Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Pozostałe » BVB w mediach
3 stycznia 2013, 15:21 [cytuj]
Jako że powolutku wracamy do piłkarskiej elity więc naturalnie zwracamy na siebie uwagę mediów szczególnie w Polsce poprzez pewnych trzech piłkarzy no i właśnie, fajnie że dużo mówi się o nas ale coraz bardziej przeszkadza mi to że komentatorzy, dziennikarze itd. przeginają z tymi pochwałami, polscy dziennikarze na konferencjach prasowych robią z siebie durniów pytając Kloppa o porównania Lewego z Cristiano Ronaldo albo pytając Mourinho jedynie co sądzi o Polakach, według mnie zamiast pomagać to coraz bardziej szargają naszą renomę i wizerunek klubu bo spotykam się z coraz częstszymi opiniami różnych ludzi i kibiców różnych klubów o tym żebyśmy jak najszybciej odpadli z LM bo wtedy w końcu nie będą puszczać naszych meczów w tv a komentatorzy nie będą piać jak koguty na widok Lewandowskiego, Kuby czy Piszczka. Niestety ale tych negatywnych komentarzy na nasz temat ciągle przybywa, przynajmniej takie mam wrażenie.

btw. nie wiem jak teraz ale jeszcze niedawno na Onecie czy WP (czy innych gniocie) pod każdym newsem na nasz temat była dopiska "w Borussii gra trzech polaków - Robert Lewandowski, Jakub Błaszczykowski i Łukasz Piszczek" - miałem wrażenie że to było na zasadzie ctrl+c -> ctrl+v :lol:
Jako że powolutku wracamy do piłkarskiej elity więc naturalnie zwracamy na siebie uwagę mediów szczególnie w Polsce poprzez pewnych trzech piłkarzy no i właśnie, fajnie że dużo mówi się o nas ale coraz bardziej przeszkadza mi to że komentatorzy, dziennikarze itd. przeginają z tymi pochwałami, polscy dziennikarze na konferencjach prasowych robią z siebie durniów pytając Kloppa o porównania Lewego z Cristiano Ronaldo albo pytając Mourinho jedynie co sądzi o Polakach, według mnie zamiast pomagać to coraz bardziej szargają naszą renomę i wizerunek klubu bo spotykam się z coraz częstszymi opiniami różnych ludzi i kibiców różnych klubów o tym żebyśmy jak najszybciej odpadli z LM bo wtedy w końcu nie będą puszczać naszych meczów w tv a komentatorzy nie będą piać jak koguty na widok Lewandowskiego, Kuby czy Piszczka. Niestety ale tych negatywnych komentarzy na nasz temat ciągle przybywa, przynajmniej takie mam wrażenie.

btw. nie wiem jak teraz ale jeszcze niedawno na Onecie czy WP (czy innych gniocie) pod każdym newsem na nasz temat była dopiska "w Borussii gra trzech polaków - Robert Lewandowski, Jakub Błaszczykowski i Łukasz Piszczek" - miałem wrażenie że to było na zasadzie ctrl+c -> ctrl+v :lol:
3 stycznia 2013, 15:42 [cytuj]
W tym szumie medialnym podoba mi się jedno - że mecze BVB są priorytetem w każdej stacji telewizyjnej :D

W tym samym czasie będzie leciał mecz Manchester - Real, ale....uwaga.... w TVP pokażą mecz BVB z Szachtarem.
I mi jako kibicowi Borussii to pasuje. Będę mógł w spokoju obejrzeć mecz u siebie w pokoju.
W tym szumie medialnym podoba mi się jedno - że mecze BVB są priorytetem w każdej stacji telewizyjnej :D

W tym samym czasie będzie leciał mecz Manchester - Real, ale....uwaga.... w TVP pokażą mecz BVB z Szachtarem.
I mi jako kibicowi Borussii to pasuje. Będę mógł w spokoju obejrzeć mecz u siebie w pokoju.
3 stycznia 2013, 15:46 [cytuj]
skad wiesz ze pokaza... czytalem gdzies, ze glosowanie bylo i wygral mecz real-man utd
skad wiesz ze pokaza... czytalem gdzies, ze glosowanie bylo i wygral mecz real-man utd
3 stycznia 2013, 16:07 [cytuj]
Chyba pokażą nas, takie info na oficjalnej stronie, z jednej strony mecz w HD, z drugiej oznacza to kolejny przypływ fali hejtów w naszym kierunku
sport.tvp.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/aktualnosci/lm-mecze-barcy-i-borussii-na-antenie-tvp/9613864
Chyba pokażą nas, takie info na oficjalnej stronie, z jednej strony mecz w HD, z drugiej oznacza to kolejny przypływ fali hejtów w naszym kierunku
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/aktualnosci/lm-mecze-barcy-i-borussii-na-antenie-tvp/9613864
3 stycznia 2013, 16:10 [cytuj]
No i to was tak martwi? Najczęściej ci hejterzy nie mają nic konkretnego do powiedzenia, dla przykładu: Na profilu PS na fb.com była wiadomość o zainteresowaniu Man United Hummelsem. Pod postem pojawił się komentarz profilu "Stop meczom BVB w TVP" o takiej treści - "Ehh... przestańcie" Śmiać się chce :mrgreen:
No i to was tak martwi? Najczęściej ci hejterzy nie mają nic konkretnego do powiedzenia, dla przykładu: Na profilu PS na fb.com była wiadomość o zainteresowaniu Man United Hummelsem. Pod postem pojawił się komentarz profilu "Stop meczom BVB w TVP" o takiej treści - "Ehh... przestańcie" Śmiać się chce :mrgreen:
3 stycznia 2013, 16:17 [cytuj]
realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=42830

:lol:
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=42830

:lol:
3 stycznia 2013, 16:24 [cytuj]
Żenujące.. Oczywiście polityka TVP :)
Żenujące.. Oczywiście polityka TVP :)
3 stycznia 2013, 16:24 [cytuj]
hahhaha komentarze bezcenne:D
hahhaha komentarze bezcenne:D
3 stycznia 2013, 16:27 [cytuj]
Jest parę perełek pod tym newsem: [quote]Nie mam ku*** pytań ! Szlagier jak każdy mecz Żydussi !!! Śmiech !!![/quote] :mrgreen:

PADŁEM
bankfotek.pl/image/1390123.jpeg" alt="bankfotek.pl/image/1390123.jpeg" width="98%">
:lol: :lol:
:mrgreen:

PADŁEM
[img]http://www.bankfotek.pl/image/1390123.jpeg[/img]
:lol: :lol:
3 stycznia 2013, 17:04 [cytuj]
Kibice Realiku teraz będą płakać przez następnych kilka tygodni jak wielkiego Realu mogli nie pokazać :D

Będzie puszczony ten mecz, który będzie miał większą oglądalność...proste. A mniejszość niech sobie wykupi abonament.
[quote]Taki mecz! Klasyk REAL - MANU a oni pokazują przeciętny mecz, bo tak trzeba określić tę parę w porównaniu z innymi...[/quote] Lubie Real, ale nie lubie ich polskich kibiców. Dzieci sukcesu.
Lubie Real, ale nie lubie ich polskich kibiców. Dzieci sukcesu.
3 stycznia 2013, 17:17 [cytuj]
Tragedia, jak widzę wypowiedź takich błaznów, mających się za kibica realu to popieram aborcję.
Tragedia, jak widzę wypowiedź takich błaznów, mających się za kibica realu to popieram aborcję.
3 stycznia 2013, 18:10 [cytuj]
[quote]2013.01.03, godz. 18:08, Ronaldovva
Nie ukrywam, że jestem bardzo zawiedziona, no ale czego ja się spodziewałam. Że Polacy wolą obejrzeć piłkarski szlagier od swoich trzech piłkarzy? Nawet mój tata (kibic BVB) powiedział że obejrzy w tym czasie Real ze mną, bo to będzie lepszy mecz.[/quote]
Kwintesencja kibiców Realu. Jeśli ona jest takim samym kibicem Realu jak jej tata BVB to pogratulować tylko ^^ Oglądamy lepszych...kibicujemy lepszym i tak dalej...
Kwintesencja kibiców Realu. Jeśli ona jest takim samym kibicem Realu jak jej tata BVB to pogratulować tylko ^^ Oglądamy lepszych...kibicujemy lepszym i tak dalej...
3 stycznia 2013, 18:37 [cytuj]
[quote]Będzie puszczony ten mecz, który będzie miał większą oglądalność...proste. [/quote] yyy serio uważasz, że Borussia - Szachtar przyciągnie więcej uwagi niż Real - Manchester? :lol:
[quote]A mniejszość niech sobie wykupi abonament. [/quote] Chyba ciebie jeszcze stan z sylwestra trzyma :roll:

Żenada, żenada, żenada - tak skomentuje to co zrobiło TVP. Niektórym tutaj się wydaje, że BVB to już taki poziom, że może na równi konkurować atrakcyjnością z takimi szlagierami jak United - Real. Niestety, jesteście w błędzie. Już nawet większość kibiców w Polsce ma dość ciągłego puszczania was w TV, ile można? Jeśli TVP nie zmieni ramówki to Borussia będzie rzucana gównem ze wszystkich stron, serio nie chciałbym takiej otoczki wokół własnego klubu.
yyy serio uważasz, że Borussia - Szachtar przyciągnie więcej uwagi niż Real - Manchester? :lol:
[quote]A mniejszość niech sobie wykupi abonament.
3 stycznia 2013, 18:39 [cytuj]
Nie chce nic mówić, ale jakoś czuje, że pierwszy mecz Real MU będzie nie wypałem i skończy się 0:0.
Nie chce nic mówić, ale jakoś czuje, że pierwszy mecz Real MU będzie nie wypałem i skończy się 0:0.
3 stycznia 2013, 18:40 [cytuj]
[quote]yyy serio uważasz, że Borussia - Szachtar przyciągnie więcej uwagi niż Real - Manchester? :lol:[/quote] ja tak uważam. BVB i Szachtar to drużyny grające świetną piłkę w tej edycji LM, zdecydowanie efektywnością przewyższają sreal i junajted.
ja tak uważam. BVB i Szachtar to drużyny grające świetną piłkę w tej edycji LM, zdecydowanie efektywnością przewyższają sreal i junajted.
3 stycznia 2013, 18:51 [cytuj]
"kaka" powiedział/a:
. Niektórym tutaj się wydaje, że BVB to już taki poziom, że może na równi konkurować atrakcyjnością z takimi szlagierami jak United - Real.
Skoro puszczają to w TVP to zakładają, że oglądalność będzie wyższa.
Skoro puszczają to w TVP to zakładają, że oglądalność będzie wyższa.
3 stycznia 2013, 18:53 [cytuj]
Myśle ze kaka ma racje. Tu nie chodzi kto gra teraz lepiej tylko o sam fakt jakie marki sie zmierza.. Z mojej strony mega minus dla tvp. Mysle ze jakby nie puscili BVB to w ogole raczej nikt by sie nie zdziwil a tak mamy wiele dyskusji..
Myśle ze kaka ma racje. Tu nie chodzi kto gra teraz lepiej tylko o sam fakt jakie marki sie zmierza.. Z mojej strony mega minus dla tvp. Mysle ze jakby nie puscili BVB to w ogole raczej nikt by sie nie zdziwil a tak mamy wiele dyskusji..
3 stycznia 2013, 18:54 [cytuj]
kaka - Ciebie jeszcze trzyma, ale chyba oranżada z komunii.

Jak myślisz kogo jest więcej: fanów Realu i Manchesteru czy może ludzi, którzy chcą oglądać polaków w LM, zresztą jedynych polaków grających w LM. Filary naszej reprezentacji.
Odpowiedz jest prosta zważywszy na to, że naród który łaknie sukcesów w swoim sporcie narodowym odnosi same klapy. A tu nagle pojawiły się 3 światła w tunelu i w dodatku grają w jednym zespole.
Odpowiedz jest prosta.

Ciebie nikt nie zmusza do oglądania tego meczu. TVP jest telewizją publiczną, ale też głownie kierują ich aspekty finansowe. I jeśli większy zysk(co za tym idzie wieksza publiczność) dałby im mecz Man - Real to by go zwyczajnie puścili ... ale ty oczywiście wiesz lepiej.

I daj sobie spokój z ciągłym gadaniem na jaki poziomie jest BVB, jak widać ten poziom jest już na tyle wysoki, że możemy wygrywać z Realen na boisku i poza.
kaka - Ciebie jeszcze trzyma, ale chyba oranżada z komunii.

Jak myślisz kogo jest więcej: fanów Realu i Manchesteru czy może ludzi, którzy chcą oglądać polaków w LM, zresztą jedynych polaków grających w LM. Filary naszej reprezentacji.
Odpowiedz jest prosta zważywszy na to, że naród który łaknie sukcesów w swoim sporcie narodowym odnosi same klapy. A tu nagle pojawiły się 3 światła w tunelu i w dodatku grają w jednym zespole.
Odpowiedz jest prosta.

Ciebie nikt nie zmusza do oglądania tego meczu. TVP jest telewizją publiczną, ale też głownie kierują ich aspekty finansowe. I jeśli większy zysk(co za tym idzie wieksza publiczność) dałby im mecz Man - Real to by go zwyczajnie puścili ... ale ty oczywiście wiesz lepiej.

I daj sobie spokój z ciągłym gadaniem na jaki poziomie jest BVB, jak widać ten poziom jest już na tyle wysoki, że możemy wygrywać z Realen na boisku i poza.
3 stycznia 2013, 18:57 [cytuj]
A ja uważam jak Bardosz. Spotykają się dwie najefektowniej grające drużyny w obecnej Lidze Mistrzów. Jeśli do tego damy handicap, że w meczu zagra trzech Polaków, to wybór jest słuszny. Ja rozumiem, że Real i MU to dwie wielkie marki. Dla wszystkich, których znam dookoła a nie kibicują żadnemu zespołowi, możliwość zobaczenia w akcji Polaków jest ważniejsza niż szlagier Real-MU,
A ja uważam jak Bardosz. Spotykają się dwie najefektowniej grające drużyny w obecnej Lidze Mistrzów. Jeśli do tego damy handicap, że w meczu zagra trzech Polaków, to wybór jest słuszny. Ja rozumiem, że Real i MU to dwie wielkie marki. Dla wszystkich, których znam dookoła a nie kibicują żadnemu zespołowi, możliwość zobaczenia w akcji Polaków jest ważniejsza niż szlagier Real-MU,
3 stycznia 2013, 18:58 [cytuj]
i1.ryjbuk.pl/1c5f0959dc705697fedce0d23e6af756c963f2ce/jose-mourinho-reakcja-na-mecz-bvb-w-tvp-gif" alt="i1.ryjbuk.pl/1c5f0959dc705697fedce0d23e6af756c963f2ce/jose-mourinho-reakcja-na-mecz-bvb-w-tvp-gif" width="98%">

Rozwaliło mnie to :lol:
[img]http://i1.ryjbuk.pl/1c5f0959dc705697fedce0d23e6af756c963f2ce/jose-mourinho-reakcja-na-mecz-bvb-w-tvp-gif[/img]

Rozwaliło mnie to :lol:
1  2  3  4  5    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

DonPutaPablo
DonPutaPablo 30 minut temu

Nie zastanawiałbym się nad Sancho w MU. Bardziej martwi mnie fakt, że wielki brylant z Holandii po 13 meczach u nas ma aż 1 bramkę i 0 asyst.

Sis
Sis 4 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 4 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 5 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 5 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 5 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 5 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 Wczoraj, 18:53

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 39
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem