Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Kupię/Sprzedam » 6 szali BVB w tym zgodowy HSV BVB plus koszulka
22 listopada 2007, 20:44 [cytuj]
ZETSAW SZALI plus koszulka Sammer nr 6 stan nowej ( die Continental ) jak na foto . szal rosicky na odwocie napis Borussia Dortmund
[URL=www.fotosik.pl]http://images25.fotosik.pl/116/b88c17222af87489.jpg<e>[/URL]
ZETSAW SZALI plus koszulka Sammer nr 6 stan nowej ( die Continental ) jak na foto . szal rosicky na odwocie napis Borussia Dortmund
[URL=www.fotosik.pl][img]http://images25.fotosik.pl/116/b88c17222af87489.jpg[/img][/URL]
22 listopada 2007, 21:01 [cytuj]
może jakaś orientacyjna cena?
może jakaś orientacyjna cena?
23 listopada 2007, 00:05 [cytuj]
no wlasnie wszystko cacy tylko ceny brak ;P
no wlasnie wszystko cacy tylko ceny brak ;P
23 listopada 2007, 11:34 [cytuj]
Z kompletu wylaczam szal zgodowy trafia na allegro . za reszte szali to 35 zł plus przesylka. czyli wychodzi 7 zł za sztuke . sprzedaje jedynie komplet . szal rosicky ma metke . kontakat gg 6268689 czekam na propozycje
Z kompletu wylaczam szal zgodowy trafia na allegro . za reszte szali to 35 zł plus przesylka. czyli wychodzi 7 zł za sztuke . sprzedaje jedynie komplet . szal rosicky ma metke . kontakat gg 6268689 czekam na propozycje
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. RB Lipsk 23 15 5 3 50
2. Bayern Monachium 22 15 4 3 49
3. VfL Wolfsburg 23 12 9 2 45
4. Eintracht Frankfurt 23 11 9 3 42
5. Borussia Dortmund 23 12 3 8 39
6. Bayer 04 Leverkusen 23 10 7 6 37
7. Union Berlin 23 8 10 5 34
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 324
2. arturborussen 321
3. Boro 312
4. ewerthon 309
5. Kamil0079 309
6. jasiu85 306
7. kolekcjoner89 303
cała tabela

shoutbox

obywatelap
obywatelap 3 godzin temu

Wieprz produkuje kiełbasę z wieprzy. Wyjątkowa perwersja. Ale dobrze, że już się nie wypowiada tak często w mediach, bo był denerwujący.

F1066
F1066 4 godzin temu

A nie jest?

obywatelap
obywatelap 4 godzin temu

Jeżeli Uli jest wieprzem, to fakt, że posiada on fabrykę wieprzowej kiełbasy wydaje się szczególnie niesmaczny. Ja bym kiełbas od rodziny Hoenessów nie jadł: https://www.howe-nuernberg.de/unternehmen/ueber-uns/

F1066
F1066 4 godzin temu

Zastanawiam sie, kto od kogo sie uczyl? Uli od Bartomeu czy Josep od wieprza?? Kowalskiego dozywocie czeka :)

libero180
libero180 5 godzin temu

obrońcy

libero180
libero180 5 godzin temu

Będzie chociaż na połowę nowego obrońcę :)

libero180
libero180 5 godzin temu

Wykupić za 30 sprzedać za 40-50 do City i każdy zadowolony

F1066
F1066 6 godzin temu

Nie bylem fanem Alexander a, ale gosciu daje czadu. https://www.weltfussball.de/news/_n4370674_/isak-nicht-zu-bremsen-was-dem-bvb-alles-entgeht/

F1066
F1066 Wczoraj, 19:44

A podobno uciekal z Gladbach, teraz niby ma wrocic? Jakos to sie kupy ;) nie trzyma.

Murzyn
Murzyn Wczoraj, 19:37

Na forum był kibic BMG, który datę odejścia Luciena miał wpisaną w podpisie pod każdym postem. Szło to jakoś: "Siwy odszedł. Data odejścia......"

Murzyn
Murzyn Wczoraj, 19:33

Pamiętam, że niektórzy kibice Gladbach też już mieli go powyżej uszu. Przed przejściem do BVB w polskich mediach była cała analiza pracy Favre, w której pisano o jego fenomenalnych początkach rund i odwrotnie proporcjonalnych dalszych części sezonu.

libero180
libero180 Wczoraj, 19:16

Akurat Favre do takich klubów jak BMG czy Herta to w sam raz.

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 18:43

https://twitter.com/bvbnewsblog/status/1366439074354114562 Marzenie

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 18:39

Tomasz Urban @tom_ur 4 g. Coraz więcej plotek głosi, że następcą Marco Rosego w Gladbach może zostać... Lucien Favre. W międzyczasie Hütter i ten Hag dali jasno do zrozumienia, że posada w Gladbach ich nie interesuje. :P

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 17:52

Babcią 70 + można jeszcze wybaczyc taką naiwność ,ale dużo młodsi juz dają sie rolować a to juz jest nie do przyjęcia.

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 17:18

Wacek nie klepnie żadnego transferu jeśli nie będzie pewności awansu do Ligi Mistrzów. Trudno mu się dziwić. PS Trener Arminii zwolniony. Rose może być kolejny ;)

ZwykłyCzłowiek85
ZwykłyCzłowiek85 Wczoraj, 16:59

*reszta w dolarach

ZwykłyCzłowiek85
ZwykłyCzłowiek85 Wczoraj, 16:58

Też byłem świadkiem w sprawie.Babcie od ziomka na 20 tyś naciągli.Zadzwonil koleś na domowy jako policjant i powiedział że wnuk spowodował wypadek.Pytal się ile ma w domu hajsu. Babcia mówi że 10 tyś w złotówkach a reszta w dół ach. Koleś mówi że go wyciągnie z tego i za 30 min ktoś po kasę podjedzie. I rzeczywiście podjechał. Zawinąl i znikł. Cisza od 2 lat

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 16:22

Sky: Omar Richards nowym piłkarzem Bayernu! oni już działają z obroną a my

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 13:45

Do Mili napisz najlepiej.

Alex139
Alex139 Wczoraj, 13:44

Po jakim czasie kasują się ostrzeżenia? :)

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 13:29

komentarz ze strony barsy: "Zobaczymy, czy jakieś szambo jeszcze wybije." hahahaha

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 13:27

https://pilkanozna.pl//index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Hiszpania/1017207-policja-zatrzymuje-osoby-zwizane-z-barc.html to o czym pisał obywatelap

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 13:14

Ogólnie nie jestem tym jakoś specjalnie zdziwiony, że takie historie się tworzą.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 13:13

Hahahaha klubowy slogan Més que un club nabiera nowego znaczenia.

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 13:03

Gorąco w FC Barcelonie. Zbliżają się wybory nowego prezydenta klubu. Tymczasem do siedziby "Blaugrany" wkroczyła policja. O szczegółach donoszą hiszpańskie media. Według dziennikarzy klubowe biura przeszukano w poszukiwaniu dokumentacji w sprawie "BarcaGate" (oczernianie piłkarzy w mediach społecznościowych - przyp. red). Inne doniesienia mówią o podejrzeniu prania brudnych pieniędzy.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 10:49

staraerakloppa a propos fotowoltaiki, a że trochę się na tym znam, to ostatnio dzwonił typek, który ładnie przedstawił mi ofertę itp wysłuchałem go do końca i na sam koniec zadałem pytanie "no dobra, a jak to się ma do tego iż mieszkam w bloku, a chciałbym z tego skorzystać" i typek się zwiesił bo był kompletnie nie przygotowany, żeby było śmiesznie jako, że w tym siedzie to wiem jak to działa i, że jak zużyjesz więcej energii z sieci to płacisz jak za normalny użytkowanie, a on tego nie wiedział. Porażające to jest. Taa zresztą na początku mówił, że nic płacić już za prąd nie będę. To dlaczego mam podpisywać umowę z sprzedawcą i dystrybutorem energii elektrycznej w danym rejonie? Gość kompletnie nie wiedział o czym gada.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 10:41

Bielak albo z innymi pierdołami, ale ogólnie dlatego, że handlują naszymi nr telefonu co powinno być zabronione prawnie! Nie wspominając o karaniu i karach finansowych.

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 10:31

albo jeszcze Ci co dzwonią ,ze niby jest cos darmowego do odbioru,wiem ,ze działają tak ,ze omamiają starsze osoby , która bierze coś na raty i okazuje sie ,ze biorąc na raty płaci sie 50% wiecej ale nie racza o tym poinformować na spotkaniu i ludzie myslą ,ze płaca tyle ile płacąc całosc od razu.

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 10:28

do mnie na stacjonarny czesto dzwonia w sprawie dzieci chorych aby przelewac pieniadze , albo dzwonili w sprawie fotowoltaiki , od razu sie rozłączam bo skąd mam pewnosc ze osoba która jest po drugiej stronie kabla jest tym za kogo sie podaje?Jak bede chciał fotowoltaike czy inne glupstwa które proponuja przez telefon to ja bede dzwonil w tej sprawie czy jezdził a nie zeby mi ktos zawracał tylek

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 45
Zarejestrowanych użytkowników: 9032
Ostatnio zarejestrowany: 4atp97om

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem