Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  6  7  8  9  10  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Fifa The Game
14 września 2015, 11:35 [cytuj]
Demo całkiem przyjemne. Nie grałem na PC w 15 więc nie wiem jakie zmiany odnośnie tej wersji. Ogólnie wszystko spoko tylko ta cena trochę duża :-/
Na razie w przedsprzedaży najtańsza opcja to 199zł na originie. Jest szansa, że po premierze ta cena spadnie do jakiś ~160zł? W sklepach już teraz jest w cenie 150+.
W sumie i tak kupię nawet za 199 ale jakby parę dni po premierze można było zaoszczędzić parę zł to byłoby spoko :-P
Demo całkiem przyjemne. Nie grałem na PC w 15 więc nie wiem jakie zmiany odnośnie tej wersji. Ogólnie wszystko spoko tylko ta cena trochę duża :-/
Na razie w przedsprzedaży najtańsza opcja to 199zł na originie. Jest szansa, że po premierze ta cena spadnie do jakiś ~160zł? W sklepach już teraz jest w cenie 150+.
W sumie i tak kupię nawet za 199 ale jakby parę dni po premierze można było zaoszczędzić parę zł to byłoby spoko :-P
14 września 2015, 15:31 [cytuj]
W mediaexpert jest chyba za 148zł. Demo super, kupię na pewno :oops:
W mediaexpert jest chyba za 148zł. Demo super, kupię na pewno :oops:
15 września 2015, 10:52 [cytuj]
FIFA 16 zostanie na pewno zakupiona. W końcu to jedyna gierka na którą udaje się znaleźć czas by pograć na PC, a pykam od 1997 roku w każdą wersję. Więc tegoroczna też zagości na moim kompie. :mrgreen:
FIFA 16 zostanie na pewno zakupiona. W końcu to jedyna gierka na którą udaje się znaleźć czas by pograć na PC, a pykam od 1997 roku w każdą wersję. Więc tegoroczna też zagości na moim kompie. :mrgreen:
21 września 2015, 18:39 [cytuj]
Fifę można już kupić w Media Expertach, jak się ładnie spyta pani ekspedientki to wyciągnie spod lady :-P
Potem zmiana IP na Japonię i można grać :-D
Fifę można już kupić w Media Expertach, jak się ładnie spyta pani ekspedientki to wyciągnie spod lady :-P
Potem zmiana IP na Japonię i można grać :-D
21 września 2015, 19:25 [cytuj]
Ja zamówiłem w media expert, jutro będę miał, ale IP zmieniać nie będę. Poczekam do czwartku i potem uważać z graniem bo matura w tym roku :lol:
Ja zamówiłem w media expert, jutro będę miał, ale IP zmieniać nie będę. Poczekam do czwartku i potem uważać z graniem bo matura w tym roku :lol:
21 lipca 2016, 21:39 [cytuj]
Reus na okładce FIFA 17, wybił Messiego :mrgreen:
Reus na okładce FIFA 17, wybił Messiego :mrgreen:
|<  <<  <  6  7  8  9  10  
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayer Leverkusen 23 19 4 0 61
2. Bayern Monachium 23 17 2 4 53
3. VfB Stuttgart 23 15 2 6 47
4. Borussia Dortmund 23 11 8 4 41
5. RB Lipsk 23 12 4 7 40
6. Eintracht Frankfurt 23 8 10 5 34
7. TSG 1899 Hoffenheim 23 8 6 9 30
8. Werder Brema 23 8 6 9 30
9. SC Freiburg 23 8 5 10 29
10. 1. FC Heidenheim 23 7 7 9 28
11. FC Augsburg 23 6 8 9 26
12. Union Berlin 23 8 4 12 26
13. Borussia Mönchengladbach 23 6 7 10 25
14. VfL Wolfsburg 23 6 7 10 25
15. VfL Bochum 23 5 10 8 25
16. 1. FC Köln 23 3 8 12 17
17. FSV Mainz 23 2 9 12 15
18. SV Darmstadt 23 2 7 14 13
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. ponczos 200
2. RickenZMazowsza 190
3. JungKamil3 189
4. jasiu85 185
5. johnBVB 182
6. donpedro 176
7. MAKAVELI 173
8. mlabedz17 170
9. Kasper09 170
10. Johnny91BvB 165
cała tabela
shoutbox
Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 23 minut temu

Kiedy oni zrozumieją że taka polityka obecnie prowadzi nas na dno a nie powierzchnię i do czasu odejścia Watzke to Liga Europy będzie szczytem marzeń jeżeli dalej tak pójdzie

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 24 minut temu

Jak sprzedawać Malena to za 80 mln a nie 40, 40 mln to kwota śmieszna dla klubów PL bo nawet kluby z strefy spadkaowej stać na taki wydatek ale moim zdaniem sprzedaż Malena to głupota i jeżeli realnie chcemy przebudować zespół lub zbudować na nowo to na takich piłkarzach jak Kobel Maatsen Malen Gittens a nie piłkarzach typu Bensebaini Wolf Sule czy inne szroty których mamy pełno w klubie

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 26 minut temu

No czyli ja to widzę nie wykupimy Maatsena i Ryerson pójdzie na lewą obronę a Wolf na prawą i wreszcie Wacek będzie mógł powiedzieć że mamy super boki obrony i wzmocnienia są zbędne

FilipSantana
FilipSantana 44 minut temu

Ten klub naprawdę upada.

FilipSantana
FilipSantana 44 minut temu

Chociaż Marius Wolf był nadal uważany za wyraźnego kandydata do sprzedaży zeszłego lata, wiele wskazuje na to, że latem odegra on ważną rolę w przebudowie i w przyszłym sezonie będzie nadal nosił czarno-żółte barwy . @RNBVB

Osa As
Osa As 3 godzin temu

Po sprzedaży Malena nasza szatnia być może odetchnie z ulgą. A z, dajmy na to, 50 mln HJW powie, że mamy 15 mln na czysto, bo podatki, zobowiązania itd., itp.

nick
nick 3 godzin temu

Bild pisze, że Malen nie jest już typem samotnika i odżył przez wypożyczenia Sancho i Maatsena, z którymi siedzi przy stoliku razem z Bynoe-Gittensem. Swoją drogą ma ważny kontrakt do 2026. Zimą zmienił agencję, która ma na swoim koncie transfery do Premier League. Wydaje się, że duzo będzie zależeć od niego samego.

nick
nick 3 godzin temu

Wypożyczony do Nottingham G. Reyna w 4 meczach PL zagrał łącznie 41 minuty.

nick
nick 4 godzin temu

Przebudowa przebudowy przebudowy.

mick82
mick82 4 godzin temu

to co oni zrobili z kasą ze sprzedaży Bellinghama że potrzebują dodatkowych pieniędzy ? spłacają jakiś tajny, ukryty dług czy jak ? Chyba że ta kasa jest potrzebna na wykupienie szrotu z bajernu bo oni mają w planach przebudowę zespołu i kilku chcą się pozbyć... a wacek już nie raz pokazał że czyści im szatnie zaśmiecając swoją...

Kapolini76
Kapolini76 4 godzin temu

Jeśli chcą coś budować to właśnie wokół takich graczy Hummels czy Reus to już historia

Kapolini76
Kapolini76 4 godzin temu

Tak nie można ciągle sprzedawać najlepszego

ryś
ryś 4 godzin temu

Sprzedaż Malena to czysta głupota. On w tej chwili ciągnie grę w ataku. To typowy "buldog" jak jest w formie i mu się chce. Żadne 50 mln tego nie zrekompensują, bo znając życie roztrwonią kasę na piłkarzy typu Mnecha, / ciągle przed życiowa formą/, lub Sancho / już po życiowej formie/, a w najlepszym razie Sabitzera- / coś tam może i potrafi ale tylko sporadycznie pokazuje/.

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Dzisiaj, 07:08

Klasycznie żeby zrobić w BVB jakieś transfery trzeba sprzedać najlepszego piłkarza

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Dzisiaj, 07:07

Donyell Malen może opuścić BVB po sezonie za opłatą 40-50 mln za transfer ponieważ klub potrzbuje pieniędzy na przebudowę zespołu Sportbild

dawid2468
dawid2468 Dzisiaj, 00:28

Dziwię się Wam wszystkim, że jeszcze macie siłę i ochotę się sprzeczać o klub, transfery, piłkarzy, trenera itp itd. Ja już nie mam sił i dopóki nie będzie zmiany na ławce trenerskiej to nie warto się nakręcać.

fanatyk88
fanatyk88 Wczoraj, 23:20

Najlepszy środkowy napastnik na świecie, bez dwóch zdań.

auman
auman Wczoraj, 22:26

60 minuta ogr ma 5 bramek

Alex3110
Alex3110 Wczoraj, 21:24

No psychozę gość ma niezłą xD

T-Mac
T-Mac Wczoraj, 20:45

ArekBVB09, już nie raz robiłeś innym nadzieję na zniknięcie, ale jednak wracasz. Jak widać, zatruwanie ludziom życia i obsesyjne doszukiwanie się Charliego w każdym elemencie tego serwisu są jednak silniejsze...

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 19:18

Polski

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 19:17

Odpowiedź niczym Polsi pikarz niby konkretne pytanie a odpowiedz na całkowicie co innego

ArekBVB09
ArekBVB09 Wczoraj, 19:08

Skróty myślowe i logika, którą używasz w swoich wypowiedzi jest niesamowita. Kojarzy się trochę z 12latkiem albo z tzw. "kobiecą logiką". No ale bez znaczenia, ja się stąd zawijam, wylewajcie dalej swoje pomyje na klub. Oczywiście szczególnie pozdrawiam Charliego87-Bajabongo-Włoczykija-Alexa3110 i inne multikonta :) A tym którzy kibicują w spokoju i nie są fanami rzucania bomby na środek Westfalenstadion i rozwalania wszystkiego co istnieje z nadzieją, że na gruzach powstanie coś nowego życzę cierpliwości i lepszych czasów. Narazie, było ciekawie ale jednak na dluższą metę męcząco :)

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 18:57

I gdzie napisałem dzisiaj cos o je..iu klubu??? Stwierdziłem tylko fakt jak wygląda nasza sytuacja bez Bellinghama

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 18:56

ArekBVB09 która z moich dzisiejszych wypowiedzi nie jest zgodna z prawdą?

ArekBVB09
ArekBVB09 Wczoraj, 18:41

Rebe piszesz prawdę zgodną z faktami i jak najbardziej doceniam Twoje wypowiedzi ale niestety nurt jest taki, żeby lecieć z multikont i napieprzać w tego który pisze bardziej z rozsądkiem, a niekoniecznie popiera hasła w stylu "jebać cały klub, wszystkich, którzy nim zarządzają i wszystkich którzy nie chcą ich jebać". Niestety klimat shoutboxa jest taki, że mało kto weryfikuje czy posty są wartościowe, zgodne z prawdą, a konto można załozyć i pisać cokolwiek w dwie minuty. Aguero odpuścił, mi też się już nie chce, odpuść i Ty. Może lepiej zostawić to miejsce Wojtyle, Alexowi czy kolejnych reinkarnacjach Charliego, jakiejś wielkiej krzywdy nikomu i tak nie robią bo przecież ani Kehl, Terzic czy Watzke tego shoutboxa nie odwiedzają, a sytuacje w klubie czy mecze na żywo zdecydowanie śledzi się zdecydowanie przyjemniej bez zaglądania w te najbardziej dolne okienko na stronie :)

Rebe Jankiel
Rebe Jankiel Wczoraj, 18:05

Hummels, Brandt, Haller, Malen, nawet Adeyemi. Piszę o rundzie wiosennej. I nigdzie nie napisałem, że Bellingham był nam zbędny, napisałem że grał gorzej niż jesienią. I dobrze że odszedł po sezonie za duże pieniądze, odszedł w najlepszym dla siebie i dla nas momencie. A że pieniędzy z jego sprzedaży nie zainwestowaliśmy dobrze, to już temat na inną dyskusję.

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 17:49

Rebe wymień tych co ciągnęli nasz zespół chętnie posłuchamy

Osa As
Osa As Wczoraj, 17:48

Dokładnie

Alex3110
Alex3110 Wczoraj, 17:31

Jak bardzo Bellingham był nam zbędny widać w tym sezonie :)

statystyki
Użytkownicy online: Fabiano1979, fanatyk88, matbombo, szymmonn, KrzychuDLK
Gości online: 21
Zarejestrowanych użytkowników: 9955
Ostatnio zarejestrowany: Pablobdg
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem