Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Kadra BVB 2019/20 » Jak powinny wyglądać tematy o zawodnikach
8 lipca 2013, 15:36 [cytuj]
Po OFICJALNYM potwierdzeniu transferu, ten kto zakłada temat o piłkarzu zobowiązany jest podać na początku:

Zdjęcie piłkarza

Datę urodzenia
Obywatelstwo
Wzrost
Pozycję na boisku
Poprzedni klub (wystarczy jeden; jeśli wychowanek, to tak też wpisujemy)

Potem możemy zacząć dyskusję.
Po OFICJALNYM potwierdzeniu transferu, ten kto zakłada temat o piłkarzu zobowiązany jest podać na początku:

Zdjęcie piłkarza

Datę urodzenia
Obywatelstwo
Wzrost
Pozycję na boisku
Poprzedni klub (wystarczy jeden; jeśli wychowanek, to tak też wpisujemy)

Potem możemy zacząć dyskusję.
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. RB Lipsk 5 4 1 0 13
2. Bayern Monachium 5 4 0 1 12
3. Borussia Dortmund 5 4 0 1 12
4. Bayer 04 Leverkusen 5 2 3 0 9
5. VfB Stuttgart 5 2 2 1 8
6. Borussia Mönchengladbach 5 2 2 1 8
7. Werder Brema 5 2 2 1 8
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. MrProroK 81
2. RickenZMazowsza 78
3. legmg04 78
4. JungKamil3 78
5. BVB Super 78
6. angor18 75
7. Pingas 75
cała tabela

shoutbox

F1066
F1066 5 godzin temu

Szkoda, Real pod koniec pojechal

fanatyk88
fanatyk88 Wczoraj, 23:56

Ale mi szkoda Gladbach... Powinni mieć 6 pkt. A pieprzony Real powinien mieć zero...

F1066
F1066 Wczoraj, 23:18

staraerakloppa a byles live ?

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 23:02

Teraz na pewnio nie , ale Malage to ja zapamietam do konca zycia.

Dargos
Dargos Wczoraj, 22:54

Cóż... BVB nie byłoby stać na taki comeback

F1066
F1066 Wczoraj, 22:50

2:2

F1066
F1066 Wczoraj, 22:48

Ajjjj ... Benzyna :) pb

libero180
libero180 Wczoraj, 22:43

Zgadzam się, ale możliwie ze wypali nawet w wiele lepszym klubie jeszcze od Leverkusen

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 22:40

pep nawet kupił wszystkich topowych obrońców, pomocników czy napastników to i tak niczego poza angielską ligą nie wygra, a Bosz to taki trener w sam np na Leverkusen

libero180
libero180 Wczoraj, 22:38

No i Bosz sobie całkiem niezłe nawet teraz radzi po odejściu z BVB,i pewnie teraz ponownie obejmując BVB by miał o wiele lepsze rezultaty, niż wcześniej.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 22:38

pep i zizu to w zasadzie odpowiedź na twoją tezę.

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 22:19

Real :D cos dziwnego stało sie z niketórymi zespołami , skład realu i city nie robi kompletnie wrażenia

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 22:12

libero180 w Ajax'ie to on sobie może z Boszem było podobnie.

libero180
libero180 Wczoraj, 22:09

No niezłe sobie bez planu radzi w lm z ajaxem ,i to nie pierwszy sezon a jak BVB są rozkupywani co sezon.

Goczuś95
Goczuś95 Wczoraj, 21:58

Ktoś podgląda może jak sobie radzi Leo Balerdi w meczu z City?

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 21:51

I skończy jak Bosz bez planu B. Zmiana trenera nic nie da bo klub jest w stagnacji dzięki obecnemu zarządowi, któremu obecna sytuacja w klubie jak najbardziej odpowiada podobnie jak fakt, że nikt od nich mistrzowskiej patery wymagać nie będzie. Ja przynajmniej przestałem mieć złudzenia dopóki Watzke jest prezesem liczy się tylko awans do Championas League i transfery z zyskiem bo trzeba gonić bayern, który jest kilkadziesiąt lat świetlnych przed Borussią.

libero180
libero180 Wczoraj, 21:43

Jak pisałem Ten Hag Erik jedyny słuszny wybór do BVB i realny.

TommyGun09
TommyGun09 Wczoraj, 20:35

Pochettino nie przyjdzie do BVB z bardzo prostego powodu. Nie gada po niemiecku a Watzke tego wymaga.

gentoofan
gentoofan Wczoraj, 16:35

Pawelinho w BVB jak przychodzi trener takiego kalibru, to już się od niego wymaga, żeby wygrał coś więcej niż SPN a dwie porażki z rzędu są katastrofą. Od Favre'a nie można tego wymagać, bo to nie jest trener, który rozstawiał wszystkich po kątach w lm w takim United też są duże oczekiwania, ale jednak inne oczekiwania będą od noname Ole, a inne będą od trenera który dotarł do finału LM. W Rosji zdobędzie stosunkowo łatwego mistrza, i będzie mógł powiedzieć, że swoją robotę wykonał, w Niemczech czy Włoszech mimo milionów, to już nie jest takie łatwe. Zobacz jakie conte dostał transfery, a i tak jego inter robi za tło dla juve i jeszcze sporo czasu minie zanim zdobędą chociaż jedno mistrzostwo.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 16:12

mhmm w BVB też nie miałby presji

gentoofan
gentoofan Wczoraj, 15:36

Dargos Jeżeli on trafi do Rosji to tylko ze względu na dobrą pensje i spokojną prace bez presji, bo wiadomo że jak tam trafi, to nikt od niego nie będzie oczekiwał że będzie walczył jak równy z równym z lepszymi klubami w LM a mistrzostwo Rosji gdzie nie ma Bayernu w lidze będzie dużo łatwiej zdobyć przy dobrym trenerze.

Alex139
Alex139 Wczoraj, 14:35

Na prawdę BVB nie stać na kontrakt dla trenera opiewający na 6,5mln EURO???

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 14:10

Ja to wiem...niestety.

Alex139
Alex139 Wczoraj, 14:06

Możesz mieć niestety rację...

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 08:51

Prędzej Pochettino trafi za Zidane'a do realu niż do BVB.

Alex139
Alex139 Wczoraj, 08:11

Pochettino jest moim faworytem!

Alex139
Alex139 Wczoraj, 08:08

Jeśli to jest prawda, to, to jest zamach stanu...

Murzyn
Murzyn Wczoraj, 07:42

Nie ma alternatyw i kuniec tematu. Kuniec! Będziem się kisić z dziadzią.

Dargos
Dargos Wczoraj, 06:33

I taki Pocetino może iść do Zenitu, ale do BVB nie? Powód jest prosty: z Zenitem ma walczyć o Mistrzostwo Rosji - tam mają jakiś cel w porównaniu do pewnego klubu, którego celem jest "jak najlepsza gra, ale jak przegramy to też będzie super"

UkaszBVB
UkaszBVB 1 dni temu, 2020-10-26

Zenit negocjuje z Poccetino kontrakt 6.5mln... Myslalem ze on jest dla nas niedostepny bo jakis kosmiczny kontrakt bedzie chcial... a tu normalne pieniadze. 5mln zaplacili za Bosza... to jest smiech ..

statystyki

Użytkownicy online: szymmonn, Alex139
Gości online: 42
Zarejestrowanych użytkowników: 8901
Ostatnio zarejestrowany: pawelmpc

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem