Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Rorgrywki amatorskie - nasze zmagania w ligach amatorskich:)
2 stycznia 2015, 13:02 [cytuj]
"Mila_RS" powiedział/a:
U mnie takie lekkie przypadlosci mijaly po maksymalnie 2-3 tygodniach.
Tak właśnie myślałem na początku bo nic nie wskazywało na coś większego. Dlatego też nie szedłem od razu do lekarza.

"kowdi" powiedział/a:
Ciekawie wyceniasz swoje zdrowie. Nie zapiszę się do specjalisty, na którego mam czekać 1-2 miesięcy (a pytałeś się ile konkretnie w tamtym momencie miałbyś czekać?), bo przecież jak po miesiącu/dwóch dalej będę miał problem to specjalista mi nie będzie potrzebny, a "ponad 100zł" (a sprawdzałeś w ogóle ile kosztowałaby taka wizyta z konsultacją/badaniem?) za możliwość normalnego i komfortowego uprawiania sportu to zdzierstwo w biały dzień!
Wiadomo ,że teraz z perspektywy czasu na pewno bym tak nie postąpił. Ale gdybyśmy z każdym stłuczeniem itp, które nie wymaga konsultacji z lekarzem bo samo przechodzi po krótszym czy dłuższym czasie biegali do lekarza to co chwilę by się miało wizytę :-P Wiadomo,że np jak się skręci kostkę i każdy krok sprawia ogromny ból to idzie się na pogotowie parę godzin po złapaniu kontuzji i do gipsu czy szyny. A taki uraz może nie zlekceważyłem ale nie przypuszczałem ,że aż tyle to będzie trwać. Na początku myślałem ,że opuszczę 1-2 kolejki czyli 2-3 tygodnie.

Kolega był parę miesięcy wcześniej zapisać się do ortopedy to czekał lekko ponad miesiąc co mnie trochę zniechęciło, a nie widziałem aż tak nagłej potrzeby ,żeby iść prywatnie. Wizyta czyli konsultacja + w tym przypadku konieczne jest USG to koszt od ok.80-120zł z tego co się orientowałem. Teraz wiem ,że to i tak niezła cena bo tyle pieniędzy już wydałem pewnie na maści itp :lol:

"kowdi" powiedział/a:
Czemu takim problemem dla ludzi jest pójście do lekarza i zrobienie badań? Przecież na forum kibiców BVB znajdzie się specjalista, który za pomocą swojej przewidującej przyszłość kuli powie nam, na co chorujemy i jak to wyleczyć. Ehh...
Na forum zagląda spora liczba osób,dużo na pewno gra/grała w piłkę czy uprawiała inny sport więc mogła mieć też takie problemu. A i mogło się poszczęścić i trafiłby się jakiś fizjoterapeuta czy ortopeda.
Tak właśnie myślałem na początku bo nic nie wskazywało na coś większego. Dlatego też nie szedłem od razu do lekarza.

[quote="kowdi"]Ciekawie wyceniasz swoje zdrowie. Nie zapiszę się do specjalisty, na którego mam czekać 1-2 miesięcy (a pytałeś się ile konkretnie w tamtym momencie miałbyś czekać?), bo przecież jak po miesiącu/dwóch dalej będę miał problem to specjalista mi nie będzie potrzebny, a "ponad 100zł" (a sprawdzałeś w ogóle ile kosztowałaby taka wizyta z konsultacją/badaniem?) za możliwość normalnego i komfortowego uprawiania sportu to zdzierstwo w biały dzień!
2 stycznia 2015, 14:27 [cytuj]
@Rofl
Problem w tym, że nieczęsto wiemy czy dany problem jest błahy, a po to lekarze są, żeby móc się przebadać. Ja rozumiem, że jak domyślamy się, że problem jest błahy i sam pewnie przejdzie to żal nam wydać stówę na badanie, ale chociaż można się zapisać i poczekać ten miesiąc, najwyżej się wizytę odwoła albo wykorzysta na rozmowę i konsultację jak ewentualnie się zachowywać jakby kontuzja wróciła, czy może być groźna itd. To nie wstyd martwić się o swoje zdrowie, lekarze nie są tylko od przypadków śmiertelnych. Sam teraz stwierdziłeś, że pewnie na maści wydałeś więcej niż na lekarza. Może nic by się nie zmieniło po badaniu i też musiałbyś wydać na maści kupę kasy, ale tego nie wiemy, bo u lekarza nie byłeś ;-)

Sam mam problem z kolanem, zbiera się mi w nim płyn jak się przegrzeje (tzn. uszkodziłem sobie kiedyś chyba torebkę stawową i przez to było większe tarcie w stawie i się przegrzewał, więc organizm zbiera tam płyn, który przy okazji chłodzi staw). Nie chodzę z tym do lekarza za każdym razem, jak się problem pojawi, bo wystarczy po prostu się pilnować i jak zaczyna się kolano robić cieplejsze to przestaję grać i/lub po graniu daję zimne okłady i problem znika prawie od razu, raz zrobiłem sobie z miesiąc przerwy od piłki ale wtedy faktycznie przeholowałem ;) Tylko wiesz w czym problem? Taka kontuzja może być jak w moim przypadku niegroźna, ale może też być to poważniejsze uszkodzenie stawu i lekarz musi stwierdzić, a nie "albo rozbiegam albo się dobiję".
@Rofl
Problem w tym, że nieczęsto wiemy czy dany problem jest błahy, a po to lekarze są, żeby móc się przebadać. Ja rozumiem, że jak domyślamy się, że problem jest błahy i sam pewnie przejdzie to żal nam wydać stówę na badanie, ale chociaż można się zapisać i poczekać ten miesiąc, najwyżej się wizytę odwoła albo wykorzysta na rozmowę i konsultację jak ewentualnie się zachowywać jakby kontuzja wróciła, czy może być groźna itd. To nie wstyd martwić się o swoje zdrowie, lekarze nie są tylko od przypadków śmiertelnych. Sam teraz stwierdziłeś, że pewnie na maści wydałeś więcej niż na lekarza. Może nic by się nie zmieniło po badaniu i też musiałbyś wydać na maści kupę kasy, ale tego nie wiemy, bo u lekarza nie byłeś ;-)

Sam mam problem z kolanem, zbiera się mi w nim płyn jak się przegrzeje (tzn. uszkodziłem sobie kiedyś chyba torebkę stawową i przez to było większe tarcie w stawie i się przegrzewał, więc organizm zbiera tam płyn, który przy okazji chłodzi staw). Nie chodzę z tym do lekarza za każdym razem, jak się problem pojawi, bo wystarczy po prostu się pilnować i jak zaczyna się kolano robić cieplejsze to przestaję grać i/lub po graniu daję zimne okłady i problem znika prawie od razu, raz zrobiłem sobie z miesiąc przerwy od piłki ale wtedy faktycznie przeholowałem ;) Tylko wiesz w czym problem? Taka kontuzja może być jak w moim przypadku niegroźna, ale może też być to poważniejsze uszkodzenie stawu i lekarz musi stwierdzić, a nie "albo rozbiegam albo się dobiję".
2 stycznia 2015, 15:16 [cytuj]
Teraz właśnie żałuję ,że nie zrobiłem tak jak napisałeś i nie poszedłem do lekarza zwykłego i nawet czekając miesiąc nic nie tracę bo mogę zawszę odwołać wizytę i nie ma problemu. Nie mam jakiś problemów z lekarzami,że unikam ich jak tylko mogę,tyle ,że ta sytuacja wydała mi się niezbyt nagła.
Jeszcze tydzień dokończę maść i jak nic nie da to jednak się wybiorę do lekarza, może się poszczęści i będzie coś wolnego w najbliższym czasie a jak nie to prywatnie trzeba będzie pójść. ;-)
Teraz właśnie żałuję ,że nie zrobiłem tak jak napisałeś i nie poszedłem do lekarza zwykłego i nawet czekając miesiąc nic nie tracę bo mogę zawszę odwołać wizytę i nie ma problemu. Nie mam jakiś problemów z lekarzami,że unikam ich jak tylko mogę,tyle ,że ta sytuacja wydała mi się niezbyt nagła.
Jeszcze tydzień dokończę maść i jak nic nie da to jednak się wybiorę do lekarza, może się poszczęści i będzie coś wolnego w najbliższym czasie a jak nie to prywatnie trzeba będzie pójść. ;-)
2 stycznia 2015, 15:23 [cytuj]
"Roflmilion" powiedział/a:
Wolny termin spróbuj najpierw znaleźć. Do tego czasu możesz jeszcze poszukać na forach medycznych lub sportowych, np [UR=http://www.sfd.pl/wyszukaj/t-uraz-pachwiny.html]tutaj[/URL]. Może się też przydać podczas późniejszej rozmowy z lekarzem.

Powodzenia i powrotu do pełni sprawności.
;-)
Wolny termin spróbuj najpierw znaleźć. Do tego czasu możesz jeszcze poszukać na forach medycznych lub sportowych, np [URL=http://www.sfd.pl/wyszukaj/t-uraz-pachwiny.html]tutaj[/URL]. Może się też przydać podczas późniejszej rozmowy z lekarzem.

;-)
2 stycznia 2015, 16:02 [cytuj]
"Mila_RS" powiedział/a:
Dzięki ;-) Trzeba będzie podjąć konkretne kroki,za niedługo skończy się zima i trzeba będzie już coś grać żeby być w jakiejś formie,od marca startuje nowy sezon.
Dzięki ;-) Trzeba będzie podjąć konkretne kroki,za niedługo skończy się zima i trzeba będzie już coś grać żeby być w jakiejś formie,od marca startuje nowy sezon.
|<  <<  <  4  5  6  7  8  
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 29 21 4 4 67
2. Borussia Dortmund 29 18 6 5 60
3. RB Lipsk 29 16 10 3 58
4. Borussia Mönchengladbach 29 17 5 7 56
5. Bayer 04 Leverkusen 29 17 5 7 56
6. VfL Wolfsburg 29 11 9 9 42
7. TSG 1899 Hoffenheim 29 12 6 11 42
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. auman 420
2. BVB NAJLEPSZY 414
3. fopomopof 411
4. teramisu1992 408
5. mati12 399
6. victor 396
7. wujek83 390
8. BVB MISTRZ 390
9. szymmonn 387
10. jonas09 384
cała tabela

shoutbox

mendzi79
mendzi79 2 godzin temu

no to Plea sie wykartkował na bayern

obywatelap
obywatelap 2 godzin temu

@Andi17: https://www.vipleague.lc/football-sports-stream

Andi17
Andi17 3 godzin temu

Witam. Poda ktoś linka do meczów Bundesligi.? Weekend jestem za granicą i jie mam dekodera. Dziękuję z góry i pozdrawiam.

F1066
F1066 3 godzin temu

https://www.bild.de/regional/duesseldorf/duesseldorf-aktuell/fuehrerschein-weg-bvb-star-dahoud-kassiert-pleite-vor-gericht-71060038.bild.html Wiec na trening Busem :)

mendzi79
mendzi79 Wczoraj, 14:31

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/885012/skandal-po-meczu-benfiki-lizbona-autokar-obrzucony-kamieniami-dwoch-pilkarzy-w-s

mendzi79
mendzi79 Wczoraj, 14:29

Julian Weigl znów ofiarą ataku na autobus

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 10:24

A jak jest*

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 10:11

Jedne pismaki piszą, że Haaland ma klauzule inni, że nie ma. A jak naprawdę poznamy dopiero w momencie ewentualnego transferu.

libero180
libero180 Wczoraj, 09:29

Wiem ale fakt ze ma taką mała klauzule jest śmieszne patrząc na aktualna formę nie mówiąc o tym ze ma dopiero 24 lata,tez ciekawe czy BVB nie jest podobna i Haland nie ma podobnej klauzuli co Werner.

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot Wczoraj, 08:13

"Lipsk sam się kompromituje sprzedając Wernera za takie grosze czy wpisując taką klauzule," Werner chciał już odejść póltora roku temu, dlatego by go zatrzymać poszli z nim na układ,że w zamian za klauzule w kontrakcie pozostanie w zespole jeszcze na jeden sezon u boku Nagelsmanna.

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2020-06-04

Niestety piłkarze to są zwykle średnio rozgarnięte chłopaki, którym kasa i sława uderza do głowy. Niektórzy uważają, że lepiej zarobić 50% więcej niż zdobyć jakiś tytuł drużynowo. Piłka jako sport jest oczywiście ciekawa, ale cała jej otoczka już średnio (odkąd w tle pojawiła się naprawdę duża kasa). Ps. Aż złośliwie sprawdziłem, co tam Aubemayang nawygrywał w Arsenalu ;)

libero180
libero180 1 dni temu, 2020-06-04

Jak ma odwalać to niech idzie nawet do czerwonych diabłów,po co nam wtedy taki zawodnik,ale dziwne ci zawodnicy podejmują decyzje i wolą grać w lidze europy zamiast lidze mistrzów.

Dargos
Dargos 1 dni temu, 2020-06-04

Na razie... jestem przekonany, że będzie odstawiał fochy jak nie uda mu się zrealizować transferu do Anglii w tym okienku transferowym

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2020-06-04

Co do mądrości Sancho i trzech innych piłkarzy to mam wątpliwości po kolejnej aferze fryzjerskiej. Jeśli to prawda, że Sancho samowolnie wybrał się do Londynu i opuścił trzy mecze z powodu kwarantanny, to jest pewien problem. Mam nadzieję, że skrajny dembilizm jednak mu nie grozi i nie spróbuje wymuszać transferu. Gdyby wszyscy zawodnicy byli tacy bezproblemowi jak Łukasz ...

libero180
libero180 1 dni temu, 2020-06-04

Lipsk sam się kompromituje sprzedając Wernera za takie grosze czy wpisując taką klauzule,a sam piłkarz nie lepszy jak można wybrać Chelsea nad Lipskiem,niech Sancho będzie mądrzejszy i jak będzie miał zostać w BVB czy wybrać Chelsea to wiadomo co powinien zrobić.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 1 dni temu, 2020-06-04

Wiele wskazuje że spotkanie z Lipskiem będzie o 6 pkt

F1066
F1066 1 dni temu, 2020-06-04

Skad braki w treningu? https://bvbwld.de/2020/06/03/enthuellt-sancho-flog-waehrend-der-corona-pause-unerlaubt-nach-england/ Z Piatnicy, no bo skad :))

F1066
F1066 2 dni temu, 2020-06-03

https://www.weltfussball.de/news/_n4059715_/bvb-profis-verstossen-gegen-hygienevorschriften/

Pawelinho
Pawelinho 2 dni temu, 2020-06-03

W tym roku i tak kupiłem szalik (ba nawet dwa) i kubek więc...w jakimś stopniu wspomogłem BVB.

F1066
F1066 2 dni temu, 2020-06-03

Wielu moich kumpli, znajomych kibicow BVB zrezygnowalo z zwrotu euros za bilety. Taki podly czas i takie male wsparcie klubu z naszej strony.

qzase95
qzase95 2 dni temu, 2020-06-03

https://transfery.info/aktualnosci/borussia-dortmund-ma-nowego-kandydata-na-nastepce-favrea/136520

Pawelinho

Żeby było śmieszniej ja za zwrot biletów z meczu BVB vs schaisse dostałem bez większego problemu. Chociaż trzeba było trochę na to poczekać, ale dostałem całą kasę z powrotem, którą zostawiam sobie na kolejną okazję jaka się trafi jeśli będzie można jeździć na mecze w Niemczech. Bo np w Polsce kibice wrócą na stadiony jeszcze w tym sezonie.

Pawelinho

Hahaha

PaPiK145
PaPiK145 2 dni temu, 2020-06-03

Brak pytań

PaPiK145
PaPiK145 2 dni temu, 2020-06-03

https://twitter.com/Klajwert/status/1268204959587319808

Pawelinho

*strajkmbele

Pawelinho

Ponoć Liverpool chce pozyskać strajmbele (dembele), którego nie chce już jego ukochana barsa.

Andi17
Andi17 2 dni temu, 2020-06-03

Witam. Może ktos podac jakies linki gdzie mozna zobaczyć mecze bundesligi w necie? Dzięki z góry.

Dargos
Dargos 3 dni temu, 2020-06-02

Kupią pewnie jeszcze Havertza i pewnie jeszcze kogoś. Stać ich, a inne kluby już nie bardzo. Zresztą mają już taką kadrę, że za wiele nie potrzebują. Niestety ale bayern i Real są największymi wygranymi tego koronawirusa.

obywatelap
obywatelap 3 dni temu, 2020-06-02

"Pandemia koronawirusa może mieć duży wpływ na rynek transferowy. Możliwość wydania wielkich pieniędzy na nowych zawodników wykluczył członek zarządu Bayernu Monachium Oliver Kahn." -> Czyli filozofia skarpety nie jest typowa tylko dla Watzkego ;) Mówiąc serio, nie wierzę w wielkie transfery Buyernu (poza Sane, którego pewnie kupią).

statystyki

Użytkownicy online: Andi17
Gości online: 77
Zarejestrowanych użytkowników: 8759
Ostatnio zarejestrowany: apagroup6

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się