Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Skąd się wziął twój nick?
25 lipca 2007, 10:34 [cytuj]
hmm moja ksywka to troszke smieszna sprawa :D jak bylem gowniarzem i mialem jakies 13 lat to czasem robilismy spotkania z czatu osob z Gliwic (dla nie wtajemniczonych GG dopiero zaczynala dzialalnosc wiec malo kto w ogole to mial i wiedzial o tym wiec sie siedzialo na czatach ;) ) no i tak sie spotykalismy po jakies 60-80 osob i szlo sie na dyskoteke po wypiciu %% no ale ktoregos razu w czasie takiego spotkania poszlismy do kumpla ktory pracowal w kafejce internetowej,chwile z nim porozmawialismy a ja chcialem maila wyslac (a ze wszyscy bylismy juz po troszku %%% ) to podobno usiadlem i napisalem slowo ZESIQ cokolwiek to znaczy hehehehehehe ;P no i tak jakos zostalo do dzis :P glupie bledy mlodosci przez ksywe nie zostana zapomniane ;p
hmm moja ksywka to troszke smieszna sprawa :D jak bylem gowniarzem i mialem jakies 13 lat to czasem robilismy spotkania z czatu osob z Gliwic (dla nie wtajemniczonych GG dopiero zaczynala dzialalnosc wiec malo kto w ogole to mial i wiedzial o tym wiec sie siedzialo na czatach ;) ) no i tak sie spotykalismy po jakies 60-80 osob i szlo sie na dyskoteke po wypiciu %% no ale ktoregos razu w czasie takiego spotkania poszlismy do kumpla ktory pracowal w kafejce internetowej,chwile z nim porozmawialismy a ja chcialem maila wyslac (a ze wszyscy bylismy juz po troszku %%% ) to podobno usiadlem i napisalem slowo ZESIQ cokolwiek to znaczy hehehehehehe ;P no i tak jakos zostalo do dzis :P glupie bledy mlodosci przez ksywe nie zostana zapomniane ;p
25 lipca 2007, 14:33 [cytuj]
To dobre :-)
To dobre :-)
25 lipca 2007, 14:36 [cytuj]
A ja mam tak po koncówce imienia bo się nazywam Błażej więc żeby było krócej to koledzy zaczęli do mnie wołać Żeju i tak się przyjęło i już mało kto mówi do mnie po imieniu:)
A ja mam tak po koncówce imienia bo się nazywam Błażej więc żeby było krócej to koledzy zaczęli do mnie wołać Żeju i tak się przyjęło i już mało kto mówi do mnie po imieniu:)
26 lipca 2007, 22:17 [cytuj]
Mazkaz no nie wiem skad tak jakosc od Mazaka :)
Mazkaz no nie wiem skad tak jakosc od Mazaka :)
31 sierpnia 2007, 23:37 [cytuj]
DZUDZO - hmm... nazwał mnie tak kumpel i tak wyszło
Nie wiem z kąd on to wymyślił ;]
DZUDZO - hmm... nazwał mnie tak kumpel i tak wyszło
Nie wiem z kąd on to wymyślił ;]
1 września 2007, 08:12 [cytuj]
mój to skrót od RadeX, a ten to pozostałość po czasach kiedy na osiedlu literka X w nicku była lansem :-P
mój to skrót od RadeX, a ten to pozostałość po czasach kiedy na osiedlu literka X w nicku była lansem :-P
9 września 2007, 13:35 [cytuj]
a mój nick powtał przy zakładaniu maila ksywka + 09 (rok założenia bvb) a ksywka powstała lata temu na zielonych lekcjach (to były czasy :mrgreen: ) przez przypadek się źle podpisałem i koledzy mnie nazwali umor (od nazwiska Umofner)
a mój nick powtał przy zakładaniu maila ksywka + 09 (rok założenia bvb) a ksywka powstała lata temu na zielonych lekcjach (to były czasy :mrgreen: ) przez przypadek się źle podpisałem i koledzy mnie nazwali umor (od nazwiska Umofner)
9 września 2007, 21:59 [cytuj]
hmm w sumie to od tego że mój nauczyciel w gim. nie wiedział jak sie nazywam ;P a że miałem koszulke Rickena na sobie to tak na mnie zaczął wołać ;P i później już wszyscy tak na mnie gadali ;P
hmm w sumie to od tego że mój nauczyciel w gim. nie wiedział jak sie nazywam ;P a że miałem koszulke Rickena na sobie to tak na mnie zaczął wołać ;P i później już wszyscy tak na mnie gadali ;P
26 października 2007, 12:17 [cytuj]
Któregoś roku jechałem na wakacje w góry z zakładu pracy mojego taty. Tam poznałem grupkę młodych ludzi, którzy z racji na moją ciemną karnację namaścili mnie tą oto ksywką. W tym roku niestety nie było mi dane się poopalać, więc jestem dość znacznie wybielony.
Któregoś roku jechałem na wakacje w góry z zakładu pracy mojego taty. Tam poznałem grupkę młodych ludzi, którzy z racji na moją ciemną karnację namaścili mnie tą oto ksywką. W tym roku niestety nie było mi dane się poopalać, więc jestem dość znacznie wybielony.
29 października 2007, 16:41 [cytuj]
Mieszkać w Gdańsku i sie nie opalić :mrgreen: Szewc bez butów chodzi :lol:
Mieszkać w Gdańsku i sie nie opalić :mrgreen: Szewc bez butów chodzi :lol:
30 października 2007, 12:38 [cytuj]
Biorąc pod uwagę to, iż całe wakacje pracowałem, to nie ma w tym nic dziwnego.
Biorąc pod uwagę to, iż całe wakacje pracowałem, to nie ma w tym nic dziwnego.
24 listopada 2007, 10:21 [cytuj]
sledz od mojego przezwiska w gimie a 91 to rocznik w którym się urodziłem:D
sledz od mojego przezwiska w gimie a 91 to rocznik w którym się urodziłem:D
13 maja 2008, 15:02 [cytuj]
Ben-imię
13-ulubiona liczba
Ben-imię
13-ulubiona liczba
15 sierpnia 2008, 15:15 [cytuj]
Lampard- od ulubionego piłkarza, 7- numer na koszulce dawnego idola Davida Beckhama który z tym nr. grał w reprezentacji!
Lampard- od ulubionego piłkarza, 7- numer na koszulce dawnego idola Davida Beckhama który z tym nr. grał w reprezentacji!
15 sierpnia 2008, 15:20 [cytuj]
Volverin - Od znanej postaci z filmu i komiksów "X-Men". Jest lekka różnica w pisowni:

Volverin - Wolverine :P
Volverin - Od znanej postaci z filmu i komiksów "X-Men". Jest lekka różnica w pisowni:

Volverin - Wolverine :P
15 sierpnia 2008, 15:41 [cytuj]
Zdzisław- szkolno/osiedlowe przezwisko... naprawdę nazywam się Mateusz ale mało kto tak do mnie teraz mówi. Ogólnie rzecz biorąc to większa część rodziny mówi do mnie Zdzisław. Zamiennie- zdzichu, zdzisiu, zdziszek, dzidek, zdzislawie itd.itp.
Zdzisław- szkolno/osiedlowe przezwisko... naprawdę nazywam się Mateusz ale mało kto tak do mnie teraz mówi. Ogólnie rzecz biorąc to większa część rodziny mówi do mnie Zdzisław. Zamiennie- zdzichu, zdzisiu, zdziszek, dzidek, zdzislawie itd.itp.
15 sierpnia 2008, 15:55 [cytuj]
Gdzieśtam w szkole kiedyś mnie nazwali, spodobało mi się, rozpropagowałem. Na scenie BVB znany tylko jako Szeryf.

Obecnie, gdziekolwiek indziej używam Bodolsogbörged (z mongolskiego: Orzeł, który lubi rozmyślać :D) i w skrótach: Bodi, Bodo, Bodolsog.
Gdzieśtam w szkole kiedyś mnie nazwali, spodobało mi się, rozpropagowałem. Na scenie BVB znany tylko jako Szeryf.

Obecnie, gdziekolwiek indziej używam Bodolsogbörged (z mongolskiego: Orzeł, który lubi rozmyślać :D) i w skrótach: Bodi, Bodo, Bodolsog.
15 sierpnia 2008, 16:48 [cytuj]
"Lukas" od imienia tradycyjnie tylko przełożyłem z polskiego na niemiecki:) lecz ksywka ta obowiązuje mnie jedynie w świecie internautów...Moja naturalna ksywa to "Wesoł" od nazwiska ale używana jest ona tylko w otoczeniu znajomych tych nie internetowych:)
"Lukas" od imienia tradycyjnie tylko przełożyłem z polskiego na niemiecki:) lecz ksywka ta obowiązuje mnie jedynie w świecie internautów...Moja naturalna ksywa to "Wesoł" od nazwiska ale używana jest ona tylko w otoczeniu znajomych tych nie internetowych:)
15 sierpnia 2008, 20:58 [cytuj]
Givdaf, nikt nawet nie próbuje, ja także nie mam pojęcia. Zapodawaj.
Givdaf, nikt nawet nie próbuje, ja także nie mam pojęcia. Zapodawaj.
15 sierpnia 2008, 21:03 [cytuj]
Od angielskiego słowa "give" i marki samochodu "DAF"? W sensie, że rozdajesz ciężarówki?
Od angielskiego słowa "give" i marki samochodu "DAF"? W sensie, że rozdajesz ciężarówki?
<  1  2  3  4  5    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. RB Lipsk 5 4 1 0 13
2. Bayern Monachium 5 4 0 1 12
3. Borussia Dortmund 5 4 0 1 12
4. VfB Stuttgart 5 2 2 1 8
5. Borussia Mönchengladbach 5 2 2 1 8
6. Eintracht Frankfurt 5 2 2 1 8
7. FC Augsburg 4 2 1 1 7
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. MrProroK 78
2. RickenZMazowsza 75
3. legmg04 75
4. JungKamil3 75
5. Asiasith 75
6. arturborussen 75
7. BVB Super 75
cała tabela

shoutbox

F1066
F1066 godzinę temu

Tormaschine !

F1066
F1066 godzinę temu

https://www.sport.de/news/ne4218146/bvb-ur-dortmunder-kevin-grosskreutz-spendiert-kuriose-derby-belohnung-fuer-tormaschine-erling-haaland/

Armandzio
Armandzio 3 godzin temu

brawo ty,tez bym tak chcial ;)

angor18
angor18 5 godzin temu

Awansuje w typerze. Muszę zgarnąć koszulkę BVB :)

staraerakloppa
staraerakloppa 6 godzin temu

a zauwazyliscie ,ze w ogóle czesto trafiają sie transmisje gdzie obraz jest minimalnie przyspieszony? Fatalnie sie coś takiego oglada i to raczej nie wina dekodera ,bo mam nowy, a bulić za full pakiet sportowy trzeba.

Armandzio
Armandzio 6 godzin temu

cuda to jest to ze nasz mecz jest z Arminią za tydzien tez na eleven

Le0n
Le0n 6 godzin temu

Niestety ale takie są fakty, Bundesliga (sześć/siedem meczów w kolejce) w Eleven. Wcześniej było ich siedem. Zresztą od kiedy 99,99% udziałów posiada CP to jest coraz więcej reklam, których raczej na kanałach premium, dodatkowo płatnych raczej aż tyle nie powinno być.

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 15:27

to samo liga hiszpanska , 3 mecze od 16 również w canal , brawo.

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 15:25

no tego jeszcze nie grali , dwa mecze bundesligi dzisiaj na canal + :D Ci co wykupili ten szajs mając cyfrowy polsat zostali legalnie ocyganieni, no bo Ci z canal - zawsze mogą sobie dokupic eleven.

F1066
F1066 Wczoraj, 11:53

https://sportbild.bild.de/bundesliga/2020/1-bundesliga/bvb-dortmund-schalke-fan-stadion-73578908.sport.html

F1066
F1066 1 dni temu, 2020-10-24

Taxi czeka, jadymy do Brilonu :)))

Alex139
Alex139 1 dni temu, 2020-10-24

Chyba, że trenerem już nie będzie Lucjusz

Alex139

Nie

Ksordius2323
Ksordius2323 1 dni temu, 2020-10-24

jak myślicie mamy szansę 7 listopada z Bayernem ?

Murzyn
Murzyn 1 dni temu, 2020-10-24

Kto wpadł na ten genialny pomysł, żeby u góry koszulki umieszczać nazwę klubu zamiast nazwiska? Wiem, że to nie jest nowy pomysł i kiedyś już tak mieliśmy, ale to bardzo niepraktyczne. Stoi grupa smerfów tyłem do kamery i zamiast nazwisk widać schalke, schalke, schalke. Derby nasze!

Pawelinho
Pawelinho 1 dni temu, 2020-10-24

Jednak nawet wtedy gra defensywna pozostawiała wiele do życzenia lub czy bardzo słabe mecz np z Mainz o ile dobrze pamiętam.

Marcio22
Marcio22 1 dni temu, 2020-10-24

Noo nie, ale porównując te style to jest ,byla różnica. Co do meczu wtedy, to super byl to mecz do ogladania na żywo

Pawelinho

z tyłu nie z przodu*

Pawelinho

marcio22 dlatego te 4 z przodu z tak słabą ległą nie wyglądało dobrze.

Marcio22

Gra z tuchelem byla o wiele lepsza do przodu, z szybkością, z pomyslem , dynamika ale tez bez obrony , jak se przypomne mecz z legia 8:4 to gra do przodu super a z tylu bez obrony i bramki.

Alex139

Meczy*

Alex139

Wygrywają 4-5 męczy potem potykają się w meczu w którym nie mają prawa się potknąć, i że styl gry jednak nie napawa optymizmem - wszyscy to wiedzą tylko nie Achim

Pawelinho

po co? Wystarczy, że słuchałem żenującego komentarza podczas meczu BVB-s03+1 teraz wolę obejrzeć mecz Pogoń-legła.

Alex139

O grze BVB z Lucjuszem na lawce

Marcio22

Co tam gawędzi?

Alex139

Posłuchajcie Urbana na Eleven

Marcio22

Kazdy to widzi tylko nie Lucek

Marcio22

Byle bedzie gral Brandt w srodku. W kazdym ustawieniu w ktorym gra BvB 343 czy 4231 czy 4141 brandt ma grac w srodku i tyle.

Maliniak1991
Maliniak1991 1 dni temu, 2020-10-24

dokładnie brandt może być naszym drugim reusem rodowity niemiec ,który nie ma parcia na gre w Anglii czy Hiszpanii szkoda go stracić bo jeżeli będzie grał a my mu nie będziemy ochłapów płacić to na pewno ida nam się go u nas utrzymać

MedBVB
MedBVB 1 dni temu, 2020-10-24

W środę ważny mecz z Zenitem który trzeba wygrać

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 41
Zarejestrowanych użytkowników: 8901
Ostatnio zarejestrowany: pawelmpc

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem