Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Forumwiecej napisze jak wruce z Treninguowe kfiatki;P
17 sierpnia 2008, 20:24 [cytuj]
Temat zerżnięty z PRPG.pl, ale mój ulubiony stamtąd. Ale że otwarcie nie mogło się odbyć bez czegoś wielkiego, więc czekałem, czekałem... i w końcu trafiłem na to:
">
"Wielki Inkwizytor Języka Polskiego, Cenzor-ciężarówka ;P" powiedział/a:
wiecej napisze jak wr[size=200]u[/size]ce z Treningu
czyli wpadka givdafa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A mianowicie kfiatki, czyli wszystkie głupie przejęzyczenia, lapsusy, stylistyczne wszelkiego rodzaju potknięcia i wpadki dokonane przez nasze szanowne grono. :D - uwiecznione, by potomność miała z czego pobrechtać :D
czyli wpadka givdafa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A mianowicie kfiatki, czyli wszystkie głupie przejęzyczenia, lapsusy, stylistyczne wszelkiego rodzaju potknięcia i wpadki dokonane przez nasze szanowne grono. :D - uwiecznione, by potomność miała z czego pobrechtać :D
17 sierpnia 2008, 20:41 [cytuj]
Taa, na poprzednim forum w jego tytule widniał wielkimi literami napis: 'Forum kibibów BVB'. I to dość długo zanim ktoś się nie kapnął.
Taa, na poprzednim forum w jego tytule widniał wielkimi literami napis: 'Forum [b]kibibów[/b] BVB'. I to dość długo zanim ktoś się nie kapnął.
17 sierpnia 2008, 21:59 [cytuj]
hehe ale ja nie za bardzo rozumiem nazwy tematu :mrgreen:

Cenzor-ciężarówka ;P - :lol: :mrgreen:
hehe ale ja nie za bardzo rozumiem nazwy tematu :mrgreen:

Cenzor-ciężarówka ;P - :lol: :mrgreen:
18 sierpnia 2008, 01:02 [cytuj]
oj wredni jesteście ;-) hehehe :mrgreen:
oj wredni jesteście ;-) hehehe :mrgreen:
18 sierpnia 2008, 18:16 [cytuj]
wredni, bo wredni (cenzor też zmieniając nazwę tematu ;P), ale za to wesoło ;P

a więc kibibe wszystkich krajów, łączcie się :D
wredni, bo wredni (cenzor też zmieniając nazwę tematu ;P), ale za to wesoło ;P

a więc [b]kibibe[/b] wszystkich krajów, łączcie się :D
21 sierpnia 2008, 20:37 [cytuj]
"Tom7" powiedział/a:
Błaszczykowski juz podkreslal ze nie chce byc do konca w Dortmundzie a szkoda bo Frei powiedzial ze chce w Dortmundzie skonczyc swoja kariere
No cóż, logiczne :D
No cóż, logiczne :D
21 sierpnia 2008, 20:46 [cytuj]
Normalnie Złota Czcionka Forum Kibibów BVB
Składnia perfekcyjna.

A tak poza tym, to myślę, że do historii przeszła już wpadka Lukasa z tym Gradem.
Normalnie [i]Złota Czcionka Forum Kibibów BVB[/i]
Składnia perfekcyjna.

A tak poza tym, to myślę, że do historii przeszła już wpadka Lukasa z tym Gradem.
21 sierpnia 2008, 20:47 [cytuj]
Wrzuć, faktycznie, warto :D
Wrzuć, faktycznie, warto :D
21 sierpnia 2008, 20:50 [cytuj]
"Adek" powiedział/a:
Lukas napisal: Pogoda: 22 stopnie i Grad.

Oficjalna strona BVB: Wetter: heiter, 22 Grad. tlumaczac: pogodnie, 22 stopnie! A NIE ŻADEN GRAD !!! Grad to stopień!! Heiter -> pogodnie, wiec jak moze byc grad przy pogodnej pogodzie?
21 sierpnia 2008, 20:53 [cytuj]
I o to chodzi w tym blusie :D:D:D

Jeszcze się za jakiś czas zrobi wybór, głosowanie i tytuł Złoto-czarnoustego forumowicza :D
I o to chodzi w tym blusie :D:D:D

Jeszcze się za jakiś czas zrobi wybór, głosowanie i tytuł Złoto-czarnoustego forumowicza :D
24 sierpnia 2008, 10:22 [cytuj]
Dwa cytaty z komentarzy :D:D
"kiku86" powiedział/a:
nie ma co ukrywac,poczatek ladny dosyc Zidana pozniej to nie ma co narzekac na samego Zidana ze nic nie pokazal bo reszta tez zawiele nie pokazala
Eee... ale O CO CHODZI?? :D

Przyznam szczerze, czytałem kilkanaście razy i dalej nie wiem. Pokazała? Kto? Zidan(a), Borussia, żona Zidana? :D Nie ma co narzekać, że nic nie pokazał, bo nic nie pokazał? To kiedy jest co narzekać?
"kiku86" powiedział/a:
ale co do faulu Subticia to nie do konca tam byl faul :-) mogl podyktowac a nie musial
No tak, taki jest futbol. Mógł strzelic, ale nie musiał. Mogli wygrać, ale nie musieli. To i sędzia może dyktować faule, ale nie musi. Kartkami karać też może, ale nie musi... Czasem może sobie za to wziąźć pieniądze, ale też nie musi... I przestrzegać przepisów można, ale nie trzeba.

:D
Eee... ale O CO CHODZI?? :D

Przyznam szczerze, czytałem kilkanaście razy i dalej nie wiem. Pokazała? Kto? Zidan(a), Borussia, żona Zidana? :D Nie ma co narzekać, że nic nie pokazał, bo nic nie pokazał? To kiedy jest co narzekać?
[quote="kiku86"]ale co do faulu Subticia to nie do konca tam byl faul :-) mogl podyktowac a nie musial
24 sierpnia 2008, 12:52 [cytuj]
"kiku86" powiedział/a:
nie ma co ukrywac,poczatek ladny dosyc Zidana pozniej to nie ma co narzekac na samego Zidana ze nic nie pokazal bo reszta tez zawiele nie pokazala
Z mojej interpretacji to wynika, że Zidan na początku ładnie zagrał, później zaczął grać słabiej i nie ma co na niego narzekać z tego powodu, bo reszta zawodników też nie błyszczała..

Oj Szeryf, szukasz dziury w całym :-P
Może trochę dziwny styl, no ale.. ;d

Ale w sumie masz rację, bo trzeba by trochę na niego trochę ponarzekać, bo w sumie z reguły narzeka się na kogoś jak gra słabo ;d hehe ale to debiut, więc ma u mnie trochę ulgi.

@je, dzięki Murzyn ;d
Z mojej interpretacji to wynika, że Zidan na początku ładnie zagrał, później zaczął grać słabiej i nie ma co na niego narzekać z tego powodu, bo reszta zawodników też nie błyszczała..

Oj Szeryf, szukasz dziury w całym :-P
Może trochę dziwny styl, no ale.. ;d

Ale w sumie masz rację, bo trzeba by trochę na niego trochę ponarzekać, bo w sumie z reguły narzeka się na kogoś jak gra słabo ;d hehe ale to debiut, więc ma u mnie trochę ulgi.

@je, dzięki Murzyn ;d
24 sierpnia 2008, 21:36 [cytuj]
"zizu" powiedział/a:
Dobrze nie ochłonąłem po wczorajszym meczu, a już myślę o następnym
Moim zdaniem, mecz ten, będzie dla nas meczem odpoczynku ;) Po dwóch meczach z wymagającymi przeciwnikami, czeka nas mecz...
Za mało meczów!
Za mało meczów!
24 sierpnia 2008, 21:55 [cytuj]
za dużo meczów :mrgreen:
za dużo meczów :mrgreen:
26 sierpnia 2008, 23:10 [cytuj]
"patryk947" powiedział/a:
niewiem jak wy ale ja wp to nigdy niewierzylem ani niewierzyc niebede bo te serwisy maja nieprawidlowe poprzekrecane itp ale co do tego ze zabalowali to prawda
:-D
:-D
26 sierpnia 2008, 23:22 [cytuj]
On się chyba z dżdżownicą na mózgi zamienił.
On się chyba z dżdżownicą na mózgi zamienił.
26 sierpnia 2008, 23:36 [cytuj]
Czekałem, aż któryś z mądrali pojedzie mnie za nieznajomość piłkarzy/nazwisk/lig itp., bo się wystawiłem swoim komentarzem w artykule o Luyinduli. No i tak się trafia, że akurat dżdżownicomózg pojechał, co przyjąłem z lekkim, szyderczym uśmiechem X)
Czekałem, aż któryś z mądrali pojedzie mnie za nieznajomość piłkarzy/nazwisk/lig itp., bo się wystawiłem swoim komentarzem w artykule o Luyinduli. No i tak się trafia, że akurat dżdżownicomózg pojechał, co przyjąłem z lekkim, szyderczym uśmiechem X)
27 sierpnia 2008, 00:01 [cytuj]
"Dżdżownicomózg (vel. patryk któryśtam)" powiedział/a:
niewiem jak ty radzias83 ale ja ogladam i interesuje sie nie tylko pilka z dortmundu ten klub kocham i bede kochal ale sie do niego nieograniczm nie ogladam tylko jego meczow ogldam lige francuzka angileska wloska hiszpanska niemiecka szkocka polska portugalska ruska a nawet czasam irlandzka a ty mi tu wyjezdzasz ze nieznasz Luyindulą jakie ty ligi ogladasz sory jakie druzyna a wiem real chelsea man utd pewnie arsenal liverpool i barcelone czasami jakies inne mecze najsilniejszej ligi swiata ligi angielskiej :) ?
Może on włada żółtymi papirusami?
Może on włada żółtymi papirusami?
27 sierpnia 2008, 10:57 [cytuj]
"Dżdżownicomózg (vel. patryk któryśtam)" powiedział/a:
niewiem jak ty radzias83 ale ja ogladam i interesuje sie nie tylko pilka z dortmundu ten klub kocham i bede kochal ale sie do niego nieograniczm nie ogladam tylko jego meczow ogldam lige francuzka angileska wloska hiszpanska niemiecka szkocka polska portugalska ruska a nawet czasam irlandzka a ty mi tu wyjezdzasz ze nieznasz Luyindulą jakie ty ligi ogladasz sory jakie druzyna a wiem real chelsea man utd pewnie arsenal liverpool i barcelone czasami jakies inne mecze najsilniejszej ligi swiata ligi angielskiej :) ?
A tak to powinno wyglądać po polsku:

radzias83 nie znam twojej znajomości europejskiej piłki nożnej ale ja oglądam i interesuję się nie tylko drużynami i zawodnikami z Dortmundu. Kocham ten klub i będę kochał ale staram się nie ograniczać. Oglądam również inne ligi, nie tylko Bundesligę ale także ligę francuską, angielską, włoską, hiszpańską, szkocką, polską, portugalską, rosyjską, a nawet czasami irlandzką. Dlatego dziwi mnie twoja nieznajomość Luyinduli. Zastanawia mnie fakt, jakie rozgrywki starasz się oglądać. Mam nadzieję, że nie jest to spowodowane twoim mało zaawansowanym wiekiem i nie interesują Cię takie drużyny jak Real Madryt, Chelsea Londyn, Manchester United czy też Arsenal lub Liverpool i FC Barcelona. (Niestety fragmentu "i barcelone czasami jakies inne mecze najsilniejszej ligi swiata ligi angielskiej :) ?" nie zrozumiałem.

Moja prośba- dajcie mi moderatora komentarzy! Ja się nimi zajmę... 8-)
A tak to powinno wyglądać po polsku:

radzias83 nie znam twojej znajomości europejskiej piłki nożnej ale ja oglądam i interesuję się nie tylko drużynami i zawodnikami z Dortmundu. Kocham ten klub i będę kochał ale staram się nie ograniczać. Oglądam również inne ligi, nie tylko Bundesligę ale także ligę francuską, angielską, włoską, hiszpańską, szkocką, polską, portugalską, rosyjską, a nawet czasami irlandzką. Dlatego dziwi mnie twoja nieznajomość Luyinduli. Zastanawia mnie fakt, jakie rozgrywki starasz się oglądać. Mam nadzieję, że nie jest to spowodowane twoim mało zaawansowanym wiekiem i nie interesują Cię takie drużyny jak Real Madryt, Chelsea Londyn, Manchester United czy też Arsenal lub Liverpool i FC Barcelona. (Niestety fragmentu "i barcelone czasami jakies inne mecze najsilniejszej ligi swiata ligi angielskiej :) ?" nie zrozumiałem.

27 sierpnia 2008, 11:20 [cytuj]
Jak to się mogło stać, że ja nie zauważyłem tego tematu ;-)
"Szeryf" powiedział/a:
Wielki Inkwizytor Języka Polskiego, Cenzor-ciężarówka ;P"
Hmm :roll: Jestem dyslektykiem, ale mnie to nie usprawiedliwia. Spieszyłem się na wyżej wymieniony trening, ale to też mnie nie usprawiedliwia, no cóż zdarza się. ;-)

Może odniosłem złe wrażenie, ale wygląda to jakbyś chciał pokazać, że ja, który poprawiam błędy sam się mylę. Tak poprawiam, bo taka też jest moja rola, a i mnie się zdarzy pomylić, ale czy to powód, by pisać tak złośliwie?
"zdzislaw" powiedział/a:
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wprowadzenie możliwości zmian mogłoby doprowadzić do manipulacji. Poprawiajmy tylko ort-y i tyle.
Hmm :roll: Jestem dyslektykiem, ale mnie to nie usprawiedliwia. Spieszyłem się na wyżej wymieniony trening, ale to też mnie nie usprawiedliwia, no cóż zdarza się. ;-)

Może odniosłem złe wrażenie, ale wygląda to jakbyś chciał pokazać, że ja, który poprawiam błędy sam się mylę. Tak poprawiam, bo taka też jest moja rola, a i mnie się zdarzy pomylić, ale czy to powód, by pisać tak złośliwie?
[quote="zdzislaw"] Moja prośba- dajcie mi moderatora komentarzy! Ja się nimi zajmę... 8-)
1  2  3  4  5    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 20 16 1 3 49
2. Borussia Dortmund 20 14 1 5 43
3. Bayer Leverkusen 20 10 5 5 35
4. Union Berlin 20 9 7 4 34
5. SC Freiburg 20 9 6 5 33
6. RB Lipsk 20 9 4 7 31
7. TSG 1899 Hoffenheim 20 9 4 7 31
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 312
2. JungKamil3 303
3. kewin2103 276
4. F1066 276
5. kostek12409 273
6. Armandzio 273
7. geniu 270
cała tabela
shoutbox
Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 godzinę temu

Auba, Dembele i ich egzotyczne korzenie

Murzyn
Murzyn 2 godzin temu

Q4TRIDG3 Dlaczego?

gentoofan
gentoofan 5 godzin temu

obywatelap Ja uważam, że jak trafi do klubu typu City gdzie nie będzie musiał zapieprzać sam za pięciu, aby uzyskać pozytywny wynik dla drużyny, bo reszta odstaje poziomem, to przestanie być szklanką. Nie może być tak, że jeden zawodnik będzie dawał z siebie 120% tylko po to, żeby nadrabiać braki jakościowe reszty, za Lewego tak właśnie było, z tą różnicą że on miał końskie zdrowie i to zdrowotnie wytrzymywał, ale też w Cafe Futbol mówił, że był gotowy odejść już w lecie 2012 roku. Tylko władze BVB nie chciały się zgodzić na jego transfer do Bayernu. To jest właśnie największa dysproporcja pomiędzy BVB a Bayernem, że w BVB wypadnięcie jednego kluczowego zawodnika sprawia, że klub traci 90% jakości kadry, i zaczyna przegrywać nie tyle z Bayernem, ale z klubami teoretycznie stojącymi półkę albo dwie niżej od BVB.

obywatelap
obywatelap Dzisiaj, 15:10

Niech Wacek sprzedaje tę norweską szklankę póki czas. Inna sprawa, że nawet całość kasy z transferu Haalanda by nie wystarczyła, żeby tę drużynę mocno podciągnąć jakościowo. Dlatego kiepsko widzę następny sezon. Potrzeby na dziś: środkowy obrońca, lewy obrońca, defensywny pomocnik, skrzydłowy i napastnik (za Haalanda).

F1066
F1066 Dzisiaj, 09:19

Niedziela, godz. 12:22: Erling Haaland (21) opuszcza ośrodek treningowy w Dortmundzie-Brackel i zostaje odebrany przez przyjaciela rodziny Ivara Eggję, którego Haaland żartobliwie nazywa wujkiem, w czarnym Mercedesie klasy G. Jak donosi Ruhr Nachrichten, napastnik początkowo przebywał na zgrupowaniu w niedzielę, po czym został zabrany do szpitala przez Ivara Eggję. Według gazety przy badaniu, które trwało 90 minut, obecny był również lekarz drużyny dr Markus Braun. Ale czy te 90 minut przyniosło w końcu jasność w sprawie Haalandowa? "Badania nadal trwają" - powiedział gazecie Michael Zorc. Dyrektor sportowy nie zdradził więcej szczegółów. Podejrzewa się u niego naderwanie włókna mięśniowego w mięśniu przywodziciela. W najgorszym przypadku BVB musiałaby się obejść bez zawodnika przez okres do sześciu tygodni.

KasproAJP
KasproAJP Dzisiaj, 06:43

Co z Erlingiem?

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 22:39

Murzyn twój nick ciekawie się komponuje z tematem ;)

T-Mac
T-Mac Wczoraj, 22:31

Milan-Juve. Co za widowisko! Idealna wizytówka Serie A...

Murzyn
Murzyn Wczoraj, 20:26

Ciekawie czy Auba założy koszulkę z jego nazwiskiem na znak solidarności.

T-Mac
T-Mac Wczoraj, 17:50

Ale on ma silną psychikę!

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 16:56

Trwa konflikt na linii Ousmane Dembele ? FC Barcelona. Francuski zawodnik chce za wszelką cenę wymusić na działaczach odejście z klubu. Dziś nie pojawił się w ośrodku treningowym na zaplanowanych zajęciach. Czy czegoś wam to nie przypomina?

MAKAVELI
MAKAVELI Wczoraj, 04:28

Coraz ciemnej, coraz ciszej. Co to, kto to? Bazyliszek.. Chrzęści skrzydłem nietoperza, nic dziś nie pił nic dziś, nie żarł.

MAKAVELI
MAKAVELI Wczoraj, 04:26

Coraz ciemnej, coraz ciszej. Co to, kto to? Bazyliszek.. Chrzęści skrzydłem nietoperza, nic dziś nie pił nic dziś, nieżarł.

F1066
F1066 Wczoraj, 03:00

A jesli chodzi o Sauger, to zaś bmx jakos do pamieci wraca :)))))))

F1066
F1066 Wczoraj, 02:57

Chyba wielu fanow zólto- czarnych na SB sie znajdzie. (Tragedia) To tak jak wsiasc do Porsche elektryka:) albo bmwy z jakimis diodami, BMW to Tylko Angel Eyes!!!! Chyba zePoloneza w 6garach zrobia :))))))) Sau:) ger:)

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 2 dni temu, 2022-01-22

St. Pauli straciło prowadzenie w 2BL. Wyprzedził ich Darmstadt, a po piętach depcze im 6-7 kolejnych klubów. I my przegraliśmy z taką zbieraniną. Mało tego: jesteśmy ich jedynym "skalpem" w tym roku!

F1066
F1066 2 dni temu, 2022-01-22

Związki z Azji, Ameryki Południowej, Ameryki Północnej/Środkowej/Karaibów i Oceanii, grają w eliminacjach do Mistrzostw Świata. W Afryce w tym okresie odbędzie się również faza finałowa Pucharu Narodów Afryki. Wiec BuLi ma krótka przerwe.

Marcio22
Marcio22 2 dni temu, 2022-01-22

A czemu nie graja za tydzien,?

gentoofan
gentoofan 2 dni temu, 2022-01-22

meczyki.pl/newsy/niezwykla-sytuacja-w-premier-league-mecz-zostal-przerwany-przez-drona-wideo/181319-n LOL

BVBdude
BVBdude 2 dni temu, 2022-01-22

Teraz bedzie ponad 2 tyg przerwy dla BVB od grania takze mijemy nadzieje, że chlopaki odpoczą bo na Leverkusen musi wyjść optymalny skład!

RickenZMazowsza

Cenne, choć nieprzynoszące chluby zwycięstwo

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 2 dni temu, 2022-01-22

Oby bez dłuższych przerw Haalanda i Akanjiego

F1066

Uffff? 3pkt

Q4RTRIDG3

Aj liczyłem że Kobel spróbuje przelobować

F1066

Puls 180;))))

F1066

5 min

HultaJ
HultaJ 2 dni temu, 2022-01-22

To jest niesamowite, że już nawet Hoffenheim jest lepszym zespołem od nas xD

Q4RTRIDG3

Moukoko coś mało aktywny

RickenZMazowsza

Helena, mam zawał

RickenZMazowsza

I oby się moje słowa w g... obróciły.

statystyki
Użytkownicy online:
Gości online: 52
Zarejestrowanych użytkowników: 9348
Ostatnio zarejestrowany: Mateusz Diamond
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem