Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  12  13  14  15  16    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Kultura » Książki
9 marca 2014, 23:16 [cytuj]
No bo jak macie włożone zdj na oddzielnym papierze np w środku książki to nie mają nic wspólnego z numeracją w książce, zresztą nie ważne.
No bo jak macie włożone zdj na oddzielnym papierze np w środku książki to nie mają nic wspólnego z numeracją w książce, zresztą nie ważne.
9 marca 2014, 23:45 [cytuj]
"Mortis" powiedział/a:
Niby obie nowe, jednak cena trohe się różni. Bez wahania wziąłbym tą tańszą, jdnak jest pewna dziwna rozbieżność
Tańsza: Ilość stron: 288
Droższa: Ilość stron: 320
Mortis, sam kupowałem od kolesia tą książkę za 27,99 i u tego samego sprzedawcy. Książka zawiera 288 stron czy tam ile + obrazki ,które sprzedający wliczył w książkę.

Nie polecam brać kurierem, bo koleś wysyła Poczta Polską, co prawda kurierską paczkę, ale idzie jak normalna. Tydzień czekałem na książkę. Nigdy więcej nie skorzystam z usług Poczty Polskiej.
Mortis, sam kupowałem od kolesia tą książkę za 27,99 i u tego samego sprzedawcy. Książka zawiera 288 stron czy tam ile + obrazki ,które sprzedający wliczył w książkę.

Nie polecam brać kurierem, bo koleś wysyła Poczta Polską, co prawda kurierską paczkę, ale idzie jak normalna. Tydzień czekałem na książkę. Nigdy więcej nie skorzystam z usług Poczty Polskiej.
27 marca 2014, 11:45 [cytuj]
Slyszeliscie moze cos o "Jestem bardzo w rêkach Bo¿ych"?
Osobiste notatki papieza Jana Pawla II.

Nie byloby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, ze papiez tego sobie nie zyczyl.
"Testament" powiedział/a:
Rzeczy codziennego u¿ytku, którymi siê pos³ugiwa³em, proszê rozdaæ wedle uznania. Notatki osobiste spaliæ. Proszê, a¿eby nad tymi sprawami czuwa³ Ks. Stanis³aw, któremu dziêkujê za tyloletni± wyrozumia³± wspó³pracê i pomoc.
Ks. Stanislaw to ofc Dziwisz. Tu jego odpowiedz:
"Stanis³aw Dziwisz" powiedział/a:
Nie spali³em notatek Jana Paw³a II, gdy¿ s± one kluczem do zrozumienia jego duchowo¶ci, czyli tego, co jest najbardziej wewnêtrzne w cz³owieku: jego relacji do Boga, do drugiego cz³owieka i do siebie.
Mozna mowic co sie chce, czy notatki powinny zostac spalone czy nie, ale taka byla ostatnia wola, ktora powinno sie uszanowac, a tu Dziwisz postawil swoje zdanie ponad zdaniem papieza.
Ks. Stanislaw to ofc Dziwisz. Tu jego odpowiedz: [quote="Stanis³aw Dziwisz"]Nie spali³em notatek Jana Paw³a II, gdy¿ s± one kluczem do zrozumienia jego duchowo¶ci, czyli tego, co jest najbardziej wewnêtrzne w cz³owieku: jego relacji do Boga, do drugiego cz³owieka i do siebie.
6 kwietnia 2014, 18:09 [cytuj]
Wilka z Wall Street ktos czytal?
Wilka z Wall Street ktos czytal?
11 maja 2014, 01:30 [cytuj]
A może po publikacji rękopisy zostały spalone? Wilk syty i owca cała :D
A może po publikacji rękopisy zostały spalone? Wilk syty i owca cała :D
11 maja 2014, 19:38 [cytuj]
Widze ze jestes jedna z osob ktore wszystko musza miec na pismie :D

Co do Wilka z Wall Street, dlugo mi sie go czyta, bo czasu malo, jeszcze pare stron zostalo. Powiedzialbym, ze pierwsze 400 stron szlo zmiescic w duzo mniejszej liczbie, prawie nic sie nie dzieje, choc niektore opisy sa nawet fajne ;-) Dopiero ostatnie 100 jest ciekawe :-P

Co do Wilka z Wall Street, dlugo mi sie go czyta, bo czasu malo, jeszcze pare stron zostalo. Powiedzialbym, ze pierwsze 400 stron szlo zmiescic w duzo mniejszej liczbie, prawie nic sie nie dzieje, choc niektore opisy sa nawet fajne ;-) Dopiero ostatnie 100 jest ciekawe :-P
12 maja 2014, 00:54 [cytuj]
Ja nadrabiam książkowe expanded universe Gwiezdnych Wojen. W dedalusie za grosze.
Ja nadrabiam książkowe expanded universe Gwiezdnych Wojen. W dedalusie za grosze.
12 maja 2014, 10:03 [cytuj]
"Tooommeeek" powiedział/a:
E tam, nie wszystko. tylko to, czego nie mogę sprawdzić osobiście :D
E tam, nie wszystko. tylko to, czego nie mogę sprawdzić osobiście :D
29 maja 2014, 20:18 [cytuj]
Jedna już zakupiona:

fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/s526x395/10342842_10202067958400826_6900268454430444917_n.jpg" alt="fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/s526x395/10342842_10202067958400826_6900268454430444917_n.jpg" width="98%">
Jedna już zakupiona:

[img]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/s526x395/10342842_10202067958400826_6900268454430444917_n.jpg[/img]
29 maja 2014, 23:19 [cytuj]
Mamy wysyp biografii sportowców i niestety część z nich to zwykłe śmiecie będące laurkami graczy, dlatego też napisz czy ta pozycja jest dobra. Ibra zachęca do przeczytania, bo to postać nietuzinkowa.
Mamy wysyp biografii sportowców i niestety część z nich to zwykłe śmiecie będące laurkami graczy, dlatego też napisz czy ta pozycja jest dobra. Ibra zachęca do przeczytania, bo to postać nietuzinkowa.
30 maja 2014, 17:51 [cytuj]
Początek zapowiada niezłą lekturę, niestety zbyt mało czasu mam ostatnio żeby ją łyknąć NA RAZ, a szkoda.

@Wixu jak możesz polecić jakąś ciekawą z tych co przeczytałeś to poproszę tytuły.
Początek zapowiada niezłą lekturę, niestety zbyt mało czasu mam ostatnio żeby ją łyknąć NA RAZ, a szkoda.

@Wixu jak możesz polecić jakąś ciekawą z tych co przeczytałeś to poproszę tytuły.
31 maja 2014, 13:07 [cytuj]
Koniecznie Spalony Iwana, jak dla mnie najlepsza biografia. Niesamowite anegdoty z bardzo ciekawych czasów, a przy tym świetnie napisana przy współpracy ze Stanowskim.
Koniecznie Spalony Iwana, jak dla mnie najlepsza biografia. Niesamowite anegdoty z bardzo ciekawych czasów, a przy tym świetnie napisana przy współpracy ze Stanowskim.
31 maja 2014, 13:53 [cytuj]
Zamówiłem wczoraj biografię Ibry, mam nadzieję,że się nie zawiodę.

Jak tylko przeczytam to napisze jak wrażenia.

Druga sprawa.
Na gwałt poszukuję książki "HOOLIFAN". Jeśli tylko ktoś wie gdzie ją dostanę w naszym języku, bądź ją ma i jest skłonny pożyczyć będę dozgonnie wdzięczny.
Zamówiłem wczoraj biografię Ibry, mam nadzieję,że się nie zawiodę.

Jak tylko przeczytam to napisze jak wrażenia.

Druga sprawa.
Na gwałt poszukuję książki "HOOLIFAN". Jeśli tylko ktoś wie gdzie ją dostanę w naszym języku, bądź ją ma i jest skłonny pożyczyć będę dozgonnie wdzięczny.
22 lipca 2014, 11:10 [cytuj]
Mógłby mi ktoś polecić coś od Toma Clancy'ego? Jakoś nigdy nie miałem do czynienia z jego twórczością, natomiast ostatnio przeczytałem jedną książkę i w sumie mi się podoba, więc zastanawiam się nad kolejnymi.
Mógłby mi ktoś polecić coś od Toma Clancy'ego? Jakoś nigdy nie miałem do czynienia z jego twórczością, natomiast ostatnio przeczytałem jedną książkę i w sumie mi się podoba, więc zastanawiam się nad kolejnymi.
22 lipca 2014, 11:24 [cytuj]
"Polowanie na Czerwony Październik", fajna książka , czytałem ją z 15 lat temu. Jak pewnie wiesz jest też film :-P
"Polowanie na Czerwony Październik", fajna książka , czytałem ją z 15 lat temu. Jak pewnie wiesz jest też film :-P
24 lipca 2014, 18:08 [cytuj]
"Bo Warszawa...!" powiedział/a:
Ja bym zaczął od "Bez skrupułów", bardzo dobra książka, a jeśli chodzi o chronologię wydarzeń - najwcześniejsza, choć debiutancka książka Clancy'ego to wspomniane przez Lexy'ego "Polowanie...".
Ja bym zaczął od "Bez skrupułów", bardzo dobra książka, a jeśli chodzi o chronologię wydarzeń - najwcześniejsza, choć debiutancka książka Clancy'ego to wspomniane przez Lexy'ego "Polowanie...".
24 lipca 2014, 21:53 [cytuj]
Za późno, wypożyczyłem "Sumę wszystkich strachów", ale niebawem sprawdzę i inne, te, które polecacie. :-P
Za późno, wypożyczyłem "Sumę wszystkich strachów", ale niebawem sprawdzę i inne, te, które polecacie. :-P
26 lipca 2014, 00:00 [cytuj]
"Bo Warszawa...!" powiedział/a:
"Suma..." to gdzieś tak ósma część cyklu (jeśli chodzi o chronologię wydarzeń), więc jeśli zależy Ci na braku spoilerów, to nie czytaj na razie.
"Suma..." to gdzieś tak ósma część cyklu (jeśli chodzi o chronologię wydarzeń), więc jeśli zależy Ci na braku spoilerów, to nie czytaj na razie.
30 sierpnia 2014, 13:35 [cytuj]
Przeczytałem tego Ibrę. Zlatan to naprawdę niegłupi facet, a do tego złożona postać. Obok sportowych sukcesów, w tej autobiografii ciekawe są wątki z jego młodości, zawiłości rodzinne, kłopoty z prawem. To, co ukształtowało Ibrę takim, jakim jest obecnie.
Pozycja obowiązkowa dla każdego, bo idzie wsiąknąć na długie godziny. ;-)
Przeczytałem tego Ibrę. Zlatan to naprawdę niegłupi facet, a do tego złożona postać. Obok sportowych sukcesów, w tej autobiografii ciekawe są wątki z jego młodości, zawiłości rodzinne, kłopoty z prawem. To, co ukształtowało Ibrę takim, jakim jest obecnie.
Pozycja obowiązkowa dla każdego, bo idzie wsiąknąć na długie godziny. ;-)
30 sierpnia 2014, 13:59 [cytuj]
Tak, sam również czytałem, świetna książka, niesamowita historia, pochłonąłem całą w 3 dni :-D Poleciłby ktoś może jeszcze jakąś ciekawą biografie piłkarską?
Tak, sam również czytałem, świetna książka, niesamowita historia, pochłonąłem całą w 3 dni :-D Poleciłby ktoś może jeszcze jakąś ciekawą biografie piłkarską?
|<  <<  <  12  13  14  15  16    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

F1066
F1066 godzinę temu

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola 3 godzin temu

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola 3 godzin temu

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 5 godzin temu

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 5 godzin temu

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 5 godzin temu

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Dzisiaj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Dzisiaj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Dzisiaj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 Wczoraj, 23:07

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066
F1066 Wczoraj, 22:41

Ok

F1066
F1066 Wczoraj, 22:31

Ladna buda, Respekt

F1066
F1066 Wczoraj, 22:23

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola Wczoraj, 22:18

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066
F1066 Wczoraj, 22:14

Gdzie Uli ???

F1066
F1066 Wczoraj, 22:14

Hahaaaa

F1066
F1066 Wczoraj, 22:13

Scheiss fcb !!

F1066
F1066 Wczoraj, 21:43

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola
wola Wczoraj, 21:38

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066
F1066 Wczoraj, 21:35

Borek na chorobowym?.

wola
wola Wczoraj, 21:16

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 18:57

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 Wczoraj, 18:54

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 18:19

Kiepska forma drużyny plus chyba lekceważenie przeciwnika. I dodatkowo mistyczna wiara zarządu w to, że np. Schulz będzie grał tak jak wtedy, gdy miał rok konia i się łapał do kadry.

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 14:48

Piłkarze napluli nam wczoraj w twarz tak uważam.

wola
wola Wczoraj, 12:33

No to teraz Bielefeld, Ingolstadt i Koln Drużyny raczej w naszym zasięgu, chyba że popełnimy dużo prostych błędów....

qzase95
qzase95 Wczoraj, 11:52

wczoraj mnie zabralo po wiadrze i nie moglem obejrzec meczu, ale widze, ze sie ladnie bawili XD

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 10:59

Watzke, zagadaj do Sancho czy nie chce wrócić na wypożyczenie

libero180
libero180 Wczoraj, 07:37

Ale ten Antony z Ajaxu to świetny piłkarz, zrobił na mnie świetne wrażenie a nawet go nie znałem.

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 00:59

Tomasz Urban @tom_ur 47 min Marco Rose po meczu: - "Przy stanie 0:2 nasza mowa ciała była taka, jakbyśmy już przegrywali 0:4... Joshua Kimmich w takiej sytuacji nie tylko machałby rękoma, ale byłby też autentycznie wściekły. Może to jest ta delikatna różnica między nami."

statystyki

Użytkownicy online: panoli, Helmut Geier
Gości online: 66
Zarejestrowanych użytkowników: 9250
Ostatnio zarejestrowany: czerwo

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem