Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Kultura » Poszukiwane mp3
3 sierpnia 2007, 21:57 [cytuj]
Tutaj mozecie prosic innych uzytkownikow o utwory ktorych nie znacie tytułow, badz znacie slowa piosenek... cokolwiek co moze sie skojarzyc z tytulem dla innych ;-) przydatna rzecz na kazdym forum.. zatem dla mnie 2 wazne nutki jezeli ktos posiada to prosze o upload :

Michael Cassette - David [Anjunadeep] (moze byc zwykla wersja)

oraz Svenson and Gielen - beachbreeze (green court remix)
Tutaj mozecie prosic innych uzytkownikow o utwory ktorych nie znacie tytułow, badz znacie slowa piosenek... cokolwiek co moze sie skojarzyc z tytulem dla innych ;-) przydatna rzecz na kazdym forum.. zatem dla mnie 2 wazne nutki jezeli ktos posiada to prosze o upload :

Michael Cassette - David [Anjunadeep] (moze byc zwykla wersja)

oraz Svenson and Gielen - beachbreeze (green court remix)
31 października 2007, 10:54 [cytuj]
Nie wiem czy ktoś będzie to kojarzył jest to staaary kawałek dance'owy z lat 90-tych :] ale cholernie ciężko go namierzyć...

Pharao - There is a star

Lub ten pop-owy z końca lat 90-tych :]

Tombestone - Sweet thing
Nie wiem czy ktoś będzie to kojarzył jest to staaary kawałek dance'owy z lat 90-tych :] ale cholernie ciężko go namierzyć...

Pharao - There is a star

Lub ten pop-owy z końca lat 90-tych :]

Tombestone - Sweet thing
31 października 2007, 12:11 [cytuj]
"flammen" powiedział/a:
cholernie ciężko go namierzyć... Pharao - There is a star
Podaj mi tu albo na pw swojego maila to Ci prześlę.
Podaj mi tu albo na pw swojego maila to Ci prześlę.
31 października 2007, 12:31 [cytuj]
taaa !!!!! gitarra!! thnx /Murzyn/ !!! wyślij proszę na adres kaszmir91@o2.pl z góry dzięki eszcze raz :D
taaa !!!!! gitarra!! thnx /Murzyn/ !!! wyślij proszę na adres kaszmir91@o2.pl z góry dzięki eszcze raz :D
31 października 2007, 14:53 [cytuj]
Poszło! Mam nadzieję, że dotarło w całości ;-) Miłego słuchania...
Poszło! Mam nadzieję, że dotarło w całości ;-) Miłego słuchania...
31 października 2007, 16:41 [cytuj]
QRNA DZIĘKI WIEEELKIE /MURZYN/ !!!! Nawet nie wiesz jak dłuugo szukałem tej mp3!! Przy najbliższym zlocie masz oczywiście u mnie bro :) Pozdrówka!!!

[color=red]Spoko, fajnie, że mogłem pomóc - Murzyn[/color]
QRNA DZIĘKI WIEEELKIE /MURZYN/ !!!! Nawet nie wiesz jak dłuugo szukałem tej mp3!! Przy najbliższym zlocie masz oczywiście u mnie bro :) Pozdrówka!!!

[color=red]Spoko, fajnie, że mogłem pomóc - Murzyn[/color]
7 sierpnia 2008, 13:44 [cytuj]
szukam tego w formacie mp3, a nie uzywam żadnych miśków czy emule :(

youtube.com/watch?v=Krz5LGjnQHQ
szukam tego w formacie mp3, a nie uzywam żadnych miśków czy emule :(

http://www.youtube.com/watch?v=Krz5LGjnQHQ
7 sierpnia 2008, 19:52 [cytuj]
mediafire.com/?f1nk2xi9k6x

Pozdro
http://www.mediafire.com/?f1nk2xi9k6x

Pozdro
13 września 2008, 21:33 [cytuj]
witam

od dawna poszukuje jednej piosenki z gatunku hip-hop o ile się nie mylę, były tam min. takie cytaty
-lata praktyki widać wyniki
-muza z bumboka ciepły klimat stwarza lecz na pewno nie usłyszysz tu grabarza
-niech każdy uważa będąc obok cmentarza
szukałem wszędzie nic nie znalazłem parę wirusów (DAŁEM TĘ WIADOMOŚĆ NA 2 FORACHALE NIC) może tu ktoś mi Surprisedk: pomoże
z góry dzięki
A TO DLA "GOŚCI" KTÓRZY NIE MAJĄ KONTA 5999266 GG

[color=red]To się naucz szukać, bo taki temat już istnieje - Murzyn[/color]
oko
witam

od dawna poszukuje jednej piosenki z gatunku hip-hop o ile się nie mylę, były tam min. takie cytaty
-lata praktyki widać wyniki
-muza z bumboka ciepły klimat stwarza lecz na pewno nie usłyszysz tu grabarza
-niech każdy uważa będąc obok cmentarza
szukałem wszędzie nic nie znalazłem parę wirusów (DAŁEM TĘ WIADOMOŚĆ NA 2 FORACHALE NIC) może tu ktoś mi Surprisedk: pomoże
z góry dzięki
A TO DLA "GOŚCI" KTÓRZY NIE MAJĄ KONTA 5999266 GG

[color=red]To się naucz szukać, bo taki temat już istnieje - Murzyn[/color]
oko
7 kwietnia 2009, 20:29 [cytuj]
alex283.wrzuta.pl/film/b9MVlp0a9q/geniusz_ronaldinho --- jak się nazywa piosenka z tegoż filmiku? kto wie?
http://alex283.wrzuta.pl/film/b9MVlp0a9q/geniusz_ronaldinho --- jak się nazywa piosenka z tegoż filmiku? kto wie?
7 kwietnia 2009, 20:35 [cytuj]
Znalazłem w minutę chociaż nigdy tego nie słyszałem. Czy nie prościej było by napisać "Concert - techno" w googlach? ;-) Słowa są tak skomplikowane :-P

tosia186.wrzuta.pl/audio/xorIH3TcRT/mad-_the_concert
Znalazłem w minutę chociaż nigdy tego nie słyszałem. Czy nie prościej było by napisać "Concert - techno" w googlach? ;-) Słowa są tak skomplikowane :-P

http://tosia186.wrzuta.pl/audio/xorIH3TcRT/mad-_the_concert
7 kwietnia 2009, 21:12 [cytuj]
I own you man :D

[color=red]A co to ma wspólnego z multimediami Borussii? Zanim założysz temat to warto poszukać czy takowego już nie ma. Przenoszę i scalam z odpowiednim tematem - Murzyn[/color]
I own you man :D

[color=red]A co to ma wspólnego z multimediami Borussii? Zanim założysz temat to warto poszukać czy takowego już nie ma. Przenoszę i scalam z odpowiednim tematem - Murzyn[/color]
19 kwietnia 2009, 21:23 [cytuj]
"Trance_man" powiedział/a:
Tutaj mozecie prosic innych uzytkownikow o utwory ktorych nie znacie tytułow, badz znacie slowa piosenek

Ja mam chyba najlepsze rozwiązanie problemu wielu z was. Gdy słuchamy jakieś muzyki np. z filmiku z YT i nie wiemy jaki jest wykonawca ani jaki jest tytuł tej piosenki to ściągamy program... Tunatic. Po ściągnięciu wchodzimy w film i włączamy program, przykładamy mikrofon do głośników i program po 1 minucie znajduje tytuł i autora danej pieśni :p

Mam nadzieję, że pomogłem ;]

Ja mam chyba najlepsze rozwiązanie problemu wielu z was. Gdy słuchamy jakieś muzyki np. z filmiku z YT i nie wiemy jaki jest wykonawca ani jaki jest tytuł tej piosenki to ściągamy program... Tunatic. Po ściągnięciu wchodzimy w film i włączamy program, przykładamy mikrofon do głośników i program po 1 minucie znajduje tytuł i autora danej pieśni :p

Mam nadzieję, że pomogłem ;]
23 stycznia 2010, 16:29 [cytuj]
Poszukuję następujących numerów z serii "Above & Beyond - Trance Around The World"...

:arrow: 159, 158, 144, 142, 140, 139, 137, 135, 132, 130, 129, 124, 123, 121, 120, 116 i niemal wszystkie wcześniejsze... :-)

Natomiast z serii "Anjunabeats Worldwide" mam już wszystko ogarnięte... 8-) Można spokojnie na bieżąco łapać nowości...

Będę wdzięczny za pomoc w dorwaniu nawet pojedynczych setów z powyższej listy... :-)
Poszukuję następujących numerów z serii "Above & Beyond - Trance Around The World"...

:arrow: [b]159[/b], [b]158[/b], [b]144[/b], [b]142[/b], [b]140[/b], [b]139[/b], 137, 135, 132, 130, 129, 124, 123, 121, 120, 116 i niemal wszystkie wcześniejsze... :-)

Natomiast z serii "Anjunabeats Worldwide" mam już wszystko ogarnięte... 8-) Można spokojnie na bieżąco łapać nowości...

Będę wdzięczny za pomoc w dorwaniu nawet pojedynczych setów z powyższej listy... :-)
1 sierpnia 2013, 15:30 [cytuj]
Mam pytanie, ktoś zna może tytuł piosenki...no właśnie, piosenki której osobiście nie znam ale podejrzewam że jest przez wielu bardzo dobrze znana. W tytule jest coś takiego -> "sialalala sialalala heeey..." - powiem tyle że jest to rock albo coś podobnego (na pewno starego) a sam utwór brzmi w stylu U2 albo Simple Minds (a może to nawet oni) w każdym razie wyłapałem to bo Śląsk Wrocław ma taką przyśpiewkę -> "sialalala sialalala heeey Śląąąsk" i od paru dni nie mogę sobie tego wybić z głowy i muszę to znaleźć :P

wiem że to może być szukanie igły w stogu siana i mało wam dałem wskazówek ale może akurat ktoś będzie wiedział. :-P
Mam pytanie, ktoś zna może tytuł piosenki...no właśnie, piosenki której osobiście nie znam ale podejrzewam że jest przez wielu bardzo dobrze znana. W tytule jest coś takiego -> "sialalala sialalala heeey..." - powiem tyle że jest to rock albo coś podobnego (na pewno starego) a sam utwór brzmi w stylu U2 albo Simple Minds (a może to nawet oni) w każdym razie wyłapałem to bo Śląsk Wrocław ma taką przyśpiewkę -> "sialalala sialalala heeey Śląąąsk" i od paru dni nie mogę sobie tego wybić z głowy i muszę to znaleźć :P

wiem że to może być szukanie igły w stogu siana i mało wam dałem wskazówek ale może akurat ktoś będzie wiedział. :-P
1 sierpnia 2013, 15:38 [cytuj]
youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=eDdI7GhZSQA&t=186 ;)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=eDdI7GhZSQA&t=186 ;)
1 sierpnia 2013, 16:40 [cytuj]
Dokładnie o ten motyw mi chodziło :-D a czy były jeszcze jakieś inne wersje tej piosenki bo wydawało mi się że słyszałem jednak bardziej nowszy utwór, albo może mi się wydaje tylko, w każdym razie wielkie dzięki ;-)

Piwo dla Ciebie
ocen-piwo.pl/upload/tyskie-klasyczne.png" alt="ocen-piwo.pl/upload/tyskie-klasyczne.png" width="98%">
Dokładnie o ten motyw mi chodziło :-D a czy były jeszcze jakieś inne wersje tej piosenki bo wydawało mi się że słyszałem jednak bardziej nowszy utwór, albo może mi się wydaje tylko, w każdym razie wielkie dzięki ;-)

Piwo dla Ciebie
[img]http://ocen-piwo.pl/upload/tyskie-klasyczne.png[/img]
1 sierpnia 2013, 16:44 [cytuj]
youtube.com/watch?v=QaG2Acg8n60
youtube.com/watch?v=n6RoOwSKI7M

Może o coś takiego chodziło ? Wiem, że kibice Borussii mają z tym przyśpiewkę "nananana nananana hey hey hey BVB" czy jakoś tak ;)
http://www.youtube.com/watch?v=QaG2Acg8n60
http://www.youtube.com/watch?v=n6RoOwSKI7M

Może o coś takiego chodziło ? Wiem, że kibice Borussii mają z tym przyśpiewkę "nananana nananana hey hey hey BVB" czy jakoś tak ;)
1 sierpnia 2013, 16:47 [cytuj]
Nieee to są na pewno Beatlesi, dobra już znalazłem to co chciałem, chodziło mi o solową wersję Paula Mccartney'a z koncertu ;-) Jeszcze raz dzięki wielkie.
Nieee to są na pewno Beatlesi, dobra już znalazłem to co chciałem, chodziło mi o solową wersję Paula Mccartney'a z koncertu ;-) Jeszcze raz dzięki wielkie.
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 13 10 1 2 31
2. Borussia Dortmund 13 10 0 3 30
3. Bayer Leverkusen 13 7 3 3 24
4. SC Freiburg 13 6 4 3 22
5. TSG 1899 Hoffenheim 13 6 2 5 20
6. Union Berlin 13 5 5 3 20
7. VfL Wolfsburg 13 6 2 5 20
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 216
2. JungKamil3 204
3. kewin2103 195
4. badus22 195
5. Mitre 192
6. kostek12409 192
7. tsaw 189
cała tabela
shoutbox
F1066
F1066 Wczoraj, 22:57

Aki,Aki! Chyba facet sie zapomnial.Mowa ciala, cos go meczy, gdzies boli? 3x ogladalem ten wywiad.

F1066
F1066 Wczoraj, 22:36

Aki Watzke o szansach na majstra:) Erlingu, Marco jednym i drugim:) sport.sky.de/fussball/artikel/watzke-exklusiv-vor-klassiker-die-sollen-ruhig-mal-kommen/12483361/34130 Niestety Deutsch!!!

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot Wczoraj, 21:36

zesik Rangnick ma pracować tymczasowo do końca sezonu, później będą chcieli zaangażować Ten Haga z Ajaxu, a on z kolei miałby dalej pozostać na Old Trafford w charakterze konsultanta.

F1066
F1066 Wczoraj, 21:10

No to w sobote na murawie Felix Zwayer.

F1066
F1066 Wczoraj, 20:04

Maukoko znowu na chorobowym. Podobno w sobotnim meczu U23 zerwal sciegna.

F1066
F1066 Wczoraj, 19:52

Moze cos dla fanow Romana? blick.ch/sport/fussball/international/bundesliga/wegen-einer-strategischen-fehlleistung-so-verbrennt-dortmund-147000-euro-pro-spiel-mit-buerki-id17029019.html?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=blick-page-post&utm_content=bot-sport Wychodzi na to,ze Roman za kazdy spiel BVB nawet przed TV kasuje 147tysia yuro :) Wiec po co szukac nowej roboty xP

F1066
F1066 Wczoraj, 19:28

Rangnick nie ma zezwolenia na prace, wiec MU musi troche zaczekac. Niestety Brexit.

grzegorzBVB
grzegorzBVB Wczoraj, 17:48

Akinkunmi Amoo, dobry kozak, młode talenty zawsze mile widziane

T-Mac
T-Mac Wczoraj, 17:30

Grunt, że Roberto zgarnął chociaż Złotego Andruta...

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 16:12

Czyli Morey wraca na drugą część sezonu. Dobra wiadomość.

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 15:22

A on już klepniety ?

zesik
zesik Wczoraj, 11:58

Jak oceniacie zatrudnienie Ralfa Rangnicka w Man Utd? :) Jestem serio ciekaw jak sobie poradzi. Dzięki swojej twardej ręce może dojść do małych zgrzytów w najbliższym czasie aczkolwiek wg mnie dobry ruch. Nie ukrywam,że nie raz chętnie widziałem go w roli trenera BVB.

F1066
F1066 Wczoraj, 11:12

twitter.com/SkySportDE/status/1465605903823081472

F1066
F1066 Wczoraj, 10:05

30.11.2021 07:29 Uhr Hat der BVB einen Sancho-Nachfolger gefunden. Podobno w szwedzkim Hammarby IF odkryto nastepce Sancho.

F1066
F1066 Wczoraj, 09:52

W Top 10 talentow byl tez Gio Reyna kicker.de/kopa-trophaee-pedri-sticht-bellingham-und-musiala-aus-880751/artikel

Murzyn
Murzyn Wczoraj, 07:34

youtube.com/watch?v=_dTbyatmezc

Murzyn
Murzyn Wczoraj, 07:08

Polskie portale informacyjne powinny zmienić kolor na czarny, flagi państwowe do połowy masztu, a dzwon Zygmunta winien bić przez całą noc.

Sis
Sis 1 dni temu, 2021-11-29

messi z zp, teraz ranga tego konkursiku spadła praktycznie poniżej poziomu morza xD

Le0n
Le0n 1 dni temu, 2021-11-29

Jude 2 miejsce U21.

Sis

Myślę, że za parę lat to nasz zawodnik regularnie będzie w TOP 3 w tym plebiscycie. Mowa oczywiście o sympatycznym Norwegu. Szkoda tylko, że nie będzie już grał w koszulce BVB.

Le0n
Le0n 1 dni temu, 2021-11-29

Co do ZP to tylko jednemu zawodnikowi w barwach BVB udało się ją zdobyć. To Matthias Sammer. Co ciekawsze tylko ten jeden raz przez wszystkie edycje przedstawiciel Borussii był w TOP 5.

Kagawa2333
Kagawa2333 1 dni temu, 2021-11-29

Lewandowski nie wygra. A powinien. Wygra Messi. W sprawiedliwym świecie Lewy odbierałby drugą złotą piłkę. Bo rok 2020 zjadł po prostu. Nie jest to przyjemne patrzac na to w jakim klubie gra, ale i tak cieszy, że rodak szturmem stał się jednym z najlepszych srodkowych napastników w historii. A przeciez do konca kariery troche zostalo

artur1973
artur1973 1 dni temu, 2021-11-29

Lewy już dostał Złota Piłkę

auman
auman 1 dni temu, 2021-11-29

Danie komuś innemu niż lewy ZP to będzie cyrk.

Borussen1909PL
Borussen1909PL 1 dni temu, 2021-11-29

Jak Lewandowski wygra to przed tydzień nie wchodzę na media społecznościowe bo jedyne co będę widział to artykuły o nim. I tak już jest ich za dużo

Sis

Nie przepadam za Lewym ale jak ktokolwiek inny dostanie ZP to będzie po prostu kabaret. Nie wierzę że Messi który gaśnie od paru lat może wygrać. To się po prostu w pale nie mieści.

auman
auman 1 dni temu, 2021-11-29

65 tys będzie kibiców

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-11-29

Po meczu w Köln zieloni placza, AfD sie dobrze bawi :)

Andre_1909
Andre_1909 1 dni temu, 2021-11-29

Wstałem dziś rano i pczułem okropny ból. Ból związany z tym, że nie wygraliśmy z tymi miernotami z Lipska bo teraz moglibyśmy mieć lidera... No ale sami wtedy graliśmy jak dziady :(

Andre_1909
Andre_1909 1 dni temu, 2021-11-29

ma być 65 tys. @BVBdude

statystyki
Użytkownicy online: kamilt081, krzysiek273, Dawidek0911
Gości online: 45
Zarejestrowanych użytkowników: 9283
Ostatnio zarejestrowany: marcin.meblik@wp.pl
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem