Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  22  23  24  25  26    >  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Forumwiecej napisze jak wruce z Treninguowe kfiatki;P
28 września 2014, 21:55 [cytuj]
Nie bądź konfidentem. :-P
Nie bądź konfidentem. :-P
28 września 2014, 22:41 [cytuj]
"Karykatura piłkarza", a "Zawodnik XX to p*zda/ch*j/debil" to jednak różnica.
"Karykatura piłkarza", a "Zawodnik XX to p*zda/ch*j/debil" to jednak różnica.
28 września 2014, 22:49 [cytuj]
A nie podchodzi to pod jakąś obraze uczuc religijnych?
W końcu to mój ulubiony piłkarz.
A nie podchodzi to pod jakąś obraze uczuc religijnych?
W końcu to mój ulubiony piłkarz.
28 września 2014, 22:53 [cytuj]
Fussball gott to Jurgen Kohler, więc tylko w jego przypadku w grę wchodzi obraza uczuć religijnych :-)
Fussball gott to Jurgen Kohler, więc tylko w jego przypadku w grę wchodzi obraza uczuć religijnych :-)
5 listopada 2014, 10:54 [cytuj]
"meksyk106" powiedział/a:
Na ginie mam Heja BVB, Ole metz kont der BVB, BVB bull neun, i hymn
30 listopada 2014, 19:10 [cytuj]
"scantis" powiedział/a:
Większy błąd jest tu Romana, niż Gintera. Niemniej jednak ta ci** (bo to nie jest profesjonalny obrońca) zamiast mieć kupę w majtkach, powinien ją po prostu wybić do boku.

Co wybić?

Co wybić?
30 listopada 2014, 19:34 [cytuj]
No jak to co, kupę.
No jak to co, kupę.
30 listopada 2014, 20:24 [cytuj]
"Bo Warszawa...!" powiedział/a:
No jak to co, kupę.
Dzięki stary :mrgreen:
Dzięki stary :mrgreen:
30 listopada 2014, 22:14 [cytuj]
Z shouta:

Maczuga: Do dupy, diabły będa miesiąc piły gdy go ściagną do siebie. Murzyńskie 160 cm zła!
Maczuga: Znam człowieka i wiem co mówie, jeśli to człowiek bo taki nieludzki :>
Ero: 160 cm wzrostu czy co?
Maczuga: nie długośc przyrodzenia :P

--------------

Miniu coś o tym wie :mrgreen:
Z shouta:

Maczuga: Do dupy, diabły będa miesiąc piły gdy go ściagną do siebie. Murzyńskie 160 cm zła!
Maczuga: Znam człowieka i wiem co mówie, jeśli to człowiek bo taki nieludzki :>
Ero: 160 cm wzrostu czy co?
Maczuga: nie długośc przyrodzenia :P

--------------

Miniu coś o tym wie :mrgreen:
1 grudnia 2014, 17:44 [cytuj]
"Mortis" powiedział/a:
Mysle ze na miejsce Kloppa warto sciagnac jakiegos Polaka. Byc moze Smude lub Rumaka uda sie sciagnac. Trzeba wrocic przede wszystkim do starej dobrej koncepcji, gdy gra byla oparta na Polakach. Widac ze Klopp sie gdzies pogubil. Myslicie ze to przypadek ze nie gra Lewy i Blaszczu i nagle okazujeny sie ofernami? Nie sadze. Dlatego mysle ze warto sciagnac polskiego trenera ktory bedzie mial latwiej sciagac polskich grajkow. Rosnie mlode zdolne pokolenie - Milik, Mila, Salomon itp, nie mozemy przegapic takiej szansy.
:mrgreen:
1 grudnia 2014, 18:33 [cytuj]
To pewnie taka ironia ze strony Damiana aka Mortisa z tym Milą a nie błąd rzeczowy, że niby on młody jest. Cały post to ironia i sarkazm więc nie wiem co w tym śmiesznego.

Chyba, że własnie o to ci chodziło, ale to przecież ani trochę śmieszne nie jest.
To pewnie taka ironia ze strony Damiana aka Mortisa z tym Milą a nie błąd rzeczowy, że niby on młody jest. Cały post to ironia i sarkazm więc nie wiem co w tym śmiesznego.

Chyba, że własnie o to ci chodziło, ale to przecież ani trochę śmieszne nie jest.
1 grudnia 2014, 21:22 [cytuj]
Mozna było to na dwojako zrozumiec, byc moze Piotrek pomyslal, ze mortis serio mysli, ze Mila jest młody.

Oj Bo Warszawko ty ciagle to samo :D jeszcze sie przejme iczowtedy? :mrgreen:
Mozna było to na dwojako zrozumiec, byc moze Piotrek pomyslal, ze mortis serio mysli, ze Mila jest młody.

Oj Bo Warszawko ty ciagle to samo :D jeszcze sie przejme iczowtedy? :mrgreen:
1 grudnia 2014, 22:22 [cytuj]
To wszystko bierze sie z Waszego braku wiedzy. Nie wiem ile razy musimy wygrac z Niemcami zebyscie wreszczie przyjeli do wiadomosci ze polska mysl szkoleniowa > niemiecka. Nawalka zjadl taktycznie Lowa. Jakies watpliwosci? Jesli chodzi o Mile - jak najbardziej mozna zaliczyc go do mlodego pokolenia. Moze u nas talenty pozniej wychodza na wierzch, ale tez szybko nie schodza ze sceny. Przed Mila 10 lat gry w Borussii, jesli tylko Klopp w koncu zdejmie ze swoich oczu klapki. Albo inaczej - niech wreszcie pokaze ambicje i ze mu sie chce, niech przeprowadzi transfer ktory zaszokuje cale niemcy.

Przeszla mi przez przez glowe mysl o Reusie jako trenerze od przyszlego miesiaca. Ale to juz inna kwestia, zaraz napisze o tym dluzszego posta w prawidlowym watku. Pozdrawiam.
To wszystko bierze sie z Waszego braku wiedzy. Nie wiem ile razy musimy wygrac z Niemcami zebyscie wreszczie przyjeli do wiadomosci ze polska mysl szkoleniowa > niemiecka. Nawalka zjadl taktycznie Lowa. Jakies watpliwosci? Jesli chodzi o Mile - jak najbardziej mozna zaliczyc go do mlodego pokolenia. Moze u nas talenty pozniej wychodza na wierzch, ale tez szybko nie schodza ze sceny. Przed Mila 10 lat gry w Borussii, jesli tylko Klopp w koncu zdejmie ze swoich oczu klapki. Albo inaczej - niech wreszcie pokaze ambicje i ze mu sie chce, niech przeprowadzi transfer ktory zaszokuje cale niemcy.

Przeszla mi przez przez glowe mysl o Reusie jako trenerze od przyszlego miesiaca. Ale to juz inna kwestia, zaraz napisze o tym dluzszego posta w prawidlowym watku. Pozdrawiam.
7 grudnia 2014, 16:22 [cytuj]
"Lexy" powiedział/a:
[quote="Bastuś"]A jakbyście mieli do wyboru wystawić do pierwszego składu Kevina albo Mikiego, to na kogo byście postawili?
Kevina. Też kaleka ale swój własny.[/quote] :mrgreen:

Jak Pawlak w Sami Swoi:
"Wróg a wróg, ale nasz, swój, własny" :-D
[b]Kevina. Też kaleka ale swój własny[/b].
17 grudnia 2014, 16:42 [cytuj]
Nie mogłem się powstrzymać :mrgreen:
"Mortis" powiedział/a:
Potrzebuje kogos kto ma w orange, zadzwonilbym do niego , ta osoba podstawila by tel pod tv i sluchalbym sobie :-) bo w pracy bede
2 stycznia 2015, 01:31 [cytuj]
"Mila" powiedział/a:
Chcesz zostac nasza culé u nogi?
4 stycznia 2015, 14:11 [cytuj]
"Martinek" powiedział/a:
[quote="[color=black]Siwy:[/color]"]Ja nie chcę żadnych Brazylijczyków, Armeńczyków, Franzuców z Afrykańskimi korzeniami i innych cudów na kiju. Chce piłkarzy głównie z Niemiec i Europy Środkowej (Holandia, Belgia).
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/67/Bundesarchiv_Bild_102-17049,_Joseph_Goebbels_spricht.jpg/200px-Bundesarchiv_Bild_102-17049,_Joseph_Goebbels_spricht.jpg" alt="http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/67/Bundesarchiv_Bild_102-17049,_Joseph_Goebbels_spricht.jpg/200px-Bundesarchiv_Bild_102-17049,_Joseph_Goebbels_spricht.jpg" width="98%">

[color=black]Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać. ;-)[/color][/quote]
Ja też się nie mogłem powstrzymać i wklejam w odpowiedni dział.

A na deser:
"Siwy" powiedział/a:
do tego dochodzi bariera języczna którą nie każdy potrafi pokonać
[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/67/Bundesarchiv_Bild_102-17049,_Joseph_Goebbels_spricht.jpg/200px-Bundesarchiv_Bild_102-17049,_Joseph_Goebbels_spricht.jpg[/img]

[color=black]Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać. ;-)[/color]
6 stycznia 2015, 18:26 [cytuj]
Jakiś problem czarnuchu? :-D
Jakiś problem czarnuchu? :-D
6 stycznia 2015, 22:37 [cytuj]
Ja nie mam języcznych problemów :-P
Ja nie mam języcznych problemów :-P
6 stycznia 2015, 22:57 [cytuj]
Moi aryjscy bracia już cię namierzają. 8-)
Moi aryjscy bracia już cię namierzają. 8-)
|<  <<  <  22  23  24  25  26    >  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 15 10 3 2 33
2. RB Lipsk 15 9 4 2 31
3. Bayer 04 Leverkusen 15 8 5 2 29
4. Borussia Dortmund 15 9 1 5 28
5. Union Berlin 15 6 7 2 25
6. VfL Wolfsburg 15 6 7 2 25
7. Borussia Mönchengladbach 15 6 6 3 24
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 222
2. arturborussen 210
3. Kamil0079 210
4. RickenZMazowsza 207
5. ewerthon 207
6. Boro 201
7. mati12 201
cała tabela

shoutbox

Helmut Geier
Helmut Geier 4 godzin temu

Dokładnie

miko09
miko09 4 godzin temu

Mam takie pytanie do "staraerakloppa": widzę że lubujesz się w "medycynie" bo proponujesz "COVIDA" albo "ŚWIŃSKĄ GRYPĘ" na mistrza Niemiec!!! Już wyjaśniam... Covid - coś nowego, którego nikt nie lubi i nie szanuje... Najlepiej żeby ZDECHŁO!!! Oczywiście mam tutaj na myśli - RB... Dalej już chyba wiadomo :) Przypominam że mamy dopiero 16 kolejkę i mimo że Nasi nie są faworytami do tytułu, to jednak Twoja propozycja wyboru pomiędzy jednym gównem a drugim - na tej stronie - brzmi co najmniej śmiesznie... Pozdrawiam

Helmut Geier
Helmut Geier 5 godzin temu

Gdzie są Ci co mówili jakiego to my trenera nie stracili czyt. Bosz

staraerakloppa
staraerakloppa 5 godzin temu

neverkusen na koniec sezonu wypadnie poza top 4 , trzeba dopingować Lipsk bo oni jako jedyni jeszcze maja szanse zagrozic chrumakom.

Mattii
Mattii 5 godzin temu

Plan A już nie działa.

MedBVB
MedBVB 6 godzin temu

Leverkusen chyba trochę obniżyło loty

Alex139
Alex139 6 godzin temu

Co ten Bosz? :P

F1066
F1066 Wczoraj, 11:04

https://twitter.com/buzz09app/status/1350009119437168641

F1066
F1066 Wczoraj, 10:32

https://www.weltfussball.de/news/_n4310539_/bvb-legende-koller-bekommt-eigenen-film/

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 08:45

koniec o bayernie musimy myśleć o siebie żeby coś w końcu wygrać a nie ciągle nic

Alex139
Alex139 Wczoraj, 07:47

Zupełnie inne dwie historie*

Alex139
Alex139 Wczoraj, 07:46

bvbbb jeden mecz a mecz i rewanż to są zupełnie dwie historie. (mówię o CL) jeśli chodzi o swoje podwórko, to wygrali nie dlatego, że byli tacy super, tylko dlatego, że my pod wodzą Lucjusza powinniśmy dostać tytułu frajerów dekady.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-01-14

i świnie wygrały wszystko to jest różnica

aguero82
aguero82 1 dni temu, 2021-01-14

Flick trochę przypomina swoją taktyką Bosza za czasów trenowania BVB. Chciałby przez pełne 90 minut grać wysokim pressingiem. I tak jak za czasów Bosza, na poczatku nie było mocnych na BVB tak samo pierwsze pół roku nie było mocnych na Bayern, z tą różnicą że Flick ma do dyspozycji dwa razy lepszych piłkarzy niz miał Bosz.

Alex139
Alex139 1 dni temu, 2021-01-14

bvbbb i znowu się muszę z Tobą nie zgodzić, bo piłka nożna to właśnie taka gra, gdzie bardzo często wiele zależy od farta ;)

artur1973
artur1973 1 dni temu, 2021-01-14

Widzę ze Schweinsteiger jedzie krótko i rzeczowo: Schweinsteiger: ?Bayern-Code langsam entschlüsselt?

bvbbb

fart to można mieć i wygrać w zdrapkę a nie CL a co do finału to obie drużyny grały zachowawczo bo to finał w końcu

staraerakloppa
staraerakloppa 1 dni temu, 2021-01-14

ktos musial wygrac i fartownie padło na nich.

Alex139

bvbbb no, zwłaszcza w finale CL grali pięknie ;) Podtrzymuje to co powiedziałem, gdyby rozgrywki odbyły się w normalnym trybie, max półfinał.

staraerakloppa

to samo w serie a , od 10 lat chyba Juventus wszystkich leje , ileż można...

staraerakloppa

ile bym dal aby bayern nie wygral teraz maistra , kazdy byle nie oni , ileż można patrzeć na ich usmiechniete ryje.

bvbbb

Alex139 wygrali bo grali piękny futbol dla oczu a teraz są fizycznie zajechani CL nie wygrywa się przypadkiem , w tym sezonie mają problemy w obronie i to tyle ofensywę mają bardzo silną ja obstawiam że zmienią taktykę bo ta już im nie działa najlepiej obyśmy wykorzystali ich problemy bo lepszej okazji nie będzie może po za tom w tamtym sezonie ta przewaga 9 pkt.

artur1973
artur1973 1 dni temu, 2021-01-14

@obywatelap Pisałem to pare postów wcześniej cytując Schweinsteigera. Mądrzy trenerzy reichneli się, ze obrona Bayernu choć jest cieńsza niż nasza gra bardzo wysoko, wystarczy się nie przestraszyć, zagrać szybko i po świnkach. Niestety Lewus i Neuer są ojcami ich sukcesu

Pawelinho
Pawelinho 1 dni temu, 2021-01-14

Alex139 nic dodać nic ująć.

Alex139

Staraerakloppa wygrali przez pandemię, gdyby rozgrywki odbywały się normalnie, nie wygrali by na 100%

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2021-01-14

Widać, że Flick jest uparty, bo podobno nie widzi problemu w wysokim ustawieniu obrony. Trener Freiburga mu (mam nadzieję) wytłumaczy w niedzielę o co chodzi.

bvbbb

Wejść na szczyt jest trudno, ale jeszcze trudniej się na nim utrzymywać

staraerakloppa

Pisalem nie tak dawno ,ze Bayern jest cieniutki , teraz seryjnie traca bramki jako pierwsi , co w poprzednich latach sie im nie zdarzalo , i nie mogę przebolec ,ze mimo ich slabosci BVB tego nie potrafi wykorzystac , a tą pooprzednią LM to nie wiem jakim cudem oni wygrali , chyba tylko przez brak rewanży w drodze do finału.

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-01-14

Mam to :) https://twitter.com/_floks/status/1349488663281995778 Nie chce wiedziec jak jego ogier w stajni huczy :) hahaaaa

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-01-14

Biednemu zawsze snieg w oczy :) https://sportbild.bild.de/fussball/dfb-pokal/dfb-pokal/fc-bayern-thomas-mueller-motzt-ard-reporterin-nach-pokal-aus-in-kiel-an-74881454.sport.html

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 38
Zarejestrowanych użytkowników: 8983
Ostatnio zarejestrowany: Kris09

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem