Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  3  4  5  6  7  
5 listopada 2014, 17:55 [cytuj]
Mroz

Fakt, miał dużo głupich strat i te zagranie piętką w swoją nogę na rożny... :lol:

Ale też miał odbiór przy bramce na 3:1 z czego poszła kontra i gol, a przy bramce na 4:1 to on dośrodkowywał. Był też bardzo aktywny. Choć nie sądzę, by on odpalił jakoś specjalnie, piłkarsko jest to średni poziom, ale akurat wczoraj miał w miarę dobry dzień
Mroz

Fakt, miał dużo głupich strat i te zagranie piętką w swoją nogę na rożny... :lol:

Ale też miał odbiór przy bramce na 3:1 z czego poszła kontra i gol, a przy bramce na 4:1 to on dośrodkowywał. Był też bardzo aktywny. Choć nie sądzę, by on odpalił jakoś specjalnie, piłkarsko jest to średni poziom, ale akurat wczoraj miał w miarę dobry dzień
5 listopada 2014, 17:58 [cytuj]
Chcialbym w powtorce zobaczyc to co on tam wyczynil przy narozniku i podal tak dziwnie chyba do Kagawy, nie wiem czy mi sie stream zwiesil czy to tak "niesamowicie" wygladalo :D
Chcialbym w powtorce zobaczyc to co on tam wyczynil przy narozniku i podal tak dziwnie chyba do Kagawy, nie wiem czy mi sie stream zwiesil czy to tak "niesamowicie" wygladalo :D
5 listopada 2014, 21:57 [cytuj]
Durm nie zagral wczoraj slabo, ale on na lewej stronie...
Durm nie zagral wczoraj slabo, ale on na lewej stronie...
5 listopada 2014, 22:09 [cytuj]
"zizu" powiedział/a:
Chyba o to chodzi:
https://vine.co/v/OeqLF1BErA9
Chyba o to chodzi:
https://vine.co/v/OeqLF1BErA9
5 listopada 2014, 22:57 [cytuj]
No nie przesadzajmy, minął Altintopa który właściwie leżał na ziemi. :-D Ale mi Durm imponuje swoją motoryką i wciąz wiążę z nim duże nadzieje.
No nie przesadzajmy, minął Altintopa który właściwie leżał na ziemi. :-D Ale mi Durm imponuje swoją motoryką i wciąz wiążę z nim duże nadzieje.
5 listopada 2014, 23:39 [cytuj]
Moim zdaniem słaby mecz ale nigdzie go nie przekreslilem. Będzie dobry jako konkurencja dla piszcza i marcela.
Moim zdaniem słaby mecz ale nigdzie go nie przekreslilem. Będzie dobry jako konkurencja dla piszcza i marcela.
14 stycznia 2015, 19:18 [cytuj]
Durm się połamał.
Durm się połamał.
14 stycznia 2015, 21:38 [cytuj]
Niech to będzie szansa dla Dudziaka.
Niech to będzie szansa dla Dudziaka.
14 stycznia 2015, 21:43 [cytuj]
Kevina chciales powiedziec :-)
Czy sie stoi czy sie lezy, kevinowi sklad sie nalezy
Kevina chciales powiedziec :-)
Czy sie stoi czy sie lezy, kevinowi sklad sie nalezy
14 stycznia 2015, 21:46 [cytuj]
No ale w obwodzie będzie musiał być i będzie miał szansę się pokazać.
No ale w obwodzie będzie musiał być i będzie miał szansę się pokazać.
14 stycznia 2015, 23:12 [cytuj]
i tak przed nim jest Schmelle i Kevinek :)
i tak przed nim jest Schmelle i Kevinek :)
30 kwietnia 2015, 01:14 [cytuj]
http://erik-durm-story.blogspot.com/

Brak słów, może wy jakieś znajdziecie na to...

30 kwietnia 2015, 06:58 [cytuj]
"Ero" powiedział/a:

Oooooooooo panie.
Fanatyzm :-D
Oooooooooo panie.
Fanatyzm :-D
30 kwietnia 2015, 10:37 [cytuj]
Kiedyś był taki o Gotze, już ktoś na forum wrzucał :-P
30 kwietnia 2015, 11:08 [cytuj]
"Bo Warszawa...!" powiedział/a:
Ja żem to uczynił :-P o złym judaszu i dobrym Reusie.
Ja żem to uczynił :-P o złym judaszu i dobrym Reusie.
30 kwietnia 2015, 17:16 [cytuj]
Czytacie takie głupoty, serio? ;)
Czytacie takie głupoty, serio? ;)
30 kwietnia 2015, 17:27 [cytuj]
Kiedyś już takie wstawialiśmy na forum, tylko, że w roli głównej był Reus, Lewy i Gotze, gdzie Marco był chyba bratem laski, a judasz i lewarek rywalizowali . Z Kubą i Piszczkiem też było.
Tak na marginesie, to pozwalałem komuś reklamować moje blogi?
Kiedyś już takie wstawialiśmy na forum, tylko, że w roli głównej był Reus, Lewy i Gotze, gdzie Marco był chyba bratem laski, a judasz i lewarek rywalizowali . Z Kubą i Piszczkiem też było.
Tak na marginesie, to pozwalałem komuś reklamować moje blogi?
30 kwietnia 2015, 17:33 [cytuj]
O nie, hahaha.
O nie, hahaha.
25 lutego 2017, 17:53 [cytuj]
Niby dzisiaj asysta ale i tak jestem zdania, że jest praktycznie bezużyteczny na boisku. Gra bo gra, nic za bardzo nie psuje ale żeby dać coś od siebie to też nic.

W jednym z ostatnich spotkań otrzymał parę pochwał, w tym lekką ode mnie z tego co pamiętam, ale to właśnie było spotkanie gdzie każdy z zawodników BVB coś psuł, więc jak Durm grał bez strat to wyglądał jak wirtuoz.

Niestety prawda jest taka, że to nie ten rozmiar buta.
W dzisiejszym meczu w obronie nie miał nic do roboty, ale za to z przodu na jakieś 5-10 akcji z żadnej nic nie było, oprócz asysty do Auby oczywiście.

Jako jakieś tam zabezpieczenie w przypadku urazów bocznych obrońców mógłby być. Ale jeśli ma być tak jak jest, że jest upychany cały czas do składu to jest za pozbyciem się go jak najszybciej.

Nie wiem co on w sobie ma, ale tak samo było u Kloppa. Chociaż wtedy jeszcze był "młody talent" ale jak się już okazało, że jednak nic wielkiego z niego nie będzie to i tak Jurgen czasami go upychał gdzieś na skrzydle, raz w środku, czasem na boku i zawsze było średnio.
Teraz to samo u Tuchela, jak tylko jest zdrowy to często gra i obniża poziom gry całej drużyny.

Już nie wiem czy, sorry, ale nie byłoby lepiej gdyby miał kontuzję. Wtedy nie ma żadnych wątpliwości i szanse dostawaliby zawodnicy, którzy nie dość że byliby lepsi to jeszcze mają dużo większe perspektywy przed sobą.
Tak to dzisiaj Piszczek został całkowicie zmarnowany grając tylko w obronie. A nawet gdyby TT się uparł do wahadła to mógłby tam zagrać Felix albo Pulisic.
Niby dzisiaj asysta ale i tak jestem zdania, że jest praktycznie bezużyteczny na boisku. Gra bo gra, nic za bardzo nie psuje ale żeby dać coś od siebie to też nic.

W jednym z ostatnich spotkań otrzymał parę pochwał, w tym lekką ode mnie z tego co pamiętam, ale to właśnie było spotkanie gdzie każdy z zawodników BVB coś psuł, więc jak Durm grał bez strat to wyglądał jak wirtuoz.

Niestety prawda jest taka, że to nie ten rozmiar buta.
W dzisiejszym meczu w obronie nie miał nic do roboty, ale za to z przodu na jakieś 5-10 akcji z żadnej nic nie było, oprócz asysty do Auby oczywiście.

Jako jakieś tam zabezpieczenie w przypadku urazów bocznych obrońców mógłby być. Ale jeśli ma być tak jak jest, że jest upychany cały czas do składu to jest za pozbyciem się go jak najszybciej.

Nie wiem co on w sobie ma, ale tak samo było u Kloppa. Chociaż wtedy jeszcze był "młody talent" ale jak się już okazało, że jednak nic wielkiego z niego nie będzie to i tak Jurgen czasami go upychał gdzieś na skrzydle, raz w środku, czasem na boku i zawsze było średnio.
Teraz to samo u Tuchela, jak tylko jest zdrowy to często gra i obniża poziom gry całej drużyny.

Już nie wiem czy, sorry, ale nie byłoby lepiej gdyby miał kontuzję. Wtedy nie ma żadnych wątpliwości i szanse dostawaliby zawodnicy, którzy nie dość że byliby lepsi to jeszcze mają dużo większe perspektywy przed sobą.
Tak to dzisiaj Piszczek został całkowicie zmarnowany grając tylko w obronie. A nawet gdyby TT się uparł do wahadła to mógłby tam zagrać Felix albo Pulisic.
|<  <<  <  3  4  5  6  7  
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. RB Lipsk 5 4 1 0 13
2. Bayern Monachium 5 4 0 1 12
3. Borussia Dortmund 5 4 0 1 12
4. Bayer 04 Leverkusen 5 2 3 0 9
5. VfB Stuttgart 5 2 2 1 8
6. Borussia Mönchengladbach 5 2 2 1 8
7. Werder Brema 5 2 2 1 8
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. MrProroK 81
2. RickenZMazowsza 78
3. legmg04 78
4. JungKamil3 78
5. BVB Super 78
6. angor18 75
7. Pingas 75
cała tabela

shoutbox

F1066
F1066 2 godzin temu

https://www.google.de/amp/s/m.bild.de/sport/fussball/champions-league/manunited-leipzig-5-0-nagelsmann-kriegt-das-sakko-richtig-voll-73643606,view=amp.bildMobile.html https://www.google.de/amp/s/m.bild.de/sport/fussball/champions-league/champions-league-18-positive-corona-tests-ronaldo-darf-nicht-gegen-messi-ran-73632540,view=amp.bildMobile.html

F1066
F1066 2 godzin temu

https://www.google.de/amp/s/m.bild.de/sport/fussball/fussball/borussia-dortmund-darum-loesen-sich-die-bvb-ultras-jubos-auf-73646848,view=amp.bildMobile.html

Goczuś95
Goczuś95 2 godzin temu

Kurczę, najgorsze jest to, że dostajemy piękne prezenty w postaci remisu w meczu Brugge - Lazio, a i tak pewnie tego nie wykorzystamy, bo od dłuższego już czasu gramy kupę... Wyniki są jako-takie, jak to określił Zibi Boniek "jedziemy na picu"... Tylko jak długo jeszcze?

F1066
F1066 2 godzin temu

Hahaaa?

F1066
F1066 2 godzin temu

I jeszcze cos na Dobranoc;)))))) https://mobile.twitter.com/AIex1904/status/1321211139053752320?s=20

F1066
F1066 2 godzin temu

A moze po tym meczu troche Musik? https://open.spotify.com/track/5oFqV7RK8agXk9wzhuSZBj?si=vXr7WSvgREiizha6oF1XQQ

Ksordius2323
Ksordius2323 3 godzin temu

po tym meczu aż boję sie o ten mecz z Bayernem

majeczek78
majeczek78 3 godzin temu

Potencjał w drużynie jest ogromny ale niestety nie wykorzystany. Mając w składzie takiego napastnika jakim jest Erling nie gramy tak aby stwarzać mu dogodne sytuacje. Ten napastnik potrzebuje piłki do której będzie mógł dojść i rozpędzony ją uderzyć, a my gramy tak że chłop stoi na 7 metrze z plastrem a reszta klepie w polu karnym piętkami....

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 3 godzin temu

Ważne że Lazio traci punkty.

Sirinuxson
Sirinuxson 3 godzin temu

Tiki-sraka, najgorszy styl gry nawet gdy Guardiola wygrywał tym stylem wszystko z Barceloną, ich mecze to była katorga, nudne do wyrzygania. A u nas ani trofeów, ani tym bardziej stylu, nic ciekawego nie prezentujemy. I jak my mamy zatrzymywać takich grajków jak Sancho, Hakimi czy Reyna?

F1066
F1066 3 godzin temu

Sancho chyba zakochany ;))))

Pawelinho
Pawelinho 3 godzin temu

Już czasów Tuchcia dało się to zauważyć.

Dargos
Dargos 3 godzin temu

To się zaczęło od Stogera, wcześniej tak nie było. I licze że po Favre też tak nie będzie.

Pawelinho
Pawelinho 3 godzin temu

Dargos tylko, że to nie jest nic nowego tak było przed Favre'm i będzie po nim...niestety.

majeczek78
majeczek78 3 godzin temu

Wiadomo - lepsza taka wygrana jak żadna...

Dargos
Dargos 3 godzin temu

Oczywiście, tylko że wszyscy dobrze wiemy, że tak nie będzie, i w kluczowych meczach będą dostawać w dupę, ze średniakami (tak jak dzisiaj) razy wygrywać raz przegrywać a rzeczywistość będzie zakłamywana przez zwycięstwa (też wysokie) z ogórkami

Pawelinho
Pawelinho 3 godzin temu

Jeżeli tak mają wyglądać wygrane BVB to ja nie mam nic przeciwko. Lepiej grać gorzej pierwszą i zremisować, a później zdobyć decydujące gole w drugiej czyli zdobyć trzy punkty w LM/BL.

Dargos
Dargos 3 godzin temu

Jessst wygrali, można dalej zakłamywać rzeczywistość że jest dobrze.

Pawelinho
Pawelinho 3 godzin temu

Bellingham zaliczył asystę.

majeczek78
majeczek78 3 godzin temu

Dziadek i tak nie dostrzega że w tej chwili Brandt daje więcej niż Marco, Sancho i Reyna.. Woli go trzymać na ławie. A w meczu z S04 pokazał co potrafi....

Pawelinho
Pawelinho 3 godzin temu

Haaland w końcówce też ważne trafienie dla niego.

Maliniak1991
Maliniak1991 3 godzin temu

rb to na lidze się skupia

F1066
F1066 3 godzin temu

Uffff

majeczek78
majeczek78 3 godzin temu

W końcu Erling dostał odpowiednią piłkę i już wiedział co z tym zrobić...

F1066
F1066 3 godzin temu

Ende!,

Maliniak1991
Maliniak1991 3 godzin temu

bez brandta to nie powiniśmy nawet wychodzić na mecz

Miniu99
Miniu99 3 godzin temu

Mu już 5:0

MedBVB
MedBVB 3 godzin temu

Erling

UkaszBVB
UkaszBVB 3 godzin temu

Brandt w 15 min zrobil wiecej niz Reus w calym meczu

F1066
F1066 3 godzin temu

Ööööööörling

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 35
Zarejestrowanych użytkowników: 8903
Ostatnio zarejestrowany: Johnny423

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem