Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  15  16  17  18  19    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Samochody
9 listopada 2015, 20:09 [cytuj]
Ale ktoś może się interesuje, jest mechanikiem i ogarnia temat silników pracujących na wysokich obrotach :-)
Ale ktoś może się interesuje, jest mechanikiem i ogarnia temat silników pracujących na wysokich obrotach :-)
10 listopada 2015, 09:48 [cytuj]
Lexy najłatwiej o silnikach kręcących się do 8-9 tyś. obrotów informacje znaleźć na forum Hondy, w Polsce jest znacznie więcej Hond Civic Type R niż aut z silnikami Ferrari.
Lexy najłatwiej o silnikach kręcących się do 8-9 tyś. obrotów informacje znaleźć na forum Hondy, w Polsce jest znacznie więcej Hond Civic Type R niż aut z silnikami Ferrari.
11 listopada 2015, 21:34 [cytuj]
A może tak zapytać Błaszczykowskiego? :D
A może tak zapytać Błaszczykowskiego? :D
12 listopada 2015, 20:35 [cytuj]
A tak na poważnie to Lexy serio Ferrari ? za tą kase są o wiele ciekawsze auta które dają więcej frajdy z jazdy :D bo jak mniemam o to Ci chodzi własnie :D No chyba , że chcesz być o 0,5 sekundy szybszy na zakręcie :D
A tak na poważnie to Lexy serio Ferrari ? za tą kase są o wiele ciekawsze auta które dają więcej frajdy z jazdy :D bo jak mniemam o to Ci chodzi własnie :D No chyba , że chcesz być o 0,5 sekundy szybszy na zakręcie :D
12 listopada 2015, 21:10 [cytuj]
A może Lexy chce po prostu wsadzić silnik ferrari do Poloneza? :-D
A może Lexy chce po prostu wsadzić silnik ferrari do Poloneza? :-D
12 listopada 2015, 21:45 [cytuj]
Pan Samochodzik miał silnik Ferrari w swojej pokracznej machinie. A co , Lexy gorszy :-D
Pan Samochodzik miał silnik Ferrari w swojej pokracznej machinie. A co , Lexy gorszy :-D
13 listopada 2015, 10:03 [cytuj]
:D tak serio to nie Ferrari, nie stać mnie. Chodzi mi o Maserati Granturismo.
Szajbus, co ciekawszego za 300-350 tys ? GTR mi się nie podoba, 911 nie ma bagażnika, Aston Vantage też nie bardzo ... A chcę rocznik tak 2011-2012. Nie chodzi mi o prędkość bo zawsze się znajdzie coś szybszego. Chcę wygodę, żeby było elegancko no i mocno (i przede wszystkim ten dźwięk V8 z Maserati jest niepowtarzalny). Rozstałem się z dziewczyną więc czas zaszaleć xD
Basket, a dasz linka do tego forum Hondy ? Będę wdzięczny :)
:D tak serio to nie Ferrari, nie stać mnie. Chodzi mi o Maserati Granturismo.
Szajbus, co ciekawszego za 300-350 tys ? GTR mi się nie podoba, 911 nie ma bagażnika, Aston Vantage też nie bardzo ... A chcę rocznik tak 2011-2012. Nie chodzi mi o prędkość bo zawsze się znajdzie coś szybszego. Chcę wygodę, żeby było elegancko no i mocno (i przede wszystkim ten dźwięk V8 z Maserati jest niepowtarzalny). Rozstałem się z dziewczyną więc czas zaszaleć xD
Basket, a dasz linka do tego forum Hondy ? Będę wdzięczny :)
13 listopada 2015, 20:27 [cytuj]
civicforum.pl/forumdisplay.php/3-HONDA-CIVIC-FORUM Lexy myślę, że tam Ci powinni odpowiedzieć. Ewentualnie poszukaj innych for. Możesz też spróbować znaleźć jakieś anglojęzyczne forum Maserati. Google stoi przed Tobą otworem :-P . A tak swoją drogą ja się kapnąłem, że Lexemu o Maserati chodzi :mrgreen: Jak kupisz to pochwal się jak śpiewa. ;-)

Za tą sumę pewnie znajdzie się jakieś AMG, które jest irracjonalne patrząc na silnik i jego moment, ale w tym tkwi ich urok.
http://www.civicforum.pl/forumdisplay.php/3-HONDA-CIVIC-FORUM Lexy myślę, że tam Ci powinni odpowiedzieć. Ewentualnie poszukaj innych for. Możesz też spróbować znaleźć jakieś anglojęzyczne forum Maserati. Google stoi przed Tobą otworem :-P . A tak swoją drogą ja się kapnąłem, że Lexemu o Maserati chodzi :mrgreen: Jak kupisz to pochwal się jak śpiewa. ;-)

Za tą sumę pewnie znajdzie się jakieś AMG, które jest irracjonalne patrząc na silnik i jego moment, ale w tym tkwi ich urok.
13 listopada 2015, 20:31 [cytuj]
Ja za taką forsę to bym sobie zakupił Audi rs5, po prostu kocham to auto. No ale każdy woli co innego :-P
Ja za taką forsę to bym sobie zakupił Audi rs5, po prostu kocham to auto. No ale każdy woli co innego :-P
13 listopada 2015, 20:47 [cytuj]
scantis, teraz mam A5 w S-Line, wyglądem praktycznie to samo (wewnętrzny i zewnętrzny) więc RS5 odpada, wiadomo że to całkowicie inne zawieszenie, silnik itd. ale jednak Maserati bardziej mniej kręci z prostej przyczyny że u nas na drogach praktycznie w ogóle się tego nie widzi.

Basket, dzięki za pomoc ! Na pewno sobie poczytam w wolnej chwili. Nie chcę się pakować w coś co co chwilę będzie wymagało remontów, dla niektórych samochodów 50-60 tys. to słabe dotarcie ale jak się jeździ na 5-6 tys. obrotów to myślę że inaczej się to liczy.

Mam zamiar kupić dopiero w kwietniu-maju, jeszcze swojego obecnego muszę sprzedać. Mercedesy mi się za bardzo wizualnie nie podobają, może CL ewentualnie ale mimo wszystko wolę Włocha :)
scantis, teraz mam A5 w S-Line, wyglądem praktycznie to samo (wewnętrzny i zewnętrzny) więc RS5 odpada, wiadomo że to całkowicie inne zawieszenie, silnik itd. ale jednak Maserati bardziej mniej kręci z prostej przyczyny że u nas na drogach praktycznie w ogóle się tego nie widzi.

Basket, dzięki za pomoc ! Na pewno sobie poczytam w wolnej chwili. Nie chcę się pakować w coś co co chwilę będzie wymagało remontów, dla niektórych samochodów 50-60 tys. to słabe dotarcie ale jak się jeździ na 5-6 tys. obrotów to myślę że inaczej się to liczy.

Mam zamiar kupić dopiero w kwietniu-maju, jeszcze swojego obecnego muszę sprzedać. Mercedesy mi się za bardzo wizualnie nie podobają, może CL ewentualnie ale mimo wszystko wolę Włocha :)
15 listopada 2015, 11:52 [cytuj]
A Mesio C63 AMG ?
A Mesio C63 AMG ?
15 listopada 2015, 11:59 [cytuj]
Nie chcę samochodu rodzinnego a C klasa coupe jakoś do mnie nie przemawia. Tak jak napisałem - nie chodzi mi tylko o moc i osiągi a o coś wyjątkowego, merawka to jednak tylko merawka, wiadomo że jest mocniejsza i ma lepsze osiągi od Maserati ale to nie o to chodzi, nie chcę wyścigówki tylko auto do którego wsiadając będę się cieszył :-)
Nie chcę samochodu rodzinnego a C klasa coupe jakoś do mnie nie przemawia. Tak jak napisałem - nie chodzi mi tylko o moc i osiągi a o coś wyjątkowego, merawka to jednak tylko merawka, wiadomo że jest mocniejsza i ma lepsze osiągi od Maserati ale to nie o to chodzi, nie chcę wyścigówki tylko auto do którego wsiadając będę się cieszył :-)
15 listopada 2015, 12:01 [cytuj]
Lexy jak chcesz auto oryginalne to szukaj Saba 9-5 ostatniej generacji w kombi, ostatnio widziałem dwie sztuki za pona 200k zł. :-P
Lexy jak chcesz auto oryginalne to szukaj Saba 9-5 ostatniej generacji w kombi, ostatnio widziałem dwie sztuki za pona 200k zł. :-P
15 listopada 2015, 12:04 [cytuj]
Lexy, gdzie prawnikom tak dobrze płacą? Chętnie się przeprowadzę :-P
Lexy, gdzie prawnikom tak dobrze płacą? Chętnie się przeprowadzę :-P
15 listopada 2015, 12:14 [cytuj]
Hello , wszędzie im dobrze płacą (a raczej płacą sobie sami) ale ja prawnikiem nie jestem, skończyłem tylko studia prawnicze ;)

Basket, zaznaczyłem też że nie chcę auta rodzinnego xD prędzej wezmę 2-osobowe niż kombi czy 4-5 drzwiowe. Poza tym Saab to już nie to samo, niestety.
2 sztuki za 200 000 za jedną czy dwie ?:)
Hello , wszędzie im dobrze płacą (a raczej płacą sobie sami) ale ja prawnikiem nie jestem, skończyłem tylko studia prawnicze ;)

Basket, zaznaczyłem też że nie chcę auta rodzinnego xD prędzej wezmę 2-osobowe niż kombi czy 4-5 drzwiowe. Poza tym Saab to już nie to samo, niestety.
2 sztuki za 200 000 za jedną czy dwie ?:)
15 listopada 2015, 14:41 [cytuj]
A ja mam pytanie z innej beczki, że tak się wtrącę :P Wytłumaczy mi ktoś czarno na białym jak ma się sprawa z winietami jeśli chodzi o wjazd do Berlina? planuję jechać tam na sylwestra ale wedle przepisów to moim raczej nie wjadę do centrum, ale tak sobie myślę, przecież to jest tak ogromne miasto że nie wierzę że nie jeżdżą tam samochody pokroju mojego. Jest jakiś sprytny patent aby nie zostawiać go gdzieś na peryferiach czy coś?

Mam Alfę 2000r. diesel ew. Golf IV 2003r. też diesel
A ja mam pytanie z innej beczki, że tak się wtrącę :P Wytłumaczy mi ktoś czarno na białym jak ma się sprawa z winietami jeśli chodzi o wjazd do Berlina? planuję jechać tam na sylwestra ale wedle przepisów to moim raczej nie wjadę do centrum, ale tak sobie myślę, przecież to jest tak ogromne miasto że nie wierzę że nie jeżdżą tam samochody pokroju mojego. Jest jakiś sprytny patent aby nie zostawiać go gdzieś na peryferiach czy coś?

15 listopada 2015, 14:43 [cytuj]
Lexy za jedną, chyba z 50 sztuk istnieje.
Lexy za jedną, chyba z 50 sztuk istnieje.
15 listopada 2015, 16:11 [cytuj]
Lexy chcesz auto do którego wsiadasz i od razu masz usmiech na mordzie wciskając pedał gazu za każdym razem ?? Jedyne auto które powoduje takie reakcje to najnowszy mustang V8 . Tak tak wiem to auto jest wulgarne, spartańskie wręcz, średnio wygodne ale nie ma drugiego takiego samochodu który daje taką radochę z jazdy :D Przynajmniej wg mnie :D
mobile.de/pl/Samochod/Ford-2015-Ford-Mustang-ROUSH-RS3-Stage-3/vhc:car,pgn:5,pgs:10,srt:price,sro:desc,ms1:9000%3B30%3B/pg:vipcar/215752565.html
Lexy chcesz auto do którego wsiadasz i od razu masz usmiech na mordzie wciskając pedał gazu za każdym razem ?? Jedyne auto które powoduje takie reakcje to najnowszy mustang V8 . Tak tak wiem to auto jest wulgarne, spartańskie wręcz, średnio wygodne ale nie ma drugiego takiego samochodu który daje taką radochę z jazdy :D Przynajmniej wg mnie :D
http://www.mobile.de/pl/Samochod/Ford-2015-Ford-Mustang-ROUSH-RS3-Stage-3/vhc:car,pgn:5,pgs:10,srt:price,sro:desc,ms1:9000%3B30%3B/pg:vipcar/215752565.html
15 listopada 2015, 16:31 [cytuj]
"F1066" powiedział/a:
[quote="Siwy"]A ja mam pytanie z innej beczki, że tak się wtrącę :P Wytłumaczy mi ktoś czarno na białym jak ma się sprawa z winietami jeśli chodzi o wjazd do Berlina? planuję jechać tam na sylwestra ale wedle przepisów to moim raczej nie wjadę do centrum, ale tak sobie myślę, przecież to jest tak ogromne miasto że nie wierzę że nie jeżdżą tam samochody pokroju mojego. Jest jakiś sprytny patent aby nie zostawiać go gdzieś na peryferiach czy coś?

od 01.01.10 do "Unweltzone" w Berlinie wjedziesz tylko z zielona plakietka. Wydawalo mi sie, ze widzialem takie na granicy . Chyba potrzebny bedzie dowodzik rejestracyjny &#128512;

To mapka U-Zone w Berlinie...

google.com/maps/d/viewer?mid=zmpVi0w1pUrs.kdJaRn1IrgJM&msa=0

Dortmund
geoweb1.digistadtdo.de/OWSServiceProxy/client/umweltzoneapp12.jsp[/quote] Czyli co załóżmy, mam starego grata który kopci jak lokomotywa ale kupuję sobie zieloną winietę i wjeżdżam do Berlina jak lord a panowie policjanci mogą mnie cmoknąć?
od 01.01.10 do "Unweltzone" w Berlinie wjedziesz tylko z zielona plakietka. Wydawalo mi sie, ze widzialem takie na granicy . Chyba potrzebny bedzie dowodzik rejestracyjny &#128512;

To mapka U-Zone w Berlinie...

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=zmpVi0w1pUrs.kdJaRn1IrgJM&msa=0

Dortmund
http://geoweb1.digistadtdo.de/OWSServiceProxy/client/umweltzoneapp12.jsp
15 listopada 2015, 16:46 [cytuj]
Basket, to rzeczywiście unikatowe auto, nie zmienia to faktu że nie spełnia pozostałych kryteriów - nie chcę rodzinnego kombi tylko coupe :) No i musi być conajmniej V8 benzyna wolnossąca.

Szajbus, myślałem o Mustangu jakiś czas ale jednak nie z kilku powodów - jest ich coraz więcej, z łatwością można go stać w Polsce. Płacąc 300 000 zł 40% to opłaty - nie chcę czuć się frajerem. Fajnie bo jest praktyczny na co dzień ale płacąc tyle jednak wolę coś wyjątkowego, za oceanem jest tego pełno a i u nas są coraz popularniejsze (po Szczecinie jeżdżą chyba 3). Prędzej nowe Camaro 6 2016 albo Corvette C7 ale wizualnie bardziej podoba mi się Włoch. No i ten dźwięk ...

Misiu, możesz mieć ciężko z dostaniem plakietki, dla Diesli dają od rocznika 2006.
Basket, to rzeczywiście unikatowe auto, nie zmienia to faktu że nie spełnia pozostałych kryteriów - nie chcę rodzinnego kombi tylko coupe :) No i musi być conajmniej V8 benzyna wolnossąca.

Szajbus, myślałem o Mustangu jakiś czas ale jednak nie z kilku powodów - jest ich coraz więcej, z łatwością można go stać w Polsce. Płacąc 300 000 zł 40% to opłaty - nie chcę czuć się frajerem. Fajnie bo jest praktyczny na co dzień ale płacąc tyle jednak wolę coś wyjątkowego, za oceanem jest tego pełno a i u nas są coraz popularniejsze (po Szczecinie jeżdżą chyba 3). Prędzej nowe Camaro 6 2016 albo Corvette C7 ale wizualnie bardziej podoba mi się Włoch. No i ten dźwięk ...

Misiu, możesz mieć ciężko z dostaniem plakietki, dla Diesli dają od rocznika 2006.
|<  <<  <  15  16  17  18  19    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayer Leverkusen 23 19 4 0 61
2. Bayern Monachium 23 17 2 4 53
3. VfB Stuttgart 23 15 2 6 47
4. Borussia Dortmund 23 11 8 4 41
5. RB Lipsk 23 12 4 7 40
6. Eintracht Frankfurt 23 8 10 5 34
7. TSG 1899 Hoffenheim 23 8 6 9 30
8. Werder Brema 23 8 6 9 30
9. SC Freiburg 23 8 5 10 29
10. 1. FC Heidenheim 23 7 7 9 28
11. FC Augsburg 23 6 8 9 26
12. Union Berlin 23 8 4 12 26
13. Borussia Mönchengladbach 23 6 7 10 25
14. VfL Wolfsburg 23 6 7 10 25
15. VfL Bochum 23 5 10 8 25
16. 1. FC Köln 23 3 8 12 17
17. FSV Mainz 23 2 9 12 15
18. SV Darmstadt 23 2 7 14 13
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. ponczos 200
2. RickenZMazowsza 190
3. JungKamil3 189
4. jasiu85 185
5. johnBVB 182
6. donpedro 176
7. MAKAVELI 173
8. mlabedz17 170
9. Kasper09 170
10. Johnny91BvB 165
cała tabela
shoutbox
Osa As
Osa As godzinę temu

Po sprzedaży Malena nasza szatnia być może odetchnie z ulgą. A z, dajmy na to, 50 mln HJW powie, że mamy 15 mln na czysto, bo podatki, zobowiązania itd., itp.

nick
nick godzinę temu

Bild pisze, że Malen nie jest już typem samotnika i odżył przez wypożyczenia Sancho i Maatsena, z którymi siedzi przy stoliku razem z Bynoe-Gittensem. Swoją drogą ma ważny kontrakt do 2026. Zimą zmienił agencję, która ma na swoim koncie transfery do Premier League. Wydaje się, że duzo będzie zależeć od niego samego.

nick
nick 2 godzin temu

Wypożyczony do Nottingham G. Reyna w 4 meczach PL zagrał łącznie 41 minuty.

nick
nick 2 godzin temu

Przebudowa przebudowy przebudowy.

mick82
mick82 2 godzin temu

to co oni zrobili z kasą ze sprzedaży Bellinghama że potrzebują dodatkowych pieniędzy ? spłacają jakiś tajny, ukryty dług czy jak ? Chyba że ta kasa jest potrzebna na wykupienie szrotu z bajernu bo oni mają w planach przebudowę zespołu i kilku chcą się pozbyć... a wacek już nie raz pokazał że czyści im szatnie zaśmiecając swoją...

Kapolini76
Kapolini76 2 godzin temu

Jeśli chcą coś budować to właśnie wokół takich graczy Hummels czy Reus to już historia

Kapolini76
Kapolini76 2 godzin temu

Tak nie można ciągle sprzedawać najlepszego

ryś
ryś 2 godzin temu

Sprzedaż Malena to czysta głupota. On w tej chwili ciągnie grę w ataku. To typowy "buldog" jak jest w formie i mu się chce. Żadne 50 mln tego nie zrekompensują, bo znając życie roztrwonią kasę na piłkarzy typu Mnecha, / ciągle przed życiowa formą/, lub Sancho / już po życiowej formie/, a w najlepszym razie Sabitzera- / coś tam może i potrafi ale tylko sporadycznie pokazuje/.

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 5 godzin temu

Klasycznie żeby zrobić w BVB jakieś transfery trzeba sprzedać najlepszego piłkarza

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 5 godzin temu

Donyell Malen może opuścić BVB po sezonie za opłatą 40-50 mln za transfer ponieważ klub potrzbuje pieniędzy na przebudowę zespołu Sportbild

dawid2468
dawid2468 Dzisiaj, 00:28

Dziwię się Wam wszystkim, że jeszcze macie siłę i ochotę się sprzeczać o klub, transfery, piłkarzy, trenera itp itd. Ja już nie mam sił i dopóki nie będzie zmiany na ławce trenerskiej to nie warto się nakręcać.

fanatyk88
fanatyk88 Wczoraj, 23:20

Najlepszy środkowy napastnik na świecie, bez dwóch zdań.

auman
auman Wczoraj, 22:26

60 minuta ogr ma 5 bramek

Alex3110
Alex3110 Wczoraj, 21:24

No psychozę gość ma niezłą xD

T-Mac
T-Mac Wczoraj, 20:45

ArekBVB09, już nie raz robiłeś innym nadzieję na zniknięcie, ale jednak wracasz. Jak widać, zatruwanie ludziom życia i obsesyjne doszukiwanie się Charliego w każdym elemencie tego serwisu są jednak silniejsze...

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 19:18

Polski

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 19:17

Odpowiedź niczym Polsi pikarz niby konkretne pytanie a odpowiedz na całkowicie co innego

ArekBVB09
ArekBVB09 Wczoraj, 19:08

Skróty myślowe i logika, którą używasz w swoich wypowiedzi jest niesamowita. Kojarzy się trochę z 12latkiem albo z tzw. "kobiecą logiką". No ale bez znaczenia, ja się stąd zawijam, wylewajcie dalej swoje pomyje na klub. Oczywiście szczególnie pozdrawiam Charliego87-Bajabongo-Włoczykija-Alexa3110 i inne multikonta :) A tym którzy kibicują w spokoju i nie są fanami rzucania bomby na środek Westfalenstadion i rozwalania wszystkiego co istnieje z nadzieją, że na gruzach powstanie coś nowego życzę cierpliwości i lepszych czasów. Narazie, było ciekawie ale jednak na dluższą metę męcząco :)

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 18:57

I gdzie napisałem dzisiaj cos o je..iu klubu??? Stwierdziłem tylko fakt jak wygląda nasza sytuacja bez Bellinghama

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 18:56

ArekBVB09 która z moich dzisiejszych wypowiedzi nie jest zgodna z prawdą?

ArekBVB09
ArekBVB09 Wczoraj, 18:41

Rebe piszesz prawdę zgodną z faktami i jak najbardziej doceniam Twoje wypowiedzi ale niestety nurt jest taki, żeby lecieć z multikont i napieprzać w tego który pisze bardziej z rozsądkiem, a niekoniecznie popiera hasła w stylu "jebać cały klub, wszystkich, którzy nim zarządzają i wszystkich którzy nie chcą ich jebać". Niestety klimat shoutboxa jest taki, że mało kto weryfikuje czy posty są wartościowe, zgodne z prawdą, a konto można załozyć i pisać cokolwiek w dwie minuty. Aguero odpuścił, mi też się już nie chce, odpuść i Ty. Może lepiej zostawić to miejsce Wojtyle, Alexowi czy kolejnych reinkarnacjach Charliego, jakiejś wielkiej krzywdy nikomu i tak nie robią bo przecież ani Kehl, Terzic czy Watzke tego shoutboxa nie odwiedzają, a sytuacje w klubie czy mecze na żywo zdecydowanie śledzi się zdecydowanie przyjemniej bez zaglądania w te najbardziej dolne okienko na stronie :)

Rebe Jankiel
Rebe Jankiel Wczoraj, 18:05

Hummels, Brandt, Haller, Malen, nawet Adeyemi. Piszę o rundzie wiosennej. I nigdzie nie napisałem, że Bellingham był nam zbędny, napisałem że grał gorzej niż jesienią. I dobrze że odszedł po sezonie za duże pieniądze, odszedł w najlepszym dla siebie i dla nas momencie. A że pieniędzy z jego sprzedaży nie zainwestowaliśmy dobrze, to już temat na inną dyskusję.

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 17:49

Rebe wymień tych co ciągnęli nasz zespół chętnie posłuchamy

Osa As
Osa As Wczoraj, 17:48

Dokładnie

Alex3110
Alex3110 Wczoraj, 17:31

Jak bardzo Bellingham był nam zbędny widać w tym sezonie :)

Rebe Jankiel
Rebe Jankiel Wczoraj, 17:27

Nie, nie zmusiłeś mnie. To ty strzeliłeś kulą w płot mówiąc, że Jude strzelał więcej bramek w rundzie wiosennej - to jest kłamstwo. Moje "zarzuty" zaś to opinia wynikająca z obserwacji prawie 30 spotkań ligowych BVB w ubiegłym sezonie, stąd uważam, że Bellingham grał gorzej, machał łapami a drużynę ciągnęli inni zawodnicy.

Osa As
Osa As Wczoraj, 17:17

Cieszę się, że zmusiłem cię do weryfikacji. Wreszcie. A jeśli strzelił tyle samo goli w obu rundach, to jak się mają twe zarzuty? Nijak. Przestań kłamać.

Rebe Jankiel
Rebe Jankiel Wczoraj, 17:05

@Osa W lidze jesienią strzelił 4 bramki i miał 3 asysty, we wiosennej strzelił tyle samo i miał o jedną asystę mniej. Przy czym w wielu spotkaniach machał łapami a drużynę ciągnął kto inny. Przestań kłamać i rozpowszechniać fakenewsy.

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 16:56

Z układanki Dortmundu wyjęto dwie postacie Bellinghama I Guerreiro I nagle nie istniejemy jeżeli chodzi o rozegranie wyprowadzenie piłki I kreowanie sytuacji środkiem dla Wacka fajnie się sprzedaje bo jest zysk a dla nas kibiców fajnie byłoby gdyby byli w miejsce sprzedawanych sprowadzani zastępcy na poziomie a nie tanie odpady czy przeplaceni piłkarze

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 16:52

Pieniądze za Bellinhhama zostały zmarnowane i wolałbym gdyby został do końca kontraktu i nawet odszedł od nas za darmo bo to jak my jesteśmy bladzi bez jego osoby na boisku jest przerażające

statystyki
Użytkownicy online: grzegorzBVB
Gości online: 18
Zarejestrowanych użytkowników: 9955
Ostatnio zarejestrowany: Pablobdg
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem