Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  2  3  4  5  6    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Archiwum » I Zlot fanów BVB
2 lipca 2007, 13:56 [cytuj]
"umor09" powiedział/a:
Ja powiem tak, jak będzie ustalona konkretna data tego zlotu to na 100% się zjawię.
JEST USTALONA !!!! Ludzie czytajcie posty wyżej .. 18.08.07 r.
JEST USTALONA !!!! Ludzie czytajcie posty wyżej .. 18.08.07 r.
2 lipca 2007, 14:42 [cytuj]
Spoko givdaf czytam i wiem ale wiem też że nie umiecie się zdecydować
Spoko givdaf czytam i wiem ale wiem też że nie umiecie się zdecydować
2 lipca 2007, 14:50 [cytuj]
to juz zdecydowane .. spotykamy się na emczu schalke, niech każdy napisze na ileprrocent będzie .!! proszę
to juz zdecydowane .. spotykamy się na emczu schalke, niech każdy napisze na ileprrocent będzie .!! proszę
2 lipca 2007, 15:36 [cytuj]
no ja będę na 100% tylko o której się tam spotkamy? Givdaf Ty jesteś z Zabrza tak jak ja to może pojedziemy tam razem, co ty na to? Ja proponuje pociągiem, najszybciej zajedziemy.
no ja będę na 100% tylko o której się tam spotkamy? Givdaf Ty jesteś z Zabrza tak jak ja to może pojedziemy tam razem, co ty na to? Ja proponuje pociągiem, najszybciej zajedziemy.
2 lipca 2007, 17:20 [cytuj]
Ja na zlocie w Dortmundzie sie niestety nie pojawie ale co myslicie o zrobieniu jakis gadzetow Polskich kibiców BVB ? Moge sie zajac projektami i zalatwieniem produkcji itp i zrobic je np za 40-50 zl i zrobic flage ? co wy na to ?
Ja na zlocie w Dortmundzie sie niestety nie pojawie ale co myslicie o zrobieniu jakis gadzetow Polskich kibiców BVB ? Moge sie zajac projektami i zalatwieniem produkcji itp i zrobic je np za 40-50 zl i zrobic flage ? co wy na to ?
2 lipca 2007, 17:22 [cytuj]
Jaget ale zlot jest w Katowicach 18 sierpnia
Jaget ale zlot jest w Katowicach 18 sierpnia
2 lipca 2007, 17:24 [cytuj]
18 sierpnia w takim razie tez mi niestety nie pasuje bo mam w tych dniach poprawde w szkole...Zorganizujcie cos na pomorzu i mozna by bylo sie dogadac w sprawie gadzetow ;]
18 sierpnia w takim razie tez mi niestety nie pasuje bo mam w tych dniach poprawde w szkole...Zorganizujcie cos na pomorzu i mozna by bylo sie dogadac w sprawie gadzetow ;]
2 lipca 2007, 17:30 [cytuj]
Rumcajs niebawem zaczne znowu pisac... w piatek mam ostatni egzamin :-P
Jezeli chodzi o zlot..data calkiem przyjemna, w przyszlym tygodniu moge zajrzec do tego pubu na 3maja, wiem ze sa tam organizowane zloty. Zapytam czy jest mozliwosc wynajecia tej sali z rzutnikiem dla Nas na derby, takze wszystkie konkrety zapodam mysle w polowie przyszlego tygodnia. Jest jeszcze taka propozycja, bo bylem niedawno na takim osrodku niedaleko centrum Katowic (busem 5 min drogi) o nazwie "Slowian". Jest tam swietne zaplecze, kilka boisk, szatnia, wlasne szafki na odziez, bodajze 5kabin prysznicowych i ogolnie koszt wynajecia jest bardzo tani ( dokladnie chyba 7 zl za godzine na cała grupe - czyli koszta niewielkie.). Mysle ze jezeli tylko wyrazicie takową cheć rozegrania meczu pomiedzy Nami ( mysle ze 20 osob napewno sie pojawi) to nie ma wiekszego problemu. Takze mniej wiecej przewidywalbym taki przebieg sytuacji:

18.08.2007

11:00 zbiórka fanów BVB w centrum Katowic przy dworcu głownym
11:30 wyjazd na osrodek sportowy
12:30 dojazd na miejsce ( autobusy kursuja bardzo czesto - bilet ulgowy 1,2zl w 1 strone :) ) i czas na przebranie sie w szatni .
13- 14 mecz sparingowy
14-14:30 czas na przebranie sie ,kapiel itd..
15 dochodzimy lub dojezdzamy do pubu i o 15:30 rozpoczynamy mecz :) flagi koszulki spiewy itd :):):)
17; 20 koniec meczu, jednak zlot trwa nadal :) piwko, rozmowy itd ;)
Dalej to już sami zadecydujecie o ktorej chcecie wracac, poniewaz kazdy bedzie z innej czesci Polski i odjazd do domu bedzie uzalezniony od was samych.

Kto zainteresowanym takowym przebiegiem... jakies sugestie... chec pomocy ? piszcie na forum lub na gg ( w profilu znajdziecie ) pzdr. heja BVB
Rumcajs niebawem zaczne znowu pisac... w piatek mam ostatni egzamin :-P
Jezeli chodzi o zlot..data calkiem przyjemna, w przyszlym tygodniu moge zajrzec do tego pubu na 3maja, wiem ze sa tam organizowane zloty. Zapytam czy jest mozliwosc wynajecia tej sali z rzutnikiem dla Nas na derby, takze wszystkie konkrety zapodam mysle w polowie przyszlego tygodnia. Jest jeszcze taka propozycja, bo bylem niedawno na takim osrodku niedaleko centrum Katowic (busem 5 min drogi) o nazwie "Slowian". Jest tam swietne zaplecze, kilka boisk, szatnia, wlasne szafki na odziez, bodajze 5kabin prysznicowych i ogolnie koszt wynajecia jest bardzo tani ( dokladnie chyba 7 zl za godzine na cała grupe - czyli koszta niewielkie.). Mysle ze jezeli tylko wyrazicie takową cheć rozegrania meczu pomiedzy Nami ( mysle ze 20 osob napewno sie pojawi) to nie ma wiekszego problemu. Takze mniej wiecej przewidywalbym taki przebieg sytuacji:

18.08.2007

11:00 zbiórka fanów BVB w centrum Katowic przy dworcu głownym
11:30 wyjazd na osrodek sportowy
12:30 dojazd na miejsce ( autobusy kursuja bardzo czesto - bilet ulgowy 1,2zl w 1 strone :) ) i czas na przebranie sie w szatni .
13- 14 mecz sparingowy
14-14:30 czas na przebranie sie ,kapiel itd..
15 dochodzimy lub dojezdzamy do pubu i o 15:30 rozpoczynamy mecz :) flagi koszulki spiewy itd :):):)
17; 20 koniec meczu, jednak zlot trwa nadal :) piwko, rozmowy itd ;)
Dalej to już sami zadecydujecie o ktorej chcecie wracac, poniewaz kazdy bedzie z innej czesci Polski i odjazd do domu bedzie uzalezniony od was samych.

Kto zainteresowanym takowym przebiegiem... jakies sugestie... chec pomocy ? piszcie na forum lub na gg ( w profilu znajdziecie ) pzdr. heja BVB
2 lipca 2007, 17:35 [cytuj]
Trance mi bardzo się podoba Twój pomysł :)
Trance mi bardzo się podoba Twój pomysł :)
2 lipca 2007, 19:01 [cytuj]
"Trance_man" powiedział/a:
Jest jeszcze taka propozycja, bo bylem niedawno na takim osrodku niedaleko centrum Katowic (busem 5 min drogi) o nazwie "Slowian". Jest tam swietne zaplecze, kilka boisk, szatnia, wlasne szafki na odziez, bodajze 5kabin prysznicowych i ogolnie koszt wynajecia jest bardzo tani ( dokladnie chyba 7 zl za godzine na cała grupe - czyli koszta niewielkie.). Mysle ze jezeli tylko wyrazicie takową cheć rozegrania meczu pomiedzy Nami ( mysle ze 20 osob napewno sie pojawi) to nie ma wiekszego problemu. (...)
Ten ośrodek jest na Zawodziu, a najłatwiej dojechać tam tramwajem (biletów raczej nie trzeba kupować, bo to 10 minut jazdy, a kanarów w tych tramwajach to nigdy nie widziałem). Tylko z tego, co mówisz to prawdopodobnie musielibyśmy zrezygnować z meczu jeżeli chcemy zagrać własny. Ale to zależy, o której jest szpil z Scheisse. Wie ktoś?
Ten ośrodek jest na Zawodziu, a najłatwiej dojechać tam tramwajem (biletów raczej nie trzeba kupować, bo to 10 minut jazdy, a kanarów w tych tramwajach to nigdy nie widziałem). Tylko z tego, co mówisz to prawdopodobnie musielibyśmy zrezygnować z meczu jeżeli chcemy zagrać własny. Ale to zależy, o której jest szpil z Scheisse. Wie ktoś?
2 lipca 2007, 19:32 [cytuj]
shaz popatrz wyzej na moj prowizoryczny jeszcze grafik.. jezeli mecz jest w sobote to na 90% bedzie o 15:30 wiec zdazymy bez problemu :)
shaz popatrz wyzej na moj prowizoryczny jeszcze grafik.. jezeli mecz jest w sobote to na 90% bedzie o 15:30 wiec zdazymy bez problemu :)
2 lipca 2007, 21:06 [cytuj]
Zajebisty pomysł Trance man !!! czyli tak robimy ... czyli naliczyłem że nasz skład na razie wygląda tak :

1.Trance man
2.Umor09 -(w sprawie tego wyjazdu umor to zobaczymy, może nas mój tata podrzuci ... (BTW z jakiej dzielnicy jestes? )
3.Rumcajs
4.Givdaf

Wpisujcie się to was dodam do listy !!
Zajebisty pomysł Trance man !!! czyli tak robimy ... czyli naliczyłem że nasz skład na razie wygląda tak :

1.Trance man
2.Umor09 -(w sprawie tego wyjazdu umor to zobaczymy, może nas mój tata podrzuci ... (BTW z jakiej dzielnicy jestes? )
3.Rumcajs
4.Givdaf

Wpisujcie się to was dodam do listy !!
2 lipca 2007, 21:31 [cytuj]
A ja mam pytanko: Czy wybiera sie ktos z Poznania lub okolic?
A ja mam pytanko: Czy wybiera sie ktos z Poznania lub okolic?
2 lipca 2007, 22:02 [cytuj]
Zapisy na górze w temacie przeznaczonym do tego.. tutaj prosze tylko jakieś pytania organizacyje !
Zapisy na górze w temacie przeznaczonym do tego.. tutaj prosze tylko jakieś pytania organizacyje !
2 lipca 2007, 23:16 [cytuj]
Rumcajs ja może bedę w Poznaniu na dwa dni ale jeszcze to nie jest nic pewnego i nie wiem kiedy bym był jak coś :/
Rumcajs ja może bedę w Poznaniu na dwa dni ale jeszcze to nie jest nic pewnego i nie wiem kiedy bym był jak coś :/
2 lipca 2007, 23:54 [cytuj]
na szczęście mamy jeszcze dużo czasu , bo prawdopodobnie data z przzyczyn technicznych będzie zmieniona, o tydzień wcześniej lub pozniej ...
na szczęście mamy jeszcze dużo czasu , bo prawdopodobnie data z przzyczyn technicznych będzie zmieniona, o tydzień wcześniej lub pozniej ...
3 lipca 2007, 01:52 [cytuj]
A niby dlaczego ma się zmienić data? Co mecz przełożyli czy co?
A niby dlaczego ma się zmienić data? Co mecz przełożyli czy co?
3 lipca 2007, 11:24 [cytuj]
Trance Man, który wszystko załatwiał idzie w ten dzień na wesele :| Bedzie zlot, ale tydzień później 25.08.2007 na meczu z Energie Cottbus
Trance Man, który wszystko załatwiał idzie w ten dzień na wesele :| Bedzie zlot, ale tydzień później 25.08.2007 na meczu z Energie Cottbus
3 lipca 2007, 11:46 [cytuj]
No skoro tak to nie ma problemu, a ja tak teraz pomyślałem że gdyby ten zlot był całkiem udany tomożna by był pomyśleć o następnym np. za pół roku ale gdzieś indziej np. Poznań albo pomorze przynajmniej Ci z nad morza by przyjechali na taki zlot. Co o tym sądzicie?
No skoro tak to nie ma problemu, a ja tak teraz pomyślałem że gdyby ten zlot był całkiem udany tomożna by był pomyśleć o następnym np. za pół roku ale gdzieś indziej np. Poznań albo pomorze przynajmniej Ci z nad morza by przyjechali na taki zlot. Co o tym sądzicie?
3 lipca 2007, 11:48 [cytuj]
Poznań - Byłoby pięknie
Poznań - Byłoby pięknie
|<  <  2  3  4  5  6    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 1 1 0 0 3
2. SC Freiburg 1 1 0 0 3
3. 1. FC Köln 1 1 0 0 3
4. Borussia Mönchengladbach 1 1 0 0 3
5. Union Berlin 1 1 0 0 3
6. Borussia Dortmund 1 1 0 0 3
7. FSV Mainz 1 1 0 0 3
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. BVB NAJLEPSZY 16
2. rufus133 12
3. rasiak 11
4. JungKamil3 11
5. Ganc5 11
6. Robciu21 11
7. jasiu85 10
cała tabela
shoutbox
Bielak
Bielak Wczoraj, 23:36

To ten co skład Kaiserslautern tak dobrze zna? :D

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 17:18

Ważne że baby na pasach nie przejechał jak jeden z zawodników Schalke

F1066
F1066 Wczoraj, 16:59

Komorka za kierownica :)

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 16:25

Cała sytuacja to może być szansa dla Rothe i Aninga

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 16:25

Myślę że gdyby Raum był dostępny to BVB by poszła na taką wymianę transferową, ale już po ptokach

fanatyk88
fanatyk88 Wczoraj, 16:03

Już nie pamiętam dokładnej sumy ale Gomez ma trafić do City za około 10 milionów więc raczej mało. I może zostać od razu wypożyczony a do grania ściągną kogoś jeszcze. Guerreiro w kręgu zainteresowan.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 15:47

F1066 O co oskarżenia?

Ukasz09
Ukasz09 Wczoraj, 14:40

I pewnie City daje jakieś grube pieniądze za Gomeza a oferta za Guerrero będzie typu 20 mln ..

F1066
F1066 Wczoraj, 11:11

Gwiazda Borussii Dortmund, Jude Bellingham, ma kłopoty. Młody zawodnik BVB musi odpowiadać przed sądem w swojej rodzinnej Anglii. Incydent miał miejsce kilku miesięcy temu, ale wymiar sprawiedliwości dopiero teraz się nim zajmuje.

F1066
F1066 Wczoraj, 00:12

Der Schwarze Schwan-Nassim Nicholas Taleb.

F1066
F1066 Wczoraj, 00:07

Der Schwarze Schwan-Czarny Łabędź. Efekt Czarnego Łabędźia? Tez fajna lektura :)

fanatyk88
fanatyk88 1 dni temu, 2022-08-10

To było absolutnie nie do przewidzenia że słaby środkowy pomocnik może zostać bardzo dobrym lewym obroncą ;)

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 1 dni temu, 2022-08-10

Guerreiro do City a Sergio Gomez do BVB! (oczywiście żartuję)

Le0n
Le0n 1 dni temu, 2022-08-10

Manchester City cały czas szuka nowego lewego obrońcy. Sky Sports pisze, że jednym z kandydatów na tę pozycję został Raphaël Guerreiro z Borussii Dortmund.

fanatyk88

Był od nich efektowniejszy to fakt. Ale moim zdaniem czysto piłkarsko też z nimi przegrywa. Minimalnie ale jednak.

Bielak
Bielak 1 dni temu, 2022-08-10

Historycznie tak, czysto piłkarsko w mojej opinii zdecydowanie nie :)

fanatyk88

Ronaldinho przez jakiś czas na pewno był najlepszym piłkarzem na świecie. Ale jego top trwał bardzo krótko. Szczególnie w porównaniu z tym ile trwała (trwa) era Messiego i CR. Dlatego jest gorszym historycznie zawodnikiem od nich.

Q4RTRIDG3

johnBVB Chcieli wydymać BVB ale Watzke nie dał się wciągnąć. Dodatkowo Ozcana i Schlotterbecka wyciągnęliśmy za grosze, a Sule za free.

Q4RTRIDG3

Nikogo z tej trójki nie lubię ale każdy z nich był na kosmicznym poziomie

fanatyk88

Ja akurat nigdy się nie zachwycałem Ronaldinho. Ani Messim czy Neymarem.

Bielak

@CzarnoŻółtyKot Według naszych mediów jest lepszy :D Druga rzecz, że z trójki którą wymieniłeś poziomem czysto piłkarskim jak dla mnie Ronaldinho bił tamtą dwójkę na głowę. Choć krótka kariera na własne życzenie, bo miał inne priorytety to gość był nie do podrobienia. Ktoś mógł nie lubić Barcy, ale Ronaldinho nie znam osoby by powiedziała, że go nie lubi. Jak w skokach swego rodzaju fenomenem był Małysz, w tenisie Nadal, czy Fedderer, tak w piłce takim fenomenem moim zdaniem był właśnie Ronaldinho w swoich złotych czasach. Serio wierzycie w Odoia? Moim zdaniem nie ma żadnych szans. Musielibyśmy sprzedać przynajmniej 2 z 4 Akanji/Hazard/Wolf/Brandt

KasproAJP
KasproAJP 1 dni temu, 2022-08-10

Sule raczej nie, adeyemi bardziej na tak niż na nie

BVBdude
BVBdude 1 dni temu, 2022-08-10

+ czy nasze chłopaki, Adeyemi + Sule beda gotowi na pt

BVBdude
BVBdude 1 dni temu, 2022-08-10

Ciekawe jak sie rozwinie sytuacja z Hudson-Odoi

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot 1 dni temu, 2022-08-10

Spokojnie czytając ostatnie newsy o Lewym można odnieść wrażenie, że jest lepszy od Ronaldinho, Messiego i Neymara razem wziętych, zatem powinien bez większych problemów wygrać im potrójną koronę w nowym sezonie.

Bielak

Jak Barca w tym sezonie nic nie ugra to tam będzie kwas niesamowity i hukną o podłogę jak żaden inny klub w historii mam wrażenie. Sprzedają klub częściami jak mogą, a i tak ciągle kasy za mało gdzie ściągają nazwiska topowe jakby nie patrzeć.

F1066
F1066 2 dni temu, 2022-08-09

Tymczasem Barcelona nie moze zarejestrowac Roberta. -Aby pozyskać potrzebne środki, prezes klubu Joan Laporta uruchomił już trzy tzw. dźwignie finansowe. To jednak nadal za mało, by zgłosić nowych zawodników do rozgrywek. Czy będzie uruchomienie czwartej dźwigni? Radio Barcelona podało we wtorek, że przed rozpoczęciem sezonu dyrekcja klubu zezwoliła na sprzedaż następnych 25 proc. udziałów kompleksu filmowego Barca Studios. Uli H. pewnie co godzine zmienia majty :))

johnBVB
johnBVB 2 dni temu, 2022-08-09

sprawa wyglada tak, ze pilkarze wiedza, ze jak do nas przyjda to sie im zaczna kontuzje, wiec wola nie ryzykowac :D

MichałBVB
MichałBVB 2 dni temu, 2022-08-09

Dokładnie, to też jest zabawne. Kiedy pojawia się zainteresowanie danym zawodnikiem, który finalnie ląduje w innym zespole, rzeczą o której często się zapomina to czy on sam chce grać w pięknym, słonecznym i pełnym rozrywek mieście jakim jest Dortmund.

F1066
F1066 2 dni temu, 2022-08-09

i moze nie kazdy chce grac dla BVB ?

statystyki
Użytkownicy online: beny27, edi10, Seiano
Gości online: 28
Zarejestrowanych użytkowników: 9506
Ostatnio zarejestrowany: m1czi23
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem