Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  14  15  16  17  18    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Kultura » Książki
14 stycznia 2015, 21:07 [cytuj]
Niestety, "Uwikłanie" wypożyczone do połowy lutego, na "Gniew" rezerwacje aż do kwietnia, a "Ziarna prawdy" w ogóle nie ma. Dlatego szukam jakichś alternatyw. :-D
Niestety, "Uwikłanie" wypożyczone do połowy lutego, na "Gniew" rezerwacje aż do kwietnia, a "Ziarna prawdy" w ogóle nie ma. Dlatego szukam jakichś alternatyw. :-D
14 stycznia 2015, 21:14 [cytuj]
"Bo Warszawa...!" powiedział/a:
Napisz trochę o swoich oczekiwaniach, to coś polecę.
Napisz trochę o swoich oczekiwaniach, to coś polecę.
14 stycznia 2015, 21:22 [cytuj]
Gdyby nie to, że wszystkie komuś pożyczyłam albo obiecałam pożyczyć to chętnie bym Ci pożyczyła ;-)
Gdyby nie to, że wszystkie komuś pożyczyłam albo obiecałam pożyczyć to chętnie bym Ci pożyczyła ;-)
14 stycznia 2015, 21:23 [cytuj]
Najchętniej coś stosunkowo nowego, polskiego autora, kryminał/sensacja/thriller - te klimaty. I fajnie żeby było mocno osadzone w polskich realiach. :-D

@hello, dzięki za dobre chęci. :-P
Najchętniej coś stosunkowo nowego, polskiego autora, kryminał/sensacja/thriller - te klimaty. I fajnie żeby było mocno osadzone w polskich realiach. :-D

14 stycznia 2015, 21:26 [cytuj]
I fajnie żeby było mocno osadzone w polskich realiach. :-D
No to jest właśnie najfajniejsze w trylogii o Szackim, że jest mocno osadzona w polskich realiach. Tło społeczne podoba mi się najbardziej.
Prosim :-P
No to jest właśnie najfajniejsze w trylogii o Szackim, że jest mocno osadzona w polskich realiach. Tło społeczne podoba mi się najbardziej. [quote="Bo Warszawa...!"]@hello, dzięki za dobre chęci. :-P
14 stycznia 2015, 21:27 [cytuj]
Musi być coś nowego? Bo jak nie, to ogarnij serię Krajewskiego, jeśli nie czytałeś.
Musi być coś nowego? Bo jak nie, to ogarnij serię Krajewskiego, jeśli nie czytałeś.
14 stycznia 2015, 21:29 [cytuj]

"Nielegalnych" Severskiego czytałeś?
"Nielegalnych" Severskiego czytałeś?
14 stycznia 2015, 21:30 [cytuj]
Mi się też "Sejf" Sekielskiego podobał.
Mi się też "Sejf" Sekielskiego podobał.
14 stycznia 2015, 23:11 [cytuj]
Super, dzięki. Severskiego już jakiś czas temu brałem na cel, ale kompletnie o nim zapomniałem. "Nielegalni" oraz praktycznie cała sześciotomowa seria Krajewskiego dostępna w bibliotece, tak więc w piątek lecę wypożyczyć i to, i to. :mrgreen: Sekielskiego na razie sobie daruje, bo za nim nie przepadam. :mrgreen: Chociaż nie wykluczam, że w przyszłości też sprawdzę. Dziena! ;-)
Super, dzięki. Severskiego już jakiś czas temu brałem na cel, ale kompletnie o nim zapomniałem. "Nielegalni" oraz praktycznie cała sześciotomowa seria Krajewskiego dostępna w bibliotece, tak więc w piątek lecę wypożyczyć i to, i to. :mrgreen: Sekielskiego na razie sobie daruje, bo za nim nie przepadam. :mrgreen: Chociaż nie wykluczam, że w przyszłości też sprawdzę. Dziena! ;-)
21 stycznia 2015, 20:41 [cytuj]
Ma ktos z was moze taka ksiazke?
img7.gram.pl/20080223213546.jpg" alt="img7.gram.pl/20080223213546.jpg" width="98%">
Chetnie bym odkupil/zamienil sie ;-)
Ma ktos z was moze taka ksiazke?
[img]http://img7.gram.pl/20080223213546.jpg[/img]
Chetnie bym odkupil/zamienil sie ;-)
22 stycznia 2015, 16:17 [cytuj]
Jestem w połowie "Śmierci w Breslau" Krajewskiego. Jeśli chodzi o lekturę to ok. Zaraz będę leciał do biblioteki po kolejne części... tylko zorientowałem się właśnie, że moja biblioteka posiada część 1, 3, 4, 5 oraz 6... 2 nie ma. Czy jest sens czytać od razu od 3, z pominięciem 2? Czy to są jakoś bardzo powiązane ze sobą tomy, czy raczej oddzielne historie? W razie czego drugą część jakoś sobie pewnie wykombinuję, ale nie ukrywam, że niekoniecznie mam teraz głowę do tego i wolałbym chyba ten jeden tom po prostu pominąć.
Jestem w połowie "Śmierci w Breslau" Krajewskiego. Jeśli chodzi o lekturę to ok. Zaraz będę leciał do biblioteki po kolejne części... tylko zorientowałem się właśnie, że moja biblioteka posiada część 1, 3, 4, 5 oraz 6... 2 nie ma. Czy jest sens czytać od razu od 3, z pominięciem 2? Czy to są jakoś bardzo powiązane ze sobą tomy, czy raczej oddzielne historie? W razie czego drugą część jakoś sobie pewnie wykombinuję, ale nie ukrywam, że niekoniecznie mam teraz głowę do tego i wolałbym chyba ten jeden tom po prostu pominąć.
22 stycznia 2015, 18:20 [cytuj]
Bo, leć do Dedalusa, tam za grosze są wszystkie części. ;-)
Bo, leć do Dedalusa, tam za grosze są wszystkie części. ;-)
22 stycznia 2015, 18:42 [cytuj]
A można np. z empiku sobie zakupić książkę przez internet z dostawą kurierem do domu?
A można np. z empiku sobie zakupić książkę przez internet z dostawą kurierem do domu?
22 stycznia 2015, 19:30 [cytuj]
Można. Ale po co? Empik to syf, ceny z kosmosu.
Można. Ale po co? Empik to syf, ceny z kosmosu.
22 stycznia 2015, 20:24 [cytuj]
A więc co byś polecił, tego Dedalusa? akurat te książki co chce to ich nie mają :-P
A więc co byś polecił, tego Dedalusa? akurat te książki co chce to ich nie mają :-P
22 stycznia 2015, 20:32 [cytuj]
Wiem, że w Dedalusie nie ma wszystkiego, poza tym chyba nie mają opcji wysyłki. To jest dobre miejsce, żeby iść "w ciemno". Jeśli masz coś upolowanego to przede wszystkim allegro. Porównaj cenę empikową i wyjdzie, że warto kupować od innych łebków. :-D
Skorzystałbym również z porównywarki cen, czasami przepaść jest ogromna.

A co cię interesuje?
Wiem, że w Dedalusie nie ma wszystkiego, poza tym chyba nie mają opcji wysyłki. To jest dobre miejsce, żeby iść "w ciemno". Jeśli masz coś upolowanego to przede wszystkim allegro. Porównaj cenę empikową i wyjdzie, że warto kupować od innych łebków. :-D
Skorzystałbym również z porównywarki cen, czasami przepaść jest ogromna.

A co cię interesuje?
22 stycznia 2015, 21:49 [cytuj]
Siwy 3 razy zamawialem z empiku i 3 razy bylem niezadowolony, raz ksiazka zle skrojona, raz w nienajlepszym stanie, raz niezgodna z opisem.
Jesli zamawiac ksiazki, to tylko z aros.pl / bonito.pl (ta druga z odbiorem we Wro, obok Dedalusa swoja droga).
Siwy 3 razy zamawialem z empiku i 3 razy bylem niezadowolony, raz ksiazka zle skrojona, raz w nienajlepszym stanie, raz niezgodna z opisem.
Jesli zamawiac ksiazki, to tylko z aros.pl / bonito.pl (ta druga z odbiorem we Wro, obok Dedalusa swoja droga).
22 stycznia 2015, 22:24 [cytuj]
"Tooommeeek" powiedział/a:
Dzięki wielkie, na dniach z pewnością coś zamówię ;-) "Źle okrojona" co miałeś na myśli? aż taką chałę zapodają z empiku?
"Wixu" powiedział/a:
A co cię interesuje?
Głównie biografie, generalnie interesują mnie 3 pewne tytuły i ani jednego nie ma na dedalusie :-P :-/
Dzięki wielkie, na dniach z pewnością coś zamówię ;-) "Źle okrojona" co miałeś na myśli? aż taką chałę zapodają z empiku?
[quote="Wixu"] A co cię interesuje?
22 stycznia 2015, 23:13 [cytuj]
"Siwy" powiedział/a:
"¬le okrojona" co mia³e¶ na my¶li? a¿ tak± cha³ê zapodaj± z empiku?
Nie moge powiedziec ze to ich wina, ale faktem jest ze u nich mi sie pierwszy raz taka trafila, a w bonito/arosie gdzie zamawialem z 15 razy jeszcze nigdy. Po prostu pierwsza strona, zaraz po okladce, byla zlozona na brzegu, od polowy wysokosci po rozlozeniu wystawala poza ksiazke...
Nie moge powiedziec ze to ich wina, ale faktem jest ze u nich mi sie pierwszy raz taka trafila, a w bonito/arosie gdzie zamawialem z 15 razy jeszcze nigdy. Po prostu pierwsza strona, zaraz po okladce, byla zlozona na brzegu, od polowy wysokosci po rozlozeniu wystawala poza ksiazke...
23 stycznia 2015, 09:38 [cytuj]
Zawsze jeszcze możecie spróbować tutaj selkar.pl/
Zawsze jeszcze możecie spróbować tutaj http://selkar.pl/
|<  <<  <  14  15  16  17  18    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

DonPutaPablo
DonPutaPablo 31 minut temu

Nie zastanawiałbym się nad Sancho w MU. Bardziej martwi mnie fakt, że wielki brylant z Holandii po 13 meczach u nas ma aż 1 bramkę i 0 asyst.

Sis
Sis 4 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 4 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 5 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 5 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 5 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 5 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 Wczoraj, 18:53

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 35
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem