Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Kadra BVB 2019/20 » Marcel Schmelzer
4 kwietnia 2010, 22:38 [cytuj]
Ja powiem tylko tyle...
Marcel jest młody i się rozwija. Każdy młody zawodnik potrzebuje sezonu, dwóch, najwyżej trzech żeby wykształcić swoją osobowość i przekonać wszystkich do siebie...
Marcel gra swój drugi sezon i jak dla mnie to jest bardziej na PLUS niż na minus!!!
Miał i może gorsze mecze, ale nie powiem, że w kilku meczach to mi nie zaimponował...
Wiem, że DEDE to ikona BVB i jeden z najlepszych lewych obrońców w Europie (sam, jak bym miał wskazać zawodnika BVB którego najbardziej szanuję to wskazałbym właśnie na DEDE), ale niestety czas biegnie nieubłaganie i wieku nie oszukasz...
Dede będę zawsze szanował za to, co zrobił dla BVB, ale teraz czas myśleć perspektywicznie i pora dawać szansę młodym, zdolnym wilkom, takim jak Marcel lub Julian Koch...
Boli mnie tylko to, że Klopp nie daje szansy pokazania się Kochowi...
Pozdrawiam
Ja powiem tylko tyle...
Marcel jest młody i się rozwija. Każdy młody zawodnik potrzebuje sezonu, dwóch, najwyżej trzech żeby wykształcić swoją osobowość i przekonać wszystkich do siebie...
Marcel gra swój drugi sezon i jak dla mnie to jest bardziej na PLUS niż na minus!!!
Miał i może gorsze mecze, ale nie powiem, że w kilku meczach to mi nie zaimponował...
Wiem, że DEDE to ikona BVB i jeden z najlepszych lewych obrońców w Europie (sam, jak bym miał wskazać zawodnika BVB którego najbardziej szanuję to wskazałbym właśnie na DEDE), ale niestety czas biegnie nieubłaganie i wieku nie oszukasz...
Dede będę zawsze szanował za to, co zrobił dla BVB, ale teraz czas myśleć perspektywicznie i pora dawać szansę młodym, zdolnym wilkom, takim jak Marcel lub Julian Koch...
Boli mnie tylko to, że Klopp nie daje szansy pokazania się Kochowi...
Pozdrawiam
7 kwietnia 2010, 11:14 [cytuj]
borussia.com.pl/n-2678-kicker-ocenil-schmelzer-najlepszy.html i on jest słaby tak ?:D
http://www.borussia.com.pl/n-2678-kicker-ocenil-schmelzer-najlepszy.html i on jest słaby tak ?:D
7 kwietnia 2010, 15:26 [cytuj]
Nie jest słaby ale ciężko się pogodzić z tym, że Dede nie gra już " Zauberfußball " Marcel jest ok, co prawda do poziomu Brazylijczyka z dawnych lat nie dojdzie nigdy ale jeśli popracuje nad ustawianiem się i kryciem to będzie solidnym obrońcą.
Nie jest słaby ale ciężko się pogodzić z tym, że Dede nie gra już " Zauberfußball " Marcel jest ok, co prawda do poziomu Brazylijczyka z dawnych lat nie dojdzie nigdy ale jeśli popracuje nad ustawianiem się i kryciem to będzie solidnym obrońcą.
7 kwietnia 2010, 16:35 [cytuj]
Odbiór dobry ale podania zaraz po nim to tragedia zazwyczaj..
Odbiór dobry ale podania zaraz po nim to tragedia zazwyczaj..
7 kwietnia 2010, 17:05 [cytuj]
100% racji :-D No i też lipa kryje, nawet niekiedy nie zauważa jak ten którego kryje jest już na czystej pozycji.
100% racji :-D No i też lipa kryje, nawet niekiedy nie zauważa jak ten którego kryje jest już na czystej pozycji.
7 kwietnia 2010, 17:53 [cytuj]
sama racja, zizu.
sama racja, [b]zizu[/b].
21 stycznia 2011, 15:01 [cytuj]
Kończą się negocjacje w sprawie przedłużeni kontraktu marcela do 2014 roku. Bardzo dobra informacja:D
Kończą się negocjacje w sprawie przedłużeni kontraktu marcela do 2014 roku. Bardzo dobra informacja:D
21 stycznia 2011, 18:16 [cytuj]
czytam tak sobie te wypowiedzi z kwietnia i uważam, że Marcel od tego czasu naprawdę się rozwinął i stale robi postępy. I oby tylko tak dalej!!
czytam tak sobie te wypowiedzi z kwietnia i uważam, że Marcel od tego czasu naprawdę się rozwinął i stale robi postępy. I oby tylko tak dalej!!
21 stycznia 2011, 19:07 [cytuj]
A ja dalej uważam, że to nie jest boczny obrońca z prawdziwego zdarzenia! Gość jest mało kreatywny, mało zwrotny, technicznie przeciętny, bezbarwny i słaby w pojedynkach 1vs1. Szybkości też mu trochę brakuje według mnie...

To nie jest taki kaliber talentu, jak Gotze czy Koch...
A ja dalej uważam, że to nie jest boczny obrońca z prawdziwego zdarzenia! Gość jest mało kreatywny, mało zwrotny, technicznie przeciętny, bezbarwny i słaby w pojedynkach 1vs1. Szybkości też mu trochę brakuje według mnie...

21 stycznia 2011, 19:12 [cytuj]
Ale swoje robi, nie można mieć wszystkiego. Solidny zawodnik, który dobrze spisuje się w obronie, a trochę gorzej w ofensywie.

Mamy już sporo zawodników z prawdziwego zdarzenia, ich będzie ciężko utrzymać, więc się trzeba cieszyć, że chociaż będzie bezpieczna pozycja lewego obrońcy. ;-)
Ale swoje robi, nie można mieć wszystkiego. Solidny zawodnik, który dobrze spisuje się w obronie, a trochę gorzej w ofensywie.

Mamy już sporo zawodników z prawdziwego zdarzenia, ich będzie ciężko utrzymać, więc się trzeba cieszyć, że chociaż będzie bezpieczna pozycja lewego obrońcy. ;-)
21 stycznia 2011, 22:23 [cytuj]
Jak gra koch na prawej obronie to tego tak na prawdę nie wie nikt z nas;) Nie pompujmy tak balonu, bo to nie ma sensu. Na dzień dzisiejszy jest gwiazdą 2 bundesligii, ale pamiętajmy, że będzie musiał sobie poradzić w pierwszej. Trzymam kciuki, aby swoją formę z 2 bundesligii przeniósł do BVB, ale pamiętajmy, że to jest jeszcze młody zawodnik;)
Jak gra koch na prawej obronie to tego tak na prawdę nie wie nikt z nas;) Nie pompujmy tak balonu, bo to nie ma sensu. Na dzień dzisiejszy jest gwiazdą 2 bundesligii, ale pamiętajmy, że będzie musiał sobie poradzić w pierwszej. Trzymam kciuki, aby swoją formę z 2 bundesligii przeniósł do BVB, ale pamiętajmy, że to jest jeszcze młody zawodnik;)
22 stycznia 2011, 12:00 [cytuj]
T-Mac a wg mnie jest wlasnie bardzo dobrym zawodnikiem. S³abe mecze zdarzaj± mu sie rzadko. Owszem, w ofensywie bardzo malo widoczny, ale w obronie gra raczej bez zarzutu. Nie zapominaj tez ze juz w tym sezonie pare razy dzieki jego zej¶ciom do srodka obrony i asekuracji nie stracili¶my bramek, mowie g³ównie o pierwszych meczach sezonu. A i troche dziwny wg mnie zarzut ze nie ma szybko¶ci, bo pare razy pokazal ze jest szybki :p chocia¿by Liga Europy kiedy sprintem przebiegl lewa strona i zgral do Lewego a ten strzelil w bramkarza. Wydaje mi sie ze szybko¶æ to on ma, ale troche za rzadko ja wykorzystuje;) ale i tak go bardzo cenie. Na chwile obecna tylko na bramce mamy starszego zawodnika, wiec jesli np Mitch wedrze sie do skladu to bede zadowolony. Reszta formacji gra co najmniej solidnie.
T-Mac a wg mnie jest wlasnie bardzo dobrym zawodnikiem. S³abe mecze zdarzaj± mu sie rzadko. Owszem, w ofensywie bardzo malo widoczny, ale w obronie gra raczej bez zarzutu. Nie zapominaj tez ze juz w tym sezonie pare razy dzieki jego zej¶ciom do srodka obrony i asekuracji nie stracili¶my bramek, mowie g³ównie o pierwszych meczach sezonu. A i troche dziwny wg mnie zarzut ze nie ma szybko¶ci, bo pare razy pokazal ze jest szybki :p chocia¿by Liga Europy kiedy sprintem przebiegl lewa strona i zgral do Lewego a ten strzelil w bramkarza. Wydaje mi sie ze szybko¶æ to on ma, ale troche za rzadko ja wykorzystuje;) ale i tak go bardzo cenie. Na chwile obecna tylko na bramce mamy starszego zawodnika, wiec jesli np Mitch wedrze sie do skladu to bede zadowolony. Reszta formacji gra co najmniej solidnie.
22 stycznia 2011, 12:32 [cytuj]
Trzeba pamiętać też, że to marcel zaczął nasz zwycięski marsz w zeszłej rundzie strzelając bramkę stuttgartowi. Liczę dzisiaj na powtórkę;)
Trzeba pamiętać też, że to marcel zaczął nasz zwycięski marsz w zeszłej rundzie strzelając bramkę stuttgartowi. Liczę dzisiaj na powtórkę;)
22 stycznia 2011, 13:15 [cytuj]
No co prawda szczesliwie, ale wydaje mi sie ze gdyby pomyslal i tak strzelil to tez by wpadlo ;) Niech wyciagnie wnioski :)
No co prawda szczesliwie, ale wydaje mi sie ze gdyby pomyslal i tak strzelil to tez by wpadlo ;) Niech wyciagnie wnioski :)
22 stycznia 2011, 22:08 [cytuj]
"T-Mac" powiedział/a:

Troszke przesadzasz :-) Strasznie się na niego uparłes. Wg mnie dorównuje Dede, gdy ten gral w swoich najlepszych latach!
Troszke przesadzasz :-) Strasznie się na niego uparłes. Wg mnie dorównuje Dede, gdy ten gral w swoich najlepszych latach!
22 stycznia 2011, 23:14 [cytuj]
Teraz zaś przegiąłeś w drugą stronę. Wg mnie poziomu Dede z najlepszych lat nie osiągnął..
Teraz zaś przegiąłeś w drugą stronę. Wg mnie poziomu Dede z najlepszych lat nie osiągnął..
22 stycznia 2011, 23:33 [cytuj]
"zizu" powiedział/a:
Racja :-) Do tego to jeszcze troooszkę jemu brakuje ;-) Z resztą nie ma co porównywać bo to kompletnie różni obrońcy!
Racja :-) Do tego to jeszcze troooszkę jemu brakuje ;-) Z resztą nie ma co porównywać bo to kompletnie różni obrońcy!
22 stycznia 2011, 23:42 [cytuj]
[quote]Teraz zaś przegiąłeś w drugą stronę. Wg mnie poziomu Dede z najlepszych lat nie osiągnął..[/quote] Moze troche przesadziłem, ale mysle, że za dwa lata może dojsc do tego poziomu :-)
Moze troche przesadziłem, ale mysle, że za dwa lata może dojsc do tego poziomu :-)
22 stycznia 2011, 23:54 [cytuj]
"zizu" powiedział/a:
I nie osiągnie, bo to po prostu nie te umiejętności, nie ta szybkość, nie ten polot w grze i finezja!

Nie uwziąłem się na Marcela, ale nie należę do ludzi, którzy zachwycają się każdym bez wyjątku w drużynie, której kibicują. Marcel mnie nie rusza swoimi umiejętnościami i raczej nie ruszy, bo talent i potencjał z reguły widać od razu...
I nie osiągnie, bo to po prostu nie te umiejętności, nie ta szybkość, nie ten polot w grze i finezja!

Nie uwziąłem się na Marcela, ale nie należę do ludzi, którzy zachwycają się każdym bez wyjątku w drużynie, której kibicują. Marcel mnie nie rusza swoimi umiejętnościami i raczej nie ruszy, bo talent i potencjał z reguły widać od razu...
23 stycznia 2011, 17:02 [cytuj]
"T-Mac" powiedział/a:
Trudno. Każdy ma swoje racje i będzie ich bronil.
"T-Mac" powiedział/a:
Marcel mnie nie rusza swoimi umiejętnościami i raczej nie ruszy, bo talent i potencjał z reguły widać od razu...
A u niego widać! Zreszta dowodem na to może być fakt, ze został wybrany przez Kickera jako drugi obrońca, zaraz za Lahmem...

Widzę T-Mac, że się do niego nigdy nie przekonasz, bo odkąd pamiętam to byłeś przeciwny Marcelowi...
Trudno. Każdy ma swoje racje i będzie ich bronil.
[quote="T-Mac"]Marcel mnie nie rusza swoimi umiejętnościami i raczej nie ruszy, bo talent i potencjał z reguły widać od razu...
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 34 24 5 5 77
2. Borussia Dortmund 34 22 3 9 69
3. Bayer Leverkusen 34 19 7 8 64
4. RB Lipsk 34 17 7 10 58
5. Union Berlin 34 16 9 9 57
6. SC Freiburg 34 15 10 9 55
7. 1. FC Köln 34 14 10 10 52
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 504
2. Krzpiczek16 504
3. Armandzio 462
4. buniu34 456
5. geniu 453
6. KOMIX 450
7. F1066 447
cała tabela
shoutbox
BVB MISTRZ
BVB MISTRZ 4 minut temu

wola Może Lewandowski trafi do Liverpoolu jako 9

artur1973
artur1973 15 minut temu

Ale niestety taka jest piłka. City miało SReal na widelcu i nic. Liverpool dziś 23:4 sytuacje bramkowe i nic. A Perez ma bekę z całego świata który wietrzył madrylianom upadek z powodu długów?. Ale do gabloty wjechał kolejny puchar LM

wola
wola 20 minut temu

współczuję Kloppowi tyle przegranych finałów z BVB też

T-Mac
T-Mac 21 minut temu

Słaby zwycięzca Ligi Mistrzów! Tyle farta w jednej edycji to chyba nie miał nigdy nikt wcześniej. "Suma szczęścia i pecha równa się zero" nie dotyczy Realu w Lidze Mistrzów i buyernu w buyernlidze...

wola
wola 41 minut temu

przełącz na Premium

artur1973
artur1973 42 minut temu

Szoakowski zaraz się zesra

wola
wola 50 minut temu

ja bym postawił na Origiego

artur1973
artur1973 50 minut temu

Ależ Liverpool daje się dmuchać Rralowi jak dziecko

wola
wola 52 minut temu

przydałaby się Kloppowi 9

fanatyk88
fanatyk88 3 godzin temu

No raczej, ja tak samo ;)

wola
wola 3 godzin temu

Trzymam kciuki za Jurgena!!!

KrzychuDLK
KrzychuDLK 6 godzin temu

Malen powinien dostać szansę w nowym sezonie, a jeżeli nie wykorzysta swojej szansy to sprzedać i tyle.

Maliniak1991
Maliniak1991 Wczoraj, 12:20

Ja bym Malena na straty nie spisywał, moim zdaniem wyglądał coraz lepiej, ale ta kontuzja zepsuła wszystko

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot Wczoraj, 10:03

transfermarkt.pl/donyell-malen/profil/spieler/326029 I jeszcze pytanie co z tym panem. Kosztował tyle co Szyrle i pożytek z niego mniej więcej taki sam czyli żaden póki co..

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot Wczoraj, 09:58

"Delaney i Wolf to całkiem różne pozycje na boisku" Widać dla Favre nie było rzeczy niemożliwych jeżeli potrafił wystawić Phillipa na ataku i Wolfa na defensywnym jednocześnie.

aguero82
aguero82 Wczoraj, 09:56

Karolis, Brandt to bardzo nierówno grający zawodnik. Ma przebłyski bardzo dobrej gry ale niestety nie potrafi ustabilizować formy

aguero82
aguero82 Wczoraj, 09:53

Kot, Delaney i Wolf to całkiem różne pozycje na boisku.

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot Wczoraj, 09:45

Wolf jest chimerycznym i pozbawionym techniki zawodnikiem mający do tego czasami takie odpały na boisku,że głowa boli, a wartościowymi zmiennikami to mógłby być np Delaney w którego miejsce Wolf powinien być sprzedany zamiast Duńczyka.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 09:39

Wolf pokazał w tym sezonie że potrafi być wartościowym zmiennikiem. Za to Hazarda pozbył bym się bez żalu. Zarabia dużo, na boisku daje niewiele a dodatkowo pojawiały się u niego problemy z profesjonalizmem.

artur1973
artur1973 Wczoraj, 08:59

Głupota jest pozbywać się Brandta, Hazarda czy Moukoko. Szkodników jest dużo więcej: Schulz, Passlack, Wolf, Meunier itp

Karolis
Karolis 1 dni temu, 2022-05-27

Głupota pozbywać się Brandta. Ja wiem, że można mieć plusvalenze za niego sporą No ale to piłkarz najrówniej grający z Jude i Kobelem w BVB No i Reusem.

libero180
libero180 1 dni temu, 2022-05-27

Julian Brandt nie jest beneficjentem zwolnienia Marco Rose'a. Trener był jedynym, który za wszelką cenę chciał zatrzymać zawodnika. Nastawienie klubu pozostaje niezmienione: jeśli pojawi się dobra oferta, może odejść. Ale: nie zostanie sprzedany za mniej niż jego wartość.

F1066
F1066 1 dni temu, 2022-05-27

bvb.de/News/Uebersicht/Kevin-Grosskreutz-lost-die-erste-Runde-im-DFB-Pokal-aus

F1066

Miły gest ze strony VfB Stuttgart. W podziękowaniu za zwycięstwo BVB nad Herthą BSC, dzięki któremu Szwabowie nie znaleźli się w strefie spadkowej w 34. meczu Bundesligi, klub podarował strzelcowi złotej bramki prezent. Youssoufa Moukoko nie miał powodów do radości w minionym sezonie. Czasem kontuzje zepchnęły młodego napastnika z kursu, innym razem rywalizacja w Borussii Dortmund była po prostu zbyt silna. Gol, który zapewnił zwycięstwo 2-1 w meczu z Herthą BSC w ostatnim dniu rozgrywek Bundesligi, był tym bardziej pokrzepiający dla niemieckiego juniora. Ale nie tylko Moukoko i BVB skorzystali na golu, również VfB Stuttgart cieszył się z precyzyjnego strzału napastnika lewą nogą. VfB Stuttgart dziękuje BVB i Moukoko. Bez zwycięstwa Dortmundu z Herthą drużyna trenera Pellegrino Matarazzo byłaby zagrożona spadkiem. Dlatego VfB wysłało "wybawcy" Moukoko małe podziękowanie. Na swoim profilu na Instagramie 17-latek z szerokim uśmiechem zaprezentował koszulkę podpisaną przez wszystkich Profis ze Stuttgartu, na której widnieje również napis "2:1" oraz "DZIĘKUJEMY! twitter.com/bvbnewsblog/status/1530104160430997504?s=20&t=u4AciJakTO2tyZS0WPomDQ

F1066

W birnach niektorych kibiców :))

pablo
pablo 1 dni temu, 2022-05-27

To gdzie ta skarpeta? :)

F1066

DFL ujawnia ogromne straty BVB i Herthy BSC. Niemiecka Liga Piłkarska (DFL) opublikowała dane finansowe wszystkich 36 klubów zawodowych z Bundesligi i 2. Bundesligi na sezon 2020/21. Według raportu, największą stratę po opodatkowaniu w niemieckiej lidze poniosły Hertha BSC (77,9 mln euro) i wicemistrz Borussia Dortmund (72,8 mln euro). W sumie 15 z 18 klubów grających w Bundeslidze w nadchodzącym sezonie ma ujemny bilans. Tylko SC Freiburg (9,8 mln euro), RB Leipzig (3,7 mln euro) i rekordziści FC Bayern Monachium (2,3 mln euro) osiągnęli pozytywny wynik. W drugiej lidze udało się to sześciu klubom: Holstein Kiel, 1. FC Kaiserslautern, Jahn Regensburg, SV Darmstadt 98, 1. FC Heidenheim i SV Sandhausen. W przypadku Heidenheim i Sandhausen bilans został sporządzony na rok 2021, a nie na sezon 2020/21.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 1 dni temu, 2022-05-27

Też dobry pomysł

T-Mac
T-Mac 1 dni temu, 2022-05-27

Może teraz czas na Jobe'a Bellinghama ?

T-Mac
T-Mac 1 dni temu, 2022-05-27

Temat Braafa w BVB to ciągnął się już dobre 2-3 lata...

statystyki
Użytkownicy online: Becksqq
Gości online: 57
Zarejestrowanych użytkowników: 9416
Ostatnio zarejestrowany: Kursa123
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem