Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >|
Forum dyskusyjne » Pozostałe » BVB Juniorzy
9 grudnia 2012, 19:21 [cytuj]
W tym roku w Lech Cup młodzi Borussen grali o 1 miejsce. Ulegli po karnych Dinamo Zagrzeb.

Wszystkie wyniki turnieju lechcup.pl/2012

Skład: lechcup.pl/borussia,dortmund
W tym roku w Lech Cup młodzi Borussen grali o 1 miejsce. Ulegli po karnych Dinamo Zagrzeb.

Wszystkie wyniki turnieju http://lechcup.pl/2012

Skład: http://lechcup.pl/borussia,dortmund
31 stycznia 2013, 00:05 [cytuj]
15-letni Oktawian Skrzecz z Lechii Gdańsk został zaproszony na pięciodniowe testy do Borussii Dortmund.
[quote]Oktawian Skrzecz jest uznawany za wielki talent polskiej piłki. Jego trenerzy z Lechii wróżą mu sporą karierę i wypowiadają się o nim w samych superlatywach. Teraz młody zawodnik ma szansę się wykazać na testach w Borussii Dortmund.

Polakiem interesują się czołowe europejskie kluby. 15-latek był już testowany przez Schalke 04 Gelsenkirchen, Ajax Amsterdam, Manchester City czy też Chelsea Londyn. The Blues zapraszali Skrzecza do siebie już dwa razy, byli również zainteresowani trzecim przyjazdem Oktawiana do Anglii, lecz zgody na wyjazd nie wyraziła Lechia.

Gracz Lechii miał również oferty z innych zagranicznych klubów, lecz on i jego ojciec zadecydowali, że najlepszym miejscem na wyjazd będzie Dortmund. Skrzecz brał udział w sparingach seniorskiej drużyny Lechii i zaprezentował się całkiem przyzwoicie.[/quote]
31 stycznia 2013, 00:09 [cytuj]
Taki zenujacy zart prowadzacego:

Sytuacja dzieje siê za dziesiêæ lat, m±¿ z ¿on± ogl±daj± mecz BVB - Bayern. W 20 minucie spotkania pada bramka dla Borussii, ¿ona pyta mê¿a:
-Kto strzeli³?
-Gooooooooooool!
-Ale kto strzeli³?!
-Skrzecz!
-Iiiijjjaaahhaaaaaaaahhh, ale teraz powiedz mi kto strzeli³!
Taki zenujacy zart prowadzacego:

Sytuacja dzieje siê za dziesiêæ lat, m±¿ z ¿on± ogl±daj± mecz BVB - Bayern. W 20 minucie spotkania pada bramka dla Borussii, ¿ona pyta mê¿a:
-Kto strzeli³?
-Gooooooooooool!
-Ale kto strzeli³?!
-Skrzecz!
-Iiiijjjaaahhaaaaaaaahhh, ale teraz powiedz mi kto strzeli³!
31 stycznia 2013, 12:20 [cytuj]
Na orange sport strasznie się nim podniecali. Niech się pokarze przez te 5 dni.
Na orange sport strasznie się nim podniecali. Niech się pokarze przez te 5 dni.
22 czerwca 2014, 12:22 [cytuj]
Reprezentacji Niemiec BVB:

U15:
David Kopacz
Julian Schwermann
Gabriel Kyeremateng
Tim Sechelmann
Hapsuno Yildiz

U16:
Jan Binias
Dzenis Burnic
Felix Passlack
Luca Erhardt (auf Abruf)
Berkant Güner (auf Abruf)

U17:
Pascal Reckert
David Sauerland

U19:
Jeremy Dudziak
Marian Sarr

U20:
Jannik Bandowski
Koray Günter
Marvin Ducksch
Hendrik Bonmann
Tammo Harder

U21:
Erik Durm
Jonas Hofmann

W U15 gra reprezentant Polski tejże kategorii wiekowej, Robin Wodniok. Uznawany jest za wielki talent - w minionym sezonie z 27 trafienami na koncie został królem strzelców C-Junioren BL West.

Nasz zespół U17 po wygraniu ligi zachodniej przeszedl do fazy pucharowej, w półfinale mierzy się z Herthą Berlin, w pierwszym meczu (w Dortmundzie) pomimo przewagi uległ 1:2, w rewanżu prowadzi już 3:0 i jest o krok od finału mistrzostw Niemiec.
Reprezentacji Niemiec BVB:

U15:
David Kopacz
Julian Schwermann
Gabriel Kyeremateng
Tim Sechelmann
Hapsuno Yildiz

U16:
Jan Binias
Dzenis Burnic
Felix Passlack
Luca Erhardt (auf Abruf)
Berkant Güner (auf Abruf)

U17:
Pascal Reckert
David Sauerland

U19:
Jeremy Dudziak
Marian Sarr

U20:
Jannik Bandowski
Koray Günter
Marvin Ducksch
Hendrik Bonmann
Tammo Harder

U21:
Erik Durm
Jonas Hofmann

W U15 gra reprezentant Polski tejże kategorii wiekowej, Robin Wodniok. Uznawany jest za wielki talent - w minionym sezonie z 27 trafienami na koncie został królem strzelców C-Junioren BL West.

Nasz zespół U17 po wygraniu ligi zachodniej przeszedl do fazy pucharowej, w półfinale mierzy się z Herthą Berlin, w pierwszym meczu (w Dortmundzie) pomimo przewagi uległ 1:2, w rewanżu prowadzi już 3:0 i jest o krok od finału mistrzostw Niemiec.
22 czerwca 2014, 12:29 [cytuj]
[code]Koray Günter[/code] już nie jest nasz :-P
[code]Koray Günter[/code] już nie jest nasz :-P
22 czerwca 2014, 14:03 [cytuj]
Mnie tam nie jaraja duże transfery. Zdecydowanie wolałbym, aby pojawił się u nas w tym sezonie jakiś 16/17 letni diament który przebojem wedrze się do pierwszej jedenastki, albo będzie miał kilka fajnych końcówek przesądzających o naszych zwycięstwach.

Wbił się durm w zeszłym sezonie, bo hoff niestety przygasł potem. Powinniśmy funkcjonować tak, żeby co sezon robić zaciąg ze szkółki 2 zawodników którzy mogą powalczyć po miejsce na ławce. Nie ma co pchać kasy do kieszeni.
Mnie tam nie jaraja duże transfery. Zdecydowanie wolałbym, aby pojawił się u nas w tym sezonie jakiś 16/17 letni diament który przebojem wedrze się do pierwszej jedenastki, albo będzie miał kilka fajnych końcówek przesądzających o naszych zwycięstwach.

Wbił się durm w zeszłym sezonie, bo hoff niestety przygasł potem. Powinniśmy funkcjonować tak, żeby co sezon robić zaciąg ze szkółki 2 zawodników którzy mogą powalczyć po miejsce na ławce. Nie ma co pchać kasy do kieszeni.
22 czerwca 2014, 14:31 [cytuj]
youtube.com/watch?v=KGUmsCU4t-Y&sns=tw

Skrót meczu: Hertha 0:4 BVB
https://www.youtube.com/watch?v=KGUmsCU4t-Y&sns=tw

Skrót meczu: Hertha 0:4 BVB
22 czerwca 2014, 17:52 [cytuj]
Myślałem, że to skrót meczu z Bundesligi i miałem Cię już denerwować, że nie tu napisałeś :v

Ktoś coś słyszał o Sarrze? (tak to się pisze?)
Myślałem, że to skrót meczu z Bundesligi i miałem Cię już denerwować, że nie tu napisałeś :v

Ktoś coś słyszał o Sarrze? (tak to się pisze?)
22 czerwca 2014, 18:45 [cytuj]
Kontuzja kolana, operacja, 6 tygodni przerwy.
Kontuzja kolana, operacja, 6 tygodni przerwy.
23 czerwca 2014, 11:00 [cytuj]
Poczytalem troche tu i tam, by dowiedziec sie czegos wiecej na temat naszej druzyny U17. Wychodzi na to, ze trafił nam sie w koncu bardzo zdolny rocznik. Nazwiska, na ktore trzeba zwrocic uwage i obserwowac w kolejnych latach:

Felix Passlack - boczny obrońca, który w półfinale zachwycił, pod wrażeniem byli nawet fani Herthy. Szybki, pracowity, świetna technika.

Dzenis Burnic - obrońca, w półfinale grał na pozycji defensywnego pomocnika. Wielki talent, świetna technika i inteligencja, musi popracować nad swoim ciałem.

David Sauerland - defensywny pomocnik, w półfinale zagrał na skrzydle, wyróżniająca się postać, również bardzo pozytywne odczucia wobec niego mają fani.

Mohamed El-Bouazzati - środkowy obrońca, jak na swój wiek świetne warunki fizyczne, szef defensywy i kapitan zespołu
Poczytalem troche tu i tam, by dowiedziec sie czegos wiecej na temat naszej druzyny U17. Wychodzi na to, ze trafił nam sie w koncu bardzo zdolny rocznik. Nazwiska, na ktore trzeba zwrocic uwage i obserwowac w kolejnych latach:

Felix Passlack - boczny obrońca, który w półfinale zachwycił, pod wrażeniem byli nawet fani Herthy. Szybki, pracowity, świetna technika.

Dzenis Burnic - obrońca, w półfinale grał na pozycji defensywnego pomocnika. Wielki talent, świetna technika i inteligencja, musi popracować nad swoim ciałem.

David Sauerland - defensywny pomocnik, w półfinale zagrał na skrzydle, wyróżniająca się postać, również bardzo pozytywne odczucia wobec niego mają fani.

Mohamed El-Bouazzati - środkowy obrońca, jak na swój wiek świetne warunki fizyczne, szef defensywy i kapitan zespołu
23 czerwca 2014, 11:28 [cytuj]
Sauerland grał z 20? :) Podobny do Judasza trochę :P

A kto grał na ataku? Troszkę drewniany :(
Sauerland grał z 20? :) Podobny do Judasza trochę :P

A kto grał na ataku? Troszkę drewniany :(
23 czerwca 2014, 11:53 [cytuj]
No właśnie, jak zobaczyłem jego twarz, to pierwsze moje odczucie to: co tam robi judasz :D
No właśnie, jak zobaczyłem jego twarz, to pierwsze moje odczucie to: co tam robi judasz :D
23 czerwca 2014, 14:16 [cytuj]
Mohamed El-Bouazzati pewnie reprezentant niemieckiej mlodziezowki :mrgreen: ?
23 czerwca 2014, 14:19 [cytuj]
"zizu" powiedział/a:
Marokańskiej :-P
Marokańskiej :-P
23 czerwca 2014, 23:38 [cytuj]
Imię typowo niemieckie, a nazwisko z pewnością z rejonów Westfalii :-P Fajnie, że 4 grajków się wyróżnia, ale szkoda, że 3 z nich to typowi defensorzy. Przydałby się jakiś ofensywny pomocnik :-) Ale lepsze to niż nic, od obrony się buduje zespół :-)
Imię typowo niemieckie, a nazwisko z pewnością z rejonów Westfalii :-P Fajnie, że 4 grajków się wyróżnia, ale szkoda, że 3 z nich to typowi defensorzy. Przydałby się jakiś ofensywny pomocnik :-) Ale lepsze to niż nic, od obrony się buduje zespół :-)
3 sierpnia 2014, 20:41 [cytuj]
Ten MITSURU MARUOKA może byc ciekawym zawodnikiem. W spraringu znowu wpisal sie na listę strzelców.

Reprezentant Japonii u18 (narodowośc, którą nasz zarząd tak pragnie), wystepujacy na pozycji srodkowego pomocnika (pozycja ktora nasi kibice tak pragną).

schwatzgelb.de/statistik/db-bilder/SteckbriefII/Mitsuru-Maruoka-6-U23-2014-sgde.jpg" alt="schwatzgelb.de/statistik/db-bilder/SteckbriefII/Mitsuru-Maruoka-6-U23-2014-sgde.jpg" width="98%">
Ten MITSURU MARUOKA może byc ciekawym zawodnikiem. W spraringu znowu wpisal sie na listę strzelców.

Reprezentant Japonii u18 (narodowośc, którą nasz zarząd tak pragnie), wystepujacy na pozycji srodkowego pomocnika (pozycja ktora nasi kibice tak pragną).

[img]http://www.schwatzgelb.de/statistik/db-bilder/SteckbriefII/Mitsuru-Maruoka-6-U23-2014-sgde.jpg[/img]
4 sierpnia 2014, 22:35 [cytuj]
No i skośny dostał pochwałę od jurgena. Może coś z niego będzie, ale niech najpierw fajnie zaprezentuje w tym sezonie w rezerwach.
No i skośny dostał pochwałę od jurgena. Może coś z niego będzie, ale niech najpierw fajnie zaprezentuje w tym sezonie w rezerwach.
9 listopada 2014, 10:52 [cytuj]
Felix Passlack. Prawy obrońca, kapitan BVB U17. Ponoć prawdziwa perełka. Może to będzie następca Łukasza? :->

transfermarkt.de/felix-passlack/leistungsdaten/spieler/274461
youtube.com/watch?v=Ty_aiUBxwQs
instagram.com/p/uYgX-BRXCj/
Felix Passlack. Prawy obrońca, kapitan BVB U17. Ponoć prawdziwa perełka. Może to będzie następca Łukasza? :->

http://www.transfermarkt.de/felix-passlack/leistungsdaten/spieler/274461
https://www.youtube.com/watch?v=Ty_aiUBxwQs
http://instagram.com/p/uYgX-BRXCj/
9 listopada 2014, 11:18 [cytuj]
Niezły strzelec jak na graną pozycję.

Aha, mój rocznik. Czas się zastanowić na swoim życiem. :lol:
Niezły strzelec jak na graną pozycję.

Aha, mój rocznik. Czas się zastanowić na swoim życiem. :lol:
<  1  2  3  4  5    >  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

Sis
Sis 3 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 3 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 4 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 4 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 4 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 4 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 Wczoraj, 18:53

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2021-10-20

Kiepska forma drużyny plus chyba lekceważenie przeciwnika. I dodatkowo mistyczna wiara zarządu w to, że np. Schulz będzie grał tak jak wtedy, gdy miał rok konia i się łapał do kadry.

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 45
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem