Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Brak dostępu! Forum tylko dla członków: Fanclub Polnische Borussen
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 18 13 3 2 42
2. RB Lipsk 18 10 5 3 35
3. Bayer 04 Leverkusen 18 9 5 4 32
4. VfL Wolfsburg 18 8 8 2 32
5. Borussia Mönchengladbach 18 8 7 3 31
6. Eintracht Frankfurt 18 7 9 2 30
7. Borussia Dortmund 18 9 2 7 29
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 249
2. RickenZMazowsza 240
3. arturborussen 240
4. Boro 237
5. ewerthon 237
6. Kamil0079 237
7. BVB NAJLEPSZY 234
cała tabela

shoutbox

pablo
pablo godzinę temu

Włoski Brzęczek, dobre :) Również bym go absolutnie nie widział w BVB. Gattuso ustabilizował Napoli jako drużynę walczącą o LE. Do tej pory byli murowanym nr 2, czasem walczącym o majstra jak Juve ma słabszy sezon (nasuwają się jakiej skojarzenia?:) Między BVB i Napoli do tej pory było więcej podobieństw. Sami wskazywali swój klub i BVB (plus jeszcze kogoś, nie pamiętam o kogo chodziło) jako zdrowe ekonomicznie kluby europejskie (bez petrodolców, bez ogromnego zadłużenia). Napoli nie robiło do tej pory spektakularnych transferów, podobnie jak Borussia. W tym sezonie złamali tej schemat i kupili napastnika Victora Osimhena za 70 baniek (to on wbił "gwóźdź do trumny" Milika). Osimhen na razie słabo strzela (2 gole w 9 meczach). To tak tylko a propos rzucania wszystkiego na szalę aby gonić Bayern.

libero180
libero180 2 godzin temu

Nie żartuj z tym Włoskim Brzęczkiem co z Milanem czy Napoli robi to bez komentarza

SebsoN3
SebsoN3 4 godzin temu

Moim zdaniem Gattuso by sie teraz przydał Borussi

fanatyk88
fanatyk88 4 godzin temu

Szkoda że nie poszedł do Wisły Kraków.

staraerakloppa
staraerakloppa 5 godzin temu

Groskurcz ? :D

Dargos
Dargos 5 godzin temu

Może chciałby zostać trenerem i wziąć tych patałachów pod swoje skrzydła?

Rafi1982
Rafi1982 5 godzin temu

Nasz wielki Kewin skończył karierę

bizon5314
bizon5314 6 godzin temu

Tak patrzyłem sobie dziś z 70 min na mecz Bayerniu z Schalke i tak myślę, że jakby stworzyć duet obrońców Akandżi i Kabak to byłby to najgroszy duet w całej lidze. Goście to dosłownie kopię siebie. Odpuszczanie przy kryciu, durne faule i beznadziejne rozgrywanie.

marian28
marian28 Wczoraj, 17:31

Pablo klopp jak odchodzil BvB juz gralo piach i mozna powiedziec ze cos z tego zostalo

pablo
pablo Wczoraj, 17:20

Faehrmann to tez mega ogorek, chyba jeszcze słabszy niż Burki

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 16:47

Zresztą jak to określił Terzić to właśnie Reus ma być centralną postacią taktyki wciąż nowego i będącego na dorobku trenera BVB. Ja akurat nie jestem zaskoczony tym jak gra obecnie BVB. Ba śmiem twierdzić, że zmiana trenera nie wiele dała (jakby Favre był to byłoby bardzo podobnie) i da w przyszłości dopóki nie zmieni się podejśie władarzy klubu, które jest jakie jest i to jest ten największy problemem obecnej Borussii. Bez rewolucji klub dalej będzie pogrążał w marazmie, w którym jest od 8 lat.

artur1973
artur1973 Wczoraj, 16:44

MedBVB Nie wiem nijakich transferach piszesz. Do klubu zapomnij, z klubu i owszem. Pandemia dała nam tyły -75 mln. Watzke prawie zawał, za chwile będzie -30 bo nie zagramy w pucharach a Ty piszesz o transferach? Jak sprzedamy Haalanda to może kupimy 2-3 młodych lub No name ów

pablo
pablo Wczoraj, 16:37

Z Kloppem zdobyliśmy 2 razy mistrzostwo ponieważ Bayern był wówczas bardzo słaby a my dość mocni. Zwróćcie uwagę, że za czasów Tuchela punktowaliśmy świetnie a to nie starczyło na mistrza (z tego co pamiętam byliśmy wicemistrzami z największą ilością punktów w historii ligi).Teraz Bayern jest znowu bardzo słaby ale nie ma drużyny, która może to wykorzystać. Obecnie mamy skład znacznie lepszy niż za czasów Kloppa ale nie mamy odpowiedniego trenera. Favre (jak wiele osób pisało) to trener na klub ze środka tabeli. Terzic obiektywnie to jeden z najsłabszych trenerów w lidze - może kiedyś się rozwinie ale na dziś to dopiero się uczy i zbiera doświadczenie. NIe jest Flickiem 2.0, nie ma temperamentu Kloppa, nie ma wiedzy taktycznej Tuchela ani nawet Favra. Co mnie rozczarowało najbardziej, nie ma odwagi na zrobienie odpowiednich zmian: Reus powinien trafić na ławkę - tylko świeży impuls może pobudzić drużynę np. Moukoko na skrzydle, zmiana w bramce bo Burki puszcza stanowczo za dużo bramek. Bardzo brakuje też zawodnika na pozycję 8. Mamy samych przecinaków a nie ma kogoś kto zagra prostopadłą piłkę. Mam wrażenie, że Brandt tego nie ogarnie bo jest zbyt słaby w destrukcji i traci sporo piłek.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 16:26

MedBVB ja na miejscu Rose zostałbym w Mönchengladbach.

DonPutaPablo
DonPutaPablo Wczoraj, 16:04

Tak sobie oglądam Bayern - Schalke i gdyby Burki był w bramce zamiast Fahrmana to byłoby już spokojnie 2:0 dla FCB

SebsoN3
SebsoN3 Wczoraj, 15:57

A co do trenera kiedyś głośno było o ten Hagu. Dlaczego teraz wcale się go nie wymienia?

marian28
marian28 Wczoraj, 15:50

juz tak kiedy bylo jak BvB mialo rosicky koller i jak sie skonczylo podobnie jak teraz tylko z tym ze BvB niema dlugow

SebsoN3
SebsoN3 Wczoraj, 15:45

Właśnie przypomniałem sobie osobę Nevena Suboticia, ależ to był duet obrońców z Hummelsem wysocy pewni siebie potrafiący zagrać dalekie dokładne otwierające podanie... ehhh niestety zostało tylko wspominać

MedBVB
MedBVB Wczoraj, 15:44

Kadrę mamy na miarę mistrzostwa, poza bramkarzem i prawym obrońcą, reszta jest naprawdę Top Niemiecki no może jeszcze Akanji choć akurat on rozgrywa nie najgorszy sezon ( jak na niego oczywiście) ja myślę że jeżeli przyjdzie Rose, będzie parę fajnych transferów oraz przede wszystkim w tym sezonie osiągniemy chociaż top 4 to naprawdę o tego mistrza z takim szkoleniowcem i odpowiednim metalem możemy powalczyć

Alex139
Alex139 Wczoraj, 15:31

K... jestem taki wkur... że znowu w styczniu/lutym dyskutujemy na temat nowego sezonu z wiarą, że być może to będzie ten... Może rzeczywiście era Kloppa zamydlila nam oczy i zakrzywila rzeczywistość, a my po prostu jesteśmy średniakiem i tyle... :(

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 15:07

Może bóg Thor wysłucha twoich modłów Murzynie.

Murzyn
Murzyn Wczoraj, 14:49

O, bogowie, brońcie BVB przed Labbadiją! Nie chcę nawet myśleć o takim połączeniu :o

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 13:23

A tak na serio to pewnie będą trzymać Terzic'ia do końca obecnego sezonu.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 13:18

Dargos może Thomas Doll?

libero180
libero180 Wczoraj, 12:35

A jeszcze nie dawno co niektórzy chcieli Bruno w BVB

Dargos
Dargos Wczoraj, 12:24

Czyżby wkrótce nowy trener i nowa telenowela: Bruno Labbadia za Terzicia w filmie pt. "ratować sezon" odcinek 1540?

artur1973
artur1973 Wczoraj, 12:10

Murzyn To oczywiste król królów jedzie po rekord wiec Dreipack to minimum dziś :-)

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot Wczoraj, 12:08

Widzę pojechali ostro po bandzie w Berlinie. Posady stracili trener Bruno Labbadia i dyrektor sportowy Michael Preetz.I z tego co mówi Tomasz Urban, od lata przychodzi Ralf Rangnick a to będzie jasny znak,że żarty w Hercie dobiegły końca i przychodzi czas poważnych działań.

Alex139
Alex139 Wczoraj, 12:05

Scheisse sie dzisiaj przełamie :)

Murzyn
Murzyn Wczoraj, 10:51

To co, dzisiaj gwałt świniaków na smerfach? 6:0; 8:0? Może dwucyfrówka w tym 5 bramek najlepszego piłkarza wszechświata i światów równoległych?

statystyki

Użytkownicy online: MATIKGK
Gości online: 34
Zarejestrowanych użytkowników: 9000
Ostatnio zarejestrowany: Jamborek13BVB

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem