Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

7 sierpnia 2018, 09:51 [cytuj]
https://s8.postimg.cc/gu3695ath/axel-witsel.jpg" alt="https://s8.postimg.cc/gu3695ath/axel-witsel.jpg" width="98%">

Axel Laurent Angel Lambert Witsel*

Data urodzenia: 12 stycznia 1989 roku
Miejsce urodzenia: Liege
Wzrost: 1,88 m
Pozycja: Pomocnik
Poprzedni klub: TJ Quanjian (wcześniej Zenit Sankt Petersburg, Benfica, Standard Liege)
Brązowy medalista Mistrzostw Świata w Rosji 2018 roku.

Ostatnie turnieje oraz badania amerykańskich naukowców potwierdziły: aby osiągnąć sukces w piłce nożnej, należy mieć w drużynie tzw. afromana. To jest warunek nr 1. Ostatnio wiele drużyn ściąga takich piłkarzy ze względu na fryzury, nie bacząc zupełnie na umiejętności. Nasz zarząd również dołączył do tego nurtu i zawędrował aż do Państwa Środka. Jak się okazało udało im się znaleźć zawodnika z odpowiednią fryzurą, ale co ciekawe – razem ze sporymi piłkarskimi umiejętnościami!

Witsel, zgadzając się na przyjście do nas i na grę w Europie, zszedł bardzo mocno z ceny. I za to wielki szacunek. Pokazał tym, że nie należy patrzeć już na niego przez pryzmat chińskich zarobków.

-------
* - jego pełne imię to: Axel Laurent Zizu Mila Rumcajs Donpedro Gochun Kolekcjoner Rasiak
[img]https://s8.postimg.cc/gu3695ath/axel-witsel.jpg[/img]

Axel Laurent Angel Lambert Witsel*

Data urodzenia: 12 stycznia 1989 roku
Miejsce urodzenia: Liege
Wzrost: 1,88 m
Pozycja: Pomocnik
Poprzedni klub: TJ Quanjian (wcześniej Zenit Sankt Petersburg, Benfica, Standard Liege)
[u]Brązowy medalista Mistrzostw Świata w Rosji 2018 roku.[/u]

Ostatnie turnieje oraz badania amerykańskich naukowców potwierdziły: aby osiągnąć sukces w piłce nożnej, należy mieć w drużynie tzw. afromana. To jest warunek nr 1. Ostatnio wiele drużyn ściąga takich piłkarzy ze względu na fryzury, nie bacząc zupełnie na umiejętności. Nasz zarząd również dołączył do tego nurtu i zawędrował aż do Państwa Środka. Jak się okazało udało im się znaleźć zawodnika z odpowiednią fryzurą, ale co ciekawe – razem ze sporymi piłkarskimi umiejętnościami!

Witsel, zgadzając się na przyjście do nas i na grę w Europie, zszedł bardzo mocno z ceny. I za to wielki szacunek. Pokazał tym, że nie należy patrzeć już na niego przez pryzmat chińskich zarobków.

-------
* - jego pełne imię to: Axel Laurent Zizu Mila Rumcajs Donpedro Gochun Kolekcjoner Rasiak
7 sierpnia 2018, 09:55 [cytuj]
Dla mnie transfer najwyższej półki. Okienko pokazuje całkowicie nową twarz naszego zarządu. Na obronę wydajemy już ponad 50 mil, ściągamy Delaneya i gwiazdę z dużymi zarobkami - Witsela, pytamy się Juventus o Mandżukica... Coś niesamowitego.

Oby się sprawdził i był naszą gwarancja na zgrany środek pola. Brawo BVB!
Dla mnie transfer najwyższej półki. Okienko pokazuje całkowicie nową twarz naszego zarządu. Na obronę wydajemy już ponad 50 mil, ściągamy Delaneya i gwiazdę z dużymi zarobkami - Witsela, pytamy się Juventus o Mandżukica... Coś niesamowitego.

Oby się sprawdził i był naszą gwarancja na zgrany środek pola. Brawo BVB!
7 sierpnia 2018, 12:38 [cytuj]
Dla mnie to wielka niewiadoma, bo nigdy jakoś jego gry nie śledziłem z zainteresowaniem a oglądanie filmików na Yt to nie to samo. Trochę odrzuca mnie fakt, że gość gdzieś zaginął w Rosji, potem czmychnął za hajsem do Chin, no ale... ciągle był w kadrze Belgów i zdobył 3. miejsce MŚ. Na pewno jest to poziom wyżej niż Sahin czy Rode, więc zawsze to jakieś wzmocnienie :) Mam nadzieję, że będzie to w 100% udany transfer, bo ostatnio troszkę tych niewypałów u nas było.
Dla mnie to wielka niewiadoma, bo nigdy jakoś jego gry nie śledziłem z zainteresowaniem a oglądanie filmików na Yt to nie to samo. Trochę odrzuca mnie fakt, że gość gdzieś zaginął w Rosji, potem czmychnął za hajsem do Chin, no ale... ciągle był w kadrze Belgów i zdobył 3. miejsce MŚ. Na pewno jest to poziom wyżej niż Sahin czy Rode, więc zawsze to jakieś wzmocnienie :) Mam nadzieję, że będzie to w 100% udany transfer, bo ostatnio troszkę tych niewypałów u nas było.
7 sierpnia 2018, 15:31 [cytuj]
zizu post_id=230796 time=1533638296 user_id=70 powiedział/a:
Podpisuje sie idealnie pod tym co Zizu napisał ;) Za dużo nie oglądałem gościa,ale wolałbym poczekać aż się wykaże, nie jeden ciekawy gościu do nas przychodził i to za podobną bądż wiekszą kase choć ciut może starszy to po czasie sie okazało że nici z planów. Oczywiście nie mówie,że z Witselem tak będzie! 3mamy kciuki!!
Podpisuje sie idealnie pod tym co Zizu napisał ;) Za dużo nie oglądałem gościa,ale wolałbym poczekać aż się wykaże, nie jeden ciekawy gościu do nas przychodził i to za podobną bądż wiekszą kase choć ciut może starszy to po czasie sie okazało że nici z planów. Oczywiście nie mówie,że z Witselem tak będzie! 3mamy kciuki!!
9 sierpnia 2018, 15:35 [cytuj]
Świetny transfer. Nasz środek pola wygląda bardzo dobrze w tym roku, dużo fajnych opcji i dużo różnorodności. Jestem ciekaw jak to Favre sobie ułoży.
Świetny transfer. Nasz środek pola wygląda bardzo dobrze w tym roku, dużo fajnych opcji i dużo różnorodności. Jestem ciekaw jak to Favre sobie ułoży.
19 września 2018, 19:08 [cytuj]
Delaney'a sporo oglądałem w Bremie i od początku byłem zadowolony, że ten transfer doszedł do skutku. Do Witsela nie byłem aż tak przekonany, bo po prostu mało go było okazji oglądać w ostatnich latach. Kojarzyłem tam go z Benfiki, później jedynie jakieś pojedyncze mecze w reprezentacji. Ale już po tych paru pierwszych meczach w BVB jego gra mnie oczarowała :-P Niesamowity jest ten jego spokój, w rozegraniu, przetrzymaniu piłki i nawet w odbiorze. Idealnie potrafi wyczekać. Tego nam właśnie było trzeba, brakowało tego w poprzednich dwóch, trzech sezonach.

Mam nadzieje, że będziemy grali tą trójką w środku (Witsel, Delaney, Dahoud) jak najwięcej i w najważniejszych meczach. I to Witsel na chwilę obecną wydaje się być tu kluczową postacią. Mecz z Eintrachtem pokazał, że Delaney potrzebuje Witsela, bo zaliczył taki średniawy występ. Miał trochę więcej obowiązków w obronie i nie wyglądało to tak dobrze. Chłopaki się dobrze uzupełniają i mam nadzieje, że następne mecze to potwierdzą. A przy tej dwójce zyskuje też Dahoud, który w pełni może się skoncentrować na bardziej ofensywnych zadaniach i w końcu ta jego gra zaczęła wyglądać naprawdę nieźle. Oby się to nie posypało, i Panie Favre jak najmniej mieszania w tej formacji!
Delaney'a sporo oglądałem w Bremie i od początku byłem zadowolony, że ten transfer doszedł do skutku. Do Witsela nie byłem aż tak przekonany, bo po prostu mało go było okazji oglądać w ostatnich latach. Kojarzyłem tam go z Benfiki, później jedynie jakieś pojedyncze mecze w reprezentacji. Ale już po tych paru pierwszych meczach w BVB jego gra mnie oczarowała :-P Niesamowity jest ten jego spokój, w rozegraniu, przetrzymaniu piłki i nawet w odbiorze. Idealnie potrafi wyczekać. Tego nam właśnie było trzeba, brakowało tego w poprzednich dwóch, trzech sezonach.

Mam nadzieje, że będziemy grali tą trójką w środku (Witsel, Delaney, Dahoud) jak najwięcej i w najważniejszych meczach. I to Witsel na chwilę obecną wydaje się być tu kluczową postacią. Mecz z Eintrachtem pokazał, że Delaney potrzebuje Witsela, bo zaliczył taki średniawy występ. Miał trochę więcej obowiązków w obronie i nie wyglądało to tak dobrze. Chłopaki się dobrze uzupełniają i mam nadzieje, że następne mecze to potwierdzą. A przy tej dwójce zyskuje też Dahoud, który w pełni może się skoncentrować na bardziej ofensywnych zadaniach i w końcu ta jego gra zaczęła wyglądać naprawdę nieźle. Oby się to nie posypało, i Panie Favre jak najmniej mieszania w tej formacji!
20 września 2018, 18:14 [cytuj]
Również jestem bardzo zadowolony z tego transferu. Przed przyjściem wiedziałem, że to dość duże nazwisko, ale nie wiedziałem czego się spodziewać po nim, a tu gość od pierwszych minut gra bardzo dobrze. Bez aklimatyzacji, od razu gra na spokoju i dużo daje całej drużynie. Kompletnie się tego nie spodziewałem. Przy 4-3-3 bardzo dobrze to wyglądało. Mamy spory wybór w środku i w każdej konfiguracji Witsel pasuje.
Również jestem bardzo zadowolony z tego transferu. Przed przyjściem wiedziałem, że to dość duże nazwisko, ale nie wiedziałem czego się spodziewać po nim, a tu gość od pierwszych minut gra bardzo dobrze. Bez aklimatyzacji, od razu gra na spokoju i dużo daje całej drużynie. Kompletnie się tego nie spodziewałem. Przy 4-3-3 bardzo dobrze to wyglądało. Mamy spory wybór w środku i w każdej konfiguracji Witsel pasuje.
21 września 2018, 22:39 [cytuj]
Witsel w Benfice wyrabiał sobie papiery na naprawdę wielkie granie, kiedyś mocno śledziłem ligę portugalską i widać było spory talent jaki posiada (chociaż i tak kojarzono go głównie z brutalnego faulu na Wasilewskim :-P ), gdyby od razu poszedł do czołowego europejskiego klubu to moim zdaniem byłby jednym z najlepszych na swojej pozycji, po transferze do Zenitu a potem do Chin trochę słuch o nim zaginął (co jest zrozumiałe) ale widać że dalej jest świetnym piłkarzem i ten transfer póki co to majstersztyk!
Witsel w Benfice wyrabiał sobie papiery na naprawdę wielkie granie, kiedyś mocno śledziłem ligę portugalską i widać było spory talent jaki posiada (chociaż i tak kojarzono go głównie z brutalnego faulu na Wasilewskim :-P ), gdyby od razu poszedł do czołowego europejskiego klubu to moim zdaniem byłby jednym z najlepszych na swojej pozycji, po transferze do Zenitu a potem do Chin trochę słuch o nim zaginął (co jest zrozumiałe) ale widać że dalej jest świetnym piłkarzem i ten transfer póki co to majstersztyk!
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. RB Lipsk 5 4 1 0 13
2. Bayern Monachium 5 4 0 1 12
3. Borussia Dortmund 5 4 0 1 12
4. Bayer 04 Leverkusen 5 2 3 0 9
5. VfB Stuttgart 5 2 2 1 8
6. Borussia Mönchengladbach 5 2 2 1 8
7. Werder Brema 5 2 2 1 8
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. MrProroK 81
2. RickenZMazowsza 78
3. legmg04 78
4. JungKamil3 78
5. BVB Super 78
6. angor18 75
7. Pingas 75
cała tabela

shoutbox

F1066
F1066 27 minut temu

https://www.google.de/amp/s/m.bild.de/sport/fussball/champions-league/manunited-leipzig-5-0-nagelsmann-kriegt-das-sakko-richtig-voll-73643606,view=amp.bildMobile.html https://www.google.de/amp/s/m.bild.de/sport/fussball/champions-league/champions-league-18-positive-corona-tests-ronaldo-darf-nicht-gegen-messi-ran-73632540,view=amp.bildMobile.html

F1066
F1066 34 minut temu

https://www.google.de/amp/s/m.bild.de/sport/fussball/fussball/borussia-dortmund-darum-loesen-sich-die-bvb-ultras-jubos-auf-73646848,view=amp.bildMobile.html

Goczuś95
Goczuś95 38 minut temu

Kurczę, najgorsze jest to, że dostajemy piękne prezenty w postaci remisu w meczu Brugge - Lazio, a i tak pewnie tego nie wykorzystamy, bo od dłuższego już czasu gramy kupę... Wyniki są jako-takie, jak to określił Zibi Boniek "jedziemy na picu"... Tylko jak długo jeszcze?

F1066
F1066 50 minut temu

Hahaaa?

F1066
F1066 54 minut temu

I jeszcze cos na Dobranoc;)))))) https://mobile.twitter.com/AIex1904/status/1321211139053752320?s=20

F1066
F1066 godzinę temu

A moze po tym meczu troche Musik? https://open.spotify.com/track/5oFqV7RK8agXk9wzhuSZBj?si=vXr7WSvgREiizha6oF1XQQ

Ksordius2323
Ksordius2323 godzinę temu

po tym meczu aż boję sie o ten mecz z Bayernem

majeczek78
majeczek78 godzinę temu

Potencjał w drużynie jest ogromny ale niestety nie wykorzystany. Mając w składzie takiego napastnika jakim jest Erling nie gramy tak aby stwarzać mu dogodne sytuacje. Ten napastnik potrzebuje piłki do której będzie mógł dojść i rozpędzony ją uderzyć, a my gramy tak że chłop stoi na 7 metrze z plastrem a reszta klepie w polu karnym piętkami....

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 godzinę temu

Ważne że Lazio traci punkty.

Sirinuxson
Sirinuxson godzinę temu

Tiki-sraka, najgorszy styl gry nawet gdy Guardiola wygrywał tym stylem wszystko z Barceloną, ich mecze to była katorga, nudne do wyrzygania. A u nas ani trofeów, ani tym bardziej stylu, nic ciekawego nie prezentujemy. I jak my mamy zatrzymywać takich grajków jak Sancho, Hakimi czy Reyna?

F1066
F1066 godzinę temu

Sancho chyba zakochany ;))))

Pawelinho
Pawelinho godzinę temu

Już czasów Tuchcia dało się to zauważyć.

Dargos
Dargos godzinę temu

To się zaczęło od Stogera, wcześniej tak nie było. I licze że po Favre też tak nie będzie.

Pawelinho
Pawelinho godzinę temu

Dargos tylko, że to nie jest nic nowego tak było przed Favre'm i będzie po nim...niestety.

majeczek78
majeczek78 godzinę temu

Wiadomo - lepsza taka wygrana jak żadna...

Dargos
Dargos godzinę temu

Oczywiście, tylko że wszyscy dobrze wiemy, że tak nie będzie, i w kluczowych meczach będą dostawać w dupę, ze średniakami (tak jak dzisiaj) razy wygrywać raz przegrywać a rzeczywistość będzie zakłamywana przez zwycięstwa (też wysokie) z ogórkami

Pawelinho
Pawelinho godzinę temu

Jeżeli tak mają wyglądać wygrane BVB to ja nie mam nic przeciwko. Lepiej grać gorzej pierwszą i zremisować, a później zdobyć decydujące gole w drugiej czyli zdobyć trzy punkty w LM/BL.

Dargos
Dargos godzinę temu

Jessst wygrali, można dalej zakłamywać rzeczywistość że jest dobrze.

Pawelinho
Pawelinho godzinę temu

Bellingham zaliczył asystę.

majeczek78
majeczek78 godzinę temu

Dziadek i tak nie dostrzega że w tej chwili Brandt daje więcej niż Marco, Sancho i Reyna.. Woli go trzymać na ławie. A w meczu z S04 pokazał co potrafi....

Pawelinho
Pawelinho godzinę temu

Haaland w końcówce też ważne trafienie dla niego.

Maliniak1991
Maliniak1991 godzinę temu

rb to na lidze się skupia

F1066
F1066 godzinę temu

Uffff

majeczek78
majeczek78 godzinę temu

W końcu Erling dostał odpowiednią piłkę i już wiedział co z tym zrobić...

F1066
F1066 godzinę temu

Ende!,

Maliniak1991
Maliniak1991 godzinę temu

bez brandta to nie powiniśmy nawet wychodzić na mecz

Miniu99
Miniu99 godzinę temu

Mu już 5:0

MedBVB
MedBVB godzinę temu

Erling

UkaszBVB
UkaszBVB godzinę temu

Brandt w 15 min zrobil wiecej niz Reus w calym meczu

F1066
F1066 godzinę temu

Ööööööörling

statystyki

Użytkownicy online: Borussia4ever
Gości online: 41
Zarejestrowanych użytkowników: 8903
Ostatnio zarejestrowany: Johnny423

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem