Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Pozostałe » BVB w mediach
17 lutego 2013, 20:18 [cytuj]
Ja dziś w radiu zet słyszałam nawet ogarnięty komentarz, że BVB bez Lewego sobie świetnie radzi i wcale, aż tak bardzo drużyna nie jest od niego zależna. Tylko szkoda, że to jeden na milion.
Ja dziś w radiu zet słyszałam nawet ogarnięty komentarz, że BVB bez Lewego sobie świetnie radzi i wcale, aż tak bardzo drużyna nie jest od niego zależna. Tylko szkoda, że to jeden na milion.
17 marca 2013, 19:44 [cytuj]
Transfery.info:
[quote]Malaga CF pokazała, że nie jest drużyną z przypadku. Choć trzeba przyznać, że sprzyja im szczęście. Poprzedni przeciwnik do bardzo wymagających nie należał, zaś AC Milan, z którym mierzyli się w grupie pokazał, że z dawnym, wielkim Milanem ma wspólnego tyle co, dajmy na to, Katalonia z kakofonią. Los, również podczas losowania par ćwierćfinałowych Champions League obszedł się z Hiszpanami bardzo łagodnie. Borussia Dortmund znajduje się w zasięgu graczy Pellegriniego. Bukmacherzy niezarażeni wirusem nadmiernej ekscytacji &#8222;polską Borussią&#8221; (jeżeli takowi w ogóle istnieją) powinni typować szanse na awans w stosunku 50/50. Czyżby realny był półfinał na inaugurację występów w Lidze Mistrzów? Ewentualne pożegnanie z pucharami w efektownym stylu? Taki scenariusz brzmi ciekawie i bynajmniej nie należy go traktować jako czegoś niemożliwego.[/quote]
17 marca 2013, 19:45 [cytuj]
No bardzo łagodnie to za dużo powiedziane. Ale każda drużyna, która nie wylosowała Bayernu/Barcy/Realu może mówić o szczęściu :)
No bardzo łagodnie to za dużo powiedziane. Ale każda drużyna, która nie wylosowała Bayernu/Barcy/Realu może mówić o szczęściu :)
19 marca 2013, 21:02 [cytuj]
hehe ci z borussia24.pl to są naprawde pajace jak ich mało :lol: A jeszcze nie dawno był tu ich admin bo reklamował jakiś swój lipny konurs i jak powiedziałem, że kopiują od nas newsy to nazwał mnie oszustem i jak ja wogole śmiem im to zarzucać.

Wypowiedz Sahina z borussia.com.pl, którą ja tłumaczyłem:
[quote]- Myślę, że od czasu gdy wróciłem do Dortmundu jest coraz lepiej, nawet na treningach. Moja pewność siebie powoli wraca i czuję się bardziej komfortowo podczas gry - mówi 24-latek.

- W mojej grze chodzi o ryzyko i tutaj mi się na to pozwala. Trener nie tylko pozwala na to, ale nawet tego wymaga. To jak trener we mnie wierzy bardzo dobrze działa na mnie i na moją grę - dodaje.[/quote]
news z borussia24.pl:
[quote]- "Myślę, że od czasu gdy wróciłem do Dortmundu jest coraz lepiej, nawet na treningach. Moja pewność siebie powoli wraca i czuję się bardziej komfortowo podczas gry"-mówi 24-latek.

- "W mojej grze chodzi o ryzyko i tutaj mi się na to pozwala. Trener nie tylko pozwala na to, ale nawet tego wymaga. To jak trener we mnie wierzy bardzo dobrze działa na mnie i na moją grę "- dodaje.[/quote]

Jeśli ktoś znajdzie jakąś różnice(oprócz cudzysłowia) to stawiam piwo :lol:
news z borussia24.pl:
[quote]- "Myślę, że od czasu gdy wróciłem do Dortmundu jest coraz lepiej, nawet na treningach. Moja pewność siebie powoli wraca i czuję się bardziej komfortowo podczas gry"-mówi 24-latek.

- "W mojej grze chodzi o ryzyko i tutaj mi się na to pozwala. Trener nie tylko pozwala na to, ale nawet tego wymaga. To jak trener we mnie wierzy bardzo dobrze działa na mnie i na moją grę "- dodaje.
19 marca 2013, 21:08 [cytuj]
Znalazłem !
Zamiast jednej spacji pomiędzy akapitami są dwie :mrgreen:

Ja z ciekawości ostatnio też tam wpadłem na chwilę. Poziom forum jest oszałamiający, w temacie o Lewym jest 5 razy więcej postów niż na całym ichnym forum :-P bryluje użytkowniczka Paula1909 która niestety u nas nie zrobiła kariery (jak i kilka innych znajomych nicków ;-)).
Znalazłem !
Zamiast jednej spacji pomiędzy akapitami są dwie :mrgreen:

Ja z ciekawości ostatnio też tam wpadłem na chwilę. Poziom forum jest oszałamiający, w temacie o Lewym jest 5 razy więcej postów niż na całym ichnym forum :-P bryluje użytkowniczka Paula1909 która niestety u nas nie zrobiła kariery (jak i kilka innych znajomych nicków ;-)).
19 marca 2013, 21:19 [cytuj]
"Lexy" powiedział/a:
Poziom forum jest oszałamiający, w temacie o Lewym jest 5 razy więcej postów niż na całym ichnym forum
Może nie aż na taką skale, ale niestety u nas jest podobnie :-?
Może nie aż na taką skale, ale niestety u nas jest podobnie :-?
19 marca 2013, 21:31 [cytuj]
Rzeczywiście , przesadziłem :-) ale zadałem sobie trud dokładnego policzenia:
-temat o Lewym - 2286
-wszystkie na tamtym forum - 1020 :-D
Więc 2 razy więcej ;->

Co u nas jest podobnie ? Masz na myśli poziom ? Zajrzyj i oceń czy warto tam zaglądać ;-)
Rzeczywiście , przesadziłem :-) ale zadałem sobie trud dokładnego policzenia:
-temat o Lewym - 2286
-wszystkie na tamtym forum - 1020 :-D
Więc 2 razy więcej ;->

Co u nas jest podobnie ? Masz na myśli poziom ? Zajrzyj i oceń czy warto tam zaglądać ;-)
25 kwietnia 2013, 17:10 [cytuj]
bundesliga.com/pl/cl/news/2012/0000250718.php
Polskie media... wywiad z Kehlem - 8 pytań w tym 7 o Lewandowskim.
http://www.bundesliga.com/pl/cl/news/2012/0000250718.php
Polskie media... wywiad z Kehlem - 8 pytań w tym 7 o Lewandowskim.
25 kwietnia 2013, 17:27 [cytuj]
Spoko popatrzcie na tytuł, a potem spróbujcie znaleźć taką wypowiedź Kehla... Idioci. Wstyd mi za to że przedstawili się jako polski serwis.
Spoko popatrzcie na tytuł, a potem spróbujcie znaleźć taką wypowiedź Kehla... Idioci. Wstyd mi za to że przedstawili się jako polski serwis.
25 kwietnia 2013, 21:32 [cytuj]
Dzień przed meczem z Realem jadąc rano samochodem do pracy w radiu usłyszałem zapowiedź naszego meczu "Polonia Dortmund będzie grała z Realem Madryt...." dzisiaj rano z kolei "niesamowity mecz Polonii Dortmund...." :shock: :shock: :shock:
Dzień przed meczem z Realem jadąc rano samochodem do pracy w radiu usłyszałem zapowiedź naszego meczu "Polonia Dortmund będzie grała z Realem Madryt...." dzisiaj rano z kolei "niesamowity mecz Polonii Dortmund...." :shock: :shock: :shock:
25 kwietnia 2013, 22:05 [cytuj]
Dziwisz się jakby to była nowość. Taki przeciętny słuchacz Radia Zet chce słuchać takich rzeczy. A ludzie, którzy patrzą na to szerzej są w zdecydowanej mneijszości.
Dziwisz się jakby to była nowość. Taki przeciętny słuchacz Radia Zet chce słuchać takich rzeczy. A ludzie, którzy patrzą na to szerzej są w zdecydowanej mneijszości.
28 kwietnia 2013, 16:43 [cytuj]
Wczorajszy X Factor... nie ogladałem :P
Wczorajszy X Factor... nie ogladałem :P
28 kwietnia 2013, 17:18 [cytuj]
Ja slyszalem tylko jego tekst "Jestes spiewajaca Borussia Dortmund" :D
28 kwietnia 2013, 20:09 [cytuj]
"Tooommeeek" powiedział/a:
W The Voice.. też parę razy uczestnicy byli porównani do Borussii.

Jakby ktoś chciał obejrzeć, to jest powtórka meczu z Realem na TVP Sport. :D
W The Voice.. też parę razy uczestnicy byli porównani do Borussii.

Jakby ktoś chciał obejrzeć, to jest powtórka meczu z Realem na TVP Sport. :D
4 maja 2013, 21:13 [cytuj]
Dziennikarzyny z onetu mnie rozwalają:

"Borussia - Bayern: gorący hit sezonu, "Lewy" antybohaterem"
Dziennikarzyny z onetu mnie rozwalają:

"[b]Borussia - Bayern: gorący hit sezonu, "Lewy" antybohaterem[/b]"
15 maja 2013, 18:59 [cytuj]
Borussia Dortmund TV leci teraz na TVP Sport. Jeszcz będzie przez 40 min. Odcinek naprawdę warty obejrzenia.

Klopp fajnie śpiewał z Dickelem :D
Borussia Dortmund TV leci teraz na TVP Sport. Jeszcz będzie przez 40 min. Odcinek naprawdę warty obejrzenia.

Klopp fajnie śpiewał z Dickelem :D
15 maja 2013, 20:05 [cytuj]
Właśnie w tym momencie w sporcie na jedynce relacja z konferencji BVB, po czym konkluzja, że po finale już nigdy nie zagrają w tym składzie, gdyż odchodzi Goetze, a prawdopodobnie również Lewandowski i GUNDOGAN :shock:

Jak widzę, jest wielu chętnych do redagowania gazetki "Wakacyjne wyprzedaże, BVB dla ciebie, dla rodziny, codziennie niskie ceny"
Właśnie w tym momencie w sporcie na jedynce relacja z konferencji BVB, po czym konkluzja, że po finale już nigdy nie zagrają w tym składzie, gdyż odchodzi Goetze, a prawdopodobnie również Lewandowski i GUNDOGAN :shock:

Jak widzę, jest wielu chętnych do redagowania gazetki "Wakacyjne wyprzedaże, BVB dla ciebie, dla rodziny, codziennie niskie ceny"
18 maja 2013, 10:14 [cytuj]
Jade sobie i słucham radia i nagle słysze hymn ligi Mistrzów i zapowiedz: Już 25 Maja wielki finał na Wembley, pomiędzy Borussią Dortmund a Bayernem Monachium (miło się zrobiło). Ale następne zdanie rozwliło. "Bądz tam i kibicuj Lewemu. Wygraj bilet już teraz!" :lol:
Jade sobie i słucham radia i nagle słysze hymn ligi Mistrzów i zapowiedz: Już 25 Maja wielki finał na Wembley, pomiędzy Borussią Dortmund a Bayernem Monachium (miło się zrobiło). Ale następne zdanie rozwliło. "Bądz tam i kibicuj Lewemu. Wygraj bilet już teraz!" :lol:
18 maja 2013, 21:21 [cytuj]
Bądz tam i kibicuj Lewemu.

BEKA NA MAXA :D
Bądz tam i kibicuj Lewemu.

BEKA NA MAXA :D
29 czerwca 2013, 13:02 [cytuj]
Na Nsport leci cały maraton o BVB:
11:00 - Man - BVB
13:00 - BVB - Real
15:00 - Real - BVB
17:00 BVB - Man
19:00 Ajax- BVB
Na Nsport leci cały maraton o BVB:
11:00 - Man - BVB
13:00 - BVB - Real
15:00 - Real - BVB
17:00 BVB - Man
19:00 Ajax- BVB
<  1  2  3  4  5    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

Sis
Sis 3 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 3 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 3 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 3 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 3 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 4 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 6 godzin temu

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2021-10-20

Kiepska forma drużyny plus chyba lekceważenie przeciwnika. I dodatkowo mistyczna wiara zarządu w to, że np. Schulz będzie grał tak jak wtedy, gdy miał rok konia i się łapał do kadry.

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 48
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem