Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  5  6  7  8  9  
Forum dyskusyjne » Europejskie Puchary » Puchar UEFA 08/09
21 maja 2009, 10:17 [cytuj]
Fakt, faul był i sędzia popełnił błąd lecz w tym meczu właśnie było widac kim jest Werder bez Diego. Ich środek absolutnie nie istniał. Szachtar przeważał jednak przez większą częśc spotkania i wygrał co tu dużo mówic zasłużenie. Mecz na niskim poziomie i fatalne błędy bramkarzy. Krótko mówiąc rozczarowanie, miejmy nadzieję, że finał LM nam to wynagrodzi.

Ps. Ładny mecz Lewandowskiego szkoda, że w kadrze tak nie gra.
Fakt, faul był i sędzia popełnił błąd lecz w tym meczu właśnie było widac kim jest Werder bez Diego. Ich środek absolutnie nie istniał. Szachtar przeważał jednak przez większą częśc spotkania i wygrał co tu dużo mówic zasłużenie. Mecz na niskim poziomie i fatalne błędy bramkarzy. Krótko mówiąc rozczarowanie, miejmy nadzieję, że finał LM nam to wynagrodzi.

Ps. Ładny mecz Lewandowskiego szkoda, że w kadrze tak nie gra.
21 maja 2009, 10:17 [cytuj]
Gdyby gral Diego i Almeida to na bank Werder wygralby to spotkanie. Juz wczoraj malo mu brakowalo. A ta nieuznana bramka w koncowe.. Musze przyznac ze cisnienie mi mocno skoczylo jak Pizarro wpakowal ja do siatki. Ale na powtorkach bylo jednak widac ze troche odpychal obronce mimo iz sedzia boczny pokazywal ze bramka zdobyta prawidlowo. Na dwoje babka wrozyla. Tak czy siak Szachtar gral wczoraj lepiej i zasluzyl na to zwyciestwo.
Gdyby gral Diego i Almeida to na bank Werder wygralby to spotkanie. Juz wczoraj malo mu brakowalo. A ta nieuznana bramka w koncowe.. Musze przyznac ze cisnienie mi mocno skoczylo jak Pizarro wpakowal ja do siatki. Ale na powtorkach bylo jednak widac ze troche odpychal obronce mimo iz sedzia boczny pokazywal ze bramka zdobyta prawidlowo. Na dwoje babka wrozyla. Tak czy siak Szachtar gral wczoraj lepiej i zasluzyl na to zwyciestwo.
21 maja 2009, 12:11 [cytuj]
"Lukas" powiedział/a:
lecz w tym meczu właśnie było widac kim jest Werder bez Diego. Ich środek absolutnie nie istniał.
noo nie istaniał;p Ozil słabo coś zagrał;. myślałem,że sobie poradzi bo w Bundelisdze nie raz sobie dawał rade jak Diego nie było:)
Po za tym Werder też potrafi zagrać bez Dieg dobry mecz.Pamiętam jak byłz awieszony za czerwona kartke i bardzo dobrze sobie radzili w ciężkich meczach:)) Wczoraj im si enie udało..trudno:P
noo nie istaniał;p Ozil słabo coś zagrał;. myślałem,że sobie poradzi bo w Bundelisdze nie raz sobie dawał rade jak Diego nie było:)
Po za tym Werder też potrafi zagrać bez Dieg dobry mecz.Pamiętam jak byłz awieszony za czerwona kartke i bardzo dobrze sobie radzili w ciężkich meczach:)) Wczoraj im si enie udało..trudno:P
21 maja 2009, 12:31 [cytuj]
"Kiulik" powiedział/a:
A poziom spotkania miał więcej wspólnego z finałem Pucharem Polski niż poważnego, europejskiego pucharu
Co ty opowiadasz? Mecz stał na bardzo dobrym poziomie, był dość wyrównany i emocjonujący. Gdyby nie ta barańska sztuczka ślepca-emeryta byłbym zadowolony.
Co ty opowiadasz? Mecz stał na bardzo dobrym poziomie, był dość wyrównany i emocjonujący. Gdyby nie ta barańska sztuczka ślepca-emeryta byłbym zadowolony.
21 maja 2009, 16:00 [cytuj]
Moim zdaniem faulu nie było i powinny być karne, a wtedy juz bym się nie martwił o wynik bo, mimo tych błedów uważam Wiese za bardzo dobrego bramkarza (najlepszego w bundeslidze?). Gdyby nie on to Werder juz po pierwszej połowie wypadł by z gry.

Szachtar wygrał zasłużenie. Niestety..

Za rok widze BVB w finale. :roll:
Moim zdaniem faulu nie było i powinny być karne, a wtedy juz bym się nie martwił o wynik bo, mimo tych błedów uważam Wiese za bardzo dobrego bramkarza (najlepszego w bundeslidze?). Gdyby nie on to Werder juz po pierwszej połowie wypadł by z gry.

Szachtar wygrał zasłużenie. Niestety..

Za rok widze BVB w finale. :roll:
22 maja 2009, 09:20 [cytuj]
Final nawet ciekawy. Szachtar o wiele lepszy od Werdera. To tez zieloni polaczyli losy "przyjacieli" z HSV ;-)
Final nawet ciekawy. Szachtar o wiele lepszy od Werdera. To tez zieloni polaczyli losy "przyjacieli" z HSV ;-)
22 maja 2009, 10:35 [cytuj]
"Murzyn" powiedział/a:
Emocji tam starczyło na kilka początkowych minut, strzelenie dwóch bramek i potem chwilę dogrywki. Nie przesadzajmy. To szachy były, nie piłkarskie widowisko, a druga połowa to już w ogóle kpina ;)
Ale ten poziom to wina Werderu w sumie, bo ten jest uważany za drużynę ofensywną. Szachtar zagrał swoją kunktatorską, ale przynoszącą wymierne efekty, piłkę.
Emocji tam starczyło na kilka początkowych minut, strzelenie dwóch bramek i potem chwilę dogrywki. Nie przesadzajmy. To szachy były, nie piłkarskie widowisko, a druga połowa to już w ogóle kpina ;)
Ale ten poziom to wina Werderu w sumie, bo ten jest uważany za drużynę ofensywną. Szachtar zagrał swoją kunktatorską, ale przynoszącą wymierne efekty, piłkę.
30 maja 2009, 11:15 [cytuj]
hamburgersv.pl/index.php?s=news&id=376

Bez sensu. Nawet bedąc kibicem HSV kibicował bym 'swoim'. Ale żeby wysyłać podziekowania do ukrainy :-| Widac odpadnięcie w półfinale troche pojechało po ambicji Hamburgerów.
http://www.hamburgersv.pl/index.php?s=news&id=376

Bez sensu. Nawet bedąc kibicem HSV kibicował bym 'swoim'. Ale żeby wysyłać podziekowania do ukrainy :-| Widac odpadnięcie w półfinale troche pojechało po ambicji Hamburgerów.
30 maja 2009, 17:37 [cytuj]
hmm troszkę dziwne zachowanie ale to tak jak byśmy my grali z schalke i z nimi dostali baty w lidze i potem odpadli w Uefa ;-) No ale bądźmy szczerzy nawet bez tego i tak bym im nie kibicował w finale.. Wiem wiem punkty itd dla Bundesligi ale nigdy nie będę smerfom kibicować w pucharach i to się nie zmieni :-) więc po części rozumiem ich zachowanie bo dla nich Werder to obecnie wróg nr 1 hehe :-D
hmm troszkę dziwne zachowanie ale to tak jak byśmy my grali z schalke i z nimi dostali baty w lidze i potem odpadli w Uefa ;-) No ale bądźmy szczerzy nawet bez tego i tak bym im nie kibicował w finale.. Wiem wiem punkty itd dla Bundesligi ale nigdy nie będę smerfom kibicować w pucharach i to się nie zmieni :-) więc po części rozumiem ich zachowanie bo dla nich Werder to obecnie wróg nr 1 hehe :-D
12 czerwca 2009, 10:06 [cytuj]
W piłkarskiej Lidze Europejskiej, która od przyszłego roku zastąpi rozgrywki o Puchar UEFA, sędziować będzie w każdym meczu po pięciu arbitrów.

Dodatkowi sędziowie będą stali przy bramkach, a z głównym będą komunikowali się przez słuchawki. System taki został już sprawdzony podczas meczów eliminacyjnych mistrzostw Europy do lat 19.

FIFA podczas posiedzenia na Wyspach Bahama poparła pomysł prezydenta UEFA Michela Platiniego.

Fajnie,że chociaż Platini pomyślał o tym,na pewno będzie to dobre rozwiązanie,ale czemu tylko w Lidze Ueropejskiej;/ a nie w ligach także;/
W piłkarskiej Lidze Europejskiej, która od przyszłego roku zastąpi rozgrywki o Puchar UEFA, sędziować będzie w każdym meczu po pięciu arbitrów.

Dodatkowi sędziowie będą stali przy bramkach, a z głównym będą komunikowali się przez słuchawki. System taki został już sprawdzony podczas meczów eliminacyjnych mistrzostw Europy do lat 19.

FIFA podczas posiedzenia na Wyspach Bahama poparła pomysł prezydenta UEFA Michela Platiniego.

Fajnie,że chociaż Platini pomyślał o tym,na pewno będzie to dobre rozwiązanie,ale czemu tylko w Lidze Ueropejskiej;/ a nie w ligach także;/
12 czerwca 2009, 12:15 [cytuj]
tak, tak, jeszcze 10 sędziów i wreszcie będzie okej. beznadziejnie głupi pomysł. na siłę powiększenie listy płac tylko. w ligach tego nie wprowadzą, mam nadzieję.
tak, tak, jeszcze 10 sędziów i wreszcie będzie okej. beznadziejnie głupi pomysł. na siłę powiększenie listy płac tylko. w ligach tego nie wprowadzą, mam nadzieję.
12 czerwca 2009, 19:35 [cytuj]
Ja tam bym wolał żeby wprowadzili możliwość korzystania z powtórek TV podczas meczu przy kontrowersyjnych sytuacjach :-)
Ja tam bym wolał żeby wprowadzili możliwość korzystania z powtórek TV podczas meczu przy kontrowersyjnych sytuacjach :-)
12 czerwca 2009, 20:45 [cytuj]
"Zesik" powiedział/a:
dokładnie,chyba w hokeju tak mają i jest git :-)
dokładnie,chyba w hokeju tak mają i jest git :-)
12 czerwca 2009, 23:47 [cytuj]
Tylko przez to dużo czasu mogło by zlecieć niestety...
Tylko przez to dużo czasu mogło by zlecieć niestety...
13 czerwca 2009, 10:48 [cytuj]
Moga zrobic tak jak w tenisie. Ze np trener ma powiedzmy 3 razy mozliwosc poproszenia o sprawdzenie danej akcji sedziego technicznego. ;]
Moga zrobic tak jak w tenisie. Ze np trener ma powiedzmy 3 razy mozliwosc poproszenia o sprawdzenie danej akcji sedziego technicznego. ;]
13 czerwca 2009, 11:06 [cytuj]
Pawelas, trochę bez sensu zważając na fakt, iż sędzia mógłby już wykorzystać wszystkie trzy, a w 91 minucie pojawi się Trochowski, który ze spalonego trafi gola wartego 7mln...
Pawelas, trochę bez sensu zważając na fakt, iż sędzia mógłby już wykorzystać wszystkie trzy, a w 91 minucie pojawi się Trochowski, który ze spalonego trafi gola wartego 7mln...
|<  <<  <  5  6  7  8  9  
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 5 4 1 0 13
2. VfL Wolfsburg 5 4 1 0 13
3. Borussia Dortmund 5 4 0 1 12
4. Bayer Leverkusen 5 3 1 1 10
5. FSV Mainz 5 3 1 1 10
6. SC Freiburg 5 2 3 0 9
7. 1. FC Köln 5 2 2 1 8
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. badus22 81
2. Kamilos09 81
3. Krzpiczek16 81
4. Kuba726 75
5. kasztan 75
6. Mitre 75
7. donpedro 75
cała tabela

shoutbox

DonPutaPablo
DonPutaPablo Wczoraj, 13:30

Paco był jednym z nielicznych u nas, którzy jak podchodzą do wolnego to jest olbrzymie prawdopodobieństwo na strzelenie gola.

Bielak
Bielak Wczoraj, 13:26

Borix Kto okrzykiwał Aube czy Paco jako lepszych od Lewego? ;p Byli dobrzy, ale półkę czy dwie niżej niż Lewy w prawie każdym aspekcie. Tak jak go nie lubię tak nie powiem, że jest zły czy coś, bo nie jest. Jest w absolutnym TOPie napastników na świecie i jako typowa 9 to zdecydowane TOP 3 obok Haalanda i dziwne co powiem, ale Benzemy, :D może Kane`a. Mi chodziło tylko i wyłącznie o Borka i jego włażenie w tyłek i ubóstwienie Lewego i tego jak by do tego podszedł gdyby dostał w trąbę od Haalanda którego niby chwali, ale za każdym razem wkłada szpilę w postaci Lewusa, bo się Robercik na niego obrazi :D Niewielu jest tak ewidentnych lizodupów jak on, a nie lubię tego strasznie ;)

F1066
F1066 Wczoraj, 13:02

Ostatnio wsponinalem cos o Lewym, podobno w zimowym okienku zmienia lige. Powinien zmienic, wtedy nie bedzie tam miejsca dla Erlinga. weltfussball.de/news/_n4635311_/so-soll-lewandowski-dem-bvb-beim-haaland-verbleib-helfen/ Ciekawe spekulacje :)

zesik
zesik Wczoraj, 12:04

Tak z innej beczki - widzieliście ,że S. Gomez w Anderlechcie ostatnio grywa na lewej stronie obrony? :D ciekawe.. tego bym się nie spodziewał no ale ciekawe co wyjdzie z takiego eksperymentu :D

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 11:24

Reyna wraca na Gladbach czy jak?

Borix
Borix Wczoraj, 09:12

Bielak chciałbym tylko przypomnieć, że już Aubameyanga i Alcacera okrzyknięto "lepszymi" od "Lewusa". Wiadomo. Na szczęście Haaland ma rozum a nie kiełbie we łbie jak Auba no i mniejszą podatność na kontuzje niż Paco. Jest na dobrej drodze, żeby osiągnąć poziom Lewego albo nawet być lepszym w przyszłości. Ale to jeszcze dluga droga, sporo doświadczenia do nabrania.

F1066
F1066 Wczoraj, 08:43

youtu.be/KRq4VG0AYn8

F1066
F1066 Wczoraj, 08:36

Rada nadzorcza Borussia Dortmund GmbH & Co. KGaA ma nowego przewodniczacego. 25.09.21 stanowisko to przejmuje Christian Kullmann, przewodniczacy Evonik Industries AG.

F1066
F1066 Wczoraj, 08:26

bild.de/sport/fussball/fussball/borussia-dortmund-wegen-kopfball-monster-haaland-rose-droht-der-liga-77731868.bild.html

F1066
F1066 Wczoraj, 08:17

Skonczyl po 14kolejce :)

Bielak
Bielak 1 dni temu, 2021-09-20

Ale byłby płacz w kraju jakby Lewy przegrał :D Borek by chyba do Wisły z kamieniem skoczył z rozpaczy :D

Kuba726
Kuba726 1 dni temu, 2021-09-20

O ile w walkę o mistrza się nie łudzę ponieważ Bayern to mimo wszystko nadal półka wyżej i ciężko wierzyć w to że na ten moment może ktoś im zagrozić.Natomiast walka o koronę króla strzelców zapowiada się genialnie jeżeli obojgu dopisze zdrowie to mam wrażenie że do końca będą się ważyć losy i Erling może jak najbardziej zdetronizować Roberta

Pingas
Pingas 2 dni temu, 2021-09-19

Można gdzieś obejrzeć skrót z Viaplay poza ich serwisem? Z czystej ciekawości chciałbym zobaczyć reakcję Borasa na bramki Haalanda

Marcio22
Marcio22 2 dni temu, 2021-09-19

Ajax to sobie moze z besiktasem i Sportingiem strzelac , nawet z nami ale najpierw beda przegrywać 2-3 zero

F1066
F1066 2 dni temu, 2021-09-19

sportbild.bild.de/bundesliga/vereine/borussia-dortmund/bvb-watzke-macht-hoffnung-auf-haaland-verbleib-77718116.sport.html

bizon5314
bizon5314 2 dni temu, 2021-09-19

Za tydzień Gladbach to na pewno czysto nie będzie :P

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 2 dni temu, 2021-09-19

Do meczu z Ajaksem jeszcze wiele może się zmienić. I u nas, i u nich.

Armandzio
Armandzio 2 dni temu, 2021-09-19

czyli taki wesoly sezon jak hoffenheim za Nagelsmanna...jakies 6:3 z Koln czy 4:2 z Wolfsburgiem

bvbbb
bvbbb 2 dni temu, 2021-09-19

bo są mega ofensywni

bvbbb

z lepszym rywalem nie mamy co szukać , aż boję się ajaksu

bizon5314

Borix Nie zrobi nic, bo to jest już który trener, który ma ten sam problem. Zwyczajnie mamy cienkich zawodników w tej formacji i takie są fakty.

bvbbb

Q4RTRIDG3 Na plus ilość strzelonyc ale u świń

bvbbb

na uczyć ustawiania w obronie i tyle to 50% jego winy

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 2 dni temu, 2021-09-19

Na plus ilość strzelonych

Borix
Borix 2 dni temu, 2021-09-19

Ale co ma Rose zrobić? Nauczyć ich biegać i skakać?

bvbbb

ale wygrywamy tylko szkoda bo jak my mamy dobry sezon w lidze to świnie kosmiczny poziom

bizon5314

"A no tak sory

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 2 dni temu, 2021-09-19

Jeszcze VfB ma więcej.

Sis
Sis 2 dni temu, 2021-09-19

Przed Rose mnóstwo roboty. Ogarnąć defensywę i może jakoś to będzie.

bizon5314

Tylko Bochum, Furth i Hertha straciła więcej goli, więc grono mamy na prawde zacne

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 25
Zarejestrowanych użytkowników: 9226
Ostatnio zarejestrowany: KevinS

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem