Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

7 sierpnia 2018, 09:51 [cytuj]
s8.postimg.cc/gu3695ath/axel-witsel.jpg" alt="s8.postimg.cc/gu3695ath/axel-witsel.jpg" width="98%">

Axel Laurent Angel Lambert Witsel*

Data urodzenia: 12 stycznia 1989 roku
Miejsce urodzenia: Liege
Wzrost: 1,88 m
Pozycja: Pomocnik
Poprzedni klub: TJ Quanjian (wcześniej Zenit Sankt Petersburg, Benfica, Standard Liege)
Brązowy medalista Mistrzostw Świata w Rosji 2018 roku.

Ostatnie turnieje oraz badania amerykańskich naukowców potwierdziły: aby osiągnąć sukces w piłce nożnej, należy mieć w drużynie tzw. afromana. To jest warunek nr 1. Ostatnio wiele drużyn ściąga takich piłkarzy ze względu na fryzury, nie bacząc zupełnie na umiejętności. Nasz zarząd również dołączył do tego nurtu i zawędrował aż do Państwa Środka. Jak się okazało udało im się znaleźć zawodnika z odpowiednią fryzurą, ale co ciekawe – razem ze sporymi piłkarskimi umiejętnościami!

Witsel, zgadzając się na przyjście do nas i na grę w Europie, zszedł bardzo mocno z ceny. I za to wielki szacunek. Pokazał tym, że nie należy patrzeć już na niego przez pryzmat chińskich zarobków.

-------
* - jego pełne imię to: Axel Laurent Zizu Mila Rumcajs Donpedro Gochun Kolekcjoner Rasiak
[img]https://s8.postimg.cc/gu3695ath/axel-witsel.jpg[/img]

Axel Laurent Angel Lambert Witsel*

Data urodzenia: 12 stycznia 1989 roku
Miejsce urodzenia: Liege
Wzrost: 1,88 m
Pozycja: Pomocnik
Poprzedni klub: TJ Quanjian (wcześniej Zenit Sankt Petersburg, Benfica, Standard Liege)
[u]Brązowy medalista Mistrzostw Świata w Rosji 2018 roku.[/u]

Ostatnie turnieje oraz badania amerykańskich naukowców potwierdziły: aby osiągnąć sukces w piłce nożnej, należy mieć w drużynie tzw. afromana. To jest warunek nr 1. Ostatnio wiele drużyn ściąga takich piłkarzy ze względu na fryzury, nie bacząc zupełnie na umiejętności. Nasz zarząd również dołączył do tego nurtu i zawędrował aż do Państwa Środka. Jak się okazało udało im się znaleźć zawodnika z odpowiednią fryzurą, ale co ciekawe – razem ze sporymi piłkarskimi umiejętnościami!

Witsel, zgadzając się na przyjście do nas i na grę w Europie, zszedł bardzo mocno z ceny. I za to wielki szacunek. Pokazał tym, że nie należy patrzeć już na niego przez pryzmat chińskich zarobków.

-------
* - jego pełne imię to: Axel Laurent Zizu Mila Rumcajs Donpedro Gochun Kolekcjoner Rasiak
7 sierpnia 2018, 09:55 [cytuj]
Dla mnie transfer najwyższej półki. Okienko pokazuje całkowicie nową twarz naszego zarządu. Na obronę wydajemy już ponad 50 mil, ściągamy Delaneya i gwiazdę z dużymi zarobkami - Witsela, pytamy się Juventus o Mandżukica... Coś niesamowitego.

Oby się sprawdził i był naszą gwarancja na zgrany środek pola. Brawo BVB!
Dla mnie transfer najwyższej półki. Okienko pokazuje całkowicie nową twarz naszego zarządu. Na obronę wydajemy już ponad 50 mil, ściągamy Delaneya i gwiazdę z dużymi zarobkami - Witsela, pytamy się Juventus o Mandżukica... Coś niesamowitego.

Oby się sprawdził i był naszą gwarancja na zgrany środek pola. Brawo BVB!
7 sierpnia 2018, 12:38 [cytuj]
Dla mnie to wielka niewiadoma, bo nigdy jakoś jego gry nie śledziłem z zainteresowaniem a oglądanie filmików na Yt to nie to samo. Trochę odrzuca mnie fakt, że gość gdzieś zaginął w Rosji, potem czmychnął za hajsem do Chin, no ale... ciągle był w kadrze Belgów i zdobył 3. miejsce MŚ. Na pewno jest to poziom wyżej niż Sahin czy Rode, więc zawsze to jakieś wzmocnienie :) Mam nadzieję, że będzie to w 100% udany transfer, bo ostatnio troszkę tych niewypałów u nas było.
Dla mnie to wielka niewiadoma, bo nigdy jakoś jego gry nie śledziłem z zainteresowaniem a oglądanie filmików na Yt to nie to samo. Trochę odrzuca mnie fakt, że gość gdzieś zaginął w Rosji, potem czmychnął za hajsem do Chin, no ale... ciągle był w kadrze Belgów i zdobył 3. miejsce MŚ. Na pewno jest to poziom wyżej niż Sahin czy Rode, więc zawsze to jakieś wzmocnienie :) Mam nadzieję, że będzie to w 100% udany transfer, bo ostatnio troszkę tych niewypałów u nas było.
7 sierpnia 2018, 15:31 [cytuj]
zizu post_id=230796 time=1533638296 user_id=70 powiedział/a:
Podpisuje sie idealnie pod tym co Zizu napisał ;) Za dużo nie oglądałem gościa,ale wolałbym poczekać aż się wykaże, nie jeden ciekawy gościu do nas przychodził i to za podobną bądż wiekszą kase choć ciut może starszy to po czasie sie okazało że nici z planów. Oczywiście nie mówie,że z Witselem tak będzie! 3mamy kciuki!!
Podpisuje sie idealnie pod tym co Zizu napisał ;) Za dużo nie oglądałem gościa,ale wolałbym poczekać aż się wykaże, nie jeden ciekawy gościu do nas przychodził i to za podobną bądż wiekszą kase choć ciut może starszy to po czasie sie okazało że nici z planów. Oczywiście nie mówie,że z Witselem tak będzie! 3mamy kciuki!!
9 sierpnia 2018, 15:35 [cytuj]
Świetny transfer. Nasz środek pola wygląda bardzo dobrze w tym roku, dużo fajnych opcji i dużo różnorodności. Jestem ciekaw jak to Favre sobie ułoży.
Świetny transfer. Nasz środek pola wygląda bardzo dobrze w tym roku, dużo fajnych opcji i dużo różnorodności. Jestem ciekaw jak to Favre sobie ułoży.
19 września 2018, 19:08 [cytuj]
Delaney'a sporo oglądałem w Bremie i od początku byłem zadowolony, że ten transfer doszedł do skutku. Do Witsela nie byłem aż tak przekonany, bo po prostu mało go było okazji oglądać w ostatnich latach. Kojarzyłem tam go z Benfiki, później jedynie jakieś pojedyncze mecze w reprezentacji. Ale już po tych paru pierwszych meczach w BVB jego gra mnie oczarowała :-P Niesamowity jest ten jego spokój, w rozegraniu, przetrzymaniu piłki i nawet w odbiorze. Idealnie potrafi wyczekać. Tego nam właśnie było trzeba, brakowało tego w poprzednich dwóch, trzech sezonach.

Mam nadzieje, że będziemy grali tą trójką w środku (Witsel, Delaney, Dahoud) jak najwięcej i w najważniejszych meczach. I to Witsel na chwilę obecną wydaje się być tu kluczową postacią. Mecz z Eintrachtem pokazał, że Delaney potrzebuje Witsela, bo zaliczył taki średniawy występ. Miał trochę więcej obowiązków w obronie i nie wyglądało to tak dobrze. Chłopaki się dobrze uzupełniają i mam nadzieje, że następne mecze to potwierdzą. A przy tej dwójce zyskuje też Dahoud, który w pełni może się skoncentrować na bardziej ofensywnych zadaniach i w końcu ta jego gra zaczęła wyglądać naprawdę nieźle. Oby się to nie posypało, i Panie Favre jak najmniej mieszania w tej formacji!
Delaney'a sporo oglądałem w Bremie i od początku byłem zadowolony, że ten transfer doszedł do skutku. Do Witsela nie byłem aż tak przekonany, bo po prostu mało go było okazji oglądać w ostatnich latach. Kojarzyłem tam go z Benfiki, później jedynie jakieś pojedyncze mecze w reprezentacji. Ale już po tych paru pierwszych meczach w BVB jego gra mnie oczarowała :-P Niesamowity jest ten jego spokój, w rozegraniu, przetrzymaniu piłki i nawet w odbiorze. Idealnie potrafi wyczekać. Tego nam właśnie było trzeba, brakowało tego w poprzednich dwóch, trzech sezonach.

Mam nadzieje, że będziemy grali tą trójką w środku (Witsel, Delaney, Dahoud) jak najwięcej i w najważniejszych meczach. I to Witsel na chwilę obecną wydaje się być tu kluczową postacią. Mecz z Eintrachtem pokazał, że Delaney potrzebuje Witsela, bo zaliczył taki średniawy występ. Miał trochę więcej obowiązków w obronie i nie wyglądało to tak dobrze. Chłopaki się dobrze uzupełniają i mam nadzieje, że następne mecze to potwierdzą. A przy tej dwójce zyskuje też Dahoud, który w pełni może się skoncentrować na bardziej ofensywnych zadaniach i w końcu ta jego gra zaczęła wyglądać naprawdę nieźle. Oby się to nie posypało, i Panie Favre jak najmniej mieszania w tej formacji!
20 września 2018, 18:14 [cytuj]
Również jestem bardzo zadowolony z tego transferu. Przed przyjściem wiedziałem, że to dość duże nazwisko, ale nie wiedziałem czego się spodziewać po nim, a tu gość od pierwszych minut gra bardzo dobrze. Bez aklimatyzacji, od razu gra na spokoju i dużo daje całej drużynie. Kompletnie się tego nie spodziewałem. Przy 4-3-3 bardzo dobrze to wyglądało. Mamy spory wybór w środku i w każdej konfiguracji Witsel pasuje.
Również jestem bardzo zadowolony z tego transferu. Przed przyjściem wiedziałem, że to dość duże nazwisko, ale nie wiedziałem czego się spodziewać po nim, a tu gość od pierwszych minut gra bardzo dobrze. Bez aklimatyzacji, od razu gra na spokoju i dużo daje całej drużynie. Kompletnie się tego nie spodziewałem. Przy 4-3-3 bardzo dobrze to wyglądało. Mamy spory wybór w środku i w każdej konfiguracji Witsel pasuje.
21 września 2018, 22:39 [cytuj]
Witsel w Benfice wyrabiał sobie papiery na naprawdę wielkie granie, kiedyś mocno śledziłem ligę portugalską i widać było spory talent jaki posiada (chociaż i tak kojarzono go głównie z brutalnego faulu na Wasilewskim :-P ), gdyby od razu poszedł do czołowego europejskiego klubu to moim zdaniem byłby jednym z najlepszych na swojej pozycji, po transferze do Zenitu a potem do Chin trochę słuch o nim zaginął (co jest zrozumiałe) ale widać że dalej jest świetnym piłkarzem i ten transfer póki co to majstersztyk!
Witsel w Benfice wyrabiał sobie papiery na naprawdę wielkie granie, kiedyś mocno śledziłem ligę portugalską i widać było spory talent jaki posiada (chociaż i tak kojarzono go głównie z brutalnego faulu na Wasilewskim :-P ), gdyby od razu poszedł do czołowego europejskiego klubu to moim zdaniem byłby jednym z najlepszych na swojej pozycji, po transferze do Zenitu a potem do Chin trochę słuch o nim zaginął (co jest zrozumiałe) ale widać że dalej jest świetnym piłkarzem i ten transfer póki co to majstersztyk!
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

Dargos
Dargos 2 godzin temu

Nuri Sahin zakończył karierę.

Michalek23
Michalek23 Wczoraj, 21:15

Vlahovic + Adeyemi za Haalanda to by było coś :) Don Zorc prosimy ! twitter.com/bvbnewsblog/status/1450178021336420355

MAKAVELI
MAKAVELI Wczoraj, 19:38

Wprowadzili się podemną nowi sasiedzi z Indii rodzinka cztery osoby, dwójka małych dzieci, całe mieszkanie mi sie trzesie! Lata cala rodzinka bez bucików boso od szóstej do północy, chyba kuźwa grają w piłkę, bo sie nie zatrzymiują, nawet na chwilę, walą w ściany. Może do Borussii ich polecę, za Witsela, środek pola by zaorali.

Borix
Borix Wczoraj, 18:33

Ładnie forum zaspamowane jakimś gunwem.

Borussen1909PL
Borussen1909PL Wczoraj, 15:24

Wiadomo co z reyna?

F1066
F1066 Wczoraj, 13:18

Podobno Daxo jutro w kadrze. Wahnsinn?!!!!

F1066
F1066 Wczoraj, 12:53

youtu.be/9t-TY2xxPA4

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 12:41

Intensywny okres się zbliża, więc to pewnie środek zapobiegawczy

F1066
F1066 Wczoraj, 12:34

Mats Hummels, Manuel Akanji, Thomas Meunier, Nico Schulz, Julian Brandt und Erling Haaland zwolnieni z dzisiejszego treningu.

F1066
F1066 Wczoraj, 11:25

Moze ktos ma ochote oddac swoj glos? bild.de/sport/fussball/fussball/bundesliga-jetzt-abstimmen-und-held-des-spieltags-waehlen-77979128.bild.html

Ukasz09
Ukasz09 1 dni temu, 2021-10-17

Ale jaja gramy taka padake a i tak tylko 1ptk straty do lidera..

Borix
Borix 1 dni temu, 2021-10-17

Proszę państwa, a widzieliście jaką piękną bramkę dla Milanu strzelił wczoraj były Borusse Koray Gunter?

Helmut Geier
Helmut Geier 1 dni temu, 2021-10-17

Nie sądzę.

Dargos
Dargos 1 dni temu, 2021-10-17

Można się śmiać z tego Bayeru, ale obawiam się, że czeka nas to samo.

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-17

Honor uratowany

stopter.
stopter. 1 dni temu, 2021-10-17

jeszcze 4, ezzz

bizon5314
bizon5314 1 dni temu, 2021-10-17

Leverkusen przegrywa 5;0 i wprowadza śo xD

wola

Bayern pokazał kto rządzi, Lewy z Haalandem 9:9 Na razie

bizon5314

No ta u nas to jest biedactwo. Aktualnie żadnego skrzydłowego nie mamy.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-17

oni mają bogactwo na skrzydłach a u nas bieda aż piszczy

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-17

tyle że u nas to tradycja że nas ośmieszą

bizon5314

'Znając naszą obronke to pewnie będzie to samo

robertoooo123321
robertoooo123321 1 dni temu, 2021-10-17

Bayern potraktowal bayer jak nas kilka razy. Nic w tym dziwnego

bizon5314

Ale złomowanie

stopter.
stopter. 1 dni temu, 2021-10-17

dwucyfrowka bedzie? xD

grzegorzBVB
grzegorzBVB 1 dni temu, 2021-10-17

Sa zagubieni jak dzieci w mgle

bizon5314

Kompromitacja Bayeru

Krzpiczek16
Krzpiczek16 1 dni temu, 2021-10-17

Grubo w Leverkusen

bizon5314

Miejmy nadzieje, że za tydzień Haaland pizdnie z 4 albo 5 Armini

wola

No to teraz Viaplay będzie do północy opowiadać o levym

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 46
Zarejestrowanych użytkowników: 9249
Ostatnio zarejestrowany: Juni1905

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem