Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Archiwum » Michael Zorc
2 września 2014, 20:44 [cytuj]
Ale się czasy zmieniają:

pbs.twimg.com/media/BwhoYD7IgAAdCyw.jpg" alt="pbs.twimg.com/media/BwhoYD7IgAAdCyw.jpg" width="98%">

:-D
Ale się czasy zmieniają:

[img]https://pbs.twimg.com/media/BwhoYD7IgAAdCyw.jpg[/img]

:-D
2 września 2014, 20:57 [cytuj]
Wyniki byly srednie + doszlo do dziwnej transakcji Petric odszedl a przyszedl Zidan... ponoc kibice obarczyli za to wina Zorca i stad te napisy - co oczywiscie nie ejst do konca prawda, bo Zorc spelnil tylko niejako zyczenie pilkarza, ktory sam chcial odejscia.
Wyniki byly srednie + doszlo do dziwnej transakcji Petric odszedl a przyszedl Zidan... ponoc kibice obarczyli za to wina Zorca i stad te napisy - co oczywiscie nie ejst do konca prawda, bo Zorc spelnil tylko niejako zyczenie pilkarza, ktory sam chcial odejscia.
3 września 2014, 11:44 [cytuj]
Sam kiedyś z przekąsem pisałem o nim "menedżer z wyższej półki". A ta akcja z zamianą Petrica na Zidana, to było nieporozumienie dekady, ale to właśnie zasługa Kloppa, który chciał mieć w szeregach BVB swojego ulubieńca. Zresztą mieliśmy wtedy atak Petric-Frei, a zostaliśmy z Zidanem i Valdezem.
Sam kiedyś z przekąsem pisałem o nim "menedżer z wyższej półki". A ta akcja z zamianą Petrica na Zidana, to było nieporozumienie dekady, ale to właśnie zasługa Kloppa, który chciał mieć w szeregach BVB swojego ulubieńca. Zresztą mieliśmy wtedy atak Petric-Frei, a zostaliśmy z Zidanem i Valdezem.
3 września 2014, 12:01 [cytuj]
Z tego co pamiętam to Petric naciskał na ten transfer do HSV jako do lepszego klubu ... a jak się to skończyło wszyscy wiemy. Valdez i w pewnym stopniu Zidan to nieporozumienie ale za Chorwata dostaliśmy 7.5 mln więc bardzo przyzwoite na tamte czasy pieniądze. Mało kto po odejściu z BVB zrobił karierę - Petric, Smolarek, Pienaar, Metzelder, nawet Rosicky - wszyscy odchodzili jako gwiazdy a potem notowali większy lub mniejszy spadek formy.
Z tego co pamiętam to Petric naciskał na ten transfer do HSV jako do lepszego klubu ... a jak się to skończyło wszyscy wiemy. Valdez i w pewnym stopniu Zidan to nieporozumienie ale za Chorwata dostaliśmy 7.5 mln więc bardzo przyzwoite na tamte czasy pieniądze. Mało kto po odejściu z BVB zrobił karierę - Petric, Smolarek, Pienaar, Metzelder, nawet Rosicky - wszyscy odchodzili jako gwiazdy a potem notowali większy lub mniejszy spadek formy.
3 maja 2015, 21:29 [cytuj]
Michael był dziś gościem w Sky i dał do zrozumienia, że podczas tej konferencji prasowej pożegnalnej Kloppa chodziło jednak o to, że z Kloppem trudniej byłoby przeprowadzić zmiany personalne/taktyczne.

Ponadto:

- Nie otrzymalismy jeszcze zadnej oferty transferowej.
- Gundogan chce odejsc juz w lecie
- Tuchel byl naszym pierwszym wyborem
- Powrót Kloppa bardzo mozliwy: ''Dlaczego nie? To wciąż młody trener. Drzwi będą dla niego zawsze stały otworem''
Michael był dziś gościem w Sky i dał do zrozumienia, że podczas tej konferencji prasowej pożegnalnej Kloppa chodziło jednak o to, że z Kloppem trudniej byłoby przeprowadzić zmiany personalne/taktyczne.

Ponadto:

- Nie otrzymalismy jeszcze zadnej oferty transferowej.
- Gundogan chce odejsc juz w lecie
- Tuchel byl naszym pierwszym wyborem
- Powrót Kloppa bardzo mozliwy: ''Dlaczego nie? To wciąż młody trener. Drzwi będą dla niego zawsze stały otworem''
3 maja 2015, 22:51 [cytuj]
Tylko tyle ? : ( żadnych hitów? Można rozwinąć to co mówił o personaliach ?
Tylko tyle ? : ( żadnych hitów? Można rozwinąć to co mówił o personaliach ?
3 maja 2015, 23:36 [cytuj]
Powiedz lepiej co odpowiedział na pytanie o ewentualny powrót judasza.
Powiedz lepiej co odpowiedział na pytanie o ewentualny powrót judasza.
4 maja 2015, 00:48 [cytuj]
''Mario Gotze to obecnie piłkarz Bayernu Monachium. Nie wyobrażam sobie tego''.

To powiedział.
''Mario Gotze to obecnie piłkarz Bayernu Monachium. Nie wyobrażam sobie tego''.

To powiedział.
4 maja 2015, 11:34 [cytuj]
Pytanie: Próbowaliście przekonać go do pozostania w klubie?
Zorc: - Naprawdę rozmawialiśmy na ten temat wiele razy. Jurgen powiedział nam, że musimy przeprowadzić na tyle poważne zmiany, również wewnątrz drużyny, które nie byłyby możliwe (gdyby on został?). Siedem lat to szmat czasu... Jurgen też nie da się przestawić o 180 stopni.

Z drugiej strony zdania są podzielone... Czesc osob ktora ogladala program i przypominajac konferencje Kloppa (''gdybym zostal, musialoby sie zmienic wiecej'') optuje za tym ze jednak Jurgen oczekiwal zmian wiekszych niz na te ktore nas stać.
Skonsultowalem to jeszcze z Michalem Serfinem ktory ogladal program i on rowniez nalezy do tej drugiej grupy, Klopp chcial za duzych zmian.
Pytanie: [b]Próbowaliście przekonać go do pozostania w klubie?[/b]
Zorc: - [i]Naprawdę rozmawialiśmy na ten temat wiele razy. Jurgen powiedział nam, że musimy przeprowadzić na tyle poważne zmiany, również wewnątrz drużyny, które nie byłyby możliwe (gdyby on został?). Siedem lat to szmat czasu... Jurgen też nie da się przestawić o 180 stopni.[/i]

Z drugiej strony zdania są podzielone... Czesc osob ktora ogladala program i przypominajac konferencje Kloppa (''gdybym zostal, musialoby sie zmienic wiecej'') optuje za tym ze jednak Jurgen oczekiwal zmian wiekszych niz na te ktore nas stać.
Skonsultowalem to jeszcze z Michalem Serfinem ktory ogladal program i on rowniez nalezy do tej drugiej grupy, Klopp chcial za duzych zmian.
4 maja 2015, 12:00 [cytuj]
Mi sie wladnie wydaje ze Jurgen zzyl sie z chlopakami przez te lata i zapewne ciezko byloby mu odprawic z kwitkiem co niektorych
Mi sie wladnie wydaje ze Jurgen zzyl sie z chlopakami przez te lata i zapewne ciezko byloby mu odprawic z kwitkiem co niektorych
4 maja 2015, 22:40 [cytuj]
Ciekaw jestem szczegółów. O jakie zmiany chodziło...
Ciekaw jestem szczegółów. O jakie zmiany chodziło...
4 maja 2015, 22:51 [cytuj]
Przez wzgląd na dobre układy Zorc-Watzke-Klopp nigdy się tego już pewnie nie dowiemy.
Przez wzgląd na dobre układy Zorc-Watzke-Klopp nigdy się tego już pewnie nie dowiemy.
4 maja 2015, 23:11 [cytuj]
Trochę im się nie dziwie, po tych 2 sensacyjnych mistrzostwach wyrzucać dawne fundamenty tego sukcesu to jak dzieci oddać do domu dziecka.
Trochę im się nie dziwie, po tych 2 sensacyjnych mistrzostwach wyrzucać dawne fundamenty tego sukcesu to jak dzieci oddać do domu dziecka.
4 maja 2015, 23:24 [cytuj]
Możemy się tylko domyślać, ale jakoś sobie nie wyobrażam Kloppa jako tego, który chciał rewolucji, a zarząd nie... No bo jakby to było :-D

Przychodzi Jurgen do zarządu i mówi:

"Jak wrócę po urlopie to w klubie ma nie być tej kaleki z Kaukazu, tego nażelowanego dziadka na bramce, tego makarona co się potyka o własne nogi, tego drewniaka z Kolumbii, tego co to dziecko chciał do domu dziecka oddawać, tego chudego bladego Serba z obrony i tego drugiego bladego z lewej obrony. Chcę k... młode talenty"

Po krótkiej ciszy Watzke mówi zdziwiony:

"Ale Jurgen... Cały sezon ci mówię daj se spokój z tymi Miki-Tiki-Coś tam; ch... strzelił 30 baniek, ale mnie już zęby bolą jak na niego patrzę. A ty ciągle - nie, nie ,nie; on się przełamie. Chyba prędzej połamie! Oby się połamał, to przynajmniej mu ubezpieczyciel będzie płacić za te popisy paralityka".

Zorc na to dodaje:

"100 razy się pytaliśmy - może poszukamy jeszcze jakichś napastników. A ty na to - mowy nie ma, Adrian, Ciro i ch... No jeszcze raz mówię - może Dzeko, a ty Adrian, Ciro i ch..."

Watzke:

"A Romka to byś wstawił do bramki nawet jakby był na kacu z połamaną ręką"

Zorc:

"Młode talenty? Hoffmanna kazałeś wypożyczyć byle gdzie, a Leitnerowi powiedziałeś, że rok to za mało i niech ci z oczu zejdzie przynajmniej na 1.5. Jak przyszła oferta za Guentera toś go sam na lotnisko odwiózł. Żebyś Dudziaka wpuścił to cię musiał Rauball dwie godziny prosić. I nie Jurgen do k... nędzy Kirch się już nie łapie do juniorów!

Watzke:

"A Grosskreutz jak będzie zdrowy to chyba Reusa na ławce posadzisz, żeby dla niego miejsce znaleźć".

Zorc:

"Ciągle marudzisz - kupcie mi z powrotem Sahina, kupcie mi z powrotem Kagawę. Kto następny? Barrios? Valdez? Zidan? A jak wujek Susi Eriksena przywiózł to focha strzelałeś, że chcesz Perłę Kaukazu albo będzie grał Grosskreutzem na "10" przez cały sezon!

Klopp:

"A ch... się tam znacie; biorę Buvaca i spadamy. Trzeba było zgrywać mądralińskich jak Goetze chyłkiem spier... do Monachium.
Się użerajcie z Tuchelem jak jesteście tacy sprytni. On wam sprowadzi mistrza od psychologii, mistrza od snu, mistrza od astrologii, a jak sprowadzi mistrza od feng-shui to k... Watzke gabinetu swojego nie poznasz.
Idę co City! Tam dostanę więcej kasy na transfery niż można mieć w Football Managerze na podkręconym edytorze."

Hmmm... Nie, chyba jednak to tak nie wyglądało ;-)
Możemy się tylko domyślać, ale jakoś sobie nie wyobrażam Kloppa jako tego, który chciał rewolucji, a zarząd nie... No bo jakby to było :-D

Przychodzi Jurgen do zarządu i mówi:

"Jak wrócę po urlopie to w klubie ma nie być tej kaleki z Kaukazu, tego nażelowanego dziadka na bramce, tego makarona co się potyka o własne nogi, tego drewniaka z Kolumbii, tego co to dziecko chciał do domu dziecka oddawać, tego chudego bladego Serba z obrony i tego drugiego bladego z lewej obrony. Chcę k... młode talenty"

Po krótkiej ciszy Watzke mówi zdziwiony:

"Ale Jurgen... Cały sezon ci mówię daj se spokój z tymi Miki-Tiki-Coś tam; ch... strzelił 30 baniek, ale mnie już zęby bolą jak na niego patrzę. A ty ciągle - nie, nie ,nie; on się przełamie. Chyba prędzej połamie! Oby się połamał, to przynajmniej mu ubezpieczyciel będzie płacić za te popisy paralityka".

Zorc na to dodaje:

"100 razy się pytaliśmy - może poszukamy jeszcze jakichś napastników. A ty na to - mowy nie ma, Adrian, Ciro i ch... No jeszcze raz mówię - może Dzeko, a ty Adrian, Ciro i ch..."

Watzke:

"A Romka to byś wstawił do bramki nawet jakby był na kacu z połamaną ręką"

Zorc:

"Młode talenty? Hoffmanna kazałeś wypożyczyć byle gdzie, a Leitnerowi powiedziałeś, że rok to za mało i niech ci z oczu zejdzie przynajmniej na 1.5. Jak przyszła oferta za Guentera toś go sam na lotnisko odwiózł. Żebyś Dudziaka wpuścił to cię musiał Rauball dwie godziny prosić. I nie Jurgen do k... nędzy Kirch się już nie łapie do juniorów!

Watzke:

"A Grosskreutz jak będzie zdrowy to chyba Reusa na ławce posadzisz, żeby dla niego miejsce znaleźć".

Zorc:

"Ciągle marudzisz - kupcie mi z powrotem Sahina, kupcie mi z powrotem Kagawę. Kto następny? Barrios? Valdez? Zidan? A jak wujek Susi Eriksena przywiózł to focha strzelałeś, że chcesz Perłę Kaukazu albo będzie grał Grosskreutzem na "10" przez cały sezon!

Klopp:

"A ch... się tam znacie; biorę Buvaca i spadamy. Trzeba było zgrywać mądralińskich jak Goetze chyłkiem spier... do Monachium.
Się użerajcie z Tuchelem jak jesteście tacy sprytni. On wam sprowadzi mistrza od psychologii, mistrza od snu, mistrza od astrologii, a jak sprowadzi mistrza od feng-shui to k... Watzke gabinetu swojego nie poznasz.
Idę co City! Tam dostanę więcej kasy na transfery niż można mieć w Football Managerze na podkręconym edytorze."

Hmmm... Nie, chyba jednak to tak nie wyglądało ;-)
12 maja 2015, 23:35 [cytuj]
Rozdziewiczam licznik, także tego.
Zorc popełnił błąd, że nie dał milijonów Lewandowskiego, by później spylić go za jakieś 30 baniek do Realu, do klubu, do którego absolutnie pasuje, gdzie Benzyna by mu buty czyścił...
Ale pewnie to już wałkowaliście tysiąc razy.

Ps. Klub już dawno powinien mieć równorzędnych sponsorów co Bayern, nie wiem o co kaman.
Rozdziewiczam licznik, także tego.
Zorc popełnił błąd, że nie dał milijonów Lewandowskiego, by później spylić go za jakieś 30 baniek do Realu, do klubu, do którego absolutnie pasuje, gdzie Benzyna by mu buty czyścił...
Ale pewnie to już wałkowaliście tysiąc razy.

Ps. Klub już dawno powinien mieć równorzędnych sponsorów co Bayern, nie wiem o co kaman.
13 maja 2015, 00:37 [cytuj]
Lewy jakby miał kontrakt kilkuletni w tamtym czasie to by szedł za ~50-60 baniek, a do takiego realu za 80.

Też wiem że wałkowane 12830 razy, ale to był największy babol zarządu ever, nawet mogli go puścić nawet do tego bayernu za kilkadziesiąt baniek, a tak to odejście za darmo jest tak frajerskie dla zarządu że nie można tego ogarnąć. Cięzko znaleźć bardziej frajerską sytuację, nawet przegraną Bronka w tych wyborach :lol:
Lewy jakby miał kontrakt kilkuletni w tamtym czasie to by szedł za ~50-60 baniek, a do takiego realu za 80.

Też wiem że wałkowane 12830 razy, ale to był największy babol zarządu ever, nawet mogli go puścić nawet do tego bayernu za kilkadziesiąt baniek, a tak to odejście za darmo jest tak frajerskie dla zarządu że nie można tego ogarnąć. Cięzko znaleźć bardziej frajerską sytuację, nawet przegraną Bronka w tych wyborach :lol:
13 maja 2015, 01:20 [cytuj]
"radaner" powiedział/a:
Wątpię, 80 to Hamesik kosztuje, za Lewego może Real by sypnął groszem, max 50 wyczuwam.
Wątpię, 80 to Hamesik kosztuje, za Lewego może Real by sypnął groszem, max 50 wyczuwam.
13 maja 2015, 01:39 [cytuj]
Tyle tylko, że Perez mówiąc kolokwialnie był na Lewego napalony. No ale wiadomo, jak to wszystko się potoczyło.
Tyle tylko, że Perez mówiąc kolokwialnie był na Lewego napalony. No ale wiadomo, jak to wszystko się potoczyło.
13 maja 2015, 02:05 [cytuj]
Napalenie ma swoje granice, tak uważam. Perez lubi szastać kasą, ale ktoś mu tam robi analizy i wnioskuje, że raczej sprzedadzą się koszulki króla strzelców Mundialu niż zawodnika, którego nikt na tej imprezie nie widział. Tak samo miał przyjść Falcao z Monaco, ale to James był królem strzelców i pozamiatane.
Napalenie ma swoje granice, tak uważam. Perez lubi szastać kasą, ale ktoś mu tam robi analizy i wnioskuje, że raczej sprzedadzą się koszulki króla strzelców Mundialu niż zawodnika, którego nikt na tej imprezie nie widział. Tak samo miał przyjść Falcao z Monaco, ale to James był królem strzelców i pozamiatane.
13 maja 2015, 09:43 [cytuj]
Łatwo mówić z perspektywy czasu, po 3 latach. Wtedy mi i większości takie rozwiązanie wydawało się najlepszą opcją, nikt oprócz największych fan boy'ów Lewego nie przewidział że jego postawa będzie miała aż tak wielki wpływ na naszą grę, odejdzie judasz, dosięgnie nas spadek formy i plaga kontuzji. W tamtym czasie nikt w BVB nie zarabiał tyle ile żądał Czarek a Robercik wcale nie był najważniejszą postacią sezonów 2012-2014, dopiero po odejściu judasza on i Reus we dwójkę ciągnęli naszą grę ale to już było za późno.
Łatwo mówić z perspektywy czasu, po 3 latach. Wtedy mi i większości takie rozwiązanie wydawało się najlepszą opcją, nikt oprócz największych fan boy'ów Lewego nie przewidział że jego postawa będzie miała aż tak wielki wpływ na naszą grę, odejdzie judasz, dosięgnie nas spadek formy i plaga kontuzji. W tamtym czasie nikt w BVB nie zarabiał tyle ile żądał Czarek a Robercik wcale nie był najważniejszą postacią sezonów 2012-2014, dopiero po odejściu judasza on i Reus we dwójkę ciągnęli naszą grę ale to już było za późno.
<  1  2  3  4    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 1 1 0 0 3
2. SC Freiburg 1 1 0 0 3
3. 1. FC Köln 1 1 0 0 3
4. Borussia Mönchengladbach 1 1 0 0 3
5. Union Berlin 1 1 0 0 3
6. Borussia Dortmund 1 1 0 0 3
7. FSV Mainz 1 1 0 0 3
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. BVB NAJLEPSZY 16
2. rufus133 12
3. rasiak 11
4. JungKamil3 11
5. Ganc5 11
6. Robciu21 11
7. jasiu85 10
cała tabela
shoutbox
Bielak
Bielak Wczoraj, 23:36

To ten co skład Kaiserslautern tak dobrze zna? :D

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 17:18

Ważne że baby na pasach nie przejechał jak jeden z zawodników Schalke

F1066
F1066 Wczoraj, 16:59

Komorka za kierownica :)

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 16:25

Cała sytuacja to może być szansa dla Rothe i Aninga

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 16:25

Myślę że gdyby Raum był dostępny to BVB by poszła na taką wymianę transferową, ale już po ptokach

fanatyk88
fanatyk88 Wczoraj, 16:03

Już nie pamiętam dokładnej sumy ale Gomez ma trafić do City za około 10 milionów więc raczej mało. I może zostać od razu wypożyczony a do grania ściągną kogoś jeszcze. Guerreiro w kręgu zainteresowan.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 15:47

F1066 O co oskarżenia?

Ukasz09
Ukasz09 Wczoraj, 14:40

I pewnie City daje jakieś grube pieniądze za Gomeza a oferta za Guerrero będzie typu 20 mln ..

F1066
F1066 Wczoraj, 11:11

Gwiazda Borussii Dortmund, Jude Bellingham, ma kłopoty. Młody zawodnik BVB musi odpowiadać przed sądem w swojej rodzinnej Anglii. Incydent miał miejsce kilku miesięcy temu, ale wymiar sprawiedliwości dopiero teraz się nim zajmuje.

F1066
F1066 Wczoraj, 00:12

Der Schwarze Schwan-Nassim Nicholas Taleb.

F1066
F1066 Wczoraj, 00:07

Der Schwarze Schwan-Czarny Łabędź. Efekt Czarnego Łabędźia? Tez fajna lektura :)

fanatyk88
fanatyk88 1 dni temu, 2022-08-10

To było absolutnie nie do przewidzenia że słaby środkowy pomocnik może zostać bardzo dobrym lewym obroncą ;)

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 1 dni temu, 2022-08-10

Guerreiro do City a Sergio Gomez do BVB! (oczywiście żartuję)

Le0n
Le0n 1 dni temu, 2022-08-10

Manchester City cały czas szuka nowego lewego obrońcy. Sky Sports pisze, że jednym z kandydatów na tę pozycję został Raphaël Guerreiro z Borussii Dortmund.

fanatyk88

Był od nich efektowniejszy to fakt. Ale moim zdaniem czysto piłkarsko też z nimi przegrywa. Minimalnie ale jednak.

Bielak
Bielak 1 dni temu, 2022-08-10

Historycznie tak, czysto piłkarsko w mojej opinii zdecydowanie nie :)

fanatyk88

Ronaldinho przez jakiś czas na pewno był najlepszym piłkarzem na świecie. Ale jego top trwał bardzo krótko. Szczególnie w porównaniu z tym ile trwała (trwa) era Messiego i CR. Dlatego jest gorszym historycznie zawodnikiem od nich.

Q4RTRIDG3

johnBVB Chcieli wydymać BVB ale Watzke nie dał się wciągnąć. Dodatkowo Ozcana i Schlotterbecka wyciągnęliśmy za grosze, a Sule za free.

Q4RTRIDG3

Nikogo z tej trójki nie lubię ale każdy z nich był na kosmicznym poziomie

fanatyk88

Ja akurat nigdy się nie zachwycałem Ronaldinho. Ani Messim czy Neymarem.

Bielak

@CzarnoŻółtyKot Według naszych mediów jest lepszy :D Druga rzecz, że z trójki którą wymieniłeś poziomem czysto piłkarskim jak dla mnie Ronaldinho bił tamtą dwójkę na głowę. Choć krótka kariera na własne życzenie, bo miał inne priorytety to gość był nie do podrobienia. Ktoś mógł nie lubić Barcy, ale Ronaldinho nie znam osoby by powiedziała, że go nie lubi. Jak w skokach swego rodzaju fenomenem był Małysz, w tenisie Nadal, czy Fedderer, tak w piłce takim fenomenem moim zdaniem był właśnie Ronaldinho w swoich złotych czasach. Serio wierzycie w Odoia? Moim zdaniem nie ma żadnych szans. Musielibyśmy sprzedać przynajmniej 2 z 4 Akanji/Hazard/Wolf/Brandt

KasproAJP
KasproAJP 1 dni temu, 2022-08-10

Sule raczej nie, adeyemi bardziej na tak niż na nie

BVBdude
BVBdude 1 dni temu, 2022-08-10

+ czy nasze chłopaki, Adeyemi + Sule beda gotowi na pt

BVBdude
BVBdude 1 dni temu, 2022-08-10

Ciekawe jak sie rozwinie sytuacja z Hudson-Odoi

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot 1 dni temu, 2022-08-10

Spokojnie czytając ostatnie newsy o Lewym można odnieść wrażenie, że jest lepszy od Ronaldinho, Messiego i Neymara razem wziętych, zatem powinien bez większych problemów wygrać im potrójną koronę w nowym sezonie.

Bielak

Jak Barca w tym sezonie nic nie ugra to tam będzie kwas niesamowity i hukną o podłogę jak żaden inny klub w historii mam wrażenie. Sprzedają klub częściami jak mogą, a i tak ciągle kasy za mało gdzie ściągają nazwiska topowe jakby nie patrzeć.

F1066
F1066 2 dni temu, 2022-08-09

Tymczasem Barcelona nie moze zarejestrowac Roberta. -Aby pozyskać potrzebne środki, prezes klubu Joan Laporta uruchomił już trzy tzw. dźwignie finansowe. To jednak nadal za mało, by zgłosić nowych zawodników do rozgrywek. Czy będzie uruchomienie czwartej dźwigni? Radio Barcelona podało we wtorek, że przed rozpoczęciem sezonu dyrekcja klubu zezwoliła na sprzedaż następnych 25 proc. udziałów kompleksu filmowego Barca Studios. Uli H. pewnie co godzine zmienia majty :))

johnBVB
johnBVB 2 dni temu, 2022-08-09

sprawa wyglada tak, ze pilkarze wiedza, ze jak do nas przyjda to sie im zaczna kontuzje, wiec wola nie ryzykowac :D

MichałBVB
MichałBVB 2 dni temu, 2022-08-09

Dokładnie, to też jest zabawne. Kiedy pojawia się zainteresowanie danym zawodnikiem, który finalnie ląduje w innym zespole, rzeczą o której często się zapomina to czy on sam chce grać w pięknym, słonecznym i pełnym rozrywek mieście jakim jest Dortmund.

F1066
F1066 2 dni temu, 2022-08-09

i moze nie kazdy chce grac dla BVB ?

statystyki
Użytkownicy online: johnBVB
Gości online: 28
Zarejestrowanych użytkowników: 9506
Ostatnio zarejestrowany: m1czi23
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem