Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Kadra BVB 2019/20 » Shinji Kagawa
26 stycznia 2011, 21:36 [cytuj]
Teraz to już można tylko gdybać co by było, gdyby Shinji nie pojechał na ten turniej... Choć w sumie i tak od początku sam zarząd mówił, że starali się zatrzymać go w Dortmundzie, ale japońska federacja się uparła i klops.
Teraz to już można tylko gdybać co by było, gdyby Shinji nie pojechał na ten turniej... Choć w sumie i tak od początku sam zarząd mówił, że starali się zatrzymać go w Dortmundzie, ale japońska federacja się uparła i klops.
26 stycznia 2011, 23:05 [cytuj]
"Murzyn" powiedział/a:
[quote="Rutim"]Po pierwsze - piszesz nieprawdę. Shinji nie był niechciany w kadrze.
Nie, nosili go tam na rękach. Kagawa był uznawany za duży talent jeszcze przed MŚ, a do RPA pojechał tylko po to, by uciszyć kibiców. Zresztą znamy już to dobrze, patrz Hummels. Dodatkowo specjalnie ująłem w cudzysłów zdanie, iż jest to zawodnik kluczowy, bo to opinia z samej kadry Japonii, więc nie stosuj swoich zamienników w rodzaju "gwiazd", bo w dzisiejszych czasach gwiazd mamy więcej na ziemi niż niebie.[/quote]Skąd te zdania o 'uciszaniu kibiców'? Wielu kibiców reprezentacji Japonii wiedziało, że przy powoływaniu 23 osobowej kadry na Mistrzostwa Świata Okada nie będzie dokonywał zmian w składzie na który z uporem stawiał. Kibice (nie wszyscy) i tak chcieli zobaczyć Kagawę w kadrze, chociaż wszyscy wiedzieli, że w tym czasie był niesprawdzony na arenie międzynarodowej i nie wygrywałby meczów w pojedynkę. Trudno, żeby jeden z najbardziej utalentowanych japońskich młodych zawodników nie był rozpoznawalny w kręgach ludzi interesujących się piłką nożną, ale, może wyda Ci się to dziwne, nikt nie robił z nim programów dla telewizji "ogólnojapońskich". Ciężko nie zauważyć młodego chłopaka, który w barwach Cerezo Osaka zostaje królem strzelców drugiej ligi, jest uznawany za duży talent i dzięki jego dużej pomocy drużyna awansuje do J1. Owszem, był noszony na rękach, ale przez kibiców Cerezo, nie ma się czemu dziwić, w końcu był związany z klubem od kilku lat (w sumie całą profesjonalną karierę). Na MŚ pojechał w roli 'sapooto membaa' (razem z Gotoku Sakai - też w kadrze na Puchar Azji, Kazuyą Yamamurą i Kenuske Nagim), czyli zawodnika rezerwowego, który w wypadku kontuzji kogoś z kadry miał wskoczyć do 23 (i był tego naprawdę blisko, kiedy Yasyuki Konno odniósł kontuzję, jak się potem okazało niegroźną, ponieważ spośród wyżej wymienionych tylko on nadawał się do tej roli). W Cerezo był taką samą gwiazdą jak Takashi Inui. W takim razie - wiesz jak gra Inui i jak często kibice narzekają, że nie ma go w kadrze reprezentacji? Wiesz jak często jest pokazywany w telewizji? Jest tylko o rok starszy, to też bardzo duży talent, lubię osobiście patrzeć na jego grę. W każdym razie na Mistrzostwa pojechał zamiast niego doświadczony Keiji Tamada, który bramki na Mistrzostwach już strzelał (w 2006 - Brazylii). To zdanie o "zawodniku kluczowym" pewnie ze sztabu trenera Zaccheroniego, nie ma się czemu dziwić. W końcu Shinji ma świecić pełną gwiazdą dopiero na następnym Mundialu.
"Murzyn" powiedział/a:
MŚ to turniej o wiele bardziej prestiżowy niż Puchar Azji i jeśli w RPA pomoc Shinjiego nie była doceniona, to tym bardziej poradziliby sobie bez niego w meczach z Syrią czy Jordanią. Rozumiem, że to wielki prestiż dla piłkarza, ale tu, w Niemczech, miał pomóc w bardzo ważnym wydarzeniu jakim jest Mistrzostwo Niemiec. I problem nie polega na tym czy go puszczać czy nie (choć Klopp ma doświadczenie w wykłócaniu się o piłkarzy z selekcjonerami) tylko na terminie, w którym rozgrywane są co niektóre turnieje. Choć i argumentów, żeby w ogóle go nie puszczać znalazłoby się wiele.
No tak, termin niefortunny, ale w lato mamy przecież Copa America. Poza tym - w większości reprezentacji nie występują zawodnicy grający na co dzień w klubach europejskich (wyjątki - Australia, Korea, Japonia). Jak już pisałem, Shinji to część projektu 2014, czyli przyszłości. Trudno odbierać mu okazję do zostania Mistrzem Azji, tym bardziej, że turniej rozgrywany jest w terminach zatwierdzonych przez FIFA i jeżeli do klubu dotarło zapytanie o zwolnienie zawodnika na 15 dni przed rozpoczęciem, trzeba go było zwolnić (z Chongiem Tese, zawodnikiem Bochum był problem, ponieważ działacze KRLD zawalili i wysłali do klubu powołanie później, jednak klub zgodził się oddać zawodnika, chyba bardziej kluczowego niż Shinji dla Dortmundu). Myślę też, że Kagawa jest przede wszystkim Japończykiem, a dopiero potem zawodnikiem BVB. Oceny Shinjiego z trzech pierwszych meczy - powinien dawać drużynie więcej. Czyli ogólnie trudno nie przyznać Ci racji z terminami i mistrzostwem Niemiec skoro oceniamy to na forum Borussii.

[edit: proponuję przesunięcie tych kilku postów do tematu o Shinjim, żeby nie leżały w kontuzjach]
Nie, nosili go tam na rękach. Kagawa był uznawany za duży talent jeszcze przed MŚ, a do RPA pojechał tylko po to, by uciszyć kibiców. Zresztą znamy już to dobrze, patrz Hummels. Dodatkowo specjalnie ująłem w cudzysłów zdanie, iż jest to zawodnik kluczowy, bo to opinia z samej kadry Japonii, więc nie stosuj swoich zamienników w rodzaju "gwiazd", bo w dzisiejszych czasach gwiazd mamy więcej na ziemi niż niebie.
27 stycznia 2011, 13:28 [cytuj]
"Rutim" powiedział/a:
Skąd te zdania o 'uciszaniu kibiców'? Wielu kibiców reprezentacji Japonii wiedziało, że przy powoływaniu 23 osobowej kadry na Mistrzostwa Świata Okada nie będzie dokonywał zmian w składzie na który z uporem stawiał. Kibice (nie wszyscy) i tak chcieli zobaczyć Kagawę w kadrze
No więc właśnie o to chodzi. Oczywiście to moje prywatne stwierdzenie, którego można się domyśleć. Dlatego przytoczyłem przykład Hummelsa, bo z nim była podobna sytuacja. Świetnie się spisywał w obronie Borussii, a mimo tego Loew jakby go nie zauważał. Kibice zaczęli o nim wspominać, więc Joachimek zabrał go do szerokiej kadry, by ostatecznie nie skorzystać z jego usług. Nimecy po raz kolejny świetnie sobie poradzili na turneju międzynarodowym, a tu raptem, gdy Borussia wystrzeliła z formą do kadry zostało powołanych aż czterech naszych zawodników. I wszystko w porządku, tyle tylko, że niezbyt to kolidowało z grą w klubie.
Kagawa, moim zdaniem, nie został włączony do szerokiej kadry Japonii by oswoić się z klimatem reperezentacji, itp. bo pewnie z miejsca stałby się tam gwiazdą bez tego typu aklimatyzacji. Przykład przenosin do Dortmundu powinien rozwiać te wątpliwości, a zatem można z wysokim prawdopodobieństwem stwierdzić, iż stało się to głównie po to, by kibice w Japonii nie narzekali, że oto został pominięty taki talent. A wiadomo - miedia czwartą władzą jest.
"Rutim" powiedział/a:
No tak, termin niefortunny, ale w lato mamy przecież Copa America. Poza tym - w większości reprezentacji nie występują zawodnicy grający na co dzień w klubach europejskich (wyjątki - Australia, Korea, Japonia).
Copa America nie ma tu nic do rzeczy, bo po pierwsze turnieje tego typu nie są rozgrywane co roku, a po drugie nawet gdyby się zdarzyło, iż odbywają się w podobnym terminie, to niewiele by to zmieniło, chyba że istnieje jakiś przepis to zabraniający.
Prawdą jest, iż niewiele Azjatów gra w klubach europejskich, ale to będzie się zmieniać. Pewną namiastkę takiej sytuacji mieliśmy już w 2002 r., kiedy świat lepiej przyjrzał się tamtym boiskom i zawodnikom. Po ostatnich transferach do Bundesligi widać, że ta tendencja powraca. I nie mam tu na myśli Kirgistanu czy Iranu, ale właśnie Daleki Wschód. Warto zwrócić uwagę na Chiny. Tamtejsze władze starają się konkurować z resztą świata na każdej niemal płaszczyźnie, w tym także w sporcie, czego przykładem była niedawna Olimpiada w Pekinie. Przy tak wielkich zasobach ludności i takim nacisku na szkolenie Chiny zapewne zaczną za kilka lat masowo produkować świetnych piłkarzy (jeśli oczywiście prędzej nie trafi ich ekonomiczny lub ekologiczny szlag), którzy trafią do najlepszych europejskich klubów. Wtedy dopiero nasz dzisiejszy problem dotknie nie tylko Borussię, ale i inne dużo większe kluby. I być może dopiero wtedy FIFA będzie nad tym debatować, bo póki co problem jest niewielki, choć sprawa Kagawy odbiła się szerokim echem w Niemczech.

Kagawa oczywiście jest przede wszystkim Japończykiem, ale to w klubie się promuje, to klub mu płaci wielkie pieniądze za to, by walczył w jego barwach i jeśli , jak już pisałeś, jest włączony w projekt na 2014 rok to jest jeszcze sporo czasu by ładnie go wkomponować w zespół (choć jeszcze raz podaję przykład naszego klubu, że on nie potrzebuje sporej ilości czasu, by się zrozumiećz z drużyną), a trafił na taki moment, kiedy jego klub walczy o bardzo wysokoą stawkę - walkę o powrót do europejskiej elity. Nie będę oczywiście tutaj udowadniał, co jest ważniejsze - Mistrzostwo Niemiec czy Azji, bo to zależy od punktu widzenia, ale na pewno jest problem z terminem. I ten problem będzie niedługo dotyczył nie tylko nasz klub, ale i inne europejskie drużyny. A przecież konflikty na linii trener-selekcjoner zaczynają mieć coraz większy zasięg, choćby nasz Klopp czy nie tak dawno L. van Gaal.
No więc właśnie o to chodzi. Oczywiście to moje prywatne stwierdzenie, którego można się domyśleć. Dlatego przytoczyłem przykład Hummelsa, bo z nim była podobna sytuacja. Świetnie się spisywał w obronie Borussii, a mimo tego Loew jakby go nie zauważał. Kibice zaczęli o nim wspominać, więc Joachimek zabrał go do szerokiej kadry, by ostatecznie nie skorzystać z jego usług. Nimecy po raz kolejny świetnie sobie poradzili na turneju międzynarodowym, a tu raptem, gdy Borussia wystrzeliła z formą do kadry zostało powołanych aż czterech naszych zawodników. I wszystko w porządku, tyle tylko, że niezbyt to kolidowało z grą w klubie.
Kagawa, moim zdaniem, nie został włączony do szerokiej kadry Japonii by oswoić się z klimatem reperezentacji, itp. bo pewnie z miejsca stałby się tam gwiazdą bez tego typu aklimatyzacji. Przykład przenosin do Dortmundu powinien rozwiać te wątpliwości, a zatem można z wysokim prawdopodobieństwem stwierdzić, iż stało się to głównie po to, by kibice w Japonii nie narzekali, że oto został pominięty taki talent. A wiadomo - miedia czwartą władzą jest.
[quote="Rutim"]No tak, termin niefortunny, ale w lato mamy przecież Copa America. Poza tym - w większości reprezentacji nie występują zawodnicy grający na co dzień w klubach europejskich (wyjątki - Australia, Korea, Japonia).
15 kwietnia 2011, 20:13 [cytuj]
Jest szansa, że już w spotkaniu z gladbach wystąpi kagawa. Fajnie, że tak szybko wraca do kondycji. Jeżeli stopa się dobrze zrosła i lekarze są pewni to ja bym mu dał te kilka minut na końcu spotkania. Niektórzy powiedzą, że to nierozważne, że powinien się wykurować i odpoczywać. Tylko, że on się już naodpoczywał i jedyne czego teraz pragnie to minut meczowych i jeżeli lekarze dają zielone światło to trzeba dać mu tą radość.

ruhrnachrichten.de/sport/bvb/bvbnews/art11635,1255555
Jest szansa, że już w spotkaniu z gladbach wystąpi kagawa. Fajnie, że tak szybko wraca do kondycji. Jeżeli stopa się dobrze zrosła i lekarze są pewni to ja bym mu dał te kilka minut na końcu spotkania. Niektórzy powiedzą, że to nierozważne, że powinien się wykurować i odpoczywać. Tylko, że on się już naodpoczywał i jedyne czego teraz pragnie to minut meczowych i jeżeli lekarze dają zielone światło to trzeba dać mu tą radość.

http://www.ruhrnachrichten.de/sport/bvb/bvbnews/art11635,1255555
15 kwietnia 2011, 20:15 [cytuj]
"mroz" powiedział/a:
Jest szansa, że już w spotkaniu z gladbach wystąpi kagawa.
Klopp zdementowal
Klopp zdementowal
15 kwietnia 2011, 20:24 [cytuj]
A co miał zrobić??;) Mi się wydaje, że już jest dobrze i klopp nie chce, aby media nakładały dodatkową presje na kagawe.
A co miał zrobić??;) Mi się wydaje, że już jest dobrze i klopp nie chce, aby media nakładały dodatkową presje na kagawe.
15 kwietnia 2011, 21:00 [cytuj]
"mroz" powiedział/a:
Niektórzy powiedz±, ¿e to nierozwa¿ne, ¿e powinien siê wykurowaæ i odpoczywaæ. Tylko, ¿e on siê ju¿ naodpoczywa³ i jedyne czego teraz pragnie to minut meczowych i je¿eli lekarze daj± zielone ¶wiat³o to trzeba daæ mu t± rado¶æ.
Pewnie tylko ze jak cos by sie stalo, odpukac, to wszyscy beda cwaniakow zgrywac i mowic "a nie mowilem", trzeba bylo dac mu w spokoju przejsc przygotowania i dac czas.
Pewnie tylko ze jak cos by sie stalo, odpukac, to wszyscy beda cwaniakow zgrywac i mowic "a nie mowilem", trzeba bylo dac mu w spokoju przejsc przygotowania i dac czas.
15 kwietnia 2011, 21:05 [cytuj]
Trochę nie rozumiem takiego podejścia, bo jak lekarze mówią, że można to nie można czekać na lepszy moment.
Trochę nie rozumiem takiego podejścia, bo jak lekarze mówią, że można to nie można czekać na lepszy moment.
15 kwietnia 2011, 21:09 [cytuj]
Oby. Ja wole zeby na dobre wrocil dopiero od nastepnego sezonu niz walczyl z kontuzja jak teraz Kehl, w tym sezonie i tak zanim wroci do formy, to juz nie pomoze, a po co ryzykowac.
Oby. Ja wole zeby na dobre wrocil dopiero od nastepnego sezonu niz walczyl z kontuzja jak teraz Kehl, w tym sezonie i tak zanim wroci do formy, to juz nie pomoze, a po co ryzykowac.
15 kwietnia 2011, 21:13 [cytuj]
To, że jest po kontuzji nie oznacza, że forma będzie słaba. Wszystko może się zdarzyć, a nawet Japończyk w słabszej formie więcej zamieszania zrobi niż Lewy na ofensywnym.
To, że jest po kontuzji nie oznacza, że forma będzie słaba. Wszystko może się zdarzyć, a nawet Japończyk w słabszej formie więcej zamieszania zrobi niż Lewy na ofensywnym.
15 kwietnia 2011, 21:21 [cytuj]
"Volverin" powiedział/a:
nawet Japoñczyk w s³abszej formie wiêcej zamieszania zrobi ni¿ Lewy na ofensywnym.
W to nie watpie, tylko ze Shinji bedzie tez gral duzo ostrozniej i nie wiem czy jest to potrzebne ryzyko, jesli przewaga bedzie sie utrzymywac to nie ma sensu, jesli nie to wtedy mozna ryzykowac..
W to nie watpie, tylko ze Shinji bedzie tez gral duzo ostrozniej i nie wiem czy jest to potrzebne ryzyko, jesli przewaga bedzie sie utrzymywac to nie ma sensu, jesli nie to wtedy mozna ryzykowac..
20 kwietnia 2011, 17:16 [cytuj]
Podobno kagawa dostał zakaz od BVB na uczestniczenie w letnim Copa America:D
20 kwietnia 2011, 17:37 [cytuj]
"mroz" powiedział/a:
Bo co to kutwa znaczy, Japonia w Copa America? Pamiętam jak byłem młodszy to w nocy się wstawało i oglądało. Wtedy ten turniej miał jako taki prestiż i mecze były na fajnym poziomie. Teraz zapraszają Japończyków, ech ;/
Bo co to kutwa znaczy, Japonia w Copa [b]America[/b]? Pamiętam jak byłem młodszy to w nocy się wstawało i oglądało. Wtedy ten turniej miał jako taki prestiż i mecze były na fajnym poziomie. Teraz zapraszają Japończyków, ech ;/
20 kwietnia 2011, 19:50 [cytuj]
"mroz" powiedział/a:
-Mirekk ma racje,Kloppo to zdementowal,bo Kagawa w zasadzie biega narazie tylko do przodu,zadnych innych obciazen,sprintöw itp.,nie wyglada to tak kolorowo jak on sam zapowiadal,w zasadzie sam mialem nadzieje,ze przynajmniej na Norymberge wejdzie na pare minut,ale gdyby druzyna punktowala nadal to nie beda raczej korzystali z jego uslug,pamietajac o tym,ze stope w tym miejscu zlamal juz poraz drugi i na piernik ja tak wczesnie obciazac :-/
-Mirekk ma racje,Kloppo to zdementowal,bo Kagawa w zasadzie biega narazie tylko do przodu,zadnych innych obciazen,sprintöw itp.,nie wyglada to tak kolorowo jak on sam zapowiadal,w zasadzie sam mialem nadzieje,ze przynajmniej na Norymberge wejdzie na pare minut,ale gdyby druzyna punktowala nadal to nie beda raczej korzystali z jego uslug,pamietajac o tym,ze stope w tym miejscu zlamal juz poraz drugi i na piernik ja tak wczesnie obciazac :-/
20 kwietnia 2011, 20:09 [cytuj]
A ja wam mówię że wejdzie na ostanie 10 min z Eintrachtem,wcześniej go nie zobaczymy :-|
A ja wam mówię że wejdzie na ostanie 10 min z Eintrachtem,wcześniej go nie zobaczymy :-|
20 kwietnia 2011, 20:16 [cytuj]
I bardzo dobrze. Niech to będzie nauczka na przyszłość.
I bardzo dobrze. Niech to będzie nauczka na przyszłość.
20 kwietnia 2011, 20:17 [cytuj]
"Enop" powiedział/a:
ja wam mówiê ¿e wejdzie na ostanie 10 min z Eintrachtem
Sam bym tak zrobil, niech wroci do skladu na koncowke zeby jeszcze zasmakowal gry przed tytulem, ale zeby nic mu sie nie stalo..
Sam bym tak zrobil, niech wroci do skladu na koncowke zeby jeszcze zasmakowal gry przed tytulem, ale zeby nic mu sie nie stalo..
10 sierpnia 2011, 14:50 [cytuj]
Kagawa strzelił dwie bramki dla Japonii i zakończył mecz cały i zdrowy. Dwie najważniejsze informacje. :-)

Bramki:
youtube.com/watch?v=22jYaBD0GO4&feature=player_embedded
youtube.com/watch?v=qingAxMPiZk&feature=player_embedded
Kagawa strzelił dwie bramki dla Japonii i zakończył mecz cały i zdrowy. Dwie najważniejsze informacje. :-)

Bramki:
http://www.youtube.com/watch?v=22jYaBD0GO4&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=qingAxMPiZk&feature=player_embedded
10 sierpnia 2011, 15:08 [cytuj]
Uff, kamień z serca ;-)
Uff, kamień z serca ;-)
10 sierpnia 2011, 15:12 [cytuj]
wazne pytanie : kiedy bedzie z powrotem ? musi odpocxzac po tak dlugim ludzie
wazne pytanie : kiedy bedzie z powrotem ? musi odpocxzac po tak dlugim ludzie
|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

Sis
Sis 3 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 3 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 4 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 4 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 4 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 4 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 Wczoraj, 18:53

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2021-10-20

Kiepska forma drużyny plus chyba lekceważenie przeciwnika. I dodatkowo mistyczna wiara zarządu w to, że np. Schulz będzie grał tak jak wtedy, gdy miał rok konia i się łapał do kadry.

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 46
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem