Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  11  12  13  14  15    >
25 listopada 2011, 21:45 [cytuj]
Mam nadzieję, że Kubica i Giermaziak będą jeździć dla Ferrari w nowym sezonie...

A tak już poważnie mówiąc, mnie z ostatnich spekulacji najbardziej interesuje powrót Raikkonena... 8-) Niech już wybierze tego Williamsa, bo ostatnio Lotus Renault wyciągnęło po niego macki. Powinno im wystarczyć, że Hiszpanka María de Villota będzie ich nowym kierowcą rezerwowym... ;-)
Mam nadzieję, że Kubica i Giermaziak będą jeździć dla Ferrari w nowym sezonie...

A tak już poważnie mówiąc, mnie z ostatnich spekulacji najbardziej interesuje powrót Raikkonena... 8-) Niech już wybierze tego Williamsa, bo ostatnio Lotus Renault wyciągnęło po niego macki. Powinno im wystarczyć, że Hiszpanka María de Villota będzie ich nowym kierowcą rezerwowym... ;-)
25 listopada 2011, 22:58 [cytuj]
Nie wiem na co liczy Raikkonen przenosząc się do Williamsa (jeśli w ogóle podpisze kontrakt). Ich tegoroczna forma jest tragiczna, Toro Rosso bije ich na głowę. Do Renault raczej nie przejdzie - uważam, że Kubicę na początku sezonu zastąpi Grosjean, a drugim kierowcą wciąż będzie Pietrow.

A co do Polaka - ostatnio straszna afera wywołała się po komunikacie prasowym LRGP o tym, iż Kubek nie zdąży się przygotować na początek sezonu (GP Australii). Menedżer Daniele Morelli oskarżył Renault o kłamstwo, ponieważ dla niego początek sezonu to lutowe testy. Trochę to już się śmieszne robi... Pojawiły się też plotki (dokładniej La Gazzetta dello Sport), że Kubica ma już podpisany wstępny kontrakt z Ferrari i w przyszłym roku będzie powracał do pełni sił za kierownicą Ferrari F150 Italia. Ile w tym prawdy - nie wiadomo, ale pewne jest, że stosunki na linii Kubek-Renault nie są zbyt dobre.
Nie wiem na co liczy Raikkonen przenosząc się do Williamsa (jeśli w ogóle podpisze kontrakt). Ich tegoroczna forma jest tragiczna, Toro Rosso bije ich na głowę. Do Renault raczej nie przejdzie - uważam, że Kubicę na początku sezonu zastąpi Grosjean, a drugim kierowcą wciąż będzie Pietrow.

A co do Polaka - ostatnio straszna afera wywołała się po komunikacie prasowym LRGP o tym, iż Kubek nie zdąży się przygotować na początek sezonu (GP Australii). Menedżer Daniele Morelli oskarżył Renault o kłamstwo, ponieważ dla niego początek sezonu to lutowe testy. Trochę to już się śmieszne robi... Pojawiły się też plotki (dokładniej La Gazzetta dello Sport), że Kubica ma już podpisany wstępny kontrakt z Ferrari i w przyszłym roku będzie powracał do pełni sił za kierownicą Ferrari F150 Italia. Ile w tym prawdy - nie wiadomo, ale pewne jest, że stosunki na linii Kubek-Renault nie są zbyt dobre.
25 listopada 2011, 23:22 [cytuj]
"Ap4cz05" powiedział/a:
Nie wiem na co liczy Raikkonen przenosząc się do Williamsa
Na to, że jeden sezon sobie "przezimuje" i w 2013 wskoczy do Red Bulla w miejsce Webbera. Zresztą w przyszłym sezonie Mercedes i Williams mogą pozytywnie zaskoczyć...
Na to, że jeden sezon sobie "przezimuje" i w 2013 wskoczy do Red Bulla w miejsce Webbera. Zresztą w przyszłym sezonie Mercedes i Williams mogą pozytywnie zaskoczyć...
26 listopada 2011, 00:25 [cytuj]
No chyba, że patrzymy na to w ten sposób. Ale trzeba pamiętać, że kandydatów na miejsce po Webberze jest wielu - Ricciardo, Jean-Eric Vergne, być może Alguersuari. Mówi się też nawet o Kubicy, ale jego forma jest wielką niewiadomą i nie za bardzo chcę mi się w to wierzyć.
No chyba, że patrzymy na to w ten sposób. Ale trzeba pamiętać, że kandydatów na miejsce po Webberze jest wielu - Ricciardo, Jean-Eric Vergne, być może Alguersuari. Mówi się też nawet o Kubicy, ale jego forma jest wielką niewiadomą i nie za bardzo chcę mi się w to wierzyć.
29 listopada 2011, 11:41 [cytuj]
http://sport.onet.pl/f1/kimi-raikkonen-kierowca-lotus-renault-gp,1,4936264,wiadomosc.html

Dobry ruch Renault wg. mnie ;-)
http://sport.onet.pl/f1/kimi-raikkonen-kierowca-lotus-renault-gp,1,4936264,wiadomosc.html

Dobry ruch Renault wg. mnie ;-)
29 listopada 2011, 18:21 [cytuj]
@up
Czy dobry ruch, to się okaże. Raikkonen dosyć długo nie siedział za kierownicą bolidu F1, poza tym forma Renault to wielka niewiadoma, ale nie spodziewałbym się cudów. Lecz z pewnością lepiej przejść do Renault, niż Williamsa.

Po drugie Fin nie jest takim liderem zespołu jak Kubica, który rok temu po prostu pociągnął cały zespół do przodu. Jednakże ja zawsze lubiłem Raikkonena (czasami zrobił coś głupiego i śmiesznego :lol:) i jestem ciekaw, jak sobie poradzi w przyszłym roku.

Teraz pozostaje tylko pytanie, co z przyszłością Kubicy. Szef Ferrari - Stefano Domenicali zaprzeczył, jakoby Polak podpisał już kontrakt z włoską stajnią... Ale to samo mówili zaraz przed ogłoszeniem pozyskania Alonso. Moim zdaniem wszystko powinno się wyjaśnić na początku roku.
@up
Czy dobry ruch, to się okaże. Raikkonen dosyć długo nie siedział za kierownicą bolidu F1, poza tym forma Renault to wielka niewiadoma, ale nie spodziewałbym się cudów. Lecz z pewnością lepiej przejść do Renault, niż Williamsa.

Po drugie Fin nie jest takim liderem zespołu jak Kubica, który rok temu po prostu pociągnął cały zespół do przodu. Jednakże ja zawsze lubiłem Raikkonena (czasami zrobił coś głupiego i śmiesznego :lol:) i jestem ciekaw, jak sobie poradzi w przyszłym roku.

Teraz pozostaje tylko pytanie, co z przyszłością Kubicy. Szef Ferrari - Stefano Domenicali zaprzeczył, jakoby Polak podpisał już kontrakt z włoską stajnią... Ale to samo mówili zaraz przed ogłoszeniem pozyskania Alonso. Moim zdaniem wszystko powinno się wyjaśnić na początku roku.
25 marca 2012, 13:59 [cytuj]
W końcu Ferrari na najwyższym podium. Szkoda, że to pewnie jedno z nielicznych "pudeł" w wykonaniu ekipy z Maranello w tym sezonie :(
W końcu Ferrari na najwyższym podium. Szkoda, że to pewnie jedno z nielicznych "pudeł" w wykonaniu ekipy z Maranello w tym sezonie :(
25 marca 2012, 14:07 [cytuj]
Dla mnie każdy wynik jest dobry dopóki przegrywa hamilton, nietrawie gościa. W dodatku zaspałem na dzisiejszy wyścig ;/ ale widze że Alonso wygrał i prowadzi w generalce , może jednak wrócili na właściwy tor , potrzebny im jest jakiś prawdziwy talent na miare Vettela albo kiedyś Schummi'ego ,Massa się już kończy a Fernando nie ma stabilności.
Dla mnie każdy wynik jest dobry dopóki przegrywa hamilton, nietrawie gościa. W dodatku zaspałem na dzisiejszy wyścig ;/ ale widze że Alonso wygrał i prowadzi w generalce , może jednak wrócili na właściwy tor , potrzebny im jest jakiś prawdziwy talent na miare Vettela albo kiedyś Schummi'ego ,Massa się już kończy a Fernando nie ma stabilności.
25 marca 2012, 14:41 [cytuj]
Hamilton nie wygrał więc jest bardzo dobrze:D Szkoda tylko tego jego mistrzostwa zabranego massie. Od tamtego momentu massa zupełnie się pogubił. Pomógł mu jeszcze oczywiście wypadek, ale massa już chyba długo nie pojeździ w ekipie ferrari. Jeżeli tylko zdrowie dopisze to jest to idealny układ dla kubicy. Ja widzę go w przyszłym sezonie u czerwonych i będzie to mistrzowski powrót.
Hamilton nie wygrał więc jest bardzo dobrze:D Szkoda tylko tego jego mistrzostwa zabranego massie. Od tamtego momentu massa zupełnie się pogubił. Pomógł mu jeszcze oczywiście wypadek, ale massa już chyba długo nie pojeździ w ekipie ferrari. Jeżeli tylko zdrowie dopisze to jest to idealny układ dla kubicy. Ja widzę go w przyszłym sezonie u czerwonych i będzie to mistrzowski powrót.
17 marca 2013, 22:34 [cytuj]
Dzisiaj zaczął się kolejny sezon F1. Niespodziewanie Kimi wygrał przed Fernando, Sebek trzeci, może to być ciekawy sezon :)
Dzisiaj zaczął się kolejny sezon F1. Niespodziewanie Kimi wygrał przed Fernando, Sebek trzeci, może to być ciekawy sezon :)
17 marca 2013, 22:49 [cytuj]
Mbuti3, bardzo mnie ucieszyło zwycięstwo Kimiego ;) Teraz przynajmniej chłopak miał szampana a nie wodę różaną :)

JEV też sobie nawet nieźle poradził dzisiaj, co prawda spadł z 9 na 12 pozycję, ale jest dobrze :)

Z pewnością będzie to ciekawy sezon :)
[b]Mbuti3[/b], bardzo mnie ucieszyło zwycięstwo Kimiego ;) Teraz przynajmniej chłopak miał szampana a nie wodę różaną :)

JEV też sobie nawet nieźle poradził dzisiaj, co prawda spadł z 9 na 12 pozycję, ale jest dobrze :)

Z pewnością będzie to ciekawy sezon :)
17 marca 2013, 23:43 [cytuj]
Osobiście bardzo się cieszę, że nie wygrał Vettel (jakoś po prostu za nim przepadam). Z początku byłem pewien, że Ferdek łatwo zwycięży prezentując tak dobre tempo w połowie wyścigu, ale Lotus z Kimim popisali się znakomitą strategią. Liczę na podobne emocje w Malezji :->
Osobiście bardzo się cieszę, że nie wygrał Vettel (jakoś po prostu za nim przepadam). Z początku byłem pewien, że Ferdek łatwo zwycięży prezentując tak dobre tempo w połowie wyścigu, ale Lotus z Kimim popisali się znakomitą strategią. Liczę na podobne emocje w Malezji :->
18 marca 2013, 01:12 [cytuj]
A ja kibicuje Sebastianowi :-D . Jakoś lubię długie serie mistrzów ;-) .
A ja kibicuje Sebastianowi :-D . Jakoś lubię długie serie mistrzów ;-) .
18 marca 2013, 01:17 [cytuj]
Ja kibicuję każdemu poza Vettelem i Hamiltonem :D
Ja kibicuję każdemu poza Vettelem i Hamiltonem :D
18 marca 2013, 10:50 [cytuj]
zizu, za Vettelem też nie przepadam ;)

Jeśli Hamilton wygrywa to jest fajnie, powiedzmy, że wolę Jego od Alonso i Vettela ;)

Ogólnie jestem Team Kimi i Team JEV ;)
[b]zizu[/b], za Vettelem też nie przepadam ;)

Jeśli Hamilton wygrywa to jest fajnie, powiedzmy, że wolę Jego od Alonso i Vettela ;)

Ogólnie jestem Team Kimi i Team JEV ;)
18 marca 2013, 10:56 [cytuj]
Nieważne kto , byle hamilton przegrywał, nieznoszę go jak Hitler Żydów :-P obecnie to chyba Alonso z Ferrari no i Vettel bo zawsze Niemcom kibicowałem :-)
Nieważne kto , byle hamilton przegrywał, nieznoszę go jak Hitler Żydów :-P obecnie to chyba Alonso z Ferrari no i Vettel bo zawsze Niemcom kibicowałem :-)
18 marca 2013, 14:03 [cytuj]
Dla mnie Alonso i Raikkonen.Im kibicuję
Dla mnie Alonso i Raikkonen.Im kibicuję
18 marca 2013, 16:56 [cytuj]
Ja Vettela nie trawię, bo chłopak jak dla mnie nie jest mistrzem, po prostu samochód ma/miał mistrzowski. Co innego Fernando, gdzie w słabym Ferrari wygrywał wyścigi. Tak samo Kimi i kilku innych.
Ja Vettela nie trawię, bo chłopak jak dla mnie nie jest mistrzem, po prostu samochód ma/miał mistrzowski. Co innego Fernando, gdzie w słabym Ferrari wygrywał wyścigi. Tak samo Kimi i kilku innych.
18 marca 2013, 16:59 [cytuj]
Uważam, że Alonso to jest najlepszy kierowca w stawce - już wiele razy to udowadniał dysponując słabszym samochodem w poprzednich sezonach (Renault lub Ferrari). Najlepsza trójka to ALO-HAM-RAI. Doszedłby do nich jeszcze jeden, ale wciąż nie wiadomo jest, czy do F1 wróci :-/
Uważam, że Alonso to jest najlepszy kierowca w stawce - już wiele razy to udowadniał dysponując słabszym samochodem w poprzednich sezonach (Renault lub Ferrari). Najlepsza trójka to ALO-HAM-RAI. Doszedłby do nich jeszcze jeden, ale wciąż nie wiadomo jest, czy do F1 wróci :-/
18 marca 2013, 17:28 [cytuj]
W ostatnim wywiadzie dla Dzień Dobry TVN powiedział, że gdyby bolid był szerszy o 10 cm to dawno by już jeździł. Problem jest z skręcaniem w bolidzie w jego sytuacji bo chyba nie może łokcia złożyć czy wyprostować. W samochodzie normalnym nie ma z tym żadnych problemów.
W ostatnim wywiadzie dla Dzień Dobry TVN powiedział, że gdyby bolid był szerszy o 10 cm to dawno by już jeździł. Problem jest z skręcaniem w bolidzie w jego sytuacji bo chyba nie może łokcia złożyć czy wyprostować. W samochodzie normalnym nie ma z tym żadnych problemów.
|<  <<  <  11  12  13  14  15    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 15 10 3 2 33
2. RB Lipsk 15 9 4 2 31
3. Bayer 04 Leverkusen 15 8 5 2 29
4. Borussia Dortmund 15 9 1 5 28
5. Union Berlin 15 6 7 2 25
6. VfL Wolfsburg 15 6 7 2 25
7. Borussia Mönchengladbach 15 6 6 3 24
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 222
2. arturborussen 210
3. Kamil0079 210
4. RickenZMazowsza 207
5. ewerthon 207
6. Boro 201
7. mati12 201
cała tabela

shoutbox

Helmut Geier
Helmut Geier 5 godzin temu

Dokładnie

miko09
miko09 5 godzin temu

Mam takie pytanie do "staraerakloppa": widzę że lubujesz się w "medycynie" bo proponujesz "COVIDA" albo "ŚWIŃSKĄ GRYPĘ" na mistrza Niemiec!!! Już wyjaśniam... Covid - coś nowego, którego nikt nie lubi i nie szanuje... Najlepiej żeby ZDECHŁO!!! Oczywiście mam tutaj na myśli - RB... Dalej już chyba wiadomo :) Przypominam że mamy dopiero 16 kolejkę i mimo że Nasi nie są faworytami do tytułu, to jednak Twoja propozycja wyboru pomiędzy jednym gównem a drugim - na tej stronie - brzmi co najmniej śmiesznie... Pozdrawiam

Helmut Geier
Helmut Geier 5 godzin temu

Gdzie są Ci co mówili jakiego to my trenera nie stracili czyt. Bosz

staraerakloppa
staraerakloppa 5 godzin temu

neverkusen na koniec sezonu wypadnie poza top 4 , trzeba dopingować Lipsk bo oni jako jedyni jeszcze maja szanse zagrozic chrumakom.

Mattii
Mattii 6 godzin temu

Plan A już nie działa.

MedBVB
MedBVB 6 godzin temu

Leverkusen chyba trochę obniżyło loty

Alex139
Alex139 6 godzin temu

Co ten Bosz? :P

F1066
F1066 Wczoraj, 11:04

https://twitter.com/buzz09app/status/1350009119437168641

F1066
F1066 Wczoraj, 10:32

https://www.weltfussball.de/news/_n4310539_/bvb-legende-koller-bekommt-eigenen-film/

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 08:45

koniec o bayernie musimy myśleć o siebie żeby coś w końcu wygrać a nie ciągle nic

Alex139
Alex139 Wczoraj, 07:47

Zupełnie inne dwie historie*

Alex139
Alex139 Wczoraj, 07:46

bvbbb jeden mecz a mecz i rewanż to są zupełnie dwie historie. (mówię o CL) jeśli chodzi o swoje podwórko, to wygrali nie dlatego, że byli tacy super, tylko dlatego, że my pod wodzą Lucjusza powinniśmy dostać tytułu frajerów dekady.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-01-14

i świnie wygrały wszystko to jest różnica

aguero82
aguero82 1 dni temu, 2021-01-14

Flick trochę przypomina swoją taktyką Bosza za czasów trenowania BVB. Chciałby przez pełne 90 minut grać wysokim pressingiem. I tak jak za czasów Bosza, na poczatku nie było mocnych na BVB tak samo pierwsze pół roku nie było mocnych na Bayern, z tą różnicą że Flick ma do dyspozycji dwa razy lepszych piłkarzy niz miał Bosz.

Alex139
Alex139 1 dni temu, 2021-01-14

bvbbb i znowu się muszę z Tobą nie zgodzić, bo piłka nożna to właśnie taka gra, gdzie bardzo często wiele zależy od farta ;)

artur1973
artur1973 1 dni temu, 2021-01-14

Widzę ze Schweinsteiger jedzie krótko i rzeczowo: Schweinsteiger: ?Bayern-Code langsam entschlüsselt?

bvbbb

fart to można mieć i wygrać w zdrapkę a nie CL a co do finału to obie drużyny grały zachowawczo bo to finał w końcu

staraerakloppa
staraerakloppa 1 dni temu, 2021-01-14

ktos musial wygrac i fartownie padło na nich.

Alex139

bvbbb no, zwłaszcza w finale CL grali pięknie ;) Podtrzymuje to co powiedziałem, gdyby rozgrywki odbyły się w normalnym trybie, max półfinał.

staraerakloppa

to samo w serie a , od 10 lat chyba Juventus wszystkich leje , ileż można...

staraerakloppa

ile bym dal aby bayern nie wygral teraz maistra , kazdy byle nie oni , ileż można patrzeć na ich usmiechniete ryje.

bvbbb

Alex139 wygrali bo grali piękny futbol dla oczu a teraz są fizycznie zajechani CL nie wygrywa się przypadkiem , w tym sezonie mają problemy w obronie i to tyle ofensywę mają bardzo silną ja obstawiam że zmienią taktykę bo ta już im nie działa najlepiej obyśmy wykorzystali ich problemy bo lepszej okazji nie będzie może po za tom w tamtym sezonie ta przewaga 9 pkt.

artur1973
artur1973 1 dni temu, 2021-01-14

@obywatelap Pisałem to pare postów wcześniej cytując Schweinsteigera. Mądrzy trenerzy reichneli się, ze obrona Bayernu choć jest cieńsza niż nasza gra bardzo wysoko, wystarczy się nie przestraszyć, zagrać szybko i po świnkach. Niestety Lewus i Neuer są ojcami ich sukcesu

Pawelinho
Pawelinho 1 dni temu, 2021-01-14

Alex139 nic dodać nic ująć.

Alex139

Staraerakloppa wygrali przez pandemię, gdyby rozgrywki odbywały się normalnie, nie wygrali by na 100%

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2021-01-14

Widać, że Flick jest uparty, bo podobno nie widzi problemu w wysokim ustawieniu obrony. Trener Freiburga mu (mam nadzieję) wytłumaczy w niedzielę o co chodzi.

bvbbb

Wejść na szczyt jest trudno, ale jeszcze trudniej się na nim utrzymywać

staraerakloppa

Pisalem nie tak dawno ,ze Bayern jest cieniutki , teraz seryjnie traca bramki jako pierwsi , co w poprzednich latach sie im nie zdarzalo , i nie mogę przebolec ,ze mimo ich slabosci BVB tego nie potrafi wykorzystac , a tą pooprzednią LM to nie wiem jakim cudem oni wygrali , chyba tylko przez brak rewanży w drodze do finału.

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-01-14

Mam to :) https://twitter.com/_floks/status/1349488663281995778 Nie chce wiedziec jak jego ogier w stajni huczy :) hahaaaa

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-01-14

Biednemu zawsze snieg w oczy :) https://sportbild.bild.de/fussball/dfb-pokal/dfb-pokal/fc-bayern-thomas-mueller-motzt-ard-reporterin-nach-pokal-aus-in-kiel-an-74881454.sport.html

statystyki

Użytkownicy online: kostek12409
Gości online: 31
Zarejestrowanych użytkowników: 8983
Ostatnio zarejestrowany: Kris09

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem