Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >|
Forum dyskusyjne » Archiwum » I Zlot fanów BVB
6 lipca 2007, 00:12 [cytuj]
"bercikk" powiedział/a:
Adek, o tym samym myslalem. Ja tam nie znam sie na Katowicach i wogole (razem jakos sobie poradzimy :P ).

I jeszcze pytanie: boisko bedzie trawiaste? Jezeli tak to bedziemy grac w zwyklych butach czy korkach...?
ja Katowic tez dokladnie nie znam ;) ale jak predzej bede wiedziec gdzie to mniej wiecej jest to trafimy ;) Tylko Bercikk jak nie wiem czy pojade grac czy pozniej ;) ale to sie jeszcze zobaczy. ( jakby cos to moge sedziowac :D )
ja Katowic tez dokladnie nie znam ;) ale jak predzej bede wiedziec gdzie to mniej wiecej jest to trafimy ;) Tylko Bercikk jak nie wiem czy pojade grac czy pozniej ;) ale to sie jeszcze zobaczy. ( jakby cos to moge sedziowac :D )
6 lipca 2007, 08:52 [cytuj]
Ja prawde mowiac w Katowicach bylem tylko z 2 razy, na rynku wogole :P Jakos sie trafi. Wejdzie sie w tramwaj na rynek na dworzec centralny i moze sie zobaczy kogos w żółto-czarnym trykocie... A co do tego obuwia to mysle, ze lepiej wziac jakies halowki czy trampki. Mniej klopotu i kontuzji...
Ja prawde mowiac w Katowicach bylem tylko z 2 razy, na rynku wogole :P Jakos sie trafi. Wejdzie sie w tramwaj na rynek na dworzec centralny i moze sie zobaczy kogos w żółto-czarnym trykocie... A co do tego obuwia to mysle, ze lepiej wziac jakies halowki czy trampki. Mniej klopotu i kontuzji...
6 lipca 2007, 13:35 [cytuj]
na dworcu pkp sie najlepiej chyba spotkać
na dworcu pkp sie najlepiej chyba spotkać
6 lipca 2007, 15:15 [cytuj]
borussia.com.pl/forum/viewtopic.php?t=93 tomi zajrzyj tutaj :roll: przeciez spotykamy sie na dworcu PKP =]
http://borussia.com.pl/forum/viewtopic.php?t=93 tomi zajrzyj tutaj :roll: przeciez spotykamy sie na dworcu PKP =]
6 lipca 2007, 23:27 [cytuj]
no, tak, ale ktos tam mówił że nie zna Ka-Ce
no, tak, ale ktos tam mówił że nie zna Ka-Ce
8 lipca 2007, 14:11 [cytuj]
"bercikk" powiedział/a:
i moze sie zobaczy kogos w żółto-czarnym trykocie...
Tylko, żeby t nie był nikt w trykocie GieKSy. ;-)
Tylko, żeby t nie był nikt w trykocie GieKSy. ;-)
8 lipca 2007, 16:38 [cytuj]
Najprawdopodobniej jeżeli 25.08 nic mi nie wypadnie to pojawie się na zlocie na 100%. Sparing i później mecz w pubie , za.ebista sprawa ! Katowice znam na tyle dobrze że na pewno bez problemowo trafię na miejsce spotkania. No i tak jak kilku już mówilo szkoda że nie przypadło to na mecz z scheisse bo to jednak derby i swoisty klimat meczu. Ale musimy się cieszyć z tego co jest...
Najprawdopodobniej jeżeli 25.08 nic mi nie wypadnie to pojawie się na zlocie na 100%. Sparing i później mecz w pubie , za.ebista sprawa ! Katowice znam na tyle dobrze że na pewno bez problemowo trafię na miejsce spotkania. No i tak jak kilku już mówilo szkoda że nie przypadło to na mecz z scheisse bo to jednak derby i swoisty klimat meczu. Ale musimy się cieszyć z tego co jest...
8 lipca 2007, 22:18 [cytuj]
MoRRo moze spotkamy sie w TG i pojedziemy razem? Ja, Ty i Bercikk :). Daj znac.
MoRRo moze spotkamy sie w TG i pojedziemy razem? Ja, Ty i Bercikk :). Daj znac.
8 lipca 2007, 23:12 [cytuj]
Shaz a ty wybierasz się na zlot ?
Shaz a ty wybierasz się na zlot ?
9 lipca 2007, 16:06 [cytuj]
Tak w 50%, dam konkretną odpowiedz tydzień przed zlotem.
Tak w 50%, dam konkretną odpowiedz tydzień przed zlotem.
9 lipca 2007, 16:20 [cytuj]
Moj znajomy ktory pomoze mi w organizacji zlotu, na 80% zalatwi darmowa rezerwacje sali dla NAS na zlot w "City Pubie ", dokaldnie jeszcze wszystko zostanie przedstawione, jednak mysle ze jezeli tylko bedzie transmisja to niczego nie zabraknie :)
Moj znajomy ktory pomoze mi w organizacji zlotu, na 80% zalatwi darmowa rezerwacje sali dla NAS na zlot w "City Pubie ", dokaldnie jeszcze wszystko zostanie przedstawione, jednak mysle ze jezeli tylko bedzie transmisja to niczego nie zabraknie :)
9 lipca 2007, 17:01 [cytuj]
to może zaproś kolege .. powiedz że pogramy w piłke plus pifko itp .. skusi sie pewnie a my bedziemy mieli więcej graczy :)
to może zaproś kolege .. powiedz że pogramy w piłke plus pifko itp .. skusi sie pewnie a my bedziemy mieli więcej graczy :)
11 lipca 2007, 13:26 [cytuj]
"Trance_man" powiedział/a:
Moj znajomy ktory pomoze mi w organizacji zlotu, na 80% zalatwi darmowa rezerwacje sali dla NAS na zlot w "City Pubie "
Tam zawsze była rezerwacja za darmo. Nie przypominam sobie, żeby trzeba było tam płacić za rezerwację.
Tam zawsze była rezerwacja za darmo. Nie przypominam sobie, żeby trzeba było tam płacić za rezerwację.
14 lipca 2007, 10:04 [cytuj]
nie chce wprowadzac zamieszania... ale jednak takowe napewno bedzie... calkiem prawdopodobne ze zlot odbedzie sie jednak 18 ....ale decyzja zapadnie niebawem. Pozdrawiam i przepraszam za utrudnienia.
nie chce wprowadzac zamieszania... ale jednak takowe napewno bedzie... calkiem prawdopodobne ze zlot odbedzie sie jednak 18 ....ale decyzja zapadnie niebawem. Pozdrawiam i przepraszam za utrudnienia.
14 lipca 2007, 10:13 [cytuj]
nie jedziesz na ślub ?
nie jedziesz na ślub ?
14 lipca 2007, 11:10 [cytuj]
no mozna tak powiedziec... tzn t otroche osobista sprawa.. dam znac jeszcze za kilka dni na 100%, mam nadzieje ze to nie bedzie dla Was problem ;-)
no mozna tak powiedziec... tzn t otroche osobista sprawa.. dam znac jeszcze za kilka dni na 100%, mam nadzieje ze to nie bedzie dla Was problem ;-)
14 lipca 2007, 12:24 [cytuj]
Mysle, ze dla mnie to zaden problem. Nawet dobrze, zlot bedzie na meczu z scheisse :mrgreen: . 18 sierpnia raczej bede juz w Polsce, wiec na 99% bede na zlocie. Jezeli nie wrocilbym do 18 sierpnia to dam znac...
Mysle, ze dla mnie to zaden problem. Nawet dobrze, zlot bedzie na meczu z scheisse :mrgreen: . 18 sierpnia raczej bede juz w Polsce, wiec na 99% bede na zlocie. Jezeli nie wrocilbym do 18 sierpnia to dam znac...
14 lipca 2007, 13:52 [cytuj]
dobrze bo na meczu z schalke bedzie on na pewno w tv
dobrze bo na meczu z schalke bedzie on na pewno w tv
14 lipca 2007, 17:54 [cytuj]
mi osobiście też bardziej pasował 18 ... no ciekawe co z tego wyniknie :D
mi osobiście też bardziej pasował 18 ... no ciekawe co z tego wyniknie :D
16 lipca 2007, 12:47 [cytuj]
I jeszcze jedno: jak ktos ma i moze to niech cyfrówe wezmie, trza by jakies foty porobic na tym zlocie :P
I jeszcze jedno: jak ktos ma i moze to niech cyfrówe wezmie, trza by jakies foty porobic na tym zlocie :P
|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 1 1 0 0 3
2. SC Freiburg 1 1 0 0 3
3. 1. FC Köln 1 1 0 0 3
4. Borussia Mönchengladbach 1 1 0 0 3
5. Union Berlin 1 1 0 0 3
6. Borussia Dortmund 1 1 0 0 3
7. FSV Mainz 1 1 0 0 3
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. BVB NAJLEPSZY 16
2. rufus133 12
3. rasiak 11
4. JungKamil3 11
5. Ganc5 11
6. Robciu21 11
7. jasiu85 10
cała tabela
shoutbox
Bielak
Bielak Wczoraj, 23:36

To ten co skład Kaiserslautern tak dobrze zna? :D

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 17:18

Ważne że baby na pasach nie przejechał jak jeden z zawodników Schalke

F1066
F1066 Wczoraj, 16:59

Komorka za kierownica :)

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 16:25

Cała sytuacja to może być szansa dla Rothe i Aninga

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 16:25

Myślę że gdyby Raum był dostępny to BVB by poszła na taką wymianę transferową, ale już po ptokach

fanatyk88
fanatyk88 Wczoraj, 16:03

Już nie pamiętam dokładnej sumy ale Gomez ma trafić do City za około 10 milionów więc raczej mało. I może zostać od razu wypożyczony a do grania ściągną kogoś jeszcze. Guerreiro w kręgu zainteresowan.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 15:47

F1066 O co oskarżenia?

Ukasz09
Ukasz09 Wczoraj, 14:40

I pewnie City daje jakieś grube pieniądze za Gomeza a oferta za Guerrero będzie typu 20 mln ..

F1066
F1066 Wczoraj, 11:11

Gwiazda Borussii Dortmund, Jude Bellingham, ma kłopoty. Młody zawodnik BVB musi odpowiadać przed sądem w swojej rodzinnej Anglii. Incydent miał miejsce kilku miesięcy temu, ale wymiar sprawiedliwości dopiero teraz się nim zajmuje.

F1066
F1066 Wczoraj, 00:12

Der Schwarze Schwan-Nassim Nicholas Taleb.

F1066
F1066 Wczoraj, 00:07

Der Schwarze Schwan-Czarny Łabędź. Efekt Czarnego Łabędźia? Tez fajna lektura :)

fanatyk88
fanatyk88 1 dni temu, 2022-08-10

To było absolutnie nie do przewidzenia że słaby środkowy pomocnik może zostać bardzo dobrym lewym obroncą ;)

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 1 dni temu, 2022-08-10

Guerreiro do City a Sergio Gomez do BVB! (oczywiście żartuję)

Le0n
Le0n 1 dni temu, 2022-08-10

Manchester City cały czas szuka nowego lewego obrońcy. Sky Sports pisze, że jednym z kandydatów na tę pozycję został Raphaël Guerreiro z Borussii Dortmund.

fanatyk88

Był od nich efektowniejszy to fakt. Ale moim zdaniem czysto piłkarsko też z nimi przegrywa. Minimalnie ale jednak.

Bielak
Bielak 1 dni temu, 2022-08-10

Historycznie tak, czysto piłkarsko w mojej opinii zdecydowanie nie :)

fanatyk88

Ronaldinho przez jakiś czas na pewno był najlepszym piłkarzem na świecie. Ale jego top trwał bardzo krótko. Szczególnie w porównaniu z tym ile trwała (trwa) era Messiego i CR. Dlatego jest gorszym historycznie zawodnikiem od nich.

Q4RTRIDG3

johnBVB Chcieli wydymać BVB ale Watzke nie dał się wciągnąć. Dodatkowo Ozcana i Schlotterbecka wyciągnęliśmy za grosze, a Sule za free.

Q4RTRIDG3

Nikogo z tej trójki nie lubię ale każdy z nich był na kosmicznym poziomie

fanatyk88

Ja akurat nigdy się nie zachwycałem Ronaldinho. Ani Messim czy Neymarem.

Bielak

@CzarnoŻółtyKot Według naszych mediów jest lepszy :D Druga rzecz, że z trójki którą wymieniłeś poziomem czysto piłkarskim jak dla mnie Ronaldinho bił tamtą dwójkę na głowę. Choć krótka kariera na własne życzenie, bo miał inne priorytety to gość był nie do podrobienia. Ktoś mógł nie lubić Barcy, ale Ronaldinho nie znam osoby by powiedziała, że go nie lubi. Jak w skokach swego rodzaju fenomenem był Małysz, w tenisie Nadal, czy Fedderer, tak w piłce takim fenomenem moim zdaniem był właśnie Ronaldinho w swoich złotych czasach. Serio wierzycie w Odoia? Moim zdaniem nie ma żadnych szans. Musielibyśmy sprzedać przynajmniej 2 z 4 Akanji/Hazard/Wolf/Brandt

KasproAJP
KasproAJP 1 dni temu, 2022-08-10

Sule raczej nie, adeyemi bardziej na tak niż na nie

BVBdude
BVBdude 1 dni temu, 2022-08-10

+ czy nasze chłopaki, Adeyemi + Sule beda gotowi na pt

BVBdude
BVBdude 1 dni temu, 2022-08-10

Ciekawe jak sie rozwinie sytuacja z Hudson-Odoi

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot 1 dni temu, 2022-08-10

Spokojnie czytając ostatnie newsy o Lewym można odnieść wrażenie, że jest lepszy od Ronaldinho, Messiego i Neymara razem wziętych, zatem powinien bez większych problemów wygrać im potrójną koronę w nowym sezonie.

Bielak

Jak Barca w tym sezonie nic nie ugra to tam będzie kwas niesamowity i hukną o podłogę jak żaden inny klub w historii mam wrażenie. Sprzedają klub częściami jak mogą, a i tak ciągle kasy za mało gdzie ściągają nazwiska topowe jakby nie patrzeć.

F1066
F1066 2 dni temu, 2022-08-09

Tymczasem Barcelona nie moze zarejestrowac Roberta. -Aby pozyskać potrzebne środki, prezes klubu Joan Laporta uruchomił już trzy tzw. dźwignie finansowe. To jednak nadal za mało, by zgłosić nowych zawodników do rozgrywek. Czy będzie uruchomienie czwartej dźwigni? Radio Barcelona podało we wtorek, że przed rozpoczęciem sezonu dyrekcja klubu zezwoliła na sprzedaż następnych 25 proc. udziałów kompleksu filmowego Barca Studios. Uli H. pewnie co godzine zmienia majty :))

johnBVB
johnBVB 2 dni temu, 2022-08-09

sprawa wyglada tak, ze pilkarze wiedza, ze jak do nas przyjda to sie im zaczna kontuzje, wiec wola nie ryzykowac :D

MichałBVB
MichałBVB 2 dni temu, 2022-08-09

Dokładnie, to też jest zabawne. Kiedy pojawia się zainteresowanie danym zawodnikiem, który finalnie ląduje w innym zespole, rzeczą o której często się zapomina to czy on sam chce grać w pięknym, słonecznym i pełnym rozrywek mieście jakim jest Dortmund.

F1066
F1066 2 dni temu, 2022-08-09

i moze nie kazdy chce grac dla BVB ?

statystyki
Użytkownicy online:
Gości online: 23
Zarejestrowanych użytkowników: 9506
Ostatnio zarejestrowany: m1czi23
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem