Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Kadra BVB 2019/20 » Roman Bürki
30 czerwca 2015, 16:35 [cytuj]
Co jak co ale Roman jak wywinął szpagat to bronił "setki" ,ale z wykopywaniem było już o wiele gorzej .
Co jak co ale Roman jak wywinął szpagat to bronił "setki" ,ale z wykopywaniem było już o wiele gorzej .
3 lipca 2015, 23:17 [cytuj]
Nie twierdze, że Burki ma zła grę nogami jeżeli chodzi o bronienie, ale Romek akurat ten aspekt gry ma bardzo dobry i dlatego fajnie jakby się trochę tego młody poduczył.
Nie twierdze, że Burki ma zła grę nogami jeżeli chodzi o bronienie, ale Romek akurat ten aspekt gry ma bardzo dobry i dlatego fajnie jakby się trochę tego młody poduczył.
23 sierpnia 2015, 18:20 [cytuj]
No to Weindefeller ma feler ;) Kogoś tak czujnego na linii i wysoko skaczącego przy wrzutkach nam było trzeba.
No to Weindefeller ma feler ;) Kogoś tak czujnego na linii i wysoko skaczącego przy wrzutkach nam było trzeba.
30 sierpnia 2015, 22:38 [cytuj]
"Zizu" powiedział/a:
No prosze. Zero komentarzy, ze Roman B. zle odbil pilke, ze ta wpadla pod nogi Kalou... Wystarczy nazwisko Burki zamiast Weidenfeller i bingo.
Właśnie byłem ciekaw opinii czy zawalił czy nie. Pewnie gdyby to był Roman W. to może patrzyłbym na to bardziej krytycznie no ale może nie. Jak dla mnie to Burki zrobił to co mógł. Nie odbił piłki przed siebie tylko sparował do boku. No ale pech chciał, że tam akurat stał przeciwnik. Złapać się tego na pewno nie dało i sam strzał był z bardzo bliska i ciężko było o idealną reakcje.
Dużo większa wina spoczywa na Sokratisie, który pozwolił swobodnie oddać strzał przeciwnikowi.
Właśnie byłem ciekaw opinii czy zawalił czy nie. Pewnie gdyby to był Roman W. to może patrzyłbym na to bardziej krytycznie no ale może nie. Jak dla mnie to Burki zrobił to co mógł. Nie odbił piłki przed siebie tylko sparował do boku. No ale pech chciał, że tam akurat stał przeciwnik. Złapać się tego na pewno nie dało i sam strzał był z bardzo bliska i ciężko było o idealną reakcje.
Dużo większa wina spoczywa na Sokratisie, który pozwolił swobodnie oddać strzał przeciwnikowi.
30 sierpnia 2015, 22:39 [cytuj]
Nie winie go za ta bramke itp. po prostu... Komentarze na pewno by byly. Mozna gdybac czy tak czy nie, ale sami wiecie jakby bylo :D
Nie winie go za ta bramke itp. po prostu... Komentarze na pewno by byly. Mozna gdybac czy tak czy nie, ale sami wiecie jakby bylo :D
30 sierpnia 2015, 22:39 [cytuj]
Ma ktoś może jakąś powtórkę tej sytuacji?

Generalnie to bramki nie powinno być, bo był spalony, więc ja nie mam pretensji w tej sytuacji ani do obrońców, ani do bramkarza.
Ma ktoś może jakąś powtórkę tej sytuacji?

Generalnie to bramki nie powinno być, bo był spalony, więc ja nie mam pretensji w tej sytuacji ani do obrońców, ani do bramkarza.
30 sierpnia 2015, 22:49 [cytuj]
Przede wszystkim spalony był ewidentny i nie wiem czy nasi zawodnicy trochę nie czekali na gwizdek. Ale nauczkę mają, bo dopóki piłka w grze to się gra, a nie liczy na sędziego!

Poza tym Burki jednocześnie popełnił błąd i nie popełnił ;-)

Piłka została sparowana do boku czyli prawidłowo, ale z drugiej strony w stronę rywala czyli źle. Ogólnie to nasza obrona nieco zaspała jako cała formacja.

Roman W. zapewne by zebrał więcej krytyki, ale taka już specyfika dyskusji forumowych. Niektórzy gracze jak już dostaną łatkę to jej odkleić nie mogą...

Na razie Burki gra po prostu ok. Nie miał możliwości, żeby się za bardzo wykazać, ale jak juź coś się dzieje to zachowuje się bardzo dobrze.
Przede wszystkim spalony był ewidentny i nie wiem czy nasi zawodnicy trochę nie czekali na gwizdek. Ale nauczkę mają, bo dopóki piłka w grze to się gra, a nie liczy na sędziego!

Poza tym Burki jednocześnie popełnił błąd i nie popełnił ;-)

Piłka została sparowana do boku czyli prawidłowo, ale z drugiej strony w stronę rywala czyli źle. Ogólnie to nasza obrona nieco zaspała jako cała formacja.

Roman W. zapewne by zebrał więcej krytyki, ale taka już specyfika dyskusji forumowych. Niektórzy gracze jak już dostaną łatkę to jej odkleić nie mogą...

Na razie Burki gra po prostu ok. Nie miał możliwości, żeby się za bardzo wykazać, ale jak juź coś się dzieje to zachowuje się bardzo dobrze.
31 sierpnia 2015, 00:15 [cytuj]
Wydaje mi się, że mógł tę piłkę wybić o wiele mocniej do boku, nawet gdyby trafiła pod Kalou, to ewentualnie nie stałby w świetle bramki i może (na 1%) nie trafiłby do pustej.
Wydaje mi się, że mógł tę piłkę wybić o wiele mocniej do boku, nawet gdyby trafiła pod Kalou, to ewentualnie nie stałby w świetle bramki i może (na 1%) nie trafiłby do pustej.
31 sierpnia 2015, 09:30 [cytuj]
Jeśli kogoś winić to Marcela -_- Czemu On zawsze schodzi do tego środka jak tępa dzida i zostawia tych skrzydłowych bez krycia.......
Jeśli kogoś winić to Marcela -_- Czemu On zawsze schodzi do tego środka jak tępa dzida i zostawia tych skrzydłowych bez krycia.......
31 sierpnia 2015, 10:04 [cytuj]
Sokratis dał się ograć jak dziecko, bramka ze spalonego ale to nie zmienia faktu, że defensywa troszkę przysnęła.
Sokratis dał się ograć jak dziecko, bramka ze spalonego ale to nie zmienia faktu, że defensywa troszkę przysnęła.
31 sierpnia 2015, 11:02 [cytuj]
"zizu" powiedział/a:
Nie winie go za ta bramke itp. po prostu... Komentarze na pewno by byly.
Miałem nie odpisywać, bo myślałem, że to ironia.

Sprawa jest oczywista - Burki zrobił to, co do niego należało, czyli sparował mocny strzał w bok (tak jak powinno się to robić). A że Kalou stał zupełnie niepokryty przez Schmelzera, a w dodatku na spalonym, to już nie wina Romka. Gdyby bronił drugi Romek, to też nie można byłoby mieć do niego o to pretensji.

Sprawa jest oczywista - Burki zrobił to, co do niego należało, czyli sparował mocny strzał w bok (tak jak powinno się to robić). A że Kalou stał zupełnie niepokryty przez Schmelzera, a w dodatku na spalonym, to już nie wina Romka. Gdyby bronił drugi Romek, to też nie można byłoby mieć do niego o to pretensji.
31 sierpnia 2015, 11:29 [cytuj]
Tak jak mowie. Ile to juz sie tu naczytalem, ze Roman zle stal, powinien stac o 1 krok bardziej w lewo, powinien sie rzucic o 0,42s wczesniej itp. wiec to nie uszloby uwadze hejterow :D
Tak jak mowie. Ile to juz sie tu naczytalem, ze Roman zle stal, powinien stac o 1 krok bardziej w lewo, powinien sie rzucic o 0,42s wczesniej itp. wiec to nie uszloby uwadze hejterow :D
31 sierpnia 2015, 12:12 [cytuj]
"Murzyn" powiedział/a:
[quote="zizu"]Nie winie go za ta bramke itp. po prostu... Komentarze na pewno by byly.

Sprawa jest oczywista - Burki zrobił to, co do niego należało, czyli sparował mocny strzał w bok (tak jak powinno się to robić). A że Kalou stał zupełnie niepokryty przez Schmelzera, a w dodatku na spalonym, to już nie wina Romka. Gdyby bronił drugi Romek, to też nie można byłoby mieć do niego o to pretensji.[/quote] Drugi Romek usiadłby na murawie i patrzał jak piłka turla się do bramki...

31 sierpnia 2015, 12:18 [cytuj]
"Emrod" powiedział/a:
Roman W. zapewne by zebra³ wiêcej krytyki, ale taka ju¿ specyfika dyskusji forumowych. Niektórzy gracze jak ju¿ dostan± ³atkê to jej odkleiæ nie mog±...
Raczej chodzi o to, ze to pierwszy blad Burkiego w trzecim meczu, a Weidenfeller mialby trzeci blad w pierwszym meczu.
Raczej chodzi o to, ze to pierwszy blad Burkiego w trzecim meczu, a Weidenfeller mialby trzeci blad w pierwszym meczu.
31 sierpnia 2015, 12:30 [cytuj]
Ja bym tego błędem Burkiego nie nazwał. Strzał może nie był piekielnie mocny, ale dosyć zaskakujący i z niedużej odległości; może i mógł się zachować lepiej i złapać tę piłkę, ale IMO nie było to wcale takie oczywiste.
Jednak moim zdaniem w tej sytuacji większe pretensje nalezy mieć to Schmelzera, no i do sędziego.
Ja bym tego błędem Burkiego nie nazwał. Strzał może nie był piekielnie mocny, ale dosyć zaskakujący i z niedużej odległości; może i mógł się zachować lepiej i złapać tę piłkę, ale IMO nie było to wcale takie oczywiste.
Jednak moim zdaniem w tej sytuacji większe pretensje nalezy mieć to Schmelzera, no i do sędziego.
4 października 2015, 18:39 [cytuj]
Brawo Romek, druga zawalona brama, dzisiaj mamy ręcznik a nie bramkarza.
Brawo Romek, druga zawalona brama, dzisiaj mamy ręcznik a nie bramkarza.
4 października 2015, 18:49 [cytuj]
Imię jednak coś znaczy :lol:
Imię jednak coś znaczy :lol:
4 października 2015, 21:37 [cytuj]
interwencja z bramki na 1:0 i na 3:1 w stylu weide , no wypisz wymaluj . Marny występ

#bogdanstelea
interwencja z bramki na 1:0 i na 3:1 w stylu weide , no wypisz wymaluj . Marny występ

#bogdanstelea
4 października 2015, 22:37 [cytuj]
Tak przyglądam się Burkiemu od kilku spotkań i dla mnie gra bardzo przeciętnie, interwencje bardzo często bardzo nie pewne. Jak się nie minie z piłką, to nie zdoła jej dokładnie wybić. Gra lepiej od Weide ale spodziewałem się czegoś lepszego, dziś chyba jego najgorszy występ. Ale to po części wina naszej dziurawej obrony.
Tak przyglądam się Burkiemu od kilku spotkań i dla mnie gra bardzo przeciętnie, interwencje bardzo często bardzo nie pewne. Jak się nie minie z piłką, to nie zdoła jej dokładnie wybić. Gra lepiej od Weide ale spodziewałem się czegoś lepszego, dziś chyba jego najgorszy występ. Ale to po części wina naszej dziurawej obrony.
4 października 2015, 22:41 [cytuj]
Dzisiaj akurat nie jest szczegolnie dobry dzien do komentowania jego formy, niemniej powiem, ze mnie od poczatku nie zachwyca jakos szczegolnie, na pewno gra lepiej niz Weide, ale mam wrazenie ze na LM tak czy inaczej przydalby sie lepszy bramkarz. Choc nie skreslam, daje mu szanse, do tej pory nie mial tez za wiele do bronienia, jednak faktem jest, ze szczegolnie duzo "ponad" nie zrobil.
Dzisiaj akurat nie jest szczegolnie dobry dzien do komentowania jego formy, niemniej powiem, ze mnie od poczatku nie zachwyca jakos szczegolnie, na pewno gra lepiej niz Weide, ale mam wrazenie ze na LM tak czy inaczej przydalby sie lepszy bramkarz. Choc nie skreslam, daje mu szanse, do tej pory nie mial tez za wiele do bronienia, jednak faktem jest, ze szczegolnie duzo "ponad" nie zrobil.
<  1  2  3  4  5    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 21 14 4 3 46
2. RB Lipsk 21 13 5 3 44
3. VfL Wolfsburg 22 11 9 2 42
4. Eintracht Frankfurt 22 11 9 2 42
5. Bayer 04 Leverkusen 21 10 6 5 36
6. Borussia Dortmund 22 11 3 8 36
7. Union Berlin 22 8 9 5 33
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. ewerthon 297
2. JungKamil3 297
3. arturborussen 297
4. Boro 288
5. jasiu85 288
6. Kamil0079 288
7. Asiasith 285
cała tabela

shoutbox

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot moment temu

https://www.youtube.com/watch?v=JPUXfFTR7zI Rośnie BVB nowy rywal w walce o top 4

libero180
libero180 godzinę temu

Zarobki na poziomie 4,5 mln ? brutto, trzyletnia umowa bez klauzul. BVB zagwarantowało mu wzmocnienia przede wszystkim na środku obrony i skrzydłach. No i Haalanda nie chcą oczywiście nigdzie wypuszczać.

libero180
libero180 godzinę temu

Bild z nowymi informacjami dotyczącymi umowy Rosego z BVB. Do pierwszych rozmów miało dojść między Bożym Narodzeniem a Sylwestrem, co przeczy wcześniejszym doniesieniom, że umowę klepnięto już w listopadzie. Rose ma "przywrócić tożsamość drużynie" i rozwijać młodych piłkarzy.

libero180
libero180 godzinę temu

Tak mnie ciekawi kogo fanatycy BVB będą nienawidzić z BL gdy spadną smerfy

obywatelap
obywatelap godzinę temu

A co do Schalke - mają 10 kontuzji zawodników w tym 2 dotyczące podstawowych bramkarzy. Fahrmann wypada na dłużej, bo ma pęknięte żebro. Tutaj to chyba już wieniec czas szykować. Zostało tylko 12 kolejek, a strata do Arminii (1 mecz zaległy) to 9 punktów.

Pawelinho
Pawelinho 2 godzin temu

A propos kiedyś stadion schalke nazywał się arena auf schalke teraz myślę, że lepszą nazwą powinno być "Arena auf schaisse". A co do nazwy podanej przez obywatelap'a to nazwa jak najbardziej pasuje do świnek z munchen bo nigdzie w nazwie nie mają Parku, ale to taka mała dygresja z mojej strony.

Alex139
Alex139 2 godzin temu

Schweine Park lepiej brzmi :D

Pawelinho
Pawelinho 3 godzin temu

Szegii a dlaczego Walukiewicz miałby być jako rezerwy? Gorszy od obecnych stoperów nie jest, a i na pewno dużo bardziej perspektywiczny.

Pawelinho
Pawelinho 3 godzin temu

Schwein Arena hahahaha boska nazwa.

julo1000000
julo1000000 4 godzin temu

Prawy obrońca też by się przydał, chyba że chcemy grać Meunierem/Moreyem

Szegii
Szegii 4 godzin temu

I jeszcze zainteresowanie Walukiewiczem i Milenkoviciem. W sumie taki duet byłby ciekawy. Chociaż Seba lepiej jako 3.

Szegii
Szegii 4 godzin temu

Sport podał że Rose do 2023roku 4,5mln/sezon. Chce kupić środkowego obrońce, skrzydłowego środek pola i bramka. Ciekawe tylko na co Watzke się zgodzi:p

obywatelap
obywatelap 4 godzin temu

*- Schwein Arena

obywatelap
obywatelap 4 godzin temu

Pewnie w Gladbach go biorą pod uwagę, ale obecnie to nie byłby dla niego duży przeskok sportowy. A co do meczu wczorajszego ... Napisałbym, że Lazio się skompromitowało, ale za chwilę wyjazd na Schwe?i?n Arena, a tam wiadomo jak BVB wypada.

libero180
libero180 5 godzin temu

Huetter w Frankfurcie ma klauzulę odejścia (na 3 mln ?),ciekawa sprawa

Pawelinho
Pawelinho 5 godzin temu

Thorgan Hazard ostatnio nawet wznowił treningi z tego co czytałem, ale kiedy będzie dostępny do tego, aby zagrać w pierwszym składzie BVB? Nie wiem.

Bielak
Bielak Dzisiaj, 09:24

O Hazardzie niestety dało się trochę zapomnieć, bo dłuższą chwilę go nie było, ale fakt jakby wrócił do regularnej, równej gry to też jest dobrym kandydatem. Btw. oby wrócił jak najszybciej, bo ewidentnie brakuje nam jednej strony, wobec formy pozostałych.

malizna
malizna Dzisiaj, 09:21

Sancho strzelił z wolnego w LM z Brugge, Hazard strzelił w Pokalu i generalnie mógłby wykonywac wolne.

Bielak
Bielak Dzisiaj, 09:16

Depay pod tym względem w razie odejścia Sancho też zdecydowanie by się nadał, bo ma niezłe uderzenie ze stałego fragmentu. Daleko mu do Juninho który był ewenementem w tym aspekcie, ale jednak ;)

Bielak
Bielak Dzisiaj, 09:14

Reus już od dawna wypadł z dobrego kopania wolnych. Mam wrażenie, że z bliższych odległości lepiej by wykonywał te wolne Rafał, bo i dograć lepiej potrafi i rogala ze stojącej też zakręcić potrafi. Ewentualnie Sancho, bo to Sancho jak mnie pamięć nie myli strzelił ostatnią naszą bramkę bezpośrednio z wolnego chyba w Pokalu. Ale pewien nie jestem ;)

Pawelinho
Pawelinho Dzisiaj, 07:21

*jaki w BVB

Pawelinho
Pawelinho Dzisiaj, 07:21

Ostatnim piłkarzem jak w BVB trafił z wolnego był Marco Reus od tego czasu posucha. Chciałbym, żeby w BVB grał gość, który trafia tylko z wolnych.

jasiu85
jasiu85 Dzisiaj, 06:42

"gość jedyne co umie to dobrze strzelać z wolnych", człowiek myśli, że wiele czytał/widział, ale SB to "kopalnia wiedzy". Kawka z rana i SB, to jest to.

pablo
pablo Wczoraj, 23:49

Juve dało ciała z Pirlo chociaż i tak już byli na równi pochyłej z Sarrim. Pirlo będąc legendą klubu ma jednak większy kredyt zaufania niż taki Sarri. Inter ma dobrego trenera i zawodników na poziomie zbliżonym do Juve więc pewnie wygra w tym roku Serie A.

libero180
libero180 Wczoraj, 22:49

Wiesz za kilka lat może być dobry,ale jak ktoś szybciej przejmuje zespół z topu niż ma licencję trenerską to czego można się spodziewać

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 22:37

gość jedyne co umie to dobrze strzelać z wolnych ,a został trenerem Juve:

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 22:36

no jak sie Pirlo wzieło na trenera to co sie dziwic :D

libero180
libero180 Wczoraj, 22:34

Akurat w tym roku Juve nie wygra,zrobili sobie z najlepszej drużyny w lidze poligon doświadczalny dla trenera.

julo1000000
julo1000000 Wczoraj, 22:34

Gratulacje dla Bayernu

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 22:27

Kiedys jeszcze byłbym w stanie wierzyc w takie wypociny ,ze Włoska liga jest lepsza , czasy Milanu ,Interu, ale teraz? Od 10 lat lige gniecie tylko jeden klub , prawdopodobnie wygrają i w tym sezonie , juz nie raz Juve odrabiało straty

statystyki

Gości online: 58
Zarejestrowanych użytkowników: 9029
Ostatnio zarejestrowany: karolszustek

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem