Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  14  15  16  17  18    >  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Samochody
21 października 2014, 21:05 [cytuj]
Szajbus, Zawsze możesz szukać jakieś Imprezy jeżeli szukasz wrażeń, myślę, że za 90 tys starego trupa byś nie znalazł.
[b]Szajbus[/b], Zawsze możesz szukać jakieś Imprezy jeżeli szukasz wrażeń, myślę, że za 90 tys starego trupa byś nie znalazł.
21 października 2014, 21:07 [cytuj]
Seria 5 E60 i gitara elegancko, jak za słaba dla ciebie to ja nie wiem jakie ty masz wymagania^^. Imprezami, Evolutionami, takimi Focusami jarałem się jak byłem w podstawówce i grałem w NFS'a.
Seria 5 E60 i gitara elegancko, jak za słaba dla ciebie to ja nie wiem jakie ty masz wymagania^^. Imprezami, Evolutionami, takimi Focusami jarałem się jak byłem w podstawówce i grałem w NFS'a.
21 października 2014, 21:09 [cytuj]
Ja limuzynie nie chcę ;p Teraz mam dużego sedana i to jest za duże auto dla mnie, zawsze mi się marzył typowy rasowy hot Hatch i Focus RS takim jest :D I do tego będę dążyć uważam, że to auto jest zajebiste, sam bym chciał audi RS3 ale za 90 tysięcy nie kupię takiego auta :) A Focusowi niczego nie brakuje :D Nie jednego audika czy bete wciąga nosem :D

o becie nawet nie myślę bo nie nawidzę BMW :D Jak sama nazwa mówi Big Mexican Woman :D poza tym same buraki tym jeżdżą :D Kozakier ta beta jest straszna :D nie wiem jakim osłem trzeba być,żeby takim autem jeździć :D

Mortis dla mnie tragejszon to są stare "Japan cars" :D Za 12 tysi znajdzie się coś o wiele lepszego niż to padło w postaci celicy :D
Ja limuzynie nie chcę ;p Teraz mam dużego sedana i to jest za duże auto dla mnie, zawsze mi się marzył typowy rasowy hot Hatch i Focus RS takim jest :D I do tego będę dążyć uważam, że to auto jest zajebiste, sam bym chciał audi RS3 ale za 90 tysięcy nie kupię takiego auta :) A Focusowi niczego nie brakuje :D Nie jednego audika czy bete wciąga nosem :D

o becie nawet nie myślę bo nie nawidzę BMW :D Jak sama nazwa mówi Big Mexican Woman :D poza tym same buraki tym jeżdżą :D Kozakier ta beta jest straszna :D nie wiem jakim osłem trzeba być,żeby takim autem jeździć :D

Mortis dla mnie tragejszon to są stare "Japan cars" :D Za 12 tysi znajdzie się coś o wiele lepszego niż to padło w postaci celicy :D
21 października 2014, 21:15 [cytuj]
Heh, po ostatnim zdaniu stwierdzam ze sam jestes burak. Kupuj sobie focusa, jak to mówią - Ford gówno wort :-P
Heh, po ostatnim zdaniu stwierdzam ze sam jestes burak. Kupuj sobie focusa, jak to mówią - Ford gówno wort :-P
21 października 2014, 21:16 [cytuj]
Lexy niestety dla mnie Bety nie istnieją :D Tragejszyn jak to ktoś tu wspomniał :D

Ford gówno wort ale jeździ się jak lord synu :D
Lexy niestety dla mnie Bety nie istnieją :D Tragejszyn jak to ktoś tu wspomniał :D

Ford gówno wort ale jeździ się jak lord synu :D
21 października 2014, 21:18 [cytuj]
Szajbus, Stary BMW teraz prawie najlepsze auta robi... dla średniego konsumenta...
[b]Szajbus[/b], Stary BMW teraz prawie najlepsze auta robi... dla średniego konsumenta...
21 października 2014, 21:20 [cytuj]
Ale możesz sobie uświadomić, że ktoś nie lubi tej marki ?:D Dla mnie mogłaby nie istnieć :D Audi, merc to ja rozumiem ale nie BMW :D Dno totalne :D
Ale możesz sobie uświadomić, że ktoś nie lubi tej marki ?:D Dla mnie mogłaby nie istnieć :D Audi, merc to ja rozumiem ale nie BMW :D Dno totalne :D
21 października 2014, 21:20 [cytuj]
To ze dla Ciebie nie istnieją to nie znaczy ze innym nie pasują. Z reszta nawet nie bede porównywał marki bo to tak jak porównywać Bayern do Legii :-P z forda tylko Mustang, reszta to plastik, tanie materiały a technologicznie 10 lat do tylu. Może i byś tym maluchem porobil większość samochodów na polskich drogach ale jechać tym po polskich drogach albo w trase sobie nie wyobrażam. No ale kto bogatemu zabroni ....
To ze dla Ciebie nie istnieją to nie znaczy ze innym nie pasują. Z reszta nawet nie bede porównywał marki bo to tak jak porównywać Bayern do Legii :-P z forda tylko Mustang, reszta to plastik, tanie materiały a technologicznie 10 lat do tylu. Może i byś tym maluchem porobil większość samochodów na polskich drogach ale jechać tym po polskich drogach albo w trase sobie nie wyobrażam. No ale kto bogatemu zabroni ....
21 października 2014, 21:24 [cytuj]
"Lexy" powiedział/a:
Lexy ale kto porównuje ?? pokaz mi gdzie ja porównałem BMW do forda ??

Siedziałeś w mustangu ?? Bo ja siedziałem i jechałem Shelby GT 500 z chipem na 700 KM i wykonanie podobne do focusa RS Bo też takowym jeździłem :) Także nie trafiłeś :)

i na koniec jechałem Focusem RS do wawki i nazat :D I tragedi nie było a Dk1 do najlepszych nie należy :D

Ja nie porównuje nigdzie forda ani do BMW ani do Audi Ani do merca ja wiem, że mnie na powyższe marki po prostu nie stać a starego 10 letniego padła nie kupie :)Tzn Bety to i nowej bym nie kupił jakby mnie było stać ;p
Lexy ale kto porównuje ?? pokaz mi gdzie ja porównałem BMW do forda ??

Siedziałeś w mustangu ?? Bo ja siedziałem i jechałem Shelby GT 500 z chipem na 700 KM i wykonanie podobne do focusa RS Bo też takowym jeździłem :) Także nie trafiłeś :)

i na koniec jechałem Focusem RS do wawki i nazat :D I tragedi nie było a Dk1 do najlepszych nie należy :D

Ja nie porównuje nigdzie forda ani do BMW ani do Audi Ani do merca ja wiem, że mnie na powyższe marki po prostu nie stać a starego 10 letniego padła nie kupie :)Tzn Bety to i nowej bym nie kupił jakby mnie było stać ;p
21 października 2014, 21:30 [cytuj]
Porównuje bo twierdzisz ze ta marka to dno podczas gdy wychwalajasz forda ktory odstaje pod każdym względem oprócz ceny.

Wiem jak wykonane sa mustangi, ten sam plastik ale silnik i wygląd świetny.
W Polsce masz tylko pare kilometrów autostrad, pojeździe po mieście albo do innych miejscowości to zobaczysz jak sie jedzie. No chyba ze będziesz tylko po autostradach jeździł to ok.

Za 90 tys możesz mieć nie 10 a 4-5 letnie auto. No ale to Twój wybór z którym nie chce dyskutować, każdemu podoba sie co innego, denerwuje mnie tylko Twoje przesmiewanie innych marek.
Porównuje bo twierdzisz ze ta marka to dno podczas gdy wychwalajasz forda ktory odstaje pod każdym względem oprócz ceny.

Wiem jak wykonane sa mustangi, ten sam plastik ale silnik i wygląd świetny.
W Polsce masz tylko pare kilometrów autostrad, pojeździe po mieście albo do innych miejscowości to zobaczysz jak sie jedzie. No chyba ze będziesz tylko po autostradach jeździł to ok.

Za 90 tys możesz mieć nie 10 a 4-5 letnie auto. No ale to Twój wybór z którym nie chce dyskutować, każdemu podoba sie co innego, denerwuje mnie tylko Twoje przesmiewanie innych marek.
21 października 2014, 21:30 [cytuj]
"Szajbus" powiedział/a:
wykonanie podobne do focusa RS
Rozumiem, że to też beczka bez dna?
21 października 2014, 21:36 [cytuj]
A które marki prześmiewam oprócz bety która jest dla mnie padłem ? Wyśmiałem jedynie Celice a to nie marka tylko konkretny model... więc czym Cię denerwuje ? :D
"Mbuti3" powiedział/a:
[quote="Szajbus"]wykonanie podobne do focusa RS
Rozumiem, że to też beczka bez dna?[/quote] Tzn beczka bez dna pod wzgledem spalania ma się rozumieć ?:D Na szczęscie mustang bije pod tym względem Rs'a mustang po chipie na odcinku A4 katowice kraków przy 300 km/h spala ponad 100 l na setkę :)
21 października 2014, 21:44 [cytuj]
"Szajbus" powiedział/a:
przy 300 km/h spala ponad 100 l na setkę :)
Nie pisz takich rzeczy na forum bo Ci policja wjedzie na chatę piracie drogowy!!! :D
Nie pisz takich rzeczy na forum bo Ci policja wjedzie na chatę piracie drogowy!!! :D
21 października 2014, 21:47 [cytuj]
Na szczęście akurat ja wtedy nie prowadziłem :) ale powiem wam, że taka prędkość na A4 to jazda kamikadze :D w życiu więcej :D Dobrze, że focus wyciąga tylko 260 ;p
Na szczęście akurat ja wtedy nie prowadziłem :) ale powiem wam, że taka prędkość na A4 to jazda kamikadze :D w życiu więcej :D Dobrze, że focus wyciąga tylko 260 ;p
21 października 2014, 21:48 [cytuj]
"Szajbus" powiedział/a:

oooo, szczerze? Chętnie posłucham jakie są twoje propozycje ;-) Wyskocz z tymi oklepańcami typu Golf III itp to skocze z łózka. Nie podobają mi się.
oooo, szczerze? Chętnie posłucham jakie są twoje propozycje ;-) Wyskocz z tymi oklepańcami typu Golf III itp to skocze z łózka. Nie podobają mi się.
21 października 2014, 21:54 [cytuj]
Mortisku golfa 3 to za 12 klocków kupiłbyś ale ze złota tylko :D a na niepozłacanego 2 tysiące wystarczy :D

Ale na pewno znajdzie się na liście twoje ulubione auto http://allegro.pl/fiat-multipla-1-9-jtd-115km-2003r-i4722121281.html :D:D połączenie perfekcji i stylu :D powiem Ci, że jeżeli chodzi o design to wciąga nosem taką Celice :D
Mortisku golfa 3 to za 12 klocków kupiłbyś ale ze złota tylko :D a na niepozłacanego 2 tysiące wystarczy :D

Ale na pewno znajdzie się na liście twoje ulubione auto http://allegro.pl/fiat-multipla-1-9-jtd-115km-2003r-i4722121281.html :D:D połączenie perfekcji i stylu :D powiem Ci, że jeżeli chodzi o design to wciąga nosem taką Celice :D
21 października 2014, 22:03 [cytuj]
Tfu, nie wiem czemu napisałem III.

W każdym badz razie wiedziałem, że gówno mi poradzisz jak spytam się o konkrety. Pozdrawiam ;* Mniej gadania życzę.
Tfu, nie wiem czemu napisałem III.

W każdym badz razie wiedziałem, że gówno mi poradzisz jak spytam się o konkrety. Pozdrawiam ;* Mniej gadania życzę.
21 października 2014, 22:06 [cytuj]
gówno poradziłem bo na tyle zasługujesz... Ja zycze mniej hejtowania czyjegoś wyboru i poglądów, tym bardziej, że sam autobusem zapierdalasz .... i na następny raz zanim napiszesz pomyśl dwa razy co piszesz ...
gówno poradziłem bo na tyle zasługujesz... Ja zycze mniej hejtowania czyjegoś wyboru i poglądów, tym bardziej, że sam autobusem zapierdalasz .... i na następny raz zanim napiszesz pomyśl dwa razy co piszesz ...
21 października 2014, 22:10 [cytuj]
Napisałeś: [quote]Mortis dla mnie tragejszon to są stare "Japan cars" :D Za 12 tysi znajdzie się coś o wiele lepszego niż to padło w postaci celicy :D[/quote] Na co Ci odpisałem: [quote]oooo, szczerze? Chętnie posłucham jakie są twoje propozycje ;-) [/quote] A ty wyskakujesz z jakimiś Multiplami ...
[quote]Za 12 tysi znajdzie się coś o wiele lepszego niż to padło w postaci celicy :D[/quote] Bez uszczypliwości, serio czekam na to co podrzucisz ;-)
Na co Ci odpisałem: [quote]oooo, szczerze? Chętnie posłucham jakie są twoje propozycje ;-)
21 października 2014, 22:15 [cytuj]
podrzuce bardzo chętnie tyle , że nie dzisiaj bo ide spać, jutro na 7 do arbeita zapierdalam ;)
podrzuce bardzo chętnie tyle , że nie dzisiaj bo ide spać, jutro na 7 do arbeita zapierdalam ;)
|<  <<  <  14  15  16  17  18    >  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 15 10 3 2 33
2. RB Lipsk 15 9 4 2 31
3. Bayer 04 Leverkusen 15 8 5 2 29
4. Borussia Dortmund 15 9 1 5 28
5. Union Berlin 15 6 7 2 25
6. VfL Wolfsburg 15 6 7 2 25
7. Borussia Mönchengladbach 15 6 6 3 24
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 222
2. arturborussen 210
3. Kamil0079 210
4. RickenZMazowsza 207
5. ewerthon 207
6. Boro 201
7. mati12 201
cała tabela

shoutbox

Helmut Geier
Helmut Geier 4 godzin temu

Dokładnie

miko09
miko09 5 godzin temu

Mam takie pytanie do "staraerakloppa": widzę że lubujesz się w "medycynie" bo proponujesz "COVIDA" albo "ŚWIŃSKĄ GRYPĘ" na mistrza Niemiec!!! Już wyjaśniam... Covid - coś nowego, którego nikt nie lubi i nie szanuje... Najlepiej żeby ZDECHŁO!!! Oczywiście mam tutaj na myśli - RB... Dalej już chyba wiadomo :) Przypominam że mamy dopiero 16 kolejkę i mimo że Nasi nie są faworytami do tytułu, to jednak Twoja propozycja wyboru pomiędzy jednym gównem a drugim - na tej stronie - brzmi co najmniej śmiesznie... Pozdrawiam

Helmut Geier
Helmut Geier 5 godzin temu

Gdzie są Ci co mówili jakiego to my trenera nie stracili czyt. Bosz

staraerakloppa
staraerakloppa 5 godzin temu

neverkusen na koniec sezonu wypadnie poza top 4 , trzeba dopingować Lipsk bo oni jako jedyni jeszcze maja szanse zagrozic chrumakom.

Mattii
Mattii 5 godzin temu

Plan A już nie działa.

MedBVB
MedBVB 6 godzin temu

Leverkusen chyba trochę obniżyło loty

Alex139
Alex139 6 godzin temu

Co ten Bosz? :P

F1066
F1066 Wczoraj, 11:04

https://twitter.com/buzz09app/status/1350009119437168641

F1066
F1066 Wczoraj, 10:32

https://www.weltfussball.de/news/_n4310539_/bvb-legende-koller-bekommt-eigenen-film/

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 08:45

koniec o bayernie musimy myśleć o siebie żeby coś w końcu wygrać a nie ciągle nic

Alex139
Alex139 Wczoraj, 07:47

Zupełnie inne dwie historie*

Alex139
Alex139 Wczoraj, 07:46

bvbbb jeden mecz a mecz i rewanż to są zupełnie dwie historie. (mówię o CL) jeśli chodzi o swoje podwórko, to wygrali nie dlatego, że byli tacy super, tylko dlatego, że my pod wodzą Lucjusza powinniśmy dostać tytułu frajerów dekady.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-01-14

i świnie wygrały wszystko to jest różnica

aguero82
aguero82 1 dni temu, 2021-01-14

Flick trochę przypomina swoją taktyką Bosza za czasów trenowania BVB. Chciałby przez pełne 90 minut grać wysokim pressingiem. I tak jak za czasów Bosza, na poczatku nie było mocnych na BVB tak samo pierwsze pół roku nie było mocnych na Bayern, z tą różnicą że Flick ma do dyspozycji dwa razy lepszych piłkarzy niz miał Bosz.

Alex139
Alex139 1 dni temu, 2021-01-14

bvbbb i znowu się muszę z Tobą nie zgodzić, bo piłka nożna to właśnie taka gra, gdzie bardzo często wiele zależy od farta ;)

artur1973
artur1973 1 dni temu, 2021-01-14

Widzę ze Schweinsteiger jedzie krótko i rzeczowo: Schweinsteiger: ?Bayern-Code langsam entschlüsselt?

bvbbb

fart to można mieć i wygrać w zdrapkę a nie CL a co do finału to obie drużyny grały zachowawczo bo to finał w końcu

staraerakloppa
staraerakloppa 1 dni temu, 2021-01-14

ktos musial wygrac i fartownie padło na nich.

Alex139

bvbbb no, zwłaszcza w finale CL grali pięknie ;) Podtrzymuje to co powiedziałem, gdyby rozgrywki odbyły się w normalnym trybie, max półfinał.

staraerakloppa

to samo w serie a , od 10 lat chyba Juventus wszystkich leje , ileż można...

staraerakloppa

ile bym dal aby bayern nie wygral teraz maistra , kazdy byle nie oni , ileż można patrzeć na ich usmiechniete ryje.

bvbbb

Alex139 wygrali bo grali piękny futbol dla oczu a teraz są fizycznie zajechani CL nie wygrywa się przypadkiem , w tym sezonie mają problemy w obronie i to tyle ofensywę mają bardzo silną ja obstawiam że zmienią taktykę bo ta już im nie działa najlepiej obyśmy wykorzystali ich problemy bo lepszej okazji nie będzie może po za tom w tamtym sezonie ta przewaga 9 pkt.

artur1973
artur1973 1 dni temu, 2021-01-14

@obywatelap Pisałem to pare postów wcześniej cytując Schweinsteigera. Mądrzy trenerzy reichneli się, ze obrona Bayernu choć jest cieńsza niż nasza gra bardzo wysoko, wystarczy się nie przestraszyć, zagrać szybko i po świnkach. Niestety Lewus i Neuer są ojcami ich sukcesu

Pawelinho
Pawelinho 1 dni temu, 2021-01-14

Alex139 nic dodać nic ująć.

Alex139

Staraerakloppa wygrali przez pandemię, gdyby rozgrywki odbywały się normalnie, nie wygrali by na 100%

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2021-01-14

Widać, że Flick jest uparty, bo podobno nie widzi problemu w wysokim ustawieniu obrony. Trener Freiburga mu (mam nadzieję) wytłumaczy w niedzielę o co chodzi.

bvbbb

Wejść na szczyt jest trudno, ale jeszcze trudniej się na nim utrzymywać

staraerakloppa

Pisalem nie tak dawno ,ze Bayern jest cieniutki , teraz seryjnie traca bramki jako pierwsi , co w poprzednich latach sie im nie zdarzalo , i nie mogę przebolec ,ze mimo ich slabosci BVB tego nie potrafi wykorzystac , a tą pooprzednią LM to nie wiem jakim cudem oni wygrali , chyba tylko przez brak rewanży w drodze do finału.

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-01-14

Mam to :) https://twitter.com/_floks/status/1349488663281995778 Nie chce wiedziec jak jego ogier w stajni huczy :) hahaaaa

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-01-14

Biednemu zawsze snieg w oczy :) https://sportbild.bild.de/fussball/dfb-pokal/dfb-pokal/fc-bayern-thomas-mueller-motzt-ard-reporterin-nach-pokal-aus-in-kiel-an-74881454.sport.html

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 29
Zarejestrowanych użytkowników: 8983
Ostatnio zarejestrowany: Kris09

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem