Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Pozostałe » Autografy i zdjęcia z piłkarzami
25 marca 2013, 22:35 [cytuj]
Witam, w maju wybieram się do Dortmundu. Możliwe że będę miał bilety na mecz z Bayernem a jeżeli nie to pójdę pozbierać autografy piłkarzy i właśnie chciałem się zapytać jak to z tym zbieraniem jest? Czy można pójść gdzieś gdzie piłkarze opuszczają stadion czy jest jakieś inne sprawdzone miejsce w pobliżu stadionu w którym dostałbym podpisy? Jeżeli ktoś zbierał autografy po lub przed meczem to proszę o wskazanie miejsca. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. Przeglądałem szybko forum i nie znalazłem takiego tematu. Jeżeli taki temat już był to proszę o danie linka ;)
Witam, w maju wybieram się do Dortmundu. Możliwe że będę miał bilety na mecz z Bayernem a jeżeli nie to pójdę pozbierać autografy piłkarzy i właśnie chciałem się zapytać jak to z tym zbieraniem jest? Czy można pójść gdzieś gdzie piłkarze opuszczają stadion czy jest jakieś inne sprawdzone miejsce w pobliżu stadionu w którym dostałbym podpisy? Jeżeli ktoś zbierał autografy po lub przed meczem to proszę o wskazanie miejsca. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. Przeglądałem szybko forum i nie znalazłem takiego tematu. Jeżeli taki temat już był to proszę o danie linka ;)
25 marca 2013, 23:18 [cytuj]
kiedys byl to chyba parking pod nordtribüne a teraz? :P
kiedys byl to chyba parking pod nordtribüne a teraz? :P
26 marca 2013, 10:34 [cytuj]
Parking pod trybuną zachodnią z tego co pamiętam. Po meczu oczywiście. Można to wrzucić do poradnika.

Temat po wyjaśnieniu sprawy usunę, a autora proszę o usunięcie reklamy z podpisu.
Parking pod trybuną zachodnią z tego co pamiętam. Po meczu oczywiście. Można to wrzucić do poradnika.

Temat po wyjaśnieniu sprawy usunę, a autora proszę o usunięcie reklamy z podpisu.
31 marca 2013, 00:41 [cytuj]
Jak ja byłem na meczu (mecz był w sobote) to w niedziele z rana pojechaliśmy na trening i z autografami i zdjęciami nie było najmniejszego problemu praktycznie od wszystkich którzy byli na treningu można zdobyć autograf. To lepsze rozwiązanie tyle, że trzeba zostać na noc w Dortmundzie, ale z pewnością warto..
Jak ja byłem na meczu (mecz był w sobote) to w niedziele z rana pojechaliśmy na trening i z autografami i zdjęciami nie było najmniejszego problemu praktycznie od wszystkich którzy byli na treningu można zdobyć autograf. To lepsze rozwiązanie tyle, że trzeba zostać na noc w Dortmundzie, ale z pewnością warto..
31 marca 2013, 00:53 [cytuj]
Tak bylo kiedys, teraz juz mozesz o tym zapomniec.
31 marca 2013, 23:35 [cytuj]
"mirekk" powiedział/a:
Teraz treningi są zamknięte czy jak? z ciekawości pytam.
Teraz treningi są zamknięte czy jak? z ciekawości pytam.
1 kwietnia 2013, 01:28 [cytuj]
Raz na kilka miesięcy zrobia jakis otwarty, ale zazwyczaj wtedy jak sa mecze reprezentacji czyli bez najlepszych pilkarzy.
Raz na kilka miesięcy zrobia jakis otwarty, ale zazwyczaj wtedy jak sa mecze reprezentacji czyli bez najlepszych pilkarzy.
1 kwietnia 2013, 15:14 [cytuj]
bvb.de/?%9CZ%1B%E7%F4%9D

tutaj jest rozpiska co do treningów ;-)
http://www.bvb.de/?%9CZ%1B%E7%F4%9D

tutaj jest rozpiska co do treningów ;-)
6 maja 2013, 10:38 [cytuj]
Witajcie , jestem ciekaw czy posiadacie w swoich kolekcjach jakieś autografy piłkarzy BVB ? Osobiście mogę pochwalić się podpisami naszych piłkarzy , w kolekcji posiadam podpisy zawodników na kartach klubowych z sezonu 2011/2012:
Neven Subotic
Moritz Leitner
Robert Lewandowski
Mats Hummels
Jakub Błaszczykowski
Lukas Barrios
Mitchell Langerak
Shinji Kagawa
Łukasz Piszczek
Marcel Schmelzer
Marvin Bakalorz
Witajcie , jestem ciekaw czy posiadacie w swoich kolekcjach jakieś autografy piłkarzy BVB ? Osobiście mogę pochwalić się podpisami naszych piłkarzy , w kolekcji posiadam podpisy zawodników na kartach klubowych z sezonu 2011/2012:
Neven Subotic
Moritz Leitner
Robert Lewandowski
Mats Hummels
Jakub Błaszczykowski
Lukas Barrios
Mitchell Langerak
Shinji Kagawa
Łukasz Piszczek
Marcel Schmelzer
Marvin Bakalorz
6 maja 2013, 11:18 [cytuj]
Ja mam tylko Dede na karcie zawodnika
Ja mam tylko Dede na karcie zawodnika
6 maja 2013, 11:21 [cytuj]
Ja mam tylko autograf Kuby na karcie :P
Ja mam tylko autograf Kuby na karcie :P
6 maja 2013, 12:47 [cytuj]
Ja mam Bendera, Subotica, Owo i Weide na koszulce.
Ja mam Bendera, Subotica, Owo i Weide na koszulce.
6 maja 2013, 14:36 [cytuj]
Ja mam autograf Kloppa na karcie ale za to z dedykacją po polsku ''dla Łukasza" :-)
Ja mam autograf Kloppa na karcie ale za to z dedykacją po polsku ''dla Łukasza" :-)
27 grudnia 2013, 18:17 [cytuj]
Witam! ;)
potrzebuje pomocy w rozszyfrowaniu kto podpisał mi się na koszulce Borrussii :)
prezent ten dostałem na święta, lecz po porównywaniu z dostępnymi autografami na necie nie jestem w stanie zrobić nic..
z góry dzieki za pomoc
a oto koszulka:
imageshack.us/photo/my-images/36/yx5t.jpg/
Witam! ;)
potrzebuje pomocy w rozszyfrowaniu kto podpisał mi się na koszulce Borrussii :)
prezent ten dostałem na święta, lecz po porównywaniu z dostępnymi autografami na necie nie jestem w stanie zrobić nic..
z góry dzieki za pomoc
a oto koszulka:
http://imageshack.us/photo/my-images/36/yx5t.jpg/
27 grudnia 2013, 21:43 [cytuj]
te 3 na dole to Schieber, Gundogan, Weide. Na samej gorze Neven, 3ci od góry to Leitner a pod Leitnerem to chyba polowa autografu Gotze.
te 3 na dole to Schieber, Gundogan, Weide. Na samej gorze Neven, 3ci od góry to Leitner a pod Leitnerem to chyba polowa autografu Gotze.
23 lutego 2014, 14:32 [cytuj]
Cześć,
dostałem dzisiaj od kolegi koszulkę BVB z podpisami zawodników. Nie zechciał mi powiedzieć kto się podpisał, więc muszę sam rozszyfrować :)
Czy mogę gdzieś sprawdzić jaki podpis należy do jakiego zawodnika? Może jakiś plakat drużynowy z podpisami?
Dzięki za pomoc.
Cześć,
dostałem dzisiaj od kolegi koszulkę BVB z podpisami zawodników. Nie zechciał mi powiedzieć kto się podpisał, więc muszę sam rozszyfrować :)
Czy mogę gdzieś sprawdzić jaki podpis należy do jakiego zawodnika? Może jakiś plakat drużynowy z podpisami?
Dzięki za pomoc.
23 lutego 2014, 14:45 [cytuj]
To jak oni się do cholery podpisują, że nie da się rozpoznać? Po chińsku? :-)
23 lutego 2014, 14:51 [cytuj]
Na oficjalnej stronie BVB w dziale z kadrą są podpisy piłkarzy w ich profilach. bvb.de/Mannschaften/Profis/Henrikh-Mkhitaryan wystarczy przewinąć trochę w dół.
Na oficjalnej stronie BVB w dziale z kadrą są podpisy piłkarzy w ich profilach. http://www.bvb.de/Mannschaften/Profis/Henrikh-Mkhitaryan wystarczy przewinąć trochę w dół.
23 lutego 2014, 15:03 [cytuj]
"Bo Warszawa...!" powiedział/a:
Heh no pozdro. Chyba nigdy nie miałes do czeynienia z autografem. Jak ci jakiś piłkarz weznie koszulke i podpisze ci ją trzymając na ręku w dodatku często krzywo i robiać jakiegoś mazgaja bo w kolejce czeka 20 innych to pozdrawiam, rozczytaj to bez problemu.
Heh no pozdro. Chyba nigdy nie miałes do czeynienia z autografem. Jak ci jakiś piłkarz weznie koszulke i podpisze ci ją trzymając na ręku w dodatku często krzywo i robiać jakiegoś mazgaja bo w kolejce czeka 20 innych to pozdrawiam, rozczytaj to bez problemu.
20 października 2014, 21:45 [cytuj]
Razem z chłopakiem wybieramy się w najbliższą sobotę na mecz Borussia-Hannover. Mam takie pytanie. Czy ktoś z Was (kto już był na meczu) orientuje się może czy jest w ogóle jakakolwiek szansa na autograf/zdjęcie z jakimś piłkarzem ? Czy komuś się to udało po meczu ? Jeśli tak to gdzie warto czekać?
Razem z chłopakiem wybieramy się w najbliższą sobotę na mecz Borussia-Hannover. Mam takie pytanie. Czy ktoś z Was (kto już był na meczu) orientuje się może czy jest w ogóle jakakolwiek szansa na autograf/zdjęcie z jakimś piłkarzem ? Czy komuś się to udało po meczu ? Jeśli tak to gdzie warto czekać?
1  2    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

Sis
Sis 2 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 2 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 3 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 3 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 3 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 3 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 6 godzin temu

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2021-10-20

Kiepska forma drużyny plus chyba lekceważenie przeciwnika. I dodatkowo mistyczna wiara zarządu w to, że np. Schulz będzie grał tak jak wtedy, gdy miał rok konia i się łapał do kadry.

statystyki

Użytkownicy online: MichałBVB
Gości online: 52
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem