nic ?;D a teraz :-D

Wiem że to stary post.. ale zobacz jak bardzo się myliłeś:P :D kiedyś że nie wniesie nic ?;D a teraz :-D
9 lutego 2011, 13:00 [cytuj]
Lepiej się mylić tak niż w drugą stronę, miłe zaskoczenie zawsze jest lepsze niż rozczarowanie...
Lepiej się mylić tak niż w drugą stronę, miłe zaskoczenie zawsze jest lepsze niż rozczarowanie...
9 lutego 2011, 16:17 [cytuj]
Nie powiem też żebym był szczególnie dumny, że mamy takiego wybitnego obrońcę... No po prostu gra coraz lepiej i tylko z tego teraz jestem zadowolony. Nikt mi teraz nie będzie wkręcać, że wyrosła z niego gwiazda.. bez jaj :-P
Nie powiem też żebym był szczególnie dumny, że mamy takiego wybitnego obrońcę... No po prostu gra coraz lepiej i tylko z tego teraz jestem zadowolony. Nikt mi teraz nie będzie wkręcać, że wyrosła z niego gwiazda.. bez jaj :-P
9 lutego 2011, 16:32 [cytuj]
Gwiazdą nie jest, ale jego pozycja w zespole jest na tę chwilę niepodważalna. Piszczek naprawdę mnie zadziwił, jakby miał grać na tym poziomie to niech gra tu przez lata. ;-)
Gwiazdą nie jest, ale jego pozycja w zespole jest na tę chwilę niepodważalna. Piszczek naprawdę mnie zadziwił, jakby miał grać na tym poziomie to niech gra tu przez lata. ;-)
3 marca 2011, 19:39 [cytuj]
Lukasz dzisiaj zostal ojcem.Jego cörka nazywa sie Sara-gratulacje :-D
Lukasz dzisiaj zostal ojcem.Jego cörka nazywa sie Sara-gratulacje :-D
3 marca 2011, 19:41 [cytuj]
No, gratulujemy:) I liczymy na równą grę do końca sezonu!
No, gratulujemy:) I liczymy na równą grę do końca sezonu!
3 marca 2011, 20:40 [cytuj]
Oby była okazja do zrobienia kołyski na jutrzejszym meczu :)

Gratulacje!!
Oby była okazja do zrobienia kołyski na jutrzejszym meczu :)

Gratulacje!!
1  2  3  4  5    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 21 14 4 3 46
2. RB Lipsk 21 13 5 3 44
3. VfL Wolfsburg 22 11 9 2 42
4. Eintracht Frankfurt 22 11 9 2 42
5. Bayer 04 Leverkusen 21 10 6 5 36
6. Borussia Dortmund 22 11 3 8 36
7. Union Berlin 22 8 9 5 33
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. ewerthon 297
2. JungKamil3 297
3. arturborussen 297
4. Boro 288
5. jasiu85 288
6. Kamil0079 288
7. Asiasith 285
cała tabela

shoutbox

Pawelinho
Pawelinho 8 minut temu

obywatelap chętnie wyślę im wieniec z napisem rip schaisse 03+1 hahaha

qzase95
qzase95 13 minut temu

https://www.youtube.com/watch?v=pMlhCQm71Tc&ab_channel=Tomasz%C4%86wi%C4%85ka%C5%82a

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot 42 minut temu

https://www.youtube.com/watch?v=JPUXfFTR7zI Rośnie BVB nowy rywal w walce o top 4

libero180
libero180 godzinę temu

Zarobki na poziomie 4,5 mln ? brutto, trzyletnia umowa bez klauzul. BVB zagwarantowało mu wzmocnienia przede wszystkim na środku obrony i skrzydłach. No i Haalanda nie chcą oczywiście nigdzie wypuszczać.

libero180
libero180 godzinę temu

Bild z nowymi informacjami dotyczącymi umowy Rosego z BVB. Do pierwszych rozmów miało dojść między Bożym Narodzeniem a Sylwestrem, co przeczy wcześniejszym doniesieniom, że umowę klepnięto już w listopadzie. Rose ma "przywrócić tożsamość drużynie" i rozwijać młodych piłkarzy.

libero180
libero180 godzinę temu

Tak mnie ciekawi kogo fanatycy BVB będą nienawidzić z BL gdy spadną smerfy

obywatelap
obywatelap 2 godzin temu

A co do Schalke - mają 10 kontuzji zawodników w tym 2 dotyczące podstawowych bramkarzy. Fahrmann wypada na dłużej, bo ma pęknięte żebro. Tutaj to chyba już wieniec czas szykować. Zostało tylko 12 kolejek, a strata do Arminii (1 mecz zaległy) to 9 punktów.

Pawelinho
Pawelinho 2 godzin temu

A propos kiedyś stadion schalke nazywał się arena auf schalke teraz myślę, że lepszą nazwą powinno być "Arena auf schaisse". A co do nazwy podanej przez obywatelap'a to nazwa jak najbardziej pasuje do świnek z munchen bo nigdzie w nazwie nie mają Parku, ale to taka mała dygresja z mojej strony.

Alex139
Alex139 2 godzin temu

Schweine Park lepiej brzmi :D

Pawelinho
Pawelinho 4 godzin temu

Szegii a dlaczego Walukiewicz miałby być jako rezerwy? Gorszy od obecnych stoperów nie jest, a i na pewno dużo bardziej perspektywiczny.

Pawelinho
Pawelinho 4 godzin temu

Schwein Arena hahahaha boska nazwa.

julo1000000
julo1000000 5 godzin temu

Prawy obrońca też by się przydał, chyba że chcemy grać Meunierem/Moreyem

Szegii
Szegii 5 godzin temu

I jeszcze zainteresowanie Walukiewiczem i Milenkoviciem. W sumie taki duet byłby ciekawy. Chociaż Seba lepiej jako 3.

Szegii
Szegii 5 godzin temu

Sport podał że Rose do 2023roku 4,5mln/sezon. Chce kupić środkowego obrońce, skrzydłowego środek pola i bramka. Ciekawe tylko na co Watzke się zgodzi:p

obywatelap
obywatelap 5 godzin temu

*- Schwein Arena

obywatelap
obywatelap 5 godzin temu

Pewnie w Gladbach go biorą pod uwagę, ale obecnie to nie byłby dla niego duży przeskok sportowy. A co do meczu wczorajszego ... Napisałbym, że Lazio się skompromitowało, ale za chwilę wyjazd na Schwe?i?n Arena, a tam wiadomo jak BVB wypada.

libero180
libero180 5 godzin temu

Huetter w Frankfurcie ma klauzulę odejścia (na 3 mln ?),ciekawa sprawa

Pawelinho
Pawelinho 6 godzin temu

Thorgan Hazard ostatnio nawet wznowił treningi z tego co czytałem, ale kiedy będzie dostępny do tego, aby zagrać w pierwszym składzie BVB? Nie wiem.

Bielak
Bielak Dzisiaj, 09:24

O Hazardzie niestety dało się trochę zapomnieć, bo dłuższą chwilę go nie było, ale fakt jakby wrócił do regularnej, równej gry to też jest dobrym kandydatem. Btw. oby wrócił jak najszybciej, bo ewidentnie brakuje nam jednej strony, wobec formy pozostałych.

malizna
malizna Dzisiaj, 09:21

Sancho strzelił z wolnego w LM z Brugge, Hazard strzelił w Pokalu i generalnie mógłby wykonywac wolne.

Bielak
Bielak Dzisiaj, 09:16

Depay pod tym względem w razie odejścia Sancho też zdecydowanie by się nadał, bo ma niezłe uderzenie ze stałego fragmentu. Daleko mu do Juninho który był ewenementem w tym aspekcie, ale jednak ;)

Bielak
Bielak Dzisiaj, 09:14

Reus już od dawna wypadł z dobrego kopania wolnych. Mam wrażenie, że z bliższych odległości lepiej by wykonywał te wolne Rafał, bo i dograć lepiej potrafi i rogala ze stojącej też zakręcić potrafi. Ewentualnie Sancho, bo to Sancho jak mnie pamięć nie myli strzelił ostatnią naszą bramkę bezpośrednio z wolnego chyba w Pokalu. Ale pewien nie jestem ;)

Pawelinho
Pawelinho Dzisiaj, 07:21

*jaki w BVB

Pawelinho
Pawelinho Dzisiaj, 07:21

Ostatnim piłkarzem jak w BVB trafił z wolnego był Marco Reus od tego czasu posucha. Chciałbym, żeby w BVB grał gość, który trafia tylko z wolnych.

jasiu85
jasiu85 Dzisiaj, 06:42

"gość jedyne co umie to dobrze strzelać z wolnych", człowiek myśli, że wiele czytał/widział, ale SB to "kopalnia wiedzy". Kawka z rana i SB, to jest to.

pablo
pablo Wczoraj, 23:49

Juve dało ciała z Pirlo chociaż i tak już byli na równi pochyłej z Sarrim. Pirlo będąc legendą klubu ma jednak większy kredyt zaufania niż taki Sarri. Inter ma dobrego trenera i zawodników na poziomie zbliżonym do Juve więc pewnie wygra w tym roku Serie A.

libero180
libero180 Wczoraj, 22:49

Wiesz za kilka lat może być dobry,ale jak ktoś szybciej przejmuje zespół z topu niż ma licencję trenerską to czego można się spodziewać

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 22:37

gość jedyne co umie to dobrze strzelać z wolnych ,a został trenerem Juve:

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 22:36

no jak sie Pirlo wzieło na trenera to co sie dziwic :D

libero180
libero180 Wczoraj, 22:34

Akurat w tym roku Juve nie wygra,zrobili sobie z najlepszej drużyny w lidze poligon doświadczalny dla trenera.

statystyki

Użytkownicy online: Pawelinho, Ganc5
Gości online: 64
Zarejestrowanych użytkowników: 9029
Ostatnio zarejestrowany: karolszustek

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem