Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  16  17  18  19  20    >
Forum dyskusyjne » Kadra BVB 2019/20 » Marcel Schmelzer
4 grudnia 2014, 14:34 [cytuj]
Latwo zastapic, ale kiedy innym nie idzie, bylby rowniez jednym z potrzebniejszych z jego badz co badz stabilna forma (oczywiscie w zdrowiu).
Latwo zastapic, ale kiedy innym nie idzie, bylby rowniez jednym z potrzebniejszych z jego badz co badz stabilna forma (oczywiscie w zdrowiu).
4 grudnia 2014, 14:36 [cytuj]
Schmelzer to jedno ze słabszych ogniw, za 8-10 milionów, które możemy za niego dostać, spokojnie da się znaleźć zmiennika, który nie bedzie tyle razy kiksował i podawał na aut w prostej sytuacji.

Z drugiej strony ciężko o dobrego lewego obrońcę, a z naszymi transferami ostatnio bardzo krucho.

Jednak Schmelle niestety często zawodzi i robi błędy. Ja jestem za transferem.
Schmelzer to jedno ze słabszych ogniw, za 8-10 milionów, które możemy za niego dostać, spokojnie da się znaleźć zmiennika, który nie bedzie tyle razy kiksował i podawał na aut w prostej sytuacji.

Z drugiej strony ciężko o dobrego lewego obrońcę, a z naszymi transferami ostatnio bardzo krucho.

Jednak Schmelle niestety często zawodzi i robi błędy. Ja jestem za transferem.
4 grudnia 2014, 14:42 [cytuj]
Juz za kilka godzin sprostowanie o blednym tlumaczeniu slow ;-) hehe
4 grudnia 2014, 14:49 [cytuj]
"Adey" powiedział/a:
[quote="zizu"]Schmelzer akurat bylby jednym z tych, ktorych w miare latwo byloby zastapic ;p
Kim?[/quote] Kevinem profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-ash2/1086986_555946194497229_720309508_q.jpg" alt="profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-ash2/1086986_555946194497229_720309508_q.jpg" width="98%">
Kim?
4 grudnia 2014, 15:02 [cytuj]
"Mortis" powiedział/a:
Nie wydaje mi sie, informacja raczej pewna, juz w niemieckich mediach tez o tym piszą ;)
Nie wydaje mi sie, informacja raczej pewna, juz w niemieckich mediach tez o tym piszą ;)
4 grudnia 2014, 15:19 [cytuj]
Ten jego menago to kretyn. Niby nie było kontaktu, ale ciężko byłoby mu odmówić Napoli bo tam kochają piłkę. W Dortmundzie nie kochają? Strzela sobie w stopę, albo nie potrafi kłamać.

Co do zastępstwa to mamy Dudziaka w rezerwach. Trzeba stawiać na młodych. Jeżeli nie on to w BL mamy dwóch za mniejsze pieniądze:

transfermarkt.de/abdul-rahman-baba/profil/spieler/224884

i od biedy

transfermarkt.de/matthias-ostrzolek/profil/spieler/53669

który dawał radę zanim utopił się w przeciętności HSV.
Ten jego menago to kretyn. Niby nie było kontaktu, ale ciężko byłoby mu odmówić Napoli bo tam kochają piłkę. W Dortmundzie nie kochają? Strzela sobie w stopę, albo nie potrafi kłamać.

Co do zastępstwa to mamy Dudziaka w rezerwach. Trzeba stawiać na młodych. Jeżeli nie on to w BL mamy dwóch za mniejsze pieniądze:

http://www.transfermarkt.de/abdul-rahman-baba/profil/spieler/224884

i od biedy

http://www.transfermarkt.de/matthias-ostrzolek/profil/spieler/53669

który dawał radę zanim utopił się w przeciętności HSV.
4 grudnia 2014, 15:24 [cytuj]
"mroz" powiedział/a:
Głowny powód jest taki, że Marcel chce regularnie grać, z meczu na mecz. Mrozie, nie trzeba odbijac piłeczki i porównywac wszystkiego do Dortmundu, bo mowa o Napoli i POTENCJALNYM nowym miejscu gry.

Napoli się nim interesuje, kontaktu nie bylo. Ale jak bedzie, to Marcel zapewne widziałby sie tam, bo Napoli to fajne miejsce do gry w piłke, a w Neapolu żyje sie wspaniale.

Jeżeli chce odejsc, a Napoli złozy oferte i dojdzie do rozmów - prosze bardzo. Płakac nie bede, wielki fanem Marcela nie jestem, dla mnie to przecietniak.
Głowny powód jest taki, że Marcel chce regularnie grać, z meczu na mecz. Mrozie, nie trzeba odbijac piłeczki i porównywac wszystkiego do Dortmundu, bo mowa o Napoli i POTENCJALNYM nowym miejscu gry.

Napoli się nim interesuje, kontaktu nie bylo. Ale jak bedzie, to Marcel zapewne widziałby sie tam, bo Napoli to fajne miejsce do gry w piłke, a w Neapolu żyje sie wspaniale.

Jeżeli chce odejsc, a Napoli złozy oferte i dojdzie do rozmów - prosze bardzo. Płakac nie bede, wielki fanem Marcela nie jestem, dla mnie to przecietniak.
4 grudnia 2014, 16:46 [cytuj]
Za 8 milionów opchnąłbym go bez zastanowienia. Fajny chłopak, ale umówmy się - Durm po kilku miesiącach treningów na pozycji obrońcy grał niewiele słabiej od niego. Głównie rozchodzi się o to, że to fajna okazja na zrobienie jakiejś rewolucji na tej lewej obronie, tak samo jak zrobił to Bayern swego czasu.
Za 8 milionów opchnąłbym go bez zastanowienia. Fajny chłopak, ale umówmy się - Durm po kilku miesiącach treningów na pozycji obrońcy grał niewiele słabiej od niego. Głównie rozchodzi się o to, że to fajna okazja na zrobienie jakiejś rewolucji na tej lewej obronie, tak samo jak zrobił to Bayern swego czasu.
4 grudnia 2014, 20:03 [cytuj]
Gdy Schmelle dostawał ciąg meczów w pierwszym składzie, to po kilku tygodniach łapał formę i dawał solidność na lewej stronie boiska. Durm jest chimeryczny i nie chciałbym, żebyśmy zostali tylko z nim.

Trzeba zacząć wprowadzać Dudziaka do pierwszej drużyny.
Gdy Schmelle dostawał ciąg meczów w pierwszym składzie, to po kilku tygodniach łapał formę i dawał solidność na lewej stronie boiska. Durm jest chimeryczny i nie chciałbym, żebyśmy zostali tylko z nim.

Trzeba zacząć wprowadzać Dudziaka do pierwszej drużyny.
4 grudnia 2014, 20:25 [cytuj]
"Ero" powiedział/a:
a w Neapolu żyje sie wspaniale.
Trochę pojechałeś. Jak tam się żyje, to się przekonał Hamsik, którego żonę 2 razy napadli w biały dzień na środku ulicy i okradli jej samochód z bronią w ręku. Poza tym Neapol to najbardziej zaśmiecone miasto w Europie ;-) Jak się w google wpisze "śmieci Neapol" i wejdzie w grafikę, to czasami pojawiają się takie obrazki, że aż trudno w to uwierzyć :-P

A co do samego Marcela to cóż... Nie ma co na niego narzekać, bo lewa obrona to obecnie bardzo deficytowa pozycja. Patrząc na takich typowych lewych obrońców, to Marcel i tak jest w czołówce, może nie ścisłej, ale jednak czołówce Europejskiej.
Trochę pojechałeś. Jak tam się żyje, to się przekonał Hamsik, którego żonę 2 razy napadli w biały dzień na środku ulicy i okradli jej samochód z bronią w ręku. Poza tym Neapol to najbardziej zaśmiecone miasto w Europie ;-) Jak się w google wpisze "śmieci Neapol" i wejdzie w grafikę, to czasami pojawiają się takie obrazki, że aż trudno w to uwierzyć :-P

A co do samego Marcela to cóż... Nie ma co na niego narzekać, bo lewa obrona to obecnie bardzo deficytowa pozycja. Patrząc na takich typowych lewych obrońców, to Marcel i tak jest w czołówce, może nie ścisłej, ale jednak czołówce Europejskiej.
4 grudnia 2014, 20:34 [cytuj]
"Ero" powiedział/a:
a w Neapolu żyje sie wspaniale
Beka, Ero. :lol:

Chociaż widzę, że już scantis też to wyłapał. :mrgreen:

Sprzedać Schmelzera? Na mózg Wam padło?
Beka, Ero. :lol:

Chociaż widzę, że już scantis też to wyłapał. :mrgreen:

4 grudnia 2014, 20:43 [cytuj]
Bo Warszawa...!, Miała być przecież przebudowa zespołu... w pewnym sensie rewolucja.
[b]Bo Warszawa...![/b], Miała być przecież przebudowa zespołu... w pewnym sensie rewolucja.
4 grudnia 2014, 20:43 [cytuj]
Nie wiem, skojarzylo mi się z pięknymi włoskimi widokami itd, nie musiałem tego widzieć, wiec średnia beka :D, ale faktycznie pomyłka.
"Bo Warszawa...!" powiedział/a:
Średni, a momentami fatalny w defensywnie i średni z dobrymi momentami w ofensywie. Przeciętny lewy obronca, ale ta pozycja to towar deficytowy z świecie futbolu.

Poza tym lewa a prawa strona obrony różnią się tylko umiejetnoscia gry daną nogą, więc gdyby Durm popracował po treningach nad tą lewą i skupil se na niej mocniej, to kto wie czy by jej nie doszlifował do odpowiedniego poziomu. Ale Durm tak ogólnie rzecz biorąc ne zachywca. A czy za 10 baniek da sie sciagnac lepszego lewego obronce niz Marcel? Pewnie sie da, ale znajac nasze transfery to wszyscy bysmy kaprysili na kazdy transfer :-P

Schmelle to jakaś tam gwarancja solidności na tej lewej flance jest, ale z drugiej strony jakaś świeżość by sie przydała, zwłaszcza w kontekście tego, że po odejsciu Reusa sciagniemy skrzydłowego, ktory zapewne bedzie grał na lewej stronie.

Mnie Marcel w ogóle nie przekonuje, słaba technika przede wszystkim i czesty chaos w grze nawet z najblizszym kolega z druzyny, te niedokładnosci.

Ale skoro bedzie chciał odejsc, to jestem pewny, ze tesknic za nim nie bedziemy. Od razu mam obrazki z meczu z VfB w tym sezonie :mrgreen:
Średni, a momentami fatalny w defensywnie i średni z dobrymi momentami w ofensywie. Przeciętny lewy obronca, ale ta pozycja to towar deficytowy z świecie futbolu.

Poza tym lewa a prawa strona obrony różnią się tylko umiejetnoscia gry daną nogą, więc gdyby Durm popracował po treningach nad tą lewą i skupil se na niej mocniej, to kto wie czy by jej nie doszlifował do odpowiedniego poziomu. Ale Durm tak ogólnie rzecz biorąc ne zachywca. A czy za 10 baniek da sie sciagnac lepszego lewego obronce niz Marcel? Pewnie sie da, ale znajac nasze transfery to wszyscy bysmy kaprysili na kazdy transfer :-P

Schmelle to jakaś tam gwarancja solidności na tej lewej flance jest, ale z drugiej strony jakaś świeżość by sie przydała, zwłaszcza w kontekście tego, że po odejsciu Reusa sciagniemy skrzydłowego, ktory zapewne bedzie grał na lewej stronie.

Mnie Marcel w ogóle nie przekonuje, słaba technika przede wszystkim i czesty chaos w grze nawet z najblizszym kolega z druzyny, te niedokładnosci.

Ale skoro bedzie chciał odejsc, to jestem pewny, ze tesknic za nim nie bedziemy. Od razu mam obrazki z meczu z VfB w tym sezonie :mrgreen:
4 grudnia 2014, 21:03 [cytuj]
Miejmy nadzieję, że Marcel o tym wie i nigdzie nie pójdzie :->
Miejmy nadzieję, że Marcel o tym wie i nigdzie nie pójdzie :->
4 grudnia 2014, 21:21 [cytuj]
"Ero" powiedział/a:
z drugiej strony jaka¶ ¶wie¿o¶æ by sie przyda³a
Jaka rewolucja jest sprzedanie obroncy, ktory de facto nie ma nic wspolnego z obecnym kryzyse bo byl kontuzjowany...?
"Ero" powiedział/a:
Poza tym lewa a prawa strona obrony ró¿ni± siê tylko umiejetnoscia gry dan± nog±
Z tym w BVB mozna sie zgodzic, ale tak globalnie to niekoniecznie prawda, to tez zalezy od partnera na tej stronie. Piszczek slaby w obronie, bedac asekurowany przez Kube byl najlepszym prawym obronca (obok Lahma), a teraz przy Aubie to przydalby sie na prawej taki bardziej Schmelzer, lepszy w obronie niz w ataku.
Jaka rewolucja jest sprzedanie obroncy, ktory de facto nie ma nic wspolnego z obecnym kryzyse bo byl kontuzjowany...? [quote="Ero"]Poza tym lewa a prawa strona obrony ró¿ni± siê tylko umiejetnoscia gry dan± nog±
4 grudnia 2014, 21:55 [cytuj]
Zostać z samym Durmem to samobójstwo, a dobrych lewych obrońców jest jak na lekarstwo. Ja osobiście pozbyłbym się Kevina G., przesunął Durma na prawą obronę do rotowania z Piszczem, a na lewą dokupiłbym jakiegoś fajnego młodzieńca, który by rywalizował z Marcelem.
"Bo Warszawa...!" powiedział/a:
jeśli chodzi o Neapol, to akurat nie chodzi mi o to, że tam na Hamsika napadali
Napadli na Hamsika, okradając go między innymi z drogocennego zegarka, który został potem odzyskany przez kibiców Napoli i wręczony z powrotem Słowakowi. ;-)
Napadli na Hamsika, okradając go między innymi z drogocennego zegarka, który został potem odzyskany przez kibiców Napoli i wręczony z powrotem Słowakowi. ;-)
4 grudnia 2014, 22:02 [cytuj]
Tyle ile Piszczek dobrego robił w ofensywie, tyle Marcel w defensywie :-)

Schmelzer w mistrzowskich sezonach w destrukcji wymiatał i ratował nam dupę wiele razy; był też niedoceniany, bo z przodu aż takiego szumu nie robił.

Jak siadło zdrowie to siadła też forma, ale właśnie z racji urazów to akurat jego za bardzo nie można winić za kryzys :roll:
Dla mnie Marcel to półka wyżej niż Durm, a nie jest znowu aż tyle starszy, żeby to grało jakąś rolę.

Już bym wolał opchnąć Durma, zatrzymać Schmelzera i dokupić jakiegoś talenciaka.
Tyle ile Piszczek dobrego robił w ofensywie, tyle Marcel w defensywie :-)

Schmelzer w mistrzowskich sezonach w destrukcji wymiatał i ratował nam dupę wiele razy; był też niedoceniany, bo z przodu aż takiego szumu nie robił.

Jak siadło zdrowie to siadła też forma, ale właśnie z racji urazów to akurat jego za bardzo nie można winić za kryzys :roll:
Dla mnie Marcel to półka wyżej niż Durm, a nie jest znowu aż tyle starszy, żeby to grało jakąś rolę.

Już bym wolał opchnąć Durma, zatrzymać Schmelzera i dokupić jakiegoś talenciaka.
4 grudnia 2014, 22:44 [cytuj]
tomek, chodzi mi o czyste schematy. Zazwyczaj lewy a prawy obronca maja take same zadania. A to jak sie z nich wywiaza, duzo zalezy wlasnie od tego co napisales, partnerow do gry na danej stronie. Ale schematy te same, ustawiane sie na tej stronie itd.
tomek, chodzi mi o czyste schematy. Zazwyczaj lewy a prawy obronca maja take same zadania. A to jak sie z nich wywiaza, duzo zalezy wlasnie od tego co napisales, partnerow do gry na danej stronie. Ale schematy te same, ustawiane sie na tej stronie itd.
7 grudnia 2014, 21:57 [cytuj]
Schmelle zaraz po Reusie najlepiej bije stale fragmenty, chocby dlatego jest duzo lepszy niz Durm. Btw, podobaja mi sie te jego wrzutki, szkoda ze z prawej Mkhitaryan wrzuca.
Schmelle zaraz po Reusie najlepiej bije stale fragmenty, chocby dlatego jest duzo lepszy niz Durm. Btw, podobaja mi sie te jego wrzutki, szkoda ze z prawej Mkhitaryan wrzuca.
7 grudnia 2014, 21:58 [cytuj]
Może niedługo i to się zmieni ;) Oby.
Może niedługo i to się zmieni ;) Oby.
|<  <<  <  16  17  18  19  20    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 5 4 1 0 13
2. VfL Wolfsburg 5 4 1 0 13
3. Borussia Dortmund 5 4 0 1 12
4. Bayer Leverkusen 5 3 1 1 10
5. FSV Mainz 5 3 1 1 10
6. SC Freiburg 5 2 3 0 9
7. 1. FC Köln 5 2 2 1 8
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. badus22 81
2. Kamilos09 78
3. Krzpiczek16 78
4. Kuba726 75
5. kasztan 75
6. Mitre 75
7. donpedro 75
cała tabela

shoutbox

Bielak
Bielak 4 godzin temu

Ale byłby płacz w kraju jakby Lewy przegrał :D Borek by chyba do Wisły z kamieniem skoczył z rozpaczy :D

Kuba726
Kuba726 Dzisiaj, 11:02

O ile w walkę o mistrza się nie łudzę ponieważ Bayern to mimo wszystko nadal półka wyżej i ciężko wierzyć w to że na ten moment może ktoś im zagrozić.Natomiast walka o koronę króla strzelców zapowiada się genialnie jeżeli obojgu dopisze zdrowie to mam wrażenie że do końca będą się ważyć losy i Erling może jak najbardziej zdetronizować Roberta

Pingas
Pingas Wczoraj, 20:18

Można gdzieś obejrzeć skrót z Viaplay poza ich serwisem? Z czystej ciekawości chciałbym zobaczyć reakcję Borasa na bramki Haalanda

Marcio22
Marcio22 Wczoraj, 19:42

Ajax to sobie moze z besiktasem i Sportingiem strzelac , nawet z nami ale najpierw beda przegrywać 2-3 zero

F1066
F1066 Wczoraj, 19:41

sportbild.bild.de/bundesliga/vereine/borussia-dortmund/bvb-watzke-macht-hoffnung-auf-haaland-verbleib-77718116.sport.html

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:36

Za tydzień Gladbach to na pewno czysto nie będzie :P

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Wczoraj, 19:35

Do meczu z Ajaksem jeszcze wiele może się zmienić. I u nas, i u nich.

Armandzio
Armandzio Wczoraj, 19:33

czyli taki wesoly sezon jak hoffenheim za Nagelsmanna...jakies 6:3 z Koln czy 4:2 z Wolfsburgiem

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:32

bo są mega ofensywni

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:32

z lepszym rywalem nie mamy co szukać , aż boję się ajaksu

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:31

Borix Nie zrobi nic, bo to jest już który trener, który ma ten sam problem. Zwyczajnie mamy cienkich zawodników w tej formacji i takie są fakty.

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:31

Q4RTRIDG3 Na plus ilość strzelonyc ale u świń

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:29

na uczyć ustawiania w obronie i tyle to 50% jego winy

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 19:29

Na plus ilość strzelonych

Borix
Borix Wczoraj, 19:29

Ale co ma Rose zrobić? Nauczyć ich biegać i skakać?

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:29

ale wygrywamy tylko szkoda bo jak my mamy dobry sezon w lidze to świnie kosmiczny poziom

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:28

"A no tak sory

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Wczoraj, 19:28

Jeszcze VfB ma więcej.

Sis
Sis Wczoraj, 19:28

Przed Rose mnóstwo roboty. Ogarnąć defensywę i może jakoś to będzie.

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:27

Tylko Bochum, Furth i Hertha straciła więcej goli, więc grono mamy na prawde zacne

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:25

idziemy po rekord straconych bramek

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:25

Mynie zrobił asyste zawalił bramkę tzn nic specjalnego nie pograł

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 19:25

Witsel niestety znowu słabo

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:24

Marek róża wnerwiony, bo w obronie dalej dno

Tm.vsz
Tm.vsz Wczoraj, 19:24

Wnioski po meczu są takie że watzke powinien zatrudnić osobno trenera od obrony bo Rose sam tego burdelu nie ogarnie

Borix
Borix Wczoraj, 19:24

Chciałbym dożyć meczu BVB bez straty bramki.

Dargos
Dargos Wczoraj, 19:24

Bramka i ofensywa BVB : poziom technologiczny Europy Zachodniej, defensywa BVB: poziom technologiczny głębokiej Syberii

Filipinnczyk
Filipinnczyk Wczoraj, 19:23

MGimol chodzi mi bardziej o mentalność że już jak stracą to nie bronią się jak za Favrem tylko idą dalej.

stopter.
stopter. Wczoraj, 19:23

Marek Roza wnerwiony cos

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:23

Ja nie wiem u nas to by chyba musiał sprzedać całą obronę 1 w 1 i zbudować od nowa,żeby nie tracić tych bramek

statystyki

Użytkownicy online: FilipBVB, Mila , mixdx, Piotrek652, LuQiiii
Gości online: 57
Zarejestrowanych użytkowników: 9223
Ostatnio zarejestrowany: Szagi

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem