Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  22  23  24  25  26    >  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Forumwiecej napisze jak wruce z Treninguowe kfiatki;P
28 września 2014, 21:55 [cytuj]
Nie bądź konfidentem. :-P
Nie bądź konfidentem. :-P
28 września 2014, 22:41 [cytuj]
"Karykatura piłkarza", a "Zawodnik XX to p*zda/ch*j/debil" to jednak różnica.
"Karykatura piłkarza", a "Zawodnik XX to p*zda/ch*j/debil" to jednak różnica.
28 września 2014, 22:49 [cytuj]
A nie podchodzi to pod jakąś obraze uczuc religijnych?
W końcu to mój ulubiony piłkarz.
A nie podchodzi to pod jakąś obraze uczuc religijnych?
W końcu to mój ulubiony piłkarz.
28 września 2014, 22:53 [cytuj]
Fussball gott to Jurgen Kohler, więc tylko w jego przypadku w grę wchodzi obraza uczuć religijnych :-)
Fussball gott to Jurgen Kohler, więc tylko w jego przypadku w grę wchodzi obraza uczuć religijnych :-)
5 listopada 2014, 10:54 [cytuj]
"meksyk106" powiedział/a:
Na ginie mam Heja BVB, Ole metz kont der BVB, BVB bull neun, i hymn
30 listopada 2014, 19:10 [cytuj]
"scantis" powiedział/a:
Większy błąd jest tu Romana, niż Gintera. Niemniej jednak ta ci** (bo to nie jest profesjonalny obrońca) zamiast mieć kupę w majtkach, powinien ją po prostu wybić do boku.

Co wybić?

Co wybić?
30 listopada 2014, 19:34 [cytuj]
No jak to co, kupę.
No jak to co, kupę.
30 listopada 2014, 20:24 [cytuj]
"Bo Warszawa...!" powiedział/a:
No jak to co, kupę.
Dzięki stary :mrgreen:
Dzięki stary :mrgreen:
30 listopada 2014, 22:14 [cytuj]
Z shouta:

Maczuga: Do dupy, diabły będa miesiąc piły gdy go ściagną do siebie. Murzyńskie 160 cm zła!
Maczuga: Znam człowieka i wiem co mówie, jeśli to człowiek bo taki nieludzki :>
Ero: 160 cm wzrostu czy co?
Maczuga: nie długośc przyrodzenia :P

--------------

Miniu coś o tym wie :mrgreen:
Z shouta:

Maczuga: Do dupy, diabły będa miesiąc piły gdy go ściagną do siebie. Murzyńskie 160 cm zła!
Maczuga: Znam człowieka i wiem co mówie, jeśli to człowiek bo taki nieludzki :>
Ero: 160 cm wzrostu czy co?
Maczuga: nie długośc przyrodzenia :P

--------------

Miniu coś o tym wie :mrgreen:
1 grudnia 2014, 17:44 [cytuj]
"Mortis" powiedział/a:
Mysle ze na miejsce Kloppa warto sciagnac jakiegos Polaka. Byc moze Smude lub Rumaka uda sie sciagnac. Trzeba wrocic przede wszystkim do starej dobrej koncepcji, gdy gra byla oparta na Polakach. Widac ze Klopp sie gdzies pogubil. Myslicie ze to przypadek ze nie gra Lewy i Blaszczu i nagle okazujeny sie ofernami? Nie sadze. Dlatego mysle ze warto sciagnac polskiego trenera ktory bedzie mial latwiej sciagac polskich grajkow. Rosnie mlode zdolne pokolenie - Milik, Mila, Salomon itp, nie mozemy przegapic takiej szansy.
:mrgreen:
1 grudnia 2014, 18:33 [cytuj]
To pewnie taka ironia ze strony Damiana aka Mortisa z tym Milą a nie błąd rzeczowy, że niby on młody jest. Cały post to ironia i sarkazm więc nie wiem co w tym śmiesznego.

Chyba, że własnie o to ci chodziło, ale to przecież ani trochę śmieszne nie jest.
To pewnie taka ironia ze strony Damiana aka Mortisa z tym Milą a nie błąd rzeczowy, że niby on młody jest. Cały post to ironia i sarkazm więc nie wiem co w tym śmiesznego.

Chyba, że własnie o to ci chodziło, ale to przecież ani trochę śmieszne nie jest.
1 grudnia 2014, 21:22 [cytuj]
Mozna było to na dwojako zrozumiec, byc moze Piotrek pomyslal, ze mortis serio mysli, ze Mila jest młody.

Oj Bo Warszawko ty ciagle to samo :D jeszcze sie przejme iczowtedy? :mrgreen:
Mozna było to na dwojako zrozumiec, byc moze Piotrek pomyslal, ze mortis serio mysli, ze Mila jest młody.

Oj Bo Warszawko ty ciagle to samo :D jeszcze sie przejme iczowtedy? :mrgreen:
1 grudnia 2014, 22:22 [cytuj]
To wszystko bierze sie z Waszego braku wiedzy. Nie wiem ile razy musimy wygrac z Niemcami zebyscie wreszczie przyjeli do wiadomosci ze polska mysl szkoleniowa > niemiecka. Nawalka zjadl taktycznie Lowa. Jakies watpliwosci? Jesli chodzi o Mile - jak najbardziej mozna zaliczyc go do mlodego pokolenia. Moze u nas talenty pozniej wychodza na wierzch, ale tez szybko nie schodza ze sceny. Przed Mila 10 lat gry w Borussii, jesli tylko Klopp w koncu zdejmie ze swoich oczu klapki. Albo inaczej - niech wreszcie pokaze ambicje i ze mu sie chce, niech przeprowadzi transfer ktory zaszokuje cale niemcy.

Przeszla mi przez przez glowe mysl o Reusie jako trenerze od przyszlego miesiaca. Ale to juz inna kwestia, zaraz napisze o tym dluzszego posta w prawidlowym watku. Pozdrawiam.
To wszystko bierze sie z Waszego braku wiedzy. Nie wiem ile razy musimy wygrac z Niemcami zebyscie wreszczie przyjeli do wiadomosci ze polska mysl szkoleniowa > niemiecka. Nawalka zjadl taktycznie Lowa. Jakies watpliwosci? Jesli chodzi o Mile - jak najbardziej mozna zaliczyc go do mlodego pokolenia. Moze u nas talenty pozniej wychodza na wierzch, ale tez szybko nie schodza ze sceny. Przed Mila 10 lat gry w Borussii, jesli tylko Klopp w koncu zdejmie ze swoich oczu klapki. Albo inaczej - niech wreszcie pokaze ambicje i ze mu sie chce, niech przeprowadzi transfer ktory zaszokuje cale niemcy.

Przeszla mi przez przez glowe mysl o Reusie jako trenerze od przyszlego miesiaca. Ale to juz inna kwestia, zaraz napisze o tym dluzszego posta w prawidlowym watku. Pozdrawiam.
7 grudnia 2014, 16:22 [cytuj]
"Lexy" powiedział/a:
[quote="Bastuś"]A jakbyście mieli do wyboru wystawić do pierwszego składu Kevina albo Mikiego, to na kogo byście postawili?
Kevina. Też kaleka ale swój własny.[/quote] :mrgreen:

Jak Pawlak w Sami Swoi:
"Wróg a wróg, ale nasz, swój, własny" :-D
[b]Kevina. Też kaleka ale swój własny[/b].
17 grudnia 2014, 16:42 [cytuj]
Nie mogłem się powstrzymać :mrgreen:
"Mortis" powiedział/a:
Potrzebuje kogos kto ma w orange, zadzwonilbym do niego , ta osoba podstawila by tel pod tv i sluchalbym sobie :-) bo w pracy bede
2 stycznia 2015, 01:31 [cytuj]
"Mila" powiedział/a:
Chcesz zostac nasza culé u nogi?
4 stycznia 2015, 14:11 [cytuj]
"Martinek" powiedział/a:
[quote="[color=black]Siwy:[/color]"]Ja nie chcę żadnych Brazylijczyków, Armeńczyków, Franzuców z Afrykańskimi korzeniami i innych cudów na kiju. Chce piłkarzy głównie z Niemiec i Europy Środkowej (Holandia, Belgia).
upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/67/Bundesarchiv_Bild_102-17049,_Joseph_Goebbels_spricht.jpg/200px-Bundesarchiv_Bild_102-17049,_Joseph_Goebbels_spricht.jpg" alt="upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/67/Bundesarchiv_Bild_102-17049,_Joseph_Goebbels_spricht.jpg/200px-Bundesarchiv_Bild_102-17049,_Joseph_Goebbels_spricht.jpg" width="98%">

[color=black]Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać. ;-)[/color][/quote]
Ja też się nie mogłem powstrzymać i wklejam w odpowiedni dział.

A na deser:
"Siwy" powiedział/a:
do tego dochodzi bariera języczna którą nie każdy potrafi pokonać
[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/67/Bundesarchiv_Bild_102-17049,_Joseph_Goebbels_spricht.jpg/200px-Bundesarchiv_Bild_102-17049,_Joseph_Goebbels_spricht.jpg[/img]

[color=black]Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać. ;-)[/color]
6 stycznia 2015, 18:26 [cytuj]
Jakiś problem czarnuchu? :-D
Jakiś problem czarnuchu? :-D
6 stycznia 2015, 22:37 [cytuj]
Ja nie mam języcznych problemów :-P
Ja nie mam języcznych problemów :-P
6 stycznia 2015, 22:57 [cytuj]
Moi aryjscy bracia już cię namierzają. 8-)
Moi aryjscy bracia już cię namierzają. 8-)
|<  <<  <  22  23  24  25  26    >  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 28 20 5 3 65
2. RB Lipsk 28 18 6 4 60
3. VfL Wolfsburg 28 15 9 4 54
4. Eintracht Frankfurt 28 14 11 3 53
5. Borussia Dortmund 28 14 4 10 46
6. Bayer 04 Leverkusen 27 12 7 8 43
7. Union Berlin 28 9 13 6 40
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 384
2. ewerthon 378
3. arturborussen 375
4. Michael_BvB 369
5. Grzes2603 366
6. panoli 363
7. bvb1973 363
cała tabela
forum dyskusyjne

shoutbox

bizon5314
bizon5314 2 minut temu

Dokładnie. Gra w LE na przyszły rok to jest maksimum z tymi gigantami.

Dargos
Dargos 4 minut temu

za to BVB z Lipskiem (2), Wolfsburgiem (3), Leverkusen (6) i Unionem (7). Żeby chociaż mieć marzenie do ostatniej kolejki trzeba byłoby wygrać WSZYSTKO do końca, licząc na wpadki pozostałych. Będę w ciężkim szoku, gdyby wygrali wszystko, łącznie z wyżej wymienionymi drużynami - zwłaszcza, że już od wielu, wielu lat nie udało im się zachować "prawo serii" dłuższej niż chyba 5 zwycięstw z rzędu. A patrząc na grę już nawet nie z $ity, ale z takim stuttgartem czy kolonią to naprawdę dobrze będzie, jak utrzymają tą LE na przyszły sezon.

bizon5314
bizon5314 5 minut temu

To byłoby realne ale nie z drużyną jaka jest Borussia Dortmund :) Ten zespół sam w sobie jest kłopotem, bo oddaje tak żałosne bramki i ma takich majstrów jak Mełnier, Can iż nie ma co się nawet łudzić. Gość taki jak Can miał tutaj ustawiać zawodników i wprowadzać spokój, a tymczasem jest jednym z głównym "architektów" tego gówna w jakim teraz jesteśmy... Zawalił 3 ostatnie mecze w lidze mistrzów do tego wali byki co mecz w bundeslidze to teraz czas, żeby wypieprzył nas z pokalu

Ganc5
Ganc5 41 minut temu

wolfsburg ma mecz z lipskiem z nami i z bayernem

Ganc5
Ganc5 41 minut temu

u mnie tez

JuloBVB
JuloBVB 2 godzin temu

U mnie jeszcze jest nadzieja na wyprzedzenie Wolfsburga

obywatelap
obywatelap 4 godzin temu

Liga Europy zostanie wstępnie okrojona z 16 słabszych drużyn (do 32 zespołów), więc bym nie lekceważył tych rozgrywek. Zresztą dla części kadry to jest właśnie odpowiedni poziom. A część nawet na to się nie łapie. Meunier jest trochę zapomniany na ławce, ale spokojnie - on jeszcze się pojawi w tym sezonie ;) Zresztą Morey na razie to też nie jest poziom wczorajszego meczu. Biorąc jednak pod uwagę, że przyszedł za darmo ...

MAKAVELI
MAKAVELI 6 godzin temu

Ależ stwarza się, niesamowita szansa na zdobycie, jedynego brakującego nam do kompletu trofeum. Spadkobiercy pucharu uefa, Ligo Europy zmierzamy po ciebie, jakież ciepełko na sercu się robi. To będą piękne czwartki, oraz cudowne niedzielne kolejki w BL.

Pingas
Pingas Dzisiaj, 00:03

u nas plus że wraca Sancho

Pingas
Pingas Dzisiaj, 00:02

Ja nadal mam nadzieję na LM, Wolfsburg gra z rozjuszonym Bayernem, Lipskiem, nieprzewidywalnym Unionem i Stuttgartem, walczącym o utrzymanie Mainz, które gra nawet ładną piłkę po zmianie trenera

JuloBVB
JuloBVB Wczoraj, 23:51

Haaland już bardzo długo jest bez gola niestety

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 23:40

Jeszcze wypożyczonych trzeba sprzedać. Na szczęście Wolf w Kolonii pierwszy skład, a Marsylia chce Balerdiego, więc nie powinno być kłopotów.

ryś
ryś Wczoraj, 23:33

Trudno po tak młodym zawodniku jakim jest Haaland żądać aby ten ciągnął drużynę co mecz, ale musi się ogarnąć bo spadek skuteczności widoczny .

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 23:30

No ale wszystko w imię dobrobytu swojego klienta.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 23:28

Paradoksalnie Raiola zmniejszył szanse na transfer, bo jeśli dalej będzie tak grał, to nikt nie zaryzykuje 150 mln w dobie pandemii.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 23:26

Dokładnie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 23:26

Haaland- do niedawna wulkan energii ciągnący drużynę, od czasu wakacji grubego i tatusia wręcz przeciwnie

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 23:25

*nierealne

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 23:25

7-9 nie realne.

JuloBVB
JuloBVB Wczoraj, 23:25

7. Zmienienie polityki klubu z trampoliny dla młodych na walkę o tytuły 8 Rewolucja transferowa w letnim okienku 9 Watzke dający wolną rękę Rose

JuloBVB
JuloBVB Wczoraj, 23:23

Haaland albo myślami jest gdzie indziej, albo trenerzy go rozpracowali

Ganc5
Ganc5 Wczoraj, 23:23

oby ta porażka była dobrym materiałem do analizy powalczyli gdyby nie bledy cana różnie mogło sie to potoczyc brawo za walke

ryś
ryś Wczoraj, 23:22

Haaland nam się zaciął.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 23:22

4. Wzmocnienie defensywy 5. Nowy bramkarz. 6. Stworzenie monolitu, a nie zlepku obrażonych na LE panieniek.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 23:20

Ważne żeby w przyszłym sezonie 1. Hazard i Reyna wrócili do formy 2. Morey, Moukoko, Knauff się rozwijali 3. Zagadou był bez kontuzji

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 23:13

Wystarczy trochę regularnej gry co skutkuje większą pewnością siebie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 23:12

I muszę wspomnieć o Dahoudzie. Przestałem wierzyć, że kiedykolwiek zagra dla nas dobrze, a ostatnio jest jednym z najlepszych. Moje personalne zaskoczenie sezonu.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 23:09

Dokładnie on jest zwyczajnie wolny i przydałby się młodszy oraz zwinniejszy.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 23:08

Jeśli chodzi o Hummelsa to bardziej obawiam się o jego wydolność niż umiejętności.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 23:06

Ja Brandt'a bym zostawił, gdyż jestem zdania, że Rose może go odbuwać, a jest to piłkarz naprawdę dobry, a jedynego czego mu brakuje to pewności siebie. Z wyjątkiem Brandt'a do tej listy dorzuciłbym jeszcze Canstatystę oraz hrumcia, a całą defensywę trzeba przebudować. Zresztą ciężko się pozbyć obu dziurawych serów, gdyż obaj mają podpisane nowe umowy.

statystyki

Gości online: 46
Zarejestrowanych użytkowników: 9086
Ostatnio zarejestrowany: hopscotch86@wp.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem