Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  56  57  58  59  60    >
Forum dyskusyjne » Kadra BVB 2019/20 » Shinji Kagawa
19 kwietnia 2015, 12:16 [cytuj]
Kagawa mialby z 10 asyst, gdyby koledzy lepiej grali :-P
Kagawa mialby z 10 asyst, gdyby koledzy lepiej grali :-P
29 kwietnia 2015, 09:13 [cytuj]
Muszę pocisnąć trochę po Kagawie, jaką on gra stojącą piłkę to głowa mała. Zero ruchu i tylko wieczne próby granie na jeden kontakt. Widzi raz drugi że koledzy nie dają rady to nie próbuje dalej. A podanie po którym poszła kontra Bayernu to już kompletna porażka. Biegł z prawej nie kryty Durm to nie lepiej podać jak oferma na lewą stronę. Gościu nawet w 5% nie przypomina tego Kagawy z mistrzowskich lat.
Muszę pocisnąć trochę po Kagawie, jaką on gra stojącą piłkę to głowa mała. Zero ruchu i tylko wieczne próby granie na jeden kontakt. Widzi raz drugi że koledzy nie dają rady to nie próbuje dalej. A podanie po którym poszła kontra Bayernu to już kompletna porażka. Biegł z prawej nie kryty Durm to nie lepiej podać jak oferma na lewą stronę. Gościu nawet w 5% nie przypomina tego Kagawy z mistrzowskich lat.
29 kwietnia 2015, 11:45 [cytuj]
"Morwi" powiedział/a:
Zero ruchu i tylko wieczne próby granie na jeden kontakt.
Zero ruchu? Jest chyba najbardziej ruchliwą osobą w ofensywie. No może Auba jeszcze. Reus wczoraj chyba nie miał jednej pozytywnej akcji(wiem wiem, był po kontuzji)

Wieczne próby grania na jeden kontakt? :roll: To przypadkiem nie powinno być powiedziane w kontekście dobrej gry? Co jest złego w grze na jeden kontakt? Wczoraj właśnie było to idealnie widać. Idzie kontra i każdy zawodnik tysiąc razy dotyka piłkę zamiast grać szybko z klepki. Dawniej Klopp mówił ,że po odebraniu piłki zawodnicy mają kilka sekund na oddanie strzału,wczoraj po kilku sekundach piłka nadal była na naszej połowie...
"Morwi" powiedział/a:
Widzi raz drugi że koledzy nie dają rady to nie próbuje dalej.
To co ma zrobić? Podać zawodnikowi Bayernu bo jego koledzy nie dają rady?? Ma grać sam? Dryblować cały zespół Bayernu? To ,że koledzy mają problem z rozegraniem to nie znaczy ,że ma im nie podawać i próbwać...
"Morwi" powiedział/a:
A podanie po którym poszła kontra Bayernu to już kompletna porażka.
Eh ile razy można to pisać. Wczoraj KAŻDY zawodnik tracił większość piłek. Jeśli byliśmy w posiadaniu piłki dłużej niż 10 sekund to był cud. Fakt ,mógł starać się podać wcześniej ale wtedy nie byłoby sytuacji sam na sam. On postanowił poczekać chwilę dłużej(co zauważył Benatia) żeby dograć piłkę na sam na sam z Neuerem. Niestety nie wyszło i poszła długa piłka. Gdyby Benatia odebrał i zagrał do bramkarza to nikt by nawet tego nie pamiętał.. A że stało się jak się stało to teraz mieszanie Kagawy z błotem. Było mnóstwo innych strat w gorszych miejscach na boisku i tego nikt nie zauważył bo nie poszła idealna kontra ze strony przeciwnika.
"Morwi" powiedział/a:
Gościu nawet w 5% nie przypomina tego Kagawy z mistrzowskich lat.
Kto z całego zespołu przypomina?
Przesiedział dwa lata na ławce więc raczej nie zrobił progresu tylko się zatrzymał. Nie wrócił do Dortmundu jako zbawca narodu i gwiazda Premier League tylko uzupełnienie składu za marne 8 mln. Gra niecały sezon i a i tak zrobił dużo więcej niż super gwiazda z Armenii ,która była warta 4 razy więcej.

Kagawa to nie jest typ zawodnika ,który przechodzi sam całe boisko i strzela bramkę. On jest osobą ,która kreuje i jeśli on do kogoś poda a ten zepsuje to nic z tego nie ma. Żeby był pożyteczny to zespół musi też coś grać. A wszyscy wiedzą co grają zawodnicy w ofensywie.
Zero ruchu? Jest chyba najbardziej ruchliwą osobą w ofensywie. No może Auba jeszcze. Reus wczoraj chyba nie miał jednej pozytywnej akcji(wiem wiem, był po kontuzji)

Wieczne próby grania na jeden kontakt? :roll: To przypadkiem nie powinno być powiedziane w kontekście dobrej gry? Co jest złego w grze na jeden kontakt? Wczoraj właśnie było to idealnie widać. Idzie kontra i każdy zawodnik tysiąc razy dotyka piłkę zamiast grać szybko z klepki. Dawniej Klopp mówił ,że po odebraniu piłki zawodnicy mają [i]kilka sekund[/i] na oddanie strzału,wczoraj po kilku sekundach piłka nadal była na naszej połowie...
[quote="Morwi"]Widzi raz drugi że koledzy nie dają rady to nie próbuje dalej.
29 kwietnia 2015, 14:36 [cytuj]
"Roflmilion" powiedział/a:
To ,że koledzy mają problem z rozegraniem to nie znaczy ,że ma im nie podawać i próbwać...
"Roflmilion" powiedział/a:
Eh ile razy można to pisać. Wczoraj KAŻDY zawodnik tracił większość piłek. Jeśli byliśmy w posiadaniu piłki dłużej niż 10 sekund to był cud
;-) To że każdy tracił większość piłek, nie znaczy że Kagawa musiał.
[quote="Roflmilion"]Eh ile razy można to pisać. Wczoraj KAŻDY zawodnik tracił większość piłek. Jeśli byliśmy w posiadaniu piłki dłużej niż 10 sekund to był cud
29 kwietnia 2015, 20:27 [cytuj]
JA w niego wierze, wczoraj miał pecha. Dla mnie brama na jego konto. Chcę żeby nasza ofensywa w nowym sezonie opierała się na Aubie, Reusie i Kagawie
JA w niego wierze, wczoraj miał pecha. Dla mnie brama na jego konto. Chcę żeby nasza ofensywa w nowym sezonie opierała się na Aubie, Reusie i Kagawie
29 kwietnia 2015, 21:31 [cytuj]
"Maczuga" powiedział/a:
Dla mnie brama na jego konto.
What? Jak to na jego konto? Graliśmy kontrę, głupio oddał piłkę, to fakt, ale gra kontratakiem zawsze jest ryzykowna. Shinji nie stracił futbolówki w newralgicznej części boiska - co bym piętnował - tylko blisko pola karnego przeciwnika.
To właśnie ustawienie obrony zakrawało o kryminał i wina leży w stu procentach w duecie Papa-Mats.
What? Jak to na jego konto? Graliśmy kontrę, głupio oddał piłkę, to fakt, ale gra kontratakiem zawsze jest ryzykowna. Shinji nie stracił futbolówki w newralgicznej części boiska - co bym piętnował - tylko blisko pola karnego przeciwnika.
To właśnie ustawienie obrony zakrawało o kryminał i wina leży w stu procentach w duecie Papa-Mats.
29 kwietnia 2015, 21:44 [cytuj]
Wina zawsze leży gdzieś po środku. Kagawa stracił i poszła szybka kontra, nie WAŻNE gdzie stracił, szybką akcję mozna wyprowadzic i z własnej 16 :->
Wina zawsze leży gdzieś po środku. Kagawa stracił i poszła szybka kontra, nie WAŻNE gdzie stracił, szybką akcję mozna wyprowadzic i z własnej 16 :->
29 kwietnia 2015, 22:06 [cytuj]
Myślę, że 4 na 5 trenerów na temat tej sytuacji uznałoby za punkt zapalny stratę Kagawy.
Myślę, że 4 na 5 trenerów na temat tej sytuacji uznałoby za punkt zapalny stratę Kagawy.
29 kwietnia 2015, 22:34 [cytuj]
Zawsze stracony gol po stracie jest w pierwszej kolejnosci winą tego co stracił. To prosty logiczny ciąg.
Zawsze stracony gol po stracie jest w pierwszej kolejnosci winą tego co stracił. To prosty logiczny ciąg.
29 kwietnia 2015, 23:47 [cytuj]
Dla mnie wina 50% po stronie Kagawy, 50% po stronie obrony. Trzeba przyznać jednak, że Benatia genialnie przeczytał i przerzucił do Lewego. Jakbyśmy grali z jakimiś Freiburgami to raczej na pewno obyło by się bez konsekwencji
Dla mnie wina 50% po stronie Kagawy, 50% po stronie obrony. Trzeba przyznać jednak, że Benatia genialnie przeczytał i przerzucił do Lewego. Jakbyśmy grali z jakimiś Freiburgami to raczej na pewno obyło by się bez konsekwencji
30 kwietnia 2015, 09:08 [cytuj]
"Ero" powiedział/a:
Wina zawsze le¿y gdzie¶ po ¶rodku. Kagawa straci³ i posz³a szybka kontra, nie WA¯NE gdzie straci³, szybk± akcjê mozna wyprowadzic i z w³asnej 16 :->
O winie nie powinny przesadzac konsekwencje ktore w tym wypadku sa kwestia prawie ze przypadku. Czemu strata Kagawy mialaby byc gorsza od straty np Kuby, zlego podania Gundo itp, dlatego ze przeciwnik jedna wykorzystal a reszty nie? Strata i wina taka sama, szczescie zespolu ze straty pozostalych nie skutkowaly bramka.

Wina to tam byla obroncow, ze nie zachowali koncentracji. Czasu na reakcje moze nie bylo za duzo, dlatego wlasnie trzeba trzymac linie caly czas i przewidywac strate, a nie tylko patrzec na akcje. Raz na dziesiec sie takie cos zemsci.
O winie nie powinny przesadzac konsekwencje ktore w tym wypadku sa kwestia prawie ze przypadku. Czemu strata Kagawy mialaby byc gorsza od straty np Kuby, zlego podania Gundo itp, dlatego ze przeciwnik jedna wykorzystal a reszty nie? Strata i wina taka sama, szczescie zespolu ze straty pozostalych nie skutkowaly bramka.

Wina to tam byla obroncow, ze nie zachowali koncentracji. Czasu na reakcje moze nie bylo za duzo, dlatego wlasnie trzeba trzymac linie caly czas i przewidywac strate, a nie tylko patrzec na akcje. Raz na dziesiec sie takie cos zemsci.
30 kwietnia 2015, 10:39 [cytuj]
Dajcie statystyki z tego meczu i zobaczymy ile ogółem mieliśmy strat. Potem to poprzeliczamy na zawodników i wyjdzie nam, że prawie każdy mógł się przyczynić do utraty bramki. Wina Kagawy jest minimalna, gro pretensji należy mieć do stoperów, a szczególnie Hummelsa. Świetna zagranie stopera Bayernu i dobre ustawienie Lewandowskiego też nam niestety nie pomogło. Takie podania na kilkadziesiąt metrów nie zdarzają się często, więc nie ma co tego rozstrzasać.
Dajcie statystyki z tego meczu i zobaczymy ile ogółem mieliśmy strat. Potem to poprzeliczamy na zawodników i wyjdzie nam, że prawie każdy mógł się przyczynić do utraty bramki. Wina Kagawy jest minimalna, gro pretensji należy mieć do stoperów, a szczególnie Hummelsa. Świetna zagranie stopera Bayernu i dobre ustawienie Lewandowskiego też nam niestety nie pomogło. Takie podania na kilkadziesiąt metrów nie zdarzają się często, więc nie ma co tego rozstrzasać.
30 kwietnia 2015, 12:42 [cytuj]
IMO strata bramki to była wina Kagawy , to 10 jest odpowiedzialny za jak najlepsze rozprowadzenie piłki ,pomysł może miał dobry ale wykonanie kompletnie nie wyszło (jak w całym meczu) a przecież sytuacja nie była nie wiadomo jak trudna ,wystarczyło podać w odpowiednim momencie albo rozejrzeć się (był też świetnie wychodzący Durm) a Shinji tego nie zrobił ;/ obrona też dała dupy ale po 50% .
IMO strata bramki to była wina Kagawy , to 10 jest odpowiedzialny za jak najlepsze rozprowadzenie piłki ,pomysł może miał dobry ale wykonanie kompletnie nie wyszło (jak w całym meczu) a przecież sytuacja nie była nie wiadomo jak trudna ,wystarczyło podać w odpowiednim momencie albo rozejrzeć się (był też świetnie wychodzący Durm) a Shinji tego nie zrobił ;/ obrona też dała dupy ale po 50% .
30 kwietnia 2015, 13:13 [cytuj]
"GotzePL" powiedział/a:
IMO strata bramki to by³a wina Kagawy , to 10 jest odpowiedzialny za jak najlepsze rozprowadzenie pi³ki ,pomys³ mo¿e mia³ dobry ale wykonanie kompletnie nie wysz³o (jak w ca³ym meczu) a przecie¿ sytuacja nie by³a nie wiadomo jak trudna ,wystarczy³o podaæ w odpowiednim momencie albo rozejrzeæ siê (by³ te¿ ¶wietnie wychodz±cy Durm) a Shinji tego nie zrobi³ ;/ obrona te¿ da³a dupy ale po 50% .
Czyli jakby Auba oddal strzal, Neuer by obronil bo w srodek bramki, szybko zagralby dluga pilke na dlugosc 3/4 boiska i padlby gol, to wina Auby?

Nie moge sie zgodzic ze byla tu jakakolwiek wina Kagawy. Jedyna wina jest taka, ze zmarnowal nasza akcje, choc zamiar mial bardzo dobry.
Czyli jakby Auba oddal strzal, Neuer by obronil bo w srodek bramki, szybko zagralby dluga pilke na dlugosc 3/4 boiska i padlby gol, to wina Auby?

Nie moge sie zgodzic ze byla tu jakakolwiek wina Kagawy. Jedyna wina jest taka, ze zmarnowal nasza akcje, choc zamiar mial bardzo dobry.
30 kwietnia 2015, 13:22 [cytuj]
I co z tego że 10 ..... Pokaż mi 10 .. zawodnika który ma 100% dokładność podań ..... straty są i zawsze będą ..... Obrona dała ciała mieli dość czasu że się ogarnąć, ustawić i pokryć Lewego na tyle by nie wyszedł od razu na czystą pozycje a oni sobie woleli patrzeć co się dzieje na połowie Bayernu .... przy dobitce też się nie popisali. Ta strata wcale nie była "ważniejsza" niż 100 innych w tym meczu tylko akurat tu obrona dała dupy .... skąd Japoniec miał wiedzieć że akurat wtedy miał nie ryzykować bo SO dłubią sobie w nosie ???
I co z tego że 10 ..... Pokaż mi 10 .. zawodnika który ma 100% dokładność podań ..... straty są i zawsze będą ..... Obrona dała ciała mieli dość czasu że się ogarnąć, ustawić i pokryć Lewego na tyle by nie wyszedł od razu na czystą pozycje a oni sobie woleli patrzeć co się dzieje na połowie Bayernu .... przy dobitce też się nie popisali. Ta strata wcale nie była "ważniejsza" niż 100 innych w tym meczu tylko akurat tu obrona dała dupy .... skąd Japoniec miał wiedzieć że akurat wtedy miał nie ryzykować bo SO dłubią sobie w nosie ???
30 kwietnia 2015, 13:33 [cytuj]
Jest wina Kagawy bo stracił piłkę, z czego poszła błyskawiczna kontra i gol. No nie wiem jak to wytłumaczyć fanom Japońca. Każdy gol po stracie zaczyna się od opieprzu tego co stracił. Nieważne gdzie. Ważne że poszła momentalna kontra i gol. Ide o zakład, że każdy trener tak powie.
Jest wina Kagawy bo stracił piłkę, z czego poszła błyskawiczna kontra i gol. No nie wiem jak to wytłumaczyć fanom Japońca. Każdy gol po stracie zaczyna się od opieprzu tego co stracił. Nieważne gdzie. Ważne że poszła momentalna kontra i gol. Ide o zakład, że każdy trener tak powie.
30 kwietnia 2015, 13:42 [cytuj]
"Xercon" powiedział/a:
I co z tego że 10 ..... Pokaż mi 10 .. zawodnika który ma 100% dokładność podań ..... straty są i zawsze będą
Tak wiadomo ,ale to była sytuacja w której większość nie popełniłaby takiego błędu... źle to wykonał a to nie znaczy , że każda inna 10 tak samo źle by podała. Rozumiem gdyby to była jakaś trudna sytuacja i Shinji miałby mało czasu na decyzje ,ale tutaj miał dużo wolnego pola i na pewno mógł to rozprowadzić o wiele lepiej ,imo on nie jest tu bez winy .

Tooomeeek a co byś powiedział na taką sytuacje :

Hummels jest przy piłce i też próbuje wyprowadzić kontre z naszej połowy posyła długa piłkę do Auby i przecina to podanie Xabi a następnie momentalnie podaje do Lewego który ma wolne pole bo Sokratis był na połowie Bayernu . Kogo byś winił za tą sytuację ?
Tak wiadomo ,ale to była sytuacja w której większość nie popełniłaby takiego błędu... źle to wykonał a to nie znaczy , że każda inna 10 tak samo źle by podała. Rozumiem gdyby to była jakaś trudna sytuacja i Shinji miałby mało czasu na decyzje ,ale tutaj miał dużo wolnego pola i na pewno mógł to rozprowadzić o wiele lepiej ,imo on nie jest tu bez winy .

Tooomeeek a co byś powiedział na taką sytuacje :

Hummels jest przy piłce i też próbuje wyprowadzić kontre z naszej połowy posyła długa piłkę do Auby i przecina to podanie Xabi a następnie momentalnie podaje do Lewego który ma wolne pole bo Sokratis był na połowie Bayernu . Kogo byś winił za tą sytuację ?
30 kwietnia 2015, 14:07 [cytuj]
"Ero" powiedział/a:
Jest wina Kagawy bo stracił piłkę, z czego poszła błyskawiczna kontra i gol. No nie wiem jak to wytłumaczyć fanom Japońca.
Obrona zawsze powinna być czujna, a gracze w ataku powinni grać z wiedzą, że nawet jak im nie wyjdzie podanie, to mają wsparcie tyłów, więc mogą podejmować ryzyko w ataku. Kagawa popełnił błąd, ale nie jest głównym winowajcą straty gola, defensywa nie ma czasu wolnego gdy drużyna ma piłkę, mają cały czas zwracać uwagę na to gdzie jest napastnik, tymczasem Lewy nie był kryty przez nikogo.
Obrona zawsze powinna być czujna, a gracze w ataku powinni grać z wiedzą, że nawet jak im nie wyjdzie podanie, to mają wsparcie tyłów, więc mogą podejmować ryzyko w ataku. Kagawa popełnił błąd, ale nie jest głównym winowajcą straty gola, defensywa nie ma czasu wolnego gdy drużyna ma piłkę, mają cały czas zwracać uwagę na to gdzie jest napastnik, tymczasem Lewy nie był kryty przez nikogo.
30 kwietnia 2015, 14:18 [cytuj]
"GotzePL" powiedział/a:
Hummels jest przy pi³ce i te¿ próbuje wyprowadziæ kontre z naszej po³owy posy³a d³uga pi³kê do Auby i przecina to podanie Xabi a nastêpnie momentalnie podaje do Lewego który ma wolne pole bo Sokratis by³ na po³owie Bayernu . Kogo by¶ wini³ za t± sytuacjê ?
Ze Sokratis powinien lepiej stac? No i przede wszystkim, wina nie bylaby Hummelsa ze stracil pilke a po niej padla bramka, tylko ze nie wrocil ustawic sie odpowiednio.
PS Zaraz dojdziesz do absurdu, ze Langerak zle podaje jak cala druzyna w polu karnym i kogo wina :lol:
Ze Sokratis powinien lepiej stac? No i przede wszystkim, wina nie bylaby Hummelsa ze stracil pilke a po niej padla bramka, tylko ze nie wrocil ustawic sie odpowiednio.
PS Zaraz dojdziesz do absurdu, ze Langerak zle podaje jak cala druzyna w polu karnym i kogo wina :lol:
30 kwietnia 2015, 14:41 [cytuj]
"GotzePL" powiedział/a:
Pewnie nikogo bo Gdzie stoi Hummels ?? Reszta obrony czy drużyny jak jest ustawiony przeciwnik ??
Czy Mats wyszedł do przodu zostawiając 3 graczy Bayernu nie krytymi .... Czy był ktoś kto go asekurował ITD.
Bo z tego co opisałeś to wina może być każdego
Pewnie nikogo bo Gdzie stoi Hummels ?? Reszta obrony czy drużyny jak jest ustawiony przeciwnik ??
Czy Mats wyszedł do przodu zostawiając 3 graczy Bayernu nie krytymi .... Czy był ktoś kto go asekurował ITD.
Bo z tego co opisałeś to wina może być każdego
|<  <<  <  56  57  58  59  60    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 5 4 1 0 13
2. VfL Wolfsburg 5 4 1 0 13
3. Borussia Dortmund 5 4 0 1 12
4. Bayer Leverkusen 5 3 1 1 10
5. FSV Mainz 5 3 1 1 10
6. SC Freiburg 5 2 3 0 9
7. 1. FC Köln 5 2 2 1 8
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. badus22 81
2. Kamilos09 78
3. Krzpiczek16 78
4. Kuba726 75
5. kasztan 75
6. Mitre 75
7. donpedro 75
cała tabela

shoutbox

Bielak
Bielak 4 godzin temu

Ale byłby płacz w kraju jakby Lewy przegrał :D Borek by chyba do Wisły z kamieniem skoczył z rozpaczy :D

Kuba726
Kuba726 Dzisiaj, 11:02

O ile w walkę o mistrza się nie łudzę ponieważ Bayern to mimo wszystko nadal półka wyżej i ciężko wierzyć w to że na ten moment może ktoś im zagrozić.Natomiast walka o koronę króla strzelców zapowiada się genialnie jeżeli obojgu dopisze zdrowie to mam wrażenie że do końca będą się ważyć losy i Erling może jak najbardziej zdetronizować Roberta

Pingas
Pingas Wczoraj, 20:18

Można gdzieś obejrzeć skrót z Viaplay poza ich serwisem? Z czystej ciekawości chciałbym zobaczyć reakcję Borasa na bramki Haalanda

Marcio22
Marcio22 Wczoraj, 19:42

Ajax to sobie moze z besiktasem i Sportingiem strzelac , nawet z nami ale najpierw beda przegrywać 2-3 zero

F1066
F1066 Wczoraj, 19:41

sportbild.bild.de/bundesliga/vereine/borussia-dortmund/bvb-watzke-macht-hoffnung-auf-haaland-verbleib-77718116.sport.html

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:36

Za tydzień Gladbach to na pewno czysto nie będzie :P

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Wczoraj, 19:35

Do meczu z Ajaksem jeszcze wiele może się zmienić. I u nas, i u nich.

Armandzio
Armandzio Wczoraj, 19:33

czyli taki wesoly sezon jak hoffenheim za Nagelsmanna...jakies 6:3 z Koln czy 4:2 z Wolfsburgiem

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:32

bo są mega ofensywni

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:32

z lepszym rywalem nie mamy co szukać , aż boję się ajaksu

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:31

Borix Nie zrobi nic, bo to jest już który trener, który ma ten sam problem. Zwyczajnie mamy cienkich zawodników w tej formacji i takie są fakty.

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:31

Q4RTRIDG3 Na plus ilość strzelonyc ale u świń

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:29

na uczyć ustawiania w obronie i tyle to 50% jego winy

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 19:29

Na plus ilość strzelonych

Borix
Borix Wczoraj, 19:29

Ale co ma Rose zrobić? Nauczyć ich biegać i skakać?

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:29

ale wygrywamy tylko szkoda bo jak my mamy dobry sezon w lidze to świnie kosmiczny poziom

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:28

"A no tak sory

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Wczoraj, 19:28

Jeszcze VfB ma więcej.

Sis
Sis Wczoraj, 19:28

Przed Rose mnóstwo roboty. Ogarnąć defensywę i może jakoś to będzie.

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:27

Tylko Bochum, Furth i Hertha straciła więcej goli, więc grono mamy na prawde zacne

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:25

idziemy po rekord straconych bramek

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:25

Mynie zrobił asyste zawalił bramkę tzn nic specjalnego nie pograł

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 19:25

Witsel niestety znowu słabo

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:24

Marek róża wnerwiony, bo w obronie dalej dno

Tm.vsz
Tm.vsz Wczoraj, 19:24

Wnioski po meczu są takie że watzke powinien zatrudnić osobno trenera od obrony bo Rose sam tego burdelu nie ogarnie

Borix
Borix Wczoraj, 19:24

Chciałbym dożyć meczu BVB bez straty bramki.

Dargos
Dargos Wczoraj, 19:24

Bramka i ofensywa BVB : poziom technologiczny Europy Zachodniej, defensywa BVB: poziom technologiczny głębokiej Syberii

Filipinnczyk
Filipinnczyk Wczoraj, 19:23

MGimol chodzi mi bardziej o mentalność że już jak stracą to nie bronią się jak za Favrem tylko idą dalej.

stopter.
stopter. Wczoraj, 19:23

Marek Roza wnerwiony cos

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:23

Ja nie wiem u nas to by chyba musiał sprzedać całą obronę 1 w 1 i zbudować od nowa,żeby nie tracić tych bramek

statystyki

Użytkownicy online: Filipinnczyk, waldi1179, tojakacper
Gości online: 59
Zarejestrowanych użytkowników: 9223
Ostatnio zarejestrowany: Szagi

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem