Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  130  131  132  133  134    >
Forum dyskusyjne » Archiwum » BVB - Zbiorczy
15 czerwca 2016, 00:24 [cytuj]
nie chciałem pisać tego wcześniej ale wydaje mi się że nasz zarząd od pewnego czasu zdawał sobie sprawę "co się święci" - odejście tfukapitan, gundo, mikiego...
pamiętamy wszyscy co nasi mówili o odchodzeniu: jeden kluczowy gracz na rok - a tu mamy 3 kluczowe ogniwa - tego się nie da wymienić bezboleśnie!
w tym miejscu wydaje mi się wszedł do gry TT i przekazał listę młodych, zdolnych wilczków w których wierzy i ich dostał żeby z nich zrobić zespół z prawdziwego zdarzenia
z tymi ubytkami, nawet z jednym czy dwoma nowymi nazwiskami ciężko będzie nam w tym roku zawojować LM i powalczyć z fcb jak w tym roku, trudno się mówi, pograją, nabierze młodzież doświadczenia
najważniejsze to nie wypaść w BL z miejsca dającego start w LM w następnym sezonie - a realnie patrząc tym co mamy z tym trenerem i jego filozofią gry powinniśmy to ugrać
mam nadzieję że zarząd wyciąga wnioski - kiedyś mieliśmy klauzule i nam ją uaktywnili, potem Lewego odpuścili bo mało kto wierzył że on tak odpali a teraz trzy policzki na rok przed końcem kontraktu - wniosek? przy 2 latach do końca podpisywać nowe, ale to już zarząd chyba wie

trzymamy kciuki za 30 mln ale funtów za perłę z kaukazu, dobrą 8 i stopera oraz jakiegoś dobrego uniwersalnego, skrzydłowego

TT - nie spartacz tego jak z Liverpoolem ;)

mały ps
lekko mnie drażnią osoby które uważają że my teraz kupujemy słabszych zawodników i będziemy średniakiem BL - ciekawe czy rok temu jak przychodził Julian Weigl też tak myśleli? Tu trzeba dobrego wyczucia i szczęścia żeby ktoś no name wypalił ale jak widać po Kagawie czy Weiglu jest to możliwe
nie chciałem pisać tego wcześniej ale wydaje mi się że nasz zarząd od pewnego czasu zdawał sobie sprawę "co się święci" - odejście tfukapitan, gundo, mikiego...
pamiętamy wszyscy co nasi mówili o odchodzeniu: jeden kluczowy gracz na rok - a tu mamy 3 kluczowe ogniwa - tego się nie da wymienić bezboleśnie!
w tym miejscu wydaje mi się wszedł do gry TT i przekazał listę młodych, zdolnych wilczków w których wierzy i ich dostał żeby z nich zrobić zespół z prawdziwego zdarzenia
z tymi ubytkami, nawet z jednym czy dwoma nowymi nazwiskami ciężko będzie nam w tym roku zawojować LM i powalczyć z fcb jak w tym roku, trudno się mówi, pograją, nabierze młodzież doświadczenia
najważniejsze to nie wypaść w BL z miejsca dającego start w LM w następnym sezonie - a realnie patrząc tym co mamy z tym trenerem i jego filozofią gry powinniśmy to ugrać
mam nadzieję że zarząd wyciąga wnioski - kiedyś mieliśmy klauzule i nam ją uaktywnili, potem Lewego odpuścili bo mało kto wierzył że on tak odpali a teraz trzy policzki na rok przed końcem kontraktu - wniosek? przy 2 latach do końca podpisywać nowe, ale to już zarząd chyba wie

trzymamy kciuki za 30 mln ale funtów za perłę z kaukazu, dobrą 8 i stopera oraz jakiegoś dobrego uniwersalnego, skrzydłowego

TT - nie spartacz tego jak z Liverpoolem ;)

mały ps
lekko mnie drażnią osoby które uważają że my teraz kupujemy słabszych zawodników i będziemy średniakiem BL - ciekawe czy rok temu jak przychodził Julian Weigl też tak myśleli? Tu trzeba dobrego wyczucia i szczęścia żeby ktoś no name wypalił ale jak widać po Kagawie czy Weiglu jest to możliwe
15 czerwca 2016, 09:36 [cytuj]
Arcio, po pierwsze nie każdy kupiony młodzian okaże się Julianem Weiglem. Po drugie Weigl odpalił wokół takich zawodników jak Hummels, Gundo, Reus... lada moment się okaże, że Mor i Dembele będą musieli odpalać w zespole, którego największą gwiazdą i atutem jest Weigl. Ufam zarządowi, ale wydaje mi się, że trochę przeszarżowali z ilością młodych. Byle Tuchel się nie wmieszał i Ormianina nie zatrzymywał na siłę, bo jestem pewien, że akurat tutaj zarząd ma dosyć jasne stanowisko. Mkhitaryan to nie Lewy, aż tak go nie potrzebujemy. Mam nadzieję, że Watzke pokaże jaja i twardość, jaką zawsze się wykazywał kiedy chodziło o nieprzepłacanie transferów, niedawanie zbyt dużych pensji, docinanie Bayernowi w wywiadach i tak dalej... pora pokazać jaja, panie Watzke. Na razie, mimo wiatru wiejącego prosto w twarz, świetnie rozgrywamy to okienko. Mam nadzieję, że nie zmienimy tego kursu.
Arcio, po pierwsze nie każdy kupiony młodzian okaże się Julianem Weiglem. Po drugie Weigl odpalił wokół takich zawodników jak Hummels, Gundo, Reus... lada moment się okaże, że Mor i Dembele będą musieli odpalać w zespole, którego największą gwiazdą i atutem jest Weigl. Ufam zarządowi, ale wydaje mi się, że trochę przeszarżowali z ilością młodych. Byle Tuchel się nie wmieszał i Ormianina nie zatrzymywał na siłę, bo jestem pewien, że akurat tutaj zarząd ma dosyć jasne stanowisko. Mkhitaryan to nie Lewy, aż tak go nie potrzebujemy. Mam nadzieję, że Watzke pokaże jaja i twardość, jaką zawsze się wykazywał kiedy chodziło o nieprzepłacanie transferów, niedawanie zbyt dużych pensji, docinanie Bayernowi w wywiadach i tak dalej... pora pokazać jaja, panie Watzke. Na razie, mimo wiatru wiejącego prosto w twarz, świetnie rozgrywamy to okienko. Mam nadzieję, że nie zmienimy tego kursu.
15 czerwca 2016, 09:59 [cytuj]
A jednak Miki zostanie drugim Lewym... Szkoda tylko kasy bo Lewy nas kosztował 5 mln a tej bałwan 30... Co do młodych to wiem że nie mamy szans żeby nam 100 % wypaliło, ale widać że nasi poświęcają w jakiś sposób nadchodzący sezon i budujemy nową jakość. Chciałbym aby nasz zarząd pokazał lwi pazur w tym okienku i ściągnął jeszcze dwa "nazwiska" aby właśnie ta młodzież miała się od kogo uczyć. Rozgrywający i stoper. Czy to dużo? Zobaczymy co się podzieje po euro2016.

Ja dalej uważam że możemy przy dobrym przygotowaniu spokojnie się ulokować na pudle.
Burki/Weide - Piszczek/Durm, Papa/Ginter, Bartra/Bender, Guerreiro/Schmelle - Weigl/Merino - Castro/Kagawa, Rode/Sahin - Miki/Pulisic, Auba/Ramos/Mor, Dembele/Reus

Brakuje mi właśnie wzmocnienia stopera i ósemki.
A jednak Miki zostanie drugim Lewym... Szkoda tylko kasy bo Lewy nas kosztował 5 mln a tej bałwan 30... Co do młodych to wiem że nie mamy szans żeby nam 100 % wypaliło, ale widać że nasi poświęcają w jakiś sposób nadchodzący sezon i budujemy nową jakość. Chciałbym aby nasz zarząd pokazał lwi pazur w tym okienku i ściągnął jeszcze dwa "nazwiska" aby właśnie ta młodzież miała się od kogo uczyć. Rozgrywający i stoper. Czy to dużo? Zobaczymy co się podzieje po euro2016.

Ja dalej uważam że możemy przy dobrym przygotowaniu spokojnie się ulokować na pudle.
Burki/Weide - Piszczek/Durm, Papa/Ginter, Bartra/Bender, Guerreiro/Schmelle - Weigl/Merino - Castro/Kagawa, Rode/Sahin - Miki/Pulisic, Auba/Ramos/Mor, Dembele/Reus

Brakuje mi właśnie wzmocnienia stopera i ósemki.
15 czerwca 2016, 13:24 [cytuj]
Lepiej niech nie zostanie drugim Lewym to dla nas za duża strata finansowa. On musi zostać sprzedany! Nie wierze w to, że Mkhitaryan będzie grał tak samo dobrze odliczając dni do angielskich przenosin.

Jestem zdania, że TT powinien dostać teraz każdego kogo chcę, jeśli chcę Topraka to trudno niech przepłacą te 12 mln i niech biorą. Sprzedać Ormianina i za te pieniądze ściągnąć Judasza i dołożyć do Topraka ewentualnie Mustafiego. Reszta kadry moim zdaniem jest wystarczająca.

Nie ma co się bać młodej kadry. Za Kloppa też się tego baliśmy a wyszło wspaniale. Wtedy mieliśmy najmłodszą obronę może teraz sprawdzi się z inną najmłodszą formacją. Wtedy też wydawało się, że upolowanie Bayernu jest niemożliwe.

Dużo tu z jednym "Cycem" ostatnio analizujemy i taki obrót spraw wcale nie byłby zły do Dortmundu:

Burki - Piszczek, Sokratis, Toprak, Guerreiro - Weigl, Castro, Rode - Gotze, Dembele Aubameyang.

+

Reus - puki się nie wyleczy.

Mor - młody gniewny co potrafi indywidualnie ośmieszyć każdego rywala tylko brakuje mu jeszcze trochę dokładności i doświadczenia.

Merino - w Hiszpanii potrafił pociągnąć swój zespół do zwycięstwa i zaskakiwał dojrzałością oraz błyskotliwością

Schmelzer - solidny zawodnik.

Sahin - nabijamy się z niego ale to też gracz utrzymujący jakiś poziom.

Bender - walczak

Kagawa

Pulisic

Passlack

Bartra

kadra dla mnie spokojnie na top 3 !
Lepiej niech nie zostanie drugim Lewym to dla nas za duża strata finansowa. On musi zostać sprzedany! Nie wierze w to, że Mkhitaryan będzie grał tak samo dobrze odliczając dni do angielskich przenosin.

Jestem zdania, że TT powinien dostać teraz każdego kogo chcę, jeśli chcę Topraka to trudno niech przepłacą te 12 mln i niech biorą. Sprzedać Ormianina i za te pieniądze ściągnąć Judasza i dołożyć do Topraka ewentualnie Mustafiego. Reszta kadry moim zdaniem jest wystarczająca.

Nie ma co się bać młodej kadry. Za Kloppa też się tego baliśmy a wyszło wspaniale. Wtedy mieliśmy najmłodszą obronę może teraz sprawdzi się z inną najmłodszą formacją. Wtedy też wydawało się, że upolowanie Bayernu jest niemożliwe.

Dużo tu z jednym "Cycem" ostatnio analizujemy i taki obrót spraw wcale nie byłby zły do Dortmundu:

Burki - Piszczek, Sokratis, Toprak, Guerreiro - Weigl, Castro, Rode - Gotze, Dembele Aubameyang.

+

Reus - puki się nie wyleczy.

Mor - młody gniewny co potrafi indywidualnie ośmieszyć każdego rywala tylko brakuje mu jeszcze trochę dokładności i doświadczenia.

Merino - w Hiszpanii potrafił pociągnąć swój zespół do zwycięstwa i zaskakiwał dojrzałością oraz błyskotliwością

Schmelzer - solidny zawodnik.

Sahin - nabijamy się z niego ale to też gracz utrzymujący jakiś poziom.

Bender - walczak

Kagawa

Pulisic

Passlack

Bartra

kadra dla mnie spokojnie na top 3 !
16 czerwca 2016, 07:30 [cytuj]
Sprzedanie ormiańskiej perły powinno być dla nas priorytetem. Nie możemy pozwolić, żeby odszedł za darmo.. Według mnie mamy dobrą kadrę i nie jest nam potrzebny żaden niewdzięczny Ormianin. Zniósłbym nawet przyjście naszego judasza. Może być taki obrót spraw.

Co do składu na przyszły sezon to zgadzam się z Waszymi opiniami
Burki/- Piszczek, Sokratis, Bartra, Guerreiro- Weigl, Castro, Rode, Dembele, Reus/Mor, Aubameyang
Do tego ławka w miarę porządna, którą już po części mamy i przynajmniej top2 nasze (oczywiście trzymam kciuki za top1 :))
Sprzedanie ormiańskiej perły powinno być dla nas priorytetem. Nie możemy pozwolić, żeby odszedł za darmo.. Według mnie mamy dobrą kadrę i nie jest nam potrzebny żaden niewdzięczny Ormianin. Zniósłbym nawet przyjście naszego judasza. Może być taki obrót spraw.

Co do składu na przyszły sezon to zgadzam się z Waszymi opiniami
Burki/- Piszczek, Sokratis, Bartra, Guerreiro- Weigl, Castro, Rode, Dembele, Reus/Mor, Aubameyang
Do tego ławka w miarę porządna, którą już po części mamy i przynajmniej top2 nasze (oczywiście trzymam kciuki za top1 :))
16 czerwca 2016, 14:16 [cytuj]
Jak ostatnio mieliśmy niedostatek technicznych lewonożnych piłkarzy, tak teraz nie mamy co narzekać, bo mamy ich aż nadto :-) Merino, Dembele (chociaż z tym to różnie :D), Mor, Perejro, Schmelle, Sahin, chyba nikogo nie pominąłem.
Jak ostatnio mieliśmy niedostatek technicznych lewonożnych piłkarzy, tak teraz nie mamy co narzekać, bo mamy ich aż nadto :-) Merino, Dembele (chociaż z tym to różnie :D), Mor, Perejro, Schmelle, Sahin, chyba nikogo nie pominąłem.
17 czerwca 2016, 00:04 [cytuj]
obawiam się, a raczej głośno myślę, że jak nie kupimy kogoś wybitnego na środek obrony to TT może iść w trójkę stoperów- mając na wahadłach Guerreiro i Piszczka
obawiam się, a raczej głośno myślę, że jak nie kupimy kogoś wybitnego na środek obrony to TT może iść w trójkę stoperów- mając na wahadłach Guerreiro i Piszczka
17 czerwca 2016, 10:21 [cytuj]
Też tak to widzę i średnio mi się ten wariant podoba.
Też tak to widzę i średnio mi się ten wariant podoba.
13 sierpnia 2016, 19:10 [cytuj]
A co mają mówić? Wiadomo, że będą go wspierać i robić wszystko co w ich mocy, żeby został ponownie zaakceptowany.
A co mają mówić? Wiadomo, że będą go wspierać i robić wszystko co w ich mocy, żeby został ponownie zaakceptowany.
13 sierpnia 2016, 21:54 [cytuj]
Można go nie lubic (albo gardzic nim jak ja), ale z punktu widzenia sportowego w naszej obecnej sytuacji - ruch warty ryzyka.

I skoro go ściągneli to będą go wspierać, w interesie nas wszystkich jest żeby Fotze się odbudował.
Można go nie lubic (albo gardzic nim jak ja), ale z punktu widzenia sportowego w naszej obecnej sytuacji - ruch warty ryzyka.

I skoro go ściągneli to będą go wspierać, w interesie nas wszystkich jest żeby Fotze się odbudował.
17 sierpnia 2016, 21:44 [cytuj]
Widzę, że najlepsze transfery robi Wolfsburg. Za 30 baniek upchneli nam Schurle a za 5 baniek wzieli Kubę i dziś za 7 Gomeza. Taki Gomez jakby miał przyjść do nas kosztowałaby pewnie z 20 :-)
Widzę, że najlepsze transfery robi Wolfsburg. Za 30 baniek upchneli nam Schurle a za 5 baniek wzieli Kubę i dziś za 7 Gomeza. Taki Gomez jakby miał przyjść do nas kosztowałaby pewnie z 20 :-)
18 sierpnia 2016, 18:35 [cytuj]
ale po co nam taki Gomez ?? Ramos jako Joker idealny
18 sierpnia 2016, 20:02 [cytuj]
Nie pisałem w kwestii, że był potrzebny, ale że to dobry deal. I nic więcej
Nie pisałem w kwestii, że był potrzebny, ale że to dobry deal. I nic więcej
18 sierpnia 2016, 20:55 [cytuj]
Jeśli te 7 baniek to prawda, to wielka szkoda, że nie trafił do nas. Raz że o wiele, wiele lepszy od Ramosa, a dwa - Obama mógłby w końcu poczuć oddech konkurencji, bo póki co z Kolumbijczyka konkurencja żadna. W dodatku Gaboniec nie trafia setek i co rusz wspomina o dziadku, obietnicy i wielkim Realu. A dlaczego? Bo czuje się zbyt pewnie i gwiazdorzy. Kilka meczów na ławce przy słabszej dyspozycji ostudziłoby jego gorącą głowę, ale do tego potrzebny jest konkurent z prawdziwego zdarzenia.

Podsumowując: Gomez - to byłoby to!
Jeśli te 7 baniek to prawda, to wielka szkoda, że nie trafił do nas. Raz że o wiele, wiele lepszy od Ramosa, a dwa - Obama mógłby w końcu poczuć oddech konkurencji, bo póki co z Kolumbijczyka konkurencja żadna. W dodatku Gaboniec nie trafia setek i co rusz wspomina o dziadku, obietnicy i wielkim Realu. A dlaczego? Bo czuje się zbyt pewnie i gwiazdorzy. Kilka meczów na ławce przy słabszej dyspozycji ostudziłoby jego gorącą głowę, ale do tego potrzebny jest konkurent z prawdziwego zdarzenia.

Podsumowując: Gomez - to byłoby to!
18 sierpnia 2016, 21:18 [cytuj]
Pytanie jaką ma pensję w tym Wolfsburgu
18 sierpnia 2016, 21:58 [cytuj]
"Liczi" powiedział/a:
Nie wiem ale na pewno nie jest to jakaś zaporowa kwota dla BVB. Pewnie podobna do tej Ramosa lub trochę większa. Sama kwota transferu też bardzo mała(pewnie Ramosa by się upchnęło gdzieś do Chin za więcej).

Zgadzam się z Murzynem. W rundzie wiosennej Auba już nie był w takiej formie jak na jesień i nie strzelał już tak dużo a i tak grał. Ramos może jako joker nie jest zły ale joker w postaci Gomeza to byłaby petarda.
Poza tym nikt nie mówi, że byłby jokerem, przy formie Auby z przygotowań do sezonu czy Superpucharu to Gomez wyszedłby pewnie teraz w pierwszym składzie. Nie mówię, że Niemiec na dłuższą metę byłby pierwszym wyborem ale na pewno Auba miałby wreszcie prawdziwą konkurencję a nie że on z wyprzedzeniem na całą rundę wie, że o 15.30 w każdą sobotę będzie grał w pierwszym składzie.
Nie wiem ale na pewno nie jest to jakaś zaporowa kwota dla BVB. Pewnie podobna do tej Ramosa lub trochę większa. Sama kwota transferu też bardzo mała(pewnie Ramosa by się upchnęło gdzieś do Chin za więcej).

Zgadzam się z Murzynem. W rundzie wiosennej Auba już nie był w takiej formie jak na jesień i nie strzelał już tak dużo a i tak grał. Ramos może jako joker nie jest zły ale joker w postaci Gomeza to byłaby petarda.
Poza tym nikt nie mówi, że byłby jokerem, przy formie Auby z przygotowań do sezonu czy Superpucharu to Gomez wyszedłby pewnie teraz w pierwszym składzie. Nie mówię, że Niemiec na dłuższą metę byłby pierwszym wyborem ale na pewno Auba miałby wreszcie prawdziwą konkurencję a nie że on z wyprzedzeniem na całą rundę wie, że o 15.30 w każdą sobotę będzie grał w pierwszym składzie.
18 sierpnia 2016, 22:35 [cytuj]
Pewnie, że lepiej byłoby mieć Gomeza niż Ramosa. Pytanie, co na to sam Gomez. W Wolfsburgu pewnie w krótkim czasie zajmie miejsce Dosta a u nas raczej Aubameyang będzie nie do ruszenia. No i nie wiemy, jak na jego osobę zapatrywałby się Tuchel.
Pewnie, że lepiej byłoby mieć Gomeza niż Ramosa. Pytanie, co na to sam Gomez. W Wolfsburgu pewnie w krótkim czasie zajmie miejsce Dosta a u nas raczej Aubameyang będzie nie do ruszenia. No i nie wiemy, jak na jego osobę zapatrywałby się Tuchel.
19 sierpnia 2016, 07:38 [cytuj]
"Szajbus" powiedział/a:
youtube.com/watch?v=EOPbLibU_84

Ta.
http://www.youtube.com/watch?v=EOPbLibU_84

Ta.
19 sierpnia 2016, 08:54 [cytuj]
A Lewandowski strzelił samobója kiedyś, nie ma jak ocenić zawodnika po 1 akcji (zresztą nie ma tutaj jakiejś wielkiej kompromitacji Ramosa, po prosty przegrał głowę i to 2 vs 1)
A Lewandowski strzelił samobója kiedyś, nie ma jak ocenić zawodnika po 1 akcji (zresztą nie ma tutaj jakiejś wielkiej kompromitacji Ramosa, po prosty przegrał głowę i to 2 vs 1)
19 sierpnia 2016, 16:17 [cytuj]
Nie mówię, że jego pensja byłaby zaporowa, ale wcale bym się nie zdziwił, gdyby była sporo większa od tej ramosowej, a wtedy sens jego sprowadzania to zupełnie inna kwestia niż te 7 milionów. Jest Auba, jest Ramos, jest (podobno) Schürrle.

No i Ramos jest raczej od strzelania bramek, braki w defensywie to swoją drogą, ale obwiniać go tutaj nie ma za co, tamten mecz został przegrany na wyraźne życzenie całej drużyny i trenera.
Nie mówię, że jego pensja byłaby zaporowa, ale wcale bym się nie zdziwił, gdyby była sporo większa od tej ramosowej, a wtedy sens jego sprowadzania to zupełnie inna kwestia niż te 7 milionów. Jest Auba, jest Ramos, jest (podobno) Schürrle.

No i Ramos jest raczej od strzelania bramek, braki w defensywie to swoją drogą, ale obwiniać go tutaj nie ma za co, tamten mecz został przegrany na wyraźne życzenie całej drużyny i trenera.
|<  <<  <  130  131  132  133  134    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 1 1 0 0 3
2. SC Freiburg 1 1 0 0 3
3. 1. FC Köln 1 1 0 0 3
4. Borussia Mönchengladbach 1 1 0 0 3
5. Union Berlin 1 1 0 0 3
6. Borussia Dortmund 1 1 0 0 3
7. FSV Mainz 1 1 0 0 3
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. BVB NAJLEPSZY 16
2. rufus133 12
3. rasiak 11
4. JungKamil3 11
5. Ganc5 11
6. Robciu21 11
7. jasiu85 10
cała tabela
shoutbox
Bielak
Bielak Wczoraj, 23:36

To ten co skład Kaiserslautern tak dobrze zna? :D

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 17:18

Ważne że baby na pasach nie przejechał jak jeden z zawodników Schalke

F1066
F1066 Wczoraj, 16:59

Komorka za kierownica :)

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 16:25

Cała sytuacja to może być szansa dla Rothe i Aninga

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 16:25

Myślę że gdyby Raum był dostępny to BVB by poszła na taką wymianę transferową, ale już po ptokach

fanatyk88
fanatyk88 Wczoraj, 16:03

Już nie pamiętam dokładnej sumy ale Gomez ma trafić do City za około 10 milionów więc raczej mało. I może zostać od razu wypożyczony a do grania ściągną kogoś jeszcze. Guerreiro w kręgu zainteresowan.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 15:47

F1066 O co oskarżenia?

Ukasz09
Ukasz09 Wczoraj, 14:40

I pewnie City daje jakieś grube pieniądze za Gomeza a oferta za Guerrero będzie typu 20 mln ..

F1066
F1066 Wczoraj, 11:11

Gwiazda Borussii Dortmund, Jude Bellingham, ma kłopoty. Młody zawodnik BVB musi odpowiadać przed sądem w swojej rodzinnej Anglii. Incydent miał miejsce kilku miesięcy temu, ale wymiar sprawiedliwości dopiero teraz się nim zajmuje.

F1066
F1066 Wczoraj, 00:12

Der Schwarze Schwan-Nassim Nicholas Taleb.

F1066
F1066 Wczoraj, 00:07

Der Schwarze Schwan-Czarny Łabędź. Efekt Czarnego Łabędźia? Tez fajna lektura :)

fanatyk88
fanatyk88 1 dni temu, 2022-08-10

To było absolutnie nie do przewidzenia że słaby środkowy pomocnik może zostać bardzo dobrym lewym obroncą ;)

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 1 dni temu, 2022-08-10

Guerreiro do City a Sergio Gomez do BVB! (oczywiście żartuję)

Le0n
Le0n 1 dni temu, 2022-08-10

Manchester City cały czas szuka nowego lewego obrońcy. Sky Sports pisze, że jednym z kandydatów na tę pozycję został Raphaël Guerreiro z Borussii Dortmund.

fanatyk88

Był od nich efektowniejszy to fakt. Ale moim zdaniem czysto piłkarsko też z nimi przegrywa. Minimalnie ale jednak.

Bielak
Bielak 1 dni temu, 2022-08-10

Historycznie tak, czysto piłkarsko w mojej opinii zdecydowanie nie :)

fanatyk88

Ronaldinho przez jakiś czas na pewno był najlepszym piłkarzem na świecie. Ale jego top trwał bardzo krótko. Szczególnie w porównaniu z tym ile trwała (trwa) era Messiego i CR. Dlatego jest gorszym historycznie zawodnikiem od nich.

Q4RTRIDG3

johnBVB Chcieli wydymać BVB ale Watzke nie dał się wciągnąć. Dodatkowo Ozcana i Schlotterbecka wyciągnęliśmy za grosze, a Sule za free.

Q4RTRIDG3

Nikogo z tej trójki nie lubię ale każdy z nich był na kosmicznym poziomie

fanatyk88

Ja akurat nigdy się nie zachwycałem Ronaldinho. Ani Messim czy Neymarem.

Bielak

@CzarnoŻółtyKot Według naszych mediów jest lepszy :D Druga rzecz, że z trójki którą wymieniłeś poziomem czysto piłkarskim jak dla mnie Ronaldinho bił tamtą dwójkę na głowę. Choć krótka kariera na własne życzenie, bo miał inne priorytety to gość był nie do podrobienia. Ktoś mógł nie lubić Barcy, ale Ronaldinho nie znam osoby by powiedziała, że go nie lubi. Jak w skokach swego rodzaju fenomenem był Małysz, w tenisie Nadal, czy Fedderer, tak w piłce takim fenomenem moim zdaniem był właśnie Ronaldinho w swoich złotych czasach. Serio wierzycie w Odoia? Moim zdaniem nie ma żadnych szans. Musielibyśmy sprzedać przynajmniej 2 z 4 Akanji/Hazard/Wolf/Brandt

KasproAJP
KasproAJP 1 dni temu, 2022-08-10

Sule raczej nie, adeyemi bardziej na tak niż na nie

BVBdude
BVBdude 1 dni temu, 2022-08-10

+ czy nasze chłopaki, Adeyemi + Sule beda gotowi na pt

BVBdude
BVBdude 1 dni temu, 2022-08-10

Ciekawe jak sie rozwinie sytuacja z Hudson-Odoi

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot 1 dni temu, 2022-08-10

Spokojnie czytając ostatnie newsy o Lewym można odnieść wrażenie, że jest lepszy od Ronaldinho, Messiego i Neymara razem wziętych, zatem powinien bez większych problemów wygrać im potrójną koronę w nowym sezonie.

Bielak

Jak Barca w tym sezonie nic nie ugra to tam będzie kwas niesamowity i hukną o podłogę jak żaden inny klub w historii mam wrażenie. Sprzedają klub częściami jak mogą, a i tak ciągle kasy za mało gdzie ściągają nazwiska topowe jakby nie patrzeć.

F1066
F1066 2 dni temu, 2022-08-09

Tymczasem Barcelona nie moze zarejestrowac Roberta. -Aby pozyskać potrzebne środki, prezes klubu Joan Laporta uruchomił już trzy tzw. dźwignie finansowe. To jednak nadal za mało, by zgłosić nowych zawodników do rozgrywek. Czy będzie uruchomienie czwartej dźwigni? Radio Barcelona podało we wtorek, że przed rozpoczęciem sezonu dyrekcja klubu zezwoliła na sprzedaż następnych 25 proc. udziałów kompleksu filmowego Barca Studios. Uli H. pewnie co godzine zmienia majty :))

johnBVB
johnBVB 2 dni temu, 2022-08-09

sprawa wyglada tak, ze pilkarze wiedza, ze jak do nas przyjda to sie im zaczna kontuzje, wiec wola nie ryzykowac :D

MichałBVB
MichałBVB 2 dni temu, 2022-08-09

Dokładnie, to też jest zabawne. Kiedy pojawia się zainteresowanie danym zawodnikiem, który finalnie ląduje w innym zespole, rzeczą o której często się zapomina to czy on sam chce grać w pięknym, słonecznym i pełnym rozrywek mieście jakim jest Dortmund.

F1066
F1066 2 dni temu, 2022-08-09

i moze nie kazdy chce grac dla BVB ?

statystyki
Użytkownicy online: wola, dadid84, szymmonn, winiarzzg
Gości online: 32
Zarejestrowanych użytkowników: 9506
Ostatnio zarejestrowany: m1czi23
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem