Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  2  3  4  5  6  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Sport w telewizji i internecie.
16 lutego 2017, 22:13 [cytuj]
Wydaje mi się, że Pucharu Włoch oglądałem niedawno jakiś jeden mecz na Polsacie Sport.
Wydaje mi się, że Pucharu Włoch oglądałem niedawno jakiś jeden mecz na Polsacie Sport.
17 lutego 2017, 08:45 [cytuj]
Mało tych konkretów, ale można wywnioskować, że oferta z niemiecką piłką będzie uboższa:(
sport.pl/pilka/1,65081,21383763,bundesliga-w-eleven-co-to-oznacza-dla-widza-odpowiadamy-na.html
Mało tych konkretów, ale można wywnioskować, że oferta z niemiecką piłką będzie uboższa:(
http://www.sport.pl/pilka/1,65081,21383763,bundesliga-w-eleven-co-to-oznacza-dla-widza-odpowiadamy-na.html
18 lutego 2017, 10:32 [cytuj]
Dla mnie to powinni stowrzyć jedną duża oferte na Piłke Nożną w całośći Wszystkie Ligi Puchary i koniec. MOżna było by to podzielić na dwie firmy jedni puszczają wszystkie ligi a inni wszystkie puchary. Powoli to sie głupie robi bo co chwile zmiany i to wcale nie na lepsze..;/
Dla mnie to powinni stowrzyć jedną duża oferte na Piłke Nożną w całośći Wszystkie Ligi Puchary i koniec. MOżna było by to podzielić na dwie firmy jedni puszczają wszystkie ligi a inni wszystkie puchary. Powoli to sie głupie robi bo co chwile zmiany i to wcale nie na lepsze..;/
18 lutego 2017, 10:42 [cytuj]
Mi się marzy coś na wzór niemieckiego SKY (dawniej Premiere):) Marzenie ściętej głowy:(
Mi się marzy coś na wzór niemieckiego SKY (dawniej Premiere):) Marzenie ściętej głowy:(
19 lutego 2017, 16:34 [cytuj]
Nie ma to tamto bo Eleven wychodzi teraz na monopolistę piłkarskiego, praktycznie ma najważniejsze ligi europejskie poza angielską. Niedługo będą musieli otworzyć czwarty kanał :)
Nie ma to tamto bo Eleven wychodzi teraz na monopolistę piłkarskiego, praktycznie ma najważniejsze ligi europejskie poza angielską. Niedługo będą musieli otworzyć czwarty kanał :)
19 lutego 2017, 16:41 [cytuj]
Szkoda mi tej Bundesligi w Eurosporcie. Przyzwyczaiłem się do komentatorów, do Borka, swojskiego Hajty, będzie mi tego brakować. Zwłaszcza, że w Eleven w ogóle nie przekonują mnie komentatorzy. Młode głosy, które owszem, znają się na piłce, ale nie mają odpowiedniej charyzmy do relacjonowania. Pytanie kogo (i o ile) zatrudnią nowego do Bundesligi, bo raczej specjalistów od niej nie mają.
No i kolejna rzecz, zwykle oglądam BL na Eurosport Player, teraz będę musiał przerzucić się na ich abonament w necie - nie mam ich kanałów na Netii.
Szkoda mi tej Bundesligi w Eurosporcie. Przyzwyczaiłem się do komentatorów, do Borka, swojskiego Hajty, będzie mi tego brakować. Zwłaszcza, że w Eleven w ogóle nie przekonują mnie komentatorzy. Młode głosy, które owszem, znają się na piłce, ale nie mają odpowiedniej charyzmy do relacjonowania. Pytanie kogo (i o ile) zatrudnią nowego do Bundesligi, bo raczej specjalistów od niej nie mają.
No i kolejna rzecz, zwykle oglądam BL na Eurosport Player, teraz będę musiał przerzucić się na ich abonament w necie - nie mam ich kanałów na Netii.
19 lutego 2017, 17:27 [cytuj]
Mi to akurat wiele nie zmienia bo w moim pakiecie Netii mam obydwa Eurosporty i wszystkie 3 kanały sportowe Eleven, tak więc na całe szczęście nie będę musiał niczego szukać. Co do komentatorów to ja się akurat cieszę że idzie "nowe" bo już te same głosy mi się za bardzo osłuchały, no ale wiadomo co kto lubi ;)
Mi to akurat wiele nie zmienia bo w moim pakiecie Netii mam obydwa Eurosporty i wszystkie 3 kanały sportowe Eleven, tak więc na całe szczęście nie będę musiał niczego szukać. Co do komentatorów to ja się akurat cieszę że idzie "nowe" bo już te same głosy mi się za bardzo osłuchały, no ale wiadomo co kto lubi ;)
20 lutego 2017, 20:38 [cytuj]
W ostatnim odcinku "Stanu Futbolu", w którym był gościnnie Tomasz Urban mówiono coś o zmianach w terminach meczów Bundesligi od przyszłego sezonu. mecze w niedzielę o 13:30 czy w poniedziałek wieczorem. Moim zdaniem czwarty kanał powstanie, co za tym idzie wzrosną opłaty, ale mi to nie przeszkadza, wypieprzy się z oferty pakiet sportowy i pewnie nawet zaoszczędzi mając same Eleveny. Canal+ i tak głównie trzymam już tylko dla LM, angielskiej nie da się na trzeźwo oglądać, czasami spojrzę na Chelsea i Liverpool, ale reszta to poziom mułu, jakieś 90% meczów oglądam na Eleven (czyli sama hiszpańska :mrgreen: ).
Komentarz na Eleven dla mnie fajny, Święcicki jest świetny, Ćwiąkała zawsze potrafi się rzeczowo przygotować do meczu, poboczni komentatorzy od primery jak Gazda czy Pawłowski też dają radę. Do Mirosławskiego na początku nie potrafiłem sie przekonać, ale z czasem się wyrobił. Większość przyzwyczaiła się do z reguły świetnego komentarzu z NC+ (Wolski TOP), sam chętnie usłyszałbym tego Wolskiego w Eleven, ale z drugiej strony Mirosławski stawia sprawę jasno - stawiają na nowe tworze. Stąd przy Bundeslidze nie usłyszymy tego przygłupa Hajty czy Borka, a zapewne Urbana i kilka innych świeżych nazwisk, do których się z czasem przyzwyczaicie.
Sama hiszpańska jest świetne opakowana, nadal brakuje mi studia i jakiejś fajnej analizy, opinii na temat meczów, ale niby w przeciągu kilku tygodni ma się pojawić, byłoby super. Do tego skróty Segundy, czapki z głów, czekam tylko aż puchary trafią do nich wraz z angielską i w pizdu odstawią ten cały C+ w tył.
W ostatnim odcinku "Stanu Futbolu", w którym był gościnnie Tomasz Urban mówiono coś o zmianach w terminach meczów Bundesligi od przyszłego sezonu. mecze w niedzielę o 13:30 czy w poniedziałek wieczorem. Moim zdaniem czwarty kanał powstanie, co za tym idzie wzrosną opłaty, ale mi to nie przeszkadza, wypieprzy się z oferty pakiet sportowy i pewnie nawet zaoszczędzi mając same Eleveny. Canal+ i tak głównie trzymam już tylko dla LM, angielskiej nie da się na trzeźwo oglądać, czasami spojrzę na Chelsea i Liverpool, ale reszta to poziom mułu, jakieś 90% meczów oglądam na Eleven (czyli sama hiszpańska :mrgreen: ).
Komentarz na Eleven dla mnie fajny, Święcicki jest świetny, Ćwiąkała zawsze potrafi się rzeczowo przygotować do meczu, poboczni komentatorzy od primery jak Gazda czy Pawłowski też dają radę. Do Mirosławskiego na początku nie potrafiłem sie przekonać, ale z czasem się wyrobił. Większość przyzwyczaiła się do z reguły świetnego komentarzu z NC+ (Wolski TOP), sam chętnie usłyszałbym tego Wolskiego w Eleven, ale z drugiej strony Mirosławski stawia sprawę jasno - stawiają na nowe tworze. Stąd przy Bundeslidze nie usłyszymy tego przygłupa Hajty czy Borka, a zapewne Urbana i kilka innych świeżych nazwisk, do których się z czasem przyzwyczaicie.
Sama hiszpańska jest świetne opakowana, nadal brakuje mi studia i jakiejś fajnej analizy, opinii na temat meczów, ale niby w przeciągu kilku tygodni ma się pojawić, byłoby super. Do tego skróty Segundy, czapki z głów, czekam tylko aż puchary trafią do nich wraz z angielską i w pizdu odstawią ten cały C+ w tył.
21 lutego 2017, 00:38 [cytuj]
To, że nie usłyszymy Borka to akurat największy minus zaraz obok braku takiego gadżetu jak EuroSport Player.
To, że nie usłyszymy Borka to akurat największy minus zaraz obok braku takiego gadżetu jak EuroSport Player.
21 lutego 2017, 09:13 [cytuj]
"Madrisso" powiedział/a:
Canal+ i tak głównie trzymam już tylko dla LM, angielskiej nie da się na trzeźwo oglądać, czasami spojrzę na Chelsea i Liverpool, ale reszta to poziom mułu
WTF, o czym ty mówisz :?: :?: :?: :?: :?:
"Madrisso" powiedział/a:
mówiono coś o zmianach w terminach meczów Bundesligi od przyszłego sezonu. mecze w niedzielę o 13:30 czy w poniedziałek wieczorem.
Tych spotkań będzie w sezonie kilka, nie przesadzajmy.
sporteuro.pl/od-nowego-sezonu-w-bundeslidze-nowe-godziny-spotkan/
WTF, o czym ty mówisz :?: :?: :?: :?: :?: [quote="Madrisso"]mówiono coś o zmianach w terminach meczów Bundesligi od przyszłego sezonu. mecze w niedzielę o 13:30 czy w poniedziałek wieczorem.
21 lutego 2017, 10:27 [cytuj]
No bardzo dobrze mówi, przecież wiadomo, że angielska to się nadaje do leżenia w śmietniku, a nie oglądania.
No bardzo dobrze mówi, przecież wiadomo, że angielska to się nadaje do leżenia w śmietniku, a nie oglądania.
21 lutego 2017, 11:03 [cytuj]
W europie poziom pokazują jaki pokazują, ale nie wmówicie mi, że ta liga jest marna dla oka.

Widać Bundesliga w Eleven zbiera żniwa:) Niepozorny tweet, a zamieszania że hoho (Druga część artykułu). weszlo.com/2017/02/21/wtorek-krzysztof-stanowski-8/
W europie poziom pokazują jaki pokazują, ale nie wmówicie mi, że ta liga jest marna dla oka.

Widać Bundesliga w Eleven zbiera żniwa:) Niepozorny tweet, a zamieszania że hoho (Druga część artykułu). http://weszlo.com/2017/02/21/wtorek-krzysztof-stanowski-8/
21 lutego 2017, 19:05 [cytuj]
Akurat angielska jest ciekawsza do ogladania niż hiszpanska, wloska i francuska razem wziete, gdzie kilku dominatorow goli frajerów co kolejke i czasami zdarzy się jakaś niespodzianka. Ale to nie post o najciekawszej lidze i zaraz bedzie pewnie nalot :)

Do pełni szczęscie (oprócz Eleven, Bundesliga i NC+) brakuje mi meczów reprezentacyjnych (eliminacje i młodzieżówki) które są w Polsacie.
Akurat angielska jest ciekawsza do ogladania niż hiszpanska, wloska i francuska razem wziete, gdzie kilku dominatorow goli frajerów co kolejke i czasami zdarzy się jakaś niespodzianka. Ale to nie post o najciekawszej lidze i zaraz bedzie pewnie nalot :)

Do pełni szczęscie (oprócz Eleven, Bundesliga i NC+) brakuje mi meczów reprezentacyjnych (eliminacje i młodzieżówki) które są w Polsacie.
22 lutego 2017, 15:04 [cytuj]
Mit ligi angielskiej jest niesamowity, każdy może wygrać z każdym, to ma pokazywać jej zajebistość, a pokazuje bardziej jej słabość, gdzie jakieś ogóry jak Watford jadą na Arsenal i ich ogrywają, a potem przychodzi co do czego w Europie i dostają od każdego notoryczny oklep. Najlepsza liga świata. O poziomie gry nie wspomnę, poza wspomnianą Chelsea, Liverpoolem i może Tottenhamem na resztę nie da się patrzeć. Dzida do przodu i może coś się uda ugrać.
Mit ligi angielskiej jest niesamowity, każdy może wygrać z każdym, to ma pokazywać jej zajebistość, a pokazuje bardziej jej słabość, gdzie jakieś ogóry jak Watford jadą na Arsenal i ich ogrywają, a potem przychodzi co do czego w Europie i dostają od każdego notoryczny oklep. Najlepsza liga świata. O poziomie gry nie wspomnę, poza wspomnianą Chelsea, Liverpoolem i może Tottenhamem na resztę nie da się patrzeć. Dzida do przodu i może coś się uda ugrać.
22 lutego 2017, 16:14 [cytuj]
Daj spokój, Madrisso. Już im chciałem odpisać, że jak ktoś szuka okładania się po ryju, biegów z przeszkodami i innych harców w jednym, to z pewnością liga angielska go zadowoli, a jak ktoś woli pooglądać kawałek dobrej piłki to włączy La Liga czy BL, ale w sumie po co się kłócić?
Daj spokój, Madrisso. Już im chciałem odpisać, że jak ktoś szuka okładania się po ryju, biegów z przeszkodami i innych harców w jednym, to z pewnością liga angielska go zadowoli, a jak ktoś woli pooglądać kawałek dobrej piłki to włączy La Liga czy BL, ale w sumie po co się kłócić?
21 sierpnia 2017, 11:07 [cytuj]
No i jak tam panowie po pierwszej kolejce Bundesligi? Podoba się Eleven czy jednak przyzwyczajenie do Eurosportu?

W tej kolejce głównie się skupiłem na La Lidze (jak zawsze zresztą), obejrzałem jedynie skróty meczów Bayernu i Freiburga, ale patrząc w ramówkę widziałem trzy mecze LIVE o 15:30 w sobotę, studio przed dwoma spotkaniami. Raczej nieźle.
No i jak tam panowie po pierwszej kolejce Bundesligi? Podoba się Eleven czy jednak przyzwyczajenie do Eurosportu?

W tej kolejce głównie się skupiłem na La Lidze (jak zawsze zresztą), obejrzałem jedynie skróty meczów Bayernu i Freiburga, ale patrząc w ramówkę widziałem trzy mecze LIVE o 15:30 w sobotę, studio przed dwoma spotkaniami. Raczej nieźle.
21 sierpnia 2017, 11:43 [cytuj]
No bardzo mi się to wszystko podobało. Same mecze, studio, materiały w przed/po/w przerwach.

Minus tylko taki, że nie mają platformy jak Eurosport Player. Bo obejrzałoby się bez komentatora albo obejrzałoby się jakiś mecz, którego akurat nie pokazują na antenie... Myślę, że BVB pokażą większość meczów, ale jak kogoś czysto Bundesliga interesuje to trochę problem.
No bardzo mi się to wszystko podobało. Same mecze, studio, materiały w przed/po/w przerwach.

Minus tylko taki, że nie mają platformy jak Eurosport Player. Bo obejrzałoby się bez komentatora albo obejrzałoby się jakiś mecz, którego akurat nie pokazują na antenie... Myślę, że BVB pokażą większość meczów, ale jak kogoś czysto Bundesliga interesuje to trochę problem.
21 sierpnia 2017, 18:12 [cytuj]
Oglądałem przez neta, brakowało opcji audio ze stadionu ale nie jest źle. Mają póki co 3 kanały, więc tragedii nie ma. Słuchało sięprzyjemnie, raczej niewiele błędów popełniali, a jak już to poprawiali się, więc powinni szybko przestać mylić zawodników. Fajnie też, że tłumaczą takie duperele jak VAR i to, że może działać tylko przy sytuacjach zero-jedynkowych. Oby więcej takich informacji a mniej oddawania przez Kevina G. dziecka do domu dziecka i innych truskawek na torcie. :mrgreen:

Przy okazji meczu Bayernu jednak stronniczość bolała. Przy bramce na 3:0 już praktycznie wpisali Bayernowi wygraną. Takich rzeczy na 30 minut przed końcem spotkania się nie robi, mimo iż Bayer nie prezentował się najlepiej to jednak nie wypada. O mały włos a byłoby 3:2 i w końcówce byłyby emocje. Kolejne mecze pokażą czy będą potrafili zachować się bardziej obiektywnie. Nie chodzi o to, że mają się nie cieszyć gdy Polacy strzelają, bo wiadomo, że większość się wtedy cieszy, szczególnie gdy jesteśmy tak wysoko w rankingu FIFA i w ogóle, ale żeby nie twierdzili, że mecz skończony, gdy jeszcze było chyba ponad 30 minut. ;-)

Są dość aktywni w mediach społecznościowych, a przynajmniej na twitterze, więc pewnie i różne uwagi i komentarze chętnie przeczytają, co jest również pozytywnym akcentem. Jeżeli będzie mnie coś mocniej drażnić to nie omieszkam się im napisać, póki co to dopiero jedna kolejka i mimo ww. niedawania szans Aptekarzom oceniam ich bardzo dobrze. Teraz oby tylko było lepiej. ;-)
Oglądałem przez neta, brakowało opcji audio ze stadionu ale nie jest źle. Mają póki co 3 kanały, więc tragedii nie ma. Słuchało sięprzyjemnie, raczej niewiele błędów popełniali, a jak już to poprawiali się, więc powinni szybko przestać mylić zawodników. Fajnie też, że tłumaczą takie duperele jak VAR i to, że może działać tylko przy sytuacjach zero-jedynkowych. Oby więcej takich informacji a mniej oddawania przez Kevina G. dziecka do domu dziecka i innych truskawek na torcie. :mrgreen:

Przy okazji meczu Bayernu jednak stronniczość bolała. Przy bramce na 3:0 już praktycznie wpisali Bayernowi wygraną. Takich rzeczy na 30 minut przed końcem spotkania się nie robi, mimo iż Bayer nie prezentował się najlepiej to jednak nie wypada. O mały włos a byłoby 3:2 i w końcówce byłyby emocje. Kolejne mecze pokażą czy będą potrafili zachować się bardziej obiektywnie. Nie chodzi o to, że mają się nie cieszyć gdy Polacy strzelają, bo wiadomo, że większość się wtedy cieszy, szczególnie gdy jesteśmy tak wysoko w rankingu FIFA i w ogóle, ale żeby nie twierdzili, że mecz skończony, gdy jeszcze było chyba ponad 30 minut. ;-)

Są dość aktywni w mediach społecznościowych, a przynajmniej na twitterze, więc pewnie i różne uwagi i komentarze chętnie przeczytają, co jest również pozytywnym akcentem. Jeżeli będzie mnie coś mocniej drażnić to nie omieszkam się im napisać, póki co to dopiero jedna kolejka i mimo ww. niedawania szans Aptekarzom oceniam ich bardzo dobrze. Teraz oby tylko było lepiej. ;-)
7 grudnia 2018, 13:02 [cytuj]
Dzisiaj ćwierćfinały UK Championship w snookera, ktoś ogląda ?
Dzisiaj ćwierćfinały UK Championship w snookera, ktoś ogląda ?
|<  <<  <  2  3  4  5  6  
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 34 24 6 4 78
2. RB Lipsk 34 19 8 7 65
3. Borussia Dortmund 34 20 4 10 64
4. VfL Wolfsburg 34 17 10 7 61
5. Eintracht Frankfurt 34 16 12 6 60
6. Bayer 04 Leverkusen 34 14 10 10 52
7. Union Berlin 34 12 14 8 50
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 474
2. jasiu85 453
3. arturborussen 453
4. panoli 441
5. Asiasith 438
6. victor 438
7. ewerthon 435
cała tabela

shoutbox

F1066
F1066 2 godzin temu

Poszlo w swiat....

F1066
F1066 2 godzin temu

I w Dortmundzie zadyma. Tajne widamosci (RODO), poszlo o nieszczepionych :)

F1066
F1066 2 godzin temu

Oki, dwa dni temu to przerabialem. Malen nach Zahlen, co zrobimy z gosciem ktory nie odpali a dalismy za niego 30+ bonusy. Moze na szpicy nie musimy grac Max 70min Stereo:) Rose niby ma Plan, podobno supcio to wyglada w Dortmund zie, moze kiedys to wypilo w Salzburg. Ale mediach wszystko fajnie kolorowo, oby nie teczowo :)

Ukasz09
Ukasz09 3 godzin temu

bvbbuzz.com/2021/08/02/expected-borussia-dortmund-lineup-marco-rose-this-season/

qzase95
qzase95 3 godzin temu

z tym ananasem to jak najdalej od BVB... kicker.de/uduokhai-ich-sage-nicht-ich-muss-weg-867451/artikel

F1066
F1066 3 godzin temu

Dawaj smialo wuwuwu. nic a nic nie bedzie mi to przeszkadzac. Moze byc nawet po rumunsku.

Ukasz09
Ukasz09 3 godzin temu

Fajny artykuł wyszedl na BVBbuzz przypuszczalna 11 i ustawienie i najlepsza 11 w historii...

F1066
F1066 3 godzin temu

LeOn, tak na marginesie. Nalezysz do FClubu? A moze nawet na zlocie dostales upominek niespodzianke?

F1066
F1066 3 godzin temu

Legia :)

Le0n
Le0n 3 godzin temu

Cieszy wynik Legii w kwestii polskich drużyn w europejskich pucharach. Może znów spotkamy się w grupie LM?

F1066
F1066 3 godzin temu

Nie godej :)

Ukasz09
Ukasz09 3 godzin temu

@f1066 ty masz szczęście ze za monologi bana nie daja :) taki żarcik bez obrazy :)

Le0n
Le0n 3 godzin temu

Może najpierw pisownię w języku polskim.

Ukasz09
Ukasz09 3 godzin temu

Widze ze dalej chcesz ciągnąć spam ??... ja spasuje kontynuowanie tej konwersacji....

F1066
F1066 3 godzin temu

Sprawdze wulgaryzmy :))))))

Le0n
Le0n 3 godzin temu

O nawet nauczył się pisać po polsku. A co masz do TVN? Niby taki amerykański jesteś?

Ukasz09
Ukasz09 3 godzin temu

@wola to poco zaczynałeś... nikogo tu nie obchodzi czy Brandt się zaszczepił czy nie nawet jak nie to jego zycie.jego wybór......

Le0n
Le0n 3 godzin temu

@Wola Sorki ale ja nie wytrzymałem jak to próbowałem przeczytać. Modlin się kłania.

wola
wola 3 godzin temu

@Le0n Na takie komentarze najlepiej nie reagować

Ukasz09
Ukasz09 4 godzin temu

@ leon ... to z Pfizer ulotki ... polecam przeczytać ostatnie zdanie.. pozdrawiam... Wpływ szczepień Comirnaty na rozprzestrzenianie się wirusa w społeczeństwie nie jest jeszcze poznany. Na tym etapie badań nie wiadomo jeszcze, ile zaszczepionych osób może nadal być w stanie przenosić i rozprzestrzeniać wirusa. Obecnie nie ustalono, jak długo trwa ochrona zapewniona przez Comirnaty. Osoby zaszczepione w badaniu klinicznym będą obserwowane przez 2 lata, aby zebrać więcej informacji na temat czasu trwania ochrony.

Le0n
Le0n 4 godzin temu

Dotyczy to oczywiście komentarza Ukasz09.

Le0n
Le0n 4 godzin temu

@Wola chlopie wylacz TVN !!! zeby czlowiek normalnie myslacy takie glupoty pisal ..przeciez nawet na ulotze pFizer masz napisane let w formie testow ... czyli cale to szcepienia to jeden wielki eksperyment !!!! . posluchaj tez osub co sie negatywnie o szczepionkach wypowiadaja ... a jak nie wiesz gdzie szulkac to ci podesle pare artykuluw z usa bo tu tego od groma... ogulnie CDC potwierdzilo ze 70 % ludzi chorych teraz to ludzie w calosci zaszczepieni.. a wiec nie pisz glupot Kurwa takiego komentarza to ja w życiu nie czytałem! Czy Ty sprawdzasz to co piszesz?

F1066
F1066 5 godzin temu

I pewnie nosisz go w kieszeni albo na nadgarstku (?)

Murzyn
Murzyn 5 godzin temu

Szczepionki nie są takie złe. Ja co prawda teraz wszędzie widzę Billa Gatesa, ale już zdążyłem przywyknąć.

F1066
F1066 5 godzin temu

La Liga dogadala sie dogadala sie z CVC( nie mylic z pvc) na tylko 2,7 miliardow yuro, z czego 270 mila dla Barcelony i 261 poplynie do Madrytu.

T-Mac
T-Mac 5 godzin temu

Od Roberta z kolei tytuł naukowy będzie można kupić...

T-Mac
T-Mac 5 godzin temu

qzase95, może Vaccines by Ann :D

wola
wola 5 godzin temu

niedługo będą - By Ann

qzase95
qzase95 5 godzin temu

btw. kiedy szczepionki od head and shoulders z Lewym? :)

F1066
F1066 5 godzin temu

Szczepieni Johnson & Johnson mocno poszkodowani hahaaaaaa

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 31
Zarejestrowanych użytkowników: 9163
Ostatnio zarejestrowany: Mieszko010

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem