Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Samochody
4 września 2007, 10:25 [cytuj]
moRRo - tym bardziej że Corrado jest samochodem w miare awaryjnym. i myślę że dobrze że nie będziesz go miał bo jeszcze byś się nim gdzie zabił, chyba jednak G60 jest za mocne na początkującego
moRRo - tym bardziej że Corrado jest samochodem w miare awaryjnym. i myślę że dobrze że nie będziesz go miał bo jeszcze byś się nim gdzie zabił, chyba jednak G60 jest za mocne na początkującego
4 września 2007, 16:03 [cytuj]
... no dokładnie , na poczatek jest to zdecydowanie auto za mocne ... z czasem może kiedyś , narazie musze sie obejsc ze smakiem ;p
... no dokładnie , na poczatek jest to zdecydowanie auto za mocne ... z czasem może kiedyś , narazie musze sie obejsc ze smakiem ;p
2 października 2007, 15:20 [cytuj]
a ja mam od niedawna peugeota 306 1.9 D Turbo, rocznik 99. 5 drzwiomy hatchback. kolor to zlociutki metalik. wygodny i w miare dymamiczny samochod. abs, klima, centralny zamek, el. szyby i lusterka, 2 poduszki powietrzne, aluski 15 peugeota i kilka innych pierdolek ma, wiec autko nienajgorsze. nie za duzy samochod wiec zaparkowac da sie wszedzie. wada to duzy silnik :mrgreen: ale tylko dlatego ze sie w uk duze ubezpieczenia sie placi :-P a tak pozatym to to cudo. w planach lampy xeonowe i nisko profilowane kolka 8-)

[URL=img260.imageshack.us/my.php?image=dsc0040aaip2.jpg]img260.imageshack.us/img260/2176/dsc0040aaip2.th.jpg" alt="img260.imageshack.us/img260/2176/dsc0040aaip2.th.jpg" width="98%">[/URL]
[URL=img441.imageshack.us/my.php?image=dsc0062aawx1.jpg]img441.imageshack.us/img441/4852/dsc0062aawx1.th.jpg" alt="img441.imageshack.us/img441/4852/dsc0062aawx1.th.jpg" width="98%">[/URL]
a ja mam od niedawna peugeota 306 1.9 D Turbo, rocznik 99. 5 drzwiomy hatchback. kolor to zlociutki metalik. wygodny i w miare dymamiczny samochod. abs, klima, centralny zamek, el. szyby i lusterka, 2 poduszki powietrzne, aluski 15 peugeota i kilka innych pierdolek ma, wiec autko nienajgorsze. nie za duzy samochod wiec zaparkowac da sie wszedzie. wada to duzy silnik :mrgreen: ale tylko dlatego ze sie w uk duze ubezpieczenia sie placi :-P a tak pozatym to to cudo. w planach lampy xeonowe i nisko profilowane kolka 8-)

[URL=http://img260.imageshack.us/my.php?image=dsc0040aaip2.jpg][img]http://img260.imageshack.us/img260/2176/dsc0040aaip2.th.jpg[/img][/URL]
[URL=http://img441.imageshack.us/my.php?image=dsc0062aawx1.jpg][img]http://img441.imageshack.us/img441/4852/dsc0062aawx1.th.jpg[/img][/URL]
2 października 2007, 17:29 [cytuj]
no sqb tam przynajmniej masz pewność że Ci nie ukradną , no chyba że Polonia :)
no sqb tam przynajmniej masz pewność że Ci nie ukradną , no chyba że Polonia :)
2 października 2007, 19:41 [cytuj]
a ja będe jeździl skodą Felicia 1.9 moze zdjecia wrzuce :)
a ja będe jeździl skodą Felicia 1.9 moze zdjecia wrzuce :)
2 października 2007, 22:44 [cytuj]
Krzychu, fajne autko... :-)

Ja jak zrobię prawko (może kiedyś się uda) to na pierwszy "wózek" chciałbym mieć Forda Pumę... :-) Bardzo mnie kręci ten samochodzik... 8-)
Krzychu, fajne autko... :-)

Ja jak zrobię prawko (może kiedyś się uda) to na pierwszy "wózek" chciałbym mieć Forda Pumę... :-) Bardzo mnie kręci ten samochodzik... 8-)
3 października 2007, 19:43 [cytuj]
hehe T-Mac odradzam Forda Pume ;) fajne bardzo autko ale baaardzo drogie w utrzymaniu ;) czesci do tego autka sa baardzo drogie :D no i niestety czesto cos sie tam dupi :/ hehe wiem bo sam mialem to autko w planach kiedys :D ale mi kumplem odradzil :D ktory je mial ;P i straasznie narzekal ;P zamienil na Tigre..ktora tez szybko zmienil bo za mala byla hehe ;P teraz jezdzi zajefjanie zrobiona Calibra i nie narzeka :D
hehe T-Mac odradzam Forda Pume ;) fajne bardzo autko ale baaardzo drogie w utrzymaniu ;) czesci do tego autka sa baardzo drogie :D no i niestety czesto cos sie tam dupi :/ hehe wiem bo sam mialem to autko w planach kiedys :D ale mi kumplem odradzil :D ktory je mial ;P i straasznie narzekal ;P zamienil na Tigre..ktora tez szybko zmienil bo za mala byla hehe ;P teraz jezdzi zajefjanie zrobiona Calibra i nie narzeka :D
4 października 2007, 11:24 [cytuj]
ZesiQ nic dodac nic ujac. Tigra jak i Puma to fajne autka ale tylko z wygladu gdy sie tym dluzej pojezdzi moga strasznie wkurwiac. Czesci drogie no i za male to jakies. Ja sam juz chyba nie bede kupowal sportwoych autek. No chyba, ze dostane Porsche Carrera to sie nie obraze :lol: . W moich planach byl teraz zakup BMW Z3 jednak zdecydowalaem sie na nowa Honde CIVIC 5D . Zonka bedzie jezdzic puki co Tigra a mnie narazie Honda wystarczy 8-)
[b]ZesiQ[/b] nic dodac nic ujac. Tigra jak i Puma to fajne autka ale tylko z wygladu gdy sie tym dluzej pojezdzi moga strasznie wkurwiac. Czesci drogie no i za male to jakies. Ja sam juz chyba nie bede kupowal sportwoych autek. No chyba, ze dostane Porsche Carrera to sie nie obraze :lol: . W moich planach byl teraz zakup BMW Z3 jednak zdecydowalaem sie na nowa Honde CIVIC 5D . Zonka bedzie jezdzic puki co Tigra a mnie narazie Honda wystarczy 8-)
5 października 2007, 01:43 [cytuj]
no no to pozazdroscic :D nowa Honda Civic to bym sobie pojezdzil :D a co do BMW Z3 to ajjjj to autko jest genialne :D z reszta tak samo jak BMW Z4 :D
ja nie wiem czemu ale od lat mi sie podoba Audi TT i predzej czy pozniej (raczej to drugie hehehe ) sobie sprawie to autko :D tymbardziej,ze teraz na szczescie mozna kupicjuz taniej autka sprowadzane np z Niemiec czy z Holandii :)
poki co jednak do bogatych nie nalezy wiec to tylko marzenia hehehe ;P jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma..wiec pozostaje poki co Skoda Fabia ;P ktora i tak lubie hehe :D
no no to pozazdroscic :D nowa Honda Civic to bym sobie pojezdzil :D a co do BMW Z3 to ajjjj to autko jest genialne :D z reszta tak samo jak BMW Z4 :D
ja nie wiem czemu ale od lat mi sie podoba Audi TT i predzej czy pozniej (raczej to drugie hehehe ) sobie sprawie to autko :D tymbardziej,ze teraz na szczescie mozna kupicjuz taniej autka sprowadzane np z Niemiec czy z Holandii :)
poki co jednak do bogatych nie nalezy wiec to tylko marzenia hehehe ;P jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma..wiec pozostaje poki co Skoda Fabia ;P ktora i tak lubie hehe :D
5 października 2007, 01:47 [cytuj]
Niech Wam będzie z tym Fordem Puma (ale i tak mi się bardzo podoba)... ;-) Ale do BMW E-46 318i już mnie nie zniechęcicie... :-P 8-) :-)
Niech Wam będzie z tym Fordem Puma (ale i tak mi się bardzo podoba)... ;-) Ale do BMW E-46 318i już mnie nie zniechęcicie... :-P 8-) :-)
5 października 2007, 12:14 [cytuj]
hehe ja nawet nie bede probowal ;P bo fajna jest ta beemka :D z reszta w tym aucie nie mozna narzekac na brak miejsca ;P jedyny minus to spalanie aleee jak juz sie wsiadzie do tego auta to juz nie ma znaczenia :D
hehe ja nawet nie bede probowal ;P bo fajna jest ta beemka :D z reszta w tym aucie nie mozna narzekac na brak miejsca ;P jedyny minus to spalanie aleee jak juz sie wsiadzie do tego auta to juz nie ma znaczenia :D
10 listopada 2007, 21:55 [cytuj]
Motoryzacją zupełnie się nie interesuję, ale do niedawna jeździłem Polonezem Caro. Teraz Poldka już nie ma i jakoś nie spieszno mi do nowego autka. Również nie mogę zrozumieć fascynacji co niektórych jakimś tam nowym modelem samochodu, no ale co kto lubi.
Motoryzacją zupełnie się nie interesuję, ale do niedawna jeździłem Polonezem Caro. Teraz Poldka już nie ma i jakoś nie spieszno mi do nowego autka. Również nie mogę zrozumieć fascynacji co niektórych jakimś tam nowym modelem samochodu, no ale co kto lubi.
11 listopada 2007, 19:03 [cytuj]
ja sobie myśle żeby sobie sprawić Honde Civic V generacji, ale to narazie tylko w fazie przemyśleń :), a co za tym samochodem przemawia cena :), wyglad , nienajgorsze osiągi
ja sobie myśle żeby sobie sprawić Honde Civic V generacji, ale to narazie tylko w fazie przemyśleń :), a co za tym samochodem przemawia cena :), wyglad , nienajgorsze osiągi
12 listopada 2007, 04:06 [cytuj]
hehe ja niedawno chcialem sobie kupic Mercedesa W124 ;P skrzynia biegow automacik, bardzo fajniutko zadbany w srodku no ale coz.. przewalilem pieniadze i zonk ;P
hehe ja niedawno chcialem sobie kupic Mercedesa W124 ;P skrzynia biegow automacik, bardzo fajniutko zadbany w srodku no ale coz.. przewalilem pieniadze i zonk ;P
10 kwietnia 2008, 15:21 [cytuj]
"radziu" powiedział/a:

Może dlatego, że masz Corse hehehe :D

hehe nie ;) nawet gdybym byl posiadaczem BMW czy innych tego typu to nie robi mi to roznicy ( no moze przy BMW bym bardziej sie wkurzal bo drozsze oplaty pewnie i benzyna grrr )

pozdro

hehe nie ;) nawet gdybym byl posiadaczem BMW czy innych tego typu to nie robi mi to roznicy ( no moze przy BMW bym bardziej sie wkurzal bo drozsze oplaty pewnie i benzyna grrr )

pozdro
19 września 2008, 23:17 [cytuj]
images14.fotosik.pl/51/32493d540b2997e9med.jpg" alt="images14.fotosik.pl/51/32493d540b2997e9med.jpg" width="98%">

Zakochałem się w tym aucie ;-) Ktoś mi pwoie, że nie jest piękne? :-)

Aha i jeszcze jedno słyszałem, że takie auta palą 30 litrów :shock: Czy ktoś może wie coś więcej na ten temat. Czy ktoś może coś ciekawego powiedzieć o tym autku :-)
[img]http://images14.fotosik.pl/51/32493d540b2997e9med.jpg[/img]

Zakochałem się w tym aucie ;-) Ktoś mi pwoie, że nie jest piękne? :-)

Aha i jeszcze jedno słyszałem, że takie auta palą 30 litrów :shock: Czy ktoś może wie coś więcej na ten temat. Czy ktoś może coś ciekawego powiedzieć o tym autku :-)
19 września 2008, 23:21 [cytuj]
Ja mogę powiedzieć, że wygląda ładnie :-D

Wiesz cokolwiek o nim czy tylko to co z obrazka? :-P Bo jestem ciekaw ile koników ma ;-)
Ja mogę powiedzieć, że wygląda ładnie :-D

Wiesz cokolwiek o nim czy tylko to co z obrazka? :-P Bo jestem ciekaw ile koników ma ;-)
19 września 2008, 23:27 [cytuj]
otomoto.pl/subaru-impreza-wrx-sti-2-5-4x4-C4612155.html

otomoto.pl/subaru-impreza-2-5t-sti-400km-C4985145.html

otomoto.pl/subaru-impreza-2-5turbo-230km-4x4-C5977681.html

Kiedyś nadejdzie ten dzień i to autko będzie w moim garażu. Jedno z moich marzeń :-o
http://otomoto.pl/subaru-impreza-wrx-sti-2-5-4x4-C4612155.html

http://otomoto.pl/subaru-impreza-2-5t-sti-400km-C4985145.html

http://otomoto.pl/subaru-impreza-2-5turbo-230km-4x4-C5977681.html

Kiedyś nadejdzie ten dzień i to autko będzie w moim garażu. Jedno z moich marzeń :-o
19 września 2008, 23:53 [cytuj]
Subaru to faktycznie fantastyczne autko :-) zarówno jeśli chodzi o wygląd jak i o to co jest pod maską ;-)
co do spalania to nie ma co się dziwić w końcu to sportowe auto które ma prawie 300 KM :-)
Subaru to faktycznie fantastyczne autko :-) zarówno jeśli chodzi o wygląd jak i o to co jest pod maską ;-)
co do spalania to nie ma co się dziwić w końcu to sportowe auto które ma prawie 300 KM :-)
20 września 2008, 14:47 [cytuj]
"ZesiQ" powiedział/a:
Tak, ale z tego co wiem, zawsze można kupić trochę mniej pojemny silnik, bardziej dostosowany do polskich dróg?
Tak, ale z tego co wiem, zawsze można kupić trochę mniej pojemny silnik, bardziej dostosowany do polskich dróg?
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayer Leverkusen 28 24 4 0 76
2. Bayern Monachium 28 19 3 6 60
3. VfB Stuttgart 28 19 3 6 60
4. RB Lipsk 28 16 5 7 53
5. Borussia Dortmund 28 15 8 5 53
6. Eintracht Frankfurt 28 10 12 6 42
7. FC Augsburg 28 9 9 10 36
8. TSG 1899 Hoffenheim 28 10 6 12 36
9. SC Freiburg 28 10 6 12 36
10. 1. FC Heidenheim 28 8 9 11 33
11. Borussia Mönchengladbach 28 7 10 11 31
12. Werder Brema 28 8 7 13 31
13. Union Berlin 28 9 5 15 30
14. VfL Wolfsburg 28 7 7 14 28
15. VfL Bochum 28 5 11 12 26
16. FSV Mainz 28 4 11 13 23
17. 1. FC Köln 28 4 10 14 22
18. SV Darmstadt 28 2 8 18 14
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 236
2. ponczos 232
3. jasiu85 228
4. RickenZMazowsza 226
5. donpedro 223
6. johnBVB 220
7. MAKAVELI 213
8. Kasper09 208
9. mlabedz17 207
10. gieksa76 207
cała tabela
shoutbox
Kibic99
Kibic99 8 minut temu

Ktoś wie czemu niema znowu Duranvilla?

FilipSantana
FilipSantana 13 minut temu

Jedno jest pewne, jeżeli odpadnie i Borussia i Bayern lub sam Bayern to szanse na 5 miejsce dla BL są praktycznie zerowe

wola
wola 15 minut temu

ja w tych meczach nie postawiłbym raczej ani na Arsenal , ani na West Ham

FilipSantana
FilipSantana 16 minut temu

Wola, zdecydowanie nie skreślałbym jeszcze Arsenalu, dla mnie osobiście są małym faworytem mimo meczu wyjazdowego na Allianz

FilipSantana
FilipSantana 17 minut temu

Najważniejsze dwa mecze w kontekście 5 miejsca dla BL do LM to Bayern vs Arsenal i Leverkusen vs West Ham bo to są dwa bezpośrednie niemiecko-angielskie starcia, dopiero potem jest BVB z Atletico

wola
wola 22 minut temu

a odpadnięcie drużyn angielskich jest prawie na 100% MC z RM 50/50

wola
wola 24 minut temu

jeśli przejdziemy Atletico, odpadnie Arsenal, West Ham i Liverpool pojawia się szansa na grę z 5 miejsca w LM

wola
wola 28 minut temu

Ryerson, Hummels i Can dostali wolne po słabym meczu w ich wykonaniu, ale przyda się im odpoczynek przed Atletico. Hallerowi i Gittensowi należał się pierwszy skład!!!

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu godzinę temu

Gittens Haller Ozcan Wolf Sule w pierwszym składzie

Wojtyła z Dortmundu

Atletico właśnie teraz gra mecz z Gironą na który wyszło ustawieniem z 5 obrońcami i dostali gola już w 5 minucie także nie skreślałbym naszych tym bardziej biorąc pod uwagę jak cienkie na wyjazdach jest Atletico

Wojtyła z Dortmundu

Kluczem w tym rewanżu moze być szybkie zdobycie bramki

Wojtyła z Dortmundu

Atletico ostatnio też postawiło autobus i prawie odbiło się im to czkawką bo przy większym szczęściu byłoby 2 2

dawid2468
dawid2468 3 godzin temu

Atletico postawi aot9bus i będzie po meczu. Dzisiaj też słabo to widzę, bo mamy tendencje spadkową. 4 mecze dobrze, 4 mecze źle

Osa As
Osa As 4 godzin temu

Nie potrzeba fachowca w wagoniku, by ten mógł sobie radośnie kręcić piruety, jak to w wesołym miasteczku bywa.

MichałBVB
MichałBVB 4 godzin temu

Ile to razy już nie mieliśmy mieć żadnych szans bla bla a grupę śmierci mieliśmy skończyć na ostatnim miejscu.

aguero82
aguero82 5 godzin temu

Jeżeli naprawdę udałoby się dojść do finału Ligi Mistrzów to znaczy że jednak mamy fachowca na ławce trenerskiej

FilipSantana
FilipSantana Wczoraj, 23:52

Berger zdmentował już zainteresowanie Chabotem

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 21:49

Problem z finałem jest taki, że nawet jeśli przejdziemy Atletico to grając z takim pełnym pampersem przy pressingu przeciwnika nie mamy najmniejszych szans z PSG czy Barceloną

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 16:36

Osobiście wolałbym żeby doszli do finału ligi mistrzów nawet kosztem jeszcze 1 sezonu bez fachowca na ławce

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 16:34

Kurde ale jeśli uda mu się w lidze mistrzów to wątpię żeby go zwolnili

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 16:32

nawet ciężko powiedzieć kto się nadaje a komu trzeba szukać nowego klubu z punktu widzenia trenera słabo to wygląda

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 16:31

FilipSantana to prawda tylko zastanawiam się czy nasi zawodnicy jak Sabitzer czy Fulkrug są serio bez formy czy nasz trener po prostu nie potrafi poukładać wszystkiego

FilipSantana
FilipSantana Wczoraj, 16:08

Kapolini76, Strzelił gola czyli zrobił coś czego Fullkrug nie potrafi zrobić od lutego

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 15:32

Dlatego kiedyś pisałem wolałbym gdyby Jude odszedł po tym sezonie za darmo niż sezon temu za 100 mln bo jak już każdy z nas zauważył potrafimy tylko marnować ew chować po skarpetach zarobione pieniądze z sprzedanych zawodników

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 15:31

Sabitzer miał pełnić w naszym składzie rolę 8 czyli takiego box to box który daje coś zarówno w ataku jak i w obronie natomiast gość się bawi w chodzonego i cały mecz jest schowany za zawodnikiem nawet widząc że koledzy nie mają do kogo zagrac i tak nie zamierza się pokazać i potem musimy oglądać klepanie w obronie, generalnie poprzednie okienko to jakiś istny dramat w wykonaniu naszego zarządu a pieniądze z Bellinghama zostały zmarnowane na taki szrot że szkoda sie odzywać

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 15:23

dzięki panowie

waldekzsk
waldekzsk Wczoraj, 15:23

Can Sabitzer to dramatyczny duet. Szrot z najwyższej półki w naszej kadrze. Hallerowi bym dał pograć trochę. Füllkrug nic nie wnosi to meczy.To czołg.

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 15:21

Po ostatnim meczu w pierwszym składzie obowiązkiem powinna być obecność Brandta Gittensa Ozcan Malen Haller/Moukoko ale znając Edinka to na boisko wejdzie co najwyżej Gittens i to w 80 minucie przy wyniku 2 1 dla Gladbach

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 15:20

Dałby szanse Ozcanowi to nie bo po co lepiej grać tym samym duetem parchów mecz w mecz

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 15:19

Sabitzer to jak zwykle z szatni nie wyjdzie

statystyki
Użytkownicy online: fanatyk88, jakuubson, Mattii, Kibic99
Gości online: 32
Zarejestrowanych użytkowników: 9979
Ostatnio zarejestrowany: wienio
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem