Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Pozostałe » BVB w mediach
3 stycznia 2013, 19:33 [cytuj]
Ah ten Mou :P Mi tam szczerze wisi i tak będę oglądał na necie bo nie stać mnie na tv :P Media pompują ten mecz pompują a potem wyjdzie anty futbol. Real nie jest w formie i raczej nie odzyska nagle, żeby przykozaczyć i zdominować MU, więc mistrz MOU pewnie ustawi się dość defensywnie i będzie czyhał na kontrę, Osobiście wydaje mi się, że ciekawszym meczem może być Milan Barcelona.
Ah ten Mou :P Mi tam szczerze wisi i tak będę oglądał na necie bo nie stać mnie na tv :P Media pompują ten mecz pompują a potem wyjdzie anty futbol. Real nie jest w formie i raczej nie odzyska nagle, żeby przykozaczyć i zdominować MU, więc mistrz MOU pewnie ustawi się dość defensywnie i będzie czyhał na kontrę, Osobiście wydaje mi się, że ciekawszym meczem może być Milan Barcelona.
3 stycznia 2013, 20:00 [cytuj]
"kaka" powiedział/a:
Niektórym tutaj siê wydaje, ¿e BVB to ju¿ taki poziom, ¿e mo¿e na równi konkurowaæ atrakcyjno¶ci± z takimi szlagierami jak United - Real. Niestety, jeste¶cie w b³êdzie.
Bardzo lubie ludzi, ktorzy nie dopuszczaja mozliwosci istnienia innych pogladow niz ich wlasne. Gdybys wypowiedzial swoje zdanie, to ok, ale dlaczego mowisz ze wszyscy sie mylimy i tylko Ty masz racje?

Ja mam gdzies co mowia inni na temat takiego wyboru, niech sobie cala Polska nienawidzi BVB dopoki pokazuja nas w TVP, przynajmniej nie bedzie problemu kibicow sukcesu, a kibicowac beda tylko prawdziwi.
Bardzo lubie ludzi, ktorzy nie dopuszczaja mozliwosci istnienia innych pogladow niz ich wlasne. Gdybys wypowiedzial swoje zdanie, to ok, ale dlaczego mowisz ze wszyscy sie mylimy i tylko Ty masz racje?

Ja mam gdzies co mowia inni na temat takiego wyboru, niech sobie cala Polska nienawidzi BVB dopoki pokazuja nas w TVP, przynajmniej nie bedzie problemu kibicow sukcesu, a kibicowac beda tylko prawdziwi.
3 stycznia 2013, 20:43 [cytuj]
Ja nie uważam ani jak Bardosz ani jak kaka. TVP kierowało się wyłącznie tym, że Janusze będą oglądali "Polską Borussię" i kibicowali naszym. Tu już nie chodzi o fanów piłki nożnej, prosty przykład - nie oglądałem i nie oglądam skoków, ale jak Adam latał to zawsze chętnie włączałem jedynkę i kibicowałem. I taka sama sytuacja jest tutaj.

Ten mecz przyciągnie więcej widzów, nawet tych, którzy po prostu nie interesują się zbytnio piłką nożną. Taka smutna prawda, mi się to nie podoba, ja tam mam Nke więc dla mnie bez różnicy i tak. Jednak potem człowiek czyta na różnych stronach jak się życzy Borussii odpadnięcia z rozgrywek. Kibice innych klubów przestają nas lubić, bo media onanizują się nad wszystkim dookoła klubu, a szczególnie nad zdjęciami Lewego (w ogóle czasem wydaje mi się, że prasa zapomina o Piszczku i Kubie). Nie dziwię im się, akurat dzieciarnia Realu nie jest dobrym przykładem, mówię bardziej ogólnie.
Ja nie uważam ani jak Bardosz ani jak kaka. TVP kierowało się wyłącznie tym, że Janusze będą oglądali "Polską Borussię" i kibicowali naszym. Tu już nie chodzi o fanów piłki nożnej, prosty przykład - nie oglądałem i nie oglądam skoków, ale jak Adam latał to zawsze chętnie włączałem jedynkę i kibicowałem. I taka sama sytuacja jest tutaj.

Ten mecz przyciągnie więcej widzów, nawet tych, którzy po prostu nie interesują się zbytnio piłką nożną. Taka smutna prawda, mi się to nie podoba, ja tam mam Nke więc dla mnie bez różnicy i tak. Jednak potem człowiek czyta na różnych stronach jak się życzy Borussii odpadnięcia z rozgrywek. Kibice innych klubów przestają nas lubić, bo media onanizują się nad wszystkim dookoła klubu, a szczególnie nad zdjęciami Lewego (w ogóle czasem wydaje mi się, że prasa zapomina o Piszczku i Kubie). Nie dziwię im się, akurat dzieciarnia Realu nie jest dobrym przykładem, mówię bardziej ogólnie.
3 stycznia 2013, 20:45 [cytuj]
mi tez to lata bo i tak bede ogladac na necie :-P
mi tez to lata bo i tak bede ogladac na necie :-P
3 stycznia 2013, 21:44 [cytuj]
[quote]kaka - Ciebie jeszcze trzyma, ale chyba oranżada z komunii. [/quote] Niestety, bieda była i nawet na oranżadkę porządną nie było kiedyś stać :-/
[quote]Jak myślisz kogo jest więcej: fanów Realu i Manchesteru czy może ludzi, którzy chcą oglądać polaków w LM, zresztą jedynych polaków grających w LM. Filary naszej reprezentacji. [/quote] Ale czekaj, czekaj, czekaj. Wiesz o kim mówimy? O kibicach United i Realu. Czyli nr 1 i 3 w Polsce. To nie jest byle jaka liczba. Do tego dochodzi tysiące kibiców, którzy na takich klasykach dorastali, fani innych zespołów typu Barcelona, którzy chcą zobaczyć swoich największych rywali do końcowego trofeum jak i ligowych, przeciętni kibice, którzy pójdą za nazwami i zwykłe janusze, które usiadłby do tego meczu z braku niczego innego do roboty albo dlatego, że lubią pić pifko o 21 przy meczu. Uważam, że nawet liczba wszystkich wielbicieli Polskiego trio, kibiców BVB i tych samych januszy, którzy lubią obejrzeć meczy przy pifku o 21 będzie mniejsza niż jakby puścili Real - United.
[quote]Bardzo lubie ludzi, ktorzy nie dopuszczaja mozliwosci istnienia innych pogladow niz ich wlasne. Gdybys wypowiedzial swoje zdanie, to ok, ale dlaczego mowisz ze wszyscy sie mylimy i tylko Ty masz racje? [/quote] nie użyłem słowa wszyscy to raz. Ta wypowiedź była centralnie skierowana do pana, któremu wyżej odpowiedziałem i ewentualnie osób, które popierają jego zdanie. Tylko jego zdanie negowałem.
Niestety, bieda była i nawet na oranżadkę porządną nie było kiedyś stać :-/
[quote]Jak myślisz kogo jest więcej: fanów Realu i Manchesteru czy może ludzi, którzy chcą oglądać polaków w LM, zresztą jedynych polaków grających w LM. Filary naszej reprezentacji.
3 stycznia 2013, 23:45 [cytuj]
"kaka" powiedział/a:
Real - United.
proszę Cie kaka, połowa kibiców tych klubów to gimbusy, którzy stadion czy mecz swojej drużyny widzieli w tv. Także śmieszne jest Twoje wyjeżdżanie z liczbami, bo obstawiam,że w tym momencie połowa Polski jara się BVB. Tak samo jak połowa Polski jara się gdy gra jakiś klub odnoszący sukcesy w danym momencie...
Prawdziwych fanów united czy realu jest mniej więcej taka liczba jak POLNISCHE BORUSSEN!
Wierz bądź nie,ale zapytaj kogoś z fanów tych wielkich klubów ile razy był na meczu...zobaczymy jaką uzyskasz odpowiedź.
proszę Cie kaka, połowa kibiców tych klubów to gimbusy, którzy stadion czy mecz swojej drużyny widzieli w tv. Także śmieszne jest Twoje wyjeżdżanie z liczbami, bo obstawiam,że w tym momencie połowa Polski jara się BVB. Tak samo jak połowa Polski jara się gdy gra jakiś klub odnoszący sukcesy w danym momencie...
Prawdziwych fanów united czy realu jest mniej więcej taka liczba jak POLNISCHE BORUSSEN!
Wierz bądź nie,ale zapytaj kogoś z fanów tych wielkich klubów ile razy był na meczu...zobaczymy jaką uzyskasz odpowiedź.
4 stycznia 2013, 10:19 [cytuj]
Ja myślę, że 99 procent prawdziwych kibiców BVB ma to za przeproszeniem w dupie czy mecz Borussii z Szachtarem będzie w TVP czy nie. Dla tego oburzenie "kibiców" Realu i Manchesteru uważam za dziecinadę. Pamiętajmy o jednym. TVP to telewizja publiczna, która od biedy pokazuje cokolwiek związane ze sportem, a piłkę nożną tylko w kategorii to co Polak zobaczyć chce. I tutaj rodzi się pytanie, czy aby na pewno Polacy chcą oglądać mecz Realu, MUtd, a nie BVB? Odpowiedź na dzień dzisiejszy nasuwa się sama.

Rzadko kiedy zgadzam się ze Stecem z Gazety Wyborczej, ale dziś przyznam mu rację. Pisze, że dziwne te oburzenia na TVP, która zajmuje się w swojej ramówce sportem niewyczynowo. Każdy szanujący się kibic Realu i United i BVB ma wykupione pakiety sportowe na mecze ligowe i LM, a okazuje się, że lament i zgrzytanie zębami pojawia się przy okazji wyboru/nie wyboru jakiegoś meczu. Okazuje się, że dla ogromnej rzeszy sympatyków tych klubów jedyną formą oglądania meczów swoich "ukochanych" klubów jest livesports lub tnący się stream (nielegalny!) na necie. Przykre, ale prawdziwe. Zasłanianie się szlagierem (choć niewątpliwie starcie tych dwóch drużyn na to zasługuje) jest bezsensu.
Ja wszystkim sympatykom Realu I United i BVB proponuję udać się do pubu i przy piwku, czy jak ktoś woli coli, oglądnąć mecz w gronie przyjaciół. I lepsze emocje i jeszcze milej spędzony wieczór.
Ja myślę, że 99 procent prawdziwych kibiców BVB ma to za przeproszeniem w dupie czy mecz Borussii z Szachtarem będzie w TVP czy nie. Dla tego oburzenie "kibiców" Realu i Manchesteru uważam za dziecinadę. Pamiętajmy o jednym. TVP to telewizja publiczna, która od biedy pokazuje cokolwiek związane ze sportem, a piłkę nożną tylko w kategorii to co Polak zobaczyć chce. I tutaj rodzi się pytanie, czy aby na pewno Polacy chcą oglądać mecz Realu, MUtd, a nie BVB? Odpowiedź na dzień dzisiejszy nasuwa się sama.

Rzadko kiedy zgadzam się ze Stecem z Gazety Wyborczej, ale dziś przyznam mu rację. Pisze, że dziwne te oburzenia na TVP, która zajmuje się w swojej ramówce sportem niewyczynowo. Każdy szanujący się kibic Realu i United i BVB ma wykupione pakiety sportowe na mecze ligowe i LM, a okazuje się, że lament i zgrzytanie zębami pojawia się przy okazji wyboru/nie wyboru jakiegoś meczu. Okazuje się, że dla ogromnej rzeszy sympatyków tych klubów jedyną formą oglądania meczów swoich "ukochanych" klubów jest livesports lub tnący się stream (nielegalny!) na necie. Przykre, ale prawdziwe. Zasłanianie się szlagierem (choć niewątpliwie starcie tych dwóch drużyn na to zasługuje) jest bezsensu.
Ja wszystkim sympatykom Realu I United i BVB proponuję udać się do pubu i przy piwku, czy jak ktoś woli coli, oglądnąć mecz w gronie przyjaciół. I lepsze emocje i jeszcze milej spędzony wieczór.
4 stycznia 2013, 10:31 [cytuj]
Myślę, dokładnie tak jak Draginhio. Do tego połowa ludzi piszących te wszystkie komentarze to nawet nie kibice United czy Realu, tylko ludzie którzy muszą ponarzekać na 'polaków z Borussii'. W naszym kraju jest to dosyć popularne zachowanie.
Myślę, dokładnie tak jak Draginhio. Do tego połowa ludzi piszących te wszystkie komentarze to nawet nie kibice United czy Realu, tylko ludzie którzy muszą ponarzekać na 'polaków z Borussii'. W naszym kraju jest to dosyć popularne zachowanie.
4 stycznia 2013, 13:07 [cytuj]
[quote]proszę Cie kaka, połowa kibiców tych klubów to gimbusy, którzy stadion czy mecz swojej drużyny widzieli w tv. Także śmieszne jest Twoje wyjeżdżanie z liczbami, bo obstawiam,że w tym momencie połowa Polski jara się BVB.[/quote] Czemu odbierasz komuś bycia prawdziwym kibicem dlatego, że np. nie stać go na wyjazd na mecz lub zwykłe zwiedzanie stadionu?

Z tą połową Polski.. ja to widzę inaczej. Ci, którzy zaczęli jarać się BVB to nie są ludzie, którzy nie interesowali się piłką, a pod wpływem naszego trio zaczęli nagle oglądać i kibicować. To w większości kibice innych klubów, którym Borussia nie wadziła, a pod wpływem tego, że Borussia osiągnęła z naszymi graczami wielkie sukcesy i niszczyła Bayern, którego większość w tym kraju nie trawi, to zaczęli im "kibicować". Jednak teraz, gdy sami doświadczają tej manii na BVB i to BVB pokazywane jest w TV zamiast ich "pierwszych" zespołów to cała sympatia znika.
[quote]Prawdziwych fanów united czy realu jest mniej więcej taka liczba jak POLNISCHE BORUSSEN! [/quote] Szczerze to wydaje mi się, że ci prawdziwi kibice używają po prostu Borussia, a nie Polska Borussia ;-) No offence, ale dla mnie utożsamianie się z tą propagandą mediów jest no.. słabe.

A z tym wykupywaniem abonamentu dla meczy swojego zespołu..Przykład. Kibicuje United, wykupiłem C+ żeby oglądać PL. Co za tym idzie nie mam Nki (jeszcze) żeby obejrzeć United w CL. To samo przecież Real bo LL też leci na C+. Oni nie mają możliwości obejrzenia meczy CL w TV jeśli oczywiście nie piracą. Teraz była do tego doskonała okazja, ja ich rozumiem.
Czemu odbierasz komuś bycia prawdziwym kibicem dlatego, że np. nie stać go na wyjazd na mecz lub zwykłe zwiedzanie stadionu?

Z tą połową Polski.. ja to widzę inaczej. Ci, którzy zaczęli jarać się BVB to nie są ludzie, którzy nie interesowali się piłką, a pod wpływem naszego trio zaczęli nagle oglądać i kibicować. To w większości kibice innych klubów, którym Borussia [b]nie wadziła[/b], a pod wpływem tego, że Borussia osiągnęła z naszymi graczami wielkie sukcesy i niszczyła Bayern, którego większość w tym kraju nie trawi, to zaczęli im "kibicować". Jednak teraz, gdy sami doświadczają tej manii na BVB i to BVB pokazywane jest w TV zamiast ich "pierwszych" zespołów to cała sympatia znika.
[quote]Prawdziwych fanów united czy realu jest mniej więcej taka liczba jak POLNISCHE BORUSSEN!
4 stycznia 2013, 13:17 [cytuj]
POLNISCHE BORUSSEN to nazwa naszego fan clubu i nie ma to nic wspólnego z Polską Borussią...

Mamy wyjaśnienia TVP co do wyboru meczu, niektóre śmieszne, ale z niektóryi nie sposób się nie zgodzić.

1. Polacy
&#8211; Przez niemal całą fazę grupową dawaliśmy telewidzom możliwość głosowania na wszystkie mecze rozgrywane w środy. Kiedy tylko tego dnia grała Borussia, wybór ZAWSZE padał na tę drużynę. A była możliwość wybierania meczów m.in. Realu, Manchesteru City, Arsenalu, Milanu czy PSG.
&#8211; Ktoś może powiedzieć, że to wybór dla mniej wytrawnych fanów futbolu, bo kibic-koneser, chciałby obejrzeć starcie gigantów Real &#8211; MU. Ale do oglądania TVP prawo mają wszyscy: i wielcy sympatycy piłki, i "niedzielni" (środowi) kibice, a fanów Borussii w tym momencie w naszym kraju jest najwięcej &#8211; głównie z powodu gry w tym klubie trzech Polaków.
&#8211; Trzech Polaków gra w klubie, który może wygrać Ligę Mistrzów. Jak zauważył Michał Pol na swoim BLOGU od czasu, kiedy Legia grała z Panathinaikosem w 1996 roku, w jednym meczu na tym poziomie Champions League nie występowało trzech Polaków.

2. Atrakcyjność
&#8211; Borussia gra atrakcyjniejszą piłkę niż wiele bardziej markowych klubów.
&#8211; Ekipa BVB wyprzedziła w grupie Real, pokonując go w Dortmundzie i remisując w Madrycie, czyli pod każdym względem była od niego lepsza. A sam Jose Mourinho powiedział, że jeśli Borussia awansuje do 1/8 finału, dla niego będzie głównym faworytem LM.
&#8211; Kto uważnie śledził fazę grupową, wie, że Szachtar to nie jakaś tam drużyna, która przypadkiem awansowała do fazy pucharowej. Ona wyeliminowała Chelsea i była o krok od pierwszego miejsca w grupie przed Juventusem. Do tego, drużyna Mircei Lucescu grała atrakcyjny i solidny futbol.

3. Co by było, gdyby...
&#8211; Wiemy, to wróżenie z fusów, podobnie jak to, czy mecz Szachtara z Borussią będzie lepszy niż Realu z United. Ale... co by było gdyby Robert Lewandowski zaliczył hat-tricka albo Jakub Błaszczykowski uderzeniem z 35 metrów w okienko dał zwycięstwo Borussii. Wtedy by było: jaka szkoda, że Państwo tego nie widzą!
POLNISCHE BORUSSEN to nazwa naszego fan clubu i nie ma to nic wspólnego z Polską Borussią...

Mamy wyjaśnienia TVP co do wyboru meczu, niektóre śmieszne, ale z niektóryi nie sposób się nie zgodzić.

1. Polacy
&#8211; Przez niemal całą fazę grupową dawaliśmy telewidzom możliwość głosowania na wszystkie mecze rozgrywane w środy. Kiedy tylko tego dnia grała Borussia, wybór ZAWSZE padał na tę drużynę. A była możliwość wybierania meczów m.in. Realu, Manchesteru City, Arsenalu, Milanu czy PSG.
&#8211; Ktoś może powiedzieć, że to wybór dla mniej wytrawnych fanów futbolu, bo kibic-koneser, chciałby obejrzeć starcie gigantów Real &#8211; MU. Ale do oglądania TVP prawo mają wszyscy: i wielcy sympatycy piłki, i "niedzielni" (środowi) kibice, a fanów Borussii w tym momencie w naszym kraju jest najwięcej &#8211; głównie z powodu gry w tym klubie trzech Polaków.
&#8211; Trzech Polaków gra w klubie, który może wygrać Ligę Mistrzów. Jak zauważył Michał Pol na swoim BLOGU od czasu, kiedy Legia grała z Panathinaikosem w 1996 roku, w jednym meczu na tym poziomie Champions League nie występowało trzech Polaków.

2. Atrakcyjność
&#8211; Borussia gra atrakcyjniejszą piłkę niż wiele bardziej markowych klubów.
&#8211; Ekipa BVB wyprzedziła w grupie Real, pokonując go w Dortmundzie i remisując w Madrycie, czyli pod każdym względem była od niego lepsza. A sam Jose Mourinho powiedział, że jeśli Borussia awansuje do 1/8 finału, dla niego będzie głównym faworytem LM.
&#8211; Kto uważnie śledził fazę grupową, wie, że Szachtar to nie jakaś tam drużyna, która przypadkiem awansowała do fazy pucharowej. Ona wyeliminowała Chelsea i była o krok od pierwszego miejsca w grupie przed Juventusem. Do tego, drużyna Mircei Lucescu grała atrakcyjny i solidny futbol.

3. Co by było, gdyby...
&#8211; Wiemy, to wróżenie z fusów, podobnie jak to, czy mecz Szachtara z Borussią będzie lepszy niż Realu z United. Ale... co by było gdyby Robert Lewandowski zaliczył hat-tricka albo Jakub Błaszczykowski uderzeniem z 35 metrów w okienko dał zwycięstwo Borussii. Wtedy by było: jaka szkoda, że Państwo tego nie widzą!
4 stycznia 2013, 16:28 [cytuj]
i wszystko jasne
i wszystko jasne
4 stycznia 2013, 16:41 [cytuj]
"Draginhio" powiedział/a:
Przez niemal całą fazę grupową dawaliśmy telewidzom możliwość głosowania na wszystkie mecze rozgrywane w środy. Kiedy tylko tego dnia grała Borussia, wybór ZAWSZE padał na tę drużynę. A była możliwość wybierania meczów m.in. Realu, Manchesteru City, Arsenalu, Milanu czy PSG.
Szczególnie, że z naszej strony (FC, stronki, i wszystkich tu zebranych) nie było mobilizacji żeby głosować na BVB, ja np w ogóle nie głosowałem, a np na polskiej stronie MU istnieje coś takiego jeśli chodzi o mecze ligowe na C+. Nie miejcie ludziom za złe, że chcą oglądać coś innego niż fani MU i Realu. Jak wcześniej mi to obojętnie, i tak na tym stracę bo w ulubionym pubie i tak pewnie będzie MU i Real, więc zostaje w domu przed laptopem z weeb.tv.
Szczególnie, że z naszej strony (FC, stronki, i wszystkich tu zebranych) nie było mobilizacji żeby głosować na BVB, ja np w ogóle nie głosowałem, a np na polskiej stronie MU istnieje coś takiego jeśli chodzi o mecze ligowe na C+. Nie miejcie ludziom za złe, że chcą oglądać coś innego niż fani MU i Realu. Jak wcześniej mi to obojętnie, i tak na tym stracę bo w ulubionym pubie i tak pewnie będzie MU i Real, więc zostaje w domu przed laptopem z weeb.tv.
4 stycznia 2013, 17:14 [cytuj]
"kaka" powiedział/a:
[quote]Prawdziwych fanów united czy realu jest mniej więcej taka liczba jak POLNISCHE BORUSSEN!
Szczerze to wydaje mi się, że ci prawdziwi kibice używają po prostu Borussia, a nie Polska Borussia ;-) No offence, ale dla mnie utożsamianie się z tą propagandą mediów jest no.. słabe. [/quote] Dzięki, że nas uświadomiłeś. Normalnie człowiek całe życie się czegoś uczy.
Tylko nie wiem co robisz na forum nie prawdziwych kibiców BVB. POLNISCHE BORUSSEN!
Szczerze to wydaje mi się, że ci prawdziwi kibice używają po prostu Borussia, a nie Polska Borussia ;-) No offence, ale dla mnie utożsamianie się z tą propagandą mediów jest no.. słabe.
4 stycznia 2013, 20:00 [cytuj]
"kaka" powiedział/a:
Czemu odbierasz komuś bycia prawdziwym kibicem dlatego, że np. nie stać go na wyjazd na mecz lub zwykłe zwiedzanie stadionu?
nie ma rzeczy niemożliwych. Jak się chce to można wiele, zwłaszcza,że fankluby (Polskie) tych zespołów oferują wyjazdy w granicach 700 zł. Ja muszę wydać wiele więcej żeby jechać na BVB, mimo to pracuję w wakacje i jakoś mi się udaje.
nie ma rzeczy niemożliwych. Jak się chce to można wiele, zwłaszcza,że fankluby (Polskie) tych zespołów oferują wyjazdy w granicach 700 zł. Ja muszę wydać wiele więcej żeby jechać na BVB, mimo to pracuję w wakacje i jakoś mi się udaje.
4 stycznia 2013, 21:40 [cytuj]
Gdyby nie w TVP, to na ZDFie by leciało (z resztą leci). Proste i logiczne.

Poza tym bardzo dobra decyzja TVP, props.
Gdyby nie w TVP, to na ZDFie by leciało (z resztą leci). Proste i logiczne.

Poza tym bardzo dobra decyzja TVP, props.
4 stycznia 2013, 22:39 [cytuj]
Na pewno na ZDF będzie? Przede wszystkim interesują mnie transmisje na niemieckich kanałach dostępnych na hotbirdzie, więc ZDF, Das Erste itp :) Polscy komentatorzy to ostateczność. Zamiast Szpaka na tvp wolałbym już chyba streaming tnący się...
Na pewno na ZDF będzie? Przede wszystkim interesują mnie transmisje na niemieckich kanałach dostępnych na hotbirdzie, więc ZDF, Das Erste itp :) Polscy komentatorzy to ostateczność. Zamiast Szpaka na tvp wolałbym już chyba streaming tnący się...
4 stycznia 2013, 23:54 [cytuj]
Nie podoba mi się podejście ludzi kurde jest mecz Borussii, bo jest na topie kiedyś za gnoja oglądałem nieustannie jak to nie mecze Realu to Barcy albo ManU jak leciał jakiś mecz w TVP więc jakim prawem oni się teraz do nas plują. Po prostu TVP chce żeby jak najwięcej "kibiców piłki" oglądało ten mecz, bo zainteresowanie meczem jest duże i TVP chce się dorobić kasy na reklamach. Osobiście mecz Borussii będę oglądał na ence, ponieważ już się przyzwyczaiłem do komentatorów, chociaż wychwalania polaków mam już po dziurki w nosie ...
Nie podoba mi się podejście ludzi kurde jest mecz Borussii, bo jest na topie kiedyś za gnoja oglądałem nieustannie jak to nie mecze Realu to Barcy albo ManU jak leciał jakiś mecz w TVP więc jakim prawem oni się teraz do nas plują. Po prostu TVP chce żeby jak najwięcej "kibiców piłki" oglądało ten mecz, bo zainteresowanie meczem jest duże i TVP chce się dorobić kasy na reklamach. Osobiście mecz Borussii będę oglądał na ence, ponieważ już się przyzwyczaiłem do komentatorów, chociaż wychwalania polaków mam już po dziurki w nosie ...
5 stycznia 2013, 02:20 [cytuj]
Tak jak napisałem pod newsem na stronce dla mnie ten wybór to oczywiste zwycięstwo piłki nożnej nad snobizmem i medialnością nazw pewnych zespołów. Może i obecność w BVB trzech Polaków zrobiła swoje, ale nie zmienia to faktu, że na dzień dzisiejszy mecz Szachtara z BVB jest dla przeciętnego widza bardziej pociągający, niż spotkanie dwóch spranych koszul, jednej czerwonej, a drugiej białej.
Gimbusy od RM i MU mogą sobie tworzyć te idiotyczne memy, ale to sympatycy BVB i Szachtara zasiądą 13 lutego przed telewizorami. Może to dlatego, że dziś internet jest bardziej powszechny i tacy frustraci jak kaka i autorzy tych głupich memów mają możliwość ekspresji swojego stanowiska, ale jak kilka lat temu na topie był Liverpool z Dudkiem w składzie, to takiego lamentowania nie było, tylko ludzie się cieszyli, że choć nie pokazują ich drużyny, to pokazują DOBRĄ PIŁKĘ.
Tak jak napisałem pod newsem na stronce dla mnie ten wybór to oczywiste zwycięstwo piłki nożnej nad snobizmem i medialnością nazw pewnych zespołów. Może i obecność w BVB trzech Polaków zrobiła swoje, ale nie zmienia to faktu, że na dzień dzisiejszy mecz Szachtara z BVB jest dla przeciętnego widza bardziej pociągający, niż spotkanie dwóch spranych koszul, jednej czerwonej, a drugiej białej.
Gimbusy od RM i MU mogą sobie tworzyć te idiotyczne memy, ale to sympatycy BVB i Szachtara zasiądą 13 lutego przed telewizorami. Może to dlatego, że dziś internet jest bardziej powszechny i tacy frustraci jak kaka i autorzy tych głupich memów mają możliwość ekspresji swojego stanowiska, ale jak kilka lat temu na topie był Liverpool z Dudkiem w składzie, to takiego lamentowania nie było, tylko ludzie się cieszyli, że choć nie pokazują ich drużyny, to pokazują DOBRĄ PIŁKĘ.
5 stycznia 2013, 08:25 [cytuj]
"kowdi" powiedział/a:
Skoro mecz jest w środę, to nie widzę powodów dla których miałoby nie być tego meczu na ZDFie.
Skoro mecz jest w środę, to nie widzę powodów dla których miałoby nie być tego meczu na ZDFie.
5 stycznia 2013, 10:00 [cytuj]
Czyli ZDF podobnie jak TVP licencję ma na pokazywanie meczów tylko w środy?
Czyli ZDF podobnie jak TVP licencję ma na pokazywanie meczów tylko w środy?
<  1  2  3  4  5    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

DonPutaPablo
DonPutaPablo 44 minut temu

Nie zastanawiałbym się nad Sancho w MU. Bardziej martwi mnie fakt, że wielki brylant z Holandii po 13 meczach u nas ma aż 1 bramkę i 0 asyst.

Sis
Sis 4 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 4 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 5 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 5 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 5 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 5 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 Wczoraj, 18:53

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 40
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem