Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Piłka ręczna
1 lutego 2015, 18:08 [cytuj]
"hello" powiedział/a:
A co do Kataru, ja nawet jestem w stanie zrozumieć, że ktoś może przedkładać stan konta nad własny honor, godność i przyzwoitość, ale jak zobaczyłam jak Ci "reprezentanci" Kataru trzymają ręce na sercu i z "zaangażowaniem" śpiewają hymn Kataru to aż mi się niedobrze zrobiło.
Szejki o wszystko zadbal, nawet o takie szczegoly, zeby wygladalo naturalnie jak to oni nie kochaja tej reprezentacji :lol:
Szejki o wszystko zadbal, nawet o takie szczegoly, zeby wygladalo naturalnie jak to oni nie kochaja tej reprezentacji :lol:
1 lutego 2015, 18:10 [cytuj]
"Madrisso" powiedział/a:
Dla ludzi, którzy mają mózgi wygląda to przechujowo a nie naturalnie :lol:
Dla ludzi, którzy mają mózgi wygląda to przechujowo a nie naturalnie :lol:
1 lutego 2015, 18:52 [cytuj]
Właśnie, jeszcze odnośnie Kataru; w sumie to mam na nich wyjebane - popieprzony kraj, popieprzone społeczeństwo, kultura. Szejkowie to grupa, która żyje w totalnie oderwanej rzeczywistości, rzeczywistości petrodolarów - i szczerze mówiąc, to mi to wisi. Natomiast widok tych sprzedajnych kurew w katarskich trykotach jest niewspółmiernie niesmaczny. :roll:
Właśnie, jeszcze odnośnie Kataru; w sumie to mam na nich wyjebane - popieprzony kraj, popieprzone społeczeństwo, kultura. Szejkowie to grupa, która żyje w totalnie oderwanej rzeczywistości, rzeczywistości petrodolarów - i szczerze mówiąc, to mi to wisi. Natomiast widok tych sprzedajnych kurew w katarskich trykotach jest niewspółmiernie niesmaczny. :roll:
1 lutego 2015, 22:09 [cytuj]
W Katarze mają miliony i za te miliony kupują to na co mają ochotę. Nie wydaje mi się, żeby gospodarze mistrzostw w ogóle rozpatrywali swoje postępowanie w charakterze oszustwa...

Szejkowie chcą mieć u siebie koncert np. Beyonce to wykładają kasę i ten koncert mają.
Szejkowie chcą mieć mistrzostwa świata w piłce ręcznej to sobie organizację kupują. A skoro mają już imprezę to kupują też większe szanse na sukces.

Mnie się wydaje, że dla nich koncert Beyonce i skompletowanie reprezentacji najemników to jest jedno i to samo; wszystko jest tylko kwestią sumy :roll:

Dla mnie pretensje w pierwszej kolejności należy mieć do federacji handballa, która właśnie sprzedała ogólne idee meczów międzypaństwowych. Następnie winni są zawodnicy, a dopiero na koniec sami Katarczycy.

Działacze i zawodnicy znali zasady, historię, wartość piłki ręcznej; oni dobrze wiedzieli co sprzedają. Szejkowie po prostu kupili sobie kolejną zabawkę, zaraz ta im się znudzi i przerzucą się na coś innego...

Poza tym takie podkupywanie sportowców trwa już od lat, zmiana narodowości to nie jest katarski wynalazek. Szejkowie poszli po bandzie, ale idee fair-play w tym zakresie to już połamano na długo przed nimi. :roll:
W Katarze mają miliony i za te miliony kupują to na co mają ochotę. Nie wydaje mi się, żeby gospodarze mistrzostw w ogóle rozpatrywali swoje postępowanie w charakterze oszustwa...

Szejkowie chcą mieć u siebie koncert np. Beyonce to wykładają kasę i ten koncert mają.
Szejkowie chcą mieć mistrzostwa świata w piłce ręcznej to sobie organizację kupują. A skoro mają już imprezę to kupują też większe szanse na sukces.

Mnie się wydaje, że dla nich koncert Beyonce i skompletowanie reprezentacji najemników to jest jedno i to samo; wszystko jest tylko kwestią sumy :roll:

Dla mnie pretensje w pierwszej kolejności należy mieć do federacji handballa, która właśnie sprzedała ogólne idee meczów międzypaństwowych. Następnie winni są zawodnicy, a dopiero na koniec sami Katarczycy.

Działacze i zawodnicy znali zasady, historię, wartość piłki ręcznej; oni dobrze wiedzieli co sprzedają. Szejkowie po prostu kupili sobie kolejną zabawkę, zaraz ta im się znudzi i przerzucą się na coś innego...

Poza tym takie podkupywanie sportowców trwa już od lat, zmiana narodowości to nie jest katarski wynalazek. Szejkowie poszli po bandzie, ale idee fair-play w tym zakresie to już połamano na długo przed nimi. :roll:
1 lutego 2015, 22:13 [cytuj]
Toteż dużo większe pretensje mam do zawodników, niż Katarczyków. :-D
Toteż dużo większe pretensje mam do zawodników, niż Katarczyków. :-D
1 lutego 2015, 22:43 [cytuj]
Jak sie nie czują patriotami danego kraju, a moga zarobić miliony to nie widze nic złego w ich zachowaniu. Poza tym Bo Warszzawa nie okłamujmy się, łatwo sie mówi majac 1500 miesiecznie i nigdy nie dostajac takiej szansy. Inaczej sie na to patrzy jak ktos ci daje miliony do rączki. Moze to ludziom w glowach zamotać i pewnie zamotaloby jeszcze wielu tych, ktorzy maja sie za patriotów, gdyby takie pieniazki były do wziecia:)
Jak sie nie czują patriotami danego kraju, a moga zarobić miliony to nie widze nic złego w ich zachowaniu. Poza tym Bo Warszzawa nie okłamujmy się, łatwo sie mówi majac 1500 miesiecznie i nigdy nie dostajac takiej szansy. Inaczej sie na to patrzy jak ktos ci daje miliony do rączki. Moze to ludziom w glowach zamotać i pewnie zamotaloby jeszcze wielu tych, ktorzy maja sie za patriotów, gdyby takie pieniazki były do wziecia:)
1 lutego 2015, 22:49 [cytuj]
Uważam, że aż tak wielu by nie zamotało. Wielokrotnie przejście do klubu szejków tylko dla kasy jest dość kontrowersyjne - a co dopiero o zmianie reprezentacji?
Uważam, że aż tak wielu by nie zamotało. Wielokrotnie przejście do klubu szejków tylko dla kasy jest dość kontrowersyjne - a co dopiero o zmianie reprezentacji?
1 lutego 2015, 22:49 [cytuj]
Ero, ja już o tym pisałam, że względy materialne jestem w stanie zrozumieć, w sensie ludzie nie takie rzeczy sprzedają, chęć zysku jest w dzisiejszych czasach powszechnością a wszyscy ich oceniają jak należy, czyli że są najemnikami. Ale jednak ta całe sytuacja, ta otoczka ze śpiewaniem hymnu etc., te niewspółmierne kwoty, które zarabia się w innych reprezentacjach - to wszystko jest niesmaczne.
Ero, ja już o tym pisałam, że względy materialne jestem w stanie zrozumieć, w sensie ludzie nie takie rzeczy sprzedają, chęć zysku jest w dzisiejszych czasach powszechnością a wszyscy ich oceniają jak należy, czyli że są najemnikami. Ale jednak ta całe sytuacja, ta otoczka ze śpiewaniem hymnu etc., te niewspółmierne kwoty, które zarabia się w innych reprezentacjach - to wszystko jest niesmaczne.
1 lutego 2015, 22:52 [cytuj]
Mi się przede wszystkim nie podoba zrównywanie rozgrywek klubowych i reprezentacyjnych, bo przecież do tego się to sprowadza. Po co organizować MŚ, skoro wiadomo, że najlepszy wynik osiągnie nie najmocniejszy kraj, tylko najbogatszy? Widzę choćby i na forum wiele osób, które oburzają się wyczynami szejków w obszarze futbolu, pompowaniem ogromnej kasy w kluby i kupowaniem zawodnika za zawodnikiem jak zwykłe zabawki, natomiast ta sytuacja w piłce ręcznej jest ekstremalnie nieporównywalna.

I podkreślam po raz kolejny, najbardziej nie podobają mi się w tym wszystkim "katarscy" zawodnicy. Począwszy od tego, że się najzwyczajniej w świecie sprzedają, skończywszy na tej własnie hipokryzji o której mówi hello, choćby śpiewanie hymnu, co zrobili wszyscy razem, jak jeden mąż.
Mi się przede wszystkim nie podoba zrównywanie rozgrywek klubowych i reprezentacyjnych, bo przecież do tego się to sprowadza. Po co organizować MŚ, skoro wiadomo, że najlepszy wynik osiągnie nie najmocniejszy kraj, tylko najbogatszy? Widzę choćby i na forum wiele osób, które oburzają się wyczynami szejków w obszarze futbolu, pompowaniem ogromnej kasy w kluby i kupowaniem zawodnika za zawodnikiem jak zwykłe zabawki, natomiast ta sytuacja w piłce ręcznej jest ekstremalnie nieporównywalna.

I podkreślam po raz kolejny, najbardziej nie podobają mi się w tym wszystkim "katarscy" zawodnicy. Począwszy od tego, że się najzwyczajniej w świecie sprzedają, skończywszy na tej własnie hipokryzji o której mówi hello, choćby śpiewanie hymnu, co zrobili wszyscy razem, jak jeden mąż.
1 lutego 2015, 23:11 [cytuj]
"Ero" powiedział/a:
łatwo sie mówi majac 1500 miesiecznie i nigdy nie dostajac
jednemu z Lijewskich także proponowano taki transfer, nie zgodził się.
jednemu z Lijewskich także proponowano taki transfer, nie zgodził się.
1 lutego 2015, 23:44 [cytuj]
Dla mnie zdecydowanie najbardziej winni są działacze. Katar tak naprawdę żadnych przepisów nie złamał, po prostu maksymalnie wykorzystał te już istniejące, a właściwie ich "ciemne strony".

Skoro Rojewski parę lat reprezentuje Niemcy, a teraz występuje w kadrze Polski to coś jest nie tak.
Skoro Wenta po latach spędzonych w kadrze Polski przerzucił się w latach 90' na Niemcy to również coś jest nie tak.
A tego typu przypadki trafiają się prawie w każdej reprezentacji...

Jeżeli można po odbyciu krótkiej karencji zmienić sobie reprezentację to sorry, ale mała patologia z czasem przekształca się w wielką. Kadry europejskiej dobierały sobie jednego, najwyżej kilku graczy, aby wzmocnić skład. A Katar poleciał po bandzie tzn. dokoptował sobie prawie cały zespół.

Możemy sobie narzekać, ale niestety trend w światowym sporcie nie jest zbyt ciekawy... Dwadzieścia lat temu obcokrajowcy w klubach stanowili bardzo ważny, ale jednak tylko dodatek. Obecnie mecz w Premier League, gdzie wychodzi drużyna bez Anglika w składzie to nie jest wcale szok... Trendy klubowe przenoszą się także do reprezentacji :roll:
Dla mnie zdecydowanie najbardziej winni są działacze. Katar tak naprawdę żadnych przepisów nie złamał, po prostu maksymalnie wykorzystał te już istniejące, a właściwie ich "ciemne strony".

Skoro Rojewski parę lat reprezentuje Niemcy, a teraz występuje w kadrze Polski to coś jest nie tak.
Skoro Wenta po latach spędzonych w kadrze Polski przerzucił się w latach 90' na Niemcy to również coś jest nie tak.
A tego typu przypadki trafiają się prawie w każdej reprezentacji...

Jeżeli można po odbyciu krótkiej karencji zmienić sobie reprezentację to sorry, ale mała patologia z czasem przekształca się w wielką. Kadry europejskiej dobierały sobie jednego, najwyżej kilku graczy, aby wzmocnić skład. A Katar poleciał po bandzie tzn. dokoptował sobie prawie cały zespół.

Możemy sobie narzekać, ale niestety trend w światowym sporcie nie jest zbyt ciekawy... Dwadzieścia lat temu obcokrajowcy w klubach stanowili bardzo ważny, ale jednak tylko dodatek. Obecnie mecz w Premier League, gdzie wychodzi drużyna bez Anglika w składzie to nie jest wcale szok... Trendy klubowe przenoszą się także do reprezentacji :roll:
2 lutego 2015, 00:00 [cytuj]
"Emrod" powiedział/a:
Możemy sobie narzekać, ale niestety trend w światowym sporcie nie jest zbyt ciekawy... Dwadzieścia lat temu obcokrajowcy w klubach stanowili bardzo ważny, ale jednak tylko dodatek. Obecnie mecz w Premier League, gdzie wychodzi drużyna bez Anglika w składzie to nie jest wcale szok...
Co tam Premier League. Skład Interu Mediolan w finale Ligi Mistrzów z Bayernem

http://images.tinypic.pl/i/00626/rqa3i0arb32m.jpg" alt="http://images.tinypic.pl/i/00626/rqa3i0arb32m.jpg" width="98%">

+ portugalski coach
Co tam Premier League. Skład Interu Mediolan w finale Ligi Mistrzów z Bayernem

[img]http://images.tinypic.pl/i/00626/rqa3i0arb32m.jpg[/img]

+ portugalski coach
2 lutego 2015, 17:29 [cytuj]
"rytu" powiedział/a:
Interu Mediolan
Sama nazwa do czegoś zobowiązuje :)
Sama nazwa do czegoś zobowiązuje :)
2 lutego 2015, 17:59 [cytuj]
To samo będzie w 2022 roku na mundialu. Co prawda, trochę trudniej będzie szejkom to zorganizować, ale jestem pewien, że już poczynają prawidłowe (dla nich) działania.
To samo będzie w 2022 roku na mundialu. Co prawda, trochę trudniej będzie szejkom to zorganizować, ale jestem pewien, że już poczynają prawidłowe (dla nich) działania.
<  1  2  
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. RB Lipsk 5 4 1 0 13
2. Bayern Monachium 5 4 0 1 12
3. Borussia Dortmund 5 4 0 1 12
4. Bayer 04 Leverkusen 5 2 3 0 9
5. VfB Stuttgart 5 2 2 1 8
6. Borussia Mönchengladbach 5 2 2 1 8
7. Werder Brema 5 2 2 1 8
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. MrProroK 81
2. RickenZMazowsza 78
3. legmg04 78
4. JungKamil3 78
5. BVB Super 78
6. angor18 75
7. Pingas 75
cała tabela

shoutbox

F1066
F1066 3 godzin temu

Szkoda, Real pod koniec pojechal

fanatyk88
fanatyk88 5 godzin temu

Ale mi szkoda Gladbach... Powinni mieć 6 pkt. A pieprzony Real powinien mieć zero...

F1066
F1066 6 godzin temu

staraerakloppa a byles live ?

staraerakloppa
staraerakloppa 6 godzin temu

Teraz na pewnio nie , ale Malage to ja zapamietam do konca zycia.

Dargos
Dargos 6 godzin temu

Cóż... BVB nie byłoby stać na taki comeback

F1066
F1066 Wczoraj, 22:50

2:2

F1066
F1066 Wczoraj, 22:48

Ajjjj ... Benzyna :) pb

libero180
libero180 Wczoraj, 22:43

Zgadzam się, ale możliwie ze wypali nawet w wiele lepszym klubie jeszcze od Leverkusen

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 22:40

pep nawet kupił wszystkich topowych obrońców, pomocników czy napastników to i tak niczego poza angielską ligą nie wygra, a Bosz to taki trener w sam np na Leverkusen

libero180
libero180 Wczoraj, 22:38

No i Bosz sobie całkiem niezłe nawet teraz radzi po odejściu z BVB,i pewnie teraz ponownie obejmując BVB by miał o wiele lepsze rezultaty, niż wcześniej.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 22:38

pep i zizu to w zasadzie odpowiedź na twoją tezę.

staraerakloppa
staraerakloppa Wczoraj, 22:19

Real :D cos dziwnego stało sie z niketórymi zespołami , skład realu i city nie robi kompletnie wrażenia

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 22:12

libero180 w Ajax'ie to on sobie może z Boszem było podobnie.

libero180
libero180 Wczoraj, 22:09

No niezłe sobie bez planu radzi w lm z ajaxem ,i to nie pierwszy sezon a jak BVB są rozkupywani co sezon.

Goczuś95
Goczuś95 Wczoraj, 21:58

Ktoś podgląda może jak sobie radzi Leo Balerdi w meczu z City?

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 21:51

I skończy jak Bosz bez planu B. Zmiana trenera nic nie da bo klub jest w stagnacji dzięki obecnemu zarządowi, któremu obecna sytuacja w klubie jak najbardziej odpowiada podobnie jak fakt, że nikt od nich mistrzowskiej patery wymagać nie będzie. Ja przynajmniej przestałem mieć złudzenia dopóki Watzke jest prezesem liczy się tylko awans do Championas League i transfery z zyskiem bo trzeba gonić bayern, który jest kilkadziesiąt lat świetlnych przed Borussią.

libero180
libero180 Wczoraj, 21:43

Jak pisałem Ten Hag Erik jedyny słuszny wybór do BVB i realny.

TommyGun09
TommyGun09 Wczoraj, 20:35

Pochettino nie przyjdzie do BVB z bardzo prostego powodu. Nie gada po niemiecku a Watzke tego wymaga.

gentoofan
gentoofan Wczoraj, 16:35

Pawelinho w BVB jak przychodzi trener takiego kalibru, to już się od niego wymaga, żeby wygrał coś więcej niż SPN a dwie porażki z rzędu są katastrofą. Od Favre'a nie można tego wymagać, bo to nie jest trener, który rozstawiał wszystkich po kątach w lm w takim United też są duże oczekiwania, ale jednak inne oczekiwania będą od noname Ole, a inne będą od trenera który dotarł do finału LM. W Rosji zdobędzie stosunkowo łatwego mistrza, i będzie mógł powiedzieć, że swoją robotę wykonał, w Niemczech czy Włoszech mimo milionów, to już nie jest takie łatwe. Zobacz jakie conte dostał transfery, a i tak jego inter robi za tło dla juve i jeszcze sporo czasu minie zanim zdobędą chociaż jedno mistrzostwo.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 16:12

mhmm w BVB też nie miałby presji

gentoofan
gentoofan Wczoraj, 15:36

Dargos Jeżeli on trafi do Rosji to tylko ze względu na dobrą pensje i spokojną prace bez presji, bo wiadomo że jak tam trafi, to nikt od niego nie będzie oczekiwał że będzie walczył jak równy z równym z lepszymi klubami w LM a mistrzostwo Rosji gdzie nie ma Bayernu w lidze będzie dużo łatwiej zdobyć przy dobrym trenerze.

Alex139
Alex139 Wczoraj, 14:35

Na prawdę BVB nie stać na kontrakt dla trenera opiewający na 6,5mln EURO???

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 14:10

Ja to wiem...niestety.

Alex139
Alex139 Wczoraj, 14:06

Możesz mieć niestety rację...

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 08:51

Prędzej Pochettino trafi za Zidane'a do realu niż do BVB.

Alex139
Alex139 Wczoraj, 08:11

Pochettino jest moim faworytem!

Alex139
Alex139 Wczoraj, 08:08

Jeśli to jest prawda, to, to jest zamach stanu...

Murzyn
Murzyn Wczoraj, 07:42

Nie ma alternatyw i kuniec tematu. Kuniec! Będziem się kisić z dziadzią.

Dargos
Dargos Wczoraj, 06:33

I taki Pocetino może iść do Zenitu, ale do BVB nie? Powód jest prosty: z Zenitem ma walczyć o Mistrzostwo Rosji - tam mają jakiś cel w porównaniu do pewnego klubu, którego celem jest "jak najlepsza gra, ale jak przegramy to też będzie super"

UkaszBVB
UkaszBVB 1 dni temu, 2020-10-26

Zenit negocjuje z Poccetino kontrakt 6.5mln... Myslalem ze on jest dla nas niedostepny bo jakis kosmiczny kontrakt bedzie chcial... a tu normalne pieniadze. 5mln zaplacili za Bosza... to jest smiech ..

statystyki

Użytkownicy online: jasiu85
Gości online: 25
Zarejestrowanych użytkowników: 8901
Ostatnio zarejestrowany: pawelmpc

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem