Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  3  4  5  6  7    >  >|
25 stycznia 2013, 23:32 [cytuj]
Też jestem za Knicks, cieszy ich dobra dyspozycja w tym sezonie tak samo jak Bulls, szkoda mi natomiast Filadelfii - dzięki Iversonowi jakoś mam sentyment do tego klubu i szkoda mi że popadli w przeciętność jednak mam nadzieję że jeszcze wrócą do czołówki. Miami jest mi obojętne, kiedyś ich nawet lubiłem ale po tym ich "boooom transferowym" jakoś straciłem sympatię do nich jednak no trzeba powiedzieć że są mocni, natomiast bardzo cieszy mnie słaba dyspozycja Lakersów, ciekawe czy Kobe ich (znowu) uratuje :mrgreen:

Ogólnie dawno nie oglądałem NBA, parę meczów na starcie sezonu zaliczyłem, przed sezonem powiedziałem sobie że będę oglądał mniej piłki a więcej koszykówki, z piłką mi wyszło ale z koszykówką nie :-P Chociaż teraz patrzę na terminarz i widzę że z soboty na niedzielę o 1:00 76ers będzie grało z NY Knicks a więc chętnie skuszę się na to spotkanie :-)

youtube.com/watch?v=g2_VvWUfiLE&list=PLlVlyGVtvuVma1aFD1WxGfHcG9wj88-LH&index=4
nice ;-)
Też jestem za Knicks, cieszy ich dobra dyspozycja w tym sezonie tak samo jak Bulls, szkoda mi natomiast Filadelfii - dzięki Iversonowi jakoś mam sentyment do tego klubu i szkoda mi że popadli w przeciętność jednak mam nadzieję że jeszcze wrócą do czołówki. Miami jest mi obojętne, kiedyś ich nawet lubiłem ale po tym ich "boooom transferowym" jakoś straciłem sympatię do nich jednak no trzeba powiedzieć że są mocni, natomiast bardzo cieszy mnie słaba dyspozycja Lakersów, ciekawe czy Kobe ich (znowu) uratuje :mrgreen:

Ogólnie dawno nie oglądałem NBA, parę meczów na starcie sezonu zaliczyłem, przed sezonem powiedziałem sobie że będę oglądał mniej piłki a więcej koszykówki, z piłką mi wyszło ale z koszykówką nie :-P Chociaż teraz patrzę na terminarz i widzę że z soboty na niedzielę o 1:00 76ers będzie grało z NY Knicks a więc chętnie skuszę się na to spotkanie :-)

http://www.youtube.com/watch?v=g2_VvWUfiLE&list=PLlVlyGVtvuVma1aFD1WxGfHcG9wj88-LH&index=4
nice ;-)
26 stycznia 2013, 14:48 [cytuj]
Ja ostatnio właśnie się mocno wkręciłem, na początku oglądałem kilka meczów, później mniej, a teraz większość transmisji oglądam. Dziś też chyba skuszę się na mecz Knicks.
Nie oglądałem chyba żadnego meczu Houston, ale na tych wszystkich skrótach widziałem dużo niezłych akcji Hardena.
Ja ostatnio właśnie się mocno wkręciłem, na początku oglądałem kilka meczów, później mniej, a teraz większość transmisji oglądam. Dziś też chyba skuszę się na mecz Knicks.
Nie oglądałem chyba żadnego meczu Houston, ale na tych wszystkich skrótach widziałem dużo niezłych akcji Hardena.
27 stycznia 2013, 23:28 [cytuj]
Filadelfia wygrała, dobrze że nie obstawiam NBA bo bym nie wygrał chyba ani złotówki :-) co patrzę na wyniki to jakieś niespodzianki chociaż nie mam zbyt dużej wiedzy o koszykówce więc może mi się wydaje że padają niespodzianki co chwila ;-P

Miami 98-100 Boston Celtics - tak jest o/ świetny mecz chociaż Rondo ma z głowy resztę sezonu :-(
youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zGJUBMJvBko 8-)
Filadelfia wygrała, dobrze że nie obstawiam NBA bo bym nie wygrał chyba ani złotówki :-) co patrzę na wyniki to jakieś niespodzianki chociaż nie mam zbyt dużej wiedzy o koszykówce więc może mi się wydaje że padają niespodzianki co chwila ;-P

Miami 98-100 Boston Celtics - tak jest o/ świetny mecz chociaż Rondo ma z głowy resztę sezonu :-(
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zGJUBMJvBko 8-)
28 stycznia 2013, 11:47 [cytuj]
Filadelfia-NY: Tyle Knicks próbowali za 3, tyle sytuacji mieli a nic nie wpadało, w pewnym momencie miałem wrażenie że tylko ten Prigioni trafił 2 rzuty w całym meczu. W pewnym momencie już chyba ponad 25 pkt przewagi miała Filadelfia. Aż w 4 kwarcie usnąłem, bo nie było na co patrzeć ;p
Miami- Boston, oglądałem tak kątem oka. Ale cieszy wygrana Bostonu ;d
Szykowałem się teraz dopiero na mecz Knicks-Suns chyba ze środy na czwartek, ale nie wiem czy dam radę, bo w czwartek od rana dużo do roboty ; /
Do buka nie chodzę ostatnio, nie obstawiam, ale taki rzut za taką kasę to by się przydało wykonać xP Typek nieźle przyfarcił.
youtube.com/watch?v=Sqd3jUPq3Lw
Nie przepadam za LeBronem, ale akurat jego reakcja mi się spodobała
Filadelfia-NY: Tyle Knicks próbowali za 3, tyle sytuacji mieli a nic nie wpadało, w pewnym momencie miałem wrażenie że tylko ten Prigioni trafił 2 rzuty w całym meczu. W pewnym momencie już chyba ponad 25 pkt przewagi miała Filadelfia. Aż w 4 kwarcie usnąłem, bo nie było na co patrzeć ;p
Miami- Boston, oglądałem tak kątem oka. Ale cieszy wygrana Bostonu ;d
Szykowałem się teraz dopiero na mecz Knicks-Suns chyba ze środy na czwartek, ale nie wiem czy dam radę, bo w czwartek od rana dużo do roboty ; /
Do buka nie chodzę ostatnio, nie obstawiam, ale taki rzut za taką kasę to by się przydało wykonać xP Typek nieźle przyfarcił.
http://www.youtube.com/watch?v=Sqd3jUPq3Lw
Nie przepadam za LeBronem, ale akurat jego reakcja mi się spodobała
28 stycznia 2013, 14:05 [cytuj]
Szkoda trochę Mr. triple-double, ale jak pierce będzie trzymał dobrą formę rzutową, a KG będzie rządził na tablicach to celci dadzą radę.
Renesans formy chyba lakers przeżywają :D
Kobe wziął się za rozegranie world peace rządzi w defensywie, gasol rządzi środkiem, nash też na poziomie, tylko jeszcze howard nie może dojść do tego poziomu, ale jak tak będą dalej grać to chyba jednak w play-off zagrają.
Co do 76ers to holiday robi tam świetną robotę.
Jest już pełen skład na All-star game.
EAST
PG: Rajon Rondo*
PG: Kyrie Irving
PG: Jrue Holiday
SG: Dwyane Wade*
SF: Paul George
SF: Carmelo Anthony*
SF: Luol Deng
PF: LeBron James*
PF: Chris Bosh
C: Kevin Garnett*
C: Tyson Chandler
C: Joakim Noah
WEST
PG: Chris Paul*
PG: Russell Westbrook
PG: Tony Parker
SG: Kobe Bryant*
SG: James Harden
SF: Kevin Durant*
PF: Blake Griffin*
PF: LaMarcus Aldridge
PF: David Lee
PF: Zach Randolph
C: Dwight Howard*
C: Tim Duncan

Wszystko ok ale co tu robi luol deng? i gdzie jest josh smith?!
Szkoda trochę Mr. triple-double, ale jak pierce będzie trzymał dobrą formę rzutową, a KG będzie rządził na tablicach to celci dadzą radę.
Renesans formy chyba lakers przeżywają :D
Kobe wziął się za rozegranie world peace rządzi w defensywie, gasol rządzi środkiem, nash też na poziomie, tylko jeszcze howard nie może dojść do tego poziomu, ale jak tak będą dalej grać to chyba jednak w play-off zagrają.
Co do 76ers to holiday robi tam świetną robotę.
Jest już pełen skład na All-star game.
EAST
PG: Rajon Rondo*
PG: Kyrie Irving
PG: Jrue Holiday
SG: Dwyane Wade*
SF: Paul George
SF: Carmelo Anthony*
SF: Luol Deng
PF: LeBron James*
PF: Chris Bosh
C: Kevin Garnett*
C: Tyson Chandler
C: Joakim Noah
WEST
PG: Chris Paul*
PG: Russell Westbrook
PG: Tony Parker
SG: Kobe Bryant*
SG: James Harden
SF: Kevin Durant*
PF: Blake Griffin*
PF: LaMarcus Aldridge
PF: David Lee
PF: Zach Randolph
C: Dwight Howard*
C: Tim Duncan

Wszystko ok ale co tu robi luol deng? i gdzie jest josh smith?!
31 stycznia 2013, 20:04 [cytuj]
Ooo, komentator C+ wprowadził mnie w błąd ostatnio, myślałem, że wczoraj Knicks grali z Suns, a to jednak Lakersi nie Knicks. LAL przegrali 92-86 z Suns, i po co Nash odchodziłeś ;p
Skład EAST kozak. Btw. kiedy jest ten weekend gwiazd?
Ooo, komentator C+ wprowadził mnie w błąd ostatnio, myślałem, że wczoraj Knicks grali z Suns, a to jednak Lakersi nie Knicks. LAL przegrali 92-86 z Suns, i po co Nash odchodziłeś ;p
31 stycznia 2013, 20:06 [cytuj]
"Kamyk!" powiedział/a:
nba.com/allstar/?ls=nbahpfull3
http://www.nba.com/allstar/?ls=nbahpfull3
16 lutego 2013, 23:21 [cytuj]
All Star Weekend. Oglada ktos?
All Star Weekend. Oglada ktos?
16 lutego 2013, 23:50 [cytuj]
Ja! (już chyba 4 raz :> )
Ja! (już chyba 4 raz :> )
17 lutego 2013, 13:36 [cytuj]
Ja nie dałem rady, opłacało się obejrzeć?
Ja nie dałem rady, opłacało się obejrzeć?
17 lutego 2013, 15:38 [cytuj]
Konkursy dosc ciekawe :) Mecz mlodziakow nawet nawet. Dzis zobaczymy na co ich stac.
Konkursy dosc ciekawe :) Mecz mlodziakow nawet nawet. Dzis zobaczymy na co ich stac.
17 lutego 2013, 16:24 [cytuj]
Ja oglądam ;p Rising Stars tak średnio oglądałem, aż tak bardzo mnie nie interesowało, ale kilka niezłych akcji pokazali. Na konkursach się zawiodłem jakoś, szczególnie oczekiwałem lepszego konkursu wsadów ;p Dziś muszą dać dobre show, postaram się oglądać w nocy ale może być z tym ciężko. Ten skład East naprawdę robi na mnie wrażenie ;d
Ja oglądam ;p Rising Stars tak średnio oglądałem, aż tak bardzo mnie nie interesowało, ale kilka niezłych akcji pokazali. Na konkursach się zawiodłem jakoś, szczególnie oczekiwałem lepszego konkursu wsadów ;p Dziś muszą dać dobre show, postaram się oglądać w nocy ale może być z tym ciężko. Ten skład East naprawdę robi na mnie wrażenie ;d
17 marca 2013, 22:17 [cytuj]
youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NTkN2q6sUUk#

Monster dunk!!! :shock: :shock: :shock:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NTkN2q6sUUk#

Monster dunk!!! :shock: :shock: :shock:
17 marca 2013, 22:32 [cytuj]
Siwy, OMFG... :shock: :shock: :shock:
[b]Siwy[/b], OMFG... :shock: :shock: :shock:
17 marca 2013, 22:58 [cytuj]
Genialny wsad ! ! Widziałem w tym tygodniu już go ze 100 razy, jest wszędzie ;d Brandon Knight umarł po tym kontakcie... jestem pod wrażeniem.
Widziałem ostatnio kilka meczów Clippers, i dwójka Jordan, Griffin, pokazała kilka dobrych akcji zakończonych dunkami. Szukałem ostatnio na YT, takiej akcji jednej po kontrze Griffina, ale nie mogę znaleźć, a szkoda bo też dobry wsadzik był.
Genialny wsad ! ! Widziałem w tym tygodniu już go ze 100 razy, jest wszędzie ;d Brandon Knight umarł po tym kontakcie... jestem pod wrażeniem.
Widziałem ostatnio kilka meczów Clippers, i dwójka Jordan, Griffin, pokazała kilka dobrych akcji zakończonych dunkami. Szukałem ostatnio na YT, takiej akcji jednej po kontrze Griffina, ale nie mogę znaleźć, a szkoda bo też dobry wsadzik był.
11 kwietnia 2013, 23:52 [cytuj]
NBA interesuję się stosunkowo od niedawna, najbardziej lubię Miami Heat, ze względu na Wade'a i Allena :-) Generalnie oglądam skróty, przez późne godziny meczów, czasem w niedzielę jak grają stosunkowo wcześnie to obejrzę cały mecz :-D
Co do Allena, jest niesamowity, jego "płaskie" trójki zawsze robiły na mnie wrażenie - Polecam zobaczyć!
youtube.com/watch?v=T9NWMw9YsVs
NBA interesuję się stosunkowo od niedawna, najbardziej lubię Miami Heat, ze względu na Wade'a i Allena :-) Generalnie oglądam skróty, przez późne godziny meczów, czasem w niedzielę jak grają stosunkowo wcześnie to obejrzę cały mecz :-D
Co do Allena, jest niesamowity, jego "płaskie" trójki zawsze robiły na mnie wrażenie - Polecam zobaczyć!
http://www.youtube.com/watch?v=T9NWMw9YsVs
20 kwietnia 2013, 17:59 [cytuj]
Dziś pierwsze mecze Play-Off ! Jak dla mnie najciekawsza para Knicks-Celtics. Liczę na Knicksów ;d dziś na C+ Family o 22 chyba jest transmisja (godzinne opóźnienie transmisji, bo mecz chyba zaczyna się o 21).
San Antonio - Lakers i Oklahoma - Houston też ciekawe pary.
Dziś pierwsze mecze Play-Off ! Jak dla mnie najciekawsza para Knicks-Celtics. Liczę na Knicksów ;d dziś na C+ Family o 22 chyba jest transmisja (godzinne opóźnienie transmisji, bo mecz chyba zaczyna się o 21).
San Antonio - Lakers i Oklahoma - Houston też ciekawe pary.
20 kwietnia 2013, 22:41 [cytuj]
No wlasnie ogladam, dobrze ze dosc wczesnie. Wystarczajaco duzo nocy juz zarwalem :mrgreen:
No wlasnie ogladam, dobrze ze dosc wczesnie. Wystarczajaco duzo nocy juz zarwalem :mrgreen:
21 kwietnia 2013, 14:43 [cytuj]
A widzieliście co się stało niejakiemu Kevinowi Ware'owi (nie wiem czy dobrze odmieniłem jego nazwisko), uwaga zdjęcie tylko dla twardzieli, jak ktoś nie lubi widoku rozwalonej nogi z mięsem na wierzchu to niech lepiej tego nie otwiera.
i49.tinypic.com/vx0kg4.jpg
youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=itDNYl2Q1pY

Knicks o/
A widzieliście co się stało niejakiemu Kevinowi Ware'owi (nie wiem czy dobrze odmieniłem jego nazwisko), uwaga zdjęcie tylko dla twardzieli, jak ktoś nie lubi widoku rozwalonej nogi z mięsem na wierzchu to niech lepiej tego nie otwiera.
http://i49.tinypic.com/vx0kg4.jpg
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=itDNYl2Q1pY

Knicks o/
21 kwietnia 2013, 15:42 [cytuj]
Taki średni meczyk wczoraj był ;p Dziś Lakers -San Antonio też wcześnie to może się zobaczy.

Niemiły widok. Zdjęcie jeszcze jakoś przeżyłem, ale na filmiku już zabolało, uu.
Nie widziałem tego wcześniej, ale nie dawno jak przerzucałem kanały w tv, zostawiłem na chwilę na ESPN America, tam leciał Final Four tej ligi NCAA. I właśnie trafiłem na moment jak była jakaś rozmowa, czy coś o nim, jak przewozili go na tą hale gdzie to się odbywało. Zastanawiałem się wtedy o co z nim chodzi, nie wyglądało jakby miał tylko złamaną nogę. Leżał na noszach, później na jakimś wózku cały czas go pokazywali. Zastanawiałem się cały czas co z nim. A teraz patrzę, że to właśnie on.
Fatalne takie kontuzje.
Taki średni meczyk wczoraj był ;p Dziś Lakers -San Antonio też wcześnie to może się zobaczy.

Niemiły widok. Zdjęcie jeszcze jakoś przeżyłem, ale na filmiku już zabolało, uu.
Nie widziałem tego wcześniej, ale nie dawno jak przerzucałem kanały w tv, zostawiłem na chwilę na ESPN America, tam leciał Final Four tej ligi NCAA. I właśnie trafiłem na moment jak była jakaś rozmowa, czy coś o nim, jak przewozili go na tą hale gdzie to się odbywało. Zastanawiałem się wtedy o co z nim chodzi, nie wyglądało jakby miał tylko złamaną nogę. Leżał na noszach, później na jakimś wózku cały czas go pokazywali. Zastanawiałem się cały czas co z nim. A teraz patrzę, że to właśnie on.
Fatalne takie kontuzje.
|<  <  3  4  5  6  7    >  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayer Leverkusen 28 24 4 0 76
2. Bayern Monachium 28 19 3 6 60
3. VfB Stuttgart 28 19 3 6 60
4. RB Lipsk 28 16 5 7 53
5. Borussia Dortmund 28 15 8 5 53
6. Eintracht Frankfurt 28 10 12 6 42
7. FC Augsburg 28 9 9 10 36
8. TSG 1899 Hoffenheim 28 10 6 12 36
9. SC Freiburg 28 10 6 12 36
10. 1. FC Heidenheim 28 8 9 11 33
11. Borussia Mönchengladbach 28 7 10 11 31
12. Werder Brema 28 8 7 13 31
13. Union Berlin 28 9 5 15 30
14. VfL Wolfsburg 28 7 7 14 28
15. VfL Bochum 28 5 11 12 26
16. FSV Mainz 28 4 11 13 23
17. 1. FC Köln 28 4 10 14 22
18. SV Darmstadt 28 2 8 18 14
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 236
2. ponczos 232
3. jasiu85 228
4. RickenZMazowsza 226
5. donpedro 223
6. johnBVB 220
7. MAKAVELI 213
8. Kasper09 208
9. mlabedz17 207
10. gieksa76 207
cała tabela
shoutbox
Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 34 minut temu

Gittens Haller Ozcan Wolf Sule w pierwszym składzie

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 47 minut temu

Atletico właśnie teraz gra mecz z Gironą na który wyszło ustawieniem z 5 obrońcami i dostali gola już w 5 minucie także nie skreślałbym naszych tym bardziej biorąc pod uwagę jak cienkie na wyjazdach jest Atletico

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 54 minut temu

Kluczem w tym rewanżu moze być szybkie zdobycie bramki

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 54 minut temu

Atletico ostatnio też postawiło autobus i prawie odbiło się im to czkawką bo przy większym szczęściu byłoby 2 2

dawid2468
dawid2468 3 godzin temu

Atletico postawi aot9bus i będzie po meczu. Dzisiaj też słabo to widzę, bo mamy tendencje spadkową. 4 mecze dobrze, 4 mecze źle

Osa As
Osa As 3 godzin temu

Nie potrzeba fachowca w wagoniku, by ten mógł sobie radośnie kręcić piruety, jak to w wesołym miasteczku bywa.

MichałBVB
MichałBVB 4 godzin temu

Ile to razy już nie mieliśmy mieć żadnych szans bla bla a grupę śmierci mieliśmy skończyć na ostatnim miejscu.

aguero82
aguero82 5 godzin temu

Jeżeli naprawdę udałoby się dojść do finału Ligi Mistrzów to znaczy że jednak mamy fachowca na ławce trenerskiej

FilipSantana
FilipSantana Wczoraj, 23:52

Berger zdmentował już zainteresowanie Chabotem

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 21:49

Problem z finałem jest taki, że nawet jeśli przejdziemy Atletico to grając z takim pełnym pampersem przy pressingu przeciwnika nie mamy najmniejszych szans z PSG czy Barceloną

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 16:36

Osobiście wolałbym żeby doszli do finału ligi mistrzów nawet kosztem jeszcze 1 sezonu bez fachowca na ławce

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 16:34

Kurde ale jeśli uda mu się w lidze mistrzów to wątpię żeby go zwolnili

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 16:32

nawet ciężko powiedzieć kto się nadaje a komu trzeba szukać nowego klubu z punktu widzenia trenera słabo to wygląda

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 16:31

FilipSantana to prawda tylko zastanawiam się czy nasi zawodnicy jak Sabitzer czy Fulkrug są serio bez formy czy nasz trener po prostu nie potrafi poukładać wszystkiego

FilipSantana
FilipSantana Wczoraj, 16:08

Kapolini76, Strzelił gola czyli zrobił coś czego Fullkrug nie potrafi zrobić od lutego

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 15:32

Dlatego kiedyś pisałem wolałbym gdyby Jude odszedł po tym sezonie za darmo niż sezon temu za 100 mln bo jak już każdy z nas zauważył potrafimy tylko marnować ew chować po skarpetach zarobione pieniądze z sprzedanych zawodników

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 15:31

Sabitzer miał pełnić w naszym składzie rolę 8 czyli takiego box to box który daje coś zarówno w ataku jak i w obronie natomiast gość się bawi w chodzonego i cały mecz jest schowany za zawodnikiem nawet widząc że koledzy nie mają do kogo zagrac i tak nie zamierza się pokazać i potem musimy oglądać klepanie w obronie, generalnie poprzednie okienko to jakiś istny dramat w wykonaniu naszego zarządu a pieniądze z Bellinghama zostały zmarnowane na taki szrot że szkoda sie odzywać

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 15:23

dzięki panowie

waldekzsk
waldekzsk Wczoraj, 15:23

Can Sabitzer to dramatyczny duet. Szrot z najwyższej półki w naszej kadrze. Hallerowi bym dał pograć trochę. Füllkrug nic nie wnosi to meczy.To czołg.

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 15:21

Po ostatnim meczu w pierwszym składzie obowiązkiem powinna być obecność Brandta Gittensa Ozcan Malen Haller/Moukoko ale znając Edinka to na boisko wejdzie co najwyżej Gittens i to w 80 minucie przy wyniku 2 1 dla Gladbach

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 15:20

Dałby szanse Ozcanowi to nie bo po co lepiej grać tym samym duetem parchów mecz w mecz

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 15:19

Sabitzer to jak zwykle z szatni nie wyjdzie

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 15:18

Jak widzę pomoc Can Sabitzer to mogę śmiało powiedzieć że od pierwszej minuty gramy w 9

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 15:00

ni i może jeszcze kto się wyróżniał na plus bo skróty to za mało

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 14:59

panowie mam pytanie bo nie miałem jak obejrzeć meczu z Atletico jak zaprezentował się Haller

FilipSantana
FilipSantana Wczoraj, 14:11

Bo Terzic to amator, jakie kluby prowadził przed bvb?

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 13:56

zgadzam się że nie potrafi wykorzystać atutów niektórych piłkarzy choćby Moukoko coś w nim jest na pewno ale Terzic nie potrafi tego wydobyć

dawid2468
dawid2468 Wczoraj, 13:51

Terzic nie potrafi wykorzystać 3 napastników to chyba coś jest nie tak z trenerem niż zawodnikami

wola
wola Wczoraj, 13:28

Kicker zapowiada Fullkruga na jutro: Kobel - Ryerson, Hummels, N. Schlotterbeck, Maatsen - Sabitzer, Can - Malen, Brandt, Sancho - Füllkrug

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 12:08

Czyli dla nas najlepiej gdyby bayern wygrał ale muszę przyznać że dla mnie będzie to trudne zawsze życzę im porazki ale cóż lepiej żeby ograli Arsenal choć wierzę że my będziemy w top 4

statystyki
Użytkownicy online: Janowarus, Seiano
Gości online: 29
Zarejestrowanych użytkowników: 9979
Ostatnio zarejestrowany: wienio
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem