Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  11  12  13  14  15  
18 marca 2013, 17:58 [cytuj]
Może niech Kubica spróbuje sił w WRC. Z chęcią bym go tam zobaczył i moim zdaniem F1 jest zawładnięta przez pieniądze i to one wygrywają. Podstawa to samochody a kierowcy to prawie dodatki...

W WRC liczą się umiejętności kierowcy
Może niech Kubica spróbuje sił w WRC. Z chęcią bym go tam zobaczył i moim zdaniem F1 jest zawładnięta przez pieniądze i to one wygrywają. Podstawa to samochody a kierowcy to prawie dodatki...

W WRC liczą się umiejętności kierowcy
18 marca 2013, 19:13 [cytuj]
Również zawsze będę kibicował Robertowi, ale każdego ranka podczas jego rajdów będę szybko sprawdzał Live Timing, czy ukończył dany odcinek lub nie pojawił się na mecie... Cały czas mam ten feralny dzień 6 lutego 2011 roku przed oczami :roll: O wiele spokojniej czułbym się, gdyby startował nawet w DTM - tor to jednak większe bezpieczeństwo, niż wąskie uliczki.
Również zawsze będę kibicował Robertowi, ale każdego ranka podczas jego rajdów będę szybko sprawdzał Live Timing, czy ukończył dany odcinek lub nie pojawił się na mecie... Cały czas mam ten feralny dzień 6 lutego 2011 roku przed oczami :roll: O wiele spokojniej czułbym się, gdyby startował nawet w DTM - tor to jednak większe bezpieczeństwo, niż wąskie uliczki.
18 marca 2013, 23:12 [cytuj]
"Ap4cz05" powiedział/a:
Najlepsza trójka to ALO-HAM-RAI.
Taaa.. a Vettel to beztalencie...
Taaa.. a Vettel to beztalencie...
19 marca 2013, 16:53 [cytuj]
Nie uważam, że beztalencie, ale moim zdaniem nie należy do czołowej trójki. Już kilka razy pokazał, że startując z dalszej pozycji traci zimną krew i łapie jakieś kary lub powoduje kraksy. Trzeba mu przyznać, że w kwalifikacjach jest bardzo szybki, ale już od kilku lat dysponuje prawie zawsze najlepszym samochodem w stawce.
Nie uważam, że beztalencie, ale moim zdaniem nie należy do czołowej trójki. Już kilka razy pokazał, że startując z dalszej pozycji traci zimną krew i łapie jakieś kary lub powoduje kraksy. Trzeba mu przyznać, że w kwalifikacjach jest bardzo szybki, ale już od kilku lat dysponuje prawie zawsze najlepszym samochodem w stawce.
19 marca 2013, 17:03 [cytuj]
en.wikipedia.org/wiki/2012_Abu_Dhabi_Grand_Prix

Z ostatniego na 3. miejsce.
http://en.wikipedia.org/wiki/2012_Abu_Dhabi_Grand_Prix

Z ostatniego na 3. miejsce.
20 marca 2013, 00:05 [cytuj]
A ja uważam, że Vettel jest za dobry, dlatego go tak ciśniecie :-) .
A ja uważam, że Vettel jest za dobry, dlatego go tak ciśniecie :-) .
20 marca 2013, 11:03 [cytuj]
Lexy, Sprzyjały mu warunki :P Pamiętacie wyczyn Buttona w Kanadzie, gdzie to podczas wyścigu zajmował wszystkie pozycje i wygrał wyścig właśnie wyprzedzając Vettela, który prowadził i nie wytrzymał presji. Nie jest umiejętnością jechać z przewagą 30 sek jako pierwszy mając pusty tor przed sobą, tzn umiejętności trzeba mieć żeby zachować koncentracje, ale na prawdę Red Bull robi znakomite bolidy i umiejętności w tym bolidzie schodzą na drugi plan.
[b]Lexy[/b], Sprzyjały mu warunki :P Pamiętacie wyczyn Buttona w Kanadzie, gdzie to podczas wyścigu zajmował wszystkie pozycje i wygrał wyścig właśnie wyprzedzając Vettela, który prowadził i nie wytrzymał presji. Nie jest umiejętnością jechać z przewagą 30 sek jako pierwszy mając pusty tor przed sobą, tzn umiejętności trzeba mieć żeby zachować koncentracje, ale na prawdę Red Bull robi znakomite bolidy i umiejętności w tym bolidzie schodzą na drugi plan.
20 marca 2013, 12:02 [cytuj]
Dla mnie najlepszymi kierowcami są Kimi i Alonso ale Vettel jest młodszy i na podobnym poziomie,kto wie czy nie przeskoczy starych wyjadaczy.
Pomyśleć że Vettel był kierowcą testowym Roberta.Teraz gdzie jeden,gdzie drugi.Jak szybko może się w sporcie pozmieniać
Dla mnie najlepszymi kierowcami są Kimi i Alonso ale Vettel jest młodszy i na podobnym poziomie,kto wie czy nie przeskoczy starych wyjadaczy.
Pomyśleć że Vettel był kierowcą testowym Roberta.Teraz gdzie jeden,gdzie drugi.Jak szybko może się w sporcie pozmieniać
24 marca 2013, 12:35 [cytuj]
Komuś dzisiaj po wyścigu puściły nerwy, a Vettel okazał się jednak człowiekiem, który nie umie przegrywać.
Komuś dzisiaj po wyścigu puściły nerwy, a Vettel okazał się jednak człowiekiem, który nie umie przegrywać.
24 marca 2013, 12:59 [cytuj]
Ja tam kiedys kibicowalem Sennie,Manselowi,potem lata schumacherowi,a teraz kibicuje Ferrari i glownie Massie,natomiast Vettel to swiatowa czolowka,ktory w dobry Bolidzie Wygrywa,i zdobywa tytuly,przypuszcza ze alonso,raikkonen w jego aucie rowniez jezdzili by jak sebek.Ja go tam lubie bo jest niemcem:)
Ja tam kiedys kibicowalem Sennie,Manselowi,potem lata schumacherowi,a teraz kibicuje Ferrari i glownie Massie,natomiast Vettel to swiatowa czolowka,ktory w dobry Bolidzie Wygrywa,i zdobywa tytuly,przypuszcza ze alonso,raikkonen w jego aucie rowniez jezdzili by jak sebek.Ja go tam lubie bo jest niemcem:)
25 lutego 2014, 11:03 [cytuj]
Fatalne wieści dochodzą z Grenoble szybki.fakt.pl/dramatyczne-wiesci-w-sprawie-schumachera,artykuly,446403,1.html
Fatalne wieści dochodzą z Grenoble http://szybki.fakt.pl/dramatyczne-wiesci-w-sprawie-schumachera,artykuly,446403,1.html
14 marca 2014, 20:31 [cytuj]
Ogladam wlasnie trening z Melbourne. Nie jestem w temacie - czy ktos sie orientuje jakie zmiany konstrukcyje w tym roku wprowadzono? Odglosy jakbym ogladal wyscig kosiarek.
:shock:
Ogladam wlasnie trening z Melbourne. Nie jestem w temacie - czy ktos sie orientuje jakie zmiany konstrukcyje w tym roku wprowadzono? Odglosy jakbym ogladal wyscig kosiarek.
:shock:
14 marca 2014, 21:19 [cytuj]
youtube.com/watch?v=hFHmYFlbFn8

A propos zmian, po angielsku
http://www.youtube.com/watch?v=hFHmYFlbFn8

A propos zmian, po angielsku
14 marca 2014, 22:35 [cytuj]
Głowna zmiana to EKO silniki 1.6 V6 , plus ulepszony KERS co się nazywa ERS-K , a rożni się tym że więcej mocy w krótszym czasie jest dostarczana do kół bolidu.
Głowna zmiana to EKO silniki 1.6 V6 , plus ulepszony KERS co się nazywa ERS-K , a rożni się tym że więcej mocy w krótszym czasie jest dostarczana do kół bolidu.
14 marca 2014, 23:42 [cytuj]
Ważna informacja - Polsat przedłużył kontrakt na transmisje F1 w Polsce, ale każdy weekend Grand Prix będzie pokazywany tylko w Polsat Sport lub Polsat Sport Extra. Nie ma już kwalifikacji i wyścigu w otwartym Polsacie. Także budzik na 4 rano nastawiony i jazda :)
Ważna informacja - Polsat przedłużył kontrakt na transmisje F1 w Polsce, ale każdy weekend Grand Prix będzie pokazywany tylko w Polsat Sport lub Polsat Sport Extra. Nie ma już kwalifikacji i wyścigu w otwartym Polsacie. Także budzik na 4 rano nastawiony i jazda :)
6 stycznia 2015, 23:30 [cytuj]
wiadomosci.onet.pl/polska-doczeka-sie-toru-f1-slynny-niemiec-juz-stworzyl-koncepcje/gk2kk

Wiem, że artykuł jest stary? ale co o tym sądzicie, żeby w Polsce powstał taki kompleks?
http://wiadomosci.onet.pl/polska-doczeka-sie-toru-f1-slynny-niemiec-juz-stworzyl-koncepcje/gk2kk

Wiem, że artykuł jest stary? ale co o tym sądzicie, żeby w Polsce powstał taki kompleks?
13 marca 2015, 17:10 [cytuj]
Interesuje się ktoś jak wygląda sytuacja z prawami do transmisji w Polsce w tym sezonie?? Początek już w ten weekend a z tego co widzę na Polsacie nie planują żadnych transmisji. Już w ogóle nie będzie w Polsacie? Czy jakaś inna stacja będzie pokazywała?
Interesuje się ktoś jak wygląda sytuacja z prawami do transmisji w Polsce w tym sezonie?? Początek już w ten weekend a z tego co widzę na Polsacie nie planują żadnych transmisji. Już w ogóle nie będzie w Polsacie? Czy jakaś inna stacja będzie pokazywała?
13 marca 2015, 17:12 [cytuj]
cyrkf1.pl/transmisje-f1-w-2015-roku-w-polsce/
http://www.cyrkf1.pl/transmisje-f1-w-2015-roku-w-polsce/
6 stycznia 2016, 08:40 [cytuj]
:arrow:
:arrow:
23 lipca 2019, 21:52 [cytuj]
Pora odkopać temat :-)

Połowa sezonu już za nami, ale wszystko wydaje się być rozstrzygnięte już od paru tygodni. Mercedes jest bezkonkurencyjny, Ferrari kompromituje się niemal w każdym wyścigu, nawet na torach, gdzie dzięki przewadze silnika radzą sobie lepiej od Mercedesa. Vettel jest kompletnie rozbity, od feralnej wpadki na Hockenheim rok temu ewidentnie nie radzi sobie z presją. Coraz częściej jest objeżdżany przez swojego partnera, młokosa Charlesa Leclerca. On i Max Verstappen są jedynymi gwarantami emocji w tym sezonie. Red Bullowi przejście na silniki Hondy zrobiło na dobre, w połączeniu z perfekcyjną aerodynamiką mogą sporo namieszać w niedalekiej przyszłości.

6 zespołów środka stawki jest bardzo blisko siebie, a w ostatnich tygodniach na przód wyraźnie wysunął się McLaren. Odbili się od dna, które osiągnęli współpracując z Hondą. Rozczarowująca jest postawa Haasa, który jest szybki na pojedynczym okrążeniu, ale na dystansie wyścigu kompletnie sobie nie radzi, głównie przez niezrozumienie tegorocznych opon. Sytuacji nie poprawiają kierowcy, którzy tydzień temu przeszli samych siebie, eliminując się z rywalizacji już na pierwszym okrążeniu...

Na koniec to, co jest dla nas najważniejsze. Po 8 latach faktem stał się powrót Roberta Kubicy do fotela wyścigowego. Piękna historia niestety jest przyćmiewana przez postawę Williamsa w tym sezonie. Jest to książkowy przykład jak nie prowadzić zespołu wyścigowego. Chaos i dezorganizacja zwieńczona została fatalnym bolidem. Kierowcy Willamsa zmuszeni są okupować dwa ostatnie miejsca, z olbrzymią stratą do przedostatniego zespołu. Sam Robert przegrywa rywalizację ze swoim partnerem, utalentowanym debiutantem Georgem Russellem, nota bene juniorem Mercedesa. Na najbliższy weekend na Hockenheim Williams planuje dość spory pakiet poprawek. Nie ma co liczyć na rewolucję, gdyż strata jest zbyt duża, ale przekonamy się, czy zespół idzie w dobrym kierunku. W przyszłym sezonie zespoły będą raczej rozwijać tegoroczne konstrukcje, przygotowując się na rewolucję techniczną w 2021.
Pora odkopać temat :-)

Połowa sezonu już za nami, ale wszystko wydaje się być rozstrzygnięte już od paru tygodni. Mercedes jest bezkonkurencyjny, Ferrari kompromituje się niemal w każdym wyścigu, nawet na torach, gdzie dzięki przewadze silnika radzą sobie lepiej od Mercedesa. Vettel jest kompletnie rozbity, od feralnej wpadki na Hockenheim rok temu ewidentnie nie radzi sobie z presją. Coraz częściej jest objeżdżany przez swojego partnera, młokosa Charlesa Leclerca. On i Max Verstappen są jedynymi gwarantami emocji w tym sezonie. Red Bullowi przejście na silniki Hondy zrobiło na dobre, w połączeniu z perfekcyjną aerodynamiką mogą sporo namieszać w niedalekiej przyszłości.

6 zespołów środka stawki jest bardzo blisko siebie, a w ostatnich tygodniach na przód wyraźnie wysunął się McLaren. Odbili się od dna, które osiągnęli współpracując z Hondą. Rozczarowująca jest postawa Haasa, który jest szybki na pojedynczym okrążeniu, ale na dystansie wyścigu kompletnie sobie nie radzi, głównie przez niezrozumienie tegorocznych opon. Sytuacji nie poprawiają kierowcy, którzy tydzień temu przeszli samych siebie, eliminując się z rywalizacji już na pierwszym okrążeniu...

Na koniec to, co jest dla nas najważniejsze. Po 8 latach faktem stał się powrót Roberta Kubicy do fotela wyścigowego. Piękna historia niestety jest przyćmiewana przez postawę Williamsa w tym sezonie. Jest to książkowy przykład jak nie prowadzić zespołu wyścigowego. Chaos i dezorganizacja zwieńczona została fatalnym bolidem. Kierowcy Willamsa zmuszeni są okupować dwa ostatnie miejsca, z olbrzymią stratą do przedostatniego zespołu. Sam Robert przegrywa rywalizację ze swoim partnerem, utalentowanym debiutantem Georgem Russellem, nota bene juniorem Mercedesa. Na najbliższy weekend na Hockenheim Williams planuje dość spory pakiet poprawek. Nie ma co liczyć na rewolucję, gdyż strata jest zbyt duża, ale przekonamy się, czy zespół idzie w dobrym kierunku. W przyszłym sezonie zespoły będą raczej rozwijać tegoroczne konstrukcje, przygotowując się na rewolucję techniczną w 2021.
|<  <<  <  11  12  13  14  15  
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayer Leverkusen 34 28 6 0 90
2. VfB Stuttgart 34 23 4 7 73
3. Bayern Monachium 34 23 3 8 72
4. RB Lipsk 34 19 8 7 65
5. Borussia Dortmund 34 18 9 7 63
6. Eintracht Frankfurt 34 11 14 9 47
7. TSG 1899 Hoffenheim 34 13 7 14 46
8. 1. FC Heidenheim 34 10 12 12 42
9. Werder Brema 34 11 9 14 42
10. SC Freiburg 34 11 9 14 42
11. FC Augsburg 34 10 9 15 39
12. VfL Wolfsburg 34 10 7 17 37
13. FSV Mainz 34 7 14 13 35
14. Borussia Mönchengladbach 34 7 13 14 34
15. Union Berlin 34 10 6 19 34
16. VfL Bochum 34 7 12 15 33
17. 1. FC Köln 34 5 12 17 27
18. SV Darmstadt 34 3 8 23 17
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 285
2. donpedro 278
3. jasiu85 278
4. RickenZMazowsza 275
5. johnBVB 270
6. ponczos 269
7. MAKAVELI 262
8. Grzes2603 255
9. Kasper09 254
10. mlabedz17 253
cała tabela
shoutbox
Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 19 minut temu

Oby nie skończyło się jak z Sule

Wojtyła z Dortmundu

Łasi się na kaskę

Wojtyła z Dortmundu

Gdzieś czytałem że Guirassy oprócz podwojenia pensji chce również solidny bonus za podpisanie kontraktu

Kot13
Kot13 godzinę temu

Guirassim też zainteresowana jest Chelsea więc jeżeli dojdzie do licytacji między BVB a The Blues to raczej zwycięsko wyjdzie z niej klub z Premier League

T-Mac
T-Mac godzinę temu

Demontaż Stuttgartu już ruszył. Ito w buyernie za 23 miliony. Oby kolejnym był Guirassy u nas, ale to tylko ze względu na cenę, bo za taką nic lepszego nie dostaniemy. Może akurat będziemy mieli farta, że Serhou nie był jednosezonowym wyskokiem i 20+ bramek będzie potrafił i nam zapewnić...

T-Mac
T-Mac godzinę temu

Wyczuwasz wielki powrót do BVB ? ;)

grzegorzBVB
grzegorzBVB 2 godzin temu

Ciekawe zestawienie środka obrony Chorwatów;)

nick
nick 4 godzin temu

Do końca czerwca Chelsea musi kogoś sprzedać, żeby uniknąć kary, więc pewnie liczą, że uda się obniżyć cenę. Alternatywą ma być Kadioglu.

Kapolini76
Kapolini76 Dzisiaj, 10:54

Nie wiem na co czekają po euro jego wartość może szybko wzrosnąć wtedy Chelsea nie będzie chętna do rozmowy z nami bo kolejka chętnych może gwałtownie wzrosnąć

Kapolini76
Kapolini76 Dzisiaj, 10:52

niech tylko załatwią najszybciej Maatsena chłopak sprawdzony i prawdziwe wzmocnienie

Kapolini76
Kapolini76 Dzisiaj, 10:50

popieram waszą myśl że ta nasza kadra nie wygląda tak źle wystarczy parę mądrych transferów i można się bić o majstra wale nie musi być drogo wystarczy mądrze poszukać

artur1973
artur1973 Dzisiaj, 08:49

Alex3110 Jeśli zatrzymany Kobela, Ryersona, Schlotterbecka, Matsena, Sabitzera, Brandta, Malena, Adeyemiego, Duranvilea, Gittensa, Fullkruga , do tego wróci Rothe to potrzebujemy na gwałt: jednego stopera, jednego bocznego obrońcę (wahadłowego) do wymiany z Maatsenem i Ryersonem, przede wszystkim 6 i kreatywną 8. Jeśli odejdą Mou lub Haller potrzebujemy jeszcze napastnika do rotacji z Fullkrugiem

johnBVB
johnBVB Dzisiaj, 08:49

A na moje oko to sam so ie dal spokoj, bo atmoafera geata, ale racka, zawodnikow jak sie ogarnie, to tez zlych nie mamy.

dawid2468
dawid2468 Dzisiaj, 08:45

Skoro odszedł Terzic sam to znaczy że i tak by go zwolnili tylko Wacek dal mu cynk że go dłużej nie może trzymać i żeby sam odszedł bo to lepiej wygląda niż zwolnienie

Alex3110
Alex3110 Dzisiaj, 07:47

A ja wierzę w Rickena i w to, że ma pomysł na odświeżenie kadry, bo to też nie jest tak, że potrzebujemy polowe zawodników wymienić, 5 mądrych transferów i walczymy o majstra!

johnBVB
johnBVB Dzisiaj, 07:27

Ja sobie tak na spokoj ie po emocjach mysle o tym wszyatkim i chyba dobrze, ze tak sie stalo. Terzic chyba odszedl dla do ra klubu, a klub podziekowal hummelsowi, zeby nie bylo na przyszlosc sytuacji, gdzie zawodnicy sobie moga wybierac kto ma ich trenowac. Osobiscie Sahina nie skreslam, a wiem tez, ze nasi sternicy miewaja glupie pomysly i jak mialby znowu przyjsc jakis stöger to chyba lepiej, ze Sahin sproboje, chociaz bedzie miec trudne zadanie, bo czuje, ze przyszly rok moze byc na prawde ciezki kadrowo...

Alvaro z gitaro
Alvaro z gitaro Wczoraj, 22:57

Jak to mowi staropolskie przysłowie ,raz w roku to i ślepej kurze ....., nasi rządzą. Czekamy na lukratywne oferty :D

Rebe Jankiel
Rebe Jankiel Wczoraj, 22:57

Luks chłopaki dali zmiany. Cieszą bramki naszych, Fullkrug jest kocur.

Alex3110
Alex3110 Wczoraj, 22:55

I drugi :)

j4nek
j4nek Wczoraj, 22:32

noooo

Alvaro z gitaro
Alvaro z gitaro Wczoraj, 22:32

Ale nasz Borusse przyj..ł :) aż się miło patrzy.

Kot13
Kot13 Wczoraj, 21:27

Może dostał warunkową albo dali mu czas na jej wyrobienie do sierpnia

dawid2468
dawid2468 Wczoraj, 21:26

Część z Was pisała ze Sahin nie może być trenerem BVB bo nie ma jakieś tam licencji pro i to trwa ileś miesięcy na jej wyrobienie

Alex3110
Alex3110 Wczoraj, 21:23

Co grają Niemcy, poezja

wola
wola Wczoraj, 20:26

z TVPsport, Piszczu jest tam ekspertem

Rebe Jankiel
Rebe Jankiel Wczoraj, 20:25

Skąd ten cytat?

wola
wola Wczoraj, 19:35

Piszczu właśnie wypowiedział się o Matsie: w skrócie Hummels ma tyle minusów poza boiskowych, że lepiej że nie pojechał na ME. Cytat: ''Ja to tolerowałem ale... wiem jak on potrafi to swoje niezadowolenie okazać, ja to akceptowałem przez całą swoją karierę w BVB, bo też bardzo dobrze się z nim znam i wszystkie jego minusy poza boiskowe przykrywało boisko''

navil
navil Wczoraj, 18:28

Ja tam w niego wierzę. Mam wrażenie, że to on poustawiał naszych na Real i PSG i taką BVB oglądało się naprawdę dobrze.

Alex3110
Alex3110 Wczoraj, 17:17

Jeśli szanse dostał Terzic, to dajcie też Sahinowi.

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 17:12

Miejmy nadzieję że nie będzie źle bo cóż innego nam pozostaje

statystyki
Użytkownicy online: dawid2468
Gości online: 16
Zarejestrowanych użytkowników: 10036
Ostatnio zarejestrowany: Aga430108
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem