Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  3  4  5  6  7  
Forum dyskusyjne » Pozostałe » Jak długo z BVB?
24 czerwca 2013, 22:43 [cytuj]
"francesco" powiedział/a:
Od tych meczów zostałem fanem (nie żadnym sezonowcem)
padłem ze śmiechu ;)
padłem ze śmiechu ;)
24 czerwca 2013, 22:43 [cytuj]
"francesco" powiedział/a:
Ostatnio po¶wiêci³em nawet 89 z³ na szalik naszego ukochanego klubu :)
W tym szaliku chodzil Klopp, a aukcja byla charytatywna?
W tym szaliku chodzil Klopp, a aukcja byla charytatywna?
24 czerwca 2013, 22:59 [cytuj]
To ja też coś napiszę tutaj :)

Wielu z Was może pochwalić się, że swoją przygodę z BVB zaczęliście od 1997 roku lub 2002.. Mi niestety nie było to dane, ponieważ w 1997 miałem dopiero 3 lata :P

Wszystko zaczęło się dość dziwnie, bo od wyjazdu moich rodziców do Turcjii w 2005 roku :-P Wtedy też u mnie w szkole zaczeła się "moda" na piłkę i każdy chciał mieć koszulkę jakiegoś piłkarza. Tak się złożyło, że tata przywiózł mi całkiem ładną podróbkę koszulki Borussii z 10 na plecach i nazwiskiem Rosicky ;-) Nikt nie wiedział kto to jest i co to za drużyna ale strasznie byłem dumny z tej koszulki.
Rok później rodzice poznali teraz już bliskich znajomych z Hagen pod Dortmundem. Mieli oni syna parę lat starszego ode mnie, który zaraził mnie Borussią :-)
Od tego czasu (tj ok.2006 rok) zacząłem dokładnie śledzić poczynania BVB.
Z początku ograniczałem się do sprawdzania wyników, ale już później zaczęły się pierwszze mecze w internecie i z tego co pamiętam to na Polsacie Sport.
Od kilku lat Borussia stała się moim nałogiem i pozostanie już mam nadzieję do końca ..

Byłem parę razy w Dortmundzie ale za każdym razem pechowo dla mnie albo mecz rozgrywany był na wyjedzie albo była przerwa w rozgrywkach.. Zostawało mi wtedy zwiedzanie stadionu i zakupy w Fanshopie ;-)
Moim jedynym meczem Borussii było wyjazdowe spotkanie w Berlinie jednak mam nadzieję, że już niedługo będę miał okazję na wymarzony wyjazd do Dortmundu.. :-)
To ja też coś napiszę tutaj :)

Wielu z Was może pochwalić się, że swoją przygodę z BVB zaczęliście od 1997 roku lub 2002.. Mi niestety nie było to dane, ponieważ w 1997 miałem dopiero 3 lata :P

Wszystko zaczęło się dość dziwnie, bo od wyjazdu moich rodziców do Turcjii w 2005 roku :-P Wtedy też u mnie w szkole zaczeła się "moda" na piłkę i każdy chciał mieć koszulkę jakiegoś piłkarza. Tak się złożyło, że tata przywiózł mi całkiem ładną podróbkę koszulki Borussii z 10 na plecach i nazwiskiem Rosicky ;-) Nikt nie wiedział kto to jest i co to za drużyna ale strasznie byłem dumny z tej koszulki.
Rok później rodzice poznali teraz już bliskich znajomych z Hagen pod Dortmundem. Mieli oni syna parę lat starszego ode mnie, który zaraził mnie Borussią :-)
Od tego czasu (tj ok.2006 rok) zacząłem dokładnie śledzić poczynania BVB.
Z początku ograniczałem się do sprawdzania wyników, ale już później zaczęły się pierwszze mecze w internecie i z tego co pamiętam to na Polsacie Sport.
Od kilku lat Borussia stała się moim nałogiem i pozostanie już mam nadzieję do końca ..

Byłem parę razy w Dortmundzie ale za każdym razem pechowo dla mnie albo mecz rozgrywany był na wyjedzie albo była przerwa w rozgrywkach.. Zostawało mi wtedy zwiedzanie stadionu i zakupy w Fanshopie ;-)
Moim jedynym meczem Borussii było wyjazdowe spotkanie w Berlinie jednak mam nadzieję, że już niedługo będę miał okazję na wymarzony wyjazd do Dortmundu.. :-)
Francesco to zabrzmiało tak, jakbyś nigdy wczesniej nie slyszał o Borussii, a idąc tym tropem, jakbyś w ogole przygode z piłką zaczął niedawno.
Francesco to zabrzmiało tak, jakbyś nigdy wczesniej nie slyszał o Borussii, a idąc tym tropem, jakbyś w ogole przygode z piłką zaczął niedawno.
Rafuan, Każdy kiedyś zaczynał.
[b]Rafuan[/b], Każdy kiedyś zaczynał.
24 czerwca 2013, 23:02 [cytuj]
To teraz ja, choć moja historia nie różni się wiele od francesco.
Zaczeło sie Euro 2012 a ja nie specjalnie interesujący się piłką nożną bogaty praktycznie tylko w doświadczenie finału Ligi Mistrzów Bayern vs. Chelsea w którym kibicowałem... BAYERNOWI! Normalnie bym cofnoł się w czasie i sobie sam zaje*** gdybym mógł... Ale wracając do tematu to oglądając eurowe mecze cały czas była mowa o trójce z borussi a ja nawet specjalnie nie wiedziałem co to za klub i miasto korzystając z okazji gdy rozpoczeła się liga mistrzów dowiedziałem się kiedy będzie grała Borussia i odpaliłem nowiuteńką plazme kupioną tuż przed euro i zacząłem oglądać mecz z Ajaxem. Postanowiłem obejrzeć następny mecz i następny i po meczu z Realem kiedy mogłem wetrzeć kumplowi kibicującemy Realowi tą porażke prosto w twarz wiedziałem że to nie jest zwyczajna drużyna i każdy jej aspekt jest niesamowicie oryginalny i w pewnym sensie niezwykły. Jednak Bundeslige zaczołem oglądać dopiero po przerwie świątecznej.

ps. potem poprawie ewentualne błędy ;-)
To teraz ja, choć moja historia nie różni się wiele od francesco.
Zaczeło sie Euro 2012 a ja nie specjalnie interesujący się piłką nożną bogaty praktycznie tylko w doświadczenie finału Ligi Mistrzów Bayern vs. Chelsea w którym kibicowałem... BAYERNOWI! Normalnie bym cofnoł się w czasie i sobie sam zaje*** gdybym mógł... Ale wracając do tematu to oglądając eurowe mecze cały czas była mowa o trójce z borussi a ja nawet specjalnie nie wiedziałem co to za klub i miasto korzystając z okazji gdy rozpoczeła się liga mistrzów dowiedziałem się kiedy będzie grała Borussia i odpaliłem nowiuteńką plazme kupioną tuż przed euro i zacząłem oglądać mecz z Ajaxem. Postanowiłem obejrzeć następny mecz i następny i po meczu z Realem kiedy mogłem wetrzeć kumplowi kibicującemy Realowi tą porażke prosto w twarz wiedziałem że to nie jest zwyczajna drużyna i każdy jej aspekt jest niesamowicie oryginalny i w pewnym sensie niezwykły. Jednak Bundeslige zaczołem oglądać dopiero po przerwie świątecznej.

ps. potem poprawie ewentualne błędy ;-)
15 lipca 2013, 20:58 [cytuj]
Hehtak sobie siedze mysle i ze ja w.lipcu nastepnego roku bede obchodzil srebrne gody z BVB czyli z25 lat hehe i tak sie zastanawiam czy srebrnych godow doczeka z moja kolezanka malzonka heh brakuje do tego wydarzenia jeszcze 11 lat. Nie wiem z BVB doczekam pewnie platynowych godow jesli dozyje naturalnie i wczesniej nie zje mnie rak trzustki lub watroby :mrgreen:
Hehtak sobie siedze mysle i ze ja w.lipcu nastepnego roku bede obchodzil srebrne gody z BVB czyli z25 lat hehe i tak sie zastanawiam czy srebrnych godow doczeka z moja kolezanka malzonka heh brakuje do tego wydarzenia jeszcze 11 lat. Nie wiem z BVB doczekam pewnie platynowych godow jesli dozyje naturalnie i wczesniej nie zje mnie rak trzustki lub watroby :mrgreen:
15 lipca 2013, 21:55 [cytuj]
Ze mnie klasyczny pseudofan co kibicować zaczął za piłkarzem :-D

Jakoś dosyć późno się zacząłem interesować piłką, bo mając lat 12/13. Akurat grano mundial w Stanach, więc jakoś zacząłem zerkać co tam się dzieje.
To był pierwszy i ostatni turniej, kiedy nie kibicowałem Niemcom :-)

Za to w oko mi wpadli Szwajcarzy, którzy w grupie rozklepali Rumunów z G. Hagim na czele. W 1/8 zmasakrowali ich Hiszpanie, których nie lubię za to do dziś :-)

Helweci mieli w tych czasach fajną ekipę, ale największy show kręcił oczywiście Stephane Chapuisat :-D
No i za sprawą Chapiego trafiło się do BVB!

Jako, że to było prawie 20 lat temu to niewiele pamiętam z meczów ligowych pierwszego sezonu. Natomiast widziałem oba półfinały Pucharu Uefa z Juventusem, minimalnie przegrane, gdzie jeszcze nam nie uznano gola Ibrahima Tanko bodajże (wtedy się dowiedziałem, że piłka przy wykonywaniu rożnego może "zakręcić" za linię końcową ;-) ).

Wtedy jako dzieciak prawie w każdym państwie miałem jakiegoś swojego faworyta i to czasem niejednego: Nottingham Forrest, St. Pauli :shock:, Espanyol (wtedy jeszcze Espanol), Oviedo, Real Sociedad, Sampdoria, Inter, Panata, PSV i paru innych.

Po tylu latach futbol mnie już trochę znużył i poza BVB oglądam coraz rzadziej. A poza Bundesligą to już od święta :-)
Ze mnie klasyczny pseudofan co kibicować zaczął za piłkarzem :-D

Jakoś dosyć późno się zacząłem interesować piłką, bo mając lat 12/13. Akurat grano mundial w Stanach, więc jakoś zacząłem zerkać co tam się dzieje.
To był pierwszy i ostatni turniej, kiedy nie kibicowałem Niemcom :-)

Za to w oko mi wpadli Szwajcarzy, którzy w grupie rozklepali Rumunów z G. Hagim na czele. W 1/8 zmasakrowali ich Hiszpanie, których nie lubię za to do dziś :-)

Helweci mieli w tych czasach fajną ekipę, ale największy show kręcił oczywiście Stephane Chapuisat :-D
No i za sprawą Chapiego trafiło się do BVB!

Jako, że to było prawie 20 lat temu to niewiele pamiętam z meczów ligowych pierwszego sezonu. Natomiast widziałem oba półfinały Pucharu Uefa z Juventusem, minimalnie przegrane, gdzie jeszcze nam nie uznano gola Ibrahima Tanko bodajże (wtedy się dowiedziałem, że piłka przy wykonywaniu rożnego może "zakręcić" za linię końcową ;-) ).

Wtedy jako dzieciak prawie w każdym państwie miałem jakiegoś swojego faworyta i to czasem niejednego: Nottingham Forrest, St. Pauli :shock:, Espanyol (wtedy jeszcze Espanol), Oviedo, Real Sociedad, Sampdoria, Inter, Panata, PSV i paru innych.

Po tylu latach futbol mnie już trochę znużył i poza BVB oglądam coraz rzadziej. A poza Bundesligą to już od święta :-)
15 lipca 2013, 22:05 [cytuj]
Ja tez.dokladnie tak mam ogladam tylko BVB ew ciekawy mecz BL a inne.ligi mam w.dupie czasami jak mam czas ogladne grand derbi czy klasyk w PL. Dla mnie klasykiem jest Bayern-BVB i smerfy. A tamte klasyki to.mi.wisza. Ostatnie grand derbi ogladalem 2 lata temu jakos czasu braklo jak do tej pory heh tak myslalem ze Acos masz z Chappim po Avatarze :lol:
Ja tez.dokladnie tak mam ogladam tylko BVB ew ciekawy mecz BL a inne.ligi mam w.dupie czasami jak mam czas ogladne grand derbi czy klasyk w PL. Dla mnie klasykiem jest Bayern-BVB i smerfy. A tamte klasyki to.mi.wisza. Ostatnie grand derbi ogladalem 2 lata temu jakos czasu braklo jak do tej pory heh tak myslalem ze Acos masz z Chappim po Avatarze :lol:
15 lipca 2013, 22:14 [cytuj]
Sentyment do Borussii wział sie z powodu ich strojów. Mieli takie żarówiaste stroje które ostro waliły rywali po oczach. Do tego ten niezapomniany final w 1997 roku z Juventusem gdzie każdy przed meczem w szkole mówił jaki to wycisk dostanie Borussia. Juve w tamtym czasie to był absolutny gigant, większy niż Barca czy Real. 3 razy dochodzili pod rząd do finału. Co prawda Real ograł Juventus 1:0 w 98, ale to Juventus był wtedy faworytem.
A no i jeszcze mecze z Widzewem w grupie. Też klasyka
Sentyment do Borussii wział sie z powodu ich strojów. Mieli takie żarówiaste stroje które ostro waliły rywali po oczach. Do tego ten niezapomniany final w 1997 roku z Juventusem gdzie każdy przed meczem w szkole mówił jaki to wycisk dostanie Borussia. Juve w tamtym czasie to był absolutny gigant, większy niż Barca czy Real. 3 razy dochodzili pod rząd do finału. Co prawda Real ograł Juventus 1:0 w 98, ale to Juventus był wtedy faworytem.
A no i jeszcze mecze z Widzewem w grupie. Też klasyka
14 grudnia 2013, 14:21 [cytuj]
Euro->;Piszczu. Lewy, Kuba->;Pierwszy obejrzany mecz->Obejrzany cały sezon->Teraz już 2.->Koszulka Marco :D
Euro->Piszczu. Lewy, Kuba->Pierwszy obejrzany mecz->Obejrzany cały sezon->Teraz już 2.->Koszulka Marco :D
19 maja 2016, 09:08 [cytuj]
Z Borussia jestem mozna powiedzieć od 1990 roku kiedy moj s.p. ojciec przyniósł mi z targowiska pirata VHS z finalem AD1989 z Werderem w Berlinie. Zobaczylem to żółte morze na starym Olympiastadion i sie "zakochalem". W 1991 roku bylem na pierwszym meczu na zywo na wyjeździe ze smetfami 2:5 :-( A potem juz z górki przez trudne i piekne chwile.

GOLDENE ZUKUNFT BRAUCHT VERGANGENHEIT
DANKE PAPA DASS DU MICH DAMALS MITGEBRACHT HAST
Z Borussia jestem mozna powiedzieć od 1990 roku kiedy moj s.p. ojciec przyniósł mi z targowiska pirata VHS z finalem AD1989 z Werderem w Berlinie. Zobaczylem to żółte morze na starym Olympiastadion i sie "zakochalem". W 1991 roku bylem na pierwszym meczu na zywo na wyjeździe ze smetfami 2:5 :-( A potem juz z górki przez trudne i piekne chwile.

GOLDENE ZUKUNFT BRAUCHT VERGANGENHEIT
DANKE PAPA DASS DU MICH DAMALS MITGEBRACHT HAST
19 maja 2016, 23:16 [cytuj]
Pierwszym meczem jaki obejrzałem z udziałem BVB był finał Ligi Mistrzów w 1997 roku (miałem wtedy 11 lat) i od tego się tak naprawdę zaczęło i trwa po dzień dzisiejszy. Kiedyś jedynym źródłem informacji o wynikach BVB przynajmniej dla mnie był tygodnik PN nożna i telewizja ARD, którą dało radę ustawić i w każdą sobotę człowiek oglądał skróty piątkowego oraz sobotnich meczów. To były czasy. Teraz wszystko jest dostępne a wtedy było o wiele trudniej oglądać mecze BVB niż wtedy kiedy człowiek łapał bakcyla na Borussię Dortmund.

ps

Aha prawie bym zapomniałbym jeszcze o tym, że później był finał UEFA z "polskim" w tamtym okresie Feyenoordem, który BVB niestety przegrała. Pamięć ludzka bywa czasami zawodna.
Pierwszym meczem jaki obejrzałem z udziałem BVB był finał Ligi Mistrzów w 1997 roku (miałem wtedy 11 lat) i od tego się tak naprawdę zaczęło i trwa po dzień dzisiejszy. Kiedyś jedynym źródłem informacji o wynikach BVB przynajmniej dla mnie był tygodnik PN nożna i telewizja ARD, którą dało radę ustawić i w każdą sobotę człowiek oglądał skróty piątkowego oraz sobotnich meczów. To były czasy. Teraz wszystko jest dostępne a wtedy było o wiele trudniej oglądać mecze BVB niż wtedy kiedy człowiek łapał bakcyla na Borussię Dortmund.

ps

Aha prawie bym zapomniałbym jeszcze o tym, że później był finał UEFA z "polskim" w tamtym okresie Feyenoordem, który BVB niestety przegrała. Pamięć ludzka bywa czasami zawodna.
14 grudnia 2017, 21:38 [cytuj]
Od tamtych pamiętnych meczy polubiłem BVB a i Borussia pamięta o Widzewie. Dzisiaj do klubu przyszła taka oto przesyłka:
widzew.com/-/triumfator-ligi-mistrzow-pamieta-o-widzewie
Super sympatyczne, Heja BVB!
Od tamtych pamiętnych meczy polubiłem BVB a i Borussia pamięta o Widzewie. Dzisiaj do klubu przyszła taka oto przesyłka:
https://widzew.com/-/triumfator-ligi-mistrzow-pamieta-o-widzewie
Super sympatyczne, Heja BVB!
14 grudnia 2017, 21:47 [cytuj]
Bardzo sympatyczny gest ze strony klubu.
;-)
Bardzo sympatyczny gest ze strony klubu.
;-)
18 grudnia 2017, 08:54 [cytuj]
Super!!!
Super!!!
|<  <<  <  3  4  5  6  7  
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 5 4 1 0 13
2. VfL Wolfsburg 5 4 1 0 13
3. Borussia Dortmund 5 4 0 1 12
4. Bayer Leverkusen 5 3 1 1 10
5. FSV Mainz 5 3 1 1 10
6. SC Freiburg 5 2 3 0 9
7. 1. FC Köln 5 2 2 1 8
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. badus22 81
2. Kamilos09 81
3. Krzpiczek16 81
4. Kuba726 75
5. kasztan 75
6. Mitre 75
7. donpedro 75
cała tabela

shoutbox

DonPutaPablo
DonPutaPablo Wczoraj, 13:30

Paco był jednym z nielicznych u nas, którzy jak podchodzą do wolnego to jest olbrzymie prawdopodobieństwo na strzelenie gola.

Bielak
Bielak Wczoraj, 13:26

Borix Kto okrzykiwał Aube czy Paco jako lepszych od Lewego? ;p Byli dobrzy, ale półkę czy dwie niżej niż Lewy w prawie każdym aspekcie. Tak jak go nie lubię tak nie powiem, że jest zły czy coś, bo nie jest. Jest w absolutnym TOPie napastników na świecie i jako typowa 9 to zdecydowane TOP 3 obok Haalanda i dziwne co powiem, ale Benzemy, :D może Kane`a. Mi chodziło tylko i wyłącznie o Borka i jego włażenie w tyłek i ubóstwienie Lewego i tego jak by do tego podszedł gdyby dostał w trąbę od Haalanda którego niby chwali, ale za każdym razem wkłada szpilę w postaci Lewusa, bo się Robercik na niego obrazi :D Niewielu jest tak ewidentnych lizodupów jak on, a nie lubię tego strasznie ;)

F1066
F1066 Wczoraj, 13:02

Ostatnio wsponinalem cos o Lewym, podobno w zimowym okienku zmienia lige. Powinien zmienic, wtedy nie bedzie tam miejsca dla Erlinga. weltfussball.de/news/_n4635311_/so-soll-lewandowski-dem-bvb-beim-haaland-verbleib-helfen/ Ciekawe spekulacje :)

zesik
zesik Wczoraj, 12:04

Tak z innej beczki - widzieliście ,że S. Gomez w Anderlechcie ostatnio grywa na lewej stronie obrony? :D ciekawe.. tego bym się nie spodziewał no ale ciekawe co wyjdzie z takiego eksperymentu :D

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 11:24

Reyna wraca na Gladbach czy jak?

Borix
Borix Wczoraj, 09:12

Bielak chciałbym tylko przypomnieć, że już Aubameyanga i Alcacera okrzyknięto "lepszymi" od "Lewusa". Wiadomo. Na szczęście Haaland ma rozum a nie kiełbie we łbie jak Auba no i mniejszą podatność na kontuzje niż Paco. Jest na dobrej drodze, żeby osiągnąć poziom Lewego albo nawet być lepszym w przyszłości. Ale to jeszcze dluga droga, sporo doświadczenia do nabrania.

F1066
F1066 Wczoraj, 08:43

youtu.be/KRq4VG0AYn8

F1066
F1066 Wczoraj, 08:36

Rada nadzorcza Borussia Dortmund GmbH & Co. KGaA ma nowego przewodniczacego. 25.09.21 stanowisko to przejmuje Christian Kullmann, przewodniczacy Evonik Industries AG.

F1066
F1066 Wczoraj, 08:26

bild.de/sport/fussball/fussball/borussia-dortmund-wegen-kopfball-monster-haaland-rose-droht-der-liga-77731868.bild.html

F1066
F1066 Wczoraj, 08:17

Skonczyl po 14kolejce :)

Bielak
Bielak 1 dni temu, 2021-09-20

Ale byłby płacz w kraju jakby Lewy przegrał :D Borek by chyba do Wisły z kamieniem skoczył z rozpaczy :D

Kuba726
Kuba726 1 dni temu, 2021-09-20

O ile w walkę o mistrza się nie łudzę ponieważ Bayern to mimo wszystko nadal półka wyżej i ciężko wierzyć w to że na ten moment może ktoś im zagrozić.Natomiast walka o koronę króla strzelców zapowiada się genialnie jeżeli obojgu dopisze zdrowie to mam wrażenie że do końca będą się ważyć losy i Erling może jak najbardziej zdetronizować Roberta

Pingas
Pingas 2 dni temu, 2021-09-19

Można gdzieś obejrzeć skrót z Viaplay poza ich serwisem? Z czystej ciekawości chciałbym zobaczyć reakcję Borasa na bramki Haalanda

Marcio22
Marcio22 2 dni temu, 2021-09-19

Ajax to sobie moze z besiktasem i Sportingiem strzelac , nawet z nami ale najpierw beda przegrywać 2-3 zero

F1066
F1066 2 dni temu, 2021-09-19

sportbild.bild.de/bundesliga/vereine/borussia-dortmund/bvb-watzke-macht-hoffnung-auf-haaland-verbleib-77718116.sport.html

bizon5314
bizon5314 2 dni temu, 2021-09-19

Za tydzień Gladbach to na pewno czysto nie będzie :P

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 2 dni temu, 2021-09-19

Do meczu z Ajaksem jeszcze wiele może się zmienić. I u nas, i u nich.

Armandzio
Armandzio 2 dni temu, 2021-09-19

czyli taki wesoly sezon jak hoffenheim za Nagelsmanna...jakies 6:3 z Koln czy 4:2 z Wolfsburgiem

bvbbb
bvbbb 2 dni temu, 2021-09-19

bo są mega ofensywni

bvbbb

z lepszym rywalem nie mamy co szukać , aż boję się ajaksu

bizon5314

Borix Nie zrobi nic, bo to jest już który trener, który ma ten sam problem. Zwyczajnie mamy cienkich zawodników w tej formacji i takie są fakty.

bvbbb

Q4RTRIDG3 Na plus ilość strzelonyc ale u świń

bvbbb

na uczyć ustawiania w obronie i tyle to 50% jego winy

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 2 dni temu, 2021-09-19

Na plus ilość strzelonych

Borix
Borix 2 dni temu, 2021-09-19

Ale co ma Rose zrobić? Nauczyć ich biegać i skakać?

bvbbb

ale wygrywamy tylko szkoda bo jak my mamy dobry sezon w lidze to świnie kosmiczny poziom

bizon5314

"A no tak sory

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 2 dni temu, 2021-09-19

Jeszcze VfB ma więcej.

Sis
Sis 2 dni temu, 2021-09-19

Przed Rose mnóstwo roboty. Ogarnąć defensywę i może jakoś to będzie.

bizon5314

Tylko Bochum, Furth i Hertha straciła więcej goli, więc grono mamy na prawde zacne

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 28
Zarejestrowanych użytkowników: 9226
Ostatnio zarejestrowany: KevinS

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem