Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  48  49  50  51  52    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Kadra BVB 2019/20 » Shinji Kagawa
31 sierpnia 2014, 21:11 [cytuj]
@pawelas88

Akurat do mnie te filmiki nie za bardzo trafiają. Powstało już takich kilka o Lewusie w kadrze, co miało być jakimś dziwnym wytłumaczeniem na jego słabą grę. [ for example -youtube.com/watch?v=1K9rtK8uRrg ]

Ból dupy to oni mają, ze go puścili za taką kasę. 8 patyków za gościa o już światowej renomie i w nadal młodym wieku pokazuje, że miliarderzy nie mają zielonego pojęcia o tym co robią. Ale to już ich problem, teraz Shinji jest nasz i będzie grał w lidze mistrzów, bo w Manchesterze.... :mrgreen:
@pawelas88

Akurat do mnie te filmiki nie za bardzo trafiają. Powstało już takich kilka o Lewusie w kadrze, co miało być jakimś dziwnym wytłumaczeniem na jego słabą grę. [ for example -https://www.youtube.com/watch?v=1K9rtK8uRrg ]

Ból dupy to oni mają, ze go puścili za taką kasę. 8 patyków za gościa o już światowej renomie i w nadal młodym wieku pokazuje, że miliarderzy nie mają zielonego pojęcia o tym co robią. Ale to już ich problem, teraz Shinji jest nasz i będzie grał w lidze mistrzów, bo w Manchesterze.... :mrgreen:
31 sierpnia 2014, 21:35 [cytuj]
to mi się spodobało :P

Pierdolicie panowie co poniektórzy, generalnie chodzi mi o hejty na Samuraja. Gracz wybitny, genialny, myślący 5x szybciej niż Rooney, Mata i Persie razem. Znakomite podania penetrujące, non stop szukający gry i podań do dobrze ustawionych kolegów. A więc dlaczego nie wyszło mu na Old Trafford? Przyczyny są 3, a on jest winien tylko jednej.
Otóż:

1)Rooney - gdy Shinji przyszedł do klubu, za Fergiego, graliśmy 4-4-2, lub 4-4-1-1. Wszystkie pozycje były obsadzone przez "chłopaczków" Fergiego więc japończykowi szukano pozycji a to jako "8", a to jako "6" a to na skrzydle, ponieważ pozycję na której jest najlepszy i wciąga dupą wszystkich swoich konkurentów w United wystawiany był Wayne Rooney mimo iż nigdy nie był, nie jest i nie będzie dobrą "10".

2)Juan Mata - po przyjściu do składu hiszpana za taką kasę, nie było szans żeby grał kagawa mimo iż będący w lepszej formie.

3)Lenistwo - nie wiem ile w tym prawdy, ale do ubiegłego roku Kagawa praktycznie nie mówił po angielsku, stąd miał kłopoty z komunikacją w klubie. W sumie nie widziałem żadnego wywiadu z nim w języku brytoli.

I tak oto nasza taktyka i posiadanie świętej krowy Wazzy zniszczyło nam piłkarza genialnego. Powodzenia Shinji w Borussi, zawsze będę pamiętał twój hat-trick :)
to mi się spodobało :P

Pierdolicie panowie co poniektórzy, generalnie chodzi mi o hejty na Samuraja. Gracz wybitny, genialny, myślący 5x szybciej niż Rooney, Mata i Persie razem. Znakomite podania penetrujące, non stop szukający gry i podań do dobrze ustawionych kolegów. A więc dlaczego nie wyszło mu na Old Trafford? Przyczyny są 3, a on jest winien tylko jednej.
Otóż:

1)Rooney - gdy Shinji przyszedł do klubu, za Fergiego, graliśmy 4-4-2, lub 4-4-1-1. Wszystkie pozycje były obsadzone przez "chłopaczków" Fergiego więc japończykowi szukano pozycji a to jako "8", a to jako "6" a to na skrzydle, ponieważ pozycję na której jest najlepszy i wciąga dupą wszystkich swoich konkurentów w United wystawiany był Wayne Rooney mimo iż nigdy nie był, nie jest i nie będzie dobrą "10".

2)Juan Mata - po przyjściu do składu hiszpana za taką kasę, nie było szans żeby grał kagawa mimo iż będący w lepszej formie.

3)Lenistwo - nie wiem ile w tym prawdy, ale do ubiegłego roku Kagawa praktycznie nie mówił po angielsku, stąd miał kłopoty z komunikacją w klubie. W sumie nie widziałem żadnego wywiadu z nim w języku brytoli.

I tak oto nasza taktyka i posiadanie świętej krowy Wazzy zniszczyło nam piłkarza genialnego. Powodzenia Shinji w Borussi, zawsze będę pamiętał twój hat-trick :)
31 sierpnia 2014, 21:42 [cytuj]
POLAĆ
3 farmazon bo Azjaci fizycznie nie dadzą rady .
POLAĆ
3 farmazon bo Azjaci fizycznie nie dadzą rady .
31 sierpnia 2014, 21:45 [cytuj]
Dokładnie. Japończyk i leniwy?
Dokładnie. Japończyk i leniwy?
31 sierpnia 2014, 21:49 [cytuj]
Jak dla mnie to jedynym problemem Kagawy w MU było to ultra kretyńskie ustawianie go na skrzydle i nic innego nie miało znaczenia.
Jak dla mnie to jedynym problemem Kagawy w MU było to ultra kretyńskie ustawianie go na skrzydle i nic innego nie miało znaczenia.
31 sierpnia 2014, 21:58 [cytuj]
Kolejny ciekawy wpis:

Cóż, trzeba przyznać, że Kagawa miał sporego pecha w United. Trafił do United jako gwiazda Bundesligi i wraz z Hazardem/Lucasem miał stanowić o sile odmienione Manchesteru. Wszystko potoczyło się niestety inaczej. Hazard/Lucas nie trafili na Old Trafford, a zamiast nich zakupiony został Robin van Persie, co mocno skomplikowało sytuację Japończyka.

Shinji od początku swojej przygody był rzucanych po różnych pozycjach, ponieważ posiadając dwóch klasowych napastników Ferguson zdecydował się kontynuować grę system, w którym nie było miejsca dla typowej "10". Jakby tego było to jeszcze przyplątał się kontuzja, który wykluczyła Japończyka z gry na dłuższy czas.

Po Fergusonie przyszedł Moyes, który również preferował grę dwoma napastnikami i Kagawa w dalszym ciągu był zmuszony grać na jako lewoskrzydłowy blisko linii co ewidentnie go blokowało. Pod koniec zeszłego sezonu pojawiło się światełko w tunelu, gdy ówczesny trener United zdecydował się w kliku spotkaniach zagrać jednym napastnikiem dając możliwie Kagawie i Juanowi na grę za jego plecami. Niestety gdy z meczu na meczu wszystko zaczynało wyglądać coraz lepiej, Moyes zdecydował się na powrót do gry dwoma napastnikami.

Kagawa w złym czasie trafił na Old Trafford. Dwóch kolejnych trenerów nie było w stanie w pełni wykorzystać jego możliwości. Owszem, wydaje się że on sam mógł uczynić więcej, jednak czy to jego wina, że musiał grać tak, a nie inaczej? Jak to się mówi, trudno tak czasem bywa.

Ja osobiście żałuję, ponieważ przy ustawieniu 4-2-3-1 Kagawa mógł stanowić ofensywne trio wraz z Matą i Januzajem, a teraz Di Marią. Wyszło jednak inaczej. Cieszę się, że Kagawa odchodzi ponieważ lubię go i szkoda mi było patrzeć jak chłopak marnuje się siedząc na ławce rezerwowych.

Jestem pewny, że w BVB Shinji odżyje. To jest jego zespołu, tam ma trenera który dokładnie wie jak umiejętnie wykorzystać jego potencjał. Do tego w Dortmundzie grają szybką i ładną dla oka piłkę, w której Japończyk czuje się jak ryba w wodzie. Ja osobiście zawsze będzie dobrze wspominał Kagawę i życzę mu wszystkiego najlepszego w nowym/starym klubie.
Kolejny ciekawy wpis:

Cóż, trzeba przyznać, że Kagawa miał sporego pecha w United. Trafił do United jako gwiazda Bundesligi i wraz z Hazardem/Lucasem miał stanowić o sile odmienione Manchesteru. Wszystko potoczyło się niestety inaczej. Hazard/Lucas nie trafili na Old Trafford, a zamiast nich zakupiony został Robin van Persie, co mocno skomplikowało sytuację Japończyka.

Shinji od początku swojej przygody był rzucanych po różnych pozycjach, ponieważ posiadając dwóch klasowych napastników Ferguson zdecydował się kontynuować grę system, w którym nie było miejsca dla typowej "10". Jakby tego było to jeszcze przyplątał się kontuzja, który wykluczyła Japończyka z gry na dłuższy czas.

Po Fergusonie przyszedł Moyes, który również preferował grę dwoma napastnikami i Kagawa w dalszym ciągu był zmuszony grać na jako lewoskrzydłowy blisko linii co ewidentnie go blokowało. Pod koniec zeszłego sezonu pojawiło się światełko w tunelu, gdy ówczesny trener United zdecydował się w kliku spotkaniach zagrać jednym napastnikiem dając możliwie Kagawie i Juanowi na grę za jego plecami. Niestety gdy z meczu na meczu wszystko zaczynało wyglądać coraz lepiej, Moyes zdecydował się na powrót do gry dwoma napastnikami.

Kagawa w złym czasie trafił na Old Trafford. Dwóch kolejnych trenerów nie było w stanie w pełni wykorzystać jego możliwości. Owszem, wydaje się że on sam mógł uczynić więcej, jednak czy to jego wina, że musiał grać tak, a nie inaczej? Jak to się mówi, trudno tak czasem bywa.

Ja osobiście żałuję, ponieważ przy ustawieniu 4-2-3-1 Kagawa mógł stanowić ofensywne trio wraz z Matą i Januzajem, a teraz Di Marią. Wyszło jednak inaczej. Cieszę się, że Kagawa odchodzi ponieważ lubię go i szkoda mi było patrzeć jak chłopak marnuje się siedząc na ławce rezerwowych.

Jestem pewny, że w BVB Shinji odżyje. To jest jego zespołu, tam ma trenera który dokładnie wie jak umiejętnie wykorzystać jego potencjał. Do tego w Dortmundzie grają szybką i ładną dla oka piłkę, w której Japończyk czuje się jak ryba w wodzie. Ja osobiście zawsze będzie dobrze wspominał Kagawę i życzę mu wszystkiego najlepszego w nowym/starym klubie.
31 sierpnia 2014, 22:05 [cytuj]
Też nie wiem kto go wstawiał na tą lewą pomoc, jak oglądałem united i zdarzało sie że akurat grał Kagawa to każdą piłkę zabierał wraz ze swoim tyłkiem ze skrzydła do środka pola. Źle sie czuł na tej pozycji i tyle, ale nie można też wszystkiego zwalać na pozycje szczególnie jeżeli stawiacie go w takiej wirtuozerskiej roli
"Maczuga" powiedział/a:
Gracz wybitny, genialny,
Troche odleciałeś :lol:
Troche odleciałeś :lol:
31 sierpnia 2014, 22:11 [cytuj]
Nie każdy jest tak wszechstronny jak Kevin. Shinji jako 10. jest
"Maczuga" powiedział/a:
wybitny, genialny
, nie mam co do tego wątpliwości. A gdzie indziej sobie nie radzi albo dużo traci, taki gracz starej szkoły. Spróbujcie Kubę dać gdzie indziej jak prawe skrzydło albo Manniego poza defensywną pomoc, na obronie jakoś to będzie ale gołym okiem widać ile traci a przecież i tu i tu rola defensywna. Kagawa musi grać na 10. , albo obok Reusa albo z Marco na skrzydle. Jurgen doskonale o tym wie i na pewno nie popełni błedu Moyesa czy Fergusona.
, nie mam co do tego wątpliwości. A gdzie indziej sobie nie radzi albo dużo traci, taki gracz starej szkoły. Spróbujcie Kubę dać gdzie indziej jak prawe skrzydło albo Manniego poza defensywną pomoc, na obronie jakoś to będzie ale gołym okiem widać ile traci a przecież i tu i tu rola defensywna. Kagawa musi grać na 10. , albo obok Reusa albo z Marco na skrzydle. Jurgen doskonale o tym wie i na pewno nie popełni błedu Moyesa czy Fergusona.
31 sierpnia 2014, 22:13 [cytuj]
Nie był wybitny, bo nie podawał do Lewego...
Nie był wybitny, bo nie podawał do Lewego...
31 sierpnia 2014, 22:21 [cytuj]
Ogólnie śmieszne były te akcje z "nie podawaniem do Lewego." kilka lat temu. Wystarczy włączyć sobie pierwszą, lepszą kompilację z podaniami Kagawy, cały czas Robert z jakąś spieprzoną okazją. :-D
Ogólnie śmieszne były te akcje z "nie podawaniem do Lewego." kilka lat temu. Wystarczy włączyć sobie pierwszą, lepszą kompilację z podaniami Kagawy, cały czas Robert z jakąś spieprzoną okazją. :-D
1 września 2014, 12:06 [cytuj]
7. :->

scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/s720x720/10610622_972148616130452_8980560081366520219_n.jpg?oh=052d3a8c753d3d76f1ae1361834e739d&oe=547B71C5" alt="scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/s720x720/10610622_972148616130452_8980560081366520219_n.jpg?oh=052d3a8c753d3d76f1ae1361834e739d&oe=547B71C5" width="98%">

[img]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/s720x720/10610622_972148616130452_8980560081366520219_n.jpg?oh=052d3a8c753d3d76f1ae1361834e739d&oe=547B71C5[/img]
1 września 2014, 12:11 [cytuj]
No tak jak myślałem :-)
No tak jak myślałem :-)
1 września 2014, 12:13 [cytuj]
"bvb_fan" powiedział/a:
Coś nie pasuje? Niby w Niemczech siódemka jest pechowym numerem, o to ci chodzi? Bo ten emot wygląda dziwnie.
Coś nie pasuje? Niby w Niemczech siódemka jest pechowym numerem, o to ci chodzi? Bo ten emot wygląda dziwnie.
1 września 2014, 16:40 [cytuj]
pbs.twimg.com/media/BwdGXaPIYAAc_6f.jpg" alt="pbs.twimg.com/media/BwdGXaPIYAAc_6f.jpg" width="98%">

:-)
[img]https://pbs.twimg.com/media/BwdGXaPIYAAc_6f.jpg[/img]

:-)
1 września 2014, 16:43 [cytuj]
fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t31.0-8/1399158_972402046105109_3412649538318513319_o.jpg" alt="fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t31.0-8/1399158_972402046105109_3412649538318513319_o.jpg" width="98%">

:-D
[img]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t31.0-8/1399158_972402046105109_3412649538318513319_o.jpg[/img]

:-D
1 września 2014, 16:55 [cytuj]
pbs.twimg.com/media/BwdKES6IIAAROfi.jpg" alt="pbs.twimg.com/media/BwdKES6IIAAROfi.jpg" width="98%">

:mrgreen:
[img]https://pbs.twimg.com/media/BwdKES6IIAAROfi.jpg[/img]

:mrgreen:
1 września 2014, 18:41 [cytuj]
@Volv
Dokładnie to samo pomyślałem jak popatrzyłem na to zdjęcie :mrgreen:
W końcu Klopp nie ukrywał nigdy co myśli o Japończyku i jego umiejętnościach ;-)
@Volv
Dokładnie to samo pomyślałem jak popatrzyłem na to zdjęcie :mrgreen:
W końcu Klopp nie ukrywał nigdy co myśli o Japończyku i jego umiejętnościach ;-)
2 września 2014, 17:44 [cytuj]
ruhrnachrichten.de/sport/bvb/bilder/cme164430,4845096

Zdjęcia z dzisiejszego trening - Shinji, Ilkay, Manni ... bosko :-D
http://www.ruhrnachrichten.de/sport/bvb/bilder/cme164430,4845096

Zdjęcia z dzisiejszego trening - Shinji, Ilkay, Manni ... bosko :-D
2 września 2014, 19:56 [cytuj]
"Lexy" powiedział/a:
ruhrnachrichte...e164430,4845096

Zdjęcia z dzisiejszego trening - Shinji, Ilkay, Manni ... bosko
Nie jestem gejem, ale to piekny widok :lol:

Nie wiem jak wam, ale mi jeszcze nie przeszly emocje po tym niespodziewanym transferze:D

Uwazam, że z Kagawa jestesmy wstanie spokojnie powalczyc o majstra z Bayernem.
Oto kilka faktow:

sezon 10/11

Runda jesienna:

BVB w skladzie z Kagawa zdobywa niebotyczne 43 pkty w pieknym stylu

Runda wiosenna:

Kagawa lapie kontuzje do konca sezonu, a Borussia nie moze zlapac swojego rytmu. Zdobywa zaledwie 32pkty co jest wynikiem slabszym zarowno od Bayernu(36) jak i Bayeru(35)

sezon 11/12

Runda jesienna:

Kagawa po ciezkiej kontuzji nie jest wstanie wrocic do swojej optymalnej dyspozycji na czym traci cala Borussia oraz jej dorobek punktowy(34)

Runda wiosenna:

Japonczyk jest w wybornej formie, a prowadzona przez niego Borussia zdobywa rekordowe 47pktow(!!!)nie przegrywajac zadnego meczu!

Jak widzicie z BVB+Kagawa+Klopp= MAJSTER!!!:D
Nie jestem gejem, ale to piekny widok :lol:

Nie wiem jak wam, ale mi jeszcze nie przeszly emocje po tym niespodziewanym transferze:D

Uwazam, że z Kagawa jestesmy wstanie spokojnie powalczyc o majstra z Bayernem.
Oto kilka faktow:

sezon 10/11

Runda jesienna:

BVB w skladzie z Kagawa zdobywa niebotyczne 43 pkty w pieknym stylu

Runda wiosenna:

Kagawa lapie kontuzje do konca sezonu, a Borussia nie moze zlapac swojego rytmu. Zdobywa zaledwie 32pkty co jest wynikiem slabszym zarowno od Bayernu(36) jak i Bayeru(35)

sezon 11/12

Runda jesienna:

Kagawa po ciezkiej kontuzji nie jest wstanie wrocic do swojej optymalnej dyspozycji na czym traci cala Borussia oraz jej dorobek punktowy(34)

Runda wiosenna:

Japonczyk jest w wybornej formie, a prowadzona przez niego Borussia zdobywa rekordowe 47pktow(!!!)nie przegrywajac zadnego meczu!

Jak widzicie z BVB+Kagawa+Klopp= MAJSTER!!!:D
2 września 2014, 20:02 [cytuj]
Sama się gęba cieszy, jak się patrzy na te zdjęcia. Shinji naprawdę wrócił. :-D
Sama się gęba cieszy, jak się patrzy na te zdjęcia. Shinji naprawdę wrócił. :-D
|<  <<  <  48  49  50  51  52    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

F1066
F1066 godzinę temu

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola 2 godzin temu

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola 2 godzin temu

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 4 godzin temu

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 4 godzin temu

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 5 godzin temu

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola 6 godzin temu

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola 6 godzin temu

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Dzisiaj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 Wczoraj, 23:07

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066
F1066 Wczoraj, 22:41

Ok

F1066
F1066 Wczoraj, 22:31

Ladna buda, Respekt

F1066
F1066 Wczoraj, 22:23

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola Wczoraj, 22:18

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066
F1066 Wczoraj, 22:14

Gdzie Uli ???

F1066
F1066 Wczoraj, 22:14

Hahaaaa

F1066
F1066 Wczoraj, 22:13

Scheiss fcb !!

F1066
F1066 Wczoraj, 21:43

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola
wola Wczoraj, 21:38

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066
F1066 Wczoraj, 21:35

Borek na chorobowym?.

wola
wola Wczoraj, 21:16

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 18:57

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 Wczoraj, 18:54

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 18:19

Kiepska forma drużyny plus chyba lekceważenie przeciwnika. I dodatkowo mistyczna wiara zarządu w to, że np. Schulz będzie grał tak jak wtedy, gdy miał rok konia i się łapał do kadry.

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 14:48

Piłkarze napluli nam wczoraj w twarz tak uważam.

wola
wola Wczoraj, 12:33

No to teraz Bielefeld, Ingolstadt i Koln Drużyny raczej w naszym zasięgu, chyba że popełnimy dużo prostych błędów....

qzase95
qzase95 Wczoraj, 11:52

wczoraj mnie zabralo po wiadrze i nie moglem obejrzec meczu, ale widze, ze sie ladnie bawili XD

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 10:59

Watzke, zagadaj do Sancho czy nie chce wrócić na wypożyczenie

libero180
libero180 Wczoraj, 07:37

Ale ten Antony z Ajaxu to świetny piłkarz, zrobił na mnie świetne wrażenie a nawet go nie znałem.

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 00:59

Tomasz Urban @tom_ur 47 min Marco Rose po meczu: - "Przy stanie 0:2 nasza mowa ciała była taka, jakbyśmy już przegrywali 0:4... Joshua Kimmich w takiej sytuacji nie tylko machałby rękoma, ale byłby też autentycznie wściekły. Może to jest ta delikatna różnica między nami."

statystyki

Użytkownicy online: Paulina, artur1973, MagdalenaB, Adrian Cwik 88
Gości online: 65
Zarejestrowanych użytkowników: 9250
Ostatnio zarejestrowany: czerwo

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem