Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  128  129  130  131  132    >  >|
Forum dyskusyjne » Archiwum » BVB - Zbiorczy
31 grudnia 2015, 00:04 [cytuj]
Przepraszam, kolega zrobił mnie w konia i zamiast o El Ghaziego chodzi o Zivkovicia. Ale i tak jestem zadowolony.
Przepraszam, kolega zrobił mnie w konia i zamiast o El Ghaziego chodzi o Zivkovicia. Ale i tak jestem zadowolony.
31 grudnia 2015, 00:06 [cytuj]
I co, za 9 milionów niby? :lol:
I co, za 9 milionów niby? :lol:
31 grudnia 2015, 00:11 [cytuj]
Coś widziałem przed chwilą, że 2,5 :->
Coś widziałem przed chwilą, że 2,5 :->
31 grudnia 2015, 00:27 [cytuj]
2,5 miliona, praktycznie żadnego ryzyka. Super.
2,5 miliona, praktycznie żadnego ryzyka. Super.
31 grudnia 2015, 00:27 [cytuj]
To git. Wybaczamy Ci, Lau.
To git. Wybaczamy Ci, Lau.
31 grudnia 2015, 00:36 [cytuj]
"Laurent" powiedział/a:
chodzi o Zivkovicia.
Oczywiście nie widziałem go nigdy w akcji, ale wydaje się być dość ciekawym zawodnikiem.
To info o transferze jest jakoś bardziej potwierdzone czy tylko plotki?

Kwota też bardzo niska. Na tm ma 7 mln ale kończy mu się umowa w lecie.
Byłby to bardzo fajny transfer. Nie musi stanowić o sile zespołu, bo pewnie byłby dopiero 2/3 rezerwowym, a może wypalić przy jakieś problemach kadrowych czy mocnej rotacji.
Oczywiście nie widziałem go nigdy w akcji, ale wydaje się być dość ciekawym zawodnikiem.

Kwota też bardzo niska. Na tm ma 7 mln ale kończy mu się umowa w lecie.
Byłby to bardzo fajny transfer. Nie musi stanowić o sile zespołu, bo pewnie byłby dopiero 2/3 rezerwowym, a może wypalić przy jakieś problemach kadrowych czy mocnej rotacji.
31 grudnia 2015, 04:11 [cytuj]
"Roflmilion" powiedział/a:
To ekskluzywne info od Bildu, poza tym to nie jest wielki transfer tylko raczej uzupełnienie składu talentem po odejściu Jonasa. W to, że to plota - nie wierzę.
To ekskluzywne info od Bildu, poza tym to nie jest wielki transfer tylko raczej uzupełnienie składu talentem po odejściu Jonasa. W to, że to plota - nie wierzę.
2 stycznia 2016, 23:56 [cytuj]
F1066, Chyba znowu nie ten temat :-P
"F1066" powiedział/a:
Malcom Filipe Silva de Oliveira
Co do zawodnika, ogólnie wygląda fajnie tyle, że już teraz jego wartość to 10mln i ma kontrakt do 2019. Jak na razie, przynajmniej ja nie słyszałem o nim za bardzo, a kwota już jest bardzo dużo.

Dobrze, że są też skauci BVB w Ameryce Południowej, jednak żeby ściągnąć do Niemiec jakiegoś dobrze zapowiadającego się zawodnika to trzeba będzie wydać ogromne pieniądze. Samo to, że ktoś jest z Brazylii czy Argentyny od razu podbija cenę o połowę :-/

Tak jak ten gościu, którego podałeś, kilak bramek, kilka asyst, ładny filmik na youtube i pewnie żeby go kupić to będzie trzeba wydać 20mln.
Tak jak niedawno z Bernardem. Miał być wielkim talentem, w momencie transferu był warty 10mln a poszedł za 25mln. Siedzi trzeci sezon na Ukrainie, gdzie liga na przykładzie Mikiego, nie jest raczej zbyt wymagająca, a jego statystyki są mocno przeciętne i chyba nawet nie może się przebić do pierwszego składu.
Wielu zawodników, jest mocno przereklamowanych i po jakiś tam przebłyskach i pokazaniu kilku sztuczek od razu wszyscy się na nich rzucają, a później w Europie sobie nie radzą.

Szukałbym bardziej wzmocnień w Europie czy Azji niż w Ameryce Południowej. Można znaleźć zawodników o pewnie podobnych lub nawet większych umiejętnościach ale przynajmniej przez to że są Serbami czy Polakami to cena za nich jest o wieeele mniejsza.
Co do zawodnika, ogólnie wygląda fajnie tyle, że już teraz jego wartość to 10mln i ma kontrakt do 2019. Jak na razie, przynajmniej ja nie słyszałem o nim za bardzo, a kwota już jest bardzo dużo.

Dobrze, że są też skauci BVB w Ameryce Południowej, jednak żeby ściągnąć do Niemiec jakiegoś dobrze zapowiadającego się zawodnika to trzeba będzie wydać ogromne pieniądze. Samo to, że ktoś jest z Brazylii czy Argentyny od razu podbija cenę o połowę :-/

Tak jak ten gościu, którego podałeś, kilak bramek, kilka asyst, ładny filmik na youtube i pewnie żeby go kupić to będzie trzeba wydać 20mln.
Tak jak niedawno z Bernardem. Miał być wielkim talentem, w momencie transferu był warty 10mln a poszedł za 25mln. Siedzi trzeci sezon na Ukrainie, gdzie liga na przykładzie Mikiego, nie jest raczej zbyt wymagająca, a jego statystyki są mocno przeciętne i chyba nawet nie może się przebić do pierwszego składu.
Wielu zawodników, jest mocno przereklamowanych i po jakiś tam przebłyskach i pokazaniu kilku sztuczek od razu wszyscy się na nich rzucają, a później w Europie sobie nie radzą.

Szukałbym bardziej wzmocnień w Europie czy Azji niż w Ameryce Południowej. Można znaleźć zawodników o pewnie podobnych lub nawet większych umiejętnościach ale przynajmniej przez to że są Serbami czy Polakami to cena za nich jest o wieeele mniejsza.
21 stycznia 2016, 10:56 [cytuj]
BVB na 11. miejsce w rankingu Deloitte klubów z największymi dochodami za poprzedni sezon ( ok.280 mln EUR). Niech was nie zwiedzie ten dobry wynik, ma na niego wpływ sezon w którym jeszcze graliśmy w CL choć biorąc pod uwagę dodatkowe wpływy ze słynnej polisy i obecną grę w EL może nie będzie dużo gorzej.

Inna sprawa to nasza postawa w pucharach. W rankingu 5. letnim - świetne 10. miejsce ale za ten sezon dopiero 39. ! Bardzo to słabo Tuchel rozplanował, widać brak doświadczenia w walce na 3. frontach, sam awans był obowiązkiem, straciliśmy taką postawą sporo punktów do rankingu, pieniędzy no i renomy którą próbowaliśmy zbudować. Zdecydowanie trzeba się poprawić, tym bardziej że teraz faza play-off a w EL też można grosza zarobić.
BVB na 11. miejsce w rankingu Deloitte klubów z największymi dochodami za poprzedni sezon ( ok.280 mln EUR). Niech was nie zwiedzie ten dobry wynik, ma na niego wpływ sezon w którym jeszcze graliśmy w CL choć biorąc pod uwagę dodatkowe wpływy ze słynnej polisy i obecną grę w EL może nie będzie dużo gorzej.

Inna sprawa to nasza postawa w pucharach. W rankingu 5. letnim - świetne 10. miejsce ale za ten sezon dopiero 39. ! Bardzo to słabo Tuchel rozplanował, widać brak doświadczenia w walce na 3. frontach, sam awans był obowiązkiem, straciliśmy taką postawą sporo punktów do rankingu, pieniędzy no i renomy którą próbowaliśmy zbudować. Zdecydowanie trzeba się poprawić, tym bardziej że teraz faza play-off a w EL też można grosza zarobić.
21 stycznia 2016, 17:27 [cytuj]
Drugie miejsce i finał LE (ew. jakiś półfinał, czy nawet ćwierć, ale tylko w momencie, w którym odpadamy z dobrą drużyną po dobrym meczu, a nie kopaninie z jakimś Krasnodarem, czy PAOKiem) i będę kontent. Właściwie to bardziej mi zależy na ogólnej prezencji, niż na wynikach samych w sobie, ale gwarancja gry w LM to mus.
Drugie miejsce i finał LE (ew. jakiś półfinał, czy nawet ćwierć, ale tylko w momencie, w którym odpadamy z dobrą drużyną po dobrym meczu, a nie kopaninie z jakimś Krasnodarem, czy PAOKiem) i będę kontent. Właściwie to bardziej mi zależy na ogólnej prezencji, niż na wynikach samych w sobie, ale gwarancja gry w LM to mus.
24 stycznia 2016, 14:35 [cytuj]
priorytety dla mnie to przedłużenie kontraktów z Hummelsem i Gundoganem
trzon zespołu wg mnie na dziś:
Bürki / Sokratis / Hummels / Gündogan / Weigl / Reus / Mkhitaryan / Aubameyang
priorytety dla mnie to przedłużenie kontraktów z Hummelsem i Gundoganem
trzon zespołu wg mnie na dziś:
Bürki / Sokratis / Hummels / Gündogan / Weigl / Reus / Mkhitaryan / Aubameyang
25 stycznia 2016, 10:07 [cytuj]
Burkiego i Sokratisa bym mimo wszystko trzonem nie nazwał, a już na pewno nie Mikiego.

Nasz trzon to od wielu lat: Hummels, Gundo, Reus + napastnik (najpierw Lewandowski, teraz Aubameyang). Do tego grona dołączył ostatnio Weigl.
Burkiego i Sokratisa bym mimo wszystko trzonem nie nazwał, a już na pewno nie Mikiego.

Nasz trzon to od wielu lat: Hummels, Gundo, Reus + napastnik (najpierw Lewandowski, teraz Aubameyang). Do tego grona dołączył ostatnio Weigl.
25 stycznia 2016, 13:19 [cytuj]
l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Ftransfermarkt.de%2Frwe-70-jahriger-lippens-erhalt-spielerpass%2Fview%2Fnews%2F224270&h=BAQFi5nSl&s=1

Były piłkarz BVB w wieku 70 lat kontynuuje czynną karierę w RW Essen. :mrgreen:
http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.transfermarkt.de%2Frwe-70-jahriger-lippens-erhalt-spielerpass%2Fview%2Fnews%2F224270&h=BAQFi5nSl&s=1

Były piłkarz BVB w wieku 70 lat kontynuuje czynną karierę w RW Essen. :mrgreen:
25 stycznia 2016, 13:55 [cytuj]
Miki w układance Tuchela to kluczowy gracz i podkreślają to wszyscy eksperci zajmujący się taktyką. Największa liczba key passów, bramki, asysty i zaangazowanie w defensywie. Takie są fakty.
Miki w układance Tuchela to kluczowy gracz i podkreślają to wszyscy eksperci zajmujący się taktyką. Największa liczba key passów, bramki, asysty i zaangazowanie w defensywie. Takie są fakty.
25 stycznia 2016, 15:06 [cytuj]
Bo, ja wiem że kwiatu kaukazu można nie lubić za poprzednie sezony, tak trzeba docenić Mikiego w układance Tuchela. Jeśli on nie zalicza się do trzonu zespołu to nie wiem kto...
Bo, ja wiem że kwiatu kaukazu można nie lubić za poprzednie sezony, tak trzeba docenić Mikiego w układance Tuchela. Jeśli on nie zalicza się do trzonu zespołu to nie wiem kto...
25 stycznia 2016, 16:17 [cytuj]
Miki to nie jest żaden trzon naszego zespołu, obudźcie się. 8-) I zresztą nigdy nie będzie.

I nie ma to nic wspólnego z lubieniem go bądź nie lubieniem. Sokratisa bardzo lubię i chyba nigdy się z tym nie kryłem, ale według mnie też z trzonem zespołu nie ma on nic wspólnego.

Mam wrażenie, że po prostu przeceniacie pojęcie "trzon". To, że gramy bardzo dobrze i większość zawodników jest w wysokiej formie nie oznacza, że każdy z nich tworzy trzon drużyny. Zobaczcie ilu graczy wymienił arcio, w ten sposób ich określając. Ośmiu. Czyli praktycznie całą jedenastkę.

Poza tym, mam wrażenie, że piszemy też trochę o różnych rzeczach. Ja mam na myśli trzon zespołu, bo tak to określił arcio. A Ty piszesz Laurent o tym, kto jest kluczowy w taktyce Tuchela. Tutaj też oczywiście moglibyśmy podyskutować, bo moim zdaniem zdecydowanie najistotniejszy nie jest w niej Miki, ale to nieco inny temat. Dla mnie jedno i drugie nie jest tożsame, bo Tuchela i jego taktyki może za 2 dni nie być, a zespół pozostaje.
Miki to nie jest żaden trzon naszego zespołu, obudźcie się. 8-) I zresztą nigdy nie będzie.

I nie ma to nic wspólnego z lubieniem go bądź nie lubieniem. Sokratisa bardzo lubię i chyba nigdy się z tym nie kryłem, ale według mnie też z trzonem zespołu nie ma on nic wspólnego.

Mam wrażenie, że po prostu przeceniacie pojęcie "trzon". To, że gramy bardzo dobrze i większość zawodników jest w wysokiej formie nie oznacza, że każdy z nich tworzy trzon drużyny. Zobaczcie ilu graczy wymienił arcio, w ten sposób ich określając. Ośmiu. Czyli praktycznie całą jedenastkę.

Poza tym, mam wrażenie, że piszemy też trochę o różnych rzeczach. Ja mam na myśli trzon zespołu, bo tak to określił arcio. A Ty piszesz Laurent o tym, kto jest kluczowy w taktyce Tuchela. Tutaj też oczywiście moglibyśmy podyskutować, bo moim zdaniem zdecydowanie najistotniejszy nie jest w niej Miki, ale to nieco inny temat. Dla mnie jedno i drugie nie jest tożsame, bo Tuchela i jego taktyki może za 2 dni nie być, a zespół pozostaje.
25 stycznia 2016, 17:47 [cytuj]
Moim zdaniem absolutnie kluczowym elementem w taktyce Tuchela jest Gundogan.
Moim zdaniem absolutnie kluczowym elementem w taktyce Tuchela jest Gundogan.
25 stycznia 2016, 18:04 [cytuj]
Ale fakty są takie że Miki należy do tego trzonu! Czy tego chcesz czy nie. Wiemy wszyscy jaką ma przyszłość, zdarzają mu się mecze na pozór bezproduktywne, ale Henryk jest jednak bardzo efektywnym zawodnikiem.

Bardzo ważny element układanki drugiej linii. Dynamika, najwięcej key passów w lidze, świetna praca w defensywie przez wielu niedoceniana.

Tuchel mówi o nim: ''Jest wzorem dla nas wszystkich i uosobieniem tego, co powinno charakteryzować Borussię Dortmund''. Niedługo nowy kontrakt wiążący go z klubem na długi czas. Nie wiem jak można nie zaliczyć Mkhitaryana do trzonu zespołu, kiedy sam Tuchel mówi o tym otwarcie.

Głupota byłoby też porównywać kto jest najważniejsze w taktyce Tuchela, przecież mamy różne formacje. Hummels przykładowo ma na koncie już niezliczoną ilość świetnych prostopadłych piłek zza swojej połowy, co jest też ważnym elementem naszej taktyki (Gundogan wycofuje piłkę, Hummels szybko przenosi piłke na połowe rywala). Fakt faktem uważam że najcięzej byłoby zastapić nam Ilkaya, bo ciężko znaleźć zawodnika o takiej charakterystyce w ogóle na świecie, a co dopiero w naszym zasięgu, co chodzi o finanse.

Mi samemu jest wstyd, bo też jechałem po Mikim po tych nieszczęsnych dwóch sezonach. Ale obecnie to zawodnik jak najbardziej warty tych 30 baniek i czołówka ligi, co przekłada się też na niesamowitą ilość zdobywanych przez nas bramek.
Ale fakty są takie że Miki należy do tego trzonu! Czy tego chcesz czy nie. Wiemy wszyscy jaką ma przyszłość, zdarzają mu się mecze na pozór bezproduktywne, ale Henryk jest jednak bardzo efektywnym zawodnikiem.

Bardzo ważny element układanki drugiej linii. Dynamika, najwięcej key passów w lidze, świetna praca w defensywie przez wielu niedoceniana.

Tuchel mówi o nim: ''Jest wzorem dla nas wszystkich i uosobieniem tego, co powinno charakteryzować Borussię Dortmund''. Niedługo nowy kontrakt wiążący go z klubem na długi czas. Nie wiem jak można nie zaliczyć Mkhitaryana do trzonu zespołu, kiedy sam Tuchel mówi o tym otwarcie.

Głupota byłoby też porównywać kto jest najważniejsze w taktyce Tuchela, przecież mamy różne formacje. Hummels przykładowo ma na koncie już niezliczoną ilość świetnych prostopadłych piłek zza swojej połowy, co jest też ważnym elementem naszej taktyki (Gundogan wycofuje piłkę, Hummels szybko przenosi piłke na połowe rywala). Fakt faktem uważam że najcięzej byłoby zastapić nam Ilkaya, bo ciężko znaleźć zawodnika o takiej charakterystyce w ogóle na świecie, a co dopiero w naszym zasięgu, co chodzi o finanse.

Mi samemu jest wstyd, bo też jechałem po Mikim po tych nieszczęsnych dwóch sezonach. Ale obecnie to zawodnik jak najbardziej warty tych 30 baniek i czołówka ligi, co przekłada się też na niesamowitą ilość zdobywanych przez nas bramek.
25 stycznia 2016, 18:24 [cytuj]
Trochę źle napisałem - trzon to taktycznie powinien być jeden gracz z formacji. Bardziej pasuje fundament drużyny, czyli zawodnicy, którzy już stanowią i będą stanowić o sile Tuchelowej Borussii.
Trochę źle napisałem - trzon to taktycznie powinien być jeden gracz z formacji. Bardziej pasuje fundament drużyny, czyli zawodnicy, którzy już stanowią i będą stanowić o sile Tuchelowej Borussii.
25 stycznia 2016, 18:34 [cytuj]
Ale czemu jest Ci wstyd, że jechałeś po Mikim? Krytyka za ten okres jest w pełni zasłużona i tak naprawdę powinien już po pierwszym sezonie pójść w odstawkę, ale Klopp cały czas w niego wierzył i stawiał mimo, że ten nie zasługiwał na 1 skład. W innymi klubie mógłby przepaść na dobre i nie mieć szansy na odbudowanie swojej formy.

Co do tego, że Miki obecnie jest trzonem drużyny w pełni się zgadzam. To już całkiem inny gracz.
Ale czemu jest Ci wstyd, że jechałeś po Mikim? Krytyka za ten okres jest w pełni zasłużona i tak naprawdę powinien już po pierwszym sezonie pójść w odstawkę, ale Klopp cały czas w niego wierzył i stawiał mimo, że ten nie zasługiwał na 1 skład. W innymi klubie mógłby przepaść na dobre i nie mieć szansy na odbudowanie swojej formy.

Co do tego, że Miki obecnie jest trzonem drużyny w pełni się zgadzam. To już całkiem inny gracz.
|<  <<  <  128  129  130  131  132    >  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 1 1 0 0 3
2. SC Freiburg 1 1 0 0 3
3. 1. FC Köln 1 1 0 0 3
4. Borussia Mönchengladbach 1 1 0 0 3
5. Union Berlin 1 1 0 0 3
6. Borussia Dortmund 1 1 0 0 3
7. FSV Mainz 1 1 0 0 3
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. BVB NAJLEPSZY 16
2. rufus133 12
3. rasiak 11
4. JungKamil3 11
5. Ganc5 11
6. Robciu21 11
7. jasiu85 10
cała tabela
shoutbox
Bielak
Bielak Wczoraj, 23:36

To ten co skład Kaiserslautern tak dobrze zna? :D

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 17:18

Ważne że baby na pasach nie przejechał jak jeden z zawodników Schalke

F1066
F1066 Wczoraj, 16:59

Komorka za kierownica :)

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 16:25

Cała sytuacja to może być szansa dla Rothe i Aninga

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 16:25

Myślę że gdyby Raum był dostępny to BVB by poszła na taką wymianę transferową, ale już po ptokach

fanatyk88
fanatyk88 Wczoraj, 16:03

Już nie pamiętam dokładnej sumy ale Gomez ma trafić do City za około 10 milionów więc raczej mało. I może zostać od razu wypożyczony a do grania ściągną kogoś jeszcze. Guerreiro w kręgu zainteresowan.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 15:47

F1066 O co oskarżenia?

Ukasz09
Ukasz09 Wczoraj, 14:40

I pewnie City daje jakieś grube pieniądze za Gomeza a oferta za Guerrero będzie typu 20 mln ..

F1066
F1066 Wczoraj, 11:11

Gwiazda Borussii Dortmund, Jude Bellingham, ma kłopoty. Młody zawodnik BVB musi odpowiadać przed sądem w swojej rodzinnej Anglii. Incydent miał miejsce kilku miesięcy temu, ale wymiar sprawiedliwości dopiero teraz się nim zajmuje.

F1066
F1066 Wczoraj, 00:12

Der Schwarze Schwan-Nassim Nicholas Taleb.

F1066
F1066 Wczoraj, 00:07

Der Schwarze Schwan-Czarny Łabędź. Efekt Czarnego Łabędźia? Tez fajna lektura :)

fanatyk88
fanatyk88 1 dni temu, 2022-08-10

To było absolutnie nie do przewidzenia że słaby środkowy pomocnik może zostać bardzo dobrym lewym obroncą ;)

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 1 dni temu, 2022-08-10

Guerreiro do City a Sergio Gomez do BVB! (oczywiście żartuję)

Le0n
Le0n 1 dni temu, 2022-08-10

Manchester City cały czas szuka nowego lewego obrońcy. Sky Sports pisze, że jednym z kandydatów na tę pozycję został Raphaël Guerreiro z Borussii Dortmund.

fanatyk88

Był od nich efektowniejszy to fakt. Ale moim zdaniem czysto piłkarsko też z nimi przegrywa. Minimalnie ale jednak.

Bielak
Bielak 1 dni temu, 2022-08-10

Historycznie tak, czysto piłkarsko w mojej opinii zdecydowanie nie :)

fanatyk88

Ronaldinho przez jakiś czas na pewno był najlepszym piłkarzem na świecie. Ale jego top trwał bardzo krótko. Szczególnie w porównaniu z tym ile trwała (trwa) era Messiego i CR. Dlatego jest gorszym historycznie zawodnikiem od nich.

Q4RTRIDG3

johnBVB Chcieli wydymać BVB ale Watzke nie dał się wciągnąć. Dodatkowo Ozcana i Schlotterbecka wyciągnęliśmy za grosze, a Sule za free.

Q4RTRIDG3

Nikogo z tej trójki nie lubię ale każdy z nich był na kosmicznym poziomie

fanatyk88

Ja akurat nigdy się nie zachwycałem Ronaldinho. Ani Messim czy Neymarem.

Bielak

@CzarnoŻółtyKot Według naszych mediów jest lepszy :D Druga rzecz, że z trójki którą wymieniłeś poziomem czysto piłkarskim jak dla mnie Ronaldinho bił tamtą dwójkę na głowę. Choć krótka kariera na własne życzenie, bo miał inne priorytety to gość był nie do podrobienia. Ktoś mógł nie lubić Barcy, ale Ronaldinho nie znam osoby by powiedziała, że go nie lubi. Jak w skokach swego rodzaju fenomenem był Małysz, w tenisie Nadal, czy Fedderer, tak w piłce takim fenomenem moim zdaniem był właśnie Ronaldinho w swoich złotych czasach. Serio wierzycie w Odoia? Moim zdaniem nie ma żadnych szans. Musielibyśmy sprzedać przynajmniej 2 z 4 Akanji/Hazard/Wolf/Brandt

KasproAJP
KasproAJP 1 dni temu, 2022-08-10

Sule raczej nie, adeyemi bardziej na tak niż na nie

BVBdude
BVBdude 1 dni temu, 2022-08-10

+ czy nasze chłopaki, Adeyemi + Sule beda gotowi na pt

BVBdude
BVBdude 1 dni temu, 2022-08-10

Ciekawe jak sie rozwinie sytuacja z Hudson-Odoi

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot 1 dni temu, 2022-08-10

Spokojnie czytając ostatnie newsy o Lewym można odnieść wrażenie, że jest lepszy od Ronaldinho, Messiego i Neymara razem wziętych, zatem powinien bez większych problemów wygrać im potrójną koronę w nowym sezonie.

Bielak

Jak Barca w tym sezonie nic nie ugra to tam będzie kwas niesamowity i hukną o podłogę jak żaden inny klub w historii mam wrażenie. Sprzedają klub częściami jak mogą, a i tak ciągle kasy za mało gdzie ściągają nazwiska topowe jakby nie patrzeć.

F1066
F1066 2 dni temu, 2022-08-09

Tymczasem Barcelona nie moze zarejestrowac Roberta. -Aby pozyskać potrzebne środki, prezes klubu Joan Laporta uruchomił już trzy tzw. dźwignie finansowe. To jednak nadal za mało, by zgłosić nowych zawodników do rozgrywek. Czy będzie uruchomienie czwartej dźwigni? Radio Barcelona podało we wtorek, że przed rozpoczęciem sezonu dyrekcja klubu zezwoliła na sprzedaż następnych 25 proc. udziałów kompleksu filmowego Barca Studios. Uli H. pewnie co godzine zmienia majty :))

johnBVB
johnBVB 2 dni temu, 2022-08-09

sprawa wyglada tak, ze pilkarze wiedza, ze jak do nas przyjda to sie im zaczna kontuzje, wiec wola nie ryzykowac :D

MichałBVB
MichałBVB 2 dni temu, 2022-08-09

Dokładnie, to też jest zabawne. Kiedy pojawia się zainteresowanie danym zawodnikiem, który finalnie ląduje w innym zespole, rzeczą o której często się zapomina to czy on sam chce grać w pięknym, słonecznym i pełnym rozrywek mieście jakim jest Dortmund.

F1066
F1066 2 dni temu, 2022-08-09

i moze nie kazdy chce grac dla BVB ?

statystyki
Użytkownicy online: mendzi79, Dawidek0911
Gości online: 24
Zarejestrowanych użytkowników: 9506
Ostatnio zarejestrowany: m1czi23
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem