Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  2  3  4  5  6    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Forumwiecej napisze jak wruce z Treninguowe kfiatki;P
24 września 2008, 22:31 [cytuj]
"Werk" powiedział/a:
ma początku patrze karny dla bvb spoko pozniej pantelic z balkanow transmisja zamazana pozniej sledzilem na sat.1 wyniki patrze klimo 103 min. nie oglandalem transmisji bo lecialo udinese Berlin czeka BORUSSIA DORTMUND WINNER DOUTSCHER MAISTER DFB - POKAL
HEJA BVB
Werk dalej daje czadu...mamy nowego faworyta kfjatkowego chyba, hm?
Werk dalej daje czadu...mamy nowego faworyta kfjatkowego chyba, hm?
24 września 2008, 22:31 [cytuj]
Nie czepiaj się tak ;p z tego co wiem, to ma coś koło 10 lat ;-)
Nie czepiaj się tak ;p z tego co wiem, to ma coś koło 10 lat ;-)
25 września 2008, 06:56 [cytuj]
I tak mógłby się starać :D a tak, być może zdobędzie laury :D
I tak mógłby się starać :D a tak, być może zdobędzie laury :D
25 września 2008, 07:00 [cytuj]
"abdul" powiedział/a:
no może wracamy do formy jaka była na początku sezonu
W sumie nic wielkiego, ale to ten, co dwa dni temu mówił, że mamy wielki kryzys... :D

i mistrzowski komentarz z mistrzowskim podsumowaniem made by zizu:
"zizu" powiedział/a:
a mohamed ?
Podczas wczorajszego treningu na bocznym kompleksie klubu HSV, drużynę odwiedził niespodziewany gość a był nim... Mohamed Zidan - były gracz tego klubu który aktualnie broni barw Borussi Dortmund, bo jak wiemy tam przeniósł się jeszcze tego lata.

hsvpoland.com

pewnie pogratulowal petricowi wyboru ;d
W sumie nic wielkiego, ale to ten, co dwa dni temu mówił, że mamy wielki kryzys... :D

i mistrzowski komentarz z mistrzowskim podsumowaniem made by zizu:
[quote="zizu"]a mohamed ?
Podczas wczorajszego treningu na bocznym kompleksie klubu HSV, drużynę odwiedził niespodziewany gość a był nim... Mohamed Zidan - były gracz tego klubu który aktualnie broni barw Borussi Dortmund, bo jak wiemy tam przeniósł się jeszcze tego lata.

hsvpoland.com

pewnie pogratulowal petricowi wyboru ;d
25 września 2008, 11:09 [cytuj]
hehe to ten co pisał,że mamy wielki kryzys po paru pierwszych kolejkach a teraz wracamy do formy z początku sezonu.. hmm jakby teraz była końcówka sezonu :-P :-P
hehe to ten co pisał,że mamy wielki kryzys po paru pierwszych kolejkach a teraz wracamy do formy z początku sezonu.. hmm jakby teraz była końcówka sezonu :-P :-P
25 września 2008, 12:46 [cytuj]
Emocje go ponoszą :D
Emocje go ponoszą :D
25 września 2008, 13:26 [cytuj]
No tak, przecież z tygodnia na tydzień należy nowe dalekosięzne wnioski wyciagać :roll:
No tak, przecież z tygodnia na tydzień należy nowe dalekosięzne wnioski wyciagać :roll:
25 września 2008, 16:54 [cytuj]
Bo pełne jego imię brzmi: Abdul Wizjoner al-Prorok bin Mahomet :D
Bo pełne jego imię brzmi: Abdul Wizjoner al-Prorok bin Mahomet :D
26 września 2008, 13:53 [cytuj]
Apollo dał czadu.

O Klimowiczu i Valdezie, bo słabo grają:
"Apollinius" powiedział/a:
Tych dwóch kolesi nie ma honoru
"Apollinius, a może Kupidyn?" powiedział/a:
w ogóle dają ciała w tym klubie
chyba, że chodziło mu o dosłowne znaczenie 'dawania ciała'. Wtedy to faktycznie, mało honorowe...

I od moda słowo:
"Pork Monkey" powiedział/a:
Tamtego nie poprawiłem, bo byłem schlany jak świnia, a później zapomniałem, co nie znaczy, że trzeba te błędy powielać.
:D:D
[quote="Apollinius, a może Kupidyn?"]w ogóle dają ciała w tym klubie
26 września 2008, 16:46 [cytuj]
"Szeryf" powiedział/a:
Bo pełne jego imię brzmi: Abdul Wizjoner al-Prorok bin Mahomet

buehehhehehe!!!!! dooobre /szeryf/!!! połamałeś mi nadgarstki!!! :-P :lol: :lol: :lol:

buehehhehehe!!!!! dooobre /szeryf/!!! połamałeś mi nadgarstki!!! :-P :lol: :lol: :lol:
26 września 2008, 18:25 [cytuj]
Co to jest Pork Monkey ?

Pork to wieprzowina, monkey to małpa, w dodatku nieczłekokształtna.
Jeszcze tę wieprzowinę rozumiem, bo schlany jak świnia, ale monkey? Bo co? Bo czarny? Bo Murzyn? :lol:
Co to jest [i]Pork Monkey[/i] ?

Pork to wieprzowina, monkey to małpa, w dodatku nieczłekokształtna.
Jeszcze tę wieprzowinę rozumiem, bo schlany jak świnia, ale monkey? Bo co? Bo czarny? Bo Murzyn? :lol:
26 września 2008, 18:54 [cytuj]
Z tego co wiem w USA, czy w ogóle anglojęzycznych krajach to pogardliwe wyrażenie (które w filmach nam tłumaczą jako "Czarnuch") stosowane do Afroamerykan. Nie wiem, czy popularny w filmach "Czrnuchu" między Murzynami to też te samo słowo, czy inne, ale przekładane na polski w ten sam sposób. W każdym bądź razie chciałem się popisać swoim genialnym slangowym angielskim ;P

W każdym bądź razie w "Sprzedawcach II" gośc uważał, że Pork Monkey nie jest obraźliwe (jego babcia tak mówiła) i sobie napisał na plecach: Pork Monkey Forever, bo chciał odzyskać zwrot. :D Tego się trzymam. :]
Z tego co wiem w USA, czy w ogóle anglojęzycznych krajach to pogardliwe wyrażenie (które w filmach nam tłumaczą jako "Czarnuch") stosowane do Afroamerykan. Nie wiem, czy popularny w filmach "Czrnuchu" między Murzynami to też te samo słowo, czy inne, ale przekładane na polski w ten sam sposób. W każdym bądź razie chciałem się popisać swoim genialnym slangowym angielskim ;P

W każdym bądź razie w "Sprzedawcach II" gośc uważał, że Pork Monkey nie jest obraźliwe (jego babcia tak mówiła) i sobie napisał na plecach: Pork Monkey Forever, bo chciał odzyskać zwrot. :D Tego się trzymam. :]
26 września 2008, 20:47 [cytuj]
"Szeryf" powiedział/a:
Nie wiem, czy popularny w filmach "Czrnuchu" między Murzynami to też te samo słowo, czy inne
W Holandiii czarnuchy przezywaja sie negro albo neger. Sam na serwisie mam takich czterech zwierzakow from ghana :lol: . Slabo to wlada angielskim jeszcze gorzej niz polacy, ktorzy tez sie tam dorabiaja ;-)
W Holandiii czarnuchy przezywaja sie negro albo neger. Sam na serwisie mam takich czterech zwierzakow from ghana :lol: . Slabo to wlada angielskim jeszcze gorzej niz polacy, ktorzy tez sie tam dorabiaja ;-)
27 września 2008, 10:02 [cytuj]
Niger, czy Neger mówią Węgrzy, Czesi Słowacy i pewnie dalsze słowiańskie kraje Czarny.
Niger, czy Neger mówią Węgrzy, Czesi Słowacy i pewnie dalsze słowiańskie kraje Czarny.
27 września 2008, 13:30 [cytuj]
Szeryf, dominujesz w tym temacie :mrgreen: ooo widzę, że i ja już się tu znalazłam :-P
Szeryf, dominujesz w tym temacie :mrgreen: ooo widzę, że i ja już się tu znalazłam :-P
27 września 2008, 14:37 [cytuj]
No ba, takie moje miejsce w świecie :] na emeryturze po SGN :D Za to mogę teraz hołdować swojej ulubionej rozrywce łapania ludzi za słówka :D
No ba, takie moje miejsce w świecie :] na emeryturze po SGN :D Za to mogę teraz hołdować swojej ulubionej rozrywce łapania ludzi za słówka :D
27 września 2008, 19:48 [cytuj]
Nie no, tak zgasił gifa, że aż zgroza :D
"givdaf" powiedział/a:
masz bardzo ładną żonę i szwagierki :-) ;-)
"diabel" powiedział/a:
dzieki,ale dla ciebie to raczej ciocie haha :-P
[quote="diabel"]dzieki,ale dla ciebie to raczej ciocie haha :-P
27 września 2008, 19:53 [cytuj]
Ja tam się cieszę, że jestem młody ;-) :mrgreen:

A niech gasi ;]
Ja tam się cieszę, że jestem młody ;-) :mrgreen:

A niech gasi ;]
27 września 2008, 20:00 [cytuj]
Nie no - bądź zdrów i wiecznie młody. :D Ale tekst diabla zabrzmiał... boleśnie :]
Nie no - bądź zdrów i wiecznie młody. :D Ale tekst diabla zabrzmiał... boleśnie :]
27 września 2008, 23:03 [cytuj]
Dzisiaj 22:17] Murzyn: [quote]A ja takich bzdur nie oglądam. Wrzuciłem foty do odpowiedniego działu, w razie by ktoś nie wiedział jakim jestem, jakim byłem...[/quote] [Dzisiaj 22:18] [quote]Murzyn: z fizycznego punktu widzenia.[/quote] [Dzisiaj 22:22] Volverin: [quote]To może jakieś foty z psychicznego punktu widzenia? :D[/quote] [Dzisiaj 22:26] Murzyn: [quote]Z psychicznego punktu widzenia to możesz dostać osta :][/quote] Poprostu mnie zniszczył :lol:
[Dzisiaj 22:18] [quote]Murzyn: z fizycznego punktu widzenia.
|<  <  2  3  4  5  6    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayer Leverkusen 28 24 4 0 76
2. Bayern Monachium 28 19 3 6 60
3. VfB Stuttgart 28 19 3 6 60
4. RB Lipsk 28 16 5 7 53
5. Borussia Dortmund 28 15 8 5 53
6. Eintracht Frankfurt 28 10 12 6 42
7. FC Augsburg 28 9 9 10 36
8. TSG 1899 Hoffenheim 28 10 6 12 36
9. SC Freiburg 28 10 6 12 36
10. 1. FC Heidenheim 28 8 9 11 33
11. Borussia Mönchengladbach 28 7 10 11 31
12. Werder Brema 28 8 7 13 31
13. Union Berlin 28 9 5 15 30
14. VfL Wolfsburg 28 7 7 14 28
15. VfL Bochum 28 5 11 12 26
16. FSV Mainz 28 4 11 13 23
17. 1. FC Köln 28 4 10 14 22
18. SV Darmstadt 28 2 8 18 14
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 236
2. ponczos 232
3. jasiu85 228
4. RickenZMazowsza 226
5. donpedro 223
6. johnBVB 220
7. MAKAVELI 213
8. Kasper09 208
9. mlabedz17 207
10. gieksa76 207
cała tabela
shoutbox
wola
wola 4 minut temu

a odpadnięcie drużyn angielskich jest prawie na 100% MC z RM 50/50

wola
wola 5 minut temu

jeśli przejdziemy Atletico, odpadnie Arsenal, West Ham i Liverpool pojawia się szansa na grę z 5 miejsca w LM

wola
wola 9 minut temu

Ryerson, Hummels i Can dostali wolne po słabym meczu w ich wykonaniu, ale przyda się im odpoczynek przed Atletico. Hallerowi i Gittensowi należał się pierwszy skład!!!

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 44 minut temu

Gittens Haller Ozcan Wolf Sule w pierwszym składzie

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 57 minut temu

Atletico właśnie teraz gra mecz z Gironą na który wyszło ustawieniem z 5 obrońcami i dostali gola już w 5 minucie także nie skreślałbym naszych tym bardziej biorąc pod uwagę jak cienkie na wyjazdach jest Atletico

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu godzinę temu

Kluczem w tym rewanżu moze być szybkie zdobycie bramki

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu godzinę temu

Atletico ostatnio też postawiło autobus i prawie odbiło się im to czkawką bo przy większym szczęściu byłoby 2 2

dawid2468
dawid2468 3 godzin temu

Atletico postawi aot9bus i będzie po meczu. Dzisiaj też słabo to widzę, bo mamy tendencje spadkową. 4 mecze dobrze, 4 mecze źle

Osa As
Osa As 3 godzin temu

Nie potrzeba fachowca w wagoniku, by ten mógł sobie radośnie kręcić piruety, jak to w wesołym miasteczku bywa.

MichałBVB
MichałBVB 4 godzin temu

Ile to razy już nie mieliśmy mieć żadnych szans bla bla a grupę śmierci mieliśmy skończyć na ostatnim miejscu.

aguero82
aguero82 5 godzin temu

Jeżeli naprawdę udałoby się dojść do finału Ligi Mistrzów to znaczy że jednak mamy fachowca na ławce trenerskiej

FilipSantana
FilipSantana Wczoraj, 23:52

Berger zdmentował już zainteresowanie Chabotem

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 21:49

Problem z finałem jest taki, że nawet jeśli przejdziemy Atletico to grając z takim pełnym pampersem przy pressingu przeciwnika nie mamy najmniejszych szans z PSG czy Barceloną

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 16:36

Osobiście wolałbym żeby doszli do finału ligi mistrzów nawet kosztem jeszcze 1 sezonu bez fachowca na ławce

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 16:34

Kurde ale jeśli uda mu się w lidze mistrzów to wątpię żeby go zwolnili

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 16:32

nawet ciężko powiedzieć kto się nadaje a komu trzeba szukać nowego klubu z punktu widzenia trenera słabo to wygląda

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 16:31

FilipSantana to prawda tylko zastanawiam się czy nasi zawodnicy jak Sabitzer czy Fulkrug są serio bez formy czy nasz trener po prostu nie potrafi poukładać wszystkiego

FilipSantana
FilipSantana Wczoraj, 16:08

Kapolini76, Strzelił gola czyli zrobił coś czego Fullkrug nie potrafi zrobić od lutego

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 15:32

Dlatego kiedyś pisałem wolałbym gdyby Jude odszedł po tym sezonie za darmo niż sezon temu za 100 mln bo jak już każdy z nas zauważył potrafimy tylko marnować ew chować po skarpetach zarobione pieniądze z sprzedanych zawodników

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 15:31

Sabitzer miał pełnić w naszym składzie rolę 8 czyli takiego box to box który daje coś zarówno w ataku jak i w obronie natomiast gość się bawi w chodzonego i cały mecz jest schowany za zawodnikiem nawet widząc że koledzy nie mają do kogo zagrac i tak nie zamierza się pokazać i potem musimy oglądać klepanie w obronie, generalnie poprzednie okienko to jakiś istny dramat w wykonaniu naszego zarządu a pieniądze z Bellinghama zostały zmarnowane na taki szrot że szkoda sie odzywać

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 15:23

dzięki panowie

waldekzsk
waldekzsk Wczoraj, 15:23

Can Sabitzer to dramatyczny duet. Szrot z najwyższej półki w naszej kadrze. Hallerowi bym dał pograć trochę. Füllkrug nic nie wnosi to meczy.To czołg.

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 15:21

Po ostatnim meczu w pierwszym składzie obowiązkiem powinna być obecność Brandta Gittensa Ozcan Malen Haller/Moukoko ale znając Edinka to na boisko wejdzie co najwyżej Gittens i to w 80 minucie przy wyniku 2 1 dla Gladbach

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 15:20

Dałby szanse Ozcanowi to nie bo po co lepiej grać tym samym duetem parchów mecz w mecz

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 15:19

Sabitzer to jak zwykle z szatni nie wyjdzie

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu Wczoraj, 15:18

Jak widzę pomoc Can Sabitzer to mogę śmiało powiedzieć że od pierwszej minuty gramy w 9

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 15:00

ni i może jeszcze kto się wyróżniał na plus bo skróty to za mało

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 14:59

panowie mam pytanie bo nie miałem jak obejrzeć meczu z Atletico jak zaprezentował się Haller

FilipSantana
FilipSantana Wczoraj, 14:11

Bo Terzic to amator, jakie kluby prowadził przed bvb?

Kapolini76
Kapolini76 Wczoraj, 13:56

zgadzam się że nie potrafi wykorzystać atutów niektórych piłkarzy choćby Moukoko coś w nim jest na pewno ale Terzic nie potrafi tego wydobyć

statystyki
Użytkownicy online: Marco Reus, FilipSantana
Gości online: 23
Zarejestrowanych użytkowników: 9979
Ostatnio zarejestrowany: wienio
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem