Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  7  8  9  10  11    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Kadra BVB 2019/20 » Marcel Schmelzer
22 kwietnia 2012, 10:59 [cytuj]
To jest Schmelzer z poprzedniego sezonu i takiego chce go oglądać w BVB!
To jest Schmelzer z poprzedniego sezonu i takiego chce go oglądać w BVB!
22 kwietnia 2012, 11:13 [cytuj]
Ja nie mówię, że trzeba go odstrzelić. Wyraziłem tylko swoje zdanie że jest najsłabszy z jedenastki Weide - Piszczek , Hummels, Subotic, Schmelzer - Bender, Kehl, Kuba, Goetze, Kagawa - Lewandowski
Ja nie mówię, że trzeba go odstrzelić. Wyraziłem tylko swoje zdanie że jest najsłabszy z jedenastki Weide - Piszczek , Hummels, Subotic, Schmelzer - Bender, Kehl, Kuba, Goetze, Kagawa - Lewandowski
22 kwietnia 2012, 11:18 [cytuj]
/Maczuga/ awersja do gundo?:)
/Maczuga/ awersja do gundo?:)
22 kwietnia 2012, 11:29 [cytuj]
Nie. Gundo będzie rządził w środku w następnym sezonie.
Nie. Gundo będzie rządził w środku w następnym sezonie.
22 kwietnia 2012, 11:41 [cytuj]
Wydaje mi się, że nikogo nie sprowadzą na jego pozycję i popieram to. Jedynie halstenberg (podobno utalentowany) ma szansę przy dobrej dyspozycji go trochę przycisnąć, ale to wszystko z korzyścią dla BVB.
Wydaje mi się, że nikogo nie sprowadzą na jego pozycję i popieram to. Jedynie halstenberg (podobno utalentowany) ma szansę przy dobrej dyspozycji go trochę przycisnąć, ale to wszystko z korzyścią dla BVB.
22 lipca 2012, 15:11 [cytuj]
Naszły mnie pewne przemyślenia odnośnie Marcela jako piłkarza i człowieka. Otóż jest to chyba najmniej medialna i tajemnicza postać w naszym zespole. Jest naszym wychowankiem ale wydaje się osobą bardzo cichą i trzymającą się zawsze z boku, nikt nigdy o nim w wywiadach nie wspomina, rzadko sam jakichkolwiek udziela. Nie ma praktycznie żadnych plotek na jego temat, nie wypowiada się na inne tematy poza skomentowaniem meczu. Nawet jego wyraz twarzy jest dziwny - praktycznie w ogóle się nie uśmiecha ani nie okazuje radości, na boisku też cichy, nie kłóci się z sędziami chociaż gra dosyć agresywnie. Zastanawia mnie skąd się to bierze - czy to po prostu taki typ człowieka , a może nie czuje się dobrze w BVB. Często krytykowany a jednak jest moim zdaniem w trójce najlepszych lewych obrońców w Niemczech, nie tak efektowny w ataku ale z tyłu razem z Kevinem współpracują wspaniale. Mam nadzieję że przedłuży kontrakt, to jest materiał na legendę BVB.
Naszły mnie pewne przemyślenia odnośnie Marcela jako piłkarza i człowieka. Otóż jest to chyba najmniej medialna i tajemnicza postać w naszym zespole. Jest naszym wychowankiem ale wydaje się osobą bardzo cichą i trzymającą się zawsze z boku, nikt nigdy o nim w wywiadach nie wspomina, rzadko sam jakichkolwiek udziela. Nie ma praktycznie żadnych plotek na jego temat, nie wypowiada się na inne tematy poza skomentowaniem meczu. Nawet jego wyraz twarzy jest dziwny - praktycznie w ogóle się nie uśmiecha ani nie okazuje radości, na boisku też cichy, nie kłóci się z sędziami chociaż gra dosyć agresywnie. Zastanawia mnie skąd się to bierze - czy to po prostu taki typ człowieka , a może nie czuje się dobrze w BVB. Często krytykowany a jednak jest moim zdaniem w trójce najlepszych lewych obrońców w Niemczech, nie tak efektowny w ataku ale z tyłu razem z Kevinem współpracują wspaniale. Mam nadzieję że przedłuży kontrakt, to jest materiał na legendę BVB.
22 lipca 2012, 15:32 [cytuj]
Uśmiechać to coś tam się uśmiecha, chociażby po bramce z Kolonią. :-P

Ale prawda jest taka, że on w jakiś dziwny sposób kompletnie nie zwraca na siebie uwagi. Jest podstawowym graczem naszej drużyny już cztery lata, a swoją solidnością na pozycji stał się fundamentem obecnej kadry. Zainteresowanie Schmelzerem na pewno jest, ale media tego nie podchwytują, bo to chyba najmniej rozpoznawalny zawodnik pierwszego składu BVB. :-D
Uśmiechać to coś tam się uśmiecha, chociażby po bramce z Kolonią. :-P

Ale prawda jest taka, że on w jakiś dziwny sposób kompletnie nie zwraca na siebie uwagi. Jest podstawowym graczem naszej drużyny już cztery lata, a swoją solidnością na pozycji stał się fundamentem obecnej kadry. Zainteresowanie Schmelzerem na pewno jest, ale media tego nie podchwytują, bo to chyba najmniej rozpoznawalny zawodnik pierwszego składu BVB. :-D
22 lipca 2012, 15:57 [cytuj]
No tak , i była to do tej pory jego jedyna bramka w Bundeslidze :-)
Coś tam się mówiło o zainteresowaniu ze strony Interu czy Neapolu a nawet 2 sezony temu Barcelony. Mimo wszystko jest o nim bardzo cicho (nie to żeby było to coś złego , po prostu wyróżnia się pod tym względem od wszystkich naszych graczy) w mediach. Ciekawe jak dalej potoczą się jego losy i jaka jest ocena Marcela przez ekspertów, tutaj wielu go krytykuje a mimo wszystko wydaje się obecnie nie do wygryzienia z Borussii no i pojechał na Euro.
No tak , i była to do tej pory jego jedyna bramka w Bundeslidze :-)
Coś tam się mówiło o zainteresowaniu ze strony Interu czy Neapolu a nawet 2 sezony temu Barcelony. Mimo wszystko jest o nim bardzo cicho (nie to żeby było to coś złego , po prostu wyróżnia się pod tym względem od wszystkich naszych graczy) w mediach. Ciekawe jak dalej potoczą się jego losy i jaka jest ocena Marcela przez ekspertów, tutaj wielu go krytykuje a mimo wszystko wydaje się obecnie nie do wygryzienia z Borussii no i pojechał na Euro.
22 lipca 2012, 17:03 [cytuj]
To jest taki typ człowieka. Nie stara się być gwiazdą. Jest po prostu naturalny.
Jak na początku zeszłego sezonu nie grał po kontuzji to nie narzekał . Dawał z siebie duzo na treningach i wrócił do składu.
Im bliżej było do końca sezonu tym lepiej grał. Jego mecz z Gladbach do tej pory pamiętam. Na pewno nie jest jakimś wybitnym graczem, ale liczę, że w przyszłym sezonie lepiej sobie będzie radził w ataku. Będzie miał lepszych partnerów w ofensywie, bo Kevin raczej na pewno zasiądzie na ławce.(choć z nim nigdy nic nie wiadomo ;-) ).
Z drugiej strony to właśnie z Kevinem świetnie współpracował w defensywie. Ciekawe jak spisze się , gdy przed nim będzie słabiej grający w obronie Reus....
Pożyjemy , zobaczymy :)
To jest taki typ człowieka. Nie stara się być gwiazdą. Jest po prostu naturalny.
Jak na początku zeszłego sezonu nie grał po kontuzji to nie narzekał . Dawał z siebie duzo na treningach i wrócił do składu.
Im bliżej było do końca sezonu tym lepiej grał. Jego mecz z Gladbach do tej pory pamiętam. Na pewno nie jest jakimś wybitnym graczem, ale liczę, że w przyszłym sezonie lepiej sobie będzie radził w ataku. Będzie miał lepszych partnerów w ofensywie, bo Kevin raczej na pewno zasiądzie na ławce.(choć z nim nigdy nic nie wiadomo ;-) ).
Z drugiej strony to właśnie z Kevinem świetnie współpracował w defensywie. Ciekawe jak spisze się , gdy przed nim będzie słabiej grający w obronie Reus....
Pożyjemy , zobaczymy :)
23 lipca 2012, 10:46 [cytuj]
"adi290794" powiedział/a:
I za to go właśnie lubię i bardzo szanuje ;) Tak jak napisał Lexy, agresywna gra, a zarazem spokój i opanowanie poza boiskiem. Mam nadzieję, że Marcel zostanie z nami na długo, bo o dobrego lewego obrońcę na prawdę ciężko.
I za to go właśnie lubię i bardzo szanuje ;) Tak jak napisał Lexy, agresywna gra, a zarazem spokój i opanowanie poza boiskiem. Mam nadzieję, że Marcel zostanie z nami na długo, bo o dobrego lewego obrońcę na prawdę ciężko.
23 lipca 2012, 10:57 [cytuj]
Na pewno nie jest wielkim lewym obroncą, ale bardzo solidnym. Baardzo szybki i wytrzymały. Tylko czasem brakuje tych umiejetnosci technicznych,
Na pewno nie jest wielkim lewym obroncą, ale bardzo solidnym. Baardzo szybki i wytrzymały. Tylko czasem brakuje tych umiejetnosci technicznych,
23 lipca 2012, 13:36 [cytuj]
Moj ulubieniec. W tym sezonie sie przekonace/my co tak naprawde potrafi, kiedy bedzie mogl pograc z Reusem a nie Kevinem. Ocenianie go za wspolprace z Grosskreutzem wyglada troche tak, jak ocenianie Lewego za wspolprace z nasza kadra na euro...
Moj ulubieniec. W tym sezonie sie przekonace/my co tak naprawde potrafi, kiedy bedzie mogl pograc z Reusem a nie Kevinem. Ocenianie go za wspolprace z Grosskreutzem wyglada troche tak, jak ocenianie Lewego za wspolprace z nasza kadra na euro...
3 września 2012, 12:21 [cytuj]
Low zapowiedział, że Marcel dostanie szansę gry nie tylko z Wyspami Owczymi, ale także w innych meczach eliminacji MŚ.
Low zapowiedział, że Marcel dostanie szansę gry nie tylko z Wyspami Owczymi, ale także w innych meczach eliminacji MŚ.
3 września 2012, 16:04 [cytuj]
W ostatnim czasie Schmelzer stal sie naszym najlepszym wykonawca rzutow wolnych, te strzaly czy dosrodkowania Reusa niezbyt mi sie podobaja narazie, Schmelle prawie kazda pilke bije mocno w punkt.
W ostatnim czasie Schmelzer stal sie naszym najlepszym wykonawca rzutow wolnych, te strzaly czy dosrodkowania Reusa niezbyt mi sie podobaja narazie, Schmelle prawie kazda pilke bije mocno w punkt.
3 września 2012, 16:51 [cytuj]
W ogóle ustabilizował formę :) Może jakiegoś szału nie gra, ale przynajmniej wystrzega się poważnych błędów i gra równo, konsekwentnie.
W ogóle ustabilizował formę :) Może jakiegoś szału nie gra, ale przynajmniej wystrzega się poważnych błędów i gra równo, konsekwentnie.
3 września 2012, 17:04 [cytuj]
Ja zawsze byłem zdaniem, że Marcel to taki cichy pracuś, który robi bardzo wiele dla drużyny ;-)
Ja zawsze byłem zdaniem, że Marcel to taki cichy pracuś, który robi bardzo wiele dla drużyny ;-)
3 września 2012, 17:44 [cytuj]
A mnie takie opinie ciesza bo nie ukrywam ze Marcel to moj ulubiony zawodnik :mrgreen: jakos tak jego najbardziej lubie :-)
A mnie takie opinie ciesza bo nie ukrywam ze Marcel to moj ulubiony zawodnik :mrgreen: jakos tak jego najbardziej lubie :-)
3 września 2012, 18:13 [cytuj]
W sobotę grał niezle. Też bardzo go lubię, ma fajny wyraz twarzy, może uznacie to za dziwne, ale naprawde ma sympatyczną twarz.
W sobotę grał niezle. Też bardzo go lubię, ma fajny wyraz twarzy, może uznacie to za dziwne, ale naprawde ma sympatyczną twarz.
11 września 2012, 21:59 [cytuj]
Ale Marcel biednie wygląda na tle Arnautovicia. Mam wrażenie, że Austriak jest z 4 razy szybszy od Dortmundczyka...
Ale Marcel biednie wygląda na tle Arnautovicia. Mam wrażenie, że Austriak jest z 4 razy szybszy od Dortmundczyka...
11 września 2012, 22:03 [cytuj]
Schmelzer niestety to nie jest ten poziom jak widzę w kadrze. No nic, byle dobrze grał w klubie
Schmelzer niestety to nie jest ten poziom jak widzę w kadrze. No nic, byle dobrze grał w klubie
|<  <<  <  7  8  9  10  11    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 20 16 1 3 49
2. Borussia Dortmund 20 14 1 5 43
3. Bayer Leverkusen 20 10 5 5 35
4. Union Berlin 20 9 7 4 34
5. SC Freiburg 20 9 6 5 33
6. RB Lipsk 20 9 4 7 31
7. TSG 1899 Hoffenheim 20 9 4 7 31
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 312
2. JungKamil3 303
3. kewin2103 276
4. F1066 276
5. kostek12409 273
6. Armandzio 273
7. geniu 270
cała tabela
shoutbox
Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 godzinę temu

Elegancko

Murzyn
Murzyn Dzisiaj, 07:52

Wg rankingu opracowanego przez brytyjski serwis money.co.uk na podstawie średniej ocen wystawianych przez użytkowników m.in. Google'a i serwisu Tripadvisor wzięto pod lupę 140 najważniejszych stadionów w Europie. 1. miejsce - Westfalenstadion! :) 11. miejsce - Baltic Arena w Gdańsku :) (ex aequo z San Siro i chlewikiem)

gentoofan
gentoofan Dzisiaj, 03:45

Synonim potężnej inżynierii niemieckiej hahaha youtube.com/watch?v=2jqX_2MApw4

gentoofan
gentoofan Dzisiaj, 00:32

johnBVB Ten prezes który był tam taki mocno wylewny finansowo dla zawodników, to jego już w klubie nie ma.

F1066
F1066 Dzisiaj, 00:12

BVB reaguje na ostrzeżenie Moukoko. bild.de/sport/fussball/fussball/borussia-dortmund-so-reagiert-der-bvb-auf-die-moukoko-warnung-78951158.bild.html

F1066
F1066 Wczoraj, 23:41

Wyobrazmy sobie taka wiadomość: AKTUALISIERT AM 26.01.2022-23:19 5,5 MILLIARDEN DOLLAR IN 2021 : BVB schafft weiteren Rekordgewinn. A teraz BVB zamieniamy na Tesla :)))))))

F1066
F1066 Wczoraj, 21:45

Dla rudego 2+2 to4. A Aki na gieldzie? Chlopie! u nas nigdy 2+2 to nie bedzie 4. 5-1 to jest 4 :) S2 :))))

F1066
F1066 Wczoraj, 21:36

No nic, trza brac Sommer a :))

MAKAVELI
MAKAVELI Wczoraj, 21:33

Nasze jabłko Meunier, powoli zmienia się w Zorcową pomarańczę, także jak to mówią "po owocach ich poznacie".

F1066
F1066 Wczoraj, 21:20

To tym bardziej Zombie-Club na goscia nie stać

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 21:15

Trochę drewna do budowy pewnie potrzebują ;) A tak na serio to Meunier daje radę w tym sezonie

F1066
F1066 Wczoraj, 21:06

Ale bedac wlascilem warzywniaka, sprzedajac buraki:) zainwestowalbym w sokowirowke !!

F1066
F1066 Wczoraj, 21:03

Owoce, warzywa sprzedaje :))

F1066
F1066 Wczoraj, 20:59

Te fundusze w koncu na rozbudowe stadionu czy Meuniera?

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot Wczoraj, 18:58

Barcelona wzięła niedawno kredyt na rozbudowę stadion więc jakieś tam fundusze na Meuniera pewnie się znajdą :)

johnBVB
johnBVB Wczoraj, 18:57

flammen a malo tam razy upadali już na glowe? :P Ja uwazam ze takie cos nie przejdzie bo u nas zarzad orientuje sie ze jest okienko transferowe zawsze ze2-3 dni przed jego zamknieciem i nikogo nie bierzemy albo jakis szrot :)

F1066
F1066 Wczoraj, 18:27

90MIN.DE ? ;)

flammen
flammen Wczoraj, 17:15

Muernier za Desta :"D nie wierze w takie brednie. Ktoś musiałby z Barcelony "upaść na głowę" :"D

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 16:59

Technika i drybling na pewno lepsze, ale orientuje się ktoś jak wygląda gra w obronie u Desta?

BVB NAJLEPSZY
BVB NAJLEPSZY Wczoraj, 16:47

Nach Angaben des spanischen Journalisten Gerard Romero prüft der FC Barcelona die Verpflichtung des Dortmunder Profis Thomas Meunier für die Position hinten rechts. Möglich sei ein Tauschgeschäft mit Sergi?o Dest. Der Amerikaner bleibt Stand jetzt aber bei den Katalanen, schreibt ?Sport?. Według hiszpańskiego dziennikarza Gerarda Romero, FC Barcelona rozważa przeniesienie na prawego obrońcę Thomasa Meuniera z Dortmundu. Możliwa jest transakcja zamiany z Sergi?o Dest, Amerykanin zostaje teraz z Katalończykami, pisze ?Sport?.

Ganc5
Ganc5 Wczoraj, 16:42

Hahaha, Barcelona chce Mueniera w opcje wymiany wchodzi Dest, co o tym sadzicie - info Gerard Moreno

Armandzio
Armandzio Wczoraj, 16:30

Oby

Ganc5
Ganc5 Wczoraj, 16:00

Haalandowi ponoc nic nie jest tylko naciagnieta pachwina i bedzie gotowy na mecz z Leverkusen

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 14:07

Ja myślę, że wiele niezadowolenia to porównywanie się do kilku najbogatszych klubów.

Murzyn
Murzyn Wczoraj, 07:27

Wacek prowadzi klub po holendersku już od wielu lat. Tanio kupi, drogo sprzeda, tyle tylko, że kasy i tak nie ma.

gentoofan
gentoofan 1 dni temu, 2022-01-25

Zarobki to jedno, a kwota odstępnego to drugie, poza tym widać że BVB nie chce budować klubu długoterminowo, tylko kogoś kupić na chwile tylko po to, żeby go za dwa lata dalej sprzedać z ogromną przebitką. Zwłaszcza jeśli chodzi o transfery z wysoką jak na BVB kwotą odstępnego.

aguero82
aguero82 1 dni temu, 2022-01-25

Bo Gosens nie jest wart takich pieniędzy. Kostic byłby dużo tańszy i dużo lepszy

Helmut Geier
Helmut Geier 1 dni temu, 2022-01-25

Bo Gosens jest kibicem Schalke

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2022-01-25

Bo Atalanta chce za niego 35 mln euro, a Wacek tyle zapłaci najwyżej za wonderkida do odsprzedaży. Poza tym jest świetny Schulz ;)

Ukasz09
Ukasz09 1 dni temu, 2022-01-25

Robin Gosens do Interu zarobki 2.5-3.5 mln czego my się nim nie interesujemy

statystyki
Użytkownicy online: pawelkoziaty
Gości online: 43
Zarejestrowanych użytkowników: 9349
Ostatnio zarejestrowany: Oskar7776666
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem